Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Petrus Johannes van Eijk25-01-191022-05-194030 Sld. 3-III-26 R.I.
Joannes Leonardus Klaus20-06-193222-09-194412
Leonardus Arnoldus Klaus03-07-193322-09-194411
Agnes Henrica Klaus11-12-193422-09-19449
Arnoldina Lamberta Klaus06-02-193622-09-19448
Thilemania Michiels25-09-192822-09-194415
Aloysius Michiels21-04-193022-09-194414
Henricus Michiels24-09-193122-09-194412
Martinus Aloysius Michiels28-07-193822-09-19446
Petronella Joanna Michiels25-01-193325-09-194411
Maria Michiels16-05-192525-09-194419
Helena Maria van Bussel20-10-189830-10-194446Michiels


Graf id-nummer:
1057254
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 OMMEL 3427
Co÷rdinaten:
51,454635; 5,81636
 
 
Omschrijving:
OMMEL, oorlogsmonument
Kerkplein, 5301EK, Ommel, Noord-Brabant

Het oorlogsmonument in Ommel (gemeente Asten) is opgericht ter nagedachtenis aan twaalf inwoners uit Ommel die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3427/ommel%2C-oorlogsmonument

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies