Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Antonie Roseboom1897196265
Pieter Egmond26-09-190418-05-196459
Johannes Jacobus Mooten21-08-191912-11-197758
Jacob Kralt01-06-191516-12-197863
Cornelis Gugten19-08-190511-01-198276Muijen
Nicolaas Bleichrodt17-05-190503-10-198277 RUIG
Cornelis Pieter van Egmond04-01-190406-10-198278 KEMPEN
Edzard Ebel van der Laan04-10-191026-11-198373
Hendrik Post1900198989
Jan Kromhout02-12-191207-04-198976
Nicolaas Wilhelmus Antonius van Polane17-02-190804-07-199486
Hermanus Knipscheer1919200081
Cornelis Adriaan Crena de Longh1918200183
Hendrikus de Mooij22-06-191013-06-200190
Harmen Wolthaus03-07-191601-01-200285


Graf id-nummer:
1081390
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 RIJNSBURG 3683
Co÷rdinaten:
52,189753; 4,443278
 
 
Omschrijving:
RIJNSBURG, verzetsmonument
Burgermeester Koomansplein, 2231CW, Rijnsburg, Zuid-Holland

Het verzetsmonument te Rijnsburg herinnert aan de verzetstrijders en de inwoners van Rijnsburg die een bijdrage hebben geleverd aan het het verzet tegen de Duitse bezetter tijdens de Tweede Wereldoorlog. Een groot deel van de verzetstrijders op het monument hebben de Tweede Wereldoorlog overleefd.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3683/rijnsburg%2C-verzetsmonument

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies