Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginBegraafplaats Munsterbilzen (B)PersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
Antoine Maris
Louis Thielen
Renerius Deville
Ernest Vandevenne21-07-189215-09-191422
Willem Sourbron13-05-187427-09-191440
Pieter Peters04-03-189024-10-191424
Denis Peters21-04-189204-01-191623
Hubert Vanherle11-06-189415-09-191824
Antonie Dello12-10-192310-05-194016
Josephina Elisabeth Maris11-09-188910-05-194050Dello
Gustaaf Wouters23-05-190624-05-194034DaniŽls
Louis Sillen19-04-192403-02-194520
Antoon Dello03-09-192304-02-194521


Graf id-nummer:
1186614
Begraafplaatsnr.:
3231
(Plaats)aanduiding:
190
 
 
Omschrijving:
Monument voor gevallenen tijdens oorlog 1914-1918

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies