Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

Er is helaas GEEN foto beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Pieter Franciscus Maartense23-04-188915-05-194051
Cornelia Maria de Pan12-08-186115-05-194078Maartense
Pieter Cornelis Roest27-05-190415-05-194035
Cornelia de Klerk22-05-190515-05-194034
Marinus Christiaan Tisserand09-07-188715-05-194052Maartense
Fransina Maartense19-01-188515-05-194055Tisserand
Jan Paulus Maartense17-12-186217-05-194077 Overleed later aan de verwondingen
Wilhelmina Emma Palmkoeck07-06-189523-05-194044Broodman
Martinus Fibbe02-11-190705-12-194033Koster
Catharina Wisse08-09-192105-12-194019
Annie Marie Zandstra22-10-193105-12-19409
Martina Toussina Zandstra14-02-192705-12-194013
Pieter Scheijbeler14-12-190416-02-194136
Jeltje van Tuinen18-11-187916-02-194161GabriŽlse
Hendrik Leonardus Scheijbeler24-09-193526-02-19415
Gerrit Cornelis Berger01-01-190316-10-194138
Geertje den Breejen08-05-193416-10-19417
Jacobus Wattel11-04-191616-10-194125Beekman
Catharina Hendrika Steutel11-07-192623-07-194216
Engel Ruck06-06-191217-11-194230
Lourus Houmes20-04-189813-12-194244Verhage
Engbert Bakker06-06-191219-12-194230
Abraham Salomon Meijers21-12-191421-01-194328
Pieter van den Doel02-09-191224-06-194330
Andries Peene07-12-192224-06-194320
Gerrit Pieter Vellekoop13-11-190024-06-194342
Charles Francois Wiessner28-11-190124-06-194341
Arie Willeboordse30-11-191524-06-194327
Truus Goor22-05-192220-08-194321Schipper
Willem van Wijngaarden03-02-190705-09-194336
Leunis van Cleemput02-12-189217-09-194350Bukviel
Engel Lambertus Burgs25-01-189905-07-194445
Marinus Coppejans02-03-191905-07-194425Houkamp
Eduard Vroonland28-04-192105-07-194423Oorschot
Adriana Christina le Duc25-12-189405-07-194449Boone
Wilhelm Johann Putto06-11-190907-08-194434
Cornelis Grim04-04-190013-09-194444
Marinus Coppoolse27-04-190522-09-194439
Gillis Mondeel07-04-188022-09-194464
Johannes Jacobus Joosse12-01-188807-10-194456
Leunis Korstanje15-12-194307-10-19440
Maatje Koppejan03-09-187807-10-194466Roth
Marinus Cornelis Beije20-02-189211-10-194452
Dingeman Visser29-05-193111-10-194413
Johannes Adrianus Kraak17-01-192411-10-194420
Lein Adriaan Boucherie16-07-188211-10-194462
Johanna Groen05-02-192012-10-194424Pels
Petronella Johanna Pels18-10-194312-10-19440
Christiaan Verhage12-05-191612-10-194428
Johanna Catharina Vermeulen01-12-191612-10-194427Verhage
Johannes Hendricus Vermeulen14-04-189012-10-194454
Jacoba Magdalena van Doorn02-05-188912-10-194455Vermeulen
Sara Nortier01-12-188701-11-194456Maat
Cornelis Jacobus Maat09-09-188601-11-194458
Willem de Vos27-12-188101-11-194462Sturm
Elizabeth Dingemanse25-01-187201-11-194472Geschiere
Willem Oostdijk17-11-192401-11-194419 Getroffen door kogel op straat.
Arend Mijnheer28-09-192102-11-194423
Neeltje van Keulen08-11-186503-11-194478Davidse
Maria Francke24-07-186403-11-194480Davidse
Willem Oostdijk17-11-192404-11-194419
Catharina Maria Beekman20-04-192605-11-194418
Jan Boon23-04-189305-11-194451Kempe
Frederik Boon16-01-193305-11-194411
Janneke Bruijnooge04-09-190105-11-194443Boon
Jacob Janse22-04-190805-11-194436
Neeltje Melis17-09-191205-11-194432Janse
Adriana Clara Steijn23-12-186205-11-194481Janse
Adriaan Versluijs31-12-188905-11-194454
Dina Neeltje Wisse20-05-191805-11-194426Besuijen
Pieter Boon25-12-190306-11-194440BruijnoogeOverleed later aan de verwondingen
Elizabeth Catharina Bosschaart22-05-191015-11-194434Kodde
Tannetje Kempe22-09-189028-11-194454BoonOverleed later aan de verwondingen
Adriana Clara Margaretha Janse15-10-193905-12-19445
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-192309-12-194421
Antonius Marinus Brabers13-08-190227-12-194442
Adriana van Kampen06-01-186623-01-194579Bernard
Franciscus Geldof29-05-189623-01-194548
Adriana Elisabeth Gillissen14-03-193207-02-194512
Abraham Faasse12-12-192023-06-194524


Graf id-nummer:
1297298
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 MIDDELBURG 2191x
CoŲrdinaten:
51,5014465; 3,6148994
 
 
Omschrijving:
MIDDELBURG, monument op het Abdijplein
Burger slachtoffers
4331BK, Middelburg

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/2191/middelburg%2C-monument-op-het-abdijplein

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl

Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies