Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
T.J. Kortekaas1923194017
A. Peppinck1874194066
Rudolf Wams20-03-192308-12-194219Gasfitter
K. Vink1879194364
Johan Willem van der Woude19-06-192230-09-194321Rijksambtenaar
Johannes Paats24-08-191428-12-194329Grondwerker
A.J.M. Lasance1904194440
D. van de Putte1891194453
A. van Straalen1931194413
H.M. van der Helm1908194436
H.C. Hoogendam1929194415
J.P. van den Akker1922194422
F.W. von Ameln1901194443
H.P. Besjes1912194432
A.S. Boer1932194412
G.E. Diederix1896194448
Jan Groeneweg06-03-188320-01-194460Horlogemaker
Adrianus Hendrikus Lagerberg01-02-189829-05-194446Opperman
Johannes Sebastianus Hoogweg10-04-192409-08-194420Timmerman
Johan Philip Heederik05-11-191411-08-194429Koopman
Johannes Plugge02-11-192128-08-194422Visser
Dick Jansen24-05-192202-11-194422
Laurencius van Santen15-01-189615-11-194448Landbouwer
Cornelis Jan Brand01-03-192219-11-194422Stempelmaker
Johannes van der Wilden30-07-189203-12-194452Bloemistknecht
A.A. van der Zalm1909194536
L. Zinger1911194534
E. Vrugtman1904194541
A.J.M. Sebel1926194519
A.W. Spoor1870194575
C.J. Stijnman1900194545
C.G.M. Uphus1895194550
J.H. de Vet1905194540
C.W. Quist1904194541
F.E. du Rieu1897194548
J. Rijpstra1923194522
H. Schadenberg1926194519
J. Scharroo1916194529
J.P. Scheenaard1914194531
J.A. van Scheijndel1913194532
C.F. Schluter1900194545
T.R.A. Schroder1887194558
J. Ovaa1909194536
A. van Leen1916194529
J.J.A. Lucas1894194551
C.D. Bedijn1906194539
J.C.M. Egelie1874194571
M.F.C. van Engelshoven1883194562
M. Exler1916194529
G.H. van Bemmelen194119454
J.C. van Bemmelen1931194514
A.J.M. Dapper1930194515
C. Dapper1905194540
M. Janson1883194562
C. de Jong1927194518
J.H. de Jong1924194521
A.J. van Koppen1880194565
C.L.E.E. van Hove1914194531
F. Jacob1913194532
Johannes Hendrik Noorland11-01-190719-01-194538Bediende
Adrianus Leonardus Langeveld02-09-192123-01-194523Tuinman
Cornelius Hendericus Schuitemaker24-01-188309-02-194562
Johannes Franciscus Leijs03-04-191820-02-194526Bakker
Laurentius Petrus Beijersbergen31-05-191624-02-194528Bloemist
Jacob Hendrik van Elk23-12-192128-02-194523Los arbeider
Herman Frederik de Haas15-12-191603-03-194528Ambtenaar
John Eric von Hemert10-12-189803-03-194546Makelaar / Lid verzet
Maarten van den Berg30-06-192110-03-194523
Johan Jakob Beelen24-01-189528-04-194550Expediteur
Barend Leendert Breevaart13-09-191431-05-194530Empl. H.T.M.


Graf id-nummer:
1449567
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
LEIDSCHENDAM 3228b
Co÷rdinaten:
52,08094944; 4,38104424
 
 
Omschrijving:
Leidschendam, 'Monument voor Vrede en Vrijheid'
Rodelaan, 2266HK, Leidschendam, Zuid-Holland

Op twee gepolijste vlakken zijn de namen van 308 oorlogsslachtoffers aangebracht, verdeeld in zeven groepen:

b. Burgers, afkomstig uit Leidschendam of Voorburg, omgekomen door oorlogsgeweld tijdens de Tweede Wereldoorlog.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3228/leidschendam%2C-%27monument-voor-vrede-en-vrijheid%27

==+ogs==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies