Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Karel Johannes Loomans05-03-190611-05-194034LoomansSold. 3-II-2 R.W.
Karel Josephus Lammers22-11-190911-05-194030JansenSold. 2-III-27 R.I.
Johannes Petrus Vermetten04-01-190511-05-194035 Sold. 1-II-30 R.I.
Abel Buurma03-11-190511-05-194034 Sold. 1-II-30 R.I.
Philippus Hendricus Franciscus Damshuiser09-02-190811-05-194032VogelezangSergt. 3 Dep.Bat. R.J.
Wilhelmus Frederik van Benthem08-12-191911-05-194020 Sold. M.C.-II-30 R.I.
Antonius Franciscus Damen04-04-190512-05-194035PijnenburgSold. 1-II-30 R.I.
Petrus Johannes van Eijk25-01-191022-05-194030
Mathias Johannes Berkers05-09-191503-02-194327 Sgt.Lrl.Vlg. ML.KNIL.
Joseph Maria Bukkems07-05-191015-03-194332 Broeder Melchior
Johannes Wilhelmus Zegers27-06-192329-07-194320 Fabrieksarbeider
Francis Petrus Maria Strik30-10-192328-01-194420 Distributieambtenaar
Aart Anthonie van Heijst20-04-190809-08-194436 Landbouwer / Lid verzet
Wilhelmus Josephus Marie Wijnen22-09-188015-08-194463MaussenBurgemeester van Asten
Fredericus Arnoldus Franciscus de Bruijn04-10-192005-09-194423 Kruidenier, lid verzet
Peter Ludwig Hubert Thijssen17-10-190218-09-194441 AOO. KNIL
Johannes Theodorus Aarts07-04-189919-09-194445HeijdenLid N.B.S.
Josephus Johannes Kerkers01-04-192321-09-194421
Johannes Leonardus Klaus20-06-193222-09-194412
Leonardus Arnoldus Klaus03-07-193322-09-194411
Agnes Henrica Klaus11-12-193422-09-19449
Arnoldina Lamberta Klaus06-02-193622-09-19448
Thilemania Michiels25-09-192822-09-194415
Aloysius Michiels21-04-193022-09-194414
Henricus Michiels24-09-193122-09-194412
Martinus Aloysius Michiels28-07-193822-09-19446
Martinus Cornelis Koolen19-02-191724-09-194427
Maria Michiels16-05-192525-09-194419
Petronella Johanna Michiels25-01-193325-09-194411
Carolina Jacomina Hubertina Maria Maussen23-09-188227-09-194462Wijnen
Johannes Sleegers11-02-192429-09-194420
Antonius Johannes Swinkels21-10-192930-09-194414
Petrus van Bussel27-12-190109-10-194442
Henricus Bankers26-03-191909-10-194425
Marinus Bankers30-04-192009-10-194424
Jacobus Cornelis Brouwers30-11-193209-10-194411
Henricus Arnoldus Brouwers09-07-193409-10-194410
Petrus Marinus van Doorne30-09-192409-10-194420
Petrus Manders08-02-191609-10-194428
Johannes Hendrikus Michiels27-12-189909-10-194444
Jan Francis Roijakkers17-06-187409-10-194470
Marinus Roijakkers13-11-190809-10-194435
Willebrordus van der Wallen15-04-191309-10-194431 Lid N.B.S.
Henricus Gerardus Welten12-05-193309-10-194411
Gerardus van Dijck16-10-189611-10-194447
Hendrika Wilhelmina Antonia Zegveld29-05-191927-10-194425 Peters
Margaretha Johanna Elisabeth Peters19-02-194327-10-19441
Leonardus Antonius Verberne25-03-193028-10-194414
Josiana Maria Verberne07-01-193528-10-19449
Francisca Maria Verberne06-06-193728-10-19447
Gerardus Johannes Verberne23-09-193828-10-19446
Maria Theodora Kolen29-05-193528-10-19449
Martinus van Hugten17-07-187729-10-194467
Helena Maria van Bussel20-10-189830-10-194446Michiels
Johannes Josephes Brouwers21-06-193805-11-19446
Wilhelmina Stevens16-09-194010-11-19444
Johan Carolus Maria Vervoordeldonk22-05-194121-11-19443
Wilhelmus Martens06-01-189829-11-194446 Pastoor. Missionarissen van het Goddelijk Woord
Johannes van Tilburg31-01-189901-12-194445
Wilhelmus Antonius Verdeuzeldonk13-12-192902-12-194414
Hendrikus Verstappen06-02-187312-12-194471
Gerardus de Haart29-11-192920-12-194415
Godefridus Henricus van Laarhoven22-11-192624-12-194418
Maria Paulina Antoinetta Sliepen26-05-191224-12-194432Bekx
Jacoba Maria van den Broek29-02-189624-12-194448Bussel
Johanna Cornelis van Bussel21-10-193124-12-194413
Petronella Francisca van Bussel18-10-193424-12-194410
Francis van Oosterhout08-09-191628-12-194428
Gerardus Adrianus Hoes10-02-191909-02-194525 Ambtenaar ter Secretarie / Lid verzet
Isidorus Leonardus Mikkers30-06-189722-02-194547 Pater GabriŽl
Johannes Meulendijks16-11-189503-1945 Pater
Johan de Haart06-07-192306-03-194521
Martinus Antonius Berkvens25-08-192813-03-194516
Karel Maria van Meel22-11-193722-03-19457
Josephus van der Vleut15-12-190022-03-194544 Aannemer / Lid verzet
Petrus Johannes Martens21-05-190618-04-194538
Petrus Hubertus Linden24-10-192225-04-194522 Kleermaker
Henricus Carolus Vlemmix13-11-192005-05-194524
Bernardus Johannes Breed04-04-192405-05-194521
Christiaan Peeters28-12-193005-05-194514
Johannes Theodorus Antonius Martens19-10-192406-05-194520 Distr. ambtenaar / Lid verzet
Carolus Emanuel Linden25-12-192309-05-194521 Handlanger bij Drukkerij
Gerardus van der Zanden05-01-186917-05-194576 Broeder MSC
Petrus Hubertus Nijssen15-04-191006-06-194535 Pastoor / Pater Arnoldus
Godefridus Cornelis van Bussel11-02-192905-03-194617
Adrianus Marius Johannes Verkouteren07-08-192927-12-194617
Cornelis Johannes van den Broek10-11-193024-10-194716
Johannes Franciscus van Hugten24-12-192606-01-194922 Dpl.Sold. 2-4-6 R.I.
Franciscus Antonius van den Eerenbeemt11-08-192719-01-194921 Sld Ekl.2-4-11 RI
Petrus Gerardus Berkers05-11-192704-04-194921 Dpl.Sld.4-G RJ
Jacobus Hendrik van Honk06-09-191005-05-195039 Korp Art.KNIL
Petrus Gerardus Berkers05-10-192902-08-195020 Dpl.Sld.HKGS.
H.M. Verberne25-02-192425-11-196440


Graf id-nummer:
1456263
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
ASTEN 0496
CoŲrdinaten:
51,4013911; 5,7455074
 
 
Omschrijving:
Asten, 'De Gevallen Mens'
Moussaultstraat, Asten, Noord-Brabant

Het monument 'De Gevallen Mens' in Asten is opgericht ter nagedachtenis aan 94 medeburgers uit Asten, Heusden en Ommel die tijdens de Tweede Wereldoorlog, tijdens de politionele acties in het voormalige Nederlands-IndiŽ of in dienst van de Verenigde Naties door oorlogshandelingen zijn omgekomen. In het bijzonder herinnert het monument aan burgemeester Wijnen, die in 1944 door de bezetter is doodgeschoten.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/496/asten%2C-%27de-gevallen-mens%27

==+ogs==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies