Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Maria Margaretha (Zr. Antonia) Dehue10-06-183616-03-188952
Marie Louise (Zr. Petronella) Jacobs183730-07-189255
Maria Catharina Hubertina (Zr. Joseph) Bastiaens24-07-182204-05-189370
Julia Margaretha (Zr. Augustina) Stinglhamber29-08-181811-06-190081
Christina Johanna (Zr.Angela) Sjoukes29-10-184223-03-190259
Maria Catharina (Zr. Vincentis) Kreeft24-04-183527-01-190468
Maria Sibilla (Zr. Rosa) Bastiaens23-01-183006-04-190878
Maria Elisabeth (Zr. Catharina) Vrancken183918-01-191171
Maria Catharina (Zr. Theresia) Kusters08-03-184119-12-191271
Ida Maria (Zr. Stanislaus) Winten183815-04-191677
Anna Maria (Zr. Alphonsia) Jansen01-08-184121-05-191674
Maria Gertrudis Philomena (Zr. Aloysia) Bastiaens07-01-184025-05-192080
Maria Cornelia (Zr. Theresia) Jeurissen188428-07-192036
Maria Sijbilla Josephina (Zr. Antonia) Luijten21-12-187013-07-192150
Anna Maria Gertrudis (Zr. Maria) Linssen03-09-186805-08-192152
Mara (Zr. Francisca) van Paassen02-04-185707-12-193174
Maria Hubertina Gertruidis (Zr. Josepha) Sluijsmans18-11-186909-09-193666
Hubertina Maria Anna (Zr. Benedicta) Peters20-04-187725-05-193861
Maria Francisca Sophia (Zr. Stanislaus) Vaessen13-03-189601-07-193842
Johanna Maria (Zr. Georgia) Thielen10-05-186907-12-193869
Maria Gertrude (Zr. Anna) Vervoort20-10-187214-03-194269
Anna Maria Catharina (Zr. Francisca) Rongen15-01-190508-05-194439
Maria Josephina Hubertina (Zr. Servatia) Peters25-01-187528-04-194570
Zr. Angela Roozen1882194866
Johanna Gertrudis (Zr. Margaretha) Beckers11-09-188004-06-194867
Maria Catharina (Zr. Clara) Frijns18-08-187914-10-195273
Theresia Cornelia (Zr. Vincentia) Loomans09-03-188013-10-195474
Maria Agatha Ida (Zr. Ignatia) Winten13-02-187330-06-195986
Maria Hendrika (Zr. Alphonsia) Derikx25-04-188507-11-196176
Francisca (Zr. Augustina) Bax04-12-187510-01-196690
Maria Petronella (Zr. Agnes) Derikx07-01-188928-04-197081
Zr. Martha Pluijmen188722-01-197284
Zr. Catharina Bellen1886197488
Zr. Reinilda Rooyakkers1921198059
Zr. Aloysia Arts1902198280
Zr. Godelieve Hendrix1922198462
Zr. Rosa Voss18831986103
Zr. Theresia v.d. Wauw1922198664


Graf id-nummer:
1691296
Begraafplaatsnr.:
4020
(Plaats)aanduiding:
A008
Co÷rdinaten:
50,8656576; 5,7055015
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies