Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Maria Agnes (Zr. Lidwina) Notten23-01-189008-05-198898
Maria Elisabeth (Zr. Antonia) Creemers13-09-191720-01-199173
Johanna Bernardina (Zr. Petra) Rongen19-01-191203-01-199279
Anna Gertruda (Zr.Josepha) Rongen13-02-191808-04-199274
Catharina Petronella (Zr. Maria) Rongen17-12-189827-04-199596
Zr. Lutgardis Janssen1920199777
Zr. Lucia Rooijakkers1927199972
Petronella Theodora Hubertina (Zr. Paula) Stroucken11-06-191207-03-199986
Oda Maria Josephina (Zr. Francisca) Michels01-11-192322-07-200278
Francisca Jacoba Maria (Zr. Ursula) Michels13-09-192003-07-201089
Jacoba Allegonda (Zr. Margaretha) Rutten12-09-192407-09-201489


Graf id-nummer:
1705166
Begraafplaatsnr.:
4020
(Plaats)aanduiding:
D001
Co÷rdinaten:
50,8657815; 5,7048211
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
Locatie niet beschikbaar
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies