Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Jan Willem Scholten03-10-191122-03-194533
Hendrik Scholten12-11-193822-03-19456
Maria Scholten09-02-194222-03-19453
Berend Jan Sterken13-04-191222-03-194532
Lubertus Sterken24-04-191322-03-194531
Dirk Jan Sterken14-02-192222-03-194523
Johan Nijenhuis23-01-189922-03-194546
Hendrikus Scholten21-10-187522-03-194569
Willem Booneman22-01-193122-03-194514
Teunis Gerrit Tenkink24-12-194222-03-19452
Annigje de Roode16-11-193822-03-19456
Gerrit Jan de Wilde18-07-189122-03-194553
Jacob Steven Vierwinden26-07-191422-03-194530
Dirk in 't Hout02-10-189722-03-194547
Antoinette Osterloh07-12-192222-03-194522


Graf id-nummer:
923230
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
Oene 0671
Co÷rdinaten:
52,3432878; 6,0486354
 
 
Omschrijving:
OENE, OORLOGSMONUMENT

Eperweg 40, 8167LH Oene

Het oorlogsmonument in Oene (gemeente Epe) is opgericht ter nagedachtenis aan vijftien medeburgers die bij het bombardement van 22 maart 1945 om het leven zijn gekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/671/oene%2C-oorlogsmonument

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
Locatie niet beschikbaar
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies