Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Elisabeth Daanen15-04-192322-02-194420
Theodora Cornelia Follings17-08-191622-02-194427
Franciscus Gerhardus Johannes Kock04-06-188922-02-194454
Maria Wilhelmina Vrolijks25-03-192422-02-194419
Hendrikus Theodorus van Duijchhuijzen14-06-192302-03-194420
Joannes Martinus Weijers24-02-193021-09-194414
Maria Hendrika van Bergen03-09-193928-09-19445
Cornelius Antonius Peters14-12-190628-09-194437


Graf id-nummer:
929362
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
BEUNINGEN 2448
Co÷rdinaten:
51,8633812; 5,7766764
 
 
Omschrijving:
BEUNINGEN, MONUMENT BIJ DE H. CORNELIUSKERK
Van Heemstraweg, Beuningen

Het monument bij de H. Corneliuskerk in Beuningen is opgericht ter nagedachtenis aan acht dorpsgenoten die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/2448/beuningen%2C-monument-bij-de-h--corneliuskerk

== ==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies