Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Sybilla Hartog07-05-1922
Wilhelmus Johannes Severt18-06-191713-05-194022
Lodewijk Heijmans12-12-190026-09-194140
Henri Philip23-11-188713-10-194153
Henri Heijmans08-09-188614-10-194155
Lion Heijmans11-05-188817-10-194153
Meijer Maas04-03-191707-11-194124
Flora de Leeuw25-01-187121-05-194271Leeuwovl. Sobibor
Jacques Mogendorff06-08-188228-07-194259
Charles Trijbits25-06-189015-08-194252
Naatjen Maas10-09-188816-08-194253Salomonovl. Auschwitz
Bernetta Bertha Heijmans19-08-187301-10-194269 ovl. Auschwitz
Rozetje Schweiger17-04-187705-10-194265Colijnovl. omg. Auschwitz
Hanna Heijmans25-06-188005-10-194262
Johanna Elizabeth Heijmans23-08-189908-10-194243Leezer
Rosa Mogendorff17-10-189408-10-194247Bergovl. Auschwitz
Clara Heijmans29-01-192205-11-194220
Meijer Heijmans20-03-188005-11-194262
Samson Heijman30-08-186727-11-194275
Rosa Helena Mendels22-06-188411-12-194258Hak
Joseph Meijer Heijmans05-07-188014-01-194362
Judith Philip07-05-186714-01-194375
Roosje Heijmans27-09-187712-02-194365
Roosje Boers05-02-190626-02-194337
Henri Bernard Heijmans29-09-192228-02-194320
Andrť Jozef Heijmans23-07-191228-02-194330 ovl. Auschwitz
Meyer Maurits Mogendorff20-08-188805-03-194354
Miep Mogendorff26-11-192505-03-194317
Ellij Mogendorff21-06-192705-03-194315
Suze Mogendorff23-10-189705-03-194345Mogendorff
Hans Mogendorff02-04-192205-03-194320
Jeanette Mogendorff24-01-192005-03-194323
IsraŽl Philip27-06-187615-03-194366
Julia Mendels13-01-188320-03-194360
Abraham Philip22-12-186826-03-194374
Leo Trijbits04-11-192128-03-194321
Vietje Schweiger26-03-187509-04-194368Blog
Jeannette Mogendorff14-04-189309-04-194349Gansovl. Sobibor
SamŁel Heijmans04-02-187423-04-194369
Julia Philip18-11-187930-04-194363
Jetta Heijmans01-12-187030-04-194372
Johannes Bernardus Wilhelmus Oonk11-09-189602-05-194346
Leentje Mogendorff13-04-187006-05-194373Jacobs
Henri Heijmans17-09-192807-05-194314
Belia de Leeuw11-07-188514-05-194357Philip
Carolina Mogendorff16-06-185914-05-194383Trijbits
Abraham Mogendorff15-01-188614-05-194357
Carolina Mogendorff08-03-188114-05-194362
Salomon Mogendorff23-05-187614-05-194366
Carolina Schweiger17-03-187314-05-194370Menist
Hester Mogendorff09-11-187414-05-194368
Jacob Heijmans23-04-186921-05-194374
Abraham Gans25-04-186521-05-194378 ovl. Sobibor
Henri Philip08-12-191521-05-194327 ovl. Sobibor
Levie Israel Philip01-05-188128-05-194362 ovl. Sobibor
Ruben Philip25-04-187828-05-194365
Jacob Samuel Wetschrijver20-05-187104-06-194372 ovl. Sobibor
Sibilla Mendels08-01-185306-06-194390Stam
Selma Heijmans22-03-189111-06-194352Wertheim
Evelina Philip20-07-189311-06-194349
Eduard Schweiger07-10-188314-06-194359
Siegfried Philip19-03-191909-07-194324 ovl. Sobibor
Aaltje Fortuijn29-09-191009-07-194332 ovl. Sobibor
David Heijmans16-05-192309-07-194320
Jacques Heijmans23-03-189616-07-194347 ovl. Sobibor
Reiny Mok25-06-193123-07-194312
Sara Boere18-08-190423-07-194338Mok
Herman Philip19-03-191923-07-194324
Clara Eva Mendels06-02-191403-09-194329Polak
Wilhelmina van der Horst29-03-190903-09-194334
Jacob Mogendorff14-04-188917-09-194354
Isak Mogendorff19-10-186328-10-194380 ovl. Westerbork
Dina Heijman13-11-187419-11-194369Berets
Karel Maas04-04-192008-01-194423
Abraham Maas19-02-192624-01-194417 ovl. Auschwitz
Marcus Mozes de Leeuw08-05-186426-03-194479
Jacob Maas04-11-189331-03-194450
Laurens Philip13-06-192431-03-194419
Abraham van der Horst16-06-190731-03-194436
IsraŽl Mendels06-11-187422-05-194469
Antonius Everhardus van Uem25-05-190811-08-194436 Landbouwer / Lid verzet
Betje Mendels22-09-190816-10-194436Wijnberg
Herman Heijmans23-03-189329-10-194451
Bertha Heimans25-04-186720-11-194477Heijmans
Antonius Hermanus Matheus Holkenborg06-06-192524-11-194419
Elisabeth Fortuijn31-03-191411-12-194430Beekman
Theodoor Herman van Schaik13-11-192416-12-194420
Paul Heijmans12-10-192610-02-194518
Bernardus Gerhardus Josephus Geerdink17-09-190717-02-194537 ovl. Neuengamme
Theodorus Wilhelmus Johannes Bouwhuis26-09-191011-03-194534
Jansje Hartog22-09-192511-03-194519
Willem Dirk van Ooijen22-12-190924-04-194535
Hendrik DaniŽl Sicherer07-06-189631-05-194548
Arian Doets06-01-191812-06-194527 2e Stuurman
Hendrikus Johannes Koppelman14-06-192606-06-194821
Jacques Johan Mogendorff12-12-189801-08-196162


Graf id-nummer:
931214
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
GROENLO 3218
CoŲrdinaten:
52,039815; 6,619939
 
 
Omschrijving:
GROENLO, 'GLAZEN MONUMENT'
Winterswijkseweg/Lichtenvoordseweg, 7141DM, Groenlo

Het 'Glazen monument' in Groenlo (gemeente Groenlo-Lichtenvoorde) herinnert aan de burgers uit de gemeente die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen om het leven zijn gekomen. Onder hen waren zestig joden

AAN DEN UITGANG VAN IEDER DAL KOMT MEN IN DE RUIMTE EN IN HET LICHT

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3218/groenlo%2C-%27glazen-monument%27

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies