Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Kerkhof St. Martinuskerk (Gem. Montferland)
Adres:St. Jansgildestraat 56 7037AX Beek

Persoonslijst

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Paulina R. Baakman19-06-1917 11-09-1995 78 Heijnst  Blok 2 K03 
Theodora G. M. Baakman07-12-1894 11-08-1967 72 Vonk geruimd Blok 1 D07 
Anna Berendina Balduk27-02-1915 01-08-1984 69 Stinissen  Blok 2 J15 
Antonius J. Balduk08-09-1921 31-03-1981 59   Blok 4 J03 
Edith Balduk04-03-1967 06-03-1967  geruimd Blok 3 G10 
Frans Balduk09-08-1935 28-11-1999 64   Blok 1 G06 
Frederika Th. (Riek) Balduk   Putman  Blok 3 B04 
Dina Barmentlo19-02-1921 20-03-2005 84 Hendricksen  Blok 3 A03 
Maria Bartsch23-01-1905 16-05-2000 95 Buiting  Blok 3 E05 
Anna W. Beekman23-11-1884 21-07-1965 80 Jansen  Blok 2 H12 
Berendina Beekman05-07-1913 12-11-1995 82 Cleutjens Wed. van Antonius de Ruiter Blok 2 L17 
Gerrit Beekman17-08-1931 18-09-2013 82 Nibbeling  Blok 4 N01 
Wilhelmina M. Beekman07-09-1910 02-01-1989 78 Meurs  Blok 1 F15 
Bertus Beening23-09-1934 10-04-1988 53  geruimd Blok 3 D04 
Bertus Beening12-02-1921 31-05-1980 59 Span  Blok 1 K05 
Gerhardus Beening07-04-1896 14-04-1955 59 Egging geruimd Blok 3 D02 
Harrie Beening04-06-1939 06-08-1992 53  geruimd Blok 2 L09 
Jan Beening15-02-1936 21-09-2000 64  geruimd Blok 3 D02 
Mies Beening22-05-1913 02-11-1984 71 Span geruimd Blok 2 J02 
Bernardina ten Bensel   Borghmans  Blok 3 D05-06 
Johanna W. ten Bensel18-04-1897 19-03-1977 79   Blok 2 H17 
Theodora G. ten Bensel23-11-1893 08-03-1984 90 Berntsen  Blok 2 F02 
Grardus W. ten Benzel28-11-1894 25-10-1934 39  geruimd Blok 1 E02 
Hendrika E. (Riek) ten Benzel15-06-1892 01-12-1977 85  geruimd Blok 1 E02 
Theodorus A. ten Benzel23-07-1898 03-02-1953 54  geruimd Blok 1 E02 
Anna M. Berendsen17-08-1904 15-04-1990 85 Hakvoort Wed. van Bernardus Th. Verhoeven Blok 1 E14 
Annie Berendsen27-07-1937 07-11-2003 66 Winkel  Blok 2 D14 
Antonia C. H. Berendsen15-01-1934 03-05-1978 44 Winkel  Blok 2 D16 
Lidy Berendsen¹)     Urn B02 
Johanna M. Berentsen¹)     Blok 4 O08 
Willemina Berentsen16-10-1882 05-11-1950 68 Scholten geruimd Blok 2 G03 
Tinus van den Berg¹)     Blok 2 M17 
Arnoldus J. Berndsen31-01-1900 12-08-1971 71 Kempers  Blok 2 N13 
Bernardus Berndsen29-06-1913 04-06-2000 86 Tiemessen  Blok 2 L01a 
Gesina G. J. Berndsen02-06-1905 21-07-1990 85 Tiemessen  Blok 2 L01 
Hendricus Berndsen02-02-1862 15-05-1939 77 Slütter Wednr. van Hendrina Maria Hendriksen Blok 1 F13-14 
Johanna H. Berndsen30-08-1897 09-02-1963 65 Tiemessen geruimd Blok 2 F11 
Theodorus A. Berndsen26-06-1901 25-04-1986 84 Lucassen  Blok 1 G13 
Willy Berndsen22-06-1960 25-02-2007 46 Heebing  Blok 1 V12 
Agnes Berntsen27-03-1905 18-02-1997 91  geruimd Blok 1 L05 
Albertus J.W. Berntsen19-02-1888 12-12-1963 75 Bensel  Blok 2 F02 
Gonda Berntsen22-08-1907 07-06-1943 35  geruimd Blok 1 L05 
Henricus J. Berntsen12-07-1922 12-07-2005 83   Blok 2 H17 
Ida A. Berntsen1889 1988 99  geruimd Blok 1 L07 
Jo Berntsen09-06-1931 28-06-2002 71   Blok 2 F05 
Joep Berntsen13-12-1927 29-09-1993 65   Blok 2 F05 
Laurentius G. Berntsen02-04-1896 13-03-1978 81  geruimd Blok 1 L06 
Maria H. G. Berntsen1897 1962 65  geruimd Blok 1 L07 
Riet Berntsen07-04-1939 19-11-2014 75 Bensel  Blok 2 F02 
Wilhelmien Berntsen15-07-1929 02-01-1995 65   Urn A01 
L. H. R. Binning 12-03-1943   Air Gunner RAF Blok 4 O16a 
Antonius A. Bisseling15-04-1916 16-10-2001 85   Blok 1 J04 
Antonius G. Bisseling22-09-1862 10-12-1931 69   Blok 2 D03 
Gerardus Bisseling25-10-1873 16-05-1955 81   Blok 2 D03 
Joannes G.M. Bisseling15-08-1904 28-08-1971 67   Blok 2 D02 
Johannes Bisseling19-11-1858 05-05-1942 83 Bree  Blok 1 J04 
Maria W. Bisseling15-09-1911 05-12-1996 85   Blok 1 J04 
Ilse Bisselink14-05-1980 09-12-2003 23   Blok 2 H22 
Theo Bleekman02-07-1925 28-09-2000 75  geruimd Blok 2 C19 
Erik Jan Bloemberg06-10-1982 30-12-1982  Fam. Bloemberg-Smit Blok 3 K03 
Marietje Bloemenkamp¹)     Urn B03 
Bertha Bod01-07-1929 06-02-2010 80 Korthof  Urn B11 
Diny Bod19-07-1942 02-02-2014 71   Blok 1 H06 
Frederica Bod23-08-1905 27-04-1978 72 Nibbeling geruimd Blok 4 K03 
Frits Bod18-10-1898 19-04-1967 68 Bronkhorst geruimd Blok 1 D05 
Gerhardus J. Bod08-09-1893 22-01-1969 75 Nas  Blok 2 L11 
Hendrikus A. Bod12-06-1922 01-05-1963 40 Wassink  Blok 2 F07 
Jan Bod26-07-1939 26-11-1997 58  geruimd Blok 2 K16 
Johanna Bod¹)     Urn C11 
Johanna E. Bod10-10-1920 01-12-1986 66 Thuis geruimd Blok 4 N06 
Johannes Th. Bod09-06-1931 16-04-2005 73 Wassing  Blok 2 F07 
Lambertus H. A. Bod03-06-1930 08-04-1973 42 Jansen  Blok 4 N11 
Mariet Bod18-04-1934 07-07-2008 74 Harmsen  Blok 2 F19 
Mariet Bod18-04-1934 07-07-2008 74 Nierkes  Blok 2 F19 
Rudi Bod03-02-1969 07-12-1969   Blok 3 i06 
Teun Bod01-01-1942 25-06-1994 52   Blok 2 J13 
Wilhelmus R. Bod09-01-1900 21-06-1980 80 Ebbing geruimd Blok 1 D06 
Wim Bod01-11-1935 27-03-2014 78   Blok 1 H13 
Maria Bodde26-10-1901 27-03-1982 80 Giezen  Blok 4 O10 
Bart te Boekhorst01-05-1915 20-12-2007 92 Goorman  Blok 2 i19 
Christina J. te Boekhorst¹)     Blok 2 B01 
Dina te Boekhorst03-05-1913 10-03-2007 93 Ambting  Blok 1 E07 
Maria G. J. te Boekhorst19-04-1909 05-11-1997 88 Derksen  Blok 2 H07 
Johannes Stephanus Boerboom01-12-1912 18-03-1974 61 Nas  Blok 2 B02 
Bernardus A. Boers18-06-1912 07-02-1993 80 Tinnevelt  Blok 2 i06 
Gerardus Hendrikus Boers16-10-1903 26-04-1990 86 Jansen  Blok 2 J03 
Jacqueline Boers10-06-1977 26-05-1988 10   Blok 2 J09 
Jo Boers13-08-1942 18-07-2013 70   Blok 4 M03 
Johannes Th. Boers31-10-1914 08-04-1981 66 Pollmann  Blok 2 i03-04 
Theo Boers13-06-1947 03-11-1998 51   Blok 2 i03-04 
Wilhelmina L. Boers10-08-1898 26-10-1973 75   Blok 4 M02 
Wilhelmus Boers04-06-1863 04-05-1950 86 Rutjes  Blok 2 i06 
Wilhelmus J. Boers28-12-1905 11-10-1969 63 Jansen  Blok 4 M01 
J. M. Boland10-01-1924 16-12-1981 57 Nas  Blok 2 B03 
Cornelis T. Bolck09-08-1899 21-08-1986 87 Stevens geruimd Blok 2 i16 
Johannes Bolck05-08-1869 08-04-1959 89 Höster  Blok 2 M09 
Maria Bolck20-10-1905 14-01-1995 89 Schriek  Blok 2 D07 
Wilhelmus J. Bolck31-08-1902 04-08-1994 91 Stevens  Blok 2 M09 
Riky Bolder08-01-1935 30-03-2000 65   Blok 2 D19 
Dinie Bolk¹)     Blok 4 i03 
Gerhardus Bolk25-08-1891 04-08-1978 86 Nielen geruimd Blok 4 L04 
Theet Bolk27-05-1931 03-04-2001 69 Lucassen  Blok 4 L04 
Adriën Constant Joseph Borghmans   Bensel  Blok 3 D05-06 
Anna M. Borkus19-07-1881 22-02-1944 62 Wensink  Blok 4 O06 
Johanna B. Bosch¹)     Blok 1 L03 
Marietje Bosch¹)     Blok 2 J06 
Mientje Bosch11-05-1927 20-05-2017 90 Gerrits  Blok 1 R02 
Aleida W. Bosman22-12-1901 16-01-2000 98 Leuverink geruimd Blok 2 B13 
Bernardus Bosman19-12-1891 31-08-1964 72 Goorman geruimd Blok 3 E04 
Bernardus H. Bosman10-01-1896 03-09-1985 89 Halteren  Blok 1 C03 
Doortje Bosman31-12-1928 15-08-2015 86 Tönissen  Blok 1 J07 
Dora Bosman29-10-1918 24-01-2015 96 Heijnst  Blok 1 D08 
Heini Bosman05-05-1937 31-03-2001 63   Blok 1 K06 
Herman Bosman21-06-1931 31-03-1986 54   Blok 1 J06 
Jan Bosman17-07-1936 05-02-2007 70   Urn B07 
Jan Bosman21-08-1923 01-03-1999 75 Grol  Blok 1 F07 
Theo Bosman25-09-1933 20-01-1985 51   Blok 3 A01 
Theodora Bosman03-07-1892 15-11-1960 68 Neijenhuis geruimd Blok 2 i15 
Theodora A. Bosman10-03-1898 11-07-1983 85 Eijt  Blok 1 H18 
Wilhelm Bosman24-02-1899 15-02-1978 78 Klutman geruimd Blok 4 L10 
Wilhelmus Bosman18-09-1894 27-10-1982 88 Harmsen geruimd Blok 1 F06 
Wilhelmus A. Bosman12-07-1891 10-04-1972 80 Boxem  Blok 1 K06 
Gerarda M. van Boxem28-09-1897 15-06-1944 46 Bosman  Blok 1 K06 
Gerhardus Everhardus van Boxem19-02-1928 01-05-1997 69 Schepen  Blok 2 K04 
Maria S. van Boxem01-03-1920 14-12-1983 63 Hermsen geruimd Blok 2 K13 
Mien van Boxem09-07-1932 01-04-2009 76 Hermsen  Blok 1 M01a 
Theodorus van Boxem24-05-1895 12-03-1973 77 Notebaert geruimd Blok 4 N10 
Wilhelmina M. van Boxem27-02-1906 02-04-2002 96 Neijenhuis  Blok 2 C08 
Theodora te Braak07-10-1916 22-05-2005 88 Thuis  Blok 1 Q02 
Antoinette M. A. Braham17-11-1911 26-04-1997 85 Derks geruimd Blok 3 B08 
Ernestus G. J. Brandts19-12-1876 14-08-1951 74 Beekman  Blok 2 H12 
Henk ten Bras24-06-1921 11-05-1977 55 Hubers  Blok 4 L01 
Berendina Th. van Bree29-06-1872 14-03-1945 72 Bisseling  Blok 1 J04 
G. T. M. ten Brinck29-03-1895 15-02-1997 101 Nas geruimd Blok 2 C11 
Johannes C. Brinkhuis17-08-1884 07-10-1949 65 Wassink  Blok 2 K14 
Wilhelmina M. Bronkhorst26-05-1900 24-05-1973 72 Bod geruimd Blok 1 D05 
A. Brouwer1893 1963 70 Jansen geruimd Blok 2 F04 
Maria Johanna Brouwer11-11-1931 18-01-2006 74 Kox  Blok 4 O02 
Geertruida J. de Bruyn31-07-1891 29-12-1955 64 Godschalk geruimd Blok 2 L15 
Berendina Buiting06-10-1875 01-02-1962 86 Uem  Blok 2 J19 
Bernard Buiting04-05-1930 25-09-1995 65 Tijsseling  Blok 1 i07 
Engelbertus M. M. Buiting13-09-1909 08-08-1975 65 Winkel geruimd Blok 2 C05 
G. Buiting06-10-1880 27-02-1967 86 Limbeek geruimd Blok 1 O02 
Joop Buiting26-03-1947 31-07-2001 54   Blok 2 D20 
Liesbeth Buiting21-01-1935 10-07-2012 77 Balduk  Blok 3 E04 
Marie Buiting25-09-1924 10-11-2009 85 Helmes  Blok 4 M10 
Anna Geertruida Bult20-02-1930 26-07-2002 72 Kattier  Blok 2 D04 
Wesley Buurkes 31-08-1995    Blok 3 K02 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies