Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Hervormde begraafplaats Ommelanderwijk-Zuidwending
Adres:Kerkpad Zuid 5 9644 VN Ommelanderwijk

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Imke Sagel15-10-1881 18-01-1963 81 Scheper  20016 
Jacoba W. Schaafsma16-06-1933 26-06-1985 52   30020 
Jan Schaap15-11-1921 30-04-1991 69 Borgh  34019 
Jantje van der Schans10-11-1864 14-01-1949 84 Dijk  17015 
Geessiena Scheltens31-05-1906 21-01-1976 69 Urbach  17003 
Hillechien Scheltens18-01-1919 12-02-2004 85 Meems  32019 
Kornelis Scheltens02-08-1875 08-01-1938 62 Drost  16066 
Simon Scheltens16-06-1900 27-12-1962 62 Nieken  26005 
Jan Scheper15-03-1880 10-10-1954 74 Sagel  20016 
Jan Scheper¹)     38005 
Antonie Scheppers03-05-1897 09-10-1981 84 Spieard  33003 
Hinderikus Scheppers27-12-1927 17-04-1998 70 Hartog  32015 
Annechien Schiphuis02-01-1901 12-04-1987 86 Bellinga  17057 
Annechien Jantje Schiphuis19-02-1939 15-08-1980 41   33001 
Barteld Schiphuis29-01-1876 23-03-1949 73 Velde  16045 
Berend Schiphuis10-10-1873 07-09-1960 86 Kruidhof  12018 
Jan Schiphuis14-07-1911 12-09-2003 92 Wal  33001 
Jurjen Schiphuis22-06-1844 10-02-1900 55 Drok  14048 
Niessina Schiphuis08-05-1878 06-02-1960 81 Kamminga  12043 
Roelfina Niessina Schiphuis23-12-1871 02-03-1939 67 Haan  12041 
Martha Johanne Wilhelmine Schleinecke25-08-1900 19-05-1993 92 Hazewinkel  04015 
Annechien Schokkenbroek09-07-1867 02-04-1937 69 Kostwinder  15036 
Dorothea Schokkenbroek02-01-1872 02-07-1912 40 Weijer  08033 
Imke Schokkenbroek17-04-1895 15-10-1974 79 Fokkens  27013 
Trijntje Scholten22-04-1885 18-12-1970 85 Halmingh  24005 
Frederik Scholtens02-04-1889 31-12-1967 78   28007 
Grieta W. Scholtens24-07-1891 14-02-1978 86   17012 
Harm Scholtens05-02-1902 11-10-1980 78   28007 
Henderik Scholtens12-06-1895 15-02-1918 22   17026 
Henderika Scholtens12-11-1893 12-06-1991 97   28007 
Klaassien Scholtens26-08-1859 09-12-1933 74 Kamminga  14042 
Stientje Scholtens30-01-1848 10-12-1922 74 Tepper  07017 
Willem Scholtens30-07-1899 04-03-1974 74   28007 
Willem Scholtens24-02-1864 22-09-1951 87 Roelfsema  17026 
Elzo Schortinghuis15-01-1882 03-07-1972 90 Bakker  15007 
Hendrik Schothorst10-09-1913 05-02-1972 58 Spaanstra  29019 
Anna Janka Schreiber27-04-1880 01-01-1955 74 Ottenhoff  21015 
Willem Schreiber02-12-1874 16-01-1956 81 Bartelds  16036 
Albert Schreuder02-04-1910 26-10-1924 14  zoon van E. Schreuder en M. Wijkmeijer 00060 
Ernst A. Schreuder28-04-1818 22-06-1882 64 Kanning  01059 
Jan Schreuder11-09-1859 02-01-1927 67   00057 
Jan Schreuder25-09-1893 08-02-1960 66 Drenth  20018 
Dina Schrik01-04-1893 21-05-1977 84 Vries  31001 
Jantje Schrik16-03-1875 09-11-1961 86 Zuidema  13053 
Engelina Jantina Schuring21-08-1900 28-06-1993 92 Hazelhoff  04053 
Klaas Schuring08-11-1869 07-05-1939 69 Kanning  04055 
Frouwe T. Schuringa18-02-1840 09-04-1904 64 Havinga  07042 
Johanna Schut23-04-1855 29-04-1932 77 Prins  09025 
Fokko van der Schuur04-04-1897 24-09-1979 82 Gras  27019 
Grietje van der Schuur14-02-1919 28-03-2008 89 Eiten  31003 
Grietje van der Schuur18-09-1898 10-11-1918 20  dochter van K. v.d. Schuur en G. Veen 16017 
Koeno van der Schuur11-11-1875 05-07-1945 69 Veen  16017 
Renske van der Schuur25-08-1917 22-12-1935 18  dochter van B. v.d. Schuur en S. Pinkster 27008 
Manfred Seehausen20-01-1954 11-08-1993 39 Tuuk  34015 
Assina Seven05-09-1879 30-12-1927 48   11008 
Gesina Seven1873 1962 89 Vos  11010 
Harm J. Seven10-03-1833 01-06-1921 88 Vos  09030 
Jantje Seven1869 1942 73   11010 
Aukina Siega22-02-1899 20-03-1981 82 Heukers  30005 
Aaltje Siepel10-05-1888 23-09-1930 42 Prins  12045 
Dievertje Siepel02-03-1878 14-04-1938 60 Wijngaard  28005 
Jan Siepel12-01-1881 02-01-1965 83 Veendorp  17023 
Jantina Siepel22-09-1890 04-12-1968 78 Knigge  12047 
Jantje Siepel07-10-1870 09-04-1935 64 Weijer  08033 
Jantje B. Sikkens18-04-1796 24-10-1870 74 Mulder  02034 
Fennechien Slagter26-04-1900 11-11-1985 85 Bloem  10029 
Garrelina Slichter07-05-1884 16-06-1947 63 Zuidema   16005 
Antje Sligter19-04-1892 22-02-1960 67 Ploeger  17033 
Eefke J. Sligter06-09-1810 02-10-1882 72 Houwing  10003 
Grietje Sligter22-12-1890 12-07-1964 73 Drok  11018 
Jakob Sligter27-12-1863 07-02-1946 82 Klok  16040 
Jan Sligter30-05-1887 28-04-1966 78 Renken  18011 
Pieter Slijm28-04-1879 30-10-1957 78 Oldenburger  19003 
Eildert Slim03-04-1904 11-12-1991 87   36003 
Eildert Slim27-12-1900 13-12-1996 95   13004 
Eildert Slim20-09-1898 14-09-1900  zoon van H.J. Slim en R. Hogen-Esch 13009 
Eildert Freerks Slim26-12-1853 01-10-1897 43 Hazewinkel  03018 
Femmechien Roelfs Slim09-10-1857 22-11-1940 83 Panman  09036 
Freerk E. Slim12-06-1820 22-08-1862 42 Oldenziel  04004 
Geert Slim14-10-1859 09-11-1950 91 Slim  23008 
H. H. Slim06-05-1830 05-11-1904 74 Springer  08053 
Hendrik J. Slim15-11-1806 20-01-1875 68 Panman  02040 
Hendrik J. Slim29-09-1867 07-01-1948 80 Hogen-Esch  13007 
Jan Eilderts Slim29-01-1829 10-03-1907 78 Slim  01031 
Jan H. Slim21-04-1840 28-10-1877 37 Oldenziel  01034 
Jurjen Slim20-03-1860 25-03-1926 66 Groen  09053 
Magritha Slim25-11-1869 24-01-1953 83 Slim  23008 
Marchina Slim17-08-1860 22-01-1923 62 Eerkens  13016 
Martje Hendriks Slim29-09-1837 14-05-1920 82 Slim  01032 
Roelof Slim31-07-1902 22-03-1924 21   13006 
Eltje Slor19-01-1955 26-03-1955  dochter van H. Slor en J. Bruggink 18001 
Hillechien Sluis24-10-1896 23-04-1983 86 Panman  11014 
Meindert Sluis17-01-1863 04-07-1935 72 Bruininga  11013 
Berend Hendrik Sluiter19-12-1913 03-12-1973 59 Tiktak  30011 
Jan Sluiter02-04-1883 02-05-1963 80 Buining  19007 
Sjoert Jan Sluiter05-09-1947 29-09-1947  zoon van B.H. Sluiter en F. Tiktak 00004 
Hendriktje Smalbil27-11-1879 22-09-1962 82 Kleinhuis  16022 
Harm Smeenk10-06-1847 29-03-1926 78 Raad  09009 
Catriena Roelfina Smid02-12-1878 17-10-1912 33 Bennema  09022 
Geerdina Smid07-08-1883 06-04-1913 29 Meijer  08009 
Geert E. Smid08-10-1849 10-07-1932 82 Smid  05003 
Geert Edzko Smid09-03-1914 13-11-1968 54 Kruizinga weduwnaar van F. Kram 08007 
Geertuida M. Smid18-12-1850 08-01-1918 67 Smid  05003 
Hendrika Geertje Smid05-03-1880 24-05-1893 13  dochter van G.E. Smid en G.M. Smid 05002 
Meint Popko Smid29-11-1881 30-12-1962 81 Meijer  05005 
Popko Pieter Smid18-11-1887 10-06-1890  zoon van G.E. Smid en G.M. Smid 05001 
Martha A. Smit16-05-1872 23-09-1923 51 Prins  12031 
Trijntje Smit¹)     02001 
Lammert Smith08-12-1892 23-06-1973 80 Agterof  02019 
Elerus Snijder22-10-1868 05-10-1941 72 Venema  13043 
Hendrik Snijder17-05-1858 31-03-1939 80   01050 
Sebe Hendriks Snijder29-11-1823 30-10-1886 62 Uniken  01052 
Gaatske Spaanstra06-07-1912 09-08-1988 76 Schothorst  29019 
Aaltje Spakman23-01-1880 24-05-1944 64 Brouwer  17053 
Cornelia Spandauw12-07-1880 28-12-1970 90 Walland  18026 
Jacob Speelman10-12-1878 26-07-1971 92 Doewes  22003 
Geert Spelde27-07-1862 02-01-1950 87 Hofste  15005 
Geert Albert Spelde29-12-1927 30-05-2004 76 Heijes  38009 
Hendrik Remmelt Spelde05-12-1937 28-06-2000 62 Moed  36018 
Geertje Spieard25-08-1899 18-12-1985 86 Scheppers  33003 
Jan Spijk28-01-1884 02-02-1975 91 Nienhuis weduwnaar van P. Versteeg 18010 
Harmannus Spijker30-12-1891 16-06-1959 67 Stelling  25003 
Albert Sprik14-10-1893 10-08-1953 59 Hubbeling  21006 
Harmannus C. Sprik04-12-1921 17-03-2005 83 Veen  34006 
Sebastiaan Sprik01-12-1922 01-09-2011 88 Hardenberg  34008 
Bougiena Springer24-08-1832 15-10-1912 80 Slim  08052 
Geessie Springer03-01-1877 02-07-1921 44 Molenaar  14032 
Catharina Steenwijk05-12-1907 03-11-1953 45 Bonder  21013 
Hendrik Stel16-05-1893 28-01-1979 85 Bruintjes  02017 
Wilhelmina Stel23-11-1874 28-10-1959 84 Prins  25011 
Jantje Stelling04-03-1895 26-10-1973 78 Spijker  25003 
Grietje Stevens24-02-1864 09-02-1922 57 Heikens  12003 
Hendrik Stevens11-10-1884 04-08-1928 43 Aising   12001 
Wilhelmina R. Stolberg10-01-1854 19-05-1941 87 Zeeven  08059 
Beerta Strating26-08-1865 20-11-1938 73 Timmer  08024 
Catharina Stuut31-03-1878 24-10-1965 87 Havinga  09042 
Hinderk H. Stuut07-01-1832 11-04-1868 36   02042 
Hinderk H. Stuut15-11-1805 03-05-1874 68 Vosman  02043 
Jan Stuut05-03-1847 05-12-1921 74 Knip  06019 
Jan Hendrik Stuut24-06-1904 23-12-1926 22 Wijnbergen  06007 
Lummechien Stuut13-12-1847 20-09-1921 73 Heres  01036 
Roelf Stuut12-01-1912 19-11-2007 95 Luring  01001 
Sjoert Stuut16-05-1877 19-11-1962 85 Wijnbergen  06006 
Jantje Suk10-08-1924 04-08-1982 57 Laan  32013 
Jan S. Suurling29-08-1857 24-04-1910 52 Engelkes  08014 
Sibold Suurling25-11-1894 04-09-1909 14  zoon van J. Suurling en J. Engelkes 08013 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies