Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Wegens onderhoud is op 24 oktober de site tussen 05:00 en 12:00 uur niet beschikbaar. Excuses voor het ongemak.
Lijst met graven

Begraafplaats

Naam:Nieuwe Begraafplaats Hoog-Keppel
Adres:Burg. Van Panhuysbrink 13 Hoog-Keppel

Zerkenlijst

vorige 1 2 3 volgende 


IdAand.PersonenOmschrijving
1055046A.01 en A.02 - Johanna Willemsen (1900-1991)
- Frederik Ernst Carel van der Hardt Aberson (1902-1975)
 
1055109A.03 en A.04 - Rie Louter (1916-2004)
- Henk van Muijen (1911-1976)
 
1055110A.05 en A.06 - Jantje Hamer (1888-1980)
- Frederik Bomer (1890-1976)
 
1055111A.07 - Albert Jansen (1924-1977)  
1055112A.09 - A.J.T. Schreurs (1931-1978)  
1055114A.11 en A.12 - Arend Jansen (1909-1979)
- Willemina Smeenk (1915-2002)
 
1055115A.13 - Jan Kornelis Dagevos (1943-1983)  
1055116A.14 - Janny G. Roek (1922-2002)  
1055117A.15 en A.16 - Hermanus Leonard Zwaan (1922-1984)
- Renske Roek (1920-1983)
 
1055120A.17 en A.18 - Petronella Dina Hakkenberg (1905-1998)
- Jan Menno Hilbrands (1907-1990)
 
1055290B.03 - Marieke Alida Jacqueline Deurvorst (1927-1990)  
1055292B.05 - Berend Smeenk (1923-1974)  
1055293B.06 en B.07 - Jansje Remmelink (1893-1974)
- Bernardus Hendrikus Smeenk (1885-1974)
 
1055307B.08 en B.09 - Johanna Wentink (1911-1985)
- Adam Besselink (1908-1974)
 
1055308B.10 - Alida Maria Adriana Louisa van der Hardt Aberson (1901-1993)  
1055310B.11 - Margriet Doecilia Marcelle Deurvorst (1935-1973)  
1055312B.12 en B.13 - Steyntje Gaasbeek (1908-1997)
- Dirk Jan Klein Hesselink (1904-1973)
 
1055314B.14 en B.15 - Willem F. Hamer (1922-1972)
- Reintje Brouwer (1927-2006)
 
1055318B.16 en B.17 - Gerritje Hamer (1927-2002)
- Albertus Harmsen (1926-1971)
 
1055319B.18 - Anne Andreas van der Werff (1903-1970)  
1055379C.01 en C.02 - Derk Elijzen (1908-1995)
- Grada Gerdina Hagelstein (1911-1967)
 
1055381C.03 en C.04 - Sientje Wenneker (1903-1967)
- Hendrik Jansen (1903-1989)
 
1055383C.05 en C.06 - W.M.A. Tiekken (1903-1987)
- Arthur Althoff (1892-1967)
 
1055384C.07 en C.08 - Herman Gerhard Evers (1900-1975)
- Egberta Cornelia Smit (1897-1967)
 
1055385C.09 en C.10 - Johanna A. Hesselink (1902-1979)
- Jan G. Kets (1899-1968)
 
1055386C.11 en C.12 - Gerrit Peter Vrieze (1926-2014)
- Hennie Kets (1925-2011)
 
1055387C.13 - Willie Althoff (-1968)  
1055388C.14 - A.J. Zeevalking (1915-1970)  
1055389C.16 - Jacomina van Schaik (1891-1972)  
1055390C.17 - Johan Marinus Prakke (1901-1982)  
1055391C.18 - Zeno Clemens Marie Deurvorst (1959-1998)  
1055394D.01 en D.02 - Gerrit Jan Wolsheumer (1911-1966)
- Berendina Elisabeth Spijker (1919-2010)
 
1055395D.03 en D.04 - Gerrit Jan Heijting (1894-1966)
- Clasina Alida Kuijk (1902-1988)
 
1055396D.05 - Astrid Bargitta Maria Worm (1963-1996)  
1055397D.06 - N.M. Kateman (-1966)  
1055399D.07 en D.08 - Derk Heijting (1896-1966)
- Hendrika J. Wiltink (1900-1980)
 
1055401D.09 en D.10 - Lena Cornelia van de Graaf (1901-1995)
- Johannes Bruggeman (1898-1966)
 
1055405D.11 en D.12 - Christina Cornelia Bombergen (1896-1965)
- Gerhard Jan Willem Vreman (1891-1974)
 
1055408D.14, D.15 en D.16 - Garritjen Buitenhuis (1908-1965)
- Gerrit Jan Buitenhuis (1880-1978)
- Garritjen Eskes (1886-1973)
 
1055409D.17 en D.18 - J. Meffert (1903-1963)
- G.C. von Eye (1897-1983)
 
1055563J.02 - Martha Boukje van Mourik (1956-2002)  
1055564J.03 - Pieter Tilman (1922-2009)
- Eva Mathilde Hackenbroich (1919-1993)
 
1055565J.04 - Anna Maria Margarietha de Vaal (1922-2004)  
1055566J.08 - Jan Eizenga (1966-2007)  
1055567J.16 - Henricus Theodorus Maria Berndsen (1944-2008)  
1055568J.18 - Otto Maria Lamers (1949-2012)  
1055569J.21 - Anthonia Maria van Leeuwen (1943-2011)  
1055590K.01 - Tjalling Hendrik Dijkstra (1939-2006)  
1055591K.03 - Willy Smits (1931-2014)  
1055592K.05 - Johanna Sipkema (1940-2009)  
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact