Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Albert Hensen21-10-1924
Wilhelmus Franciscus Brummelhuis10-10-191813-05-194021 Sld. 16 M.C. IV Div.
Hermannus Johannes Nijhof06-10-191813-05-194021 Sgt. M.C.-III-19 R.I.
Hermanus Meere06-07-191919-11-194021 Stoker o/m KM
Jan de Boer27-12-189426-02-194146
Johan Izaak Bernard Spanjaard29-12-190727-09-194133
Salomon de Lange07-11-190208-10-194138
Dirk Jacobus Spanjaard04-06-191118-10-194130 Ingenieur
Emile Bernard Spanjaard27-08-187918-03-194262 Koopman
Rosetha Lievendag03-10-190701-09-194234LievendagOverleden te Kdo. Auschwitz II-Birkenau
Selma Lievendag30-10-191301-09-194228 Overleden te Kdo. Auschwitz II-Birkenau
Lena van Gelder03-11-188517-09-194256Cohen
Martin Spanjaard30-07-189230-09-194250
Jacoba Lievendag29-10-189912-10-194242Kropveld
Izak van Gelder16-10-187512-10-194266
Alex van Gelder19-10-187812-10-194263 Paardenslager
Anna van Gelder27-10-190112-10-194240Gelder
Eva Lievendag08-09-187712-10-194265Gelder
Rabeka van Gelder12-06-188312-10-194259Schlosser
Rozetta Gelder03-02-189212-10-194250Fuldauer
Eva Groenheijm04-02-189512-10-194247
Henry Hartz26-11-193812-10-19423
Lena Lievenboom05-11-187515-10-194266Haas
Sara Lievenboom26-06-186626-10-194276Overweg
David Lievendag02-07-187326-10-194269
Mietje van Gelder01-03-188026-10-194262Lievendag
Vrouwtje Lievendag01-08-187526-10-194267
IsraŽl de Beer30-05-188829-10-194254
Anna Rosa van Helder01-04-190902-11-194233Hes
Henriette Marianne Lievendag22-12-190205-11-194239Bollegraaf
Sophia Regina Cohen11-07-190109-11-194241Cohen
Roosje Mariaantje Lievendag23-01-190409-11-194238West
Izak Lievendag24-02-190116-11-194241 Vertegenwoordiger
Johan Kwast11-08-190125-11-194241 Ls. sold. KNIL
Nathalia Spanjaard15-08-186507-12-194277Zon
Salomon David Lievendag21-05-187711-12-194265
Levie Schlosser27-04-191831-01-194324
Frederika-Frietje Godschalk29-07-188231-01-194360
Joseph Lievendag17-07-186912-02-194373
Siegmond Lievendag10-07-190428-02-194338
Frits van Gelder15-05-191328-02-194329
Henricus Albertus ter Braak10-04-190514-03-194337 Spoor-arbeider
Paulus Couvťe18-07-190516-03-194337 Ls.Sld.Inf. KNIL
IsraŽl van Gelder06-09-189820-03-194344
Arnold Julius Mijerson13-07-191121-03-194331
Iwan Zilversmit14-06-192426-03-194318
Hertog Jacobs15-12-185723-04-194385
Bertha Jacobs07-06-189323-04-194349
Herman Franken08-11-189807-05-194344
David van Gelder18-12-187314-05-194369
Aron van Gelder01-03-188114-05-194362 Koopman
Benjamin van Gelder18-04-187214-05-194371 Marktkoopman
HenriŽtte van Gelder09-10-187614-05-194366
Jacob van Gelder30-07-187914-05-194363
Rosa de Beer19-02-188314-05-194360Koster
Roosje Jacobs27-10-186114-05-194381Spanjar
Betje Lievendag25-08-186714-05-194375Lievendag
Salomon van Gelder16-01-187514-05-194368
Mietjen Lievendag23-03-186914-05-194374
Roosje Lievendag21-01-189921-05-194344
Metha Lievendag01-01-190821-05-194335
Johanna Lievendag11-10-190721-05-194335Leeuw
Samuel de Beer19-10-188021-05-194362
Levie de Beer06-04-186021-05-194383
Benjamin de Beer20-09-187928-05-194363
Kaatje van Gelder04-09-188828-05-194354
Hendriene Spanjaard10-01-190228-05-194341
Josefine Regina Lievendag12-07-193404-06-19438
Jacob Nathan Lievendag04-03-193604-06-19437
Isaac Lievendag26-10-190104-06-194341 WINTER
Mozes de Metz11-03-191211-06-194331
Zelma Bertie Zilversmit04-07-192911-06-194313
Jacob Jacobs11-03-189511-06-194348
Henriette Lievendag27-01-189711-06-194346
Anne Willem Groothengel16-09-190703-07-194335 Empl. Ond.
Johan Marie Groothengel05-01-190303-07-194340 Administrateur
Rozetta Franken20-01-190123-07-194342Menko
Levie de Beer07-12-188527-08-194357
Feije Jacobs19-12-189127-08-194351Frank
Ella de Beer11-04-190510-09-194338Beem
Rosa Lievendag20-07-191017-09-194333
HenriŽtte Lievendag09-01-189824-09-194345Jacobs
Jacob Jacobs30-10-189124-09-194351
Louis van Gelder20-06-190623-12-194337
Hartwig Lievendag26-01-191528-12-194328
Isidore Lievendag09-02-190609-01-194437
Alidina Franken13-03-190428-01-194439
Karel van Gelder09-06-192231-03-194421
Jacob van Gelder16-12-192431-03-194419
Isaac Lievendag15-08-189931-03-194444
Salomon IsraŽl MichaŽl Mogendorff20-05-187208-04-194471
Dora Julietta Spanjaard08-06-190604-06-194437 KANN
Gradus Johannes Spenkelink13-04-187814-08-194466 Ing.
Hendrikus Jozef Meijer06-10-192005-09-194423 Leraar klassieke talen
Dirk Cornelis Ruiter31-12-191823-09-194425 Ambtenaar / Lid verzet
Coenraad Johan Hilbrink25-06-191523-09-194429 Onderwijzer / Lid verzet
Sietse Arnold Hilbrink24-12-187923-09-194464 Lid verzet
Gerrit Willem Hendrik Jan Loman09-07-190424-09-194440 Makelaar / Lid verzet
Clotilde Kaatje Lievendag25-04-190430-09-194440Isašcson
Emma Jacobs13-06-189606-10-194448Sachs
Robert Spanjaard20-06-187604-11-194468
Jan Frans Christiaan Vonk16-09-192019-11-194424 Chauffeur / Lid verzet
Wilfridus Clemens Norbertus Beld26-11-192229-11-194422 Arbeider
Johannes Hendrikus Freriksen08-02-191304-12-194431 Stoker
Dirk Hulshof21-03-191103-02-194533 Cie.Cdt. N.B.S.
Robert Herman Mijerson20-05-191408-02-194530
Fokke Boom05-04-192315-02-194521 Arbeider
Willebrordus Hermanus Gregorius Cornelis van den Heuvel29-09-191802-03-194526 Timmerman / Lid verzet
Hendrikus Franciscus Beune25-09-191212-03-194532 Sgt.Inf XI KNIL
Adriaan Johan Marie Ledeboer11-09-187719-03-194567 Eig. Cultuuronderneming
Bote van der Wal13-03-192124-03-194524 Lid verzet
Wilhelmus Deijs04-02-191904-04-194526 Monteur
Albert Jan Pijffers07-06-191407-04-194530 Poeliersknecht
Frederikus Johannes Nijhuis19-06-191809-04-194526 Draadvlechter
Sies Staudt04-10-191830-04-194526
Benjamin van Gelder20-04-191101-05-194534
Gerhard Simonetti09-10-191605-05-194528 Gemeente ambtenaar / Lid verzet
Franciscus Albertus Stephanus Timmerman15-11-192622-05-194922 Sgt.5-5 RI KL
Antonia Suzanna Bausch25-10-188616-11-195165Hazes

Grafinformatie

Foto grafnummer 1015395 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1015395
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
BORNE 1119
CoŲrdinaten:
52,299843; 6,75809
Omschrijving:
BORNE, 'CENTRAAL MONUMENT'
Grotestraat, 7622GA, Borne, Overijssel

Het 'Centraal monument' herinnert de inwoners van Borne aan allen die tijdens de Tweede Wereldoorlog op Borns grondgebied door oorlogshandelingen zijn omgekomen en aan de inwoners van de gemeente die elders zijn gesneuveld.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1119/borne%2C-%27centraal-monument%27
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ