Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOude Begraafplaats AaltenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Jan Willem Heersink31-10-188524-12-191126
Johanna Gesina Damkot30-04-186227-01-191956
Gerrit Arend Heersink23-11-185324-01-192268
Johanna Wilhelmina Lankhof06-12-192818-12-19280
Gerharda Hendrika Heersink09-01-189001-12-193444
Jan Hendrik Lankhof25-09-189112-08-194856

Grafinformatie

Foto grafnummer 1129125 Oude Begraafplaats Varsseveldsestraatweg 21 Aalten

Graf id-nummer:
1129125
Begraafplaatsnr.:
1188
(Plaats)aanduiding:
0360
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ