Online Begraafplaatsen 3.0
BeginAlgemene Begraafplaats MaasdijkPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Maria Langendoen05-05-187808-07-193153Verkade
J.A. van Geest04-02-194423-10-19484
Arie Verkade17-06-187421-05-195782
C.M. van Zundert07-12-191103-01-196957
P.C. Hoogstad15-10-187806-03-197192Beukel
Lientje Geertruida Roodzant08-07-189522-03-197175Verschuur
J.C. van Baalen22-06-197122-06-19710
A.J. van Baalen22-06-197128-06-19710
Nicolaas A. Stolk19-02-189920-08-197172
J. van der Lee12-05-190907-12-197162
T. Vreugdenhil07-05-192418-04-197247Koornneef
B. van den Bogert19-11-191308-11-197258
Magteltje van Zanten17-06-188320-05-197389Dijk
Willem Verschuur03-09-188527-05-197387
L. van der Hoek01-04-191607-10-197357
Johan Paul van der Giessen16-02-197412-03-19740
L.W. de Rijke20-01-197527-01-19750
A.P.M. Wennekers07-12-195726-03-197517
Irma Cornelia Geertruida Maria Beerens05-02-196712-09-19758
Gerardus Wilhelmus Maria van der Drift11-10-197326-03-19773
A.P. Teunissen09-11-195419-06-197722
J.H. van Gaalen13-11-191928-07-197757
C. Koene06-05-188212-04-197895Voogt

Grafinformatie

Foto grafnummer 507979 Algemene Begraafplaats Kerkhoflaan 2 Maasdijk

Graf id-nummer:
507979
Begraafplaatsnr.:
1863
(Plaats)aanduiding:
M-1
Omschrijving:
Plaquette met namen; links van het monument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ