Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Joannes Theodorus Driessen05-04-191112-05-194029 Korp. M.C.-II-8 R.I.
Johannes Bernadus Antonius Kraan28-08-190412-05-194035 Sold. 2-I-28 R.I.
Derk Willem Lankhof20-05-191812-05-194021 Sold. 2-III-8 R.I.
Jan Marinus van 't Hof02-03-191313-05-194027 Sergt. 8 C.Mr.
Bernardus Antonius Geerligs25-06-191922-05-194020 Sergt. 10 C.Pn.
Gerda Johanna Lammers25-01-193706-08-19414
Hendrik Lammers16-03-192906-08-194112
Leendert Cornelis Hali01-09-192109-06-194220
Hermanus Gerhardus Overkamp21-06-190603-03-194336 ovl. Hattingen, Ennepe-Ruhrkreis
Lambertus Hendrikus Pavert03-10-191605-04-194326 ovl. Oberndorf, a.N. Landkreis Rottweil
Johannes Gerardus Wilbrink09-02-190909-12-194334
Wilhelmus Gerardus Josephus Weijkamp05-10-191311-09-194430 ovl. Rees, Landkreis Rees
Johanna Maria Wilhelmina Bollmann26-02-190326-09-194441
Abe Drijver15-12-191009-10-194433 ovl. Anholt, Landkreis Borken
Johannes Bernardus Derksen13-01-192409-10-194420 Lid verzet
Bernardus Gerhardus Reyers20-05-192620-10-194418
Heinrich Wilhelm Woonings07-02-190024-10-194444
Hendrikus Theodorus Roes27-03-192825-10-194416
Gerrit Johan Romp06-06-188428-10-194460
Franciscus Schadron27-06-191829-11-194426 ovl. Isselburg, Landkreis Rees
Gerhardus Bernardus Hendrikus Lanters13-07-192005-12-194424 ovl. Berrenrath, Landkreis Köln
Johannes Antonius du Plessis16-12-192119-01-194523
Heinrich Egbers12-01-191408-02-194531 ovl. Rees, Landkreis Rees
Hendrikus Bernardus Ketelaar17-08-191116-02-194533 ovl. Rees, Landkreis Rees
Wilhelmus Johannes Splithof06-12-191616-02-194528 ovl. Rees, Landkreis Rees
Antoinette Theodora Prinsen20-11-187002-03-194574
Bernardus Wilhelmus Schadron04-12-188609-03-194558
Maria Gertrude DÜNK08-12-190109-03-194543
Theodorus Franken25-04-192312-03-194521
Antonius Gerardus van de Vorle30-09-192212-03-194522 ovl. Swinemünde Polen
Anna Driever23-09-187714-03-194567
Hermanus Wilhelmus Bokken27-02-192317-03-194522 ovl. Dinslaken, Landkreis Dinslaken
Bernardus Wilhelmus Span24-04-192318-03-194521
Bertha Maria Kok06-07-191920-03-194525
Antoon Zeevalkink13-05-192323-03-194521
Harry Johan Loui Salemink02-01-191923-03-194526
Carel Massop24-09-187824-03-194566
Johan Hein15-05-191224-03-194532
Bernardus Franciscus ten Have08-08-189925-03-194545
Theodorus Nijland05-10-190525-03-194539
Franciscus Maria Kroesen27-06-192228-03-194522
Maria Gesina Idink18-07-187929-03-194565
Johanna Hendrika ter Horst08-05-188829-03-194556
Wilhelmina Henrica Brus23-02-190929-03-194536
Wilhelmus Hendrikus Mariët06-10-189129-03-194553
Johanna Hendrika Venneman09-05-192029-03-194524
Fredrika Johanna Velthorst11-08-193930-03-19455
Johan Willem Veldhorst26-08-187630-03-194568
Bernardus Wilhelmus Aalders19-11-193130-03-194513
Hendrikus Bernardus Martinus Aalders03-11-193930-03-19455
Ida Maria Gerharda Helena Aalders19-11-194130-03-19453
Johannes Jozefus Aalders22-08-192530-03-194519
Wilhelmus Josephus Theodorus Aalders24-09-193530-03-19459
Gerrit van den Hull12-04-187530-03-194569
Gerrit Jan Hengeveld15-06-188130-03-194563
Theodora Aleida Hengeveld30-03-188330-03-194562
Hendrina Willemina Gregoor12-12-189830-03-194546
Gerhardus Wilhelmus Berendsen03-10-192231-03-194522
Marinus Albertus Wilhelmus van Bree24-01-194531-03-19450
Wilhelmus Antonius Eimers17-05-192131-03-194523
Hermanus Alofs20-04-188101-04-194563
Theodorus Josephus Maria Buitinga22-06-192901-04-194515 ovl. Bedburg, Landkreis Kleve
Wilhelmina Maria Dellemann30-05-192102-04-194523
Dorothea Maria Eringfeld10-07-188720-04-194557
Hendrikus Theodorus Visser07-11-190526-04-194539
Antonius Bernardus Albertus ter Voert03-03-189926-04-194546 ovl. Vehlingen, Landkreis Rees
Theodor Bernhard Weijkamp23-03-192403-05-194521 ovl. Lübeckerbocht bij kdo. Neustadt, Neuengamme
Gerhard Johan Gemmink15-08-190811-05-194536
Karel Herman August Cappetti29-09-192124-05-194523 Med. student / Lid verzet
Hendrikus Hermanus Natrop08-12-191423-07-194530 Sold. KNIL
Maria Johanna Neuhaus15-05-191123-06-194837
Bernardus Wilhelmus Christina Massop17-02-192406-01-194924 Sld.Ekl. 8 Gi Vd
Philippus Henricus Catharina Cappetti01-04-192606-04-194923 Sld.StCie 5-RS
Hermanus Hendricus van Dielen14-02-189024-06-195060

Grafinformatie

Foto grafnummer 931079 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
931079
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 ULFT 1988
Coördinaten:
51,89131; 6,38271
Omschrijving:
ULFT, MONUMENT IN HET KAMNIKPLANTSOEN
J.F. Kenedyplein, 7071BT, Ulft

Het monument in het Kamnikplantsoen te Ulft (gemeente Oude IJsselstreek) is opgericht ter nagedachtenis aan 74 medeburgers die door oorlogsgeweld zijn omgekomen in de periode 1939-1949: tijdens de mobilisatie, de Tweede Wereldoorlog en de politionele acties in het voormalige Nederlands-Indië

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1988/ulft%2C-monument-in-het-kamnikplantsoen
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ