Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Oude Begraafplaats Zeist ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

Er is helaas GEEN foto beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Boll17-09-189017-09-18900 Zoon van J.M. Boll en Gerrigje van Eckerveld
Antje Klomp18-03-189029-09-18900
Johanna van den Brink05-08-189004-10-18900
van Essen16-04-189716-04-18970 Dochter van Maas van Essen en Antje Schuurman
Johannes Theodorus Kraan12-02-189707-05-18970
Willem van Eck19-06-189608-05-18970
Alijda Lourens05-08-188615-05-189710
Willem Johannes van de Weert18-07-189522-05-18971
Daniel Johannes Keijser28-05-189626-05-18970
Tijmen Jacobse05-05-189704-06-18970
Gerrit Bloemheuvel01-11-189623-06-18970
Pieternella van Ee15-01-189706-07-18970
Gerardus van Eck07-11-188825-05-191425
Gerrit Hendrik van Wijaarda04-04-184904-06-191465Thorig
Jan Visser 27-09-1917 Overleden 52 jaar oud
Geertrui Plokker25-11-187330-09-191743Nieuwkerk


Graf id-nummer:
2148093
Begraafplaatsnr.:
1167
(Plaats)aanduiding:
J089
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl

Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies