Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Oude Begraafplaats Zeist ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

Er is helaas GEEN foto beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Wouter van Es30-06-188801-09-18880
Jaantje Klomp08-11-188707-09-18880
du Pree01-10-188801-10-18880 Dochter van W.S. de Pree en Alida van Harskamp
Johan Arnold Verdonk22-03-189510-06-18961
Cornelia Johanna Ouderdorp09-11-189516-06-18960
Barendina van Breenen26-06-189629-06-18960
Rijk van de Kamp19-04-189126-07-18965
Cornelis Dorrestijn13-07-189628-07-18960
Aris Veldhuizen12-06-189617-08-18960
Elisabeth Brussel07-07-189818-05-191314
Berdina Catrina Pelt22-06-182624-06-191387Woudenberg


Graf id-nummer:
2148210
Begraafplaatsnr.:
1167
(Plaats)aanduiding:
J068
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl

Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies