Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats Boschhuizen VenrayPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Majella Weenink1885196479
Marcolinus Zuiddam1893196471
Laurentinus Teepe1889196576
Clemens Epping1915196752
Rutger Hermans1905196863
Mauritius Arnoldi1897196972
Anno Galama1911197059
Hubertus Otger Janssen21-02-189307-07-197582
Geradus Adelhart Epping02-07-190906-12-197566
Joseph Zephyrinus de Man25-09-190909-12-197869
Christiaan Matteus Lennaers28-05-190314-07-197976
Adolf Arnold Smitz01-07-188217-08-197997
Anthonis Jacobus van Zijl14-02-189518-09-197984
Martinus Vercundus Frijns12-05-191523-11-197964
Nicolaas Gustaaf Ammerlaan17-03-188819-12-198092

Grafinformatie

Foto grafnummer 1234832 Begraafplaats Boschhuizen Spurkterdijk 40 Venray

Graf id-nummer:
1234832
Begraafplaatsnr.:
1394
(Plaats)aanduiding:
O2/0919c
Omschrijving:
Vervolg en laatste steen van de reeks O2/0919a b en c

Begravingen uit de binnentuin van het voormalige klooster vanaf 1650 en van het eigen kloosterkerkhof na de brand van 1925 werden verzameld en in 1967 bijgezet op het kerkhof naast de toren van de Grote Kerk in Venray. Met alle begravingen meeverhuisd naar vak O op begraafplaats de Boschhuizen. Later overleden broeders liggen verderop begraven in de tweede groep (zie 0919b en 0919c). Geestelijk, cultureel en maatschappelijk is de orde van groot belang geweest voor de samenleving: assistentie in de parochies, onderwijs, kostschool en later internaat, en via de Derde Orde: patronaat, sportverenigingen, bibliotheek, gezinszorg en bejaardenzorg.
Monumentaal ensemble vanwege de religieuze historie en de plaatselijke geschiedenis.
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ