Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:RK Begraafplaats
Adres:Utrechtseweg 28 Amersfoort

Persoonslijst

- ? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Maria Petronella Hendrika Saam22-12-1916 30-11-2011 94 Weg  E00101 
Henri Sandbrink 24-10-1959   72 jaar oud. B11605 
Johannes Sandbrink22-04-1919 15-04-1976 56   B11605 
Anna Maria Sanders 11-10-1947   75 jaar oud. B10411 
Hermanus Petrus Sanders28-09-1876 20-11-1948 72 Degenkamp  B20606 
Willem Johannes Franciscus Sanders16-08-1911 03-07-1952 40 Wees e.v. Hendrica Antonia van WEES. B20606 
Petrus Johannes Marie Sandkuijl 21-11-1948    priester 
Zuster Petronelli Sandkuijl15-05-1886 12-02-1957 70   K3inF3 
Zuster Bonaventura van Santen23-10-1865 21-04-1943 77   K3inF3 
Eduward Frans 't Sas1855 02-06-1943 87   D00303 
Maria Theodora 't Sas1885 21-02-1961 75   D00303 
Hendrika (Riek) Josephina Maria Satink17-04-1931 02-04-1996 64 Snijders  E20807 
Zuster Amabile Schaap18-03-1917 12-08-2006 89  Geboortenaam; Hendrika Roelina. K4inF3 
Adriana Schaaper1884 1961 77 Meuskens  C00410 
Netty Schaapherder¹)      
Arnoldus (Arnold) J.M. Schade19-12-1890 27-05-1968 77   C00413 
Mattina Schäfer21-03-1925 21-12-1984 59 Veldmeijer  A22512 
Zr. Damiana Schagen¹)     Grafkelder 
Zuster Alphonsia Schagen25-06-1900 19-10-1970 70   K3inF3 
Albert van der Schagt04-03-1961 02-04-2001 40 Scholler  B10811 
Johannes Petrus (Joop) van der Schagt06-03-1941 24-06-2016 75   Vak A, graf 2 
Louis van de Schagt08-03-1962 30-09-1963   B21415 
Antonius Adrianus van Schaik25-01-1922 24-07-1998 76   F30327 
P.G.E. van Schaik23-03-1929 31-07-2010 81 Marquenie  H10109 
Wilhelmus Petrus van Schaik 17-09-1949  Slagmulder  B20703 
Zr. Angeline M. van Schaik¹)     Grafkelder. 
Adrianus Franciscus Maria (Aad) Schalken04-02-1896 03-06-1973 77 Josephy  F30108 
Apolonia Hermine Adriana Augusta (Polly) Schalken14-05-1928 19-10-1944 16  Dochter van A.A.M. JOSEPHY en A.F.M. SCHALKEN. F30108 
Cornelia van Schalkwijk15-07-1872 07-09-1930 58 Houtveen Overleden Utrecht. 0000 
Engelina Adriana van Schalkwijk01-10-1898 09-11-1976 78 Martin  C00422 
Gerardus Maria van Schalkwijk15-08-1935 03-09-2010 75 Wede Urn. UT0207 
Hendrika Johanna Schalkwijk22-12-1902 02-03-1949 46 Flos  D00319 
Theodora van Schalkwijk31-05-1907 04-09-1943 36 Burgsteden  D00511 
Zuster Agnes Schartman12-08-1892 01-10-1983 91   K3inF3 
Elisabeth Catharina Johanna Scheer19-07-1891 24-02-1954 62 Mathieu e.v. Theodore Louis MATHIEU. A22803 
Catrina Scheerder06-03-1889 31-08-1941 52 Vries  C00416 
Clasina Scheerder27-12-1900 03-12-1961 60 Ramselaar  B10702 
Emanuel Gerardus Johannes Scheerder10-05-1927 29-12-2012 85   A21704 
Helmich Scheerder31-01-1903 03-09-1983 80   D00716 
Johanna Geertruida Scheerder09-12-1890 18-07-1958 67 Hartman Dochter van J.E. v. EMPELEN en Nicolaas SCHEERDER. 0000 
Marcoen Cornelis Maria Schellekens12-08-1963 14-01-2014 50   B21112 
Johanna Maria Schenk03-07-1910 14-05-2003 92 Wilde  E10208 
Scheny 10-12-1943   Oud 83 jaar. C00321 
Cornelis (Cor) Joseph Schilder08-03-1925 23-05-2003 78   B11308 
Neeltje Schilder14-09-1908 16-08-1989 80   A22311 
Zr. Amaranda Schilder02-08-1918 02-01-2002 83  Geboortenaam; Aaltje.  K3inF3 
Maria Cornelia Schilperoort05-10-1903 16-04-1981 77 Kempeneers  A12902 
Petronella Schimmel 26-04-1913  Loo  C00806 
Ton Schimmel11-02-1957 21-07-1992 35   H20502 
Wim Schimmel15-03-1937 25-04-1998 61   H20502 
Maria Schlatmann14-09-1867 20-08-1943 75 Hehenkamp  F30116 
Maria Elisabeth Schless12-09-1910 19-10-2011 101 Ramselaar Geb. en overl. Dordrecht. B10606 
Erzsébet Mária Schlosser21-11-1888 07-09-1977 88 Polgár  Urnenmuur. 
Josephine Julia Maria Schmand31-03-1908 23-08-2001 93 Lohmann e.v. Johan LOHMANN. Overl. Leusden.  C00608 
Adrianus Schmidt29-09-1922 09-05-1989 66 Kabalt  A22309 
Anna Schmitz19-08-1892 18-10-1959 67 Ham  F10810 
Piet Schmitz27-11-1954 03-08-2010 55   F10104 
Antje Schneider18-06-1932 02-07-1975 43 Visser Echtgenote van L.D. VISSER. B21009 
Matje Schneider02-02-1907 19-07-1964 57 Kabalt  B21009 
R. Schnuting 1887    Priestergraf 
J.C.M. Schoenmaekers1901 1960 59 Planteel  B21008 
J.J.H. Schoenmaekers 06-04-1948    B21008 
Zuster Theresino Schogerrits08-05-1911 27-01-1962 50   K3inF3 
Zr.Hermine Scholtalbers14-11-1911 12-10-1998 86  Geboortenaam; Marga Adelheid. K3inF3 
Antonius Scholte18-09-1872 09-03-1946 73 Neerincx  B11401 
Johannes Theodorus Scholte09-05-1913 30-03-1975 61   B11401 
W.A. Scholte12-02-1906 30-11-1977 71   B11401 
Zuster Luca Scholte28-03-1884 07-04-1969 85   K3inF3 
Gerrit-Jan Scholten02-09-1952 21-09-2016 64    
Zuster Theophila Scholten06-05-1895 03-10-1963 68  Geboorte naam, Johanna Margaretha Maria. K3inF3 
J.W. Scholting03-02-1876 28-04-1964 88   C00904 
Alida Scholts19-12-1883 12-08-1954 70 Rooij  A12106 
Maria Catharina Scholtz14-07-1856 21-11-1938 82 Stadt E.v. Nicolaas Gerrit van de STADT. F10508 
Alijda Hendrika Schoonderbeek22-05-1909 15-01-1980 70 Jaquet  C00516 
Antonius (Ton) Schoonderbeek12-01-1936 10-06-1993 57   C00901 
Cornelia Barbara Schoonderbeek12-07-1921 10-12-1979 58 Houtveen  A21701 
Everardus Schoonderbeek02-08-1902 01-06-1999 96   F30110 
G. Schoonderbeek08-09-1889 18-06-1962 72   E20103 
Johanna Dina Schoonderbeek25-04-1914 06-10-2001 87 Renkers  A22112 
Richardus (Rijk) Schoonderbeek19-02-1874 07-03-1938 64 Keizer  C00514 
Zr. Imeldina Schoonderbeek22-03-1920 06-09-2016 96   Grafkelder 
Gijs van Schooneveld03-06-1942 27-05-2007 64   Urnentuin. 
Truus van Schooneveld¹)     Urnentuin. 
Zuster Maxima van Schooten06-05-1877 10-12-1959 82   K3inF3 
Bernardus Wilhelmus Schoots16-03-1929 29-07-1994 65   E00103 
Anna Maria (Moeder) Schouten1868 23-07-1948 80 Haarsma  B20708 
Elisabeth Maria Schouten11-03-1919 05-03-1986 66 Houtveen  F10505 
Gerardus Johannes Schouten24-06-1882 25-11-1967 85 Stemkens  C00314 
Johannes G.M. Schouten04-05-1922 07-06-1961 39   C00314 
Wilhelmus Nicolaas Schouten25-09-1874 25-01-1952 77   C00308 
Zr. Annelies Schrage¹)     Grafkelder. 
Bertha Cornelia Schrasser11-08-1905 29-09-1992 87 Verschuur  C00212 
Johanna Maria Schraven24-07-1874 02-02-1951 76 Hofwegen  F20506 
Anna Johanna Pietje Schreuder27-09-1930 25-06-2005 74 Vroman  B20406 
Gijsbertha Schreuder 11-04-1961    C00619 
Johannes Christianus Schreuder1891 17-05-1936 44 Oorschot E.v. Maria Louisa Petronella van OORSCHOT. C00619 
Veronica (Vera) Maria Schreuders14-09-1925 17-11-2009 84 Goudswaard  A21804 
Albertus J.M. Schrijer09-06-1963 18-05-1999 35   F30127 
Joop A. Schrijer09-11-1932 21-03-2012 79   F30127 
Zuster Ans (Johanna Theresia) Schröder07-08-1930 03-09-2012 82   K3inF3 
Julius Ernst Schuin24-06-1924 28-03-2008 83 Voorbij  E20712 
Zuster Anastasie Schulte25-05-1901 10-04-1969 67   K3inF3 
Gerrit Schulten31-12-1893 04-12-1958 64   G00127 
Johannes Hendrikus Schulten31-12-1921 21-05-1998 76   G00127 
Adrianus Schut11-03-1874 25-09-1933 59 Vonk  C00715 
Cornelia Philippus Schut25-05-1898 10-03-1989 90 Tolboom  F10202 
Daan Schut13-08-1923 10-06-1996 72 Horst  E20808 
Erwin Schut31-08-1955 01-05-1997 41    
Evertje Schut01-03-1890 18-08-1957 67 Vonk  0000 
Joop Schut07-05-1922 09-12-2010 88 Oster   
Zuster Josine Schut17-05-1904 03-05-1986 81   K3inF3 
Camil Eduardus Schutijser01-06-1879 17-02-1952 72 Vrij Eerder weduwnaar van Maria Petronella Knoet.  C00718 
Louise Antonia Leontine Schutijser24-08-1914 25-05-1998 83 Nieuwendijk  H10104 
Arnoldus M.A. Schuts02-03-1875 28-10-1950 75   F20502 
Gerarda Johanna Schutten19-07-1873 23-03-1959 85 Deuveren  F20201 
Johanna Schuuren 06-05-1959  Niel 88 jaar oud. H10106 
Maria M. Schuuren 11-01-1960  Niel 91 jaar oud. H10106 
Maria Aleida Gerharda Schuurman26-11-1920 24-04-2014 93 Hoven  B10405 
D.F.H. Schwee Beij der Becke14-01-1896 10-05-1962 66   C00517 
Marinus Josephus Schwee Beij der Becke1865 09-05-1938 72 Zwarts  C00517 
Veronica Maria Schwitzner12-10-1910 10-12-2001 91 Valkenhoef  B11209 
Lambertus Antonius Marinus Seegers15-06-1908 20-01-1999 90   F30332 
Henny Theodora van de Seijs11-12-1925 01-09-1995 69 Besamusca  UmBo04 
Otto Johannes Hugo Nico Ernst van Selow28-04-1901 12-05-1963 62 Goor Kapt. Inf. K.N.I.L. E.v. Maria Mathilde van GOOR. H30102 
Adriana Maria Severijnen22-09-1916 29-12-1997 81 Delen  A22008 
Ambrogio Sfreddo07-03-1896 20-12-1956 60 Pauletta  A12706 
Lia Sfreddo09-07-1924 15-04-1999 74 Pot  A12706 
S. Sibüm10-08-1872 27-02-1956 83 Ruepert  A12506 
Wilhelmina (Wil) Siebert07-12-1925 19-03-2009 83   B21210 
Adrianus Christianus Wilhelmus Siegmund06-06-1897 29-12-1976 79 Burgers Ook heet hij nog Hillebrand.  A11704 
Geertrudis Cornelia Maria (Truusje) Siegmund07-05-1931 08-07-1952 21   A11704 
Johannes Franciscus Sieraal1893 1974 81   F20705 
Joseph Frederik H.M. Sieraal21-02-1926 21-10-1971 45 Heugten  H30112/3 
Gesina Engelina Maria Siero16-02-1917 01-10-2015 98 Siero  B10603 
Cornelia Christina Maria van der Sijs01-05-1926 19-03-1997 70   B20405 
Johannes Hendrikus van der Sijs01-01-1882 07-04-1959 77 Helm Ook wel SYS genoemd. B20405 
Wilhelmina Theodora Simons14-01-1923 09-05-1988 65 Wit  E10607 
Antoni van der Singel28-03-1882 13-07-1956 74   C00501 
Johannes van der Singel31-07-1903 01-11-1918 15  Zoon van Pieter van der SINGEL, Antonia PETERS. C00501 
P. van der Singel23-02-1853 09-07-1929 76   C00501 
W. van der Singel02-11-1888 28-01-1971 82   C00501 
Johanna Sladek27-09-1908 14-07-1978 69 Tesson  F10701 
Geertruida Slagmulder 13-10-1948  Schaik  B20703 
Antonius Slagter10-02-1917 25-11-1992 75 Rigter  E10103 
Herman Slagter12-01-1888 22-02-1964 76 Kaspers  B11310 
A.J. Sleeking16-05-1894 16-03-1969 74  (Opa) H10105 
Adriana Wilhelmina Sleeking22-10-1926 19-11-1988 62 Anema  H10105 
Adriana Wilhelmina Sleeking 01-12-1945   oud 22 jaar. B11411 
Hendrik Jan Sleeking10-06-1924 29-06-1973 49 Bakkers  B11411 
Nic.Joh Sleeking03-01-1914 04-10-1945 31   B11306 
Zr. Irene Slichter16-03-1927 01-12-2000 73   K3inF3 
Jacobus Gerardus Hendricus Slinger21-08-1928 02-05-1988 59 Timmermans  E10707 
Hendrika Johanna Slokhout28-01-1885 13-08-1968 83 Brugman Ook wel SLAKHOUT genoemd op internet.  B21109 
Johanna Maria Barbara Slootmaekers15-03-1875 02-11-1946 71 Wilschum e.v. Gerrit Jan Wilschum. B21206 
Arnold Gerard Slootman20-09-1916 27-03-1980 63   A21703 
Geertruida Anna Josephina van de Sluijs03-06-1861 03-11-1948 87   F30121 
Zr. Ignatia Sluijter17-06-1917 29-11-2015 98   K2inB2 
Johanna (Annie) Maria Smeeing14-03-1924 18-04-2008 84 Koelen  B10711 
Josephus Rumoldus Smeeing01-07-1897 18-08-1935 38 Zegwaard  C00225 
Ben Smeeďng¹)      
Wilhelmina Jacoba (Jacova) Smeele24-11-1918 12-05-1943 24 Schagt Geb. Oberkassel (DL) E.v. Albert van der SCHAGT. A22507 
Casper Hubertus Smeets04-03-1881 17-11-1971 90 Timmermans  F20805 
Hendrik Peter Smeets25-05-1913 25-08-1995 82   F20805 
Hendrika Johanna Maria Smeink16-03-1879 10-08-1959 80 Tommel  C00409 
Johanna Catharina Maria de Smet1876 06-11-1951 75 Stenfert  C00717 
Nonisius Smeulders09-06-1805 30-08-1875 70 Camps Geb. Tilburg 0000 
Adrianus Hendrikus Maria Smink18-12-1948 02-10-1995 46   E10503 
Alijda Smink02-05-1906 26-03-1975 68 Huik  E20204 
Alijda Johan. Smink17-05-1888 18-05-1961 73 Noordenburg Moeder B11305 
Antonius Thimotheus Smink29-08-1909 31-07-1945 35   C00417 
Christianus Wilhelmus Joseph Smink26-12-1892 29-04-1960 67   H30101 
Cornelia Smink04-03-1860 31-10-1932 72 Epskamp  B21001 
Cornelia Maria (Nelly) Smink22-11-1943 06-12-1943   D00407 
Gerard A. Smink03-02-1918 06-04-1967 49   C00508 
Hendrikus (Henk) Everardus Smink25-06-1926 13-03-2012 85 Raapkamp  UT0904 
Hendrikus Jacobus Smink03-09-1912 23-10-1986 74   E10503 
J.F. Smink1891 1962 71 Klooster  0000 
Lambertus Smink07-02-1884 01-04-1938 54 Koller  C00310 
M.H.C.A. Smink12-02-1907 07-08-2011 104 Vlugt  C00412 
Petronella C. Smink04-10-1889 12-03-1972 82 Hoef   
Petrus Hendrikus Smink12-03-1897 20-11-1961 64   C00310 
Petrus J. Smink23-07-1903 26-08-1956 53   D00417 
Th. Smink 10-04-1954    C00508 
Theodorus Smink23-03-1869 14-11-1950 81 Voskuilen  C00508 
Willem Joannes Smink27-04-1940 03-12-2014 74   Ut0808 
Zuster Lambertinie Smink02-09-1906 13-02-1976 69   K3inF3 
Zuster Thaddea Smink20-09-1904 22-11-1987 83   K3inF3 
Albert Smit08-09-1907 08-05-1924 16   B11204 
Gerrit Jan Smit 05-08-1959  Rutten  C00714 
Hermanus Cronelis Smit20-03-1941 04-04-2006 65   B20901 
Johanna Catharina Aldegonda Smit14-01-1915 23-09-2001 86   B11204 
Johannes Josephus Smit28-07-1878 11-11-1950 72   B11204 
Johannes W. Smit11-09-1924 15-05-1997 72 Jonkhart  H30203 
Petrus (Piet) Smit15-05-1890 21-09-1949 59   F20203 
Theodorus Johannes Smit04-04-1910 30-11-1985 75 Hamersveld (vader)  E10306 
Zuster Nolasca Smit14-07-1886 16-09-1963 77   K3inF3 
Hermanus Everardus Smits20-10-1902 25-04-1974 71   F10709 
Petronella Johanna Francisca Smits21-08-1892 18-03-1963 70 Koelen  C00220 
Zuster Antono Smits06-12-1897 28-01-1990 92   K3inF3 
Hermanus Jozef Dominicus Smitz16-04-1927 06-04-2014 86  Priester. Priestergraf 
Maria (Riet) Elisabeth Smorenburg29-03-1931 10-03-2004 72 Consen  B10507 
Zr. Louisia Sneek27-11-1913 04-10-1993 79  Geboortenaam; Catharina Maria. K1inB2 
Hendricus Joseph Snijder31-03-1914 07-01-1992 77   A22804 
Adriana Catharina Snijders14-02-1901 20-05-1981 80 Houtveen  F10305 
Alijda Clasina Snijders15-08-1899 09-10-1998 99 Bonsel  D00811 
Aloysius (Louis) Snijders15-01-1905 01-06-1978 73   C00519 
Antonius B. Snijders21-09-1910 30-03-1970 59   D00218 
Carolus Maria Snijders10-10-1908 03-03-1983 74 Kok  A21905 
Dirk Snijders09-04-1871 13-04-1948 77   C00519 
Franciscus Wilhelmus Gerardus Snijders28-08-1932 22-08-2011 78 Satink  E20807 
Herman Snijders16-05-1925 22-07-2016 91   F30129 
Margaretha Catharina Snijders 26-05-1944   Oud 15 jaar. Dochter van Philippus en Margaretha. D00819 
Marinus Snijders25-06-1906 22-07-1967 61   A11808 
Philippus Snijders22-08-1895 24-01-1963 67 Gossé E.v. Margaretha Catharina GOSSÉ.  D00819 
Theodorus Marinus Antonius Snijders13-06-1905 21-07-1992 87 Berkers  A22808 
Maria Elisabeth Snor08-01-1898 26-12-1936 38 Schröder e.v. Hendricus Marinus Cornelis SCHRÖDER. C00506 
Leodada Helena Sobczynska24-02-1927 21-12-2012 85   B20114 
Cornelis (Cor) van Soeren06-01-1944 03-01-2006 61 Kwarten  B20803 
Jacob van Soeren06-02-1899 30-06-1989 90   D00721 
Johannes (Joop) van Soeren22-06-1933 04-08-1944 11   D00721 
Johanna Grada Maria van Soest06-08-1881 16-11-1937 56   D00607 
Magdalena Theodora Maria van Soest 04-08-1939    D00607 
Theodora Maria van Soest03-06-1877 26-12-1941 64 Heijmen  D00607 
Hendrika Petronella van Son22-03-1903 26-04-1981 78 Jansen  B10708 
Eugénie Marie Marguerite van Sonderen31-08-1877 21-07-1944 66 Pick  D00820 
Auguste Emije Maurice Sophie28-05-1928 28-10-1996 68   E20813 
Zuster Adelberta Spaan20-08-1890 12-04-1972 81   K3inF3 
Christa Eveline Sperna Weiland20-02-1934 31-03-2009 75 Arts  B20804 
A. Spier27-07-1865 20-12-1945 80 Winter  C00510 
Franciscus Johannes Spier06-04-1907 28-12-1941 34  Zoon van Johannes SPIER, Maria WINTER. C00510 
Johan Spier07-03-1909 12-11-1936 27   C00510 
Coenradus Cornelis Spiering09-05-1884 31-12-1944 60 Wichers Infantergergeant. Geb. Utrecht. Overl Arnhem.  D00316 
Anna Spijker1888 1967 79 Krijnen  F20301 
Cornelis Johannes Spijker14-10-1896 08-04-1978 81   F10603 
Everdina Jacoba Spijker05-09-1921 18-09-2001 80 Steenkamp  E20208 
Johannes Stephanus Spijker26-01-1926 03-08-1992 66   A22608 
Petronella Spijker19-09-1881 04-03-1976 94 Houtveen  A12111 
Thimotheus (Theo) Johannes Spijker18-12-1965 14-08-2009 43  Asurn.  B11006 
Thimotheus (Theo) Willebrordus Spijker16-04-1939 16-04-2002 63   B11006 
Wilhelmina Maria Spijker28-10-1893 26-07-1986 92 Brundel  E20716 
Zr. Stephana M. Spijker01-03-1920 12-08-2014 94  Geboortenaam; Gerarda. K2inB2 
Antoinetta Maria Louisa Cornelia Spijkers   Hazelaar  A22603 
Johanna C. Spijkers11-12-1893 15-05-1970 76 Melles  B11407 
Hendrika Maria Theresia Spit24-06-1924 13-09-2004 80   B20607 
Maria Johanna Spoel28-01-1935 10-01-2000 64 Wel  UmMi13 
Cornelia Spreijer 25-09-1968  Rijs  F10811 
Cornelia J. Staal30-01-1882 10-02-1954 72 Felten  A11710 
Johanna Staal18-03-1920 06-03-1988 67 Wery  A21904 
Wilhelmina Antonia Staal04-04-1909 09-09-1987 78 Houtveen  A21706 
Theodora Maria Staats17-10-1896 29-07-1970 73 Coolen  F30133 
Antoinetta Cornelia van Staden29-10-1900 04-06-1956 55 Stienstra e.v. Antonius Johannes Hendrikus. E20307 
Maria Catharina van de Stadt02-12-1875 19-04-1949 73 Meijer e.v. Riksterus MEIJER. F20104 
Trijntje van de Stadt12-02-1892 07-07-1973 81   F10508 
Antonius Stalenhoef17-06-1920 23-04-1945 24  Zie omschrijving.  C00921 
Geertruida Antonia Stalenhoef19-02-1905 20-01-1996 90 Hoksbergen  C00522 
Petrus Stalenhoef24-02-1877 28-03-1935 58   C00921 
Pieter Jannarius Maria (Pietje) Stalenhoef1940 15-11-1943  Zoon van Pieter WIllem en Catharina STALENHOEF.  C00921 
Pieter Willem Stalenhoef21-02-1909 26-03-1994 85 Visser  E20214 
Bartholomea Stavenuiter1862 1942 80 Baesjou Gehuwd met Constantinus Johannes BAESJOU. C00303 
Jan Hendrik Roelof van der Steen27-11-1929 02-12-1996 67  Urn. UT0206 
Zuster Cunera van de Steen26-09-1883 21-04-1969 85   K3inF3 
Bennie Steenbeek     B21415 
Clara Geertruida Maria Steenbeek28-04-1900 29-04-1978 78  Dochter van Willem STEENBEEK. B11211 
Co Steenbeek29-01-1927 17-11-2016 89 Wegen   
Daniél Cornelis Steenbeek27-04-1892 06-01-1956 63 Weerhorst  C00912 
Geertruida Steenbeek17-05-1852 18-04-1945 92 Bos E.v. Gerardus Josephus van den BOS. D00418 
Gerrie Steenbeek     B21415 
Kootje Steenbeek     B21415 
Riekje Steenbeek     B21415 
Willem Steenbeek25-12-1864 18-05-1953 88 Bie Gehuwd met Regina Margaretha de BIE. B11211 
Willem Daniel Marie Steenbeek25-09-1897 24-12-1984 87  Zoon van Willem STEENBEEK. B11211 
Geertruida Steenhouwer23-10-1876 04-08-1954 77 Dijen  F20305 
Adrianus (Arie) Steenkamp25-05-1917 30-06-1995 78 Spijker  E20208 
Jacobus (Sjaak) Stephanus Steenkamp02-08-1949 03-06-2012 62   E20208 
Gerard Steenmetz24-11-1934 02-03-2017 82   Urnentuin. 
Zr. Claire Steenvoorden31-07-1906 30-04-1995 88  Geboortenaam; Adriana Helena.  K1inB2 
Zuster Bernadette (Anna Gezina) Steernberg02-07-1920 29-03-2006 85   K4inF3 
Volkert Bernardus Steggerda20-11-1904 16-03-1977 72   E20705 
Zuster Lucia Steggink19-10-1918 26-05-2010 91   K4inF3 
Cornelis Maria Stelling06-08-1924 14-03-2017 92 Bogert  B10601 
Anna Maria Agnes Stemkens23-05-1886 18-12-1942 56   C00314 
Anna Sophia Hubertina Stemkens20-09-1887 05-09-1967 79 Schouten Geb. Venlo.  C00314 
Helena Johanna (Lenie) Stenfert07-02-1908 08-06-1999 91 Seumeren Ook wel STEUFERT genoemd. Overl. Bilthoven. C00717 
Hermanus Willebrordus Stenfert1873 11-12-1933 60 Smet Ook wel STEUFERT genoemd. C00717 
Gerhardina Andrea Sterk19-12-1918 17-04-1947 28   B21004 
Hendrikus Antonius Maria Sterk02-11-1924 16-07-1993 68  Geb. Kampen. E00206 
Zuster Zenobia Steur27-08-1911 25-07-1983 71   K3inF3 
Piërre Hendrikus Maria Stevenaart26-06-1939 24-01-2009 69   A22105 
Piërre Joseph Stevenaart22-05-1906 14-08-1992 86 Pas  A22105 
Machtildis Gertrudis Maria Cornelia Stieger 20-12-1959  Verwer 79 jaar oud. F10608 
A.M. Stienstra¹)     E20307 
Gerrit Stikvoort28-09-1858 28-08-1943 84 Wakelkamp  C00617 
Theodorus H. Stoelinga01-06-1889 16-12-1959 70 Gasselt  H10101 
Henriëtte Hermina Maria Stoer01-04-1922 10-07-2010 88 Meijer  B21205 
Wilhelmina Arendia Stoetzer05-07-1860 17-12-1941 81 Wit  C00403 
Adriana Maria van Stokkum02-04-1872 09-08-1941 69 Middelkoop  D00910 
Catharina Cornelia van Stokkum26-04-1897 02-08-1940 43 Hamers  A22206 
Zuster Geertruide Stokman13-01-1919 06-04-2006 87   K4inF3 
Zuster Ferdinandine Stolk28-02-1890 23-01-1969 78   K3inF3 
Anna Maria Elisabeth Stolte03-03-1895 11-08-1964 69 Schoonderbeek Geb. Bohmte. (Duitsland) F30110 
Johanna Hubertina Stork01-11-1884 21-08-1969 84 Bertels  D00906 
Theodora Anna Stork30-03-1859 15-06-1946 87 Bausch e.v. Lodewijk Antonius Frederik. F20108 
Willem Stork26-04-1852 14-05-1907 55 Ennenga e.v. Johanna Christina ENNENGA. D00906 
Zr. Eugénie Storms25-09-1913 30-01-1996 82   K1inB2 
Franciscus Antonius Jozef Stouten13-02-1926 14-11-1984 58 Christian  E10202 
Jan van de Straat28-07-1897 27-12-1972 75   C00313 
Pieter (Piet) Johannes van de Straat13-09-1922 12-11-1942 20  Overl. Utrecht. C00313 
Maria Louisa Straatmans19-09-1893 22-05-1956 62 Sinterbin Eerder wed. v. C.F. Vale A12604 
Theodora Johanna Streithorst1878 30-05-1919 40 Schoenmakers E.v. Josephus SCHOENMAKERS. C00609 
Zuster Gabriëli Streng05-06-1896 22-04-1942 45   K3inF3 
Matheus A.C. Stribos03-11-1914 10-02-1995 80 Gastel  E20514 
Hendrika Johanna Maria (Riny) Strieder08-04-1939 18-10-2012 73 Gras Geb. Rotterdam. UmMi10 
Cornelis Strik04-01-1931 20-02-2003 72 Brouwer  UmBo13 
Hendrika Jacoba Antonia Maria Strik 18-03-1949   oud 2 jaar. Dochter van Willem en Hendrika STRIK. B11109 
Leonard Cornelis (Cor) Sebastiaan Strik30-12-1985 20-04-2007 21   B20409 
Willem Strik23-02-1903 03-01-1973 69 Wilde  B11109 
Alijda Strootman1848 22-07-1933 85 Luycx Ook wel Alida genoemd.  C00918 
Dirk Struijk13-07-1921 16-04-1982 60 Wanrooy  A21803 
Marlit (Maria Luise) Stüben28-12-1937 23-05-2017 79 Dusschoten  vak A. 
J. Sturkenboom04-04-1891 11-01-1961 69 Galesloot  B11602 
Zuster Alphonsia Sutorius19-10-1882 12-12-1936 54   K3inF3 
Gustaaf Henri Johan Swanen28-12-1866 18-02-1949 82 Visser  B20610 
Elisabeth Cornelia Johanna Swart28-09-1903 29-08-1990 86 Hulsman  B21003 
Zr. Simplicia Swart14-03-1912 31-05-2005 93   K3inF3 
Norbertha P.A. Swinkels16-01-1897 23-07-1959 62 Schulten  G00127 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact