Online Begraafplaatsen 3.0
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats Krommenie Het Blok
Adres:Eikelaan 14 1561 CD Krommenie

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Inez Catharina Sachs31-07-1978 28-12-2011 33 Blank  -693 
E.M. Sanders06-09-1924 04-02-1948 23   RK092/oud 
B.H. (Diny) van Santen12-11-1944 25-04-2002 57 Hulst  -054 
Antonette Clasina Johanna (Tonke) Sap05-03-1979 08-08-1990 11   -810 
Hendrik (Henk) Sap28-08-1943 05-09-2007 64 Etman  -810 
Ludovicus Savoy01-11-1935 18-03-2009 73 Eerde  AA406 
Willem van der Schaaf14-12-1930 08-11-2011 80   -355 
Catharina M. Schaap08-02-1916 29-07-2006 90 Scholten  BB489 
Geertruida Schaap24-04-1907 11-11-1976 69 Rouwendaal  RK028 
Henk Schaap20-02-1933 04-09-2005 72 Horst  AA403 
Anthonius Petrus Schaaper18-12-1906 07-09-2000 93 Vonk  BB302 
B.J. (Ben) Schaar04-01-1930 01-04-2003 73 Bergen  -415 
Brechtje Schavemaker22-06-1892 06-01-1935 42 Noom  RK033/oud 
Geertruida Maria Schavemaker27-04-1912 09-08-1988 76 Fleer  RK124 
Gerardus Cornelis Schavemaker31-10-1913 17-01-2003 89 Al  BB494 
Maria Cornelia Schavemaker13-12-1920 24-06-2014 93 Wit  RK029 
Aagje Scheepbouwer11-05-1927 26-08-2002 75 Boer  -003 
Antje Scheer20-05-1922 20-02-1983 60 Bootsman  -219 
Alida Nelly (Alke) Scheltus20-06-1944 08-08-2013 69 Goet  -857 
Hendrikus Martinus (Henk) Schermer03-03-1930 31-03-2006 76 Laan  RK577 
M.H.P. (Maarten) Schermer16-11-1926 15-11-2008 81 Nielen  B347/1 
Hendrik Antonius Maria Schilder31-10-1935 28-04-1992 56 Kunst  RK565 
Sijmen Schildknegt13-04-1943 12-04-1998 54 Elsing  -060 
Jacobus W.H. Schmidt1892 10-05-1962 69  Pastoor te Krommenie van 1942 tot 1962 RK057 
Cornelia Dina (Nel) Schmitz05-01-1930 12-04-2011 81 Sikkema  -064 
Tom Schmitz29-05-1981 26-10-1998 17   -063 
A.P. Schoenmaker     RK522 
Johan Schoenmaker29-04-1919 19-12-2007 88 Meurs  -363 
Joseph Maria (Jos) Schoenmaker01-10-1933 29-07-2006 72 Vonk  UG37 
Martinus Gerardus (Mart) Schoenmaker10-01-1927 08-01-2010 82 Godrie  RK522 
Hendricus Scholten25-08-1909 30-04-1994 84   BB489 
Lineke Scholten02-04-1960 20-04-1995 35 Woudstra  AA044/oud 
Tinie Schone18-08-1929 25-01-1987 57 Konijn  RK131 
Hendrik Schoone11-02-1930 25-11-2015 85 Bleij  AA229 
Jacob Schoone26-06-1913 01-12-2003 90   -718 
Wilhelmina Alida Schoorel09-10-1928 21-06-2013 84 Mandjes  -863 
Benjamin Willem Schot18-10-1906 16-08-1993 86   -814 
Anna Emma Schots11-02-1910 15-01-1996 85 Stolp  -023 
Dirk Schots27-03-1918 03-04-2014 96 Roos  -272 
Gerard Schots08-10-1879 21-04-1961 81   -272 
Jacob Schots23-03-1843 18-05-1913 70   -244 
Jacob (Jbzn) Schots04-12-1868 25-11-1931 62 Wart  -241 
Jacob Ezn Schots10-05-1906 14-12-1954 48 Redeker  -198 
M. Schots29-08-1969 13-02-1999 29   -227 
Willem Schots23-08-1874 16-04-1954 79   -228 
Hittje Johanna (Hitta) Schoute10-02-1930 18-11-2013 83 Cossee  B244/1 
A.J. Schouten12-10-1900 11-05-1996 95 Berge  -204 
Bavonia Gertrudus (Voni) Schouten16-09-1926 05-08-2006 79 Verkooijen  B327/2 
Cornelia Geertruida Schouten¹)     UM13 
Cornelis Schouten28-07-1919 15-11-1989 70   RK032/oud 
Joannes Schouten26-05-1877 02-01-1953 75   RK032/oud 
Johannes (Joop) Schouten12-06-1947 11-04-2011 63   BB393 
Anthonia Cornelia Schriek25-07-1903 19-01-1990 86 Hofweegen  -264/oud 
Cornelia Catharina (Corrie) Schuijt16-03-1923 20-06-2011 88 Twaalfhoven  RK602 
C.E. (Cita) Schuit23-04-1943 04-03-2009 65 Houtison  -087 
Cato Albertina Schut07-06-1919 06-09-2008 89 Poutsma  -405 
Cornelia Schut19-02-1914 17-09-2011 97 Tjipjes  B353/1 
Gerrit Schut24-07-1890 28-07-1984 94   -345/oud 
Jasper Louis Schut07-03-1887 31-01-1912 24   -247 
Johanna Schut10-09-1915 28-08-1994 78 Luit  RK620 
Maria Cornelia Schut25-11-1917 18-04-1925   -247 
MariŽlle L. Schutte09-07-1990 09-07-1990   -877 
J.C.H. (Ank) Schuurmans09-06-1944 26-03-2008 63 Daalen  BB388 
Henk Schuwer20-06-1922 14-10-2002 80   -344 
Agatha Maria Selij13-11-1926 13-03-2010 83 Huigen  RK544 
Engelina Selij20-04-1917 30-03-2010 92 Koper  RK562 
Johannes Selij10-02-1922 30-10-1993 71   BB485/oud 
Bertha Emilie Sell20-03-1912 06-06-1995 83 Overeynder  -293 
W.M. (Marie) Sell27-07-1905 02-05-2001 95 Carp  -081 
Cornelis Bernardus Johannes (Cor) Sellmeijer07-05-1930 27-07-1999 69 Zwart  -137 
Richard Sellmeijer04-03-1965 20-11-1989 24   -137 
Carel Sierat12-04-1937 04-10-2011 74 Veen  -193 
Carel Sierat23-09-1895 28-05-1973 77 Os  -775 
Johannes Sierat25-01-1931 15-10-2015 84 Wezel  -826 
Pieter Sierat18-07-1925 18-11-1952 27   -192 
Willem Sierat28-09-1923 16-10-2004 81 Kramer  -191 
Josefa Sing15-03-1904 18-02-1982 77 Herp  RK070 
Maarten Slagt24-07-1910 28-04-1975 64   -664 
Jannetje Slecht05-11-1877 14-07-1961 83 Kok  -271 
Jan Slot28-10-1936 26-04-1988 51   -851/oud 
Jan Sluijs13-02-1938 23-02-2012 74 Toledo  A307/2 
Tine Sluijs01-04-1942 20-03-2003 60 Freesen  -700 
D. Sman27-05-1913 13-12-1999 86 Hille  -874 
Duuifje (Moeder) Sman27-05-1913 13-12-1999 86 Hille  -835/oud 
Neeltje Sman12-08-1930 15-05-2011 80 Hakvoort  A313/1 
Adriaan Smit23-03-1902 02-12-1989 87   RK537B 
Anna Maria Smit29-10-1929 31-01-2007 77 Burger  B326/2 
Gerrit Herman Smit16-09-1937 09-02-1998 60 Klop  -677 
Hilda Jantje Smit¹)     -345 
J.T. (Jan) Smit25-01-1911 21-10-1985 74   RK606 
Johanna Margaretha Smit10-08-1912 23-09-1997 85   -262 
Stijntje Smit24-01-1919 16-01-2003 83 Dudink  K.007 
Sytske Anna Smit03-08-1933 09-09-2000 67 Molen  -281 
T.J. Smit14-01-1922 20-05-2008 86   -288 
W.B. (Wil) Smit27-07-1930 22-12-2008 78 Karstens  RK020 
Corry Smolenaars26-03-1921 30-10-1979 58 Meurs  -691 
Elisabeth Snijder01-04-1899 27-05-1974 75 Huismans  RK584A 
Jacoba Snijder18-02-1913 21-12-1998 85 Kerssens  RK042 
Maria Snijder1896 1986 90   RK564/oud 
Aafje Sombroek01-01-1918 23-03-2006 88 Berkhout  B328/2 
Gerardus Jozef (Gerard) Sombroek19-03-1945 08-02-2016 70 Jong  BB317 
Catharina Hermina van Someren04-08-1896 02-07-1976 79 Klaveren  RK505/oud 
Hendrik (Henk) Sonnevelt¹)     A292/1 
Christina W. Sontrop16-08-1906 06-02-1994 87 Vink  RK523 
Jacobus Petrus Souhoka¹)     -068 
Cornelia Anna Spaander13-12-1920 23-09-2010 89 Kleinkranenbarg  AA262 
Dirk Spaander05-09-1936 19-07-2011 74 Leguijt  -788 
Jan Spaander18-04-1869 23-12-1957 88 Vink  -206 
Jan Hendrik Spaander31-10-1925 25-09-2013 87 Woude  -196 
Neeltje Spaander08-10-1914 09-02-1997 82 Geer  -725 
Neeltje Spaander26-05-1916 28-12-2005 89 Heijmering  A360/2 
Petronella Johanna (Jo) Spaander15-08-1930 13-10-2013 83 Zwart  -844 
Pieter Spaander29-08-1934 26-09-2013 79 Halff  -206 
Matje Spaargaren16-09-1908 19-02-1985 76 Duistermaat  -655 
Berend Willem Speelberg29-03-1913 18-06-2001 88 Beauchampet  RK539 
Jacoba Speijker17-06-1926 28-10-2002 76 Schouten  RK032/oud 
Hendrik Bernardus (Henk) Spekkers01-01-1925 05-02-2013 88 Veen  BB298 
Adrianus C. Spil06-04-1929 12-01-1992 62   BB487 
Petrus Spil03-11-1890 19-03-1977 86   RK561 
Maria Staal13-04-1915 15-11-2006 91 Bakker  -138/oud 
Geertruida P. Stals03-12-1910 13-10-1989 78   RK117 
Bas Stam12-06-1983 08-10-2000 17   BB203 
Jan Stam19-10-1913 24-05-1996 82   -082 
Johannes Anthonius Petrus (Jos) Stam18-04-1958 14-02-2011 52 Gelderen  AA230 
Hendrika Sebastiana Stangenberger11-11-1932 16-09-2013 80 Weerstand  -333 
Eva (Eef) Stanthardt10-04-1937 18-04-2012 75 Voster  UG48 
Lize Stapper15-01-1889 04-02-1977 88 Wout  -172/oud 
H.A.J. (Henk) Steemers17-07-1927 23-05-2003 75   RK586 
A. (Ben) Steen28-10-1937 07-09-2002 64 Diepen  RK542 
Christina Steen04-08-1922 30-09-2002 80 Molenaar  RK567 
Cornelia Maria van Steen03-10-1909 12-12-1999 90 Jak  RK068 
Elisabeth Steen03-03-1924 09-02-2010 85 Nielen  RK556 
T.A. (Tonny) van Steen27-01-1967 11-07-1972   -828 
Gerrit Jan Steenis21-04-1910 04-03-1963 52   -151 
Johanna Petronella Steensma07-01-1937 18-11-2011 74 Richardson  -189 
Corrie Steentjes09-08-1911 09-07-2002 90 Smit  RK606 
Gerry M. Steentjes03-05-1913 23-03-1999 85 Maas  RK592 
Johanna Steentjes25-01-1910 06-02-1962 52 Buntsma  RK008 
C.T. Stegeman07-02-1939 23-05-2008 69 Pompert  A217/1 
Anna Stelling24-12-1905 10-08-2005 99 Harlingen  -699 
Elisabeth Cornelia Stevens¹)     -171 
Trijntje Cornelia Stevenson29-04-1926 19-04-1964 37 Heteren  -850 
Cornelis Steyn20-11-1917 16-10-2002 84   K.009 
Margitta Stiemer06-10-1956 07-10-2008 52 Minnebo  AA344 
Annigje Stigter24-04-1913 27-03-2006 92 Dekken  A362/1 
Georgina Jozepha Helena Stoelinga¹)     RK603 
Nelly Wilhelmina Elisabeth Stoetzer03-07-1932 19-01-1995 62 Grootjen  RK524 
Willem Stoffer02-06-1917 01-12-1998 81 Brouwer  AA239 
Christiaan Willem Stolp22-05-1907 03-01-1962 54   -023 
Gezina Christina Stolp21-11-1901 12-05-2001 99   -023 
Laurentius Johannes Stoop28-03-1924 29-06-1988 64   RK126/oud 
Nico Stoop03-04-1956 23-11-1996 40   -080 
Roel Stoop14-03-1951 08-02-1994 42   AA112/oud 
A.M. (Aad) Stouthandel1914 21-08-1999 85 Oosten  AA085 
Johannes Cornelis (Jan) van Straaten23-03-1923 02-06-2012 89 Veen  UM26 
Wilhelmus Maria Strengman29-12-1948 10-05-2012 63 Neeft  RK027 
Zwaantje Struiksma04-12-1923 23-04-2009 85   -389 
Machiel Hendrik Stuurman22-08-1951 24-08-1961 10   -245 
R. Stuurman01-08-1885 31-05-1954 68   -245 
Pieter Suijdendorp17-10-1931 22-12-2015 84 Baardman  -014 
Cornelia Maria Gerarda (Corrie) Swagerman¹)     RK619 

¹) - Recente gegevens worden niet weergegeven in het openbare gedeelte van deze site
 © Kineo 2005-2021
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact