Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Begraafplaats Carspelhof Weesp
Adres:Utrechtseweg 110 1381 GT Weesp

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Y - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Antonio (Nino) Saladino04-05-1935 02-03-2011 75 Masier Urn bijgezet 1100 
Jacob Salomons1908 1993 85   urnveld-D 
Stien Samshuijzen06-07-1928 04-01-1997 68 Frumau  0955D 
Henricus (Henk) Samsom¹)     1311A 
Lambertus Harmannus (Bert) (Bertus) Sanders06-04-1926 11-10-2004 78 Ensing  Geruimd (0158-3) 
Maria J. van Santen20-12-1904 06-08-1979 74 Baars  0501 
Rochayah Sayid07-05-1927 20-02-2011 83 Jager  0711A 
Sijtske Schaafsma20-05-1911 24-08-1999 88 Dekker  0772 
Cornelis van Schaaik24-02-1920 02-07-1997 77   1040 
Grietje Schaap22-08-1921 15-06-2000 78 Rees  1052 
Elisabeth Rosa Schacht04-04-1915 22-10-2007 92 Mol  urnmuur-2-F1 
Nick Schaefers06-07-1929 14-01-1995 65   0806 
Ad van Schaik23-11-1951 17-05-2011 59   0926D-2 
Anna van Schaik¹)     Strooiveld-B1L18 
Femmetje Geertrui van Schaik20-08-1912 11-10-1994 82 Groendaal  0963 
Gijsberta van Schaik02-08-1914 05-04-1997 82 Stolk  1005 
Jacob (Jaap) van Schaik13-06-1921 02-05-2012 90 Mooiweer  1363 
Maria Cornelia Gerarda (Ria) van Schaik13-09-1936 28-08-1994 57 Pronk  0803 
Trijntje van Schaik20-06-1914 14-07-2011 97 Betouw  0518 
Eduard Gerard Schavemaker22-08-1946 10-01-2005 58   0114 
Nel v.d. Schee28-03-1924 17-04-1999 75 Been  1073 
Abraham (Bram) Scheepmaker05-04-1930 31-12-2012 82   Strooiveld-B2R09 
Joop Scheide05-05-1938 21-04-2006 67   1287 
Antonia Schenk14-11-1929 06-07-2011 81 Bruins  1325 
Dick Schenke30-01-1929 07-12-1991 62   0899 
Tonny Schenke22-08-1932 21-07-2015 82 Schenke *Apeldoorn +Haarlem 0899 
Cornelis Jozef Schep01-12-1915 19-01-2006 90   0503 
Hendrika Maria Schep29-08-1914 27-10-1991 77 Lamers  0702 
Brend Jan Abraham Schepel19-11-1979 04-06-1981   0292 
Alida Schepemaker19-11-1935 19-02-1984 48 Veenstra  0277 
Gerrie Schepemaker02-08-1942 07-07-2001 58 Kamermans  1113 
Johannes Schepemaker23-11-1908 22-06-1981 72   0277 
Margaretha Alida Schepemaker31-03-1934 04-08-2000 66 Klein  1104 
Gijsbertha Schiffer17-04-1936 07-09-2004 68 Oldenkotte  0106 
Adri Schilder27-09-1955 15-02-2005 49   0561 
Arie Schilder29-03-1915 03-02-2001 85 Overmars  0629 
Coba Schilder13-12-1914 02-07-1976 61   0431 
Engelbertha Maria (Bep) Schilder01-06-1922 15-08-1995 73 Overmars  0431 
Gerard Schilder08-06-1922 02-11-2000 78   0633 
Jacoba G.M. Schilder30-07-1912 29-03-2004 91 Ypma  0410-3 
Lucia Paulina Catharina Schilder 16-12-2008  Beek  0393-3 
Truus Schilder16-10-1918 08-08-2011 92 Gun  0392-1 
Wim Schilder18-06-1916 18-01-1997 80   0756 
Johanna Hendrika (Jo) Schipper16-05-1923 28-01-2016 92 Stokkel  0952-3 
Johanna Maria Schipper02-06-1922 15-02-2005 82 Arnhem  0750 
Marco Schipper 31-03-1985    0466 
Marrigje Johanna (Oma Diemen) Schipper30-10-1925 15-09-2014 88   0294 
Mienus Schipper11-03-1925 14-07-1990 65   0767 
Joop Schlebaum30-08-1924 09-04-1998 73   Geruimd (urnmuur 1) 
Joop W.L. Schlebaum30-08-1924 09-04-1996 71 Vriesman  Strooiveld-B3L01 
Willy Jan Adriaan (Will) Schluter17-03-1934 07-06-2014 80 Dalmulder *Muiden +Naarden 0514 
Rudi Riemkje Schmidt26-06-1931 09-06-2015 83 Roelfsema  urnveld-D 
Alie Scholte09-04-1887 17-01-1979 91 Koopman  0306 
Dirk Scholte03-11-1891 24-09-1987 95   0600 
Henk Scholte26-07-1934 29-09-2009 75   urnmuur-3-C4 
Michiel Scholte26-02-1921 03-03-1994 73 Neut  0958 
Sijtje Scholte¹)     Strooiveld-B3L07 
Trijntje Scholte06-10-1928 04-07-2008 79 Land  urnveld-E 
Petrus Joannes (Piet) Scholten05-10-1926 22-04-2004 77   Geruimd (0412-3) 
Georgine W. Scholtz24-04-1911 03-02-1985 73   0468 
Bernardus Schoo20-11-1955 28-09-2006 50   Geruimd (0154-3) 
Willem Marius Schoonen27-09-1926 08-04-2004 77   urnmuur-2-F4 
Carolina Christina Schoonenberg18-06-1919 08-10-2016 97 Keizer  urnmuur-4-F4 
Barend Schoonhoven09-08-1918 04-02-1994 75 Mourik  0956 
Dirk Pieter Schoonhoven23-09-1926 18-03-2006 79   0172 
Kees Schoonhoven06-08-1959 13-03-1976 16   0172 
Jan van Schoor12-07-1936 20-06-2011 74   1201 
Gerardus Schoordijk14-07-1901 30-08-1984 83   0567 
Petrus Cornelis Schoordijk05-04-1890 25-05-1977 87   Geruimd (0495) 
Antoinette Maria Schoorl05-09-1933 24-09-1991 58 Wurff  0602 
Sien Schot26-08-1928 07-10-2009 81 Meesters  0922 
Fiora Schoumacher 06-05-1984    0426 
Ignatius Gerardus Joseph Schoumacher12-06-1925 11-11-2005 80 Martherus  0430 
Vanessa Schoumacher21-01-1981 08-01-1994 12   0426 
Johannes Schouten18-02-1916 16-06-1986 70   Geruimd (0453) 
Klara Annie Schouten25-03-1947 22-12-2003 56   Geruimd (0453) 
Siem Schouten06-08-1931 17-05-2003 71   urnmuur-2-A3 
Egtbertje Schouwe16-01-1922 29-08-2010 88 Jong  1208 
Robert Gerard Schrage1939 1995 56   0808 
Lenie Schreiber10-12-1932 19-06-2013 80 Wilkes  urnmuur-2-F3 
Hermina Jacoba (Mien) Schreutelkamp¹)     0949-1 
Petrus Wilhelmus Schriek05-01-1914 11-06-1990 76   Strooiveld-B1L22 
Grietje Schrijver09-02-1906 06-01-1986 79 Kuyl  0579 
Piet Schrijver26-02-1926 18-09-1994 68 Stadhouders  0804 
Sjaan Schrijver27-01-1932 14-06-2009 77 Govers  0316 
Alexander Louis Schulp17-10-1917 16-12-2014 97 Crucq *Weesp †Weesp 1381 
Alida Schulp18-01-1920 09-04-1997 77 Boshuizen  0955E 
Elizabeth (Lies) Schulp26-06-1948 31-01-2006 57 Talstra  1285 
Frank Schulp21-10-1970 25-09-1992 21   0887 
Grietje Schulp15-08-1924 11-08-2001 76   0042-2 
Hermanus Cornelis (Herman) Schulp09-02-1947 23-11-2015 68 Jonge  1380 
Marretje Schulp25-09-1917 04-04-2005 87   0116 
Willy Schulp05-08-1928 10-03-2005 76 Bleijerveen  1003 
Ardrianus Johannes (Attie) Schulte17-02-1925 14-02-2011 85 Kooij  0926E-3 
André Schumacher¹)     0179 
Hendrika Catharina Schumacher16-04-1945 12-02-1978 32 Hogenberg  0123 
Willibrordus W.J.M. Schumacher25-11-1920 22-01-1993 72 Huijerman  0744 
Gerrit Cornelis van Schuppen12-10-1929 21-01-2015 85   0712C 
Jacob (Jaap) Schuring29-07-1930 11-11-1998 68 Veen  1031 
Aaltje (Alie) Schurink09-01-1924 10-11-2012 88 Aalst  urnveld-E 
Antje Schurink15-12-1921 29-06-2015 93 Jonker *Weesp +Weesp 0304 
Jan Schutte16-12-1947 13-04-1994 46   0968 
Hindrik Jacob Schuur12-01-1928 18-12-1988 60   0714 
Dorien Schuurman02-02-1965 28-12-2004 39 Rinsma echtg. van René Rinsma 0469 
Nel Schuurman11-04-1924 11-01-2011 86 Eck  0123F 
Cornelis Hendrik (Cor) Seegers18-08-1913 21-03-1992 78 Vos  0902 
Dick Seegers13-06-1947 21-09-2016 69   0928-3 
Joop Seegers12-02-1942 18-09-1997 55   Geruimd (0708A) 
Simon Willem Seegers10-10-1929 21-02-2011 81   0326 
Pieter Seinen29-12-1930 14-11-2001 70   1130 
Freerk Selders25-08-1929 18-06-1995 65   0724 
Hendrik Rutgerus Selissen27-04-1930 11-03-2008 77   urnmuur-3-B4 
Willem Piet Serry04-01-1917 15-02-1991 74   0839 
Antonie Josephus (Ton) Sertons¹)     0703 
Jos Sertons31-08-1929 09-05-1999 69 Verleg  0815A 
Gabriël Gerardus Godefridus van Seumeren08-10-1935 09-03-2012 76  wednr. van Marga de Boer 0483 
Robert Johannes Lambertus (Rob) Sevink27-01-1947 06-11-2010 63   urnveld-L 
Bernardus Petrus (Ben) Sibum17-03-1928 14-11-2003 75   0421A 
Ineke Siebrecht19-12-1942 24-03-1997 54   1004 
Johannes Antoni Siebrecht23-06-1913 11-04-1988 74   0731 
Kornelis (Kees) Siekmans16-04-1928 18-09-2001 73 Gooijer  1129 
Hinke Sijtema16-10-1918 03-02-1999 80 Postma  Strooiveld-B1L05 
Bote Sijtsma10-10-1910 27-07-1977 66   0244 
Jordi Simons 23-12-1992    0857 
Sophia Theodora Simons21-10-1919 30-09-2009 89 Meijer  0147-1 
Roland Singeling24-09-1943 06-10-2002 59   1143 
Rie Sjollema15-02-1916 26-08-2001 85 Jansen  1060 
Harry Slager02-03-1951 09-08-1993 42   0876 
Herman Slecht27-01-1940 19-11-1995 55   1020 
Jakop Slegt1934 1990 56   0601 
Nel Slingerland13-02-1921 18-03-2001 80 Westbroek  Geruimd (0869) 
Elizabeth (Bep) Slokker¹)     0177 
Cornelis Slotboom23-12-1925 12-09-2008 82   urnmuur-2-D3 
Johanna Annetta van Sloten28-12-1901 17-05-1989 87 Tovar  0789 
Marretje Elisabeth van Sloten13-03-1905 04-12-2000 95   0789 
Neeltje van Sloten08-02-1908 17-12-1997 89   0789 
Cornelis Jan Albertus (Cees) Sluijk01-07-1947 20-06-2013 65   0850 
Jacobus Th. Sluijk22-02-1918 12-02-1981 62   0746 
Margje van der Sluis08-03-1920 25-08-1995 75 Vlaar  0046-1 
Christiaan Smeekes12-12-1929 04-07-1982 52   0556 
Joke Lilian Smeekes13-03-1985 14-09-1985   0556 
Albert Smeenk11-10-1895 28-05-1986 90   0451 
Jan Marinus Alphonse (Jan) Smeltekop23-09-1946 15-04-2006 59  *Amsterdam +Weesp 1269 
Albertje (Bep) Smit26-10-1932 26-06-2011 78 Amstel *Muiden +Weesp 1149 
Alie Smit13-12-1935 23-09-2010 74 Dalmulder  1186 
André Smit24-07-1953 18-04-1994 40   0509 
Annie Smit08-05-1947 26-09-2013 66 Raaijmakers  1371 
Carolina Johanna Smit02-11-1925 23-04-2008 82   0964 
Chris Smit15-02-1933 01-06-2016 83 Vuijst  urnmuur-3-A4 
Frank Smit11-04-1962 07-08-2014 52   0295 
H. Smit   Jonker  Geruimd (0207) 
Hans Smit26-12-1937 02-09-2014 76 Vernooy  0295 
Hans Smit04-12-1926 08-05-2004 77   0107A 
Jannetje (Jans) Smit¹)     1053 
Jansje Maria Smit27-08-1912 20-10-1996 84 Brouwer  0214 
Johanna Gesina Smit26-06-1929 10-07-1987 58 Selders  0724 
Johannes Theodorus Smit25-07-1923 06-11-2004 81   0091 
Maria Elisabeth (Rie) Smit29-10-1924 22-09-2001 76 Korzelius  0759 
Nico Smit12-09-1927 07-08-1995 67   0637 
Petronella Catharina (Net) (Oet) Smit06-04-1925 27-04-2015 90 Wouters  0637 
Pieter Jacobus Smit14-06-1914 11-06-1995 80   1000 
Theodorus J. (Theo) Smit22-04-1922 25-01-1982 59 Manen  0509 
Trijntje Smit04-10-1926 18-02-1996 69 Lorent  0997 
Wil Smit23-12-1947 13-07-2006 58 Remeijn  1290 
Wilhelmina Smit12-06-1915 16-09-1994 79   0964 
Jantje Smook06-06-1923 22-01-2003 79 Mulder  1145 
Christiaan Engelbert Smoolenaars03-01-1908 14-04-1991 83   0829 
Tini Sneep10-05-1935 27-06-2010 75 Bruggen  0712A 
Christina Elisabeth Snel29-01-1908 24-12-1984 76 Groot  0520 
Dirk Snel¹)     1378 
Dicky Snijder¹)     0908B 
Hendrik Barteld Snijder21-06-1983 16-08-2001 18   urnmuur-1-H1 
Johannes (Hans) Snoeij02-12-1949 14-01-2011 61 Styp Rekowski  1192 
Ysbrand Snoeij16-11-1916 31-03-1997 80   0723 
Cora Snoeijs04-12-1966 03-11-2007 40 Brughuis  1224 
Edwin Snoek09-10-1969 16-11-1998 29   0716C 
Hendrikus (Henk) Snoek15-05-1924 20-01-2006 81   0508 
Hendrikus Martinus (Harry) Snoek13-12-1927 13-11-1995 67   0821 
Theodorus Snoek12-09-1909 08-07-1984 74 Welle  0546 
Harmen Snoodijk11-11-1916 23-10-1999 82   1080 
Hendrik Snouck19-04-1920 12-07-1995 75   urnveld-B 
Elisabeth Cornelia M. Soede02-01-1906 06-01-1995 89 Grunsven  0762 
Johannes Jacobus Maria Soede17-07-1927 24-06-2008 80 Leurs  1323 
Johannes Maria Jozeph Soede24-03-1921 08-07-1993 72   0555 
Louis Soede01-05-1957 06-07-1982 25   0555 
Rensie Wies Soer17-07-1932 06-06-2007 74 Dashorst  Geruimd (0604) 
Jannetje van Someren30-05-1918 25-02-2003 84   1142 
Francina Rosa Sonnemans04-05-1916 20-07-1994 78 Peijnenburg  0425 
John van Soomeren15-02-1946 08-10-2005 59   1283 
Elfriede Wilhelmina (Friedel) Spannuth21-09-1920 29-09-2014 94 Goedhart  0716 
Petronella Poulina (Nellie) Speek25-01-1933 05-01-2010 76 Ende  1181 
G.B. (Bep) Spelt13-03-1937 11-10-1996 59 Kuijt  0977 
Tiny Spelt29-05-1932 11-09-2008 76 Vessem  1242 
Hermanus van Spengen08-06-1924 10-11-1987 63   0727 
Willem van Spengen26-01-1949 17-05-2013 64 Hal  0447 
Cornelis Spiering13-11-1925 27-03-1992 66   0913 
Niesje Spijker14-03-1916 25-07-2003 87 Goedhart  Geruimd (0312) 
Paul Spijker09-12-1948 23-12-1991 43   0900 
Eddie Frederik Spits Warnars26-07-1921 24-12-2000 79   0116A 
Jisselina Titia Spoelstra19-09-1929 11-11-1999 70   1058 
Wilhelmina Sophia Spoelstra28-03-1926 28-10-1977 51 Bol  1101 
Matthijs van Sprengen08-07-1918 11-03-1980 61 Goedhart  0303 
Ton Sprenger de Rover23-06-1964 07-09-2005 41   Strooiveld-B1R12 
Marco van der Spruit05-12-1972 22-12-1993 21   0867 
Wim van der Spruit23-05-1945 13-12-2009 64   0867 
Nicolaas Johannes Spruyt23-01-1921 21-06-2013 92 Wissen *Muiden +Amsterdam 0926A-1 
Gijsbertha Alida (Bep) Staal23-09-1934 13-04-2016 81 Smit  0668 
Jan Staal04-04-1924 23-09-1994 70   Geruimd (0973) 
Alida Wilhelmina Staartjes09-01-1904 06-08-2001 97 Wierper  0471 
Gerda Stadhouders20-06-1926 01-10-2007 81 Schrijver  0804 
Gert van der Stam22-01-1922 21-01-1999 76   0824 
Hendrik Stam02-04-1918 17-03-2009 90   0512 
Toos Stam26-05-1932 16-07-2008 76  De mijne kennen Mij 0149-1 
Ans Stavenuiter24-08-1947 12-02-2012 64 Gun  0144 
Mien Steen09-08-1930 23-01-2015 84 Pouw  1296 
Jan Steenbeek30-11-1908 28-02-1984 75   0513 
Rijka Steenbergen01-12-1943 02-04-1990 46 Post  0854 
Jeanne Steenman27-11-1918 01-06-2002 83 Draaijer  Geruimd (0414) 
Wim Steenman30-03-1929 07-01-2003 73   Geruimd (0413-3) 
Francisca Johanna Catharina (Cisca) Steffens¹)     1311 
Johannes Albertus Stelling05-02-1899 29-06-1992 93   Geruimd (0484) 
Jacoba Lucia Stelloo1894 1985 91 Pelt  0299 
Fijgje (Fie) Sterk17-01-1917 23-10-2012 95 Wielen  0530 
Anastasia Steur03-03-1918 09-05-2007 89 Rijn  0992 
Antonette Bernadina Betsie (Nettie) Steur17-08-1932 26-04-2013 80   0398-1 
Antonius Steur01-10-1905 30-03-1977 71   0435 
Gijsbertus Steur05-10-1906 15-08-1990 83   0435 
Greet Steur24-12-1947 03-04-2012 64 Straten  1142A 
Wim Steur26-02-1910 02-05-1990 80 Stol  0608 
Alida Wilhelmina C. Stiemstra21-02-1921 02-04-2004 83 Valk  Geruimd (0075-3) 
Annie Stijsiger19-07-1937 11-11-2006 69   0527 
Gauke Stobbe08-12-1897 28-11-1983 85 Bruggen *Wartena †Hilversum 0188 
Gertruide E. Stoby22-05-1893 29-04-1974 80   0206 
Adrianus Cornelis (André) Stoffelen27-02-1939 05-02-2008 68  *Vlissingen +Blaricum Strooiveld-B2L06 
Karel Stofregen02-10-1895 03-03-1978 82   0125 
Arie Stokker20-07-1929 18-12-1982 53   Geruimd (0558) 
Angelique Maribel Stokkers07-01-1985 29-01-1986   Geruimd (0558) 
Flores Stokkers24-07-1968 17-09-1991 23   0314 
Henk Stokkers19-11-1964 23-01-2001 36   0043-2 
Jaap Stokkers04-05-1935 18-08-2016 81   0928-2 
Jan Stokkers05-09-1927 17-08-2004 76   0314 
Anthonie Stol02-09-1920 07-04-1997 76   1042 
Appolona Johanna Christina (Lona) Stol24-06-1915 09-09-2005 90 Hochsteger  1141 
Geertruida Johanna (Truus) Stol21-11-1912 12-06-2006 93 Steur  0608 
Teuntje Stol10-07-1917 16-05-1976 58 Ymker  0190 
Cornelis Stolk12-04-1913 17-02-1997 83   1005 
Elisabeth Johanna (Elly) Stolk05-11-1948 30-07-2007 58 Zeeuw  1005 
Jacobus Stoop30-03-1929 16-04-1998 69   0816A 
Sjaak van der Straten21-08-1956 07-11-2001 45   0042-3 
Aart Streefkerk08-07-1922 23-03-2003 80   Geruimd (0084-2) 
Albert Hendrik Streefkerk¹)     Strooiveld-B2R20 
Alida Aartje Streefkerk12-10-1919 01-11-2004 85 Nagel *Muiden +Hilversum 0521 
Marie Stroeve¹)     urnmuur-1-L1 
Alida Stroobach23-06-1925 23-08-2003 78   0278 
Jacobus Stroobach03-07-1902 17-04-1983 80   0278 
Ariaantje Cornelia Struik06-03-1906 09-08-1989 83 Hartog  0511 
Christiaan August (Guus) Struyk14-12-1928 31-05-2015 86 Siwy *Berkel en Rodenrijs +Weesp 0376 
Trijntje Stuart21-07-1918 04-01-1999 80 Geus  1055 
Geurt van Stuivenberg01-06-1911 12-12-1978 67   0130 
Willempje van Stuivenberg11-12-1901 26-07-1991 89 Gijzen  Geruimd (0924) 
Geertruida Hendrika Swagers11-01-1931 01-09-2008 77 Looze  0223 
Adrianus Swankhuizen28-08-1925 04-07-1974 48   0205 
Froukje Swankhuizen10-10-1946 22-07-2012 65   0866 
Gerda Swankhuizen04-01-1949 30-04-1999 50 Lammers  1074 
Hendrikus Swankhuizen19-06-1923 22-09-1990 67   0765 
Wouter Swankhuizen31-05-1921 04-12-1993 72   0866 
Irene Szneke¹)     0302 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact