Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats
Adres:Espelerlaan Emmeloord

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Y - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Pak S. Sadirana1900 22-11-1988 88 Limah  BI046 
Jan de Sain30-03-1948 25-03-2007 58   AG12 
Piet de Sain19-09-1916 09-09-1991 74 Dingemans  AE131 
Cornelia Klara van de Sande14-08-1935 13-08-2003 67 Tuiten  BN009 
Hindrik Sanders30-12-1914 10-12-1993 78 Kamst  BL176 
Klaas Sanders01-02-1919 10-02-1983 64 Beld  BK075 
Renske Santhuizen11-06-1911 01-03-1997 85 Bos  BM132 
Gézá Sárkány30-04-1942 31-01-2018 75   BS210 
Joseph Savarimuthu25-02-1936 08-10-1995 59   AE177 
Jesse Schaafsma01-07-2000 01-07-2000   BJ101 
Wiltje Schaafsma28-12-1939 02-10-2014 74   BS88 
Elisabeth Schaap20-11-1921 19-01-2009 87 Voor den Dag  BR131 
Fokko Schaap16-02-1911 28-09-1987 76 Bakker  BL225 
Gerke Schaap08-02-1950 23-02-1991 41   BL165 
Joke Schaap10-08-1922 01-09-1994 72   BM061 
Jannigje Schaftenaar22-02-1903 03-07-1978 75 Daalen  BI015 
Maria Alida Schalk23-12-1937 22-01-1972 34 Dekker  BS35 
Franciscus Apollus Maria Schalken¹)     BS232 
Jan Abraham Scheele08-10-1922 08-06-1996 73   BM080 
Antonia Adriana Scheepers22-07-1912 01-11-1982 70 Café  BK063 
Klaas Yoshiki Scheepsma18-10-2000 23-09-2001   BJ097 
Ferdinand Adolf Scheggetman31-03-1930 11-09-2000 70   BN093 
Frederik Nikolaas van der Schelde25-03-1921 04-12-2000 79 Dorreman  BL311 
Gijsbertha Agatha Wilhelmina Schelling12-12-1923 01-11-1992 68 Briët  AE148 
Piet van van Schendel23-11-1912 05-12-1995 83   AE179 
Marinus Schenkel17-04-1913 11-09-1976 63 Korver  BI001 
Geert Scheper14-09-1910 24-08-1988 77 Fissering  BL220 
Geesje Scheper27-10-1914 09-01-2000 85 Blanken  BJ038 
Gepke Scheper05-04-1929 25-11-2011 82 Pathuis  BN028 
Willem Scheper31-08-1908 14-10-1987 79 Rijks  BL226 
Robin Scherjon17-08-2009 17-08-2009   BJ110 
Sebastiaan Scherjon17-08-2009 17-08-2009   BJ110 
Wiebe de Schiffart14-12-1913 22-06-2000 86 Elgersma  bl245 
Paulina Adriana van Schijndel13-01-1916 24-12-2006 90 Broeders  AF63 
Cor Schilder22-08-1909 03-01-1985 75 Koffijberg  BN106 
Nico Schilder23-10-1946 24-02-2001 54   AF55 
Bob Schillemans29-08-1968 22-09-1998 30   BL216 
Antje Bieuwke Schillhorn van Veen31-10-1914 20-08-2002 87 Duursema  BL185 
Adrianus Schilperoord26-03-1912 07-02-2001 88   BN164 
Arie Schilperoord13-06-1945 15-09-2012 67   BN164 
Leonie Schins27-11-1909 12-07-2008 98 Lumens  AE029 
Klazina Hendrika Schipper12-05-1920 06-02-2005 84 Lange  BM011 
Roelofje Schipper03-02-1899 23-09-1982 83 Mink  BK060 
Trijntje Marie Schipper01-09-1920 18-03-2000 79 Hoekstra  BN116 
Geert Schippers26-01-1927 12-10-1997 70 Reinders  BM200 
Jurjen Schippers05-12-1912 24-07-1978 65 Dam  BJ045 
Johanna Schlebaum10-04-1928 22-11-1996 68   BM149 
Anna Maria Gerada Schlepers07-03-1902 27-09-2000 98 Soppe  AE129 
Christiaan Marinus Schmaltz27-12-1936 04-11-2009 72 Sterrenberg  BR129 
Anne Jan Schoemaker17-06-1945 26-11-2009 64   BK418 
Klaas Schoen02-08-1923 21-02-1983 59 Stam  BK076 
Gerhardus B J Schoenaker24-11-1905 01-06-1996 90 Kempers  AE101 
Petrus Wilhelmus Schoenmaker07-05-1919 04-10-1996 77   AF06 
Pietronellea Johanna Cornelia Schoenmakers01-01-1924 16-12-2002 78 Ouweland  AE178 
Harm Schokker17-05-1937 19-03-2012 74   BS13 
Elisabeth Johanna Schöls25-01-1934 04-11-1996 62 Teesink  BM152 
Willem Scholtalbers15-10-1918 20-02-1978 59 Scholte  AE013 
Anna Gezina Scholte25-10-1920 29-04-2001 80 Scholtalbers  AE013 
M A Scholte23-10-1927 03-06-2004 76 Pragt  AG55 
Dorothé Scholten22-04-1961 07-01-1999 37   BK558 
ROELFINA Scholten08-10-1911 16-11-1993 82 Geerlings  BL395 
Geertje Scholtens28-02-1904 10-06-1987 83 Wubs  BK037 
Luitje Scholtens27-07-1904 18-04-1991 86 Dijkstra  BL362 
Harm Scholtmeijer14-04-1932 17-04-2010 78   BR183 
P J Scholtz25-11-1923 16-01-1997 73 Helderman  BM141 
Anna Margaretha Schomaker19-07-1919 15-02-2002 82   BK380 
Jurriaan Schot28-12-1918 26-01-1984 65   BK165 
Cornelis Simeon Schouten06-10-1912 21-07-2000 87 Groenland  AE140 
Jan Schouten20-07-1915 19-12-1981 66   AE038 
Petronella Catharina Maria Schransmans19-02-1925 02-04-2010 85 Wouters  AF77 
Johannes Hubertus Jozef Schreinemaker24-03-1949 18-11-2013 64   AH02 
Oktje Schreuder27-02-1915 26-11-1984 69 Boltendal  BK059 
Trijntje Schreuder30-09-1927 07-10-2012 85 Valk  BM210 
Egbert Schreurs13-07-1928 05-06-2013 84 Eikenhorst  BS45 
Bouwina Schriemer14-02-1915 08-04-1989 74 Vaatstra  BL148 
Hendrikus Willebrordus Schrijver07-11-1926 11-06-2013 86 Duteweerd  AG20 
Gerardus J.L. Schrijvers18-12-1907 18-03-1980 72 Weldring Weduwnaar van JMM Brugman en CW Spiekman AE020 
Nicolaas Schrik22-06-1907 15-12-1978 71 Heukelum  BJ069 
JOHANNES Schroten15-08-1920 02-03-2003 82 Nijboer  BL156 
Geert Iede Schudde19-09-1950 29-01-2003 52   BK454-455 
Emke Schuil20-04-1917 21-04-2011 94 Vroom  BM043 
Tiete Johannes Schuiringa08-01-1920 26-09-1988 68 Burg  BJ012 
Bernardus Schulte11-04-1911 18-08-2007 96 Schutte  BK163-164 
Sannie ter Schure¹)     AG6 
Hendrika Schuring30-01-1925 27-04-2006 81 Siersema  BL375 
Hamar Schut19-12-1983 08-03-1984   BJ054 
Herman Schut03-01-1961 01-05-1978 17   BJ054 
Annelies Schutte     BK267 
Ary Schutte05-04-1932 11-01-1998 65   BL136 
Bert Schutte01-02-1967 19-12-1988 21   BL136 
Marie Schutte05-03-1914 20-07-1990 76 Schulte  BK163-164 
Erik Schutten14-06-1967 051991    BL324 
Gerrit Jan Schutten03-10-1939 14-10-2010 71   BL324 
Ap de Schutter21-01-1955 25-03-1992 37   AE139 
J de Schutter03-03-1913 21-05-1980 67 Brooijmans  BK104 
Jannigje Schutter¹)     BR182 
Roelfien Schuttrups25-10-1907 15-07-2006 98 Bouwman  BM121 
Joop Schuurhuis05-10-1936 25-04-2011 74   UML25 
Frans Schuurman01-03-1909 12-10-1967 58 Zwittink  BK138 
Gerritje Hendrika Schuurman24-04-1920 01-08-2006 86 Simonis  BM215 
Hendrik Jan Schuurman04-09-1914 26-03-2004 89 Timmer  BM031 
Frans Adriaan Schwab21-09-1926 16-06-2004 77 Buijsrogge  AG56 
Trijntje Gerritta Geertruida Sebens06-10-1937 03-10-2011 73 Koning  BR293 
Dirk Seepma24-04-1921 30-12-1993 72 Anjema  BK100 
G.Ph. Segeren23-06-1910 28-07-1979 69 Sinx  AE023 
Marten van Seijen19-02-1929 15-12-2008 79   BK530-531 
Ans van der Seijs26-01-1925 23-12-2002 77 Engelen  AE097 
Niesje Seinen12-04-1922 06-03-2011 88 Raidt  BR222 
Harm Jan Selles23-01-1913 26-08-1999 86 Steege  BN083 
Klaasje Selles19-02-1917 26-03-1980 63 Kip  BI064 
Marrigje Selles25-10-1908 22-07-1978 69 Offringa  BJ046 
Willemke Semplonius19-03-1948 23-08-1995 47   BM102 
Ina Septer¹)     BS215 
Jacoba Serier03-08-1925 03-08-1998 73 Bal  BN056 
Faisal Mazhir Shamari01-07-1958 10-04-1995 36   BM119 
Arjen Siderius23-02-1924 20-06-2005 81   UML19 
Pieter Siderius16-07-1918 15-10-1989 71 Keegstra  BL206 
Anita Sieljes22-04-1960 25-09-1997 37 Hasselman  BK466 
Z.W. Siemonsma   Teensma  AG24 
Lenie Siepe04-12-1950 10-07-1985 34 Hendriks  AE069 
Theodorus Siepe02-04-1916 15-05-1986 70 Enninga  AE076 
Hendrik Siersema10-08-1926 23-03-1992 65 Schuring  BL375 
Janne Sietzema30-04-1922 06-08-1981 59 Bouma  BK027 
Pieter Sijbesma1914 1974 60   UMR18 
Hijlke Sijtsma13-03-1932 27-02-1986 53   BL087 
Lieuwe Sijtsma19-04-1927 11-04-2011 83   BR225 
Renny Sijtsma30-08-1944 21-01-2001 56 Grovenstein  BN161 
Henrica Lambertina Sikkenga25-06-1918 05-08-1997 79 Popping  BK181-182 
Simon Jr. Sikma24-09-1999 24-09-1999   BJ102 
Johannes Simonis14-01-1922 20-01-1998 76 Schuurman  BM215 
Henricus Jacobus Simons05-01-1917 02-09-2002 85 Mortier  AF70 
Cornelis Simonse04-09-1941 27-06-2011 69 Campen  BR237 
Jacob Simonse27-09-1911 12-09-1989 77   BL063 
Jacobus Simonse14-01-1915 16-11-1989 74 Houterman  BL024 
Janis Simonse16-07-1940 30-10-2009 69 Meijers  BR168 
Leunis Simonse06-01-1945 16-05-2011 66 Spek  BR227 
Mark van Sinderen09-01-1991 12-06-2010 19   BR189 
Geertruid S Sinke25-05-1913 09-09-1997 84 Kloet  BL187 
Wijtze Sinnema07-04-1917 14-06-1999 82 Beärda  BK369 
M.W. Sinx08-11-1910 15-06-1986 75 Segeren  AE023 
Neeltje Margootje Sjoer29-08-1907 05-11-2010 103 Slikker  BR213 
Trijntje Sjoerdsma28-07-1907 08-08-1978 71 Hartogh  BI006 
Carilina Aaltje Slaa12-02-1902 04-02-1987 84 Vos  BL105 
Jacques Slangen08-07-1936 18-08-1987 51   AE091 
Elizabeth Slegh11-03-1896 13-06-1986 90 Westeringh  BL069 
Jan van der Slikke17-11-1918 24-11-2017 99   BS185 
Hilbrand van Slochteren01-04-1919 10-09-2012 93   BK482 
Jan Slomp21-06-1922 22-03-1998 75  Tzn BM165 
Johan Sloot06-07-1927 17-09-2011 84 Dijkstra  BR291 
Marietje Sloot210818 24-12-1988  Metz  AE073 
Tjeerd Sloot10-05-1928 11-05-2002 74   BN148 
Fokke van Slooten21-12-1936 05-06-2009 72 Zuidema  BR149 
Johannes van Slooten01-05-1915 27-07-2005 90 Rensen  BM097 
Harm Slot24-04-1926 30-12-2000 74 Bouwhuis  BN078 
Hendrik Slot26-06-1896 30-12-1988 92 Balen  BK024 
Andries Sloterwijk24-01-1920 06-03-1991 71 Popken  BK506 
Hendrika Catharina Sloterwijk07-03-1975 15-09-1991 16   BL313 
C van Sluijs12-01-1933 27-11-2005 72   BM203 
Cor van Sluijs07-04-1958 18-10-1997 39   BM203 
Geert van der Sluis¹)     BS226 
Everharda Susanna Sluiter08-08-1916 17-08-2003 87 Haanstra  BN086 
Pietje Slump13-11-1910 06-08-2010 99 Offringa  BN020 
Remigius Cornelis Smakman13-02-1920 18-01-2007 86 Groen  AF60 
Geert Smeding04-06-1930 14-07-1988 58 Vries  bl246 
Gerritje Jantje Smelt07-11-1923 25-05-2016 92 Bloois  BR176 
Tamara Smiet28-01-1997 05-02-1997   BJ084 
Hendrik Smilde10-04-1936 30-11-2012 76 Wierts  BS29 
Jochem Smink16-06-1915 26-11-1990 75 Ouderkerken  BL158 
Aike Smit22-09-1913 18-07-2010 96 Wilts  BL377 
Albert Smit16-04-1944 07-05-2013 69 Linde  BS43 
Hans Smit     BK246 
Ida Smit28-03-1941 15-10-2016 75 Pienbroek  BS169 
Jantien Smit16-03-1913 16-12-1990 77 Dijk  BL161 
Pieter Smit10-11-1926 10-01-2004 77 Klappe  AG47 
Lebertus Smith17-05-1916 05-11-1998 82 Brons  BM204 
Gre Smits28-06-1923 08-04-2006 82   AE096 
Jack Smits10-06-1955 07-08-1982 27   BK054 
Johanna Gerarda Smits17-05-1928 25-07-2010 82 Holm  BK308-309 
Lida Smits26-10-1921 31-01-1988 66   AE096 
Petrus Theodorus Smits08-04-1919 15-11-1978 59 Lugtenberg  AE008 
Jantje Smook26-02-1919 09-11-2001 82 Vos grafnummer? BK002 
Frederik Willem Everhard Snel23-12-1916 17-12-1992 75   BL285 
Janreijer Helmus Alexander Everhard Snel22-04-1944 08-08-2003 59   BL285 
Roelof Snel14-09-1922 27-10-2009 87 Nijboer  BR167 
Lambert Snijder28-01-1934 14-01-1993 58 Drenthe  BL281 
Wolter Snijder09-01-1920 11-12-1988 68 Kok  BL133 
Trees T P C Snijders11-01-1930 18-08-1998 68 Stam  AE061 
Louwe Snippe02-09-1912 19-05-1993 80 Middelbos  BM003 
K. Snoek21-03-1907 25-08-1989 82 Bakvis  BK006 
Petrus Aloysius Johannes Snoek26-07-1913 01-02-1993 79 Bouma  AE153 
Theunis Soepboer18-11-1921 17-10-1992 70 Dijkstra  BL269 
tjeerd Soldaat13-02-1936 19-09-2009 73 Bakker  BR80 
Pieta Sollie06-04-1927 30-09-1981 54   BK029 
Fransozia Machteldje Sonneveld25-12-1902 11-01-1991 88   BI018 
Johannes Wilhelmus Soppe25-09-1902 04-09-1991 88 Schlepers  AE129 
Egbert Souwman19-07-1910 31-05-1993 82 Huisman  BL312 
Adriana Petronella Span13-06-1905 09-04-1996 90 Hazenberg  AE057 
Peter Spans18-02-1926 14-08-2011 85   BR288 
Adam Speelman02-10-1910 20-03-1993 82 Woortmeijer  BK147 
Frederikus Lambertus van der Spek04-07-1920 18-10-1990 70 Reich  AE120 
Plonia van der Spek¹)     BR227 
Annie Spelde30-10-1938 17-09-1992 53 Munneke  bl268 
Annie Spelde10-10-1938 17-09-1992 53 Munneke  BL268 
Anna Elisabeth Spijker29-01-1918 09-03-2014 96 Woerd  AE169 
Petronella Spil08-03-1934 09-10-2010 76 Nugter  BK480 
Johanna Rebecca Splinter07-07-1913 10-09-2007 94 Woerd  AE089 
Anne Spoelstra31-10-1903 22-09-1989 85 Kuipers  BL211 
Johanna Willy Margrieta Spreen19-10-2000 19-10-2000   BJ099 
Annie Staal14-08-1922 09-02-2011 88 Geertsema  BI057 
N J Staal25-10-1917 22-09-1995 77 Prinse  AE176 
Sieka Staal27-05-1918 13-11-2012 94 Strating  BR71 
Anna Staarman29-07-1934 25-02-1988 53 Haselhoff  BL236 
Jan ter Stal21-05-1913 05-02-1985 71 Rheenen  BL030 
Antje Stam28-11-1926 05-12-2001 75 Schoen  BK076 
Christiaan Freerk Stam18-06-1908 13-03-1994 85 Davids  BM041 
Gerard G J Stam12-03-1924 30-12-1984 60 Snijders  AE061 
Roelof Stam26-03-1936 19-10-2013 77   BS58 
Wilhelmus Antonius Staring31-12-1925 23-06-2008 82   AG59 
Hans P van der Starre13-06-1919 04-02-1998 78   BM214 
Bert Stas25-10-1926 11-11-2017 91 Bos  BS61 
Antonius Maria van Staveren16-08-1956 09-05-2010 53   AG70 
Willemina v.d. Steege03-03-1915 18-02-2008 92 Selles  BN083 
M G A J M Steen17-03-1914 08-10-1991 77 Brocatus  AE133 
Dirk Deodatus Steenbeek16-01-1959 02-08-2008 49   BR92 
Pieter Steenbergen¹)     BR55 
Kees van Steenoven11-03-1917 17-02-1998 80 Ensing  AE156 
Eva Steenstra05-03-1913 09-06-1984 71 Bosje  BL050 
Bernard Anton Stegeman30-12-1914 08-05-1984 69 Vlaam  BL015 
Naomi Stehouwer16-11-1997 16-11-1997   BJ082 
Cijriel Steijaert¹)     AG22 
Palmyre Christina Steijaert10-11-1913 22-10-1986 72 Buijsrogge  AE080 
Elisabeth van Steinvoorn24-12-1942 30-09-1994 51 Koopman  BM049 
Houke van Steinvoorn05-06-1915 13-10-1997 82 Haagsma  BM201 
Petronella G. van der Sterren19-08-1919 10-03-2009 89 Wennekers  AE078 
Dicky Sterrenberg02-04-1935 08-01-2009 73 Schmaltz  BR129 
Cornelius Franciscus Stevens21-09-1913 26-08-2006 92 Martens  AF25 
Theodorus Wilhelmus Stevens03-05-1917 17-09-2002 85 Meester  AE135 
Riet Stevering24-02-1938 20-01-2016 77   AG13 
Ruben Age Gerrit Stienstra14-09-2005 31-05-2007   BJ113 
Trijntje Stigter06-07-1905 12-06-1989 83 Zwijnenburg  bl253 
Anneke van Stijn10-03-1941 11-08-2006 65 Claassen  AG32 
Anneke van Stijn10-03-1941 11-08-2006 65 Claassen  AG04 
Jan Stoel13-02-1920 22-03-2012 92 Grolleman  BS14 
Tjipke Sybrandus Stoelinga01-01-1934 22-03-1987 53   AE086 
Bieuwe Stoer19-01-1922 23-03-1992 70   BL381 
Marten Stoker18-11-1937 13-05-2009 71 Jonkmans  BR145 
Johanna Anthonia Stokman31-01-1924 20-03-2009 85 Koning  AE047 
Marie Rosa Clara Stol09-02-1916 07-09-2010 94   BR205 
Louisa Stolk23-02-1924 30-07-2010 86 Giessen  BR195 
Aaltje Maria Stolte11-05-1929 25-09-2008 79 Lodewijk  BR97 
Willem Stolte13-06-1922 12-10-2002 80 Kemink  BN140 
Anna Stoop16-10-1902 20-04-1996 93 Bruin  AE001 
Jacoba Maria Stoop17-08-1914 26-01-2002 87 Boed  AF40 
Klaas Stoter18-10-1929 24-12-2014 85 Linde  BS23 
Klaaske Stouwie18-12-1912 24-05-1984 71 Postma  BL051 
Eiko Strating25-08-1913 03-01-2008 94 Staal  BR71 
Jannetje van de Streek¹)     BR140 
Jan Strijker29-07-1925 18-09-2010 85 Boesenkool  BR40 
ROELOF Striker28-11-1927 01-11-2002 74 During  BL082 
Gre Stroombergen20-12-1934 01-05-2013 78 Elk  AH04 
Reeuwke Stroop17-04-1925 06-03-2008 82 Jonge  BR78 
Wen Stroop09-03-1925 17-02-1996 70 Dierkes  AF01 
Jacobus Sturm16-08-1937 20-05-2012 74   BS21 
Grietje Stuut23-06-1945 19-12-2010 65 Hulzebos  BK252 
Jan Stuut04-05-1915 19-10-1978 63 Wolters  BJ037 
Iwona Sujecka¹)     AG24 
Maria Henrica Sutman25-10-1905 28-12-1991 86   AE006 
Petronella Harmanna Sutman04-06-1907 18-01-1979 71 Amsing  AE007 
A Sutterland1914 1998 84 Ros  BK058 
Thomas Swart09-09-1910 23-09-1976 66 Papma  BI002 
Antonia Swenneker22-07-1918 03-03-2006 87 Plantinga  AG44 
Cornelia Catrientje Swieringa29-05-1912 11-01-1999 86 Omta  BL373 
Ferenc Szabo29-03-1909 25-10-1970 61   BK202-203 
Greta Szabo10-06-1916 17-10-1985 69   BK202-203 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies