Online Begraafplaatsen 3.0
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats "De Nieuwe Landen"
Adres:Kallenkoteralee 1a Kallenkote

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenlftde.v.opmerkingidnraand
Jentje Santing15-09-1929 26-09-2010 81 Dedden  1159484 FB05-08 
Aaltje Schaap25-06-1917 28-03-1980 62 Greven  1157593 D4-6-08 
Femmigje Schaap06-07-1924 30-01-1992 67 Pals  1155395 AC1-15 
Geertje van Schaik¹)     1154049 MM2-11 
Aagje Scheenstra22-08-1908 22-05-1999 90 Honnerkott  1157876 NN2-15 
Johannes Albertus Scheenstra08-01-1914 23-01-1993 79 Weijdema  1159815 BE2-10 
Willem Scheenstra28-07-1918 03-11-1998 80 Keizer  1156034 AC5-19 
Grietje Scheffers24-02-1913 07-12-1989 76 Kolk  1153781 AB5-06 
Parick Rene Schenk¹)     1272317 EC3-07 
Jan Willem Scheper09-09-1943 19-03-2006 62   1159085 FA09-15 
Willem Scheper20-10-1918 10-08-1991 72 Heikens  1153983 M1-01 
Gre Schepers¹)     1159499 FB05-19 
Pieter Scherpenzeel08-01-1925 13-12-2004 79 Rozendaal  1156094 AC6-18 
Trijntje Schieving13-08-1912 19-11-1991 79 Eerten  1153776 AB5-01 
Willy Schilder11-12-1934 24-12-2007 73 Hoogedoorn  1159228 FB02-14 
Sjoerd Schilstra13-01-1922 22-07-2008 86 Bakker  1158780 FA04-04 
Jacob Schipper28-11-1915 20-07-1988 72 Hoekstra  1153733 AB3-09 
Harrie Herman Schmidt12-02-1920 03-12-1988 68 Pietersen  1153736 AB3-12 
Wilfried Fritz Hartmut Schmitz07-08-1948 24-11-1996 48 Grijpstra  1155503 AC2-20 
Hendrikje Schoemaker25-04-1922 18-04-2009 86 Hofman  1158955 FA07-01 
Henk Schoemaker11-06-1951 13-09-2000 49   1154446 EB1-13 
A. Schoen16-12-1932 09-04-2014 81 Harms  1159893 BF3-08 
Stoffeliena Scholte22-05-1926 16-03-2001 74 Poelman  1158739 FA02-09 
Andries Scholten24-07-1925 05-04-2006 80 Broekhuizen  1159084 FA09-14 
Arend Scholten12-08-1905 30-10-1999 94 Bellaagh  1156164 D1-16 
Hendrika Scholten¹)     1156624 D4-2-03 
Jantje Scholten11-08-1898 27-08-1987 89   1156527 D3-5-08 
Jantje Scholten10-02-1911 1991 80 Veen overl. data beschadigd 1152091 A3-01 
Aagje Schonberge11-10-1896 05-12-1981 85 Nijenhuis  1156641 D4-3-10 
Rob Schooneman27-08-1956 01-06-2000 43   1154442 EB1-10 
Wim Schreuder22-01-1972 16-01-2005 32   1159000 FA07-14 
Gerrit Jan Schrotenboer04-09-1902 04-10-1985 83 Rekers  1156170 D1-22 
Gezienus Schrotenboer25-03-1943 29-03-1990 47   1155678 AC3-08 
Willem Schrotenboer17-05-1938 02-04-1984 45   1152267 A6-07 
Ian Schuil19-08-2008 19-08-2008   1153970 BB1-06 
Pietronella Harmina Schuite24-09-1904 27-04-1986 81 Veer  1156363 D3-1-04 
Jan Schulting20-10-1931 04-10-1995 63 Boer  1154349 EA1-16 
Annet ter Schure07-06-1960 06-09-2010 50 Bulsink  1154897 EC4-09 
Andries Schurink18-11-1919 25-03-2004 84   1159488 FB05-10 
Jan Schurink27-01-1945 06-09-2010 65   1159488 FB05-10 
Jelly Schurink16-01-1930 01-12-2013 83 Bonte  1159746 FB09-13 
Albertje Roelina Schute16-09-1921 09-01-1996 74 Aalderson  1153987 M1-06 
Wilhelmina Schute23-02-1929 07-04-1991 62 Bezembinder  1155876 AC4-13 
Harm Schutrops16-09-1905 25-10-2000 95 Weuring  1158243 FA01-05 
Christoffel Schutte28-10-1907 13-02-1981 73 Beute  1156651 D4-4-03 
Harm ter Schuur15-01-1910 21-11-1985 75 Welbroek  1156425 D3-2-07 
Hendrik ter Schuur20-09-1933 17-05-2008 74   1154614 EC4-05 
Willempje van Schuur¹)     1155499 AC2-17 
Herman Schuurhuis17-02-1939 15-02-2004 64 Vries  1154089 M2-10 
Grada Schuurman12-03-1918 08-09-1991 73 Vis  1153804 AB6-02 
Jennigje Schuurman06-02-1913 14-03-2012 99 Lens  1153813 AB6-10 
Desanka Segetlija10-02-1931 15-10-2014 83 Vasiljevic  1154070 MM3-10 
Gerridina Seigers13-11-1929 16-02-2007 77 Smit  1159125 FA10-04 
Jan Seijdell20-08-1930 17-02-2009 78   1159464 FB04-16 
Jantje van Setten29-01-1917 20-07-1979 62 Dedden  1159802 BE1-05 
Johan Alexander Gustaaf (Han) van Setten12-10-1947 08-11-1999 52   1155915 AC4-30 
Peter Siebenhaar26-11-1939 19-05-1994 54   1154144 M2-19 
Albertje Siefkes26-01-1910 24-12-2000 90 Smit  1155478 AC2-03 
Geert Siemons¹)     1579377 EF1-12 
Jan Peter Siemons03-01-1969 02-03-2006 37   1159224 FB02-10 
Trijntje Anja Sijtema¹)     1159948 BD2-13 
Aaltje Sijtsma13-02-1904 12-08-1987 83 Visser  1156342 D2-24 
Alexander Matthew Simmons04-05-1908 29-06-1989 81 Riley  1153769 AB4-11 
Laure Simon04-03-1888 29-10-1989 101 Esselink  1159897 BF3-12 
Johannes Abraham Sinke31-08-1924 23-01-2006 81 Til  1154037 MM2-02 
Albertje Slagter05-07-1916 10-10-1998 82 Wuite  1154909 EC4-16 
Annigje van Sleen02-08-1917 06-09-2000 83 Warnier  1156178 D1-29 
Yvana van Sleen07-10-1997 07-10-1997   1153927 BC1-08 
Gerrie Slijkhuis29-08-1922 21-01-2004 81 Dalen  1156177 D1-28 
Wilhelmina Slijkhuis30-04-1925 04-06-2012 87 Hattem  1155684 AC3-14 
Dirk Slof14-02-1961 30-10-2005 44   1159059 FA08-08 
Roelof Slof29-09-1992 05-01-1993   1159059 FA08-08 
Aleida Hendrika Slot15-04-1921 03-06-2002 81 Lanjouw  1156459 D3-3-09 
Gerard H. van der Sluis04-07-1961 19-09-1980 19   1157566 D4-5-08 
Gerard Hendrik van der Sluis30-07-1929 24-11-1993 64   1154152 M2-25 
Johannes Smid03-04-1929 30-12-2007 78   1159227 FB02-13 
Aafjen Smit05-05-1936 04-08-2015 79 Manuputty  1154438 EB1-06 
Aaltje Smit28-12-1909 02-06-1993 83 Holwerda  1154004 M1-20 
Coenraad Anthonie Smit¹)     1159125 FA10-04 
Geert Smit19-07-1907 12-07-1992 84 SIEFKES  1155478 AC2-03 
Geertje Smit29-05-1927 01-06-2010 83 Krist  1157804 NN1-13 
Henderika Smit21-11-1898 18-06-1986 87   1156186 D2-04 
Henk Smit05-05-1923 02-01-2007 83   1159131 FA10-07 
Jacob Smit20-04-1963 10-12-2013 50   1159744 FB09-11 
Jan Smit03-03-1941 18-04-1998 57   1156046 AC5-27 
Jan Smit27-08-1924 01-06-2008 83 Wijcherson  1154616 EC4-06 
Jan Roelof Smit25-10-1921 16-02-2013 91 Oosterhuis  1159720 FB08-09 
Jantje Smit25-11-1924 17-09-2012 87 Nekker  1155501 AC2-18 
Karel Frederik Smit06-08-1901 06-06-1986 84 Vries  1156445 D3-3-04 
Roelfina Smit16-05-1924 09-05-2013 88 Soetebier  1159710 FB08-01 
Roelof Smit30-09-1936 17-11-1996 60   1155473 AC1-36 
Wietske Smit01-11-1911 28-07-1991 79 Timmerman  1155379 AC1-06 
Jan Harm Smook¹)     1271098 ED1-02 
Jan Snel28-10-1923 07-03-2007 83 THEUSSEN  1159205 FB01-13 
Maartje Nicolina Snel21-02-1951 11-03-1997 46   1154424 EA4-10 
Marietje Snijder24-08-1917 13-05-2011 93 Nijenhuis  1159604 FB06-06 
Berendina Snoeken06-10-1924 03-08-1997 72 Wezep slecht leesbaar 1156510 D3-4-09 
Jan Soer13-07-1891 12-11-1982 91   1156634 D4-2-16 
Youri Soer02-04-1991 08-04-1991   1153918 BA2-08 
Jan Soetebier¹)     1159710 FB08-01 
Teunis Sok24-07-1936 26-05-1996 59   1154336 EA1-06 
Henricus Johannes Sommer23-10-1927 13-12-1993 66 Knol  1155923 AC5-01 
Francisca van Son18-01-1954 26-05-1989 35 Lentz  1159854 BF1-01 
Ger van Son03-11-1941 09-02-1991 49   1159892 BF3-07 
M.G. van Soolingen23-09-1956 22-05-2015 58 Lekkerkerker  1159756 FB10-03 
Pieternella Neeltje Sorber21-06-1936 01-07-2008 72 Haar  1159213 FB02-01 
Iet Sosef20-03-1935 17-05-2004 69 Burggraaf  1158948 FA06-13 
Geertje Spakman25-05-1917 15-01-2010 92 Orsel  1159804 BE1-07 
Co van der Spek03-06-1924 29-05-2013 88 Valkenburg  1155697 AC3-27 
Giny Spier¹)     1155707 AC4-01 
Antje Spijker28-09-1913 20-04-1990 76 Morsink  1157776 D5-2-20 
Alie Spijkerman02-05-1931 07-06-2008 77 Boersma doopnamen: Johanna Aleida? 1159849 BE4-10 
Harm Spijkerman22-04-1953 20-09-2014 61 Dekker  1159771 FB10-17 
Harm Spijkerman25-09-1903 01-10-1986 83 Bakker data slecht leesbaar 1157535 D4-4-10 
Hendrik Spijkerman15-12-1932 28-02-2008 75 Vermanen  1154373 EA3-01 
Maria Jacoba Spijkerman17-09-1927 21-09-2002 75 Roossien  1155808 AC4-05 
Richard Spijkerman03-06-1989 29-07-1989   1153912 BA2-02 
Sieger Spijkman22-04-1955 22-07-2000 45   1159904 BF4-06 
Hendrik Spikman19-11-1924 02-07-1984 59   1152223 A4-07 
Jacob Spin02-07-1922 30-07-1982 60 Stanneveld  1156530 D4-1-03 
Jacob Spin17-01-1944 19-04-2010 66   1157831 NN1-31 
Jurrie Spin23-01-1911 02-02-1990 79 Oosterhof  1153765 AB4-08 
Trijntje Spin22-02-1913 13-09-1990 77 Kuiper  1157771 D5-2-16 
Karstje Spitse20-11-1915 20-12-2006 91 Rosmalen  1159924 BD1-08 
Marijke Staalsmid 23-08-2001  Mooi  1159898 BF4-01 
Alien Stakelbeek24-04-1963 30-08-2012 49 Winters  1158971 FA07-12 
Hennie Stam18-07-1933 02-11-2000 67 Polman  1158239 FA01-04 
Roelie Stanneveld23-10-1924 04-08-2006 81 Spin  1156530 D4-1-03 
Bastiana van Stappen12-02-1941 05-12-1988 47 Weijs  1153737 AB3-13 
Theunis v.d. Steeg01-08-1907 22-03-1994 86 Beun  1159792 BE1-01 
Jan ter Steege26-08-1936 05-07-2006 69 Boeren  1159077 FA09-07 
Bertha J. Steenberg21-12-1919 17-01-2001 81 Heinrich  1159903 BF4-05 
Sophie Louise Steenbergen01-09-2010 01-09-2010   1153973 BB1-09 
Anje Steenhuis07-04-1925 09-12-1995 70 Elzinga  1155460 AC1-25 
Andries Steffens¹)     1159488 FB05-10 
Antje Steffens22-03-1915 06-03-1998 82 Nijdam  1153809 AB6-06 
Berendjen Steffens¹)     1156507 D3-4-07 
Dirkje Steffens25-07-1919 19-08-2010 91 Daan  1155689 AC3-19 
Gerrie Steffens25-11-1976 13-01-1996 19   1154345 EA1-12 
Hennie Steffens02-08-1921 24-03-2002 80 Oever  1154389 EA3-08 
Hennie Steffens20-05-1916 13-04-2008 91 Huisman  1159001 FA07-15 
Jantje Steffens15-09-1912 18-02-1993 80 Zoeghart  1154000 M1-16 
Lucas Steffens17-03-1915 29-08-1984 69 Koppers  1156150 D1-07 
Martijn Steffens19-11-1919 25-02-2006 86   1157827 NN1-28 
Pieter Stehouwer13-12-1912 18-04-1985 72 Mulligen  1156163 D1-15 
Wilhelmina Maria Stehouwer30-03-1929 01-01-2002 72 Dokkumburg  1152107 A3-08 
Alex Steinmetz13-09-1946 15-10-2001 55   1159934 BD1-13 
Harm S. Stel18-04-1928 04-03-2004 75 Cuperus  1158949 FA06-14 
Sietske Stelwagen02-06-1945 02-03-1990 44 Rosmalen Plaquette in urn muur geplaatst 1159896 BF3-11 
Sietske Stelwagen02-06-1945 02-03-1990 44 Rosmalen  1271063 MM3-13 
Wijbe Stelwagen11-07-1927 20-06-2005 77   1159070 FA08-16 
Geesje Stens11-08-1918 15-07-1998 79 Veneman  1157774 D5-2-18 
Margje Stens29-09-1920 06-04-2005 84 Lugtmeijer  1156526 D3-5-07 
Janke Stienstra01-01-1925 31-03-1999 74   1157788 NN1-03 
Jos A.P.M. Stierhout25-11-1922 11-09-2009 86   1159455 FB04-07 
Ankie Stijf¹)     1159740 FB09-07 
Geertje Stiksma12-03-1936 11-01-2015 78   1159764 FB10-10 
Hendrikje Stobbelaar22-05-1946 09-04-2002 55 Tuller  1154472 EB2-10 
Bram Stoelwinder26-12-1951 26-05-2005 53   1158957 FA07-02 
Ronald Stoelwinder22-06-1988 22-06-1988   1153898 BA1-09 
Arnolda Stolwijk18-08-1914 26-11-1951 37 Jacobs  1156194 D2-13 
Lucia Strampel31-12-1959 29-03-2007 47 Buggen  1159200 FB01-10 
Hendrika Lucasina Strijker30-11-1921 20-11-1997 75 Scholten  1159880 BF2-09 
Jan Strijker¹)     1487445 AC4-37 
Jacob Stroband30-03-1915 27-11-1991 76 Gooijenga  1157765 D5-2-12 
Harm van der Struik26-09-1919 03-02-1999 79 Keesmaat  1156056 AC5-36 
Riekent van der Struik10-07-1919 25-05-2003 83 Bruinenberg  1159810 BE2-05 
Wiecher Jacob van der Struik18-12-1963 04-05-1985 21   1156406 D3-1-09 
Aart Stuip01-03-1944 03-04-2005 61   1159208 FB01-15 
Jenny Stummel28-09-1920 27-05-1995 74 Leeuwerink  1155685 AC3-15 
Nicolaas Swaerdens06-03-1918 04-11-2008 90   1154032 MM1-08 

¹) - Recente gegevens worden niet weergegeven in het openbare gedeelte van deze site
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact