Online Begraafplaatsen 3.0
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Oorlogsmonumenten
Adres: Diversen

Persoonslijst

- ? - ' - . - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

naamgeborenoverledenlftde.v.opmerkingidnraand
Roger Cabanela1914 28-02-1944 29  FRANSE 1E BATAILLON DE FUSILIERS MARINS 1058496 Wassenaar 2393 
Maria Hubertina Clara Cabo30-06-1905 16-09-1944 39 Boesten  1028244 MAASTRICHT 2245 
Julianus Johannes Antonius Cadot29-03-1914 19-06-1940 26  Kpl.Torpm. KM., ovl. Noordzee a/b Hr.Ms. O 13 946895 DENHELDER 2832/O13 
Julianus Johannes Antonius Cadot29-03-1914 19-06-1940 26  Kpl.Torpm. KM 1045137 ROOSENDAAL 1223b 
Julianus Johannes Antonius Cadot29-03-1914 19-06-1940 26  Korpl.Torpm. KM 1500469 WAALRE 1089r 
Aarnout van Cadsand12-12-1920 27-02-1942 21  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
Hilda Julie Caffť02-08-1925 03-09-1943 18  (Ex)Leerling Montessori Lyceum Amsterdam 970579 AMSTERDAM 3600 
Oscar Lee Cagle24-01-1923 21-09-1944 21 Cruse Royal Canadian Air Force. Second Lieutenant (piloo 1291730 WEERSELO 
Hans Cahen23-02-1923 21-05-1943 20  Zoeterwoudsesingel 69, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Oscar Cahen25-09-1874 13-03-1943 68  Singel 196, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Wilhelmina Alwina Cahen15-08-1859 30-01-1943 83 Gompertz Bgr. Assen, herbegraven Zorgvlied te Amsterdam 1300678 ASSEN 2609d 
John William Cahill1923 21-11-1944 21  Technical Sergeant 939131 EEMNES 1948 
Joseph Bertie Cahill1920 16-10-1944 24  Corporal Royal Norfolk Regiment 1017882 1 VENRAY 1764 
Bella Cahn05-05-1870 21-05-1943 73 Liffmann Ridder van Catsweg 47, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Bertha Cahn26-08-1874 27-11-1942 68 Mendel Kievitstraat 27, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Blandina Cahn26-10-1888 23-11-1942 54 Kosten Melkhandelaarster, Benzenraderweg 66 a, Heerlen 1032439 HEERLEN 0001 
David Cahn04-05-1891 30-09-1944 53  Koopman, Schaesbergerstraat 60, Kerkrade 1031630 1 KERKRADE 1526 
David Leo Cahn07-12-1923 14-08-1942 18  Slager, Lenculenstraat 9, Maastricht 1028995 1 MAASTRICHT 2212 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  Gefus. Waalsdorpervlakte 949914 1471 AMSTERDAM 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  Lid van een knokploeg 962674 AMSTERDAM 2548 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  gefus. Waalsdorpervlakte 1086785 SCHEVENINGEN 0351 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  Koopman / Lid verzet 1058793 Wassenaar 0829 
Hannelore Cahn31-05-1935 25-10-1944  Nieuwegracht 92, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Heinrich Cahn08-06-1878 27-11-1942 64  Koopman, Nieuwstraat 13, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Henriette Cahn23-11-1909 22-10-1942 32 Falkenstein Draaiweg 57 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Jeanette Cahn18-12-1859 10-05-1943 83 Meyer Echtgenote, Graaf Huynlaan 5, Geleen 1019068 1 SITTARD 2265 
Josef Cahn25-08-1925 02-05-1945 19  Nieuwegracht 92, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Julia Cahn01-02-1865 14-05-1943 78 Sassen Echtgenote, Molenweg 18, Sittard 1019068 1 SITTARD 2265 
Leo Cahn17-02-1901 16-07-1943 42 LŲwenthal Hartingstraat 18 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Maurice Cahn16-03-1923 31-10-1944 21  Bankwerker-hand 1051693 EINDHOVEN 0267 
Maurice Cahn16-03-1923 31-10-1944 21  Smalle Haven 8, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Regina Cahn13-07-1878 05-02-1942 63   1019418 1 SITTARD 0931 
Rosalia Cahn09-09-1876 09-04-1943 66 Rood  1019418 1 SITTARD 0931 
Rosalie Cahn16-05-1879 23-07-1943 64 Kamp Kellenstraat 27, Bergh 931487 s-HEERENBERG 0501 
Ruth Sara Cahn21-12-1941 27-06-1943  Hartingstraat 18 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Selma Cahn22-06-1913 23-07-1943 30 Veltman Speelmansstraat 22, Leeuwarden 1309167 1 LEEUWARDEN 0362c  
Bina Cahnter10-04-1865 14-05-1943 78 Schaap  1032990 EIJSDEN 1754 
Georges Zeligman Cahnter30-06-1891 25-04-1943 51 Content Advocaat & procureur & beŽdigd vertaler 1032990 EIJSDEN 1754 
Georges Zeligman Cahnter30-06-1890 25-04-1943 52  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Ivan William Cain24-11-1923 06-10-1944 20  Nieuw-Zeelandse piloot 928259 NIJMEGEN 3737 
Claude Cecil Cairns1922 01-11-1944 22  Able Seaman LCT(R).363 1035870 Westkapelle 2538 
Thomas Robert Cairns 13-05-1943   Flight Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 939131 EEMNES 1948 
Alphonse Henri Calame17-02-1922 01-03-1942 20  Matr. III KM. Hr.Ms. Witte de With 948603 DEN HELDER 0473ESRW 
Henri Johan Nobel Calame21-02-1900 24-01-1946 45  Beambte der PTT 1293197 DEN HAAG 0620 
Joseph van Calck08-10-1924 28-09-1944 19   1502349 HAELEN 1528blg 
Joseph van Calck08-10-1924 28-09-1944 19  2de Eenheid 1030528 THORN 2776 
Herman Calff22-06-1888 09-07-1943 55 Keizer + Stoppelman Kinderhuissingel 104, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Willy Calicher07-05-1920 13-01-1942 21  Sgt.Vlg.ML.KNIL. 1440002 SOEST 3079 KNIL 42 
Johannes Marinus Calis 15-04-1958  Rietveld Elt.Vlg. KLu 1440534 SOEST 3079 KL 55 
Rutgerus Johannes Calis09-03-1923 25-01-1945 21  Ovl. DŲlkau, Landkreis Merseburg 944414 Laren 1532 
Stefanus Johannes Calis02-07-1924 13-04-1943 18  Ovl. Salzgitter-Watenstedt Stadtkreis Salzgitter 944414 Laren 1532 
Nannette Calisch26-07-1868 21-09-1942 74  Johan van Vlietstraat 81 rood, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Rachel Calisch22-02-1856 21-09-1942 86 Mahlman Aelbertsbergstraat 70, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Suzanna Calisch26-05-1866 21-09-1942 76 Margadant Johan van Vlietstraat 81 rood, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Cornelis Caljť24-10-1905 17-09-1944 38 Janse  1034610 VLISSINGEN 2606 
Jacobus Caljouw19-05-1871 03-11-1944 73 Bliek op plaquette 2 wordt de naam vermeld. 1297366 NenSt-Joosland 2219 
Marinus Caljouw10-10-1887 01-11-1944 57 Theune  1297104 ARNEMUIDEN 2218 
Freerkje van Calker1911 05-08-1944 33 Werf 995995 HOOGEVEEN 2631 
Florentius Jacobus Abraham Calkoen28-06-1883 03-05-1942 58  Lid verzet 939576 9 AMERSFOORT 1680 
Mari Cornelis Calkoen09-07-1912 19-04-1943 30  Assuradeur 1504626 AMERSFOORT 3767b 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel KL 1454429 AMERSFOORT 3767 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel 1499253 WAALRE 1089h 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel KL 1047975 HELMOND 2725 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel KL 1048077 HELMOND 0964 
Peter Alexander Callaars05-02-1924 05-12-1944 20  ovl. Bergen, provincie Bergen 938801 NIEUWEGEIN 1898 
James Edward Callaghan 01-04-1943   Sergeant 20 jaar 926186 1 HULSHORST 3296 
Willism James Callaghan1922 31-05-1942 19  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 945677 BADHOEVEDORP 3440 
John Arthur Callan1919 17-12-1942 23  Sgt. - Flt. Engineer 979512 1 WATERLO 0826 
Benjamin Hendrikus Johannes Callenbach20-05-1909 26-11-1946 37  Maj. 3-3-R Ir 925411 NIJKERK 2360 
Debora Callo28-01-1888 16-07-1943 55 Dam  1062387 1 SLIEDRECHT 0798 
Henri Callo25-09-1875 02-07-1943 67   1062387 1 SLIEDRECHT 0798 
Izašk Callo18-03-1885 14-09-1942 57   1062387 1 SLIEDRECHT 0798 
Kurt Levie Callo18-06-1918 12-03-1945 26  Kantoorbediende 1072573 ROTTERDAM 0910 
Kurt Levie Callo18-06-1918 12-03-1945 26  Kantoorbediende 1072596 ROTTERDAM 0909 
Marianna Callo07-06-1881 04-06-1943 61 Hartz  1062387 1 SLIEDRECHT 0798 
Mozes Callo09-11-1883 17-09-1943 59   1062387 1 SLIEDRECHT 0798 
Horace Callow1917 21-07-1944 27  Flying Officer Royal New Zealand Air Force 1031333 1 HEYTHUYSEN 2799 
C.G.A. Calluij     1039659 Vught 2417 
Gerardus Theodores van Calmthout22-08-1893 02-06-1940 46  Scheepstimmerman K.V. 1034719 Vlissingen 2530 
Aloijsius Camiel Calon28-03-1924 24-11-1944 20   1017919 Venray 1926 
August P.H. Cals05-02-1914 26-09-1944 30   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Arthur Calsijn23-04-1937 02-02-1945  Fatale incidenten Goirle, na de bevrijding. 1048603 GOIRLE 2726 
Celesta M. de Caluwť05-10-1893 26-10-1944 51 Scherbeijn Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Reijnier Joseph van Calveen08-04-1917 17-09-1944 27  ovl. Op de Eisenbahn nabij Bremen 937638 BREUKELEN 1942 
Reijnier Joseph van Calveen08-04-1917 17-09-1944 27  ovl. Op de Eisenbahn nabij Bremen 937912 1 SOEST 1580 
Ivor Calvert1921 27-10-1944 23  Lance Corporal Royal Armoured Corps 1048301 HELVOIRT 3061 
Hendrik Frederik Camerling09-01-1910 27-02-1942 32  Mil.Matr.KM, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
J.D. Camerling Helmont     939684 9 AMERSFOORT 1682 
Jan Daniel Camerling Helmont19-11-1914 14-05-1940 25  Res.OvG II 8 Dep.G.K.Tr., Bronzen Leeuw 934874 LEERSUM 2391 
Gibson Cameron1919 23-06-1943 23  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1009445 MARKELO 3176 
Gibson Cameron1919 23-06-1943 23  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1009597 1129 MARKELO 
Hugh Perry Cameron1924 05-10-1944 20  Private Algonquin Regiment, R.C.I.C. 1036051 Terneuzen 1957 
Augusta Cammaert20-07-1899 11-10-1944 45  Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1036746 1 Sluis Belfort 
Jacob Cammeraat11-09-1928 06-09-1949 20  Dpl.Sld.401 Inf. KL 1057661 MOERKAPELLE M 2503 
Jacob Cammeraat11-09-1928 06-09-1949 20  Dpl.Sld.401 Inf. 1475537 ROERMOND nim113 
Lilian Maud Camnitzer07-03-1939 03-09-1943   1016073 Almelo 1914aj  
Frank Camolese22-08-1923 12-04-1945 21  RRoyal Canadian Artillery 23 Field Regiment 1013112 OOTMARSUM 1128 
Maria op den Camp 14-09-1944  Rouland  1298357 BEEK 1857 
Teunis Campagne13-09-1895 02-05-1922 26 Vink Metaalbewerker bij Metawa 1469616 TIEL St.M. 
Teunis Campagne13-09-1895 02-05-1943 47 Vink Metaalbewerker bij Metawa 1469619 TIEL Dom. 
Teunis Campagne13-09-1895 02-05-1943 47 Vink Metaalbewerker / Lid verzet 930152 Tiel 0335 
Claude FranÁois Campan 21-05-1945   Sergent - 3e R.C.P.  998619 ASSEN 1146 
Claudius Campan 12-04-1945   Sergeant 3R.C. E.M.E. 994792 SPIER 0988 
Alistair Campbell 23-09-1944   Sgt. 1016138 Weert 3417 
Clarence Christopher Campbell1923 01-11-1944 21  Stoker 2c LCS(L).256 1035870 Westkapelle 2538 
Dale E. Campbell14-06-1922 20-09-1944 22  PVT van 504 PIR Company I van 82e Airborne Divisio 928573 1 LENT 1558 
Daniel Mclean Campbell1915 11-05-1941 25  Pilot Officer Royal New Zealand Air Force 943452 1 OPMEER 2996 
Ettje Hermina van Campen1902 17-09-1944 42 Groos Slachtoffer Bombardement 932560 EDE 3416 
Pieter van Campen05-05-1900 10-05-1940 40  Res.Kapt. M.C.-III-R.Gr. 1434624 SCHAARSBERG 2162a 
Emile van Campenhout11-07-1919 31-05-1945 25  Vlasbewerker 1037530 1 HULST 1705 
Jan Remco Theodoor Campert15-08-1902 12-01-1943 40  Dichter 1422043 NEUENGAMME c 
Jan Remco Theodoor Campert15-08-1902 12-01-1943 40  Dichter 1075735 SPIJKENISSE 0053 
Feico Pieter Jan Camphuis24-06-1890 27-04-1945 54  Koopman / Lid verzet 993270 Tynaarlo 1627 
Abraham Samuel Campignon28-04-1904 31-08-1943 39  Tetterodestraat 42 zwart, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Antje Campion15-04-1864 28-01-1944 79 Bollegraaf Molenstraat, B 267, Farmsum 982627 HELLUM 0282 
Henricus Johannes Louis Camps24-12-1923 11-07-1946 22  Marn.2 OVW. 1020222 1 SITTARD 0698 
Henricus Johannes Louis Camps24-12-1923 11-07-1946 22  Marinier 2e kl. OVW./2e Inf. Bat. Cie E Mariniersb 1017050 CASTENRAY 3018 
Henricus Johannes Louis Camps24-12-1923 11-07-1946 22  Marinier 2e kl. OVW., ovl. Soerabaja 1017920 1 VENRAY 1759 
Theodorus Antonius Campschreur19-02-1905 02-11-1944 39   929951 BEEK 1921 
Jean Jacques Andrť Camus04-07-1921 30-10-1944 23  S.Lieut. Begraven in Thiers 1297104 ARNEMUIDEN 2218 
S. Canas    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam 950349 1479a AMSTERDAM 
Ernest Leslie Cane1920 27-09-1944 24  Private Hampshire Regiment 931058 DRIEL 1551 
Abraham Caneel29-04-1903 11-08-1942 39  Koopman 981245 Veendam 1286 
Abraham Caneel29-04-1902 30-04-1943 41 TOBAR Handelaar, Emmastraat 3a, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Bernard Caneel22-05-1932 12-02-1943 10  zv Abraham CANEEL en Helena TOBAR 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Berta Caneel14-02-1878 20-03-1943 65 Polak Grote Kerkstraat 61, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Betje Caneel04-12-1882 16-04-1943 60  Pioenroosstraat 11, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Betje Caneel04-12-1882 16-04-1943 60   1046934 OISTERWIJK 3049 
Hartog Gerhard Caneel20-06-1903 30-04-1943 39 Koopman Vertegenwoordiger, Nieuwstraat 57, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Herman Caneel08-04-1901 30-09-1942 41 Benninga Koopman 981245 Veendam 1286 
Johanna Kato Caneel03-04-1913 03-09-1943 30  Ovl. Auschwitz 981245 Veendam 1286 
Joseph Caneel24-01-1873 14-05-1943 70 Benninga Koopman 981245 Veendam 1286 
Joseph Caneel04-03-1930 18-10-1944 14  Ovl. Auschwitz 981245 Veendam 1286 
Mozes Caneel05-07-1938 19-02-1943  zv Hartog Gerhard CANEEL en Regina KOOPMAN 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Mozes Caneel11-04-1938 30-04-1943  zv Salomon CANEEL en Carolina Eva BAMBERG 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Salomon Caneel08-10-1905 30-04-1943 37 Bamberg Handelaar, Vispoortenplas 10, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Salomon Caneel21-03-1906 13-02-1945 38  Monteur 1051693 EINDHOVEN 0267 
Salomon Caneel21-03-1906 13-02-1945 38  Daguerrestraat 8, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Sientje Caneel15-02-1930 12-02-1943 12  dv Abraham CANEEL en Helena TOBAR 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Lea Canes 12-04-1895 11-06-1943 48 Brilleslijper * Amsterdam + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Abraham Canes11-08-1914 01-09-1941 27  Koopman Slachtoffer: Holocaust/Vervolging 1037611 GOES 1099 
Eva Canes20-11-1920 04-06-1943 22 Coini Veeteeltstraat 76 h, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Lea Canes12-04-1895 11-06-1943 48 Brilleslijper * Amsterdam, + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Lea Canes12-04-1895 11-06-1943 48 Brilleslijper  1312996 1 ZAANDAM 1277a 
Leman Canes13-03-1893 28-02-1943 49 Dresden Veeteeltstraat 76 h, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Samuel GaÔm Canes17-10-1877 31-10-1944 67  Raadsheer 963663 AMSTERDAM 2967 
Samuel GaÔm Canes17-10-1877 31-10-1944 67  Advocaat 963854 AMSTERDAM 2968 
Amelia Philomina Caniere1873 11-10-1944 71 Vijnckier Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1036746 1 Sluis Belfort 
L.H. Canjels17-05-1906 18-08-1944 38  Ondermachinist NS 1028573 MAASTRICHT 2240 
Leo Canjels1906 18-08-1944 38 Lutgenau  1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Bair van Cann1933 07-10-1945 12  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen 1512443 LOMMEL 
Cor van Cann1936 07-10-1945  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen 1512443 LOMMEL 
Sjra van Cann1931 07-10-1945 14  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen 1512443 LOMMEL 
Adrianus Hendrik Cannoo28-01-1917 29-06-1943 26  Sld.Inf.KNIL 1493116 ARNHEM 0837Bg 
Albert Hendrik Cannoo04-03-1920 02-03-1942 21  Mlt.Sgt.Bommenr. 1440002 SOEST 3079 KNIL 42 
Barend Cantelberg18-02-1912 11-08-1943 31 Danoewiria Sm. I. Inf. KNIL 1497652 ARNHEM 0837Bi 
Barend Capelle02-02-1892 17-07-1942 50  Lid verzet 939535 BUNNIK 1903 
W. van Capelle    Metaalbewerker 1327895 1 ROTTERDAM 3618c 
Francito Leoncito Capello03-10-1900 06-05-1942 41  Matroos KV, s.s. Amazone 960743 1510a AMSTERDAM 
Philippus Henricus Catharina Capetti01-04-1926 06-04-1949 23  Sld.StCie 5-RS 928414 NIJMEGEN 3323 
Mietje Cappel29-04-1872 16-04-1943 70 Pool Koningin Wilhelminalaan 144, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Mietje Cappel29-04-1872 16-04-1943 70 Pool Koningin Wilhelminalaan 144, Voorburg 1087134 DEN HAAG 0280 
Eduard Theodorus Cappers31-08-1877 05-06-1945 67  Missionaris / Hoofd Centr. Missie 1042909 1 TILBURG 2151a 
Karel Herman August Cappetti29-09-1921 24-05-1945 23  Med. student / Lid verzet 931079 1 ULFT 1988 
Philippus Henricus Catharina Cappetti01-04-1926 06-04-1949 23  Sld.StCie 5-RS 931079 1 ULFT 1988 
Philippus Henricus Catharina Cappetti01-04-1926 06-04-1949 23  sold.StCie 5-RS 931078 ULFT 0105 
E.H. Capron     1274258 Willemstad 
Willy Captain21-07-1916 24-09-1943 27  Mlt. Sld. Inf. KNIL 1517833 ARNHEM 0837Bm  
Hanna deÁa CaranÁa26-04-1874 31-08-1942 68 Davidson Kruisstraat 43, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
J. CaranÁa     950349 1479a AMSTERDAM 
Mozes Caransa    Personeelslid Maison de Bonneterie 962762 AMSTERDAM 2942 
Wilhelm Fredrik Adriaan Cardon11-10-1903 12-08-1943 39  L. Sld. Inf. KNIL 1497652 ARNHEM 0837Bi 
David Cardozo16-06-1880 14-10-1944 64 Morpurgo * Amsterdam, + Auschwitz 1313493 ZAANDAM 1287 
David Cardozo16-06-1880 14-10-1944 64 Morpurgo Wattstraat 8, Wormerveer 1313358 1 ZAANDAM 1277b 
Rachel Cardozo07-12-1883 14-05-1943 59 Collem Lange Groenendaal 38, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Rebecca Cardozo01-06-1909 02-07-1943 34 Velleman Echtgenote, Pretoriusstraat 93 I, Amsterdam 1020358 ROERMOND 2991 
Rebecca Cardozo01-06-1909 02-07-1943 34 Velleman Distelstraat 24, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Sara Abigael Cardozo29-11-1937 21-10-1944  Zandvoortweg 90, Baarn 1030844 BAARN 0681L 
Saul Cardozo24-04-1910 04-05-1945 35 Abas Koopman, Zandvoortweg 90, Baarn 1030844 BAARN 0681L 
Benny Everhard Carels23-01-1921 27-02-1942 21  Mil.Matr., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Celina Carels22-11-1922 19-11-1942 19  Naaister Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz 950349 1479a AMSTERDAM 
Jurrien Carels05-01-1892 30-10-1943 51  Sgt. Art. KNIL 1525808 ARNHEM 0837Bo 
Johan Ferdinand Carelsz23-09-1925 29-03-1949 23  Sld. ekl. Inf. M.P. 1474519 ROERMOND nim047 
Anna Catharina Caris11-03-1860 10-01-1945 84 NIňNS  1026505 Nederweert 1251 
Hendrica H. Caris   Cloudt  1031462 1 HEYTHUYSEN 1798 
Henricus Andreas Mathijs Caris24-08-1926 22-07-1947 20  Marinier 3ekl. z/m 3e Inf. Bat. Mariniersbrigade 1026505 Nederweert 1251 
Henricus Andreas Mathijs Caris24-08-1926 22-07-1947 20  Marinier 3ekl. z/m 1020222 1 SITTARD 0698 
Jan Gerard Caris25-03-1923 12-07-1945 22  Landarbeider 1038606 1 PUTTEN 0056b-c 
Jan Gerard Caris25-03-1923 12-06-1945 22  Beekerstraat 10, Beek 1298357 BEEK 1857 
Peter Hubertus Caris10-01-1924 08-03-1944 20  Auto-monteur 1031488 NUNHEM 0013 
Adrianus Frederik Alexander Carli01-08-1918 27-02-1942 23  Stoker I KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
G.A. Carlier     1274258 Willemstad 
Carl Wilfred Carlson1913 10-10-1944 31  Private Algonquin Regiment, R.C.I.C. 1036051 Terneuzen 1957 
Clifford Emil Carlson1921 20-10-1944 23  Private Royal Canadian Army Service Corps 1036482 1 IJZENDIJKE 1095 
Geoffrey Carman1910 07-09-1941 31  Sergeant Royal New Zealand Air Force 971841 Tytsjerkster 0157 
Johannes S. Carmiggelt01-01-1909 26-09-1943 34  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Franciscus Michiel Caron16-12-1902 31-05-1945 42  Expediteur 1499471 WAALRE 1089m 
Adolf Willem Carp07-02-1890 03-07-1943 53  Sergt. Konstabel KM 1493116 ARNHEM 0837Bg 
Leonardus Antonius Alphonsus Carpaij17-09-1905 10-05-1940 34  Sold. 2-I-3 R.I. 1499472 WAALRE 1089n 
Leonardus Antonius Alphonsus Carpaij     1502346 MILL 2076 
Leonardus Antonius Alphonsus Carpaij17-09-1905 10-05-1940 34  Sld. 2-I-3 R.I. 1047142 1 MILL 2383 
Arend de Carpentier31-07-1925 13-09-1948 23  Kan.6 RVA 2 Brig 1476324 ROERMOND nim009 
Jan de Carpentier28-02-1917 13-08-1945 28  Ls.Sld.KNIL 496928 ZAANDAM 1281 
David E. Carr    S / Sgt.; Prisoner of War; Tail Gunner 1032998 ECHT 3502 
David E. Carr 20-10-1943    1033063 1 SLEK 3444 
Joseph Carruthers 19-11-1940   Leading Telegraphist Royal Navy a/b Hr.Ms.O22 947030 DEN HELDER2832 / O22 
Howard Carson1920 13-04-1945 24  Corporal Essex Scottish Regiment, R.C.I.C. 994661 HOOGHALEN 1168 
Raymond L. Carson 18-09-1944   Driver/Pvt 101 Airborne Division 326 Engineer Batt 1046821 1 MOERGESTEL 3052 
Wietske Carst26-10-1873 08-01-1941 67 Draaijer  1424921 SCHIERMONNIKOOG 0359 
Charles Carter1919 25-09-1944 25 Herdman Flight Lieutenant Royal Air Force Volunteer Res. 928781 ARNHEM 3647 
Richard Michael John Carter1925 04-10-1944 19  Private Hampshire Regiment 931058 DRIEL 1551 
Roy Edward Carter1921 09-07-1944 23  Flying Officer Royal Canadian Air Force 1042049 Tilburg 3121 
W. Carter    Marine Royal Marines 1035699 Veere 3047 
C.P. Carthier 06-11-1944   Overleden ten gevolge van een bombardement 935702 Utrecht 1703 
E.H. Cartigny 18-12-1944   Overleden te Roermond 1512018 ROERMOND0135c 
Marie Cartoef29-09-1922 03-12-1942 20 POLK Naaister Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz 950349 1479a AMSTERDAM 
Carel Hendrik Carton07-01-1923 16-04-1945 22  Ambtenaar GAB / Lid verzet 1080214 LEIDEN 2440 
Petrus Joannes Antonius Carton16-12-1906 10-05-1940 33 Vlaming Bakker 1378313 OOSTERHOUT 0712 
Willem Cesar Cornelis van Casand17-12-1919 13-06-1943 23  Matr.Se. KM 1491308 ARNHEM 0837Bf 
Joseph Maria Casander18-10-1925 28-05-1945 19  Reclame-tekenaar 1459973 B÷HLEN a-i 
Norris B. Case07-01-1922 20-09-1944 22  Private 504PIR, 82nd Airborne Division/Radio Opera 928573 1 LENT 1558 
Isašc Casoetto07-10-1886 22-10-1942 56 Koenen Sigarenmaker, Bloemstraat 9, Steenwijk 1004718 1 STEENWIJK 3068 
Felicitas Sophia Didi Maria Elisabeth van Caspel11-12-1937 26-03-1943   928013 Wageningen 2625 
Felicitas Sophia Didi Maria Elisabeth van Caspel11-12-1937 26-03-1943   928183 Wageningen 1316 
Jacob van Caspel25-07-1886 26-03-1943 56 Roelvink  928013 Wageningen 2625 
Jacob van Caspel25-07-1886 26-03-1943 56 Roelvink  928183 Wageningen 1316 
Evert Reijer Caspers11-01-1911 10-10-1942 31  ovl. Ierse Zee a/b m.s. Atlas 926620 Wageningen 2937 
Evert Reijer Caspers11-01-1911 10-10-1942 31  lid Korfbalvereniging Vada 928224 Wageningen 1314 
Evert Reijer Caspers11-01-1911 10-10-1942 31  1e Machinist KV, m.s. Atlas 961106 AMSTERDAM 1510 F 
Gordon Henry Charles Cass1923 12-04-1945 21  Private 48th Highlanders of Canada, R.C.I.C. 930036 Voorst 3127 
Jacob Casseres28-01-1876 24-09-1943 67 Davidson Binnenweg 209, Heemstede 1318575 HEEMSTEDE3977 
David Cassier03-01-1901 30-09-1942 41 Waterman Gouwsluisseweg 81 rood, Alphen aan den Rijn 1088485 ALPHEN ad RIJN 818 
EmanuŽl Cassier02-10-1891 05-10-1942 51  Visserstraat 31, Alphen aan den Rijn 1088485 ALPHEN ad RIJN 818 
Hendrika Cassier19-11-1892 05-10-1942 49  Visserstraat 31, Alphen aan den Rijn 1088485 ALPHEN ad RIJN 818 
Isašc Emanuel Cassier22-02-1933 19-08-1942  Gouwsluisseweg 81 rood, Alphen aan den Rijn 1088485 ALPHEN ad RIJN 818 
IsraŽl Cassier29-11-1934 19-08-1942  Gouwsluisseweg 81 rood, Alphen aan den Rijn 1088485 ALPHEN ad RIJN 818 
Ilse Cassirer26-08-1908 17-09-1943 35 Alexander ovl. Auschwitz 928013 Wageningen 2625 
Ilse Cassirer26-08-1908 17-09-1943 35 Alexander ovl. Auschwitz 926544 Wageningen 2936 
F.D. Casteels     1274258 Willemstad 
Krijn Castel04-12-1917 17-06-1943 25  Kellner 1035723 Veere 2671 
Lein Adriaan Castel12-10-1898 17-11-1940 42   1034667 WEST-SOUBURG 2593 
Cornelis Abraham Casteleijn05-10-1911 13-05-1940 28  Sergt. 2-I-14 R.I. +Rhenen 1087943 BRIELLE 2019 
Cornelis Abraham Casteleijn05-10-1911 13-05-1940 28  Sgt. 2-I-24 R.I. 1434624 SCHAARSBERG 2162a 
Marie Castelijns16-12-1923 06-04-1945 21  Dienstbode 940746 Texel 1024 
Ronald Arthur Caston1921 23-03-1945 23  Pilot Officer Royal Air Force Volunteer Reserve 971801 Vlieland 3657 
Hendrik Ferdinand Guichart Henriques de Castro16-08-1910 15-03-1942 31  Res.Elt.Inf. KNIL 1027726 1 MEERSSEN 2068 
Maria Castro1890 18-08-1944 54 Detisch  1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Albert ten Cate02-08-1898 04-02-1945 46  Spoorwegarbeider 986511 1 SAPPEMEER 0661 
Egbert ten Cate03-08-1914 10-01-1944 29  Textielfabrikant / Lid verzet 1016073 Almelo 1914aj  
Jan ten Cate20-01-1920 13-05-1940 20  Sld. 16 M.C. IV Div. 1004508 VRIEZENVEEN 1133 
Jan ten Cate24-03-1915 03-08-1943 28  Correspondent / Lid verzet 993285 Tynaarlo 1624 
Jan ten Cate20-01-1920 13-05-1940 20  Sold.16 M.C. IV Div. 1443234 RHENEN 4140 AL 
Johan Marie ten Cate04-02-1912 20-09-1943 31  Mlt.Sld.Inf. KNIL 1514397 ARNHEM 0837Bl 
Johannes ten Cate22-10-1916 14-05-1940 23  Lichtmatroos KM 1443230 RHENEN 2740 
Wybe ten Cate19-10-1877 05-07-1945 67  Admin. 986511 1 SAPPEMEER 0661 
Gerben Eelke Cath05-10-1892 16-02-1942 49   1470366 DEVENTER 3009 
Hendrik Frans Cath24-01-1898 03-07-1943 45  Administrateur 1470366 DEVENTER 3009 
R. Cathan    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam 950349 1479a AMSTERDAM 
Adelheid Cats16-04-1888 09-07-1943 55 Steinberg Phil. Vingboonstraat 31 1315181 1 TILBURG 2151b  
Adelheid Cats16-04-1888 09-07-1943 55 STEINBERG Echtgenote, Phil. Vingboonstraat 31, Tilburg 1042121 Tilburg 2525 
Alexander Cats05-02-1905 09-07-1942 37  Centauriestraat 63, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Anna Cats08-10-1911 26-10-1944 33 Gosschalk Echtgenote, Brinkgreverweg 172, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Elias Cats17-02-1910 31-12-1943 33   1012119 ENSCHEDE 3195 
Gerardus Cats14-05-1919 23-02-1942 22  Expediteur 1058793 Wassenaar 0829 
Gerardus Cats14-05-1919 23-02-1942 22  gefus. Waalsdorpervlakte 1086785 SCHEVENINGEN 0351 
Johanna Cats02-03-1890 13-03-1943 53 SOLMANOVITS Heemskerkstraat 32, Delft 1087305 DELFT 3603 
Keetje Klara Cats03-08-1895 11-02-1944 48 Stork Krugerlaan 109, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Mietje Cats13-03-1874 26-10-1942 68 Frank Crabethstraat 51, Gouda 1081733 GOUDA 0705a 
Minny Hanny Cats06-03-1920 14-10-1943 23  Schotersingel 7, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Nathan Jacob Cats28-11-1895 29-01-1943 47 Noll Kleiweg 67, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Roosje Cats04-02-1882 08-10-1942 60 Godfried Kouterstraat 4 h, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Grietje Catsiohn01-12-1872 20-03-1943 70 Krammer Breedeplaats 10, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Izaak Catsman25-01-1925 28-09-1947 22  Sold. 3-1 R.S. KL 1036149 TERNEUZEN 0113 
Christiaan Anton Cattel12-05-1923 28-10-1944 21  Ambtenaar / Lid verzet 1424850 DEN HAAG 
Willy Otto van Cattenburch10-04-1915 06-03-1942 26  Marn.II KM 1499265 SURABAYA 3714m 
Stefan van Caubergh21-06-1918 30-06-1943 25  Mlt. Sld. Inf. KNIL 1493116 ARNHEM 0837Bg 
Willy van Caubergh18-10-1921 18-07-1943 21  Sld. Art. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Johannes Michael Caubo28-04-1891 13-02-1945 53 Schenk ovl. Kdo. SchŲmberg, Conc.kamp Natzweiler 1442761 ORRY-LA-VILLE 3359 
Simon Caun20-03-1926 30-09-1942 16  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen 962987 AMSTERDAM 2950 
Andre Causijn1871 08-10-1944 73   1036463 EEDE 1190 
Camiel Causijn1873 08-10-1944 71   1036463 EEDE 1190 
Petrus Causijn1866 08-10-1944 78   1036463 EEDE 1190 
Leonard Causley1914 26-07-1942 28  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1018447 Venlo 0029 
Alex Cauveren01-04-1907 15-03-1945 37 Marx Marnixplein 2, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Anna Cauveren21-10-1911 11-02-1944 32 Bonn Weidestraat 58 huis, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Jonas Efraim Cauveren17-03-1883 28-05-1943 60  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Jozef Cauveren06-05-1919 29-10-1941 22  Ovl. Mauthausen 929635 DOETINCHEM 3215a 
Margaretha Frederika Cauveren08-01-1914 20-03-1943 29 Meliono Oudaenstraat 15, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Salomon Cauveren01-01-1899 11-05-1940 41 Witsen Perseusstraat 17, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
R.A. van Cauwenberge     1274258 Willemstad 
Martinus Cornelis Cavaljť07-03-1916 19-11-1942 26  Hulppredikant / Lid verzet 938283 Soest 1582 
Martinus Cornelis Cavaljť07-03-1916 19-11-1942 26  In het geheim geŽxecuteerd 938282 SOEST 2081 
Cyril John Cave1919 01-11-1944 25  Ty/Sergeant Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 1035870 Westkapelle 2538 
William James Caws1923 01-11-1944 21  Ty/Act/Sub Lieutenant RNVR LCG(M).102 1035870 Westkapelle 2538 
Charles A. Cawthorn    evaded 1055025 DEURNE 0045 
Henri Albert Cayaux05-07-1918 27-02-1942 23  Mil.Matr.Mont., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Jacobus J.A. Ceelen22-04-1922 14-10-1944 22  Jan v.d. Heidestraat 5, Eindhoven 1049330 EINDHOVEN 0788 Eld 
Teunis Ceelen22-02-1925 10-11-1944 19  ovl. Lippendorf, Landkreis Borna 1402150 SLIEDRECHT 2766 
Teunis Ceelen22-02-1925 10-11-1944 19   1459973 B÷HLEN a-i 
Thomas Henricus Ceelen13-01-1924 20-07-1945 21  Landbouwer 1026505 Nederweert 1251 
Johannes Celie21-05-1925 24-06-1949 24  Sld Ekl. 716 LTD 1476970 ROERMOND nim033 
Gťrard Jean Philippe du Celliťe Muller05-12-1911 23-10-1943 31  Ls.Sld.Inf. KNIL 1521828 ARNHEM 0837Bn 
Wilhelm Leonard Andrť du Celliťe Muller17-10-1887 28-10-1942 55  Lid verzet. ovl. Kdo. Oranienburg 934624 DRIEBERGEN 1899 
Nicolaas Johan Celosse28-04-1917 05-09-1944 27  Res.2e Lt., Bronzen Leeuw Kruis van Verdienste 1039981 Vught 2074a-l 
Nicolaas Johan Celosse28-04-1917 05-09-1944 27  Res.2e Lt. B.B.O. 1438395 LOENEN Kapel 44 
Nicolaas Johan Celosse28-04-1917 05-09-1944 27  Gefusilleerd in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Abraham DaniŽl Leonard Cense22-12-1904 20-03-1943 38  Ls.Sld.Inf. KNIL 1486394 ARNHEM 0837Bc 
Edith Cett03-01-1921 10-12-1942 21  2e Akkermuntstraat 6, Eindhoven 1049328 EINDHOVEN 0788 Inw 
Frits Ceuleers09-05-1921 05-09-1943 22  Cadet Vdg.Art. KNIL 1505789 ARNHEM 0837Bk 
T. Ceulemans     1274258 Willemstad 
Alphonsus Antonius Pieter Hubertus Ceulen29-10-1923 18-03-1945 21  Student / Lid verzet 1512729 ROERMOND 0135d 
George Ceulen1888 18-08-1944 56 Cosemans  1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Charles Frederik de Ceuninck van Capelle10-06-1897 13-04-1943 45  Ls.Sld.Inf. KNIL 1487690 ARNHEM 0837Bd 
Hugo Louis de Ceuninck van Capelle14-12-1919 11-01-1942 22  Mil.Matr. KM. Hr.Ms. Prins van Oranje 948887 DEN HELDER 0473PvO 
Jacobus Antonius de Ceuster10-02-1928 20-09-1949 21  Marinier 2e kl. z/m Mariniersbrigade 1496982 WAALRE 1089br 
Jacobus Antonius de Ceuster10-02-1928 20-09-1949 21  Marinier 2e kl. z/m Mariniersbrigade 1506410 BREDA 2115l 
Aarnoud Cevaal18-06-1932 02-11-1944 12  op plaquette 2 wordt de naam vermeld. 1297366 NenSt-Joosland 2219 
Wouter Cevaal22-05-1914 17-01-1945 30  Bediende a/b m.s. Magdala 1070708 1 ROTTERDAM 3618a 
Gerardus Hubertus Cevat26-11-1920 10-03-1945 24   496914 ZAANDAM 1278 
Jean Ceysens     944933 HILVERSUM 1368 
Christiaan Gerardus Chabot22-05-1914 29-10-1944 30 Groeneveld Sjouwer 1039538 Waalwijk 1088 
Azdin Chadi02-11-1988 06-04-2009 20  Sld1 42 Painfbat LJ KL. Vredesmacht Afghanistan 1041912 Uden 3607 
Azdin Chadli02-11-1988 06-04-2009 20  Sld1 42 Painfbat LJ 1478904 ROERMOND nim208 
Azdin Chadli02-11-1988 06-04-2009 20  Sld1 42 Painfbat LJ. Vredesmacht Afghanistan 1021091 Roermond 2397 
D.T. Challik 24-10-1956    1439064 SOEST 3079 MLD 50 
Marcel Chambeau30-07-1896 15-08-1944 48  Omgekomen in Kamp Vught-vliegveld Venlo 1041219 Vught 0878c 
Allan Lloyd Chambers 13-04-1945   Private Essex Scottish Regiment, R.C.I.C. 994661 HOOGHALEN 1168 
George Chambers1917 01-11-1944 27  Marine LCF.37, ex-LCT.725 1035870 Westkapelle 2538 
Louise Ursule Chambon11-02-1891 03-01-1945 53 Ero ovl. RavensbrŁck 921049 KOOG ad ZAAN 1276 
Louise Ursule Chambon11-02-1891 03-01-1945 53 Ero  1086590 DENHAAG 0435 
Chamin1920 27-02-1942 21  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
William Charles Chandler1923 25-05-1944 20  Fl.Sergeant Royal Australian Air Force 1044776 1 LIEROP, 0427 
Denys William Birkett Channing1921 29-06-1943 21  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1055969 NETERSEL 2595 
R.F.C.H. le Chantre04-11-1909 09-09-1944 34  Belgische verzetsman 1016424 Voerendaal 2280 
Frank Albert G. Chaplin 17-10-1944   Private Royal Norfolk Regiment 1017882 1 VENRAY 1764 
Alfred William Musgrave Chapman1922 29-09-1941 19  Sergeant Royal Australian Air Force 944589 1 LANDSMEER 3063 
Barend Chapon04-08-1884 02-02-1943 58 Zilverberg Spaarnelaan 25, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Bertha Anna Chapon23-07-1918 12-02-1943 24  Spaarnelaan 25, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Bertha Anna Chapon23-07-1918 12-02-1943 24  Ovl. Kdo. Auschwitz II - Birkenau 945172 HEEMSTEDE 1264 
Hartog Samuel Chapon28-02-1917 12-02-1943 25  Ovl. omg. Auschwitz 945172 HEEMSTEDE 1264 
Hartog Samuel Chapon28-02-1917 12-02-1943 25  Spaarnelaan 25, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Jenny Chapon10-08-1909 12-02-1943 33  Spaarnelaan 25, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Jenny Chapon10-08-1909 12-02-1943 33  Telefoniste te Haarlem, ovl. Auschwitz 945822 HAARLEM 3324 
Cornelis Chardon31-08-1919 20-04-1945 25  Advocaat / Lid verzet 958612 AMSTERDAM 1493 
Cornelis Chardon31-08-1919 20-04-1945 25  Advocaat / Lid verzet 963854 AMSTERDAM 2968 
Aaltje Jansje Charisius15-12-1909 24-10-1943 33 Bakergem ovl. Malang, kamp 937912 1 SOEST 1580 
Lodewijk Edmond Charles13-01-1899 16-12-1949 50  Opziener gevangeniswezen 1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Ernest Charlet1923 20-10-1944 21  Rifleman Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C. 1036482 1 IJZENDIJKE 1095 
G. de Charon de Saint Germain02-08-1925 10-09-1958 33  Sergt.Vltm.KM 1475511 ROERMOND nim097 
G. de Charon de St. Germain03-07-1920 10-09-1958 38  Sergt.Vltm. 1439064 SOEST 3079 MLD 50 
Sarah Chasin01-09-1901 26-03-1944 42  Boschdijk 771, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Eddy Herman Chateau11-07-1915 30-08-1941 26  Se.maat 1439609 SOEST 3079 MLD 40 
Gerard Marie Joseph de Chateau21-05-1905 26-05-1942 37   1496982 WAALRE 1089br 
Cornelis Chatelain16-05-1918 02-03-1942 23  Matr.I KM. Hr.Ms. Endeh 948648 DEN HELDER 0473ESA 
Frans Adolf Teddy Chatelin18-09-1916 19-02-1942 25  Mil.Matr.Telgr, ovl Str.Badoeng a/b HrMs.Piet Hein 948550 DEN HELDER 0473PH 
W. Chatelin 30-10-1961    1440534 SOEST 3079 KL 55 
Cornelis Wilhelmus du Chatinier09-04-1924 29-03-1945 20  Rijwielhersteller 1422043 NEUENGAMME c 
Albertus Josephus Ignatius Chattelin16-05-1914 31-12-1943 29  Mil.Matr. KM 1531207  ARNHEM 0837Bq 
August Gerardus Charles de Chauvigny de Blot12-02-1904 12-07-1943 39  Sgt. KNIL 1493116 ARNHEM 0837Bg 
Francis Checkley1919 10-05-1940 20  Sergeant 1449583 LEIDSCHENDAM 3228h 
Robert L. Cheever1921 18-09-1944 23  TEC4, 101 ABN DIV WORLD WAR II 1049076 EINDHOVEN 0791 
Isašc Jacob Chef d' Hotel27-01-1900 12-03-1945 45  Kok / Lid verzet 1071016 ROTTERDA 3575 
Isašc Jacob Chef d' Hotel27-01-1900 12-03-1945 45  Kok 1487999 ROTTERDAM 0913 
Isašc Jacob Chef Díhotel27-01-1900 12-03-1945 45  Kok / Lid verzet 1072596 ROTTERDAM 0909 
C.J.E. Cherbonnier     1274258 Willemstad 
Leo J. Chermack12-04-1922 21-04-2007 85  Sgt. AAF 1077816 1 LISSE 3736 
Andrť Jacques Cheron17-03-1905 28-07-1940 35  Adjudant-chef 1 R.T.M. 942800 CALLANTSOOG 1669 
Michael P. Cherub13-11-1917 23-09-1944 26  PFC 1304183 SINTOEDENRODE 3958 
George Hall Chesman 08-11-1941   Fl. Sergeant Royal Air Force (Auxiliary Air Force) 1075756 SPIJKENISSE 0046 
Vincent J. Chevalier1922 13-04-1945 22  Private Essex Scottish Regiment, R.C.I.C. 994661 HOOGHALEN 1168 
Carl F. Chilberg 20-01-1945   2LT.Navigator, 44-6601 LUCKY Lady: Mission #192 943908 MIDWOUD 0589 
Henry Adolphus Chinn1919 30-06-1942 22  Pilot Officer 1527722 NOORDWOLDE 0154 
Robert Stanley Chisholm1914 13-06-1941 26  Flying Officer Royal Air Force Volunteer Reserve 944084 WERVERSHOOF 1780 
Arnold Chits12-05-1879 31-08-1942 63 Simons Jan Haringstraat 57 beletage, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Simeon Arnold Chits09-07-1911 28-02-1943 31  Jan Haringstraat 57 beletage, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Anna Sara Chlebowksi08-12-1920 20-04-1945 24 Sperber * Keulen, + RavensbrŁck 1313493 ZAANDAM 1287 
Ester Choczner25-05-1900 19-11-1943 43 Rechter Frans Halsstraat 44, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Salomon Choczner18-11-1868 23-07-1943 74  Frans Halsstraat 44, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Irvin Cholette06-08-1924 23-04-1945 20  Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C. 984192 WINSCHOTEN 1784 
Joseph Henri Jacques Cholette1922 20-12-1942 20  Pilot Officer Royal Canadian Air Force 1055852 BOEKEL 1078m 
Avram Zise Chon20-09-1904 30-06-1944 39  Jacob Catsstraat 16, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Pieter Wilhelmus Choufoer16-06-1896 03-04-1945 48  Sld.Inf.KNIL 1480619 ARNHEM 0837Pb 
Eddy Christan05-10-1912 23-05-1943 30  Insp. v. Pol. tkl., vl. Bondowoso 943596 1 NAARDEN 1818 
Pieter Douwe Johannes Christen Edelmann29-11-1917 24-11-1942 24  Sld.Tkl.Inf. KNIL 1482154 ARNHEM 0837 Ba 
Karen Konradina Christensen27-07-1896 20-07-1943 46 Roo Ovl. Soerabaja 1080938 STOLWIJK 0367 
Hein Christiaans22-02-1924 27-09-1943 19  Mlt. Sgt. Inf. KNIL 1517833 ARNHEM 0837Bm  
Hendrik Christiaanse 06-12-1943    1037141 YERSEKE 1097 
Bastiaan Jacobus Christiaansen1942 11-10-1944  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Catharina Janna Christiaansen1924 11-10-1944 20  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Francois Arie Christiaansen1920 11-10-1944 24  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Francois Pieter Christiaansen1915 11-10-1944 29 Risseeuw Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Johannes Jacobus Christiaansen01-02-1919 14-08-1946 27  Korpl.Konst. KM 1034719 Vlissingen 2530 
Johannes Jacobus Christiaansen01-02-1919 14-08-1946 27  Korpl.Konst. KM 1035370 1 SURABAYA 3714km 
Johannes Jacobus Christiaansen01-02-1919 14-08-1946 27  Korpl.Konst. KM 1463302 VLISSINGEN 2597 
Sonja Suzanna Christiaansen1943 11-10-1944  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Willem Christiaansen1930 1944 14  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
W.G. Christiaens 16-06-1942   militair 1510989 ROERMOND 0135a 
C.W. Christiani 14-04-1932   Majoor konstabel 1439661 SOEST 3079 MLD 19 
Karel Lodewijk Christiani24-08-1907 19-11-1943 36  Mil.Matr.Torpm. KM 1525808 ARNHEM 0837Bo 
Robert Stanley Christie1919 12-06-1943 23  Flight Sergeant Royal Australian Air Force 1088232 REEUWIJK 0739 
Gerardus Wilhelmus Mathieu Christis03-02-1925 14-06-1949 24  Dpl. Sld. 4-G RJ 1434382 SCHAARSBERG 2162b 
Gerardus Wilhelmus Mathieu Christis03-02-1925 14-06-1949 24  Dpl. Sld. 4-G RJ KL 1018286 TEGELEN 2268 
Ola Christophersen 01-11-1944   Menig 1035712 DOMBURG 2695 
Walter Irvine Christsen1919 26-03-1942 22  Sergeant Royal Australian Air Force  1004508 VRIEZENVEEN 1133 
Cameron Kent Chrysler24-03-1922    overleefde de oorlog 1075909 BLESKENSGRAAF 3182 
Chana Chrzanowski28-01-1902 01-10-1942 40 Krauzmann Echtgenote, Frankenstraat 200, Maastricht 1028995 1 MAASTRICHT 2212 
Steve Chudyk11-08-1924 25-04-1945 20  Rifleman, Regina Rifle Regiment, R.C.I.C. 984192 WINSCHOTEN 1784 
Bruce Wilbur Churchill1917 29-09-1944 27  Private Algonquin Regiment, R.C.I.C. 1036051 Terneuzen 1957 
J. Chwistek     1055554 ULVENHOUT 3315 
Americo Cianfichi30-08-1915 30-07-1943 27  T/Sgt., 91st Bomb Group 931213 1 OPIJNEN 1987 
Americo Cianfichi30-08-1915 30-07-1943 27  Engineer - "Man-O-War" 931219 Neerijnen 3557 
Henrijk Cichocki23-06-1926 12-04-1945 18  1 Pol.Hgl. Inf. Bn. 1479521 EMMEN 0583 
U. du Cico1916 1945 29   1043188 Tilburg 0412 
Anna Amalia Cidtman30-03-1870 11-04-1944 74 Scholten  1027726 1 MEERSSEN 2068 
Johannes Hendrik Cieraad20-07-1903 03-09-1944 41 Weijburg Boekhouder / Lid verzet 930152 Tiel 0335 
Johannes Hendrik Cieraad20-07-1903 03-09-1944 41 Weijburg Boekhouder 1469616 TIEL St.M. 
Johannes Hendrik Cieraad20-07-1903 03-09-1944 41 Weijburg Boekhouder 1469619 TIEL Dom. 
Willem Cieraad30-06-1896 08-05-1945 48 Smit  1049717 3931 Amsterdam 
Willem Cieraad30-06-1896 08-05-1945 48  Slachtoffer schietpartij op de Dam, Amsterdam 962552 AMSTERDAM 1618 
Robbert Cijfer14-09-1919 11-04-1945 25  Lid verzet 958554 1492 Amsterdam 
Robbert Cijfer14-09-1919 11-04-1945 25  Lid verzet, gefusilleerd 942816 ZIJPERSLUIS 1772 
Cornelis Cijs06-11-1895 02-03-1942 46  Hofmeester KV 1034719 Vlissingen 2530 
Cornelis Cijs06-11-1895 02-03-1942 46  Hofmeester, begr. British Cemetery te Suez 1327911 1 ROTTERDAM 3618d 
Frederik Lodewijk Cijs03-10-1928 08-07-1949 20  Dpl. Sld. 41 ZwMitr. Cie-F leger 1478386 ROERMOND nim104 
Piet Cijs31-05-1916 11-01-1942 25  Matr.I KM. Hr.Ms. Prins van Oranje 948887 DEN HELDER 0473PvO 
Adriaan Cijsouw14-02-1874 03-10-1944 70 Heijt Bij bombardement omgekomen in eigen woning. 1365496 WESTKAPELLE 22537 
Jakoba Cijsouw24-11-1871 03-10-1944 72 Sluijs Bij bombardement in schuilkelder omgekomen. 1365496 WESTKAPELLE 22537 
Jan Cijsouw11-02-1919 01-08-1942 23   1037430 WEMELDINGE 2192 
Kornelis Cijsouw20-05-1930 03-10-1944 14  Bij bombardement omgekomen in buurtschuilkelder. 1365496 WESTKAPELLE 22537 
Licia Cijsouw07-06-1920 01-08-1942 22   1037430 WEMELDINGE 2192 
Licia Cijsouw01-09-1936 01-08-1942   1037430 WEMELDINGE 2192 
Maria Pieternella Cijsouw20-12-1906 01-08-1942 35   1037430 WEMELDINGE 2192 
Pieter Cijsouw30-07-1917 01-08-1942 25   1037430 WEMELDINGE 2192 
Pieternella Cijsouw01-10-1937 01-08-1942   1037430 WEMELDINGE 2192 
R. Cileer     955310 AMSTERDAM 1489 
Peter Joseph Cillekens04-11-1918 11-01-1945 26  Timmerman 1032226 1 HOENSBROEK 0727 
Wilhelmus Petrus Johannes Cillesen13-07-1925 06-06-1949 23  Sld.6 RVA 2 Inf.Brig. 1476324 ROERMOND nim009 
Wilhelmus Petrus Johannes Cillessen13-07-1925 06-06-1949 23  sold.6 RVA 2 Inf.Brig. 929884 GROESBEEK 1033 
Johannes Adrianus Cillissen25-06-1909 11-05-1940 30  Sold. 2-I-Auto Bat. 1434624 SCHAARSBERG 2162a 
J.A. Cilussen 05-1940    1443230 RHENEN 2740 
Bernard Citroen03-09-1865 09-04-1943 77 Meijer Westerhoutpark 21, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Elisabeth Klara Citroen22-11-1904 06-09-1944 39  Brouwerskade 65, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
F. Citroen     1039251 SLEEUWIJK 2985 
Fritz Albert Citroen22-07-1905 15-04-1943 37 Nederlof  1057598 EETHEN 1075 
Herman Claasse1910 14-02-1945 34   931967 DOORNENBURG 1565 
Adrianus Claassen15-02-1923 16-09-1944 21   1041912 Uden 3607 
Antonius Hendrik Claassen11-11-1913 27-02-1942 28  Marn.I, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Jacobus Gerardus Maria Claassen21-09-1927 21-01-1949 21  Sld Ekl.4-GRJ KL 1047702 Den Bosch 2470 
Jacobus Gerardus Maria Claassen21-09-1927 21-01-1949 21  Sld Ekl.4-GRJ 1434382 SCHAARSBERG 2162b 
Jacobus Gerardus Maria Claassen21-09-1927 21-01-1949 21  Sld Ekl.4-GRJ KL 1500635 WAALRE 1089j 
Johannes Claassen1911 09-07-1945 34   931967 DOORNENBURG 1565 
Josephus Hubertus Claassen11-01-1913 13-05-1940 27  Sld. 1-I-8 R.I. 1033706 ECHT 1758 
Josephus Hubertus Claassen11-01-1913 12-05-1940 27  Sold. 1-I-8 R.I. 1443234 RHENEN 4140 AL 
Wilhelmus Hubertus Claassen11-06-1905 13-05-1940 34  Korp. 3-III-24 R.I. 1434624 SCHAARSBERG 2162a 
Wilhelmus Hubertus Claassen11-06-1905 13-05-1940 34 Battekť Kpl. 3-III-24 R.I. 1055736 BOXMEER 1196 
Maria Claassens1925 18-08-1944 19  dv A. CLAASSENS en M. Vossen 1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Julia Theresia Claeijs1918 09-10-1944 26 Baecke  1036003 BIERVLIET 2704 
P.A. Claes     1274258 Willemstad 
H.J. Claessen 17-11-1944   Overleden te Roermond 1512018 ROERMOND0135c 
Thťodoor Claessen15-05-1863 07-09-1943 80   1027726 1 MEERSSEN 2068 
Albert Claessens19-04-1905 30-04-1943 38 KRZANOWSKA Grondwerker, Pastoor Vonckenstraat 51, Geleen 1019068 1 SITTARD 2265 
Albert Claessens19-04-1905 30-04-1943 38 Krzanowska Grondwerker 1018851 OBBICHT 3678 
Albert Claessens    vanuit Oirlo geŽvacueerd 1031861 1 TIENRAY 2927 
Fons Claessens    vanuit Oirlo geŽvacueerd 1031861 1 TIENRAY 2927 
Gertruda Claessens05-1944 02-09-1944   dv J. CLAESSENS en A. Quaaden 1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI KL 1027726 1 MEERSSEN 2068 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI 1455176 MAASTRICHT 2211 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI 1461407 OIRSCHOT 3947f 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI 1477823 ROERMOND nim081 
Johannes Jacobus Claessens04-11-1910 09-05-1943 32  Sgt. Inf. KNIL 1487690 ARNHEM 0837Bd 
Johannes Jacobus Claessens04-11-1910 09-05-1943 32  Sgt. Inf. KNIL 1423024 MAASTRICHT 3710 
Josef Claessens22-03-1907 30-11-1943 36 Hirsch Bediende 1018851 OBBICHT 3678 
Lodewijk Gerardus Hubertus Claessens01-10-1925 26-12-1944 19  Kantoorbediende / Lid verzet 1024796 ROERMOND 0133 
Lodewijk Gerardus Hubertus Claessens01-10-1925 26-12-1944 19  Kantoorbediende / Lid verzet  1511395 NIEDERKR‹CHTEN 
Lodewijk Gerardus Hubertus Claessens01-10-1925 26-12-1944 19  Kantoorbediende / Lid verzet 1512018 ROERMOND0135c 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. 1475408 ROERMOND nim098 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. 1434382 SCHAARSBERG 2162b 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. KL 1037433 KLOOSTERZANDE1954 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. KL 1036149 TERNEUZEN 0113 
Ties Claessens    vanuit Oirlo geŽvacueerd 1031861 1 TIENRAY 2927 
Patrick Clancy 01-11-1944   Ordinary Telegraphist LCF.38, ex-LCT.714 1035870 Westkapelle 2538 
Eric Clapham 01-11-1944   Ordinary Telegraphist LCT.1133 1035870 Westkapelle 2538 
Carel Johan Clarenbach11-03-1865 26-03-1945 80  Hoofd PTT 1293197 DEN HAAG 0620 
Abraham Clarenburg22-07-1863 31-08-1942 79  Bemuurde Weerd Oostzijde 25, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Betje Clarenburg20-12-1870 09-04-1943 72 Coster Catharijnesingel 84, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Jansje Clarenburg27-06-1887 16-04-1943 55 IJzerman Akkerstraat 24 huis, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Jetje Clarenburg20-07-1865 16-04-1943 77 Harschel Biltstraat 71, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Louis Clarenburg31-01-1861 21-05-1943 82  Catharijnesingel 84, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Rachel Clarenburg01-02-1890 15-10-1942 52 Poppers Bemuurde Weerd Oostzijde 25, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Sophia Clarenburg03-01-1893 28-05-1943 50 Duis * Amsterdam, + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Sophia Clarenburg03-01-1893 28-05-1943 50 Duis Karl Marxstraat 39, Zaandijk 1313358 1 ZAANDAM 1277b 
Colin Mervyn Clarey1914 21-07-1944 30  Flying officier Royal Australian Air Force 1075170 PAPENDRECHT 0439 
Leonardus Gerardus Clarijs18-05-1908 30-09-1944 36  PTT-beambte 1293197 DEN HAAG 0620 
Nicolaas Arteno Clarinda09-02-1917 28-05-1942 25  Matroos KV, s.s. Poseidon 960743 1510a AMSTERDAM 
Hendrik Clarisse07-01-1916 06-03-1942 26  Marn.I KM 1499265 SURABAYA 3714m 
Izaak Jacob Clarisse09-10-1907 24-11-1944 37  Chauffeur 1036421 1 SCHOONDIJKE 2686 
George Joseph Clark 22-12-1943   2nd Lt, Co-Pilot 974876 BOLSWARD 3143 
Hugh Maxwell Clark26-09-1916 12-08-1941 24  Pilot Officer Royal Air Force Volunteer Reserve 928217 STRIJEN 2037 
Robert Clark23-03-1921 12-06-1943 22  Sgt.Mont. ML.KNIL. 1491308 ARNHEM 0837Bf 
Robert J. Clark1917 01-11-1944 27  Signalman Royal Canadian Corps of Signals 1048266 1 OUD GASTEL 0963 
Thomas Emmet Clarke1915 17-04-1945 29  Capt. Canadian Provost Corps 932524 1 OTTERLO 3164 
Hendrik Philippus Clasie09-03-1897 04-04-1945 48  Wnd. Hoofdcommissaris van politie / Lid verzet 1422043 NEUENGAMME c 
Johannes Henricus Claudius28-01-1920 27-02-1942 22  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
Hubert Claus25-02-1917 27-02-1942 25  Marn.I, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Hubert Claus25-02-1917 27-02-1942 25  Marn.I KM 1031629 EYGELSHOVEN 0629 
Pierre Jean Auguste Clavareau11-07-1908 21-06-1944 35  Repetitor / Lid verzet 939535 BUNNIK 1903 
Pierre Jean Auguste Clavareau11-07-1908 21-06-1944 35  Repetitor / Lid verzet 1504626 AMERSFOORT 3767b 
Josephus Clavaux07-01-1917 11-05-1940 23  Sold. 1-I-R.Gr. 1434624 SCHAARSBERG 2162a 
Josephus Clavaux07-01-1917 11-05-1940 23  Sld. 1-I-R.Gr. 1085736 1 Ockenburg 
Harry Allen Clawson08-11-1919 06-10-1944 24  St.Sergeant 101st Airborne Division 931308 1 OPHEUSDEN 3116 
Jolle Maurits Pieter Clay26-06-1911 29-07-1944 33  Off.W II KM 1439191 SOEST 3079 MLD 44 
James Cleary1913 16-10-1944 31  Private Royal Norfolk Regiment 1017882 1 VENRAY 1764 
Albert van Cleef13-10-1931 18-01-1943 11   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Louis (Loek) van Cleef    Leerling J.C. Ammanschool, Amsterdam 9 jaar 962761 AMSTERDAM 2943 
Marianne van Cleef16-12-1942 17-04-1943  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Leunis van Cleemput02-12-1892 17-09-1943 50 Bukviel  1297298 1 MIDDELBURG 2191x 
Hendrik Cleffken26-02-1927 18-02-1952 24  Kpl. Regt. van Heutsz 1071051 ROTTERDAM 3078 
Hendrik Cleffken26-02-1927 18-02-1952 24  Korp. Regt. van Heutsz 1479007 ROERMOND nim205 
Hendrik Cleffken26-02-1927 18-02-1952 24  Kpl. Regt. van Heutsz 1021091 Roermond 2397 
A.J.Th.M. Cleiren22-06-1923 03-12-1944 21  Verzet 1496754 WAALRE 1089bz 
Antonius Jacobus Theodorus Maria Cleiren22-06-1923 03-12-1944 21  Scholier / Lid verzet 1056982 BergenOpZoom 0096 B 
Wendell R. Mc Clellan 11-01-1944   S/Sgt. - Radio Operator 997750 EXLOO 0597 
John George Clelland 25-03-1942   Flight Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 942772 WARMENHUIZEN 0400 
Frederik Joseph Antonius Clemens22-11-1922 23-09-1944 21  Mijnwerker 1019418 1 SITTARD 0931 
Johannes Hubertus Clemens12-09-1924 07-11-1944 20  Schoenmaker 1054378 DONGEN 2454 
Andreas Clement07-03-1874 14-05-1945 71  broeder-missionaris 1042909 1 TILBURG 2151a 
FranÁois Clement16-06-1916 16-01-1945 28  Autovoerder 1016073 Almelo 1914aj  
George Clement20-11-1917 06-09-1944 26  Lieutenant SOE, ovl. Mauthausen 949281 MAUTHAUSEN 3415 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI KL 1055337 BUDEL 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI KL 1497493 WAALRE 1089c 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI 1474782 ROERMOND nim114 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI 1460481 OIRSCHOT 3947k 
Jennetje Clement09-07-1895 17-07-1943 48 Mortel Slachtoffer Fokker bombardementen 968168 AMSTERDAM 3095ak 
Leendert Clement27-04-1927 01-09-1949 22  Kpl.5-3 RI KL 1037239 COLIJNSPLAAT 1094 
Marinus Clement29-01-1923 14-04-1945 22  Landarbeider 1426371  L‹BECK 0185 
Marinus Cornelis Clement1899 11-09-1944 45 Munck Slachtoffer geallieerd luchtbombardement. 1036488 BRESKENS 1093 
R. Clement     1274258 Willemstad 
Ronald Nevison Clements1915 21-09-1944 29  Lance Corporal Royal Army Service Corps 1045635 RAVENSTEIN 2117 
Arthur Franciscus de Clerck23-05-1899 13-01-1944 44  Schipper / Lid verzet 1058793 Wassenaar 0829 
Deodatus Edmond Phielmondus de Clerck19-06-1900 13-01-1944 43  Plombeerder / Lid verzet 1058793 Wassenaar 0829 
Deodatus Edmond Phielmondus de Clerck19-06-1900 13-01-1944 43  Plombeerder / Lid verzet 1304346 ROTTERDAM 1005 
Marcel de Clerck1922 06-10-1944 22   1036463 EEDE 1190 
Marcel Raijmondt de Clerck1922 06-10-1944 22  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
Maria Magdalena Martina de Clercq24-07-1914 20-08-1945 31   1034719 Vlissingen 2530 
Christina H. Clerx27-06-1883 28-08-1944 61 Vullings Baarsstraat 45, Eindhoven 1049328 EINDHOVEN 0788 Inw 
H. Clerx25-10-1923 03-03-1945 21  overleden ten gevolge van een bombardement 935216 Utrecht 1702 
Maria Mechtilda Cleven28-08-1895 14-11-1944 49 Hodzelmans  1033272 NIEUWSTADT 2272 
Martinus Cleven29-09-1921 12-11-1944 23  Mijnwerker 1033272 NIEUWSTADT 2272 
Rudolph Pabus Cleveringa02-04-1894 1980 86 Boschloo Leidse hoogleraar 1080300 LEIDEN 2435 
Petrus Josephus Johannes Clevis08-03-1911 10-05-1940 29  Sgt. 3-II-26 R.I. 1055099 KATWIJK 1429 
Johan Pieter Franciscus Clifford05-02-1915 29-12-1943 28  Sld. Inf. KNIL 1531207  ARNHEM 0837Bq 
Robert James Clifford1922 03-11-1944 22  Rifleman, Cameronians (Scottish Rifles) 1297675 ARNEMUIDEN 2188 
Martinus Bernardus Clifford Kocq van Breugel14-01-1912 20-09-1943 31  M. Sld. Inf. KNIL. 1514397 ARNHEM 0837Bl 
Hendrik Frederik Adrie Clignett05-02-1909 11-09-1948 39  Kap. 3 Inf V KNIL 1477258 ROERMOND nim067 
Johan Jacob Arnold Hendrik Clignett23-02-1904 01-08-1943 39  Ls. Sgt. Inf. KNIL 1497652 ARNHEM 0837Bi 
Pieter Cornelis Jacobus Clignett15-09-1906 27-02-1942 35  Ltz.II KMR., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Janjaap Clinge Doorenbos21-04-1916 22-11-1939 23  Aspirant-vlieger 1441698 SOEST 3079 KL 18 
Jopy Henky Cloesmeijer16-01-1916 27-01-1943 27  Korpl.Vltg.Telgr. 1439381 SOEST 3079 MLD 42 
Uilke Cloo09-07-1916 10-01-1949 32 Versteegen Sergt. Maj. Mars. KM 1501099 WAALRE 1089t 
Uilke Cloo09-07-1916 10-01-1949 32 Versteegen Sergt. Maj. Mars. KM 979542 JOURE 3005 
Uilke Cloo09-07-1916 10-01-1949 32  Sergt. Maj. Mars. KM 976261 1 LEEUWARDEN 0803 
Gerardus F. Cloosen     1030589 1 STEVENSWEERT 1255 
Magdalena G.H. Cloosen     1030589 1 STEVENSWEERT 1255 
Pierre G. Cloosen     1030589 1 STEVENSWEERT 1255 
Gerardus Wilhelmus Mathieu Cloosterman18-07-1914 12-05-1940 25  Sold. 1-I-8 R.I. 1443234 RHENEN 4140 AL 
Leo Closset13-05-1908 25-09-1944 36   1502349 HAELEN 1528blg 
Lťo Closset13-05-1908 25-09-1944 36  1Sdt 2 Mot. Coy - 2 Pl (Drivers) 1030528 THORN 2776 
Joseph Antoine Henri Hubert Cloudt12-06-1892 19-03-1945 52 Houben Onderwijzer 1512729 ROERMOND 0135d 
John Watling Clowting13-06-1891 02-11-1944 53  Hofmeester KV 1034719 Vlissingen 2530 
S.C. Cluijtens     1274258 Willemstad 
Onno Jacobus Cluysenaers31-12-1920 04-09-1944 23   989304 GRONINGEN 2233 
Lodewijk Christiaan Cnopius29-10-1900 14-05-1940 39  Ritmeester St.-1-R.H. 1510989 ROERMOND 0135a 
Arend Cnossen26-09-1927 03-01-1949 21  Dpl.Sld.OstCie 5-RS KL 976261 1 LEEUWARDEN 0803 
Arend Cnossen26-09-1927 03-01-1949 21  Dpl.Sld.OstCie 5-RS KL 973949 HOMMERTS 0381 
Feike Cnossen06-08-1919 26-04-1945 25  Boekhouder 945501 HEEMSKERK 2506 
Jouke Cnossen03-03-1920 15-05-1945 25  Fabrieksarbeider 972334 SNEEK 0164 
Pier Cnossen29-06-1890 26-04-1945 54 Hopman  945501 HEEMSKERK 2506 
Arnoldus Wilhelmus Cobben15-10-1911 15-09-1943 31  Sgt. Art. KNIL 1514397 ARNHEM 0837Bl 
Henricus Josephus Hubertus Cobben07-03-1923 08-01-1945 21  Sergt.Tolk 1028929 MAASTRICHT 2213 
Karel Hendrik Cobben15-01-1925 25-12-1944 19  Mijnwerker 1032226 1 HOENSBROEK 0727 
Karel Hendrik Cobben15-01-1925 25-12-1944 19  Mijnwerker 1422043 NEUENGAMME c 
Gerardus Nicolaas Cobelens23-12-1925 14-07-1949 23  Tit. 412 Inf., ovl. Tjikampek 945865 HAARLEM 2752 
Hendrik Cobelens13-09-1920 17-07-1943 22  Slachtoffer Fokker bombardementen 968168 AMSTERDAM 3095ak 
Joannes Hubertus Cober21-07-1904 19-12-1943 39  Ls.Sgt.Inf. KNIL 1528542 ARNHEM 0837Bp 
Nicolaas Coblens25-07-1919 10-05-1943 23  Matr.II KM 1489695 ARNHEM 0837Be 
Nicolaas Coblens25-07-1919 10-05-1943 23  Matr.II KM, ovl. 10 KM van Birma 945865 HAARLEM 2752 
Minna Coblenzer04-07-1869 30-04-1943 73 Goldberg A 1, Haaksbergen 1011624 HAAKSBERGEN 3197 
Minna Coblenzer04-07-1869 30-04-1943 73 Coldberg A 1, Haaksbergen 1011837 HAAKSBERGEN 0605 
Sophie Coblenzer22-12-1871 22-05-1944 72 Joseph A 164, Haaksbergen 1011837 HAAKSBERGEN 0605 
Sophie Coblenzer22-12-1871 22-05-1944 72 Joseph A 164, Haaksbergen 1011624 HAAKSBERGEN 3197 
Rut Cobussen04-02-1912 15-12-1941 29  Kpl.Macht.KM, ovl. Zd-Chinese Zee a/b Hr.Ms.O16 947002 DEN HELDER2832 / O16 
Johannes Arnoldus Willem Cochius07-02-1909 05-04-1943 34  Sld. Art. KNIL 1487690 ARNHEM 0837Bd 
Petrus Marinus Johannes Cochius09-02-1910 21-09-1944 34  Sld. KNIL 1080469 LEERDAM 1861 
Archibald George Alexander Cochrane1911 20-10-1943 32  Squadron Leader Royal Air Force 993154 ASSEN 1139 
John Henry Forrester Cochrane1914 04-12-1943 29  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 996366 NIEUWLANDE 0573 
Fokke Cock06-10-1924 23-10-1944 20  Lid verzet 991059 HOLWIERDE 0036 
Fokke Cock06-10-1924 23-10-1944 20  Lid verzet 1459973 B÷HLEN a-i 
G.C. de Cock     1274258 Willemstad 
Klaas Cock24-09-1923 19-10-1944 21  Lid verzet 1459973 B÷HLEN a-i 
Klaas Cock24-09-1923 19-10-1944 21  Lid verzet 991059 HOLWIERDE 0036 
Alexander Cockburn1914 16-04-1945 30  Corporal Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C. 972333 SNEEK 0163 
L.I.P.G. le Cocq D'Armandville 16-12-1952    1440692 SOEST 3079 KL 50 
Sijlvie Marie Cocquijt1886 06-10-1944 58 Haegeman Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1036746 1 Sluis Belfort 
Zulma Maria Cocquijt1898 14-10-1944 46 Vooren Inwoner Watervliet (B) 1505860 BIERVLIET 2704x 
Archibald J. Code1916 01-04-1945 28  Private Calgary Highlanders, R.C.I.C. 929645 DOETINCHEM 3090 
Petrus Leo Joannes Coebergh10-09-1907 02-05-1945 37  Beambte PTT / Lid verzet 970712 9 AMSTELVEEN 0515 
Petrus Leo Joannes Coebergh10-09-1907 02-05-1945 37  Beambte PTT / Lid verzet 1293197 DEN HAAG 0620 
Willem Carel Arnoldus Coedam12-08-1915 04-01-1944 28  Res.Tlt.Wnr. 1439884 SOEST 3079 KNIL 43 
Arent Johannes Menno van Coehoorn van Sminia24-10-1909 12-10-1933 23  res. 2e lt-vl. 1441698 SOEST 3079 KL 18 
Jan Willem Coeleman17-09-1916 04-02-1943 26  Sld. ML.KNIL 1482154 ARNHEM 0837 Ba 
Frederik Cornelis Christiaan Michel Coelen19-02-1906 12-03-1945 39  Winkelbediende / Lid verzet 959910 AMSTERDAM 1497 
Frederik Cornelis Christiaan Michel Coelen19-02-1906 12-03-1945 39  Winkelbediende / Lid verzet 960397 1507L1Amsterdam 
Gerrit Coelingh11-06-1918 10-04-1945 26  Landbouwer / Lid verzet 996244 1 HOOGEVEEN 0996 
Gerrit Coelingh11-06-1918 10-04-1945 26  Landbouwer / Lid verzet 1482904 HOOGEVEEN 3843 
J. Coen 1948    1032840 WITTEM 0631 
Jozef Willem de Coen21-01-1899 12-10-1943 44  Sgt. Inf. KNIL 1521828 ARNHEM 0837Bn 
Franciscus Petrus Leonardus Coenders14-09-1919 27-02-1942 22  Marn. I KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
G. Coenen     1274258 Willemstad 
Har Coenen1935 07-10-1945 10  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen 1512443 LOMMEL 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. / Lid verz 1032840 WITTEM 0631 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. / Lid verz 1020285 SIMPELVELD 2263 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. Lid verz 1018558 Valkenburg 3124 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. / Lid verz 1018569 1 Valkenburg 0047 
Leonardus Coenen26-11-1922 10-03-1947 24  Sld. OVW 5-1 R.J. 928414 NIJMEGEN 3323 
Leonardus Coenen26-11-1922 10-03-1947 24  Sld. OVW 5-1 R.J. 1476514 ROERMOND nim017 
Leonardus Coenen26-11-1922 10-03-1947 24  Sld. OVW 5-1 R.J. 1434382 SCHAARSBERG 2162b 
Peter Jacob Coenen02-01-1928 05-01-1950 22  Sld.425 Inf 1459597 OIRSCHOT 3947n 
Piet Coenen1931 07-10-1945 14  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen 1512443 LOMMEL 
Rene Coenen    Student Rolduc 1938-1941 1425437 KERKRADE Rolduc 
Renť Vincent Coenen23-10-1922 12-11-1943 21  ovl.Salzgitter-Watenstedt Stadtkreis Salzgitter 928013 Wageningen 2625 
Sjra Coenen1932 07-10-1945 13  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen 1512443 LOMMEL 
Theo Coenen    Student Rolduc 1923-1925 1425437 KERKRADE Rolduc 
Theodorus Antonius Coenen09-03-1914 12-05-1940 26  Sold. 1-I-8 R.I. 1443234 RHENEN 4140 AL 
Theodorus Antonius Coenen09-03-1914 13-05-1940 26  sold.1-1-8 R.I. 929875 DE HORST 1032 
Johannes Petrus Coenmans31-10-1922 05-03-1943 20   1469769 CULEMBORG 0879 
A.L. Coenraad 25-02-1960    1439064 SOEST 3079 MLD 50 
Charles Barend Henri Coenraad19-03-1913 20-08-1943 30  Sld. Art. KNIL 1503539 ARNHEM 0837Bj 
Johan Arthur Sebastiaan Coenraad21-11-1899 14-10-1943 43  Ls.Sld.Inf. KNIL 1521828 ARNHEM 0837Bn 
Pieter Coenraad14-05-1906 21-04-1945 38  Ls.Sld.KNIL 496928 ZAANDAM 1281 
Adrianus Henricus Coenraads15-11-1900 15-11-1944 44  Lid N.B.S. 1045137 ROOSENDAAL 1223b 
J. Coenraads     1434519 MEPPEL 
Jan Coenraadts22-08-1896 26-04-1944 47 Wind + Eerde Opperwachtmeester Staatspolitie / Lid verzet 1005388 STAPHORST 1327 
Hermanus Mattheus Hendricus Coenradi23-04-1909 13-03-1941 31  gefus. Waalsdorpervlakte 1086785 SCHEVENINGEN 0351 
Hermanus Mattheus Hendricus Coenradi23-04-1909 13-03-1941 31  Elektricien / Lid verzet 1058793 Wassenaar 0829 
Samuel Coerant11-12-1858 28-09-1942 83 Lobe Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer Z.O. 1-7 1299804 ASSEN 2609a 
Henri Coert03-07-1900 12-05-1943 42  Ls.Sld.Inf. KNIL 1489695 ARNHEM 0837Be 
Bernard van Coeverden16-04-1876 05-11-1942 66 Engers Manufacturist, Kasteel 25, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Betje van Coeverden22-04-1906 26-10-1942 36  dv JoŽl van COEVERDEN en Betje van COEVERDEN 997613 COEVORDEN 1157 
Betsie van Coeverden17-03-1915 09-11-1942 27  dv David van COEVERDEN en Schoontje MEIJER 997613 COEVORDEN 1157 
Betsij van Coeverden25-09-1909 12-02-1943 33  dv SamuŽl van COEVERDEN en Caroline van den BERG 997613 COEVORDEN 1157 
Coos van Coeverden17-04-1876 20-03-1943 66  Koopman, Frieschestraat 29, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
David van Coeverden23-02-1877 09-11-1942 65 Meijer Veehandelaar, Tramstraat 1, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Eleazarus Leo NathanaŽl van Coeverden20-01-1911 28-05-1943 32  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Ernst van Coeverden20-08-1880 16-10-1942 62 Vos Manufacturist, Frieschestraat 16, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Heiman van Coeverden20-09-1940 11-12-1942  zv Mozes van COEVERDEN en Hendrina BOLLEGRAAF 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Jacob van Coeverden25-12-1868 29-10-1942 73  Veehandelaar, Westersingel 22, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Jacob van Coeverden03-11-1916 31-03-1944 27 Zilverberg Schilder, Posthoornsbredehoek 17a, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Jacob Salomon van Coeverden04-06-1941 26-02-1943  zv Maurits S.v COEVERDEN en Therese HIEGENTLICH 997613 COEVORDEN 1157 
Jeanette van Coeverden17-12-1937 11-06-1943  dv Wilhelmina van Coeverden-van der Wijk 997613 COEVORDEN 1157 
Jeannette Coeverden21-07-1931 11-06-1943 11  Hartingstraat 14 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
JoŽl van Coeverden15-12-1872 26-10-1942 69 Coevorden Schilder, Spoorhavenstraat 28, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
JoŽl Lazarus van Coeverden07-09-1940 22-10-1942  zv Mozes J. van COEVERDEN en Gesina NIEWEG 997613 COEVORDEN 1157 
Jozef van Coeverden10-06-1939 26-03-1943  zv Maurits S.v COEVERDEN en Therese HIEGENTLICH 997613 COEVORDEN 1157 
Julia Louise Elisabeth van Coeverden16-04-1942 28-05-1943  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Julius van Coeverden05-09-1904 09-10-1942 38  Reiziger, Kerkstraat 29, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Julius van Coeverden12-10-1920 16-07-1943 22  zv Hartog van COEVERDEN en Rika van COEVORDEN 997613 COEVORDEN 1157 
Louis van Coeverden31-07-1910 31-03-1943 32  zv Bernard v COEVERDEN en Henderina F. ENGERS 997613 COEVORDEN 1157 
Louis van Coeverden13-10-1942 14-10-1942  zv Jacob van COEVERDENL en Jetje ZILVERBERG 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Marchien van Coeverden11-08-1941 03-12-1942  dv Jacob van COEVERDEN en Jetje ZILVERBERG 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Maurits SamuŽl van Coeverden17-11-1902 30-04-1943 40 Hiegentlich Veehandelaar, Westersingel 22, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Mozes van Coeverden29-09-1912 28-10-1941 29  Brugstraat 35, Hoogezand 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Mozes van Coeverden25-03-1903 11-06-1943 40 Cohen Hartingstraat 14 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Mozes Jacob van Coeverden26-01-1910 20-03-1943 33 Nieweg Koopman, Kerkstraat 38, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Richard Alfred van Coeverden05-10-1906 31-05-1944 37  Muiderslotweg 125, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Rika van Coeverden08-09-1937 11-12-1942  dv Mozes van COEVERDEN en Hendrina BOLLEGRAAF 988077 1 HOOGEZAND 3132 
SamuŽl van Coeverden02-10-1879 23-07-1943 63 Berg Schilder, Stationsstraat 2, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Willem Frederik van de Coeverring05-01-1922 21-11-1943 21  Mlt.Sgt.MLKNIL. 1439884 SOEST 3079 KNIL 43 
Ašron van Coevorden07-07-1917 28-02-1943 25  Leerling aan de Hogere Textielschool in Enschede 1012119 ENSCHEDE 3195 
Alida van Coevorden28-03-1881 14-05-1943 62 Cohen Echtgenote, Folkingestraat 45, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
Betje Coevorden13-09-1906 09-11-1942 36 Wallage Echtgenote, Spoorhavenstraat 6, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Daniel van Coevorden25-09-1936 23-04-1943   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Daniel van Coevorden17-04-1934 26-04-1943   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Geertje Coevorden10-07-1905 22-10-1942 37 Prins Echtgenote, Sallandsestraat 47, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Golda van Coevorden12-05-1912 10-09-1943 31 Dam Ovl. Auschwitz 986135 1 LEEK 2874 
Goltje van Coevorden24-05-1914 12-10-1942 28 Blok Echtgenote, Folkingestraat 51, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
Jacob van Coevorden07-10-1911 18-02-1945 33 Buuren Bakker, Van Echtenstraat 16, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
JoŽl van Coevorden30-01-1901 28-02-1943 42 Veen Kelner 1010698 9 NIJVERDAL 2380 
Johanne van Coevorden29-11-1907 01-05-1945 37   1422043 NEUENGAMME c 
Josephus Arthur van Coevorden13-06-1919 28-04-1945 25  Rijksstraatweg 49, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Josua van Coevorden08-12-1900 18-01-1945 44 Waag Marsstraat 95, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Jozefina van Coevorden12-02-1913 23-07-1943 30 Muller Echtgenote, Van Echtenstraat 53, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Jozeph van Coevorden29-12-1906 21-01-1945 38 Kisch Winkelier, Folkingestraat 46b, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
L. van Coevorden     989981 GRONINGEN 3157 
Leonore van Coevorden23-08-1937 07-05-1943   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Marchien van Coevorden03-07-1879 26-10-1942 63 Coeverden Echtgenote, Spoorhavenstraat 28, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Miena van Coevorden22-06-1902 08-10-1942 40 Cohen Sjoa; Echtgenote, Sportlaan 103, Nieuw-Amsterdam 996464 EMMEN 3181 
Mozes van Coevorden30-05-1911 12-1944  Bollegraf Hulpbesteller PTT, Stationsstraat 2, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Naatje van Coevorden10-08-1865 02-04-1943 77 Dasberg Patrimoniumstraat 34, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Philippus van Coevorden22-07-1888 06-09-1944 56 Wezel Rijksstraatweg 49, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Rebekka van Coevorden17-09-1890 02-07-1943 52  Achterstraat 10, Strijen 1491379 STRIJEN 2038 
Regina Klara van Coevorden13-06-1904 04-06-1943 38 Dondorp Paul Krugerstraat 22 rood, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Rika van Coevorden25-03-1879 29-10-1942 63 Coeverden Weduwe, Kerkstraat 29, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Roza van Coevorden21-10-1938 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Ruben Salomon van Coevorden07-08-1883 02-07-1943 59 Jong Achterstraat 10, Strijen 1491379 STRIJEN 2038 
Schoontje van Coevorden21-09-1940 26-10-1942  dv Jacob van COEVORDEN en Leentje van BUUREN 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Stientje van Coevorden27-02-1907 14-05-1943 36 Wallage Javalaan 59, Heemstede 1318575 HEEMSTEDE3977 
Wilhelmina van Coevorden26-02-1916 11-12-1942 26 Levie E 118, Foxham 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Antonio Clemente Papa Coffi23-11-1910 06-05-1942 31  Stoker KV, s.s. Amazone 960743 1510a AMSTERDAM 
Juan Cacio Coffi20-10-1916 10-06-1942 25  Matroos KV, s.s. Crijnssen 960743 1510a AMSTERDAM 
Cyril Norman Victor Cogdell 13-05-1943   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 939879 Wormerland 1827 
Jean FranÁois Cognet 08-04-1945   Caporal - 4th Special Air Service 998619 ASSEN 1146 
Andrť Cogniaux 30-10-1944   Artillerie Batterie 1030528 THORN 2776 
Abraham Cohen11-09-1915 09-11-1941 26  zv DaniŽl COHEN en Johanna ROOZENDAAL 1008282 OLDENZAAL 0808 
Abraham Cohen05-04-1910 28-02-1943 32 Bloemendaal Damstraat 41 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Abraham Cohen28-11-1883 19-11-1942 58 Pool Blokhuissteeg 19, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Abraham Cohen11-09-1915 09-11-1941 26   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Abraham Cohen17-10-1889 25-01-1943 53   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Abraham Cohen05-06-1920 30-04-1943 22  Ovl. Omg. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Abraham Cohen24-10-1875 22-10-1942 66  Verwant 984561 1 WINSCHOTEN 1788c 
Abraham Cohen26-02-1921 31-08-1943 22  Zoon, Folkingestraat 17a, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Adele Cohen28-02-1882 26-02-1943 60 Defries Ovl. Auschwitz 929635 DOETINCHEM 3215a 
Adele Cohen04-09-1874 21-08-1944 69 Silberschmidt Justus van Effenstraat 13 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Adolf Cohen01-07-1932 19-08-1942 10  Van Gaesbekestraat 61, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Adriana Cohen18-09-1936 16-07-1943   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Alexander Cohen03-07-1892 22-10-1942 50 Swaab Kanaalstraat 56, Utrecht 1290763 3869c Utrecht 
Alexander Sallie Willem Hendrik Cohen16-01-1907 10-10-1942 35  Kloosterkade 172, Delft 1087305 DELFT 3603 
Alfried Cohen30-03-1893 31-01-1943 49  Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Alida Cohen04-09-1881 21-05-1943 61 Menko Echtgenote, Annastraat 19, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Alyda Cohen20-07-1867   Beber  983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Andries Cohen18-08-1926 31-03-1944 17  zv Simon COHEN en Eva LEVIE 995196 1 MEPPEL 0572 
Anna Cohen22-08-1875 27-08-1943 68 Hecht Ovl. Auschwitz 933194 Zeist 1929 
Anna Cohen30-09-1926 08-10-1942 16  dv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN 996464 EMMEN 3181 
Anna Cohen22-08-1875 27-08-1943 68 Hecht Sjoa; Graaf Janlaan 27, Zeist 1318575 HEEMSTEDE3977 
Anneliese Cohen22-03-1913 15-05-1940 27 Maijer Anna van Burenlaan 51, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Anthonie Cohen13-10-1921 31-10-1943 22  Smidsknecht, M 101, Markelo 1009597 1129 MARKELO 
Antje Cohen08-03-1869 11-12-1942 73 IsraŽls Ovl. Auschwitz 986135 1 LEEK 2874 
Arie Cohen21-12-1904 30-09-1942 37  Godsdienstleraar, Emmastraat 88, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Arnold Cohen28-12-1916 27-02-1941 24  Techn. Ambt. RLD 1445663 LOENEN Kapel 41 
Arnold Jacob Cohen03-04-1936 06-10-1944  Bildtschestraat 38, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Aron Cohen02-12-1923 16-04-1943 19   1016073 Almelo 1914aj  
Aron Alfred Cohen21-03-1905 06-04-1945 40 Cleeff Holocaustslachtoffer 1291730 WEERSELO 
Aron Elie Cohen20-06-1939 16-09-1943  Ovl. Auschwitz 980503 ADUARD 2542 
B. Cohen    Werkzaam bij de PTT 960418 1507L2Amsterdam 
B. Cohen    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam 950349 1479a AMSTERDAM 
B.A. Cohen    drs. 1329881 DordrechtMuseum40-45 
Barend Cohen25-09-1883 09-04-1943 59  Schoolstraat 16, Breda 1055392 BREDA 3692 
Barend Cohen08-08-1875 12-10-1942 67 Liver Venter, Bentinckslaan 9, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Barend Leonard Cohen10-01-1942 21-05-1943  Nieuwe Ginnekenstraat 2 a, Breda 1055392 BREDA 3692 
Bartha Cohen16-02-1893 14-01-1943 49 Dam Ovl. Auschwitz 986135 1 LEEK 2874 
Bartha Cohen16-02-1893 14-01-1943 49 Dam Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Bela Hanna Cohen08-03-1927 19-10-1942 15  Enterstraat 15, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
Belia Cohen10-07-1932 07-05-1943 10  * Amsterdam, + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Belia Cohen10-07-1932 07-04-1943 10  Dahliastraat 28, Koog aan de Zaan 1313358 1 ZAANDAM 1277b 
Benedictus Cohen12-10-1937 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Benjamin Cohen25-03-1931 16-08-1942 11  zv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Benjamin Cohen02-11-1885 20-03-1943 57  Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Benjamin Cohen16-10-1857 20-03-1943 85  Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Benjamin Cohen24-01-1890 31-03-1944 54 Dormits Enterstraat 15, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
Benjamin Cohen25-03-1931 16-08-1942 11  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
Benjamin Cohen09-08-1917 31-03-1944 26  Blokhuissteeg 19, Leeuwarden  976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Benjamin Cohen12-08-1926 30-04-1943 16  Cronjťstraat 38, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Benjamin Cohen29-12-1903 01-09-1942 38  Voorstreek 5, Leeuwarden 1309167 1 LEEUWARDEN 0362c  
Benjamin Cohen21-02-1870 19-11-1942 72 Brommet Kleine Hoogstraat 7, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Benjamin Cohen13-06-1890 15-12-1942 52 Wezel Plein 15, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Benjamin Cohen01-03-1896 31-03-1944 48   1055187 CUIJK 1213 
Benjamin Mozes Cohen16-08-1874 22-10-1942 68  Ovl. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Benjamin Mozes Cohen16-08-1874 22-10-1942 68 Korper Lompenhandelaar, D 42, Borger 997820 BORGER 0590 
Berendina Helena Cohen03-11-1894 26-03-1944 49 Raaij  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Berendina Helena Cohen03-11-1894 26-03-1944 49 Raaij Tempeliersstraat 19, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Bernard Cohen21-04-1919 15-02-1943 23  Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Graf in Westerperk 1299804 ASSEN 2609a 
Bernard Cohen18-01-1885 02-07-1943 58 Logcher Cronjťstraat 38, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Bernard Cohen03-03-1884 19-10-1942 58  Borstelmaker 1016073 Almelo 1914aj  
Bernard Abraham Cohen10-10-1903 30-09-1942 38 Duits Groenedijk 84, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Bernardina Cohen28-02-1888 16-04-1943 55  dv Meijer COHEN 1008282 OLDENZAAL 0808 
Bernardine Cohen19-08-1895 16-07-1943 47 Cutzien  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Bernhard Cohen04-04-1917 23-07-1943 26  Hoogestraat 13, Aalten 928723 AALTEN 3209 
Bertha Cohen21-06-1913 26-10-1942 29 Walvis Huisvrouw 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Bertha Cohen31-05-1894 19-11-1943 49 Reens  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Bertha Cohen08-08-1859 07-05-1943 83  Sint Jurrienstraat 32, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Bertha Cohen08-01-1874 15-10-1942 68 Eijl  1084747 DORDRECHT 3142 
Bertha HenriŽtte Cohen26-09-1902 19-11-1942 40  Kleine Hoogstraat 7, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Betje Cohen12-09-1895 30-04-1943 47 Sluis Korte Mare 23, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Betje Cohen27-09-1898 27-11-1942 44   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Betje Cohen31-03-1894 21-01-1943 48 Heijmans  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Betje Cohen27-09-1898 27-11-1942 44  Arts, Grootestraat 22, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Betje Cohen10-01-1886 08-10-1942 56 Jakobs Echtgenote, Zonneweg 3, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Betje Cohen16-08-1893 07-12-1942 49 Haas Echtgenote, Wijk IV 487, Vriezenveen 1004508 VRIEZENVEEN 1133 
Betje Cohen27-03-1904 04-06-1943 39  Marktstraat 47, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Betje Cohen27-09-1898 27-11-1942 44  ovl. omg. Auschwitz 926544 Wageningen 2936 
Betsij Cohen18-03-1903 03-09-1942 39   1055187 CUIJK 1213 
Betsy Cohen18-02-1891 27-11-1942 51 Meijer  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Betsy Sara Cohen18-03-1903 03-09-1942 39   1055736 BOXMEER 1196 
Blomme Cohen22-02-1890 27-11-1942 52 Spanjar Echtgenote, Praubstraat 1, Zwolle 1000608 1 ZWOLLE 3206b 
Bob Cohen27-08-1933 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Carla Jetjen Cohen30-06-1935 11-06-1943  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Carolina Cohen10-06-1935 09-04-1943  dv Lazarus COHEN en Betje LEZER 991002 DELFZIJL 0035 
Carolina Cohen23-07-1913 21-05-1943 29 Vrieslander Echtgenote, Gasthuisstraat 12, Steenwijk 1004718 1 STEENWIJK 3068 
Carolina Cohen23-07-1913 21-05-1943 29 Vrieslander  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Caroline Cohen22-12-1864 28-09-1942 77  Ovl. Auschwitz 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Casper Jacob Cohen23-08-1897 09-07-1943 45  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Charles Cohen08-06-1928 27-11-1942 14  zv Maurits J.L. COHEN en HenriŽtte STEILBERGER 1009883 1 HENGELO 2375 
Cientje Cohen09-02-1893 03-09-1942 49   1055187 CUIJK 1213 
Claartje Cohen15-07-1881 14-05-1943 61  Winkeleigenaresse, Beekstraat 6, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Clara Cohen29-05-1930 25-01-1943 12   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Clara Cohen22-07-1864 21-05-1943 78 Heijmans  1067075 SCHIEDAM 1178 
Clara Cohen31-08-1880 26-03-1943 62 Drukker * Hoorn, + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Clara Cohen31-08-1880 26-03-1943 62 Drukker  1312996 1 ZAANDAM 1277a 
DaniŽl Cohen09-02-1887 27-11-1942 55 Roozendaal Koopman, Poortstraat 21, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
DaniŽl Cohen09-02-1887 27-11-1942 55   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
David Cohen28-03-1891 28-05-1943 52 Hoogstraal Geestelijke, Kerkplein 7, Ommen 1011346 DEDEMSVAART 3185 
David Cohen04-07-1940 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
David Cohen23-12-1868 02-07-1943 74  Ovl. Sobibor 997845 BORGER 0591 
David Cohen28-03-1891 02-05-1943 52 Hoogstraal Kerkplein 7, Ommen 670595 1 OMMEN 3203 
David Cohen01-07-1898 11-06-1943 44 Zendijk Sjoa, Papesteeg 226, Wadenoijen 930712 TIEL 3222 
David Cohen29-04-1894 31-03-1944 49   1055187 CUIJK 1213 
David Cohen13-03-1929 19-02-1943 13  Haarlemmerstraat 147a, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
David Cohen28-03-1891 28-05-1943 52 Hoogstraal Sjoa; Kerkplein 7, Ommen 1007386 OMMEN 1323 
Debora Cohen29-09-1880 11-12-1942 62 Polak Daguerrestraat 1, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Diena Cohen23-11-1925 19-10-1942 16  Ovl. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Diena Cohen23-11-1925 19-10-1942 16  dv Benjamin Mozes COHEN en Naatje KORPER 997820 BORGER 0590 
Dina Cohen25-02-1922 12-10-1942 20  Hulp in de huishouding 1016073 Almelo 1914aj  
Duifje Cohen23-10-1858 30-04-1943 84 MAGTIGE Ovl. Sobibor 1004955 1 STEENWIJK 0060 
E. Cohen    Omgekomen personeelslid van de W.S.B.Z. Amsterdam 962524 9 Amsterdam 1609 
Eddy Cohen14-01-1928 27-11-1942 14  Ovl. Auschwitz 929635 DOETINCHEM 3215a 
Eddy Cornelis Cohen03-12-1923 27-02-1942 18  Mil.Matr., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Edith Cohen20-11-1905 31-01-1944 38  Zomerstraat 14 1042909 1 TILBURG 2151a 
Eduard Samson Cohen30-07-1875 29-10-1942 67  Ovl. Omg. Auschwitz 996722 1 NW-AMSTERDAM 0587 
Elisabeth Cohen30-05-1876 16-04-1943 66  Holocaustslachtoffer 1013112 OOTMARSUM 1128 
Elisabeth Cohen15-07-1918 03-09-1943 25  Ovl. Auschwitz 933194 Zeist 1929 
Elisabeth Cohen02-03-1902 26-03-1943 41 Italie Roodenburgerstraat 1a, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Elisabeth Cohen14-08-1891 23-11-1942 51 Stern Kasteelplein 9 a, Breda 1055392 BREDA 3692 
Elisabeth Cohen05-12-1920 09-04-1943 22 Haas Schoolstraat 16, Breda 1055392 BREDA 3692 
Elisabeth Cohen23-05-1898 07-05-1943 44 Zijl Laan van Nieuw Oosteinde 163, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Elisabeth (ĎLiesí) Cohen15-07-1918 03-09-1943 25  * Utrecht, + Auschwitz 1313493 ZAANDAM 1287 
Elisabeth Helena Cohen18-12-1910 12-02-1943 32 Kleinkramer H.H. van Brabantplein 6, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Elise van Cohen04-04-1876 23-04-1943 67 Gelder Lichtenvoordschestraatweg 17, Aalten 928723 AALTEN 3209 
Elizabeth Cohen30-03-1907 08-10-1942 35 Esso dv Maurits COHEN en Jeanette COHEN. 995196 1 MEPPEL 0572 
Elly Cohen11-07-1921 27-03-1945 23  Plein 15, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Elly Cohen11-07-1921 27-03-1945 23  Sjoa; Plein 15, Haarlem 1318575 HEEMSTEDE3977 
Elsiena Cohen07-05-1895 20-03-1943 47  Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Emanuel Cohen15-02-1880 21-05-1943 63 Hoeden Singel 22, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
Emanuel Cohen20-01-1927 31-03-1944 17  Blokhuissteeg 19, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Emanuel Cohen09-07-1856 15-02-1943 86  Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Graf in Westerperk 1299804 ASSEN 2609a 
Emanuel Cohen26-05-1916 31-03-1944 27  Holocaustslachtoffer 1291730 WEERSELO 
Ernest Julius Cohen07-03-1869 06-03-1944 74  Pelmolenplantsoen 6, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Ernst Paul Alexander Cohen23-03-1904 21-09-1944 40 RABBI ovl. Baai van Manilla 921077 ZAANDAM 3661 
Ernst Paul Alexander Cohen23-03-1904 21-09-1944 40 Rabbie * Amsterdam + Baai van Manilla 1313493 ZAANDAM 1287 
Essiena Cohen18-12-1863 16-04-1943 79 Vegt Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Essiena Cohen18-12-1863 16-04-1943 79 Vegt Weduwe, Walstraat 23a, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Esstella Cohen27-01-1880 08-10-1942 62 Drukker Echtgenote, Ambonstraat 14, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Estella Cohen25-07-1891 12-10-1942 51 Gelder  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Ester Cohen08-06-1908 26-03-1943 34  Kantoorbediende 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Ester Cohen09-12-1934 02-11-1942  Leeuwerikstraat 27, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Ester Grietje Cohen28-12-1893 31-12-1944 51 Noach St. Catharinastraat 4, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Esther Cohen08-07-1901 13-03-1943 41 Heijmann Kwartelstraat 33, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Esther Cohen06-11-1879 05-11-1942 62  Nobelstraat 67, Brielle 1087932 BRIELLE 2948 
Esther Cohen08-01-1901 11-12-1942 41 Oudgenoeg dv Elimelech Lazarus Cohen en Sette Roseboom 986135 1 LEEK 2874 
Esther Cohen08-01-1901 11-12-1942 41 Oudgenoeg dv Sette Cohen-Roseboom, Elimelech Lazarus Cohen 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Esther Cohen12-02-1901 31-01-1944 42  ovl. omg. Auschwitz 926544 Wageningen 2936 
Esther Cohen28-09-1875 18-11-1941 66 Cohen Bij de Put 4, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Esther Cohen26-01-1929 28-05-1943 14  Elizabethstraat 31, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Esther Cohen21-09-1893 03-12-1942 49 Boektje Echtgenote, Oudestraat 39, Kampen 1008515 1 KAMPEN 2501 
Esther Cohen22-09-1893 12-10-1942 49  Hunenbaan 7, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Esther Henriette Cohen26-12-1939 19-11-1942  Dochter, Folkingestraat 20, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Eva Cohen02-06-1887 28-05-1943 55 Lange Dannenberg 70, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
Eva Cohen28-06-1885 24-09-1942 57 Schlosser Echtgenote, M 42, Markelo 1009597 1129 MARKELO 
Eva Cohen11-03-1919 22-10-1943 24 Stratum Adres niet bekend 1009597 1129 MARKELO 
Eva Hanna Cohen29-08-1933 23-07-1943  Hartingstraat 20 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Fieka Cohen06-10-1930 09-04-1943 12  dv Lazarus COHEN en Betje LEZER 991002 DELFZIJL 0035 
Filippus Salomon Cohen15-01-1880 20-03-1943 63 Gans Ovl. Sobibor 986008 GARRELSWEER 3155 
Filippus Salomon Cohen15-01-1880 20-03-1943 63 Gans Ovl. Sobibor 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Francisca Cohen14-11-1893 11-12-1942 49 Zuiden Ovl. Auschwitz 954672 DOETINCHEM 3215j 
Franciska Cohen29-12-1870 13-03-1943 72  Ovl. Sobibor 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Franziska Emile Cohen14-07-1914 10-09-1942 28  Alb.v.Nassaustraat 21, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Frederik (Frits) Cohen12-11-1884 26-10-1942 57  Slager, Paul Krugerstraat 2, Assen 999156 ASSEN 1137 
Frederika Cohen23-08-1935 19-11-1942  Dochter, Folkingestraat 20, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Frieda Cohen09-09-1916 02-06-1941 24  dv Willy Daniel Cohen 996464 EMMEN 3181 
Frieda Cohen11-07-1924 31-08-1942 18   1018775 VAALS 1527 
Frieda Cohen11-07-1924 31-08-1942 18  dv Simon COHEN en Esthella Carolina ten BRINK 1019068 1 SITTARD 2265 
Frits Cohen20-06-1922 11-06-1943 20  Holkerstraat 9, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
Fritz Cohen19-03-1902 05-10-1943 41  Advocaat, Oisterwijksebaan 73, Tilburg 1042121 Tilburg 2525 
Fritz Cohen19-03-1902 05-10-1943 41  Oisterwijksebaan 73 1042909 1 TILBURG 2151a 
Frouke Cohen24-07-1861 20-03-1943 81  Marktstraat 45, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Froukje Cohen21-08-1916 02-11-1942 26 Cosman dv Izašk COHEN en Tina de BEER 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Froukje Cohen02-03-1882 02-11-1942 60  Paul Krugerstraat 2, Assen 999156 ASSEN 1137 
Froukje Cohen10-08-1882 12-02-1943 60  Bij de Put 4, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Frouwke Cohen31-08-1882 16-04-1943 60 LOGCHER Ovl. Sobibor 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Frouwktje Cohen22-07-1928 16-08-1942 14  dv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Frouwktje Cohen22-07-1928 16-08-1942 14  dv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
Gabriel Cohen06-01-1924 04-06-1943 19  Ridder van Catsweg 61, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Geertje Cohen10-05-1892   Lever  996722 1 NW-AMSTERDAM 0587 
Geertruida Cohen19-01-1884 12-10-1942 58  Hunenbaan 7, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Geertruida Cohen27-05-1897 02-07-1943 46  Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Geertruida Cohen07-08-1928 09-07-1943 14  Marktstraat 31, Bergh 931487 s-HEERENBERG 0501 
Geertruida Cohen22-08-1867 20-03-1943 75  dv Levie Cohen en Debora Frank. 984561 1 WINSCHOTEN 1788c 
Geertruida Cohen18-04-1885 04-06-1943 58 Denneboom  1041912 Uden 3607 
Geiltje Cohen18-03-1865 16-04-1943 78 Pais Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Geiltje Cohen18-03-1865 16-04-1943 78 Pais Ovl. Sobibor 981245 Veendam 1286 
Gerda Henny Cohen07-03-1925 31-08-1942 17  dv Mozes Machiel COHEN en Sophia MEIJER 993281 Tynaarlo 1626 
Gertruij Cohen17-05-1889 03-09-1942 53   1055187 CUIJK 1213 
Gholina Cohen09-01-1898 06-03-1944 46 Sternheim (ondergedoken in Heemstede) 1318575 HEEMSTEDE3977 
Godfried Cohen02-05-1863 16-04-1943 79 Pels Noordersingel 8, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Golda Cohen09-07-1868 11-12-1942 74 Schuijer Nieuweburen 9, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Gonda Cohen07-10-1874 29-10-1942 68  Huishoudster, De Grint 62, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Gretha Cohen12-09-1932 16-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Gretha Š Cohen28-03-1930 07-07-1944 14  Veenbergplein 8, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Grietje Cohen20-09-1869 02-04-1943 73 Kalf Echtgenote, Folkingestraat 19a, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Grietje Cohen17-04-1935 28-05-1943  Elizabethstraat 31, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Hanna Cohen15-04-1928 12-10-1942 14  dv Levie COHEN en Saartje STIBBE 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Hanna Cohen20-11-1856 29-11-1940 84 Gazan Straatnaam niet bekend, Brielle 1087932 BRIELLE 2948 
Hanna Rosette Cohen17-01-1919 16-07-1943 24   1008570 1 KAMPEN 0550 A-K 
Hans Frits Cohen14-09-1932 11-02-1944 11  Boedekerstraat 7, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Harry Cohen03-05-1940 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Harry Josua Cohen20-02-1928 08-10-1942 14  zv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN 996464 EMMEN 3181 
Hartog Cohen26-09-1862 09-04-1942 79 Knegje Croeselaan 108, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Hartog Cohen09-03-1927 31-12-1943 16  Ovl. Omg. Auschwitz 949628 AMSTERDAM 0802 
Hartog Cohen19-12-1923 30-09-1942 18  zv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN 996464 EMMEN 3181 
Hartog Cohen05-03-1906 02-07-1943 37  Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Hartog Cohen20-10-1875 11-12-1942 67 Feitsma Speelmansstraat 19, Leeuwarden 1309167 1 LEEUWARDEN 0362c  
Hartog Cohen03-06-1888 23-07-1943 55 Cohen de Heer Kromhout 133 rood, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Hartog Izak Cohen08-11-1934 02-07-1943  Ovl. Sobibor 944414 Laren 1532 
Hartog Jakob Cohen15-05-1911 18-08-1942 31  Ovl. Auschwitz 949345 BEVERWIJK 440 a-d 
Heijman Meijer Cohen01-02-1896 01-10-1941 45  zv Meijer COHEN 1008282 OLDENZAAL 0808 
Heiltje Cohen06-02-1871 14-05-1943 72 Spanjar Elsenerstraat 72, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
Heiltje Cohen06-02-1871 14-05-1943 72 Spanjar  1016073 Almelo 1914aj  
Heiman Cohen10-02-1891 19-10-1942 51  Ovl. Omg. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Heintje Cohen16-06-1902 28-05-1943 40 Seijffers Lage Gouwe 84, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Heintje Cohen16-06-1902 28-05-1943 40 Seijffers Lage Gouwe 84, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Heintje Cohen31-01-1872 14-05-1943 71 Hertog  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Heinz Cohen19-07-1912 04-05-1945 32  Beverstraat 2 a, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Helena Cohen26-02-1858 02-04-1943 85 Kan  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Helena Cohen18-04-1877 03-09-1943 66 Pezon Badhuisstraat 43, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Helena Cohen07-05-1893 19-11-1942 49 Braaf Echtgenote, Adres niet bekend, Bellingwolde 992120 BELLINGWOLDE 3722 
Helena Cohen26-02-1858 02-04-1943 85 Kan W. de Zwijgerstraat 44, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Helena Cohen08-01-1865 13-09-1940 75 Berlijn Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer Z.O. 1-2 1299804 ASSEN 2609a 
Helene Cohen24-06-1879 05-02-1943 63 Meijer Echtgenote, Harderwijkerstraat 85, Putten 1038672 1 PUTTEN 0056a 
Hendel Johanna Cohen03-01-1867 23-11-1942 75 Grobfeld Ovl. Auschwitz 981201 Vlagtwedde 3169 
Hendrik Cohen05-09-1919 11-06-1943 23  Student 1439017 LOENEN Kapel 43 
Hennij Meijer Cohen10-07-1894 03-09-1943 49   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Henny Cohen29-06-1943 11-02-1944  dv Simon COHEN en Malvin ROTH 1009883 1 HENGELO 2375 
Henny Cohen30-10-1925 26-09-1942 16  dv Simon COHEN en Esthella Carolina ten BRINK 1019068 1 SITTARD 2265 
Henny Cohen30-10-1925 26-09-1942 16   1018775 VAALS 1527 
Henny Cohen18-08-1910 23-11-1942 32 Levie dv Izašk Dalsheim 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Henrica Cohen11-03-1905 23-08-1942 37 Wolff Haverstraat 33 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Henriette Cohen20-05-1909 16-04-1943 33  dv Sette Cohen-Roseboom, Elimelech Lazarus Cohen 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Henriette Cohen19-11-1888 27-11-1942 54   1016073 Almelo 1914aj  
HenriŽtte Hendrika Cohen01-01-1888 09-04-1943 55  Telegrafiste 1e kl. te Amsterdam 960418 1507L2Amsterdam 
Herman Cohen11-12-1932 03-09-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Herman Cohen21-12-1918 31-03-1944 25  zv Maurits J.L. COHEN en HenriŽtte STEILBERGER 1009883 1 HENGELO 2375 
Herman Jakob Cohen21-10-1880 25-06-1942 61   992153 BEDUM 1832 
Hester Cohen19-02-1883 31-12-1944 61 Wertheim Petr. Dondersstraat 24, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Hetty Cohen03-05-1940 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Hetty Cohen23-05-1936 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Hijman Meijer Cohen01-02-1896 01-10-1941 45   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Hildo Cohen12-08-1921 12-02-1945 23  Werktuigbouwkundige / Lid verzet 949518 EGMOND aan ZEE 535 
Hildo Cohen12-08-1921 12-02-1945 23  Werktuigbouwkundige / Lid verzet 949343 BLARICUM 0288 
Hinderina Cohen13-03-1881 20-03-1943 62 Wolff Keizersgracht 52, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Hinne Cohen13-04-1886 20-03-1943 56  dv Elias Cohen en Bouchien Wolf 984561 1 WINSCHOTEN 1788c 
Hinne Cohen13-04-1886 20-03-1943 56  dv Elias Cohen en Bouchien Wolf 983886 1 OOSTWOLD 1536 
Hinne Cohen31-03-1885 14-05-1943 58 Liver Ovl. Sobibor 983886 1 OOSTWOLD 1536 
Hinne Cohen31-03-1885 14-05-1943 58 Liver Spoorstraat 16, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
I. Cohen    Werkzaam bij de PTT 960418 1507L2Amsterdam 
Ida Cohen10-08-1896 19-04-1943 46 Frank Omgekomen in Kamp Vught 1041217 Vught 0878f-g 
Isaac Cohen19-11-1893 28-02-1943 49  Rijksambtenaar PTT 960397 1507L1Amsterdam 
Isaac Nathan Cohen21-04-1920 25-01-1943 22  Hulpbesteller PTT 960397 1507L1Amsterdam 
Isaak Julius Cohen15-06-1930 09-07-1943 13  Marktstraat 31, Bergh 931487 s-HEERENBERG 0501 
Isabella Cohen30-11-1895 30-11-1941 46 Meijer Echtgenote, Brink 29, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Isack Cohen20-10-1930 05-08-1942 11   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Isak Cohen07-07-1890 17-09-1942 52   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Isidoor Cohen10-02-1901 30-11-1943 42  Slager, Katwijkstraat 24, Oss 1046027 1 OSS 0972 
Isidor Cohen16-05-1880 23-07-1943 63 Vos Koninginneweg 92, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Isidor Heijman Cohen09-03-1870 15-10-1942 72   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Izaak Cohen20-02-1884 19-04-1944 60  zv Hartog COHEN en Rebekka van Essen 1013444 DEVENTER 3190 GYM 
Izašk Cohen03-03-1905 29-02-1944 38 Behr Koopman 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Izašk Cohen10-01-1887 02-11-1942 55 Beer Veehandelaar, Nutsstraat 12, Hoogezand 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Izašk Cohen03-03-1905 29-02-1944 38 Behr Koopman, Folkingestraat 20, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Izak Cohen13-12-1933 11-02-1944 10   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Izak Cohen03-06-1922 28-02-1943 20  Boomkamp 25, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
J.L. Cohen    Omgekomen lid voetbalclub Wilhelmina Vooruit 962988 AMSTERDAM 2950 WV 
J.L. Cohen    Lid Wilhelmina Vooruit  962987 AMSTERDAM 2950 
Jacob Cohen01-02-1905 28-05-1943 38 Liever Manufacturist 981245 Veendam 1286 
Jacob Cohen09-06-1883 19-09-1942 59   986511 1 SAPPEMEER 0661 
Jacob Cohen12-04-1936 19-11-1942  Ovl. Auschwitz 983886 1 OOSTWOLD 1536 
Jacob Cohen16-01-1858 12-02-1943 85 Odewald Ovl. Auschwitz 985029 1 OOSTWOLD 3432 
Jacob Cohen12-04-1936 19-11-1942  Ovl. Auschwitz 985029 1 OOSTWOLD 3432 
Jacob Cohen09-10-1874 21-01-1943 68 Bamberger Vertegenwoordiger 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Jacob Cohen10-04-1900 19-10-1944 44 Erwteman Bildtschestraat 38, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Jacob Cohen07-09-1885 12-10-1942 57   1016073 Almelo 1914aj  
Jacob Cohen13-10-1899 07-10-1941 41   1016073 Almelo 1914aj  
Jacob Cohen21-05-1925 30-06-1944 19  zv Joseph COHEN en Francina van DIJK 1046027 1 OSS 0972 
Jacob Cohen07-04-1900 19-02-1943 42 Amerongen Haarlemmerstraat 147a, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Jacob Casper Cohen05-07-1926 09-07-1943 17  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Jacob Henri Cohen22-05-1910 25-01-1943 32  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Jacob Herman Cohen31-10-1930 11-06-1943 12  Sjoa, Papesteeg 226, Wadenoijen 930712 TIEL 3222 
Jacob Joseph Cohen08-11-1893 11-06-1943 49   Laatst bekende adres Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Jacob Moses Cohen11-05-1893 03-10-1941 48   1016073 Almelo 1914aj  
Jacob Richard Cohen21-11-1905 28-09-1942 36  Oostsingel, Delft 1087305 DELFT 3603 
Jacques Cohen18-07-1866 10-09-1942 76  Kloveniersburgwal 60 boven, Amsterdam 1027726 1 MEERSSEN 2068 
Jakob Cohen20-01-1888 28-01-1944 56 Gotthelf Koopman, Zwolseweg 110, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Jakob Cohen25-03-1938 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
Jakob Cohen14-12-1929 05-08-1942 12   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Jakob Cohen09-10-1912 03-08-1978 65  Ovl. Parijs, FR 983887 FINSTERWOLDE 1247 
Jakob Cohen16-03-1908 30-09-1942 34  Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Jenni Cohen12-06-1907 19-11-1942 35 IsraŽls Ovl. Auschwitz 983887 FINSTERWOLDE 1247 
Jenny Cohen24-04-1927 11-06-1943 16  Marktstraat 31, Bergh 931487 s-HEERENBERG 0501 
Jetje Cohen12-09-1871 09-03-1943 71 Os Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Graf in Westerperk 1300191 ASSEN 2609b 
Jetta Cohen27-08-1874 04-01-1943 68 Levie Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer Z.O. 9-84 1299804 ASSEN 2609a 
Jetta Reinette Cohen14-12-1933 16-08-1942  dv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 982934 1 NIEUWE PEKELA 1778 
Jetta Reinette Cohen14-12-1933 16-08-1942  dv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
Jette Cohen12-05-1874 23-11-1942 68 Strien Ovl. Auschwitz 984292 1 WINSCHOTEN 1788a 
Jette Cohen24-03-1898 02-04-1943 45  dv Hanna Cohen-de Jonge 991002 DELFZIJL 0035 
Joanna Henriette Cohen16-10-1894 11-10-1944 49 Levy Nic Beetsstraat 29, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
JoŽl Abraham Cohen31-01-1898 26-03-1943 45   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
JoŽl Abraham Cohen31-01-1893 26-03-1943 50 MANHEIM Bleker, Kerkstraat 4, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Johan Cohen21-06-1910 30-09-1942 32  Winkelier 981245 Veendam 1286 
Johanna Cohen22-10-1871 20-03-1943 71 Stoppelman Echtgenote, Folkingestraat 55a, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
Johanna Cohen13-06-1886 26-03-1943 56 Meijer Echtgenote, Grootestraat 18, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Johanna Cohen27-06-1896 04-06-1943 46 Buuren  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Johanna Cohen20-11-1909 03-09-1943 33 Roseboom Echtgenote, Sleutelstraat 8', Emmen 996464 EMMEN 3181 
Johanna Cohen18-02-1872 10-09-1943 71 Boesenach Ovl. Auschwitz 1082481 GORINCHEM 0543 
Johanna Henny Cohen07-01-1938 26-04-1943  Haagdijk 251 a, Breda 1055392 BREDA 3692 
Johanna Henny Cohen07-01-1938 26-04-1943  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Jonas Cohen05-09-1884 19-11-1942 58 Zendijk Veehandelaar, Folkingestraat 17a, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Jonas Cohen15-01-1883 26-10-1942 59  Ovl. Omg. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Josef Cohen23-01-1892 28-05-1943 51   1041912 Uden 3607 
Josef Aaron Cohen14-11-1889 06-10-1942 52 Duitscher Manufacturen, Brink 154, Dwingeloo 992547 Westerveld 2396 
Josef Wilhelm Bernard Cohen30-06-1904 23-05-1942 37  Predikant 978479 DOKKUM 1966 
Josef Wilhelm Bernard Cohen30-06-1904 23-05-1942 37  Predikant 978638 DOKKUM 3165 
Joseph Cohen04-04-1909 23-07-1943 34 Bachrach Fabrikant 989981 GRONINGEN 3157 
Joseph Cohen24-12-1938 06-10-1944  Bildtschestraat 38, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Joseph Cohen21-01-1892 28-02-1943 51 Dijk Koopman, Walstraat 7, Oss 1046027 1 OSS 0972 
Joseph Isidoore Cohen02-06-1920 09-04-1943 22  Vlasmarkt 19, Middelburg 1087134 DEN HAAG 0280 
Joseph Isidoore Cohen02-06-1920 09-04-1943 22   1037406 SINT-LAURENS 0063 
Joseph Isidoore Cohen02-06-1920 09-04-1943 22  Vlasmarkt 19, Middelburg: +Sobibor. 1037240 1 MIDDELBURG 0065 
Joseph Marcus Cohen25-03-1887 27-08-1943 56  Marktkoopman, Galjoenstraat 94, Tilburg 1042121 Tilburg 2525 
Joseph Marcus Cohen25-03-1887 27-08-1943 56  Pr. Sophiastraat 26 1042909 1 TILBURG 2151a 
Josephina Cohen01-11-1882 14-05-1943 60 MELAMED  1041912 Uden 3607 
Josephine Cohen09-07-1930 31-08-1942 12  dv Simon COHEN en Esthella Carolina ten BRINK 1019068 1 SITTARD 2265 
Josephine Cohen04-10-1863 20-05-1943 79 Vromen Nieuweweg 6, Lochem 931691 LOCHEM 3220 
Josephine Cohen06-04-1932 19-02-1943 10   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Josua Cohen14-06-1903 07-02-1945 41 Hamme Bakker, Oosterparallelweg 69, Assen 999156 ASSEN 1137 
Jozef Louis Cohen29-01-1923 31-03-1944 21   929635 DOETINCHEM 3215a 
Jozeph Cohen27-08-1899 16-04-1943 43 Altgenug Koopman 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Jozeph Cohen09-10-1871 23-11-1943 72 Nieweg A 230, Termuntenzijl 991813 1 WOLDENDORP 2476 
Jozeph Cohen02-07-1910 30-09-1942 32  Bentheimerstraat 12, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Juda Cohen25-03-1857 05-03-1943 85   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Juda Lazarus Cohen19-10-1867 19-10-1942 75  Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Judik Cohen13-02-1858 13-10-1942 84 Leons Begr. Joodse Begraafplaats in Assen 1299804 ASSEN 2609a 
Judith Cohen30-10-1886 23-11-1942 56 Gelder Weerijssingel 12, Breda 1055392 BREDA 3692 
Judith Cohen27-05-1898 22-10-1942 44 Brink  1016073 Almelo 1914aj  
Julie Cohen03-12-1875 23-07-1943 67 Velleman Centraal IsraŽlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis 1081733 GOUDA 0705a 
Julie Evelien Cohen24-04-1915 29-10-1942 27  dv Simon COHEN en Kaatje Rozetta MONAS 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Juljus Cohen02-05-1891 25-09-1944 53  Ontvanger der Rijksbelastingen 990615 1 UITHUIZEN 2382 
Juljus Cohen02-05-1891 25-09-1944 53  Ovl. Westerbork 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Kaatje Cohen11-12-1885 15-10-1942 56 Hal  990824 USQUERT 2709 
Kaatje Cohen25-11-1908 06-03-1944 35  dv Filippus Salomon Cohen en Mietje Gans 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Kaatje Cohen18-02-1876 26-03-1943 67 Berg Echtgenote, Folkingestraat 46a, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
Kaatje Cohen25-11-1908 06-03-1944 35  dv Filippus Salomon Cohen en Mietje Gans 986008 GARRELSWEER 3155 
Kaatje Cohen04-12-1932 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Kaatje Cohen11-04-1889 26-03-1943 53 Bruin Peperstraat 16, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Kaatje Cohen10-05-1880 26-10-1942 62 Dwinger J.W. Frisostraat 18, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Karel Cohen17-11-1888 26-03-1943 54 Ekstein Kleine Hoogstraat 15, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Karel Cohen21-03-1939 19-03-1945  Speelmansstraat 32, Leeuwarden 1309167 1 LEEUWARDEN 0362c  
Ketie Cohen     989981 GRONINGEN 3157 
Koosje Cohen30-03-1920 19-10-1942 22  Ovl. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Koosje Cohen30-03-1920 19-10-1942 22  dv Benjamin Mozes COHEN en Naatje KORPER 997820 BORGER 0590 
Lazarus Cohen16-04-1892 28-02-1943 50 Lezer Slager, Spoorstraat 10, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Lazarus Cohen29-11-1893 04-06-1943 49 Pino Koopman, Oude Schans 50, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Lea Cohen05-01-1936 05-11-1942  dv Josua COHEN en Kaatje HAMME 999156 ASSEN 1137 
Lea Cohen27-03-1889 27-11-1942 53   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Lea Cohen27-03-1889 27-11-1942 53  Strijkster, Kerkstraat 6, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Leentje Cohen24-02-1903 12-10-1942 39  dv Maria Cohen-Nijveen 997613 COEVORDEN 1157 
Leentje Cohen07-02-1881 02-11-1942 61 Meijer  986511 1 SAPPEMEER 0661 
Leentje Cohen07-03-1881 15-10-1942 61 Berg Huisvrouw 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Lena Cohen26-09-1887 02-04-1943 55  Marktstraat 47, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Lena Grietje Cohen31-10-1902 16-07-1943 40 Borstel Weerdsingel Oostzijde 58, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Lena Helga Cohen29-06-1932 14-05-1943 10  dv Sekkel COHEN en Frieda Betti SALOMON 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Leo Cohen20-10-1909 30-09-1942 32  zv Joseph COHEN en Marie ThťrŤse NIEWEG 991813 1 WOLDENDORP 2476 
Leo Cohen15-07-1937 19-02-1943   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Leo Cohen26-10-1924 30-11-1943 19  Schoolstraat 16, Breda 1055392 BREDA 3692 
Leo Jacob Cohen01-02-1923 30-09-1942 19  Bij de Put 1, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Leon Cohen04-09-1880 19-02-1943 62 Hachenberg Voorstraat 111, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Levi Cohen29-11-1868 17-09-1942 73 Meijers Ovl. Auschwitz 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Levi Daniel Louis Cohen24-08-1881 08-10-1942 61  Koopman, Parallelweg 1, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Levie Cohen22-09-1901 31-01-1943 41 Stibbe Vertegenwoordiger, Steenstraat 22, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Levie Cohen05-04-1894 02-04-1943 48  zv Hanna Cohen-de Jonge 991002 DELFZIJL 0035 
Levie Cohen29-09-1922 30-09-1942 20  Venter, Bentinckslaan 9, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Levie Cohen02-01-1878 12-10-1942 64 Knorringa Koopman, Linthorst Homanstraat 10, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Levie Cohen28-12-1940 03-09-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Levie Cohen15-12-1939 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Levie Cohen08-04-1934 16-07-1943   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Levie Cohen31-05-1888 27-11-1942 54  Ovl. Auschwitz 929635 DOETINCHEM 3215a 
Levie Cohen26-04-1934 23-11-1942  RŲntgenstraat 9, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Levie Cohen26-09-1902 07-05-1943 40 Teeboom Dahliastraat 28, Koog aan de Zaan 1313358 1 ZAANDAM 1277b 
Levie Cohen26-09-1902 07-05-1943 40 Teeboom * Amsterdam + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Levie Benjamin Cohen17-09-1881 14-05-1943 61 Coevorden Slager, Folkingestraat 45, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
Levie Moses Cohen03-07-1875 19-11-1942 67  Landarbeider, Langestraat 86, Winschoten 984562 1 WINSCHOTEN 1788b 
Levij Anthonij Cohen08-07-1888 22-10-1942 54 Stibbe Boomkamp 25, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
Levy Anthonie Cohen03-06-1889 22-10-1942 53 Denneboom Lompenhandelaar, M 101, Markelo 1009597 1129 MARKELO 
Lilly Cohen24-12-1902 17-09-1943 40 Hellmann Beverstraat 2 a, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Lion Cohen08-12-1906 30-09-1942 35  Kleine Hoogstraat 7, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Lisette Cohen08-07-1884 19-10-1942 58 Gelderen Echtgenote, Kloosterstraat 4, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Lisette Cohen08-07-1884 19-10-1942 58 Gelderen  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Lore Cohen12-08-1927 31-01-1944 16  Zomerstraat 14 1042909 1 TILBURG 2151a 
Lore Cohen12-08-1927 31-01-1944 16  dv Edith COHEN-POSNER 1042121 Tilburg 2525 
Lore Cohen12-08-1927 31-01-1944 16  Zomerstraat 14, Tilburg 1042104 Tilburg 2528 
Louis Cohen23-12-1907 31-12-1942 35 Jongh Leeuwerikstraat 27, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Louis Cohen01-07-1865 07-12-1942 77 Metz Ceintuurbaan 175 huis, Amsterdam 1027726 1 MEERSSEN 2068 
Louis Cohen05-02-1911 31-03-1944 33 Hal Koopman 982153 1 STADSKANAAL 1833 
Louis Cohen26-01-1933 09-07-1943 10   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Louis Casper Cohen30-06-1935 11-06-1943  Ovl. Sobibor 929635 DOETINCHEM 3215a 
Louis David Cohen22-02-1920 27-01-1943 22  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Louis Salomon Cohen10-09-1922 01-10-1942 20 Duitscher zv Josef Aaron COHEN en Marie DUITSCHER  992547 Westerveld 2396 
Louisa Eva Cohen10-10-1872 12-02-1943 70  Emmasingel 9, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Louise Bartha Cohen11-01-1920 11-06-1943 23  dv Simon COHEN en Kaatje Rozetta MONAS 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Lowie Cohen12-04-1904 23-07-1943 39  zv Joseph COHEN en Marie ThťrŤse NIEWEG 991813 1 WOLDENDORP 2476 
M. Cohen    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam 950349 1479a AMSTERDAM 
Marcus Cohen17-02-1936 16-08-1942  zv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 982934 1 NIEUWE PEKELA 1778 
Marcus Cohen16-05-1893 28-05-1943 50 Broekhuijsen Elizabethstraat 31, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Marcus Cohen17-02-1936 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
Marcus Cohen12-07-1907 06-07-1942 34 Wilde% Raadhuisplein 22, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Marcus Samuel Cohen27-09-1888 14-10-1942 54  Haagdijk 251 a, Breda 1055392 BREDA 3692 
Margaretha Cohen17-05-1908 16-07-1943 35 Granaada Slotmakersstraat 10, Leeuwarden 1309167 1 LEEUWARDEN 0362c  
Margaretha Cohen05-10-1917 03-09-1943 25 Frijda Hartingstraat 22, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Maria Cohen06-07-1887 26-08-1942 55  Laatst bekende adres Leidschendam 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Marianna Cohen14-12-1930 26-03-1943 12  Kleine Hoogstraat 15, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Marianna Frederika Cohen30-12-1893 20-04-1945 51 Lier Sjoa 1422043 NEUENGAMME c 
Marianne Cohen04-06-1938 02-11-1942  Leeuwerikstraat 27, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Marianne Cohen05-03-1867 28-12-1941 74 Levie Prins Bernhardstraat 17, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Marianne Cohen05-02-1875 22-10-1942 67 Akker Echtgenote, Van Echtenstraat 13, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Marianne Cohen20-12-1873 26-10-1942 68 Bloemendal Verwant 984292 1 WINSCHOTEN 1788a 
Marieke Cohen15-05-1886 23-11-1942 56 Nieweg Weduwe, Folkingestraat 45a, Groningen 990013 GRONINGEN 3740 
Marjana Cohen08-10-1898 30-09-1942 43  Koningin Wilhelminalaan 30, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Martha Cohen27-11-1879 23-11-1942 62  Huishoudster 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Martha Cohen06-09-1856 17-09-1943 87 Zuiden Ovl. Auschwitz 954672 DOETINCHEM 3215j 
Martin Cohen31-10-1873 17-09-1943 69 Himmelstein Beverstraat 2 a, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Martinus Cohen16-09-1905 07-03-1943 37  Vertegenwoordiger Oudewerfslaan 17, Winschoten 984292 1 WINSCHOTEN 1788a 
Martinus Cohen16-09-1905 07-03-1943 37 Hart * Winschoten; + Extern kommando Bobrek 1310496 BROBREK 0000 
Matthijs ŗ Cohen22-10-1904 28-02-1945 40 Reimer Veenbergplein 8, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Maurits Cohen07-06-1918 09-04-1943 24  Schoolstraat 16, Breda 1055392 BREDA 3692 
Maurits Cohen07-04-1920 19-08-1942 22  zv Izašk COHEN en Tina de BEER 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Maurits Cohen29-03-1912 24-10-1944 32  Lid verzet, gefus. Amsterdam, Apollolaan 949769 1445 AMSTERDAM 
Maurits Cohen03-05-1939 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA 1000334 GIETEN 0611 
Maurits Joseph Cohen09-12-1876 19-02-1943 66 Wijnberg Vlasmarkt 19, Middelburg: +Auschwitz. 1037240 1 MIDDELBURG 0065 
Max Cohen16-12-1901 02-12-1941 39  Nieuwstraat 7, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Max Cohen    Lid Wilhelmina Vooruit  962987 AMSTERDAM 2950 
Max Cohen    Omgekomen lid voetbalclub Wilhelmina Vooruit 962988 AMSTERDAM 2950 WV 
Max Cohen25-11-1917 30-09-1942 24  Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Max Cohen25-01-1918 11-02-1944 26  Goudenregenstraat 26, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Meijard Izašk Cohen20-11-1906 29-02-1944 37 Laan Ovl. Midden-Europa 985029 1 OOSTWOLD 3432 
Meijard Izašk Cohen20-11-1906 29-02-1944 37 Laan Ovl. Midden-Europa 983886 1 OOSTWOLD 1536 
Meijer Cohen29-11-1899 21-01-1945 45 Coevorden Arbeider, Sportlaan 103, Nieuw-Amsterdam 996464 EMMEN 3181 
Meijer Cohen28-07-1859 16-04-1943 83  Hofstraat 13, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Meijer Cohen28-07-1859 16-04-1943 83   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Melia Johanna Cohen08-11-1936 03-12-1942   1016073 Almelo 1914aj  
Mendel Cohen07-08-1902 23-07-1943 40 Speier Holstein Hartingstraat 20 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Meta Cohen10-07-1924 22-10-1943 19 Simon Kapster, Steendijk 116, Assen 999156 ASSEN 1137 
Meta Cohen10-07-1924 22-10-1943 19 Simon Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Michel Cohen18-02-1882 05-11-1942 60  Nobelstraat 67, Brielle 1087932 BRIELLE 2948 
Mietje Cohen14-07-1927 04-06-1943 15  Dahliastraat 28, Koog aan de Zaan 1313358 1 ZAANDAM 1277b 
Mietje Cohen14-07-1927 07-05-1943 15  * Amsterdam, + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Mietje Cohen09-09-1876 17-09-1942 66  Ovl. Omg. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Mina Cohen27-09-1921 26-07-1942 20  Ovl. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Mina Cohen28-03-1894 30-09-1942 48  Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Minkje Cohen20-05-1873 17-09-1942 69 Gelder Ovl. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Moritz Cohen07-07-1890 23-07-1943 53 Japhet Hoogestraat 13, Aalten 928723 AALTEN 3209 
Mosina Cohen15-07-1886 08-10-1942 56 Zaligman Echtgenote, Prinsenplein 19, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Mozes Cohen29-03-1870 28-05-1943 73  Echtgenote heeft de oorlog overleefd 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Mozes Cohen21-09-1856 26-01-1943 86 Denneboom zv Hartog Juda Cohen en Rachel Polak  986135 1 LEEK 2874 
Mozes Cohen21-09-1856 26-01-1943 86  Ovl. Omg. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Mozes Cohen03-01-1931 05-11-1942 11  zv Josua COHEN en Kaatje HAMME 999156 ASSEN 1137 
Mozes Cohen06-10-1908 30-04-1943 34   1019418 1 SITTARD 0931 
Mozes Machiel Cohen23-05-1888 31-08-1942 54 Meijer Kledinghandelaar, Stationsstraat 14, Zuidlaren 993281 Tynaarlo 1626 
Mozes Meijer Cohen14-09-1877 07-05-1943 65 Hertog Gepensioneerde, Molenbeekstraat 8 hs, Amsterdam 999156 ASSEN 1137 
Naatje Cohen15-01-1865 19-10-1942 77 Kats Echtgenote, Burgemeester Jollesstraat 15, Assen 999156 ASSEN 1137 
Nathan Cohen20-02-1922 30-09-1942 20  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen 962987 AMSTERDAM 2950 
Nathan Cohen31-01-1881 19-11-1942 61 Vrengel Oudewerfslaan 56, Winschoten 984292 1 WINSCHOTEN 1788a 
Nathan Cohen18-03-1873 30-04-1943 70  Ovl. Sobibor 978638 DOKKUM 3165 
Nathan Cohen     944872 s-GRAVELAND 1358 
Nethanel Abraham Samuel Cohen14-03-1872 15-05-1940 68   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Nico Cohen25-10-1925 28-02-1943 17  Ovl. Omg. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Nico Cohen     943907 ANDIJK 1027 
Nico Cohen22-01-1905 30-09-1942 37 Goudsmid Van Gaesbekestraat 61, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Olga Cohen10-05-1850 24-10-1942 92 Nathans Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer  1300191 ASSEN 2609b 
Olga Cohen10-05-1850 24-10-1942 92 Nathans Weduwe, Javastraat 2, Assen 999156 ASSEN 1137 
Paul Siegfried Cohen01-01-1912 30-04-1943 31 Bergmann Administrateur, Nassaulaan 23, Baarn 1030844 BAARN 0681L 
Paula Cohen26-05-1890 08-10-1942 52 Cohen Echtgenote, Parallelweg 1, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Paula Š Cohen22-04-1933 07-07-1944 11  Veenbergplein 8, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Pauline Cohen22-03-1941 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Philine HenriŽtte Cohen03-04-1901 26-05-1943 42  ovl. Sobibor 921077 ZAANDAM 3661 
Philine HenriŽtte Cohen03-04-1901 26-05-1943 42  * Amsterdam + Sobibor 1313493 ZAANDAM 1287 
Philip Cohen04-05-1892 21-10-1941 49   1016073 Almelo 1914aj  
Philip Jacob Cohen16-02-1923 02-07-1943 20  Postbeambte 960418 1507L2Amsterdam 
Philippus Cohen10-12-1874 22-10-1943 68 Spijer H. Heijermanslaan 25, Heemstede 1318575 HEEMSTEDE3977 
Pinas Cohen02-04-1895 31-03-1944 48  Haagdijk 251 a, Breda 1055392 BREDA 3692 
R. Cohen     989981 GRONINGEN 3157 
Rachel Cohen20-09-1894 24-09-1943 49 Feitsma Nieuwestad 32, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Rachel Rita Cohen16-06-1925 22-10-1943 18  dv Rudolf COHEN en Eva K÷NIGSBERGER 1013479 DEVENTER 3189 
Rachel Rita Cohen16-06-1925 22-10-1943 18  dv Rudolf COHEN en Eva KŲnigsberger 1013444 DEVENTER 3190 GYM 
Rebecca Cohen13-09-1937 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Rebekka Cohen10-12-1887 19-02-1943 55 Keusch Ovl. Auschwitz 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Rebekka Cohen12-03-1891 29-10-1942 51 Wolf Echtgenote, Rolderstraat 5, Assen 999156 ASSEN 1137 
Rebekka Cohen10-12-1887 19-02-1943 55 Keusch Echtgenote, Appelstraat 31, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Regina Cohen06-02-1900 12-10-1942 42  dv Maria Cohen-Nijveen 997613 COEVORDEN 1157 
Regina Cohen21-09-1920 27-11-1942 22  dv Maurits J.L. COHEN en HenriŽtte STEILBERGER 1009883 1 HENGELO 2375 
Regina Cohen02-05-1876 27-08-1943 67 Meijer Echtgenote, Boterdiep Westzijde 13, Bedum 992232 BEDUM 1821 
Regine Cohen11-05-1935 03-09-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Reina Berendina Cohen03-06-1890 19-11-1943 53 PARSSER  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Rena Estella Cohen16-10-1908 26-10-1942 34 Witteboon Ovl. Auschwitz 949345 BEVERWIJK 440 a-d 
Rika Cohen15-01-1889 30-04-1943 54   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Rika Cohen15-01-1889 30-04-1943 54  dv Samson COHEN en Carolina ten BRINK 1008282 OLDENZAAL 0808 
Rika Cohen17-08-1941 08-10-1942  dv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN 996464 EMMEN 3181 
Rika Cohen22-05-1930 02-07-1943 13   1016073 Almelo 1914aj  
Robbert Simon Cohen24-07-1922 11-08-1944 22  Phoenixstraat 39, Delft 1087305 DELFT 3603 
Robbert Simon Cohen24-07-1922 11-08-1944 22  Tijd.Res.1e Lt.Vlg. 1441044 SOEST 3079 KL 43 
Robbert Simon Cohen24-07-1922 11-08-1944 22  Tijd.Res.1e Lt.Vlg. 1438395 LOENEN Kapel 44 
Roosa Eva Cohen18-04-1909 29-10-1942 33 Jonge Ovl. Auschwitz 984561 1 WINSCHOTEN 1788c 
Roosje Cohen14-04-1912 21-05-1943 31 Grobfeld Ovl. Sobibor 984562 1 WINSCHOTEN 1788b 
Roosje Cohen25-11-1865 02-04-1943 77 Minco  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Roosje Cohen03-06-1877 15-12-1942 65 Kaars Tjerk Hiddesstraat 66, Leeuwarden 1309167 1 LEEUWARDEN 0362c  
Roosjen Cohen16-06-1915 23-08-1942 27 Lever CuraÁaostraat 8 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Roosjen Cohen16-06-1915 23-08-1942 27 Lever CuraÁaostraat 8 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Rosa Cohen13-04-1892 08-10-1942 50  Parallelweg 1, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Rosa Cohen23-05-1861 23-04-1943 81 Meijer Rechtestraat 63, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Rosa Netta Cohen12-05-1911 15-12-1942 31 Mol Echtgenote, Hofstraat 7, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Roselie Cohen06-05-1872 19-02-1943 70 Godschalk Echtgenote, Oranjestraat 33, Assen 998496 ASSEN 3145 
Roselie Cohen06-05-1872 19-02-1943 70 Godschalk Echtgenote, Oranjestraat 33, Assen 999156 ASSEN 1137 
Rosetta Cohen31-03-1886 14-05-1943 57 Colthof  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Rosetta Cohen04-03-1886 14-05-1943 57  Winkeleigenaresse, Beekstraat 6, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Rosetta Cohen10-09-1933 19-11-1942  Dochter, Folkingestraat 20, Groningen 990248 GRONINGEN 3741 
Rosetta Cohen10-09-1933 19-11-1942  Ovl. Auschwitz 982114 Ten Boer 1540 
Rosetta Cohen31-03-1886 14-05-1943 57 Colthof Kloosterstraat 3, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
Rosina Cohen12-11-1881 27-11-1942 61  dv Samson COHEN en Carolina ten BRINK 1008282 OLDENZAAL 0808 
Rosina Cohen12-11-1881 27-11-1942 61   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Rozetta Cohen31-08-1897 26-03-1943 45  Hoge Rijndijk 26, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Rozetta Cohen07-11-1907 19-11-1943 36  Roo Cohen was ondergedoken in Dordrecht. 1084747 DORDRECHT 3142 
Rudolf Cohen27-07-1889 27-02-1945 55 KŲnigsberger Koopman, Sandrasteeg 5, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Rudolf Cohen10-06-1941 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Ruth Cohen28-06-1936 23-07-1943  Hartingstraat 20 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
S. Cohen     989981 GRONINGEN 3157 
Saartje Cohen     989981 GRONINGEN 3157 
Saartje Cohen06-04-1928 09-04-1943 15  dv Lazarus COHEN en Betje LEZER 991002 DELFZIJL 0035 
Saartje Cohen17-09-1911 12-10-1942 31  dv Maria Cohen-Nijveen 997613 COEVORDEN 1157 
Sallij Cohen27-10-1894 28-02-1943 48   1016073 Almelo 1914aj  
Salomo Cohen03-07-1876 29-10-1942 66 POLACK Slager 985764 1 LOPPERSUM 2085 
Salomon Cohen18-10-1896 30-09-1942 45  zv Maria Cohen-Nijveen 997613 COEVORDEN 1157 
Salomon Cohen14-05-1861 02-05-1943 81 Trompetter Graaf van Burenstraat 18, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Salomon Cohen19-12-1911 30-09-1942 30  Bleeklaan 49, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Salomon Cohen14-07-1907 31-03-1944 36 Wilde Mozartstraat 63, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Salomon Cohen10-11-1875 19-11-1942 67  Vest 116, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Salomon Cohen14-05-1861 02-05-1943 81  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Salomon Benjamin Cohen09-05-1920 11-06-1943 23  Veearts, Mr. Tripkade 2, Maartensdijk 993281 Tynaarlo 1626 
Salomon Fillippus Cohen25-10-1910 12-08-1942 31  zv Filippus Salomon Cohen en Mietje Gans 986008 GARRELSWEER 3155 
Salomon Izak Cohen20-12-1868 28-05-1941 72  Straatnaam niet bekend, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Salomon Meijer Cohen20-02-1904 30-09-1942 38 Gudema Koopman, F 47 c, Gieterveen 1000334 GIETEN 0611 
Salomon Meijer Cohen20-02-1904 30-09-1942 38 Gudema Koopman 982934 1 NIEUWE PEKELA 1778 
Samuel Cohen25-12-1938 28-05-1943  Ovl. Sobibor 981245 Veendam 1286 
Samuel Cohen09-02-1892 26-02-1943 51   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Samuel Cohen21-04-1898 09-04-1943 44  Jodengang 50, Middelburg: +Sobibor. 1037240 1 MIDDELBURG 0065 
Samuel Cohen21-04-1898 09-04-1943 44   1034719 Vlissingen 2530 
Samuel Cohen30-01-1914 21-05-1943 29  Nieuwe Ginnekenstraat 2 a, Breda 1055392 BREDA 3692 
Samuel Abraham Cohen23-06-1882 22-10-1942 60   1016073 Almelo 1914aj  
Sara Cohen29-05-1865 27-08-1943 78 Blok  1016073 Almelo 1914aj  
Sara Cohen15-02-1925 26-03-1943 18   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Sara Cohen15-02-1925 26-03-1943 18  dv JoŽl Abraham COHEN en Roosje MANHEIM 1008282 OLDENZAAL 0808 
Sara Cohen26-12-1856 14-05-1943 86  Bouwstraat 11, Rijssen 1005659 1 RIJSSEN 3071 
Sara Cohen26-12-1856 14-05-1943 86  Ovl. Sobibor 1002145 Wierden 0058 
Sara Cohen25-11-1913 08-10-1944 30 Vries Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Sara Cohen22-04-1874 17-05-1942 68  Ovl. Auschwitz 985112 1 MUNTENDAM 0081 
Sara Cohen25-11-1913 08-10-1944 30 Vries Echtgenote, Voorstraat 20, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Sara Cohen26-12-1933 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Sara Cohen22-12-1864 18-11-1941 76 Jong Korte Heerenstraat 6, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Sekkel Cohen03-02-1885 14-05-1943 58 Salomon Oosterlaan 19, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Seline Frederika Cohen12-12-1891 31-01-1944 52 Goedhart Echtgenote, Binnenwiertzstraat 33, Eindhoven 1020358 ROERMOND 2991 
Seline Frederika Cohen12-12-1891 31-01-1944 52 Goedhart Binnewiertzstraat 33, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Siegfried Cohen25-07-1906 30-09-1942 36  Beverstraat 2 a, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Siegfried Cohen08-12-1891 31-01-1943 51  Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Siegmund Cohen12-01-1874 07-05-1943 69 Goudberg Van Boetzelaerstraat 31, Alphen aan den Rijn 1088485 ALPHEN ad RIJN 818 
Sientje Cohen20-08-1921 09-07-1943 21 Beugen Kromhout 133 rood, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Sientje Cohen30-07-1887 27-11-1942 55  Strijkster, Kerkstraat 6, Oldenzaal 1008282 OLDENZAAL 0808 
Sientje Cohen30-07-1887 27-11-1942 55   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Simon Cohen19-11-1884 11-02-1944 59 Roth Fruitkoopman, Elzenstraat 3, Hengelo 1009883 1 HENGELO 2375 
Simon Cohen03-09-1906 30-09-1942 36  zv Maria Cohen-Nijveen 997613 COEVORDEN 1157 
Simon Cohen07-08-1881 08-10-1942 61 Cohen Veehandelaar, Parallelweg 1, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Simon Cohen01-05-1889 31-08-1942 53 Brink Winkeleigenaar, Mauritslaan 110, Geleen 1019068 1 SITTARD 2265 
Simon Cohen22-11-1880 15-10-1942 61   1016073 Almelo 1914aj  
Simon Cohen08-05-1889 01-10-1942 53  Ovl. Omg. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Simon Cohen07-12-1891 11-06-1943 51 Leeuw Marktstraat 31, Bergh 931487 s-HEERENBERG 0501 
Simon Cohen16-01-1880 21-05-1943 63 Monas Veehandelaar, Stationsstraat 12 c, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Simon Cohen08-05-1889 08-10-1942 53 Levie Koopman in manufacturen, Voorstraat 20, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Simon Cohen25-09-1894 14-08-1942 47  Vleeskeurder, Stationsstraat 28 te Appingedam 992401 APPINGEDAM 1854 
Simon Cohen01-05-1889 31-08-1942 53 Brink Winkeleigenaar 983886 1 OOSTWOLD 1536 
Simon Cohen27-07-1890 24-09-1943 53   1055187 CUIJK 1213 
Simon Heiman Cohen01-03-1888 17-09-1943 55  Koopman 988901 HAREN 2721 
Sonja Kitty Cohen09-08-1939 02-07-1943  ovl. Sobibor 939951 Waterland 1775 
Sonja Rita Cohen21-10-1936 02-11-1942  Mozartstraat 63, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Sophia Cohen27-07-1899 03-09-1943 44 Geldren * 's-Heerenberg, + Auschwitz 931487 s-HEERENBERG 0501 
Sophia Cohen05-10-1865 20-03-1943 77 Koltof Weduwe, Bosstraat 17, Winschoten 984561 1 WINSCHOTEN 1788c 
Sophia Cohen29-10-1895 12-10-1942 46 Jakobs Echtgenote, Grote Markt 8, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Sophia Cohen28-06-1916 28-05-1943 26 Klijn Laagte Kadijk 28 II, Amsterdam 1009597 1129 MARKELO 
Sophia Hendrika Cohen07-04-1903 06-02-1944 40  ovl. Auschwitz 926544 Wageningen 2936 
Sophia Hendrika Cohen07-04-1903 06-03-1944 40  ovl. Auschwitz 928013 Wageningen 2625 
Sophia Regina Cohen11-07-1901 09-11-1942 41 Cohen  1015395 BORNE 1119 
Stella Cohen15-05-1902 09-04-1943 40  Laatst bekende adres Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Susanna Cohen23-11-1908 11-06-1943 34 Coeverden Hartingstraat 14 bis, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
T.R. Cohen     1013394 Deventer 3190h 
Theodora Cohen25-03-1918 14-05-1943 25  Singel 22, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
Theodora Cohen17-01-1887 28-05-1943 56 Hemelrijk  1041912 Uden 3607 
Uri Filippus Cohen16-12-1890 09-07-1943 52  Ovl. Sobibor 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Vroukje Cohen22-12-1883 12-02-1943 59 Salomons Ovl. Auschwitz 984561 1 WINSCHOTEN 1788c 
Vroukje Cohen30-03-1920 30-09-1942 22  Ovl. Auschwitz 997845 BORGER 0591 
Vrouwke Cohen10-12-1913 11-02-1944 30 Schaap Ovl. Auschwitz 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Vrouwtje Cohen20-05-1886 02-07-1943 57 Poons Heerengracht 18, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Walter Cohen    Personeelslid Maison de Bonneterie 962762 AMSTERDAM 2942 
Wilhelmina Cohen11-03-1892 03-09-1943 51 Adelaar Echtgenote, Brinkgreverweg 5, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Willy Daniel Cohen20-08-1884 23-05-1943 58  Veehandelaar, Westenesscherstraat 86, Emmen 996464 EMMEN 3181 
Wolf Cohen18-11-1882 02-07-1943 60 Wallage Cronjťstraat 38, Leeuwarden 976184 1 LEEUWARDEN 0362a 
Wolf Ithomar Cohen13-04-1936 02-07-1943  Ovl. Sobibor 944414 Laren 1532 
Izašk Cohen Bendiks17-08-1878 18-01-1945 66  Ovl. Bergen-Belsen 981299 WILDERVANK 1289 AJ 
Herman Cohen de Boer18-10-1888 07-05-1943 54 Hakker Dr. in de Rechtswetenschap 1439017 LOENEN Kapel 43 
Paul Herman Cohen de Boer18-10-1917 14-03-1945 27  Student / Lid verzet 1437740 LOENEN Kapel 45 
Paul Herman Cohen de Boer18-10-1917 14-03-1945 27  Student / Lid verzet 1449575 LEIDSCHENDAM 3228e 
Robert Hans Cohen de Boer18-09-1919 09-10-1942 23  Kantoorbediende / Lid verzet 1445667 LOENEN Kapel 42 
Flora Cohen de Heer23-12-1889 27-08-1943 53  Echtgenote, Waterstraat 41, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Grietje Cohen de Heer07-02-1899 19-11-1942 43  Boomstraat 22 rood, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Jacob Cohen de Heer16-03-1939 05-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Marianne Cohen de Heer29-11-1886 23-07-1943 56 Cohen Kromhout 133 rood, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Mozes Cohen de Heer09-04-1863 15-12-1942 79 Baale Boomstraat 22 rood, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Rosalie Cohen de Heer19-02-1901 19-11-1942 41  Boomstraat 22 rood, Dordrecht 1084747 DORDRECHT 3142 
Rachel Cohen de Solla31-03-1892 19-11-1943 51 Jong Bakenessergracht 48, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Hartog Cohen Kloot03-03-1908 30-12-1942 34  Ovl. Auschwitz 933194 Zeist 1929 
Abraham Cohen Cohen Rodrigues08-02-1884 15-10-1942 58 Winnink President Steijnstraat 99 rood, Haarlem 1321369 HAARLEM 0508c  
Jeanette Cohen Rodrigues01-07-1913 31-05-1945 31 Bakker Tesselschadestraat 27, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Matthijs Carel Cohen Tervaert11-02-1915 01-01-1945 29  Breestraat 135a, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Ingeborg Cohen van den Berg15-04-1927 23-11-1942 15  dv Izaak COHEN v.d. BERG en Martha BRUCKMANN 991813 1 WOLDENDORP 2476 
Izaak Cohen van den Berg12-05-1883 23-11-1942 59  B 25, Borgsweer 991813 1 WOLDENDORP 2476 
Saartje van den Cohen van den Berg25-05-1874 21-09-1942 68 Huisman Cafťhoudster, Marktstraat 1, Delfzijl 991002 DELFZIJL 0035 
Albert Cohn18-10-1873 21-05-1943 69 WEIHL De Genestetstraat 9, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Anna Cohn31-03-1882 05-11-1942 60 Witt Krugerlaan 149, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Anna Sara Cohn17-05-1850 08-05-1943 92 Wolff Omgekomen in Kamp Vught 1040665 Vught 0878w-z 
Emma Cohn01-02-1878 30-04-1943 65 Salomon Ovl. Sobibor 933194 Zeist 1929 
Gustav Cohn14-08-1873 23-04-1943 69 Joseph Blekerssingel 28, Gouda 1081733 GOUDA 0705a 
Herta Cohn15-03-1907 03-09-1942 35 Koppel  1047975 HELMOND 2725 
Hildegard Cohn06-12-1907 28-09-1942 34 Teitler Blekerssingel 28, Gouda 1081733 GOUDA 0705a 
Lotti Cohn27-06-1902 02-07-1943 41 Happ van Itersonlaan 5 b, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Max Cohn22-07-1879 25-10-1944 65 Loewenstein Sjoa; Sophialaan 29, Hilversum 1318575 HEEMSTEDE3977 
Max Rudolf Cohn16-05-1903 31-03-1944 40  Mauritsstraat 42, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Pauline Cohn31-10-1871 03-12-1942 71 Jacobsohn Daguerrestraat 16, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Rosa Cohnen17-08-1885 14-05-1943 57 Wolff Ovl. Sobibor 954672 DOETINCHEM 3215j 
M. Cok    Omgekomen lid voetbalclub Wilhelmina Vooruit 962988 AMSTERDAM 2950 WV 
M. Cok    Lid Wilhelmina Vooruit  962987 AMSTERDAM 2950 
William G. Cokins 20-10-1943    1033063 1 SLEK 3444 
William G. Cokins1915    T / Sgt.; Prisoner of War; Radio Operator 1032998 ECHT 3502 
Antoon Cokken27-01-1921 06-04-1945 24   1032859 GENNEP 1797 
EugŤne Colard05-06-1902 17-05-1940 37  Sgt. 224 R.I., Begraven in Auvillars 1297496 ARNEMUIDEN 0495 
R.P. Colard     1274258 Willemstad 
Martin Hubert Colaris27-07-1896 19-09-1944 48 Stelten Landbouwer 1033272 NIEUWSTADT 2272 
Adolf Emile van Colbier12-01-1908 27-02-1942 34  Mil.Matr.KM, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
John Woodrow Colburn03-09-1917 05-05-1945 27  Captain, Royal Canadian Army Service Corps 984192 WINSCHOTEN 1784 
Victor Coldenhof25-04-1924 27-02-1942 17  Mil.Matr.KM, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
Cornelis Willem Coldewijn1893 31-05-1944 50 Os machinist G.T.M. 929473 HOOG-KEPPEL 0717 
Douglas Owen Cole20-01-1920 06-11-1940 20  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1013122 AGELO 1127 
Douglas Owen Cole20-01-1920 06-11-1940 20  50e Squadron Ė Royal Air Force. Sergeant 1013112 OOTMARSUM 1128 
Robert G. Cole19-03-1915 18-09-1944 29  Lieutenant Colonel, United States Army 1056141 BEST 3388 
Anna Gesina Colenbrander16-10-1896 14-01-1946 49  Neumann 1470366 DEVENTER 3009 
Norman John Coles1923 27-10-1944 21  Rifleman Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C.  1036670 1 OOSTBURG 1092 
W. Colet     1039251 SLEEUWIJK 2985 
Willem Franciscus Colet26-09-1905 08-03-1945 39  Metselaar / Lid verzet 1496452 WAALRE 1089a 
W.M.F. Colette     1329881 DordrechtMuseum40-45 
John Wilson Coley1914 08-11-1944 30  Lance Serjeant Royal Engineers 1035872 SEROOSKERKE 0658 
Ronald Henry Coley 01-11-1944   Marine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X  1035870 Westkapelle 2538 
A.H. Colijn     958612 AMSTERDAM 1493 
Cornelis Colijn12-04-1905 04-10-1944 39  Bloembollenkweker 944806 ANNA PAULOWNA 3280 
Cornelis Colijn12-04-1905 04-10-1944 39  Bloembollenkweker 1062386 VOORHOUT 0648 
H. Colijn     958612 AMSTERDAM 1493 
Johann Georg Colijn27-06-1919 01-03-1942 22  Ltz.III KM. Hr.Ms.Evertsen 948603 DEN HELDER 0473ESRW 
Johannes Colijn06-12-1917 21-11-1941 23  3e Machinist 1449573 LEIDSCHENDAM 3228d 
Pieter Colijn04-07-1903 09-11-1943 40  Agent Factorij te Soerabaja 958612 AMSTERDAM 1493 
Bernardus Cornelis Colin21-03-1913 18-09-1943 30  Sld. Inf. KNIL 1514397 ARNHEM 0837Bl 
M. Colin     1274258 Willemstad 
Peter L. Colishion18-03-1921 20-09-1944 23  Private [33471632], Comp. I, 3rd Batt., 504  928573 1 LENT 1558 
Robert Smith Mc Coll1923 31-10-1944 21  Lieutenant Royal Armoured Corps  1048899 1 RAAMSDONK 2810 
Paulus Hubertus Collard30-06-1917 11-05-1940 22  Res.2e Lt. 7e Comp. Bew. Troepen 1019418 1 SITTARD 0931 
Louis Collart02-08-1902 07-09-1943 41  Dood door verhanging in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Josephus Hubertus Theodorus Colleije27-07-1921 25-01-1949 27 Sparreboom Wachtmeester Staatspolitie in Wijlre / Lid verzet 1032840 WITTEM 0631 
Levij van Collem19-12-1880 14-05-1943 62 Cardozo Lange Groenendaal 38, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Rozita Hanna van Collem23-10-1917 16-04-1943 25 Duijts Lange Groenendaal 38, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Piet Collewijn09-04-1920 28-07-1943 23  Slachtoffer Fokker bombardementen 968168 AMSTERDAM 3095ak 
Garland W. Collier03-11-1918 05-10-1944 25  Sergeant 101st Airborne Division 931308 1 OPHEUSDEN 3116 
Johannes Hendrikus Josephus Collignon26-12-1890 14-08-1945 54  Broeder Theophilus 1067075 SCHIEDAM 1178 
Charles Samuel Collins1924 26-10-1944 20  Private Seaforth Highlanders 1048312 HAAREN 0953 
Jimmy D. Collins 21-06-1944   2e luitenant, copiloot van B-24 938737 AALSMEERDERBRUG 3530 
Isašc Colmans05-02-1865 31-08-1942 77 Trompetter Dickmansstraat 14, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Louis Colmans03-01-1889 15-10-1942 53  Ambtenaar NS 962607 Amsterdam 2288 
Eugťne Richard Colpa13-10-1902 26-07-1943 40  L.Sld. Gi. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Adriaan J. Colpaart02-02-1922 28-07-1943 21  Slachtoffer Fokker bombardementen 968168 AMSTERDAM 3095ak 
Theodoor Clemens Mattheus Colsen11-02-1910 22-04-1945 35  Electrotechnisch ingenieur 1037433 KLOOSTERZANDE1954 
Theodoor Clemens Mattheus Colsen11-02-1910 22-04-1945 35  Electrotechnisch ingenieur 1437740 LOENEN Kapel 45 
Aaron Colthof07-07-1874 14-05-1943 68 Hirsch Doctor Hermanslaan 16, Oss 1046027 1 OSS 0972 
Aaron Tobias Colthof19-11-1941 05-03-1943  zv Benjamin Izaak COLTHOF en Rosette Abrahams 1020358 ROERMOND 2991 
Benjamin Izaak Colthof07-07-1902 05-03-1943 40 Abrahams Godsdienstleraar, Amalia v Solmsstraat 59,Den Haag 1020358 ROERMOND 2991 
Chajjiem Colthof01-03-1942 27-04-1943  zv Israel COLTHOF en Marianne FRANK 1046027 1 OSS 0972 
Chajjiem Colthof01-03-1942 27-04-1943  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Cornelia Colthof21-10-1878 23-04-1943 64 Baaren Verwant, Doctor Hermanslaan 16, Oss 1046027 1 OSS 0972 
Ella Colthof11-12-1909 06-03-1944 34  dv Aaron COLTHOF en Esther HIRSCH 1046027 1 OSS 0972 
Froukje Colthof09-05-1857 23-04-1943 85 Fuldauer ovl. Sobibor 928704 DINXPERLO 2161 
Israel Colthof13-08-1906 11-06-1943 36  Commies, Goudmijnstraat 51, Oss 1020358 ROERMOND 2991 
Israel Colthof13-08-1906 11-06-1943 36 Frank Commies, Goudmijnstraat 51, Oss 1046027 1 OSS 0972 
Johanna Sophia Colthof11-12-1897 17-09-1943 45 Wolf dv Benjamin Colthof en Sientje Wolf 985411 1 ZUIDBROEK 1822 
Judith Colthof03-11-1940 23-07-1943  dv Israel COLTHOF en Marianne FRANK 1046027 1 OSS 0972 
Lena Colthof25-12-1895 02-11-1942 46 Daelen Ovl. Auschwitz 1075941 MAASSLUIS 0799 
Levie Colthof03-10-1890 19-11-1942 52 Wolf Koopman, Slachthuisstraat 22, Sittard 1019068 1 SITTARD 2265 
Louis Colthof25-11-1901 28-02-1943 41  Handelsreiziger 1004955 1 STEENWIJK 0060 
Minka Colthof10-01-1893 13-03-1943 50 Daelen Ovl. Sobibor 1075941 MAASSLUIS 0799 
Rozina Colthof24-06-1918 19-11-1942 24  dv Levie COLTHOF en Rozette WOLF 1019068 1 SITTARD 2265 
Rozina Colthof24-06-1918 19-11-1942 24   1019418 1 SITTARD 0931 
Sander Colthof31-12-1882 14-05-1943 60 Cohen Kloosterstraat 3, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
Pieter Christiaan Colthoff07-09-1883 28-10-1944 61  Gew.Cdt. N.B.S. 1058793 Wassenaar 0829 
Pieter Christiaan Colthoff07-09-1883 28-10-1944 61  gefus. Waalsdorpervlakte 1086785 SCHEVENINGEN 0351 
Abraham Coltof21-10-1886 26-10-1942 56  Ovl. Omg. Auschwitz 1075941 MAASSLUIS 0799 
Abraham Coltof26-05-1880 02-07-1943 63 Emden Meubelhandelaar 983059 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Femia Coltof17-03-1916 11-06-1943 27  Kloosterstraat 3, Nijkerk 925421 1 NIJKERK 1575 
Jacob Coltof01-06-1891 28-01-1944 52  Ovl. Omg. Auschwitz 1075941 MAASSLUIS 0799 
Minka Coltof10-01-1893 13-03-1943 50 Daelen Potgieterlaan 11, Voorburg 1423241 LEIDSCHENDAM 3228a 
Rebekka Coltof04-05-1912 04-06-1943 31 Hoeden Schotersingel 59, Haarlem 1320089 HAARLEM 0508d 
Albert de Colvenaer02-01-1898 11-09-1944 46 PIERETS Voorzitter van de Z.Z.V. 1035696 BIGGEKERK 3583 
Yvan de Colvenaer31-03-1927 11-09-1944 17  Zwemmer van de Z.Z.V. 1035696 BIGGEKERK 3583 
Eduard Louis de la Combe28-05-1923 15-02-1943 19  Mlt.Sld.Inf. KNIL 1484846 ARNHEM 0837Bb 
Alexander de la Combť10-08-1920 27-02-1942 21  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Johan Ferdinand de la Combť22-04-1914 19-09-1943 29  Brig. Gi. KNIL 1514397 ARNHEM 0837Bl 
Leendert Combee16-06-1918 31-12-1944 26  Veekoopman 1422043 NEUENGAMME c 
M. Comfurius     1329881 DordrechtMuseum40-45 
Maximiliaan Comfurius17-02-1919 11-07-1942 23  Student / Lid verzet 1445667 LOENEN Kapel 42 
W.J.A. Comfurius 04-11-1939   Vaandrig-kort verband-vlieger 1440252 SOEST 3079 KNIL 14 
Cornelis Commandeur16-11-1886 23-04-1945 58  Winkelier / Lid verzet 944252 1 WOGNUM 3573 
Cornelis Commandeur16-11-1886 23-04-1945 58 Schilder Winkelier / Lid verzet 943488 HOOGWOUD 3151 
Johannes Gerhardus Antonius Petrus Commandeur04-08-1924 02-01-1945 20  Landarbeider 940668 Uitgeest 3013 
Johannes Gerhardus Antonius Petrus Commandeur04-08-1924 02-01-1945 20  Landarbeider 1422043 NEUENGAMME c 
DaniŽl Commelin23-02-1906 27-02-1942 36  Sgt.Macht. KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
Jan Cornelis Commijs25-11-1910 01-12-1942 32  Matroos a/b s.s. Tjileboet 1070708 1 ROTTERDAM 3618a 
Paul Johannes Companje13-02-1900 08-01-1945 44  Ls.Sld. KNIL 1016073 Almelo 1914aj  
Bertus Cornelis Compeer09-08-1887 20-08-1943 56 Bos  1034610 VLISSINGEN 2606 
Octavia Jeanne CompŤre08-07-1869 14-08-1943 74  missiezuster 1042909 1 TILBURG 2151a 
Klara Compertz04-05-1907 27-08-1942 35 Stern Artilleriestraat 1, Breda 1055392 BREDA 3692 
G.L. Compeyn     1274258 Willemstad 
Daniel Jacobus Compier02-04-1918 10-05-1940 22  Kpl. 3-II-26 R.I. 1055099 KATWIJK 1429 
Rachel Compris02-04-1865 31-08-1942 77 Leviticus Weduwe, Blauwkapelscheweg 4, Utrecht 1020358 ROERMOND 2991 
Rachel Compris02-04-1865 31-08-1942 77 Leviticus Blauwkapelscheweg 4, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Joannes Simon DaniŽl Compter15-05-1868 28-09-1943 75   1048077 HELMOND 0964 
Francesco Concas1924 05-12-1944 20  Begr. Rusthof, Leusden 1088060 ZWARTEWAAL 0299 
Levie Conen07-07-1870 20-03-1943 72 From Atlantapad 3, Hoogezand 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Roosje Conen19-02-1909 14-05-1943 34 Bollegraaf Huisvrouw, Atlantapad 3, Hoogezand 988077 1 HOOGEZAND 3132 
Saartje Conen02-07-1902 08-10-1942 40 Muller Het Haagje 58, Hoogeveen 996000 1 HOOGEVEEN 0997 
Willem Conen12-03-1919 12-09-1944 25   1032991 CADIER en KEER1746 
Gerrit Confurius21-05-1910 11-05-1940 29  Sld. 2-II-36 R.I. 974912 1KORNWERDERZAND 3319 
Gerrit Confurius21-05-1910 11-05-1940 29  Sold. 2-II-36 R.I. 1496982 WAALRE 1089br 
Franciscus Petrus Conijn12-04-1922 27-02-1942 19  Matr.III KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 947389 1 SURABAYA 3714Jb 
Fritz Gerhard Marie Conijn27-06-1923 06-09-1944 21  Bronzen Leeuw#Kruis van Verdienste 1039981 Vught 2074a-l 
Fritz Gerhard Marie Conijn27-06-1923 06-09-1944 21  Gefusilleerd in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Johannes Hendrikus Conijn19-12-1916 08-03-1945 28  Carrosserie-bouwer, bgr. Purmerend 1301073 PURMEREND 1533a 
Johannes Hendrikus Conijn19-12-1916 08-03-1945 28  Carrosserie-bouwer, bgr. AA / 10 1301077 PURMEREND 3859 
Johannes Hendrikus Conijn19-12-1916 08-03-1945 28  Carrosserie-bouwer, gefus. Amsterdam, Rozenoord 949803 1466a AMSTERDAM 
Paulus Conijn06-07-1926 08-03-1945 18  Machine-bankwerker, gefus. Amsterdam, Rozenoord 949803 1466a AMSTERDAM 
Paulus Conijn06-07-1926 08-03-1945 18  Machine-bankwerker, bgr. AA / 11 1301077 PURMEREND 3859 
Paulus Conijn06-07-1926 08-03-1945 18  Machine-bankwerker, bgr. Purmerend 1301073 PURMEREND 1533a 
Dorothea Elizabeth Virginia de Coninck08-01-1927 22-04-1945 18   1037611 GOES 1099 
Billy J. Connelly19-12-1919 17-09-1944 24  1st LIEUTENANT 929999 GROESBEEK 2843 
Josiah Robert Connor1919 31-05-1942 22  F.Sergt. Royal Air Force Volunteer Reserve 932645 KLARENBEEK 1711 
Mathieu Conraads     1020295 BOCHOLTZ 2260 
George Felix Conry Candler1924 21-09-1944 20  F.Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 930879 BATENBURG 3594 
Adrianus Gerardus Consemulder24-09-1912 15-01-1943 30  Mil.Olieman KM 1479723 ARNHEM 2315 
Tito Martir Constancia04-01-1895 13-08-1942 47  Matroos KV, s.s. Medea 960743 1510a AMSTERDAM 
A. Content    Werkzaam bij de PTT 960418 1507L2Amsterdam 
Abraham Content07-12-1858 09-02-1942 83 Tas Centraal IsraŽlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis 1081733 GOUDA 0705a 
Alexander Tobias Content31-07-1926 11-08-1942 16  Ovl. Auschwitz 949628 AMSTERDAM 0802 
Charlotte Content13-11-1923 12-10-1942 18  Jan van Galenstraat 25, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
E. Content     962370 9 AMSTERDAM 1511 
Jonas Content17-02-1924 30-09-1942 18  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen 962987 AMSTERDAM 2950 
Jonas Content06-01-1892 31-01-1943 51 Witteboon Jan van Galenstraat 25, Haarlem 1320727 HAARLEM 0508b 
Lion Content16-08-1894 28-02-1943 48 Leeuwe Koopman, Frans Halsstraat 8a, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Hendrikus Cooijmans27-05-1922     1044886 BERLICUM 2407 
Arthur John Cook1910 25-04-1945 34  Marine Royal Marines 931606 KERKDRIEL 3615 
Eric H. Cook1918    Pilot Officer Royal Air Force/ POW 1033064 PEY 3443 
Ronald Hermond Downes Cook1912 13-05-1943 30  Flying Officer. Royal Air Force Volunteer Reserve 922275 DOORNSPIJK 3065 
William Henry Cook1918 03-02-1945 26  Fl. Sergeant Royal Canadian Air Force 1045041 1 WESTERBEEK 3125 
William Walter Rufus Cook1905 29-06-1943 37  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 944253 1 WOGNUM 3572 
Richard Arthur Cooke13-10-1918 27-02-1942 23  Stoker I KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
William Frank Cooke1924 07-11-1944 20  Marine Royal Marines 1035699 Veere 3047 
William Frank Cooke1924 07-11-1944 20  Marine Royal Marines 1035774 WESTKAPELLE 2539 
Christopher Denys Peacock Cookson1922 01-11-1944 22  Ty/Lieutenant RNVR ML.146 1035870 Westkapelle 2538 
Antonius Franciscus Coolen17-04-1897 09-11-1961 64   1026662 1 MOOK 3136 
Franciscus Coolen02-05-1916 11-05-1940 24  Sold. M.C.-II-2 R.I., ovl. Tilburg 1041916 ODILIAPEEL 0657 
Franciscus Coolen02-05-1916 11-05-1940 24  Sld. M.C.-II-2 R.I. 1054992 DEURNE 0488 
Franciscus Coolen02-05-1916 11-05-1940 24  Sold.M.C.-II-2 R.I. 1496157 WAALRE 1089d 
Henricus Johannes Adrianus Coolen08-06-1922 05-06-1945 22  Sold. 1 R.J. 1501099 WAALRE 1089t 
Henricus Johannes Adrianus Coolen08-06-1922 05-06-1945 22  Sold. 1 R.J. 1084269 1 OOLTGENSPLAAT 0667 
Lydia Coolen1931 19-08-1944 13  dv J. COOLEN en W. Lipsen 1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Theodorus Hendrikus Maria Coolen06-19-1914 18-09-1944 28   928258 1 NIJMEGEN 3355 
Trijntje Coolen08-10-1900 25-07-1945 44 Lochmann van Bennekom  1424921 SCHIERMONNIKOOG 0359 
Cornelis Franciscus Cools23-03-1926 19-06-1949 23  Huz. 2-2 RH Boreel 1086104 DEN HAAG 3024 
Cornelis Franciscus Cools23-03-1926 19-06-1949 23  Huz. 2-2 RH Boreel KL 1454429 AMERSFOORT 3767 
L. Cools     1274258 Willemstad 
Leonardus Cools19-07-1922 05-04-1945 22   1422043 NEUENGAMME c 
Leonardus Cools19-07-1922 05-04-1945 22  Heikestraat 36 1042909 1 TILBURG 2151a 
Petrus Cornelis Waltherus Cools14-11-1906 13-05-1940 33   1502023 HAELEN 1528nl 
Petrus Cornelis Waltherus Cools14-11-1906 13-05-1940 33  Sold. 3-I-30 R.I. 1501099 WAALRE 1089t 
Petrus Cornelis Waltherus Cools14-11-1906 13-05-1940 33  Sld. 3-I-30 R.I. 1026505 Nederweert 1251 
Phelomena Cools10-02-1888 13-05-1944 56 Suijkerbuijk Lid verzet 1500469 WAALRE 1089r 
Constant Willem Coolsma21-01-1911 18-08-1944 33  Gefusilleerd in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Constant Willem Coolsma21-01-1911 18-08-1944 33  Schrijver bij de politie / Lid verzet 1039981 Vught 2074a-l 
Leendert Cornelis Coomans 01-10-1942    1439381 SOEST 3079 MLD 42 
Leendert Gerardus Coomans20-10-1913 01-10-1942 28  Off.V III KMR 1035965 Tholen 1173 
Clifford Coombes1922 21-02-1945 22  Flying Officer Royal Air Force Volunteer Reserve  1048657 De RIPS 3624 
Geoffrey Cedrik Coombes 28-08-1942   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 944084 WERVERSHOOF 1780 
Frank Charles Coombs1924 01-11-1944 20  Telegraphist LCS(L).258 1035870 Westkapelle 2538 
Josephus Dominicus Coone30-04-1905 21-12-1941 36  Sgt.Macht. KM, ovl. Zd-Chinese Zee a/b Hr.Ms.KXVII 947104 DEN HELDER 2832/K17 
E.T. Cooper     1010807 HARDENBERG 3477 
Ernest W. Cooper 22-03-1945   L.Cpl Royal Marines 931606 KERKDRIEL 3615 
Harold L. Cooper21-07-1922 17-09-1944 22  SERGEANT 929999 GROESBEEK 2843 
Joseph John Cooper1921 27-07-1942 21  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 972289 ROTTEVALLE 0740 
Joseph John Cooper1921 27-07-1942 21  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 972321 1 OPEINDE 3478 
Ronald Bertram Cooper1922 23-06-1943 20  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 929363 BEUNINGEN 2447 
Arthur Coopman04-03-1896 09-07-1943 47  ConciŽrge Joods Lyceum in Den Bosch. 1032990 EIJSDEN 1754 
Charles Coopman10-01-1870 14-05-1943 73 Eisenmann  1032990 EIJSDEN 1754 
Josephina Coopman19-06-1901 11-06-1943 41  dv Charles COOPMAN en Fanny EISENMANN 1032990 EIJSDEN 1754 
T. Coopman    Omgekomen personeelslid van de W.S.B.Z. Amsterdam 962524 9 Amsterdam 1609 
Antonie Hendrik Coops21-11-1918 12-04-1945 26  Grossier in groenten 1057847 Zoetermeer 2015 
J.H. Coorens 01-12-1944   Overleden te Swalmen 1512018 ROERMOND0135c 
Jan van Cooten27-03-1916 27-02-1942 25  Kpl.Schr. KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Assuerus Antonius Joannes Arcadius Copier12-01-1922 25-08-1945 23  Lid N.B.S. 939132 SCHALKWIJK 1944 
Maurits Copoloviciu12-09-1922 12-04-1945 22  Arnoldystraat 22, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Sloim Copoloviciu21-05-1880 24-02-1945 64 Gich Arnoldystraat 22, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Marinus Coppejans02-03-1919 05-07-1944 25 Houkamp  1297298 1 MIDDELBURG 2191x 
Walter Coppel26-06-1901 01-01-1945 43 Stein  1047975 HELMOND 2725 
Walter Coppel26-06-1901 31-08-1944 43   1047975 HELMOND 2725 
Louis Hendrik Coppen23-10-1908 15-10-1943 34 Jongenburger Mlt. Sld. Inf. KNIL 1521828 ARNHEM 0837Bn 
EphraÔm Coppenhagen03-04-1882 14-05-1943 61  Perser Holl.Kattenb. ovl. Sobibor 950349 1479a AMSTERDAM 
Adrianus Coppens1925 26-09-1944 19   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Elisabeth H. Coppens1929 26-09-1944 15   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Hubertus J.F. Coppens1927 26-09-1944 17   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Margaretha M. Coppens1931 26-09-1944 13   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Maria C. Coppens1928 26-09-1944 16   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Petra C. Coppens1922 26-09-1944 22   1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Willem Johannes Copper09-09-1915 20-07-1943 27  Sgt. Gi. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Theodorus Hermanus Johannes Coppers09-08-1906 04-01-1940 33  Reserve-1e-luitenant 1441698 SOEST 3079 KL 18 
Leonardus Josephus Maria Coppes02-01-1920 04-09-1944 24  Gefusilleerd in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Leonardus Josephus Maria Coppes02-01-1920 04-09-1944 24  Controleur / Lid verzet 1039981 Vught 2074a-l 
Willem Thomas Coppij28-01-1905 12-05-1940 35  Sgt. 1-II-32 R.I. 993251 Tynaarlo 1629 
Willem Thomas Coppij28-01-1905 12-05-1940 35  Sgt. 1-II-32 R.I. 1073034 ROTTERDAM 0896 
Willem Thomas Coppij28-01-1905 12-05-1940 35  Sergt. 1-II-32 R.I. 1443234 RHENEN 4140 AL 
Bernard Coppis    44 1055622 9 HOLTHEES 2145 
Andries Coppoolse16-04-1905 08-05-1943 38  Sld. M.M.D. KNIL 1487690 ARNHEM 0837Bd 
Jan Coppoolse23-01-1921 26-11-1943 22  Friedhof Berlijn-Tegel 1297365 1 MIDDELBURG 2191xx 
Marinus Coppoolse27-04-1905 22-09-1944 39   1297298 1 MIDDELBURG 2191x 
Marie Joseph Peter Mathieu Corbeij16-05-1886 05-12-1950 64  Burgemeester / Lid verzet 1019418 1 SITTARD 0931 
Gabrielle Andrea Corbelli17-01-1900 10-03-1945 45  Ls.Sld.Inf. KNIL 1480619 ARNHEM 0837Pb 
Guglielmo Guiseppe Andrea Corbelli25-10-1907 10-05-1945 37  Ls.Sgt.MMD. KNIL 1481016 ARNHEM 0837Pc 
Alex Ernst Corbet10-10-1913 29-03-1943 29  Mil.Stoker KM 1486394 ARNHEM 0837Bc 
Herman Nicolaas Corbet04-08-1921 19-07-1946 24  Cadet-Vdg.Inf. 1434238 ROERMOND nim101 
Johan Pieter Leonard Corbet15-03-1922 18-07-1943 21  Sld. Gi. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Corneille du Corbier29-08-1917 28-02-1945 27  ovl. Apeldoorn 923941 DRIE 0126 
Hermanus Jozephus Henri Marie CorbiŤre13-05-1921 04-09-1945 24 Holmes Sgt. ML.KNIL. 1439062 SOEST 3079 KNIL 45 
Jacobus Corbijn14-11-1919 10-05-1940 20  Korp.1-I-6 R.A. 942784 SINT MAARTEN 0659 
Lodewijk Johannes Constantijn Cordesius11-07-1904 27-02-1942 37  Ltz.I KMR., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Ronald Cordingley1913 30-03-1943 29  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1010807 HARDENBERG 3477 
Richard Cordner 01-11-1944   Marine LCS(L).252 1035870 Westkapelle 2538 
Willem Johan Cordromp22-05-1916 26-02-1943 26  Brig. Gi. KNIL 1484846 ARNHEM 0837Bb 
Jan Jozef Cordus06-01-1918 12-11-1947 29  Sgt. 1460922 OIRSCHOT 3947j 
Jan Jozef Cordus06-01-1918 12-11-1947 29  Sgt.KNIL 1477900 ROERMOND nim090 
Josephus Johannes Corduwener18-07-1923 18-09-1944 21  Stucadoor 949915 AMSTERDAM 1466b 
Arthur Ian Corlett 20-02-1944   FLIGHT-SGT NAVIGATOR 33 926188 ELSPEET 3140 
Percival Maurice Corley1922 14-02-1943 20  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1030537 BEEGDEN 1523 
Adriaan J. Cormick1885 21-07-1943 58  Slachtoffer Fokker bombardementen 968168 AMSTERDAM 3095ak 
A.W. Cornelesen12-09-1921 02-10-1944 23   1055722 OEFFELT 1197 
Arnold Cornelis07-07-1942 17-10-1944   1036293 HOOFDPLAAT 3278 
Jacob Cornelis10-05-1914 06-02-1945 30  Expeditieknecht 1422043 NEUENGAMME c 
Petrus Cornelis08-11-1901 17-10-1944 42 Goole Landbouwer 1036293 HOOFDPLAAT 3278 
Gerardus Bernardus Cornelisse25-05-1936 07-05-1945  Slachtoffer schietpartij op de Dam, Amsterdam 962552 AMSTERDAM 1618 
Gerardus Bernardus Cornelisse25-05-1936 07-05-1945   1049717 3931 Amsterdam 
Jacob Cornelisse22-07-1905 09-10-1943 38  Betonwerker / Lid verzet 939535 BUNNIK 1903 
Jacob Cornelisse22-07-1905 09-10-1943 38  Betonwerker / Lid verzet 1035965 Tholen 1173 
Jan Cornelisse16-01-1922 30-04-1945 23  Visser 1037141 YERSEKE 1097 
Lambertus Cornelisse14-10-1913 15-05-1940 26  Sold. St.-8 R.I. 1443234 RHENEN 4140 AL 
Lambertus Cornelisse14-10-1913 15-05-1940 26  Militair Ereveld Grebbeberg, Vak 6-21 932473 EDE 1308 
Lambertus Cornelisse14-10-1913 15-05-1940 26  Sold. St.-9 R.I. 939918 Wijdemeren 1814 
Lieven Cornelisse04-08-1877 06-11-1944 67   1035965 Tholen 1173 
Theodora S. Cornelisse24-04-1920 17-07-1943 23 Veen Slachtoffer Fokker bombardementen 968168 AMSTERDAM 3095ak 
W.J. Cornelisse     1034610 VLISSINGEN 2606 
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-1923 09-12-1944 21   1297298 1 MIDDELBURG 2191x 
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-1923 09-12-1944 21  verpleger 1296962 1 MIDDELBURG 2191 
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-1923 09-12-1944 21  Beschieting Duits Rode Kruisvaartuig 1037376 MIDDELBURG 0064 
E. Cornelissen1942 26-09-1944   1056558 HEESWIJK 0774b 
Heinrich Anton Cornelissen28-09-1912 15-07-1943 30  Sgt. Inf. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Hendrik Cornelissen05-10-1918 13-11-1944 26  Landarbeider 1422043 NEUENGAMME c 
Hendrik Cornelissen05-10-1918 13-11-1944 26  Landarbeider 1038606 1 PUTTEN 0056b-c 
Hendrikus Richardus Cornelissen11-01-1890 30-07-1942 52  Pater missionaris H. Hart van Jezus (MSC) 1042909 1 TILBURG 2151a 
J. Cornelissen     1010598 HENGELO 0005 
Johannes Hendrikus Cornelissen13-12-1904 10-05-1940 35  Huz. II-Depot Cav. 1499753 WAALRE 1089o 
Lambertus Cornelissen10-04-1923 11-08-1945 22  Fabrieksarbeider 1051693 EINDHOVEN 0267 
Lambertus Cornelissen10-04-1923 11-08-1945 22  Halvemaanstraat 53, Eindhoven 1049330 EINDHOVEN 0788 Eld 
Lambertus Cornelissen10-04-1923 11-08-1945 22  Fabrieksarbeider 1037530 1 HULST 1705 
Martinus Cornelissen18-07-1916 19-07-1946 30  Marinier 2e kl. OVW/Med. Cie Mariniersbrigade 1020175 LINDENHEUVEL 0769 
Martinus Alphonsius Cornelissen19-09-1925 15-02-1947 21  Sld.OVW.StCie 2-6 RI KL 1502347 WAALRE 1089w 
Martinus Alphonsius Cornelissen19-09-1925 15-02-1947 21  Sld.OVW.StCie 2-6 RI 1459636 OIRSCHOT 3947o 
Martinus Alphonsius Cornelissen19-09-1925 15-02-1947 21  Sld.OVW.StCie 2-6 RI 1477925 ROERMOND nim083 
Peter Jan Cornelissen27-05-1911 23-03-1948 36  Lt. Kol. Staf Cie. 3 R.A. KL 1086104 DEN HAAG 3024 
Petrus Cornelis Antonius Cornelissen18-09-1899 26-02-1945 45  Ambt. C.C.D. / Lid verzet 1086442 DEN HAAG 2778 
Alfred Cornelius12-01-1918 19-02-1947 29  OvG II St 2-6 R.I. 1477925 ROERMOND nim083 
Alfred Cornelius12-01-1918 19-02-1947 29  OvG II St 2-6 R.I. 1459636 OIRSCHOT 3947o 
H.J. Cornet 08-06-1938   Sgt.KV.Vlg. 1440252 SOEST 3079 KNIL 14 
Hendrik Johannes Cornet13-12-1891 04-12-1944 52  Fourier KNIL, ovl. Batavia 945865 HAARLEM 2752 
Constant J.E. Cornips19-09-1895 05-09-1944 48  Gefusilleerd in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Constant Jozef Ernest Cornips19-09-1895 05-09-1944 48  Bureauchef armenraad / Lid verzet 1039981 Vught 2074a-l 
Adrianus Cornuijt15-09-1923 31-05-1945 21  Eckartseweg 388, Eindhoven 1049330 EINDHOVEN 0788 Eld 
Adrianus Cornuijt15-09-1923 31-05-1945 21   1048077 HELMOND 0964 
Frans Cornuijt16-04-1880 22-09-1944 64   1047965 1 MIERLO-HOUT 3674 
James Alex Cornwall28-12-1919 20-03-1945 25  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1037878 1 NIEUWDORP PB667 
Isidoor Coronel01-05-1918 30-09-1942 24  Tollenstraat 7, Culemborg 1326053 CULEMBORG 
J. Corper     962370 9 AMSTERDAM 1511 
Joseph (ĎJopieí) Corper08-01-1919 31-01-1944 25  * Amsterdam, + Auschwitz 1313493 ZAANDAM 1287 
Machiel Corper27-07-1894 27-07-1943 49   1422043 NEUENGAMME c 
Bernard Corporaal15-10-1921 11-01-1943 21  Korpl.Vltg.Telgr. 1439381 SOEST 3079 MLD 42 
Wilhelmus van de Corput08-11-1898 23-09-1943 44  Sgt.Inf. KNIL 1517833 ARNHEM 0837Bm  
Willebrordus Cornelis van de Corput17-12-1922 06-10-1944 21  Schilder 1496982 WAALRE 1089br 
Willebrordus Cornelis van de Corput17-12-1922 06-10-1944 21  Schilder 1497319 Alphen en Riel 
Andrť Correlje28-03-1918 15-01-1943 24  Sld.Gi. KNIL 1479723 ARNHEM 2315 
Edgar Alvares Corres22-11-1880 26-03-1944 63  Ovl. Auschwitz 933194 Zeist 1929 
Geertruida J. Corrie01-08-1864 11-10-1944 80  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1036173 1 OOSTBURG 3632 
James Joseph Corrigan1917 03-11-1944 27  Corporal, Cameronians (Scottish Rifles) 1297675 ARNEMUIDEN 2188 
James Joseph Corrigan1917 03-11-1944 27  Corporal, Cameronians (Scottish Rifles) 1297675 ARNEMUIDEN 2188 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker 1039538 Waalwijk 1088 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker 993899 1 Westervelde 0556 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker 992595 Westerveld 2395 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker 992491 VLEDDER 2496 
Nicolaas Corstanje10-02-1919 28-10-1944 25  verzet (LO-Goes) Gefussileerd 1037611 GOES 1099 
Nicolaas Corstanje10-02-1919 28-10-1944 25  gefus. Waalsdorpervlakte 1086785 SCHEVENINGEN 0351 
Nicolaas Corstanje10-02-1919 28-10-1944 25  Ll.vlieger K.M. /Lid verzet 1058793 Wassenaar 0829 
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-1907 03-05-1945 38  Notarisklerk 1048077 HELMOND 0964 
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-1907 03-05-1945 38 Mulder Notarisklerk 1047975 HELMOND 2725 
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-1907 03-05-1945 38  Notarisklerk 1499253 WAALRE 1089h 
Frederik Constantijn Petrus de Corte08-01-1921 17-07-1943 22  L. Sld. Inf. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Reginald George Marinus de Corte23-08-1923 14-07-1943 19  L. Sld. Inf. KNIL 1495627 ARNHEM 0837Bh 
Jan Cortenbach14-02-1870 16-10-1944 74   1055662 VIERLINGSBEEK 1201 
Abraham Haim Cortissos16-05-1891 04-06-1943 52  Ovl. Sobibor 943087 1 Purmerend 1533b 
Philippus Corts11-06-1921 02-12-1944 23  Student Landb. Hogeschool / Lid verzet 927108 WAGENINGEN 2932 
Philippus Corts11-06-1921 02-12-1944 23  Student / Lid verzet 645458 APELDOORN 1727 
Phillippus Corts11-06-1921 02-12-1944 23  gefus. Apeldoorn 928013 Wageningen 2625 
Desirť Cortvriendt1865 13-10-1944 79 Maes  1036003 BIERVLIET 2704 
Henricus Cornelius Corver16-02-1924 05-02-1945 20  Vertegenwoordiger 970710 AMSTERDAM 3707 
Johannes Cosijns19-01-1918 22-09-1944 26  Lijmbeekstraat , Eindhoven 1049330 EINDHOVEN 0788 Eld 
Johannes Cosijns19-01-1918 22-09-1944 26   1051693 EINDHOVEN 0267 
Eduard Abraham Cosman09-02-1875 25-02-1942 67 MENDES da COSTA Witte Singel 19, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Heintje Cosman06-09-1917 28-01-1944 26 Spiro Sjoa; Helenastraat 41, Den Haag 1060894 Voorschoten 1006 
Lťon Cosman29-08-1925 31-10-1942 17  Clivialaan 17, Heemstede 1318575 HEEMSTEDE3977 
Samuel Cosman02-12-1882 17-09-1942 59 Haan Clivialaan 17, Heemstede 1318575 HEEMSTEDE3977 
Ida Cosmann12-11-1864 23-04-1943 78  ovl. Sobibor 928704 DINXPERLO 2161 
Sara Cšcilia Cosmann23-10-1861 23-04-1943 81  ovl. Sobibor 928704 DINXPERLO 2161 
Titia Cossen21-12-1907 08-10-1944 36 Werner * Weener, + Auschwitz 1313493 ZAANDAM 1287 
Titia Cossen21-12-1907 08-10-1944 36 Werner Blekersstraat 39, Zaandam 1312996 1 ZAANDAM 1277a 
Frans da Costa 19-01-1942   vermoord nabij Tarakan a/b Japans oorlogsschip 933046 1 LOENEN, 3688 
Salmon da Costa23-09-1908 27-02-1942 33  Matr.Bott. KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Catharina da Costa Da Fonseca30-08-1908 16-04-1943 34 Krieker  1031630 1 KERKRADE 1526 
Abraham Coster20-11-1935 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Beatrix Irene Coster02-05-1941 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Bernard Coster14-05-1867 09-04-1943 75 Clarenburg Catharijnesingel 84, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Betsy Coster30-11-1856 16-04-1943 86  ovl. Sobibor 926544 Wageningen 2936 
Cato Coster10-03-1874 21-05-1943 69 Lange Echtgenote, Brugstraat A 169, Raalte 1006945 1 RAALTE 1952 
Cato Coster10-03-1874 21-05-1943 69 Lange Echtgenote, Brugstraat A 169, Raalte 1007241 RAALTE 1950 
David Salomon Coster21-05-1927 22-10-1942 15  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Elisabeth Coster12-12-1937 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
EmanuŽl Coster30-07-1875 05-03-1943 67  ovl. Sobibor 939917 Wijdemeren 0421 
Esther Mirjam Coster28-01-1903 03-12-1942 39  Naaister Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz 950349 1479a AMSTERDAM 
Hendrik Jan Coster23-03-1897 18-11-1939 42  Purser KV, s.s. Simon Bolivar 960743 1510a AMSTERDAM 
Hendrik Jan Coster23-03-1897 18-11-1939 42  Purser a/b s.s. Simon Bolivar 1080469 LEERDAM 1861 
Henriette Coster01-09-1939 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Johannes Petrus Marie de Coster22-01-1914 10-05-1940 26  Sld. 2-III-2 R.W. 1047615 DenBosch 2618 
Johannes Petrus Marie de Coster22-01-1914 10-05-1940 26  Sold. 2-III-2 R.W. 1500635 WAALRE 1089j 
Julius Coster16-03-1930 22-10-1942 12  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Lena Coster03-12-1896 14-05-1943 46 Noach Echtgenote, Zwolsestraat 16, Deventer 1013479 DEVENTER 3189 
Louis Coster20-06-1911 16-04-1943 31  Catharijnesingel 84, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Louis Coster13-06-1900 28-02-1943 42  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Meyer David Coster19-01-1926 28-02-1943 17  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Philip Coster24-08-1928 22-10-1942 14  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Salomon Coster13-03-1932 22-10-1942 10  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
SamuŽl Coster24-08-1923 28-02-1943 19  Tulpstraat 31, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Sientje Coster23-10-1863 05-10-1942 78 Zilverberg Weduwe, Molenstraat 33, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Rachel Costers24-05-1878 29-10-1942 64 Godfried Weduwe, Blankensteinweg 9, Meppel 995196 1 MEPPEL 0572 
Willem Costers27-01-1917 18-11-1939 22  Bediende KV s.s. Simon Bolivar 960743 1510a AMSTERDAM 
Johannes Pieter Cotť11-09-1907 06-04-1945 37  Ambtenaar / Lid verzet, gefusilleerd Limmen 947111 CASTRICUM 1539 
Hendrikus Theodorus van de Coterlet06-08-1918 27-02-1942 23  Marn.I, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 947140 1 SURABAYA 3714Ra 
Hendrikus Theodorus van de Coterlet06-08-1918 27-02-1942 23  Marn.I / Javazee a/b Hr. Ms. De Ruyter 939785 1688 HOOGLAND 
Leslie Cotton 30-04-1945   Sapper Royal Engineers 1016073 Almelo 1914aj  
Leslie Cotton1925 30-04-1945 19  Royal Engineers United Kingdom 1006878 HOLTEN 2674 
Maria Ludovica Couchuijt1883 11-10-1944 61 Morrelgem Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1036746 1 Sluis Belfort 
C.C.M.H. op den Coul    Werknemer Koninklijke Vopak N.V. 1071056 1 ROTTERDAM 2612 
Frank Gerald Coulby 01-07-1941   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1033194 1 MARIA-HOOP 3441 
FranÁois Louis Coulet02-08-1894 19-09-1945 51  Ls.Sld. KNIL 1481948 ARNHEM 0837Pd 
Feike Couperus15-02-1908 12-05-1940 32 Meer gesn.& begraven te Valkenburg (ZH) 926196 NUNSPEET 2654 
Laurens Courage12-06-1901 02-11-1944 43  Stratenmaker 1019418 1 SITTARD 0931 
Laurens Joseph Courage12-06-1901 02-11-1944 43  Wegwerker 1019417 SITTARD 2264 
Johann Richard Courant13-02-1905 29-11-1945 40  Hoofdcommies PTT 1293197 DEN HAAG 0620 
Derk Hendrikus Courbois10-02-1927 25-01-1950 22  Sgt.4-6 RI 1476468 ROERMOND nim016  
Derk Hendrikus Courbois10-02-1927 25-01-1950 22  Sgt.4-6 RI 1460291 OIRSCHOT 3947l 
Derk Hendrikus Courbois10-02-1927 25-01-1950 22  Sgt.4-6 RI 928414 NIJMEGEN 3323 
Jacobus Hendrikus Courbois20-11-1879 10-06-1945 65 Wenas Gep.Kan.Ekl.KNIL 1469955 DENEKAMP 1121 Mil 
Hartog Courlander23-10-1875 11-12-1942 67 Norden Franz Schubertstraat 85, Utrecht 1288778 1 UTRECHT 3869b 
Henri Alphons Elisabeth Courtens25-05-1927 24-08-1947 20  Sld Ekl. 1-8-RS 1455176 MAASTRICHT 2211 
Cornelia Cousin20-05-1918 03-12-1942 24  Kleermaakster Holl.Kattenb. Ovl. Auschwitz 950349 1479a AMSTERDAM 
Jean Cousin13-06-1907 17-05-1940 32  Sold. 224 R.I., Begraven in Gaillon 1297496 ARNEMUIDEN 0495 
Henk de la Cousine25-11-1905 09-11-1944 38   930739 W Maas en Waal 0450 
Joseph Alfred Emile Thomas Cousineau 24-02-1945   Flying Officer Royal Canadian Air Force 1056537 1 NISTELRODE 2122 
Johannes Gerhardus van Couten Piccardt Wieringa13-07-1915 29-10-1942 27  ovl. Nrd. Atl. Oceaan a/b m.s. Abosso II 1327975 DEN HELDER 2832/+a 
Henri Coutinho13-02-1924 30-09-1942 18  Roodenburgerstraat 72a, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Jan Coutinho     1558538  Den Haag VCL 
Joseph Arthur Leo Couture1921 21-07-1944 23  Fl. LieutenantTrade Royal Canadian Air Force 1045636 HERPEN 1801 
Paulus Couvťe18-07-1905 16-03-1943 37  Ls.Sld.Inf. KNIL 1486394 ARNHEM 0837Bc 
Paulus Couvťe18-07-1905 16-03-1943 37  Ls.Sld.Inf. KNIL 1015395 BORNE 1119 
Gerrit Pieter Couvert08-08-1914 03-1942   Elt. Inf. KNIL 1013394 Deventer 3190h 
Johannes Cornelis Couwenberg29-12-1910 22-10-1944 33  Beschieting Goirle, oktober 1944. 1048603 GOIRLE 2726 
Maurits Alexander Couwenberg21-10-1917 04-09-1945 27  Mlt.SM.Rtgft. 1439062 SOEST 3079 KNIL 45 
Theodorus Adrianus Maria Couwenberg26-05-1903 25-11-1944 41  Adv.-procureur / Lid verzet 928258 1 NIJMEGEN 3355 
Gerardus Judocus Joannes Couwenbergh26-11-1927 29-05-1949 21  Sld. 5-6 RI 1460187 OIRSCHOT 3947t 
Gerardus Judocus Joannes Couwenbergh26-11-1927 29-05-1949 21  Sld. 5-6 RI 1474897 ROERMOND nim003 
Ašron Couzijn23-07-1931 10-08-1943 12  Lange Giststraat 20, Middelburg: +Middelburg 1037240 1 MIDDELBURG 0065 
W.I. Couzijn     1011838 HAAKSBERGEN 2816 
H. Covil 24-07-1942   Stoker, s.s. Telamon 961106 AMSTERDAM 1510 F 
William Cowan1919 22-02-1945 25  Flying Officer Royal Canadian Air Force 1056537 1 NISTELRODE 2122 
Vincent Joseph Cownden 28-04-1944   Pilot Officer Royal Canadian Air Force 1032791 CARTILS 1768 
Albert George Cox1923 01-11-1944 21  Marine LCF.37, ex-LCT.725 1035870 Westkapelle 2538 
Elisabeth van Cox28-06-1889 19-09-1944 55 Oijen Stratumseind 51, Eindhoven 1049328 EINDHOVEN 0788 Inw 
Elisabeth Cox28-06-1889 19-09-1944 55 Oijen  1051226 EINDHOVEN 0787 
James Cox1911 17-10-1944 33  Private Royal Norfolk Regiment 1017882 1 VENRAY 1764 
Jozef Cornelis Cox06-11-1912 13-05-1940 27  Ovl. Woudenberg 1082481 GORINCHEM 0543 
Mathias Andreas Hubertus Cox09-03-1899 18-09-1944 45  SM. KNIL 1511368 ROERMOND 0135b 
Mathias Andreas Hubertus Cox09-03-1899 18-09-1944 45  SM. KNIL. 1025120 ROERMOND 0124 
Sir Cox    Spoorstraat 31, Tienray 1031861 1 TIENRAY 2927 
Theodorus Hubertus Wilhelmus Cox29-09-1904 08-08-1943 38  Wmr.Cav. KNIL 1511368 ROERMOND 0135b 
Theodorus Hubertus Wilhelmus Cox29-09-1904 08-08-1943 38  Wmr.Cav. KNIL 1497652 ARNHEM 0837Bi 
Theodorus Hubertus Wilhelmus Cox29-09-1904 08-08-1943 38  Wmr.Cav. KNIL 1025120 ROERMOND 0124 
Leo R. Jr. Coyle 05-04-1945   Staff Sergeant 287677 BARENDRECHT 0601 
James Patrick Coyne1905 30-04-1945 39  Royal Engineers United Kingdom 1006878 HOLTEN 2674 
Alida Suze Cozijn05-03-1911 13-11-1942 31  Bakkerstraat 1, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Mina Cozijn25-06-1896 03-09-1942 46  Burgemeester Schoonheijtstraat 37 Roosendaal, Sjoa 1462356 ROOSENDAAL 1223a 
Rebekka Cozijn16-07-1883 01-02-1943 59 IsraŽls Sjoa 1436873 GRIJPSKERK 0935 
Rebekka Cozijn16-07-1883 01-02-1943 59 IsraŽls Sjoa 980341 GRIJPSKERK 0935 
N.G. Crabbe     1274258 Willemstad 
William Crabtree 01-11-1944   Ty/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 1035870 Westkapelle 2538 
Betje Josephina Cracau11-03-1901   Crucq  1034719 Vlissingen 2530 
Daniel Cracau21-11-1917 31-03-1944 26   1034719 Vlissingen 2530 
David Cracau29-12-1906 31-12-1943 37   1034719 Vlissingen 2530 
Ester Cracau09-02-1908 07-09-1942 34 Walg  1034719 Vlissingen 2530 
Ester Cracau14-11-1853 29-03-1941 87 Vomberg Weduwe, Rodetorenplein 8, Zwolle 1000608 1 ZWOLLE 3206b 
Jacob Cracau21-09-1909 19-08-1942 32   1034719 Vlissingen 2530 
Rika Cracau22-12-1903 12-10-1942 38 Delafuente  1034719 Vlissingen 2530 
Sebilla Rebekka Cracau10-06-1894 17-09-1942 48   1009519 GOOR 1132 
Maria Theresia de Craecker14-07-1859 07-08-1944 85 Demping  1031630 1 KERKRADE 1526 
M.H. Craemers 29-09-1944  Cober  1030527 1 THORN 2787 
Peter Jameson Craigen1921 08-10-1944 23  Gunner Royal Canadian Artillery 1036051 Terneuzen 1957 
John Clayton Craine13-05-1919 21-09-1944 25 Mccahren Sgt. 1304183 SINTOEDENRODE 3958 
William Cram 15-06-1943   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1025683 GRASHOEK 2805 
Nicolaas Crama02-11-1911 21-04-1943 31  begr. Kanchanaburi War Cemetery 1327928 1 ZUID AFRIKA c 
Nicolaas Crama02-11-1911 21-04-1943 31  Res.AOO.Art. KNIL 1487690 ARNHEM 0837Bd 
Bernard Cramer17-09-1922 06-11-1944 22  gefus. Waalsdorpervlakte 1086785 SCHEVENINGEN 0351 
Bernard Cramer17-09-1922 06-11-1944 22  Student / Lid verzet 1058793 Wassenaar 0829 
Charles Guillaume Cramer10-10-1904 07-03-1943 38  Sld. Inf. KNIL 1484846 ARNHEM 0837Bb 
Harrie Cramer03-1944 18-08-1944   zv H. CRAMER en A. Smeets 1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Hendrik Anthony Cramer17-04-1901 08-01-1944 42  Ls.Sld.Inf. 496928 ZAANDAM 1281 
Hendrik Willem Egbert Cramer23-08-1884 17-12-1944 60  Dichter 1422043 NEUENGAMME c 
Henricus Cramer1919 18-08-1944 25 Smeets  1030402 1 MAASTRICHT 2208 
Theo Cramer    Was oud-leerling van het Amsterdams Lyceum 970178 AMSTERDAM 3471 
Hendrik Charles Cramm17-02-1918 30-03-1945 27  Res.2e Lt.Vlg. 1441044 SOEST 3079 KL 43 
Koos Louis Frederik George Cramm09-08-1887 12-08-1944 57  Gep. Ambtenaar PTT 1293197 DEN HAAG 0620 
Albertus Wilhelmus Crane16-03-1899 17-11-1944 45 Lubbersen Schilder 1038606 1 PUTTEN 0056b-c 
Constant Cranen15-06-1906 13-02-1943 36  Ls.Sld.Inf. KNIL 1484846 ARNHEM 0837Bb 
Paulus Nicolaas Crauwels17-08-1901 08-09-1944 43  Zetter 1019418 1 SITTARD 0931 
Thomas Edward Cornelius (T.E.C.) Crawford 06-04-1945   Rifleman / Queen's Own Rifles of Canada 31 jaar 929381 1 RHA 3119 
William Crawfurd14-05-1916 05-03-1943 26  Ls.Sld.Inf. KNIL 1484846 ARNHEM 0837Bb 
John Sidney Francis Victor Crawley1920 23-06-1943 22  Flight Sergeant Royal Air Force 934868 MAARN 3723 
David Esterling Crealock1922 01-11-1944 22  Lieutenant LCG(L).11, ex-LCT.392 1035870 Westkapelle 2538 
William Creech1916 20-10-1944 28  Sapper Royal Engineers 284 Assault Sqn. 1036482 1 IJZENDIJKE 1095 
Eric William Cuthbert Creed1919 26-03-1942 22  Pilot Officer Royal Australian Air Force  1004508 VRIEZENVEEN 1133 
Helena M.H. Creemers17-01-1924 19-09-1944 20   1051226 EINDHOVEN 0787 
Helena M.H. Creemers17-01-1924 19-09-1944 20  Gestelsestraat 140, Eindhoven 1049328 EINDHOVEN 0788 Inw 
Jean Antoon Maria Creemers28-08-1905 24-11-1944 39   1055662 VIERLINGSBEEK 1201 
P.G. Creemers   Schoeren  1025005 HERTEN 0130 
Theodorus Martinus Hubertus Creemers26-03-1921 04-10-1946 25  Sld.2-13 RI KL 1025120 ROERMOND 0124 
Theodorus Martinus Hubertus Creemers26-03-1921 04-10-1946 25  Sld.2-13 RI 1459929 OIRSCHOT 3947r 
Theodorus Martinus Hubertus Creemers26-03-1921 04-10-1946 25  Sld.2-13 RI KL 1512729 ROERMOND 0135d 
Wilhelmus Marinus Creemers16-07-1875 21-09-1944 69   929951 BEEK 1921 
Peter Cremers07-06-1903 31-01-1943 39  Omgekomen in Kamp Vught 1041219 Vught 0878c 
Peter Joseph Cremers11-03-1923 13-04-1942 19  Mijnwerker 1510989 ROERMOND 0135a 
Peter Joseph Cremers11-03-1923    Mijnwerker 1019418 1 SITTARD 0931 
Cornelis Adriaan Crena de Longh1918 2001 83   1081390 1 RIJNSBURG 3683 
Jan Hendrik Cretier14-06-1896 25-12-1944 48 Tilborg Waker Zuiderzeewerken 1038606 1 PUTTEN 0056b-c 
Jan Willem Creusen31-07-1893 31-05-1945 51  Handelsreiziger / Lid verzet 1031630 1 KERKRADE 1526 
Andries Creveld16-11-1891 31-08-1943 51 Levie Amsterdamschestraatweg 313 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Betje Sara Creveld25-04-1931 08-10-1942 11  Amsterdamschestraatweg 313 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Betsy Henriette van Creveld24-08-1919 13-01-1945 25 Zurel  962607 Amsterdam 2288 
David Salomon Creveld17-04-1924 30-09-1942 18  zv Samuel Creveld en Reina Levitus 992401 APPINGEDAM 1854 
Eduard Abraham van Creveld10-10-1875 04-09-1942 66  ovl. Auschwitz 934039 VEENENDAAL 1938 
Elisabeth Flora van Creveld06-02-1917     933671 Woerden 1868 
Elizabeth van Creveld30-10-1877 16-07-1943 65 Reens Lange Marktstraat 18, Leeuwarden 1308021 1 LEEUWARDEN 0362b 
Emanuel Philip Creveld14-04-1905 14-08-1942 37 Gompers Lange Groenendaal 82, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Eva van Creveld08-11-1930 06-08-1942 11   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Hendrika van Creveld07-12-1898 20-08-1942 43 Leeuwen Haarlemmerstraat 93, Leiden 1078123 1 LEIDEN 3472 
Johanna Creveld15-02-1882 12-10-1942 60 Nijstad Echtgenote, Schoolstraat 3a, Assen 999156 ASSEN 1137 
Leentje van Creveld21-10-1877 31-08-1942 64 Snatager Oudegracht 240 bis, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Leentje van Creveld21-10-1877 31-08-1942 64 Snatager ovl. Auschwitz 934039 VEENENDAAL 1938 
Mietje van Creveld25-08-1867 21-05-1943 75 Izaks ovl. Sobibor 933671 Woerden 1868 
Mietje van Creveld25-08-1867 21-05-1943 75 Izaks ovl. Sobibor 933595 Woerden 2760 
Philip Creveld26-09-1885 22-10-1942 57  Amsterdamschestraatweg 513, Zuilen 980642 1 UTRECHT 3869a 
Rebecca Anna Creveld22-02-1933 23-07-1942  Lange Groenendaal 82, Gouda 928304 GOUDA 0705b 
Ruby van Creveld01-08-1935 06-08-1942   443628 1 ROTTERDAM 3966 
Saartje Rieka Creveld18-06-1922 26-03-1943 20  dv Samuel Creveld en Reina Levitus 992401 APPINGEDAM 1854 
Samuel Creveld23-10-1889 18-08-1942 52  Bakker, Solwerderstraat 24, Appingedam 992401 APPINGEDAM 1854 
Sophie van Creveld28-12-1931 06-08-1942 10   443628 1 ROTTERDAM 3966 
LaRue F. Cribbs 07-07-1944   2Lt. U.S. Army Air Forces, Pilot 944746 1 HOORN 3030 
Adriana Crielaard12-10-1879 05-11-1944 65   1047355 HEUSDEN 3272 
Arie Crielaard01-03-1929 05-11-1944 15   1047355 HEUSDEN 3272 
Pieter Gerard Crietee30-11-1888 07-03-1942 53  Kapitein a/b ss. Poelau Bras 1081585 Hillegom 1866 
Catharina Petronella Crijns31-10-1970 18-02-1993 22  Kpl.1 KVV 1 NL/BE VN-vredesmacht ex-JoegoslaviŽ 1478941 ROERMOND nim206 
Catharina Petronella Crijns31-10-1970 18-02-1993 22  Kpl.1 KVV 1 NL/BE Tbat, VN-vredesmacht ex-Joegosla 1028244 MAASTRICHT 2245 
Catharina Petronella Crijns31-10-1970 18-02-1993 22  Kpl.1 KVV 1 NL/BE T. VN-vredesmacht ex-JoegoslaviŽ 1021091 Roermond 2397 
Leonard Jozef Gregorius Crijns12-03-1927 14-02-1946 18  Sld.5-7-RS 1026125 NUTH 1640 
Petrus Hubertus Crijns1923 18-09-1944 21   1031517 RIMBURG 0474 
Arthur Adolphe Crince Le Roy12-11-1890 14-08-1949 58   943596 1 NAARDEN 1818 
Edward Croal1915 17-12-1942 27  F/Sgt. - Rear Air Gunner 979512 1 WATERLO 0826 
Norman David Crockart 27-06-1940   Wing Commander (Pilot), R.A.F. 50 Sqdn. 942800 CALLANTSOOG 1669 
Karel Hendrik Croes24-06-1922 11-01-1942 19  Mil.Matr. KM. Hr.Ms. Prins van Oranje 948887 DEN HELDER 0473PvO 
EugŤne FranÁois Croese28-02-1905 23-08-1943 38  Ls.Sld.Inf. KNIL 1503539 ARNHEM 0837Bj 
Leentje Croese05-04-1900 03-09-1942 42 Hoorn Doniastraat 30, Zaandam 1312996 1 ZAANDAM 1277a 
Leentje Croese05-04-1900 03-09-1942 42 Hoorn * Amsterdam, + Auschwitz 1313493 ZAANDAM 1287 
Marianne Croese10-04-1919 03-12-1942 23  Werkzaam Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz 950349 1479a AMSTERDAM 
Roosje Croese14-09-1895 28-09-1942 47 Hoorn * Amsterdam, + Auschwitz 1313493 ZAANDAM 1287 
Roosje Croese14-09-1895 28-09-1942 47 Hoorn Narcisstraat 9, Koog aan de Zaan 1313358 1 ZAANDAM 1277b 
Samuel Croese25-02-1926 30-09-1942 16  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen 962987 AMSTERDAM 2950 
Ebel Croeze25-10-1922 01-04-1945 22  Landarbeider / Lid verzet 986414 1 LEEK 2443 
Clayton M. Croft 07-07-1944   S/Sgt, Waist Gunner 944746 1 HOORN 3030 
Andrť du Croix31-10-1910 10-03-1945 34  Doopsgezind predikant / Lid verzet. 968163 AMSTERDAM 2970 
Lucien de la Croix12-11-1915 26-09-1943 27  Mlt. Sld. Inf. KNIL 1517833 ARNHEM 0837Bm  
Willy la Croix    Was oud-leerling van het Amsterdams Lyceum 970178 AMSTERDAM 3471 
Willy la Croix10-08-1906 19-09-1944 38  Lid van de Communistische partij 962674 AMSTERDAM 2548 
Nelly Johanna Crok24-03-1894 11-09-1945 51 Frowein  496928 ZAANDAM 1281 
David Croll11-01-1911 12-06-1943 32  Sgt.Art.CORO KNIL., ovl. ten Noorden v Kinsayok 949111 Bussum 1815A-J 
David Croll11-01-1911 12-06-1943 32  Sgt. Art. CORO KNIL 1491308 ARNHEM 0837Bf 
Peter Guthrie Cromack1920 15-10-1944 24  Private Royal Norfolk Regiment 1017882 1 VENRAY 1764 
Prudent J. Crombeecke13-02-1906 21-02-1945 39  Floralaan 188, Eindhoven 1049328 EINDHOVEN 0788 Inw 
Andries Cornelis Jacobus Crombeen22-09-1911 21-09-1966 54  Brig, ovl. Ten westen van Luzon a/b Hofuku Maru 945865 HAARLEM 2752 
Joseph Johanna Crommentuyn03-03-1920 01-08-1947 27  Sld. Ekl. KNIL 1512729 ROERMOND 0135d 
Joseph Johanna Crommetuyn03-03-1920 08-1947   Sld. Ekl. KNIL 1025120 ROERMOND 0124 
Franciscus Crompvoets01-02-1903 14-09-1943 40 Selbach  1028244 MAASTRICHT 2245 
Johannes Cromsigt15-01-1925 09-12-1946 21 Leenders Dpl.Sld.1-3 RI KL 1500635 WAALRE 1089j 
Johannes Cromsigt15-01-1925 09-12-1946 21  Dpl.Sld.1-3 RI KL 1045117 1 SCHIJNDEL 0954 
Henriette Croneberg04-02-1874 22-05-1944 70 Bremer  1019418 1 SITTARD 0931 
Bertha Cronenberg15-02-1869 28-05-1943 74 Vleeshouwer  1033706 ECHT 1758 
Peter Johannes Antonius Crooijmans02-10-1906 27-10-1944 38  Controleur V.V.O. 1017882 1 VENRAY 1764 
Anna Crooneberg22-10-1870 28-05-1943 72   1019418 1 SITTARD 0931 
Emma Crooneberg22-05-1875 05-03-1943 67 Prins  1019418 1 SITTARD 0931 
Hendrikus Christianus Croonen02-04-1910 30-09-1944 34  Sgt. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene 1049135 EINDHOVEN 0788 Mil 
Hendrikus Christianus Croonen02-04-1910 30-09-1944 34  Sergt. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene 1041916 ODILIAPEEL 0657 
Hendrikus Christianus Croonen02-04-1910 30-09-1944 34 Gerwen Sergt. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene 1497751 WAALRE 1089e 
Henricus Johannes Croonen10-07-1881 19-08-1942 61  Missionaris 1046934 OISTERWIJK 3049 
Henricus Johannes Croonen10-07-1881 19-08-1942 61  Missionaris 1042909 1 TILBURG 2151a 
Arthur Croonenberg25-11-1900 30-04-1943 42 Zeligman  1018844 GREVENBICHT 3684 
Erna Croonenberg16-03-1929 31-08-1942 13  dv Arthur CROONENBERG en Helena ZELIGMAN 1018844 GREVENBICHT 3684 
Erna Croonenberg16-03-1929 31-08-1942 13   1019418 1 SITTARD 0931 
G.H. Croonenberg 13-03-1944   Overleden te Herten 1511368 ROERMOND 0135b 
Gustaf Croonenberg09-11-1865 14-05-1943 77   1018844 GREVENBICHT 3684 
Julienne Croonenberg20-03-1933 31-08-1942  dv Arthur CROONENBERG en Helena ZELIGMAN 1018844 GREVENBICHT 3684 
Nel Croonenbroek    Kesselse Oorlogsslachtoffer 1026081 KESSEL 1773 
Debora Crost12-01-1876 17-09-1942 66  Brinkstraat 1 huis, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Grietje Crost29-12-1890 17-09-1942 51 Wesel Brinkstraat 1 huis, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Michel Crost15-10-1865 22-10-1941 76 Vas Dias Ploegstraat 25 huis, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Sara Crost15-09-1893 02-07-1943 49  Ploegstraat 25 huis, Amsterdam 1296494 AMSTERDAM 
Jan Jozef GabriŽl Maria Crousen04-05-1926 30-10-1947 21  Marn.3  1020222 1 SITTARD 0698 
Clarenc Crowther1910 17-04-1945 34  Gunner Royal Artillery 932524 1 OTTERLO 3164 
James Crozier1922 01-11-1944 22  Leading Seaman LCS(L).258 1035870 Westkapelle 2538 
Willeboord Crucq14-01-1916 13-11-1942 26  Stoker olieman KM 1034719 Vlissingen 2530 
Willeboord Crucq14-01-1916 13-11-1942 26  Stoker olieman KM. Hr.Ms. Isaac Sweers 948952 DEN HELDER 0473is 
Julian Dťsirť Cruden02-11-1913 28-05-1942 28  Bediende KV s.s. Poseidon 960743 1510a AMSTERDAM 
Henri Hubert Andrť van Crugten17-09-1907 15-01-1943 35  SMA.Inf. KNIL 1479723 ARNHEM 2315 
Henri Hubert Andrť van Crugten17-09-1907 15-01-1943 35  SMA.Inf.KNIL 1455176 MAASTRICHT 2211 
Hendrikus Hubertus Cruijen18-03-1900 04-03-1944 43  Adj. O.O. Inf. KNIL 1026125 NUTH 1640 
Jacobus Cruijen10-01-1923 15-02-1947 24  Sld.OVW.SOP. 1434238 ROERMOND nim101 
Rinke Cruijff21-11-1923 16-12-1946 23  Korpl.Mars.OVW. KM 1014739 DEVENTER 3009 
Petrus Paula Crul1876 11-10-1944 68  Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1036746 1 Sluis Belfort 
Melanie Maria Cuelenaere1893 11-10-1944 51  Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1036746 1 Sluis Belfort 
Achilius Cuellenaere1864 23-10-1944 80   1036463 EEDE 1190 
Andre Cuellenaere1922 08-10-1944 22   1036463 EEDE 1190 
Emile Cuellenaere1869 25-10-1944 75   1036463 EEDE 1190 
Juliana Cuellenaere1879 23-10-1944 65   1036463 EEDE 1190 
Melania Cuellenaere1893 11-10-1944 51   1036463 EEDE 1190 
Johannes van Cuijk02-03-1877 03-01-1946 68  Geestelijke broeder Leoncius Maria 1041912 Uden 3607 
Frans Hendrikus Cuijpers21-03-1918 11-01-1942 23  Stoker I KM. Hr.Ms. Prins van Oranje 948887 DEN HELDER 0473PvO 
Jan Herman Cuijpers16-01-1916 10-04-1943 27  Sld. Gi. KNIL 1025737 1 MEIJEL 1805 
Jan Herman Cuijpers16-01-1916 10-04-1943 27  Sld. Gi. KNIL 1487690 ARNHEM 0837Bd 
Josephus Johannes Cuijpers22-09-1919 13-10-1944 25  Klompenmaker 1030589 1 STEVENSWEERT 1255 
Josephus Johannes Cuijpers22-09-1919 13-10-1944 25  Klompenmaker 1030724 1 LINNE 1250 
William James Cullen1920 26-10-1944 24  Trooper Royal Armoured Corps  1048312 HAAREN 0953 
Elisabeth Culp28-06-1893 05-09-1944 51 Roos Echtgenote, Nieuwe Bosscheweg 94, Tilburg 1042121 Tilburg 2525 
Elisabeth Culp28-06-1893 05-09-1944 51 Roos Nieuwe Bosscheweg 94 1042909 1 TILBURG 2151a 
Gustav Ernst Culp03-05-1872 28-09-1942 70  Sjoa; Gladdiolusstraat 1, Hilversum 1318575 HEEMSTEDE3977 
Martha Culp30-04-1907 31-10-1944 37  Muziek- en pianolerares 1004955 1 STEENWIJK 0060 
Willem Culp28-02-1907 26-09-1942 35 Woudhuijsen Anna van Burenlaan 48, Haarlem 945759 HAARLEM 0508a 
Wolf Culp19-06-1908 30-09-1944 36 Velleman Matrassenfabrikant 1004955 1 STEENWIJK 0060 
Wolf Culp19-06-1908 30-09-1944 36  Guido Gezellestraat 33, Eindhoven 1049324 EINDHOVEN 0270 
Edward Nicholas Cummings1920 12-06-1943 22  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 930026 Voorst 3081 
Ariana Cune28-02-1881 11-12-1942 61 Elsas ovl. Auschwitz 939213 1 MIJDRECHT 1888 
Henriette Cune25-06-1891 05-02-1943 51 Cohen ovl. omg. Auschwitz 939213 1 MIJDRECHT 1888 
Isaia Andries Cune28-06-1876 21-01-1943 66  ovl. omg. Auschwitz 939213 1 MIJDRECHT 1888 
Jacob Andries Cune20-02-1879 17-09-1942 63  ovl. omg. Auschwitz 939213 1 MIJDRECHT 1888 
Rebekka Cune10-11-1882 26-02-1943 60 Bergen ovl. Auschwitz 939213 1 MIJDRECHT 1888 
Wolf Cune17-10-1885 13-03-1943 57  ovl. Sobibor 939213 1 MIJDRECHT 1888 
Martha Cunow23-02-1862 09-07-1943 81 Holz Ovl. Sobibor 933194 Zeist 1929 
W.B.S. Cunychame     929414 ZELHEM 0806 
Arnoldus Cupido31-12-1901 21-08-1943 41  Maj.Macht. KM 1503539 ARNHEM 0837Bj 
Robert Stone Currier08-07-1919 21-09-1944 25  1LT 504 PIR Co A ,82nd Airborne Division 928573 1 LENT 1558 
D. Curtin    Lid Cruise Staff 1070708 1 ROTTERDAM 3618a 
Kenneth William Curtis 01-11-1944   Marine LCF.37, ex-LCT.725 1035870 Westkapelle 2538 
William Joseph Curtis1926 28-10-1944 18  Private The Queen's Royal Regiment (West Surrey) 1043129 UDENHOUT 0768 
Bertha Cussel16-03-1858 24-04-1943 85 Heilbron Omgekomen in Kamp Vught 1041031 Vught 0878h-j 
Bertha Cussel16-03-1858 24-04-1943 85 Heilbronn Doctor Rivestraat 21, Lochem 931691 LOCHEM 3220 
Johanna Cussel15-02-1888 28-05-1943 55 Gompertz ovl. Sobibor 928704 DINXPERLO 2161 
Luis Cussel09-12-1882 13-05-1943 60  Veekoopman 931081 TERBORG 1995 
Gerardus Hubertus Custers22-03-1909 11-05-1940 31  dpl soldaat, MC-II-37 R.I. 1028194 MAASTRICHT 3112 
Gerardus Hubertus Custers22-03-1909 11-05-1940 31  Sld. M.C.-II-37 R.I. 1019418 1 SITTARD 0931 
Gerardus Hubertus Custers22-03-1909 11-05-1940 31  Sld. M.C.-II-37 R.I. 1018875 BORN 3567 
Robert Henry Cutler1922 26-10-1944 22  Trooper Royal Armoured Corps  1048312 HAAREN 0953 
Evert van Cutsem01-11-1925 30-04-1947 21  Dpl. Sld. 1-3-2 R.I. I Div. 7 D D 1459855 OIRSCHOT 3947p 
Evert van Cutsem01-11-1925 30-04-1947 21  Dpl. Sld. 1-3-2 R.I. I Div. 7 D D 1467705 ARNHEM 0838 
Evert van Cutsem01-11-1925 30-04-1947 21  Dpl. Sld. 1-3-2 R.I. I Div. 7 D D 1475525 ROERMOND nim107 
Aron Cutzien01-05-1898 24-04-1942 43 Polak Juwelier, Diezerstraat 56, Zwolle 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Hartog Aron Cutzien14-10-1869 16-07-1943 73  Zich noemende Krukziener 1008080 1 OLDENZAAL 0812 
HenriŽtte Cutzien10-02-1901 19-10-1942 41 Vos  1008080 1 OLDENZAAL 0812 
HenriŽtte Cutzien10-02-1901 19-10-1942 41 Vos Echtgenote, Bentheimerstraat 54a, Coevorden 997613 COEVORDEN 1157 
Judith Sippora Cutzien07-01-1938 28-01-1944  dv Aron CUTZIEN en Catharina POLAK 1000421 1 ZWOLLE 3206a 
Louis Cutzien29-08-1893 23-07-1943 49   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Salomon Cutzien24-12-1895 31-12-1942 47   1008080 1 OLDENZAAL 0812 
Annie Cyzner16-11-1934 25-10-1944  Blauwkapelscheweg 59, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Jecheskel Cyzner17-03-1902 28-02-1945 42 Polak Blauwkapelscheweg 59, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Simon Cyzner10-09-1929 28-02-1945 15  Blauwkapelscheweg 59, Utrecht 980642 1 UTRECHT 3869a 
Stefanie Czaczkes05-05-1887 23-04-1945 57 Reiss Dutoitstraat 7, Gouda 1081733 GOUDA 0705a 
Chaim Mordka Czapnik21-03-1904 31-03-1944 40 Grynszpan Lange Nieuwstraat 111 1042909 1 TILBURG 2151a 
Chaim Mordka Czapnik21-03-1904 31-03-1944 40 Grynszpan Koopman, Lange Nieuwstraat 111, Tilburg 1042121 Tilburg 2525 
Fanny Czapnik25-11-1930 07-09-1942 11  dv Chaim Mordka CZAPNIK en Frajdla GRYNSZPAN 1042121 Tilburg 2525 
Fanny Czapnik25-11-1930 07-09-1942 11  Lange Nieuwstraat 111, Tilburg 1042104 Tilburg 2528 
Fanny Czapnik25-11-1930 07-09-1942 11  Lange Nieuwstraat 111 1042909 1 TILBURG 2151a 
Leo Leib Czapnik03-08-1936 07-09-1942  Lange Nieuwstraat 111 1042909 1 TILBURG 2151a 
Leo Leib Czapnik03-08-1936 07-09-1942  zv Chaim Mordka CZAPNIK en Frajdla GRYNSZPAN 1042121 Tilburg 2525 
Salomon Czapnik08-06-1933 07-09-1942  zv Chaim Mordka CZAPNIK en Frajdla GRYNSZPAN 1042121 Tilburg 2525 
Salomon Czapnik08-06-1933 07-09-1942  Lange Nieuwstraat 111, Tilburg 1042104 Tilburg 2528 
Salomon Czapnik08-06-1933 07-09-1942  Lange Nieuwstraat 111 1042909 1 TILBURG 2151a 
Arthur Paul IsraŽl Czellitzer05-04-1871 16-07-1943 72  Willem II-straat 64 1042909 1 TILBURG 2151a 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact