Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Oorlogsmonumenten
Adres: Diversen

Persoonslijst

- ? - ' - . - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Roger Cabanela1914 28-02-1944 29  FRANSE 1E BATAILLON DE FUSILIERS MARINS Wassenaar 2393 
Pierre Cabarat 18-07-1949   overgebracht naar Loir en Cher (kerkhof Blois) Huijbergen 
Maria Hubertina Clara Cabo30-06-1905 16-09-1944 39 Boesten  MAASTRICHT 2245 
Julianus Johannes Antonius Cadot29-03-1914 19-06-1940 26  Kpl.Torpm. KM ROOSENDAAL 1223b 
Julianus Johannes Antonius Cadot29-03-1914 19-06-1940 26  Kpl.Torpm. KM., ovl. Noordzee a/b Hr.Ms. O 13 DENHELDER 2832/O13 
Julianus Johannes Antonius Cadot29-03-1914 19-06-1940 26  Korpl.Torpm. KM WAALRE 1089r 
Aarnout van Cadsand12-12-1920 27-02-1942 21  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
Hilda Julie Caffť02-08-1925 03-09-1943 18  (Ex)Leerling Montessori Lyceum Amsterdam AMSTERDAM 3600 
Oscar Lee Cagle24-01-1923 21-09-1944 21 Cruse Royal Canadian Air Force. Second Lieutenant (piloo WEERSELO 
Hans Cahen23-02-1923 21-05-1943 20  Zoeterwoudsesingel 69, Leiden Leiden 3472 
Oscar Cahen25-09-1874 13-03-1943 68  Singel 196, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Wilhelmina Alwina Cahen15-08-1859 30-01-1943 83 Gompertz Bgr. Assen, herbegraven Zorgvlied te Amsterdam ASSEN 2609d 
John William Cahill1923 21-11-1944 21  Technical Sergeant EEMNES 1948 
Joseph Bertie Cahill1920 16-10-1944 24  Corporal Royal Norfolk Regiment Venray 1764 
Bella Cahn05-05-1870 21-05-1943 73 Liffmann Ridder van Catsweg 47, Gouda GOUDA 0705b 
Bertha Cahn26-08-1874 27-11-1942 68 Mendel Kievitstraat 27, Hengelo Hengelo 2375 
Blandina Cahn26-10-1888 23-11-1942 54 Kosten Melkhandelaarster, Benzenraderweg 66 a, Heerlen HEERLEN 0001 
David Cahn04-05-1891 30-09-1944 53  Koopman, Schaesbergerstraat 60, Kerkrade Kerkrade 1526 
David Leo Cahn07-12-1923 14-08-1942 18  Slager, Lenculenstraat 9, Maastricht 1 MAASTRICHT 2212 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  Lid van een knokploeg AMSTERDAM 2548 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  Gefus. Waalsdorpervlakte Amsterdam 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  gefus. Waalsdorpervlakte SCHEVENINGEN 0351 
Ernst Cahn27-07-1889 03-03-1941 51  Koopman / Lid verzet Wassenaar 0829 
Hannelore Cahn31-05-1935 25-10-1944  Nieuwegracht 92, Utrecht UTRECHT 3869a 
Heinrich Cahn08-06-1878 27-11-1942 64  Koopman, Nieuwstraat 13, Hengelo Hengelo 2375 
Henriette Cahn23-11-1909 22-10-1942 32 Falkenstein Draaiweg 57 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Jeanette Cahn18-12-1859 10-05-1943 83 Meyer Echtgenote, Graaf Huynlaan 5, Geleen 1 SITTARD 2265 
Josef Cahn25-08-1925 02-05-1945 19  Nieuwegracht 92, Utrecht UTRECHT 3869a 
Julia Cahn01-02-1865 14-05-1943 78 Sassen Echtgenote, Molenweg 18, Sittard 1 SITTARD 2265 
Leo Cahn17-02-1901 16-07-1943 42 LŲwenthal Hartingstraat 18 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Maurice Cahn16-03-1923 31-10-1944 21  Bankwerker-hand EINDHOVEN 0267 
Maurice Cahn16-03-1923 31-10-1944 21  Smalle Haven 8, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Regina Cahn13-07-1878 05-02-1942 63   1 SITTARD 0931 
Rosalia Cahn09-09-1876 09-04-1943 66 Rood  1 SITTARD 0931 
Rosalie Cahn16-05-1879 23-07-1943 64 Kamp Kellenstraat 27, Bergh 's-Heerenberg 0501 
Ruth Sara Cahn21-12-1941 27-06-1943  Hartingstraat 18 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Selma Cahn22-06-1913 23-07-1943 30 Veltman Speelmansstraat 22, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362c  
Bina Cahnter10-04-1865 14-05-1943 78 Schaap  EIJSDEN 1754 
Georges Zeligman Cahnter30-06-1891 25-04-1943 51 Content Advocaat & procureur & beŽdigd vertaler EIJSDEN 1754 
Georges Zeligman Cahnter30-06-1890 25-04-1943 52  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Ivan William Cain24-11-1923 06-10-1944 20  Nieuw-Zeelandse piloot NIJMEGEN 3737 
Claude Cecil Cairns1922 01-11-1944 22  Able Seaman LCT(R).363 Westkapelle 2538 
Thomas Robert Cairns 13-05-1943   Flight Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve EEMNES 1948 
Alphonse Henri Calame17-02-1922 01-03-1942 20  Matr. III KM. Hr.Ms. Witte de With DEN HELDER 0473ESRW 
Henri Johan Nobel Calame21-02-1900 24-01-1946 45  Beambte der PTT DEN HAAG 0620 
Joseph van Calck08-10-1924 28-09-1944 19   HAELEN 1528blg 
Joseph van Calck08-10-1924 28-09-1944 19  2de Eenheid THORN 2776 
Herman Calff22-06-1888 09-07-1943 55 Keizer Kinderhuissingel 104, Haarlem HAARLEM 0508b 
Willy Calicher07-05-1920 13-01-1942 21  Sgt.Vlg.ML.KNIL. SOEST 3079 KNIL 42 
Johannes Marinus Calis 15-04-1958  Rietveld Elt.Vlg. KLu SOEST 3079 KL 55 
Rutgerus Johannes Calis09-03-1923 25-01-1945 21  Ovl. DŲlkau, Landkreis Merseburg Laren 1532 
Stefanus Johannes Calis02-07-1924 13-04-1943 18  Ovl. Salzgitter-Watenstedt Stadtkreis Salzgitter Laren 1532 
Nannette Calisch26-07-1868 21-09-1942 74  Johan van Vlietstraat 81 rood, Haarlem HAARLEM 0508b 
Rachel Calisch22-02-1856 21-09-1942 86 Mahlman Aelbertsbergstraat 70, Haarlem HAARLEM 0508a 
Suzanna Calisch26-05-1866 21-09-1942 76 Margadant Johan van Vlietstraat 81 rood, Haarlem HAARLEM 0508b 
Cornelis Caljť24-10-1905 17-09-1944 38 Janse  VLISSINGEN 2606 
Jacobus Caljouw19-05-1871 03-11-1944 73 Bliek op plaquette 2 wordt de naam vermeld. NenSt-Joosland 2219 
Marinus Caljouw10-10-1887 01-11-1944 57 Theune  ARNEMUIDEN 2218 
Freerkje van Calker1911 05-08-1944 33 Werf HOOGEVEEN 2631 
Florentius Jacobus Abraham Calkoen28-06-1883 03-05-1942 58  Lid verzet 9 AMERSFOORT 1680 
Mari Cornelis Calkoen09-07-1912 19-04-1943 30  Assuradeur AMERSFOORT 3767b 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel KL AMERSFOORT 3767 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel WAALRE 1089h 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel KL HELMOND 2725 
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-1928 29-12-1948 20  Huz. 2-2 RH Boreel KL HELMOND 0964 
Peter Alexander Callaars05-02-1924 05-12-1944 20  ovl. Bergen, provincie Bergen NIEUWEGEIN 1898 
James Edward Callaghan 01-04-1943   Sergeant 20 jaar Hulshorst 3296 
Willism James Callaghan1922 31-05-1942 19  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve BADHOEVEDORP 3440 
John Arthur Callan1919 17-12-1942 23  Sgt. - Flt. Engineer 1 WATERLO 0826 
Benjamin Hendrikus Johannes Callenbach20-05-1909 26-11-1946 37  Maj. 3-3-R Ir NIJKERK 2360 
Debora Callo28-01-1888 16-07-1943 55 Dam  1 SLIEDRECHT 0798 
Henri Callo25-09-1875 02-07-1943 67   1 SLIEDRECHT 0798 
Izašk Callo18-03-1885 14-09-1942 57   1 SLIEDRECHT 0798 
Kurt Levie Callo18-06-1918 12-03-1945 26  Kantoorbediende ROTTERDAM 0910 
Kurt Levie Callo18-06-1918 12-03-1945 26  Kantoorbediende ROTTERDAM 0909 
Marianna Callo07-06-1881 04-06-1943 61 Hartz  1 SLIEDRECHT 0798 
Mozes Callo09-11-1883 17-09-1943 59   1 SLIEDRECHT 0798 
Horace Callow1917 21-07-1944 27  Flying Officer Royal New Zealand Air Force Heythuysen 2799 
C.G.A. Calluij     Vught 2417 
Gerardus Theodores van Calmthout22-08-1893 02-06-1940 46  Scheepstimmerman K.V. Vlissingen 2530 
Aloijsius Camiel Calon28-03-1924 24-11-1944 20   Venray 1926 
August P.H. Cals05-02-1914 26-09-1944 30   1 SCHIJNDEL 0954 
Arthur Calsijn23-04-1937 02-02-1945  Fatale incidenten Goirle, na de bevrijding. GOIRLE 2726 
Celesta M. de Caluwť05-10-1893 26-10-1944 51 Scherbeijn Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Reijnier Joseph van Calveen08-04-1917 17-09-1944 27  ovl. Op de Eisenbahn nabij Bremen BREUKELEN 1942 
Reijnier Joseph van Calveen08-04-1917 17-09-1944 27  ovl. Op de Eisenbahn nabij Bremen 1 SOEST 1580 
Ivor Calvert1921 27-10-1944 23  Lance Corporal Royal Armoured Corps HELVOIRT 3061 
Hendrik Frederik Camerling09-01-1910 27-02-1942 32  Mil.Matr.KM, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
Jan Daniel Camerling Helmolt19-11-1914 14-05-1940 25  Res.OvG II 8 Dep.G.K.Tr., Bronzen Leeuw LEERSUM 2391 
J.D. Camerling Helmont     9 AMERSFOORT 1682 
Gibson Cameron1919 23-06-1943 23  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve MARKELO 3176 
Gibson Cameron1919 23-06-1943 23  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1129 MARKELO 
Hugh Perry Cameron1924 05-10-1944 20  Private Algonquin Regiment, R.C.I.C. Terneuzen 1957 
Augusta Cammaert20-07-1899 11-10-1944 45  Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1 Sluis Belfort 
Jacob Cammeraat11-09-1928 06-09-1949 20  Dpl.Sld.401 Inf. KL MOERKAPELLE M 2503 
Jacob Cammeraat11-09-1928 06-09-1949 20  Dpl.Sld.401 Inf. ROERMOND nim113 
Lilian Maud Camnitzer07-03-1939 03-09-1943   Almelo 1914aj  
Frank Camolese22-08-1923 12-04-1945 21  RRoyal Canadian Artillery 23 Field Regiment OOTMARSUM 1128 
Maria op den Camp 14-09-1944  Rouland  BEEK 1857 
Teunis Campagne13-09-1895 02-05-1922 26 Vink Metaalbewerker bij Metawa TIEL St.M. 
Teunis Campagne13-09-1895 02-05-1943 47 Vink Metaalbewerker bij Metawa TIEL Dom. 
Teunis Campagne13-09-1895 02-05-1943 47 Vink Metaalbewerker / Lid verzet Tiel 0335 
Claude FranÁois Campan 21-05-1945   Sergent - 3e R.C.P.  ASSEN 1146 
Claudius Campan 12-04-1945   Sergeant 3R.C. E.M.E. SPIER 0988 
Alistair Campbell 23-09-1944   Sgt. Weert 3417 
Clarence Christopher Campbell1923 01-11-1944 21  Stoker 2c LCS(L).256 Westkapelle 2538 
Dale E. Campbell14-06-1922 20-09-1944 22  PVT van 504 PIR Company I van 82e Airborne Divisio Lent 1558 
Daniel Mclean Campbell1915 11-05-1941 25  Pilot Officer Royal New Zealand Air Force 1 OPMEER 2996 
J.W. Campbell 24-10-1944    Huijbergen 
Ettje Hermina van Campen1902 17-09-1944 42 Groos Slachtoffer Bombardement EDE 3416 
Pieter van Campen05-05-1900 10-05-1940 40  Res.Kapt. M.C.-III-R.Gr. SCHAARSBERG 2162a 
Emile van Campenhout11-07-1919 31-05-1945 25  Vlasbewerker Hulst 1705 
Jan Remco Theodoor Campert15-08-1902 12-01-1943 40  Dichter NEUENGAMME c 
Jan Remco Theodoor Campert15-08-1902 12-01-1943 40  Dichter SPIJKENISSE 0053 
Feico Pieter Jan Camphuis24-06-1890 27-04-1945 54  Koopman / Lid verzet Tynaarlo 1627 
Abraham Samuel Campignon28-04-1904 31-08-1943 39  Tetterodestraat 42 zwart, Haarlem HAARLEM 0508d 
Antje Campion15-04-1864 28-01-1944 79 Bollegraaf Molenstraat, B 267, Farmsum HELLUM 0282 
Henricus Johannes Louis Camps24-12-1923 11-07-1946 22  Marinier 2e kl. OVW./2e Inf. Bat. Cie E Mariniersb CASTENRAY 3018 
Henricus Johannes Louis Camps24-12-1923 11-07-1946 22  Marinier 2e kl. OVW., ovl. Soerabaja Venray 1759 
Henricus Johannes Louis Camps24-12-1923 11-07-1946 22  Marn.2 OVW. 1 SITTARD 0698 
Theodorus Antonius Campschreur19-02-1905 02-11-1944 39   BEEK 1921 
Jean Jacques Andrť Camus04-07-1921 30-10-1944 23  S.Lieut. Begraven in Thiers ARNEMUIDEN 2218 
S. Canas    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam Amsterdam 
Ernest Leslie Cane1920 27-09-1944 24  Private Hampshire Regiment DRIEL 1551 
Abraham Caneel29-04-1903 11-08-1942 39  Koopman Veendam 1286 
Abraham Caneel29-04-1902 30-04-1943 41 Tobar Handelaar, Emmastraat 3a, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Bernard Caneel22-05-1932 12-02-1943 10  zv Abraham CANEEL en Helena TOBAR 1 ZWOLLE 3206a 
Berta Caneel14-02-1878 20-03-1943 65 Polak Grote Kerkstraat 61, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Betje Caneel04-12-1882 16-04-1943 60   OISTERWIJK 3049 
Betje Caneel04-12-1882 16-04-1943 60  Pioenroosstraat 11, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Hartog Gerhard Caneel20-06-1903 30-04-1943 39 Koopman Vertegenwoordiger, Nieuwstraat 57, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Herman Caneel08-04-1901 30-09-1942 41 Benninga Koopman Veendam 1286 
Johanna Kato Caneel03-04-1913 03-09-1943 30  Ovl. Auschwitz Veendam 1286 
Joseph Caneel24-01-1873 14-05-1943 70 Benninga Koopman Veendam 1286 
Joseph Caneel04-03-1930 18-10-1944 14  Ovl. Auschwitz Veendam 1286 
Mozes Caneel05-07-1938 19-02-1943  zv Hartog Gerhard CANEEL en Regina KOOPMAN 1 ZWOLLE 3206a 
Mozes Caneel11-04-1938 30-04-1943  zv Salomon CANEEL en Carolina Eva BAMBERG 1 ZWOLLE 3206a 
Salomon Caneel08-10-1905 30-04-1943 37 Bamberg Handelaar, Vispoortenplas 10, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Salomon Caneel21-03-1906 13-02-1945 38  Daguerrestraat 8, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Salomon Caneel21-03-1906 13-02-1945 38  Monteur EINDHOVEN 0267 
Sientje Caneel15-02-1930 12-02-1943 12  dv Abraham CANEEL en Helena TOBAR 1 ZWOLLE 3206a 
Lea Canes 12-04-1895 11-06-1943 48 Brilleslijper * Amsterdam + Sobibor ZAANDAM 1287 
Abraham Canes11-08-1914 01-09-1941 27  Koopman Slachtoffer: Holocaust/Vervolging GOES 1099 
Eva Canes20-11-1920 04-06-1943 22 Coini Veeteeltstraat 76 h, Amsterdam AMSTERDAM 
Lea Canes12-04-1895 11-06-1943 48 Brilleslijper  1 ZAANDAM 1277a 
Lea Canes12-04-1895 11-06-1943 48 Brilleslijper * Amsterdam, + Sobibor ZAANDAM 1287 
Leman Canes13-03-1893 28-02-1943 49 Dresden Veeteeltstraat 76 h, Amsterdam AMSTERDAM 
Samuel GaÔm Canes17-10-1877 31-10-1944 67  Raadsheer AMSTERDAM 2967 
Samuel GaÔm Canes17-10-1877 31-10-1944 67  Advocaat AMSTERDAM 2968 
Amelia Philomina Caniere1873 11-10-1944 71 Vijnckier Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1 Sluis Belfort 
Leo Canjels1906 18-08-1944 38 Lutgenau  1 MAASTRICHT 2208 
Leonardus Hubertus Canjels17-05-1906 18-08-1944 38  Ondermachinist NS MAASTRICHT 2240 
Bair van Cann1933 07-10-1945 12  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen LOMMEL 
Cor van Cann1936 07-10-1945  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen LOMMEL 
Sjra van Cann1931 07-10-1945 14  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen LOMMEL 
Adrianus Hendrik Cannoo28-01-1917 29-06-1943 26  Sld.Inf.KNIL ARNHEM 0837Bg 
Albert Hendrik Cannoo04-03-1920 02-03-1942 21  Mlt.Sgt.Bommenr. SOEST 3079 KNIL 42 
Barend Cantelberg18-02-1912 11-08-1943 31 Danoewiria Sm. I. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bi 
Barend Capelle02-02-1892 17-07-1942 50  Lid verzet BUNNIK 1903 
W. van Capelle    Metaalbewerker 1 ROTTERDAM 3618c 
Francito Leoncito Capello03-10-1900 06-05-1942 41  Matroos KV, s.s. Amazone Amsterdam 
Mietje Cappel29-04-1872 16-04-1943 70 Pool Koningin Wilhelminalaan 144, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Mietje Cappel29-04-1872 16-04-1943 70 Pool Koningin Wilhelminalaan 144, Voorburg DEN HAAG 0280 
Eduard Theodorus Cappers31-08-1877 05-06-1945 67  Missionaris / Hoofd Centr. Missie 1 TILBURG 2151a 
Karel Herman August Cappetti29-09-1921 24-05-1945 23  Med. student / Lid verzet Ulft 1988 
Philippus Henricus Catharina Cappetti01-04-1926 06-04-1949 23  Sld.StCie 5-RS Ulft 1988 
Philippus Henricus Catharina Cappetti01-04-1926 06-04-1949 23  sold.StCie 5-RS ULFT 0105 
Philippus Henricus Catharina Cappetti01-04-1926 06-04-1949 23  Sld.StCie 5-RS NIJMEGEN 3323 
E.H. Capron     Willemstad 
Willy Captain21-07-1916 24-09-1943 27  Mlt. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bm  
Hanna deÁa CaranÁa26-04-1874 31-08-1942 68 Davidson Kruisstraat 43, Haarlem HAARLEM 0508b 
J. CaranÁa     Amsterdam 
Mozes Caransa    Personeelslid Maison de Bonneterie AMSTERDAM 2942 
Wilhelm Fredrik Adriaan Cardon11-10-1903 12-08-1943 39  L. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bi 
David Cardozo16-06-1880 14-10-1944 64 Morpurgo * Amsterdam, + Auschwitz ZAANDAM 1287 
David Cardozo16-06-1880 14-10-1944 64 Morpurgo Wattstraat 8, Wormerveer 1 ZAANDAM 1277b 
Rachel Cardozo07-12-1883 14-05-1943 59 Collem Lange Groenendaal 38, Gouda GOUDA 0705b 
Rebecca Cardozo01-06-1909 02-07-1943 34 Velleman Echtgenote, Pretoriusstraat 93 I, Amsterdam ROERMOND 2991 
Rebecca Cardozo01-06-1909 02-07-1943 34 Velleman Distelstraat 24, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Sara Abigael Cardozo29-11-1937 21-10-1944  Zandvoortweg 90, Baarn BAARN 0681L 
Saul Cardozo24-04-1910 04-05-1945 35 Abas Koopman, Zandvoortweg 90, Baarn BAARN 0681L 
Benny Everhard Carels23-01-1921 27-02-1942 21  Mil.Matr., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Celina Carels22-11-1922 19-11-1942 19  Naaister Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz Amsterdam 
Jurrien Carels05-01-1892 30-10-1943 51  Sgt. Art. KNIL ARNHEM 0837Bo 
Johan Ferdinand Carelsz23-09-1925 29-03-1949 23  Sld. ekl. Inf. M.P. ROERMOND nim047 
Anna Catharina Caris11-03-1860 10-01-1945 84 NiŽns  Nederweert 1251 
Hendrica H. Caris   Cloudt  Heythuysen 1798 
Henricus Andreas Mathijs Caris24-08-1926 22-07-1947 20  Marinier 3ekl. z/m 3e Inf. Bat. Mariniersbrigade Nederweert 1251 
Henricus Andreas Mathijs Caris24-08-1926 22-07-1947 20  Marinier 3ekl. z/m 1 SITTARD 0698 
Jan Gerard Caris25-03-1923 12-06-1945 22  Beekerstraat 10, Beek BEEK 1857 
Jan Gerard Caris25-03-1923 12-07-1945 22  Landarbeider 1 PUTTEN 0056b-c 
Peter Hubertus Caris10-01-1924 08-03-1944 20  Auto-monteur NUNHEM 0013 
Adrianus Frederik Alexander Carli01-08-1918 27-02-1942 23  Stoker I KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
G.A. Carlier     Willemstad 
Carl Wilfred Carlson1913 10-10-1944 31  Private Algonquin Regiment, R.C.I.C. Terneuzen 1957 
Clifford Emil Carlson1921 20-10-1944 23  Private Royal Canadian Army Service Corps IJzendijke 1095 
Geoffrey Carman1910 07-09-1941 31  Sergeant Royal New Zealand Air Force Tytsjerkster 0157 
Johannes S. Carmiggelt01-01-1909 26-09-1943 34  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Franciscus Michiel Caron16-12-1902 31-05-1945 42  Expediteur WAALRE 1089m 
Adolf Willem Carp07-02-1890 03-07-1943 53  Sergt. Konstabel KM ARNHEM 0837Bg 
Leonardus Antonius Alphonsus Carpaij17-09-1905 10-05-1940 34  Sold. 2-I-3 R.I. WAALRE 1089n 
Leonardus Antonius Alphonsus Carpaij     MILL 2076 
Leonardus Antonius Alphonsus Carpaij17-09-1905 10-05-1940 34  Sld. 2-I-3 R.I. 1 MILL 2383 
Arend de Carpentier31-07-1925 13-09-1948 23  Kan.6 RVA 2 Brig ROERMOND nim009 
Jan de Carpentier28-02-1917 13-08-1945 28  Ls.Sld.KNIL ZAANDAM 1281 
David E. Carr 20-10-1943    1 SLEK 3444 
David E. Carr    S / Sgt.; Prisoner of War; Tail Gunner ECHT 3502 
Joseph Carruthers 19-11-1940   Leading Telegraphist Royal Navy a/b Hr.Ms.O22 DEN HELDER2832 / O22 
Howard Carson1920 13-04-1945 24  Corporal Essex Scottish Regiment, R.C.I.C. HOOGHALEN 1168 
Raymond L. Carson 18-09-1944   Driver/Pvt 101 Airborne Division 326 Engineer Batt 1 MOERGESTEL 3052 
Wietske Carst26-10-1873 08-01-1941 67 Draaijer  SCHIERMONNIKOOG 0359 
Charles Carter1919 25-09-1944 25 Herdman Flight Lieutenant Royal Air Force Volunteer Res. ARNHEM 3647 
Richard Michael John Carter1925 04-10-1944 19  Private Hampshire Regiment DRIEL 1551 
Roy Edward Carter1921 09-07-1944 23  Flying Officer Royal Canadian Air Force Tilburg 3121 
W. Carter    Marine Royal Marines Veere 3047 
C.P. Carthier 06-11-1944   Overleden ten gevolge van een bombardement Utrecht 1703 
E.H. Cartigny 18-12-1944   Overleden te Roermond ROERMOND0135c 
Marie Cartoef29-09-1922 03-12-1942 20 Polk Naaister Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz Amsterdam 
Carel Hendrik Carton07-01-1923 16-04-1945 22  Ambtenaar GAB / Lid verzet LEIDEN 2440 
Petrus Joannes Antonius Carton16-12-1906 10-05-1940 33 Vlaming Bakker OOSTERHOUT 0712 
Willem Cesar Cornelis van Casand17-12-1919 13-06-1943 23  Matr.Se. KM ARNHEM 0837Bf 
Joseph Maria Casander18-10-1925 28-05-1945 19  Reclame-tekenaar B÷HLEN a-i 
Norris B. Case07-01-1922 20-09-1944 22  Private 504PIR, 82nd Airborne Division/Radio Opera Lent 1558 
Isašc Casoetto07-10-1886 22-10-1942 56 Koenen Sigarenmaker, Bloemstraat 9, Steenwijk 1 STEENWIJK 3068 
Felicitas Sophia Didi Maria Elisabeth van Caspel11-12-1937 26-03-1943   Wageningen 2625 
Felicitas Sophia Didi Maria Elisabeth van Caspel11-12-1937 26-03-1943   Wageningen 1316 
Jacob van Caspel25-07-1886 26-03-1943 56 Roelvink  Wageningen 2625 
Jacob van Caspel25-07-1886 26-03-1943 56 Roelvink  Wageningen 1316 
Evert Reijer Caspers11-01-1911 10-10-1942 31  ovl. Ierse Zee a/b m.s. Atlas Wageningen 2937 
Evert Reijer Caspers11-01-1911 10-10-1942 31  lid Korfbalvereniging Vada Wageningen 1314 
Evert Reijer Caspers11-01-1911 10-10-1942 31  1e Machinist KV, m.s. Atlas AMSTERDAM 1510 F 
Gordon Henry Charles Cass1923 12-04-1945 21  Private 48th Highlanders of Canada, R.C.I.C. Voorst 3127 
Jacob Casseres28-01-1876 24-09-1943 67 Davidson Binnenweg 209, Heemstede HEEMSTEDE3977 
David Cassier03-01-1901 30-09-1942 41 Waterman Gouwsluisseweg 81 rood, Alphen aan den Rijn ALPHEN ad RIJN 818 
EmanuŽl Cassier02-10-1891 05-10-1942 51  Visserstraat 31, Alphen aan den Rijn ALPHEN ad RIJN 818 
Hendrika Cassier19-11-1892 05-10-1942 49  Visserstraat 31, Alphen aan den Rijn ALPHEN ad RIJN 818 
Isašc Emanuel Cassier22-02-1933 19-08-1942  Gouwsluisseweg 81 rood, Alphen aan den Rijn ALPHEN ad RIJN 818 
IsraŽl Cassier29-11-1934 19-08-1942  Gouwsluisseweg 81 rood, Alphen aan den Rijn ALPHEN ad RIJN 818 
Ilse Cassirer26-08-1908 17-09-1943 35 Alexander ovl. Auschwitz Wageningen 2625 
Ilse Cassirer26-08-1908 17-09-1943 35 Alexander ovl. Auschwitz Wageningen 2936 
F.D. Casteels     Willemstad 
Krijn Castel04-12-1917 17-06-1943 25  Kellner Veere 2671 
Lein Adriaan Castel12-10-1898 17-11-1940 42   WEST-SOUBURG 2593 
Cornelis Abraham Casteleijn05-10-1911 13-05-1940 28  Sergt. 2-I-14 R.I. +Rhenen BRIELLE 2019 
Cornelis Abraham Casteleijn05-10-1911 13-05-1940 28  Sgt. 2-I-24 R.I. SCHAARSBERG 2162a 
Marie Castelijns16-12-1923 06-04-1945 21  Dienstbode Texel 1024 
Ronald Arthur Caston1921 23-03-1945 23  Pilot Officer Royal Air Force Volunteer Reserve Vlieland 3657 
Hendrik Ferdinand Guichart Henriques de Castro16-08-1910 15-03-1942 31  Res.Elt.Inf. KNIL 1 MEERSSEN 2068 
Maria Castro1890 18-08-1944 54 Detisch  1 MAASTRICHT 2208 
Albert ten Cate02-08-1898 04-02-1945 46  Spoorwegarbeider 1 SAPPEMEER 0661 
Egbert ten Cate03-08-1914 10-01-1944 29  Textielfabrikant / Lid verzet Almelo 1914aj  
Jan ten Cate20-01-1920 13-05-1940 20  Sold.16 M.C. IV Div. RHENEN 4140 AL 
Jan ten Cate24-03-1915 03-08-1943 28  Correspondent / Lid verzet Tynaarlo 1624 
Jan ten Cate20-01-1920 13-05-1940 20  Sld. 16 M.C. IV Div. VRIEZENVEEN 1133 
Johan Marie ten Cate04-02-1912 20-09-1943 31  Mlt.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bl 
Johannes ten Cate22-10-1916 14-05-1940 23  Lichtmatroos KM RHENEN 2740 
Wybe ten Cate19-10-1877 05-07-1945 67  Admin. 1 SAPPEMEER 0661 
Gerben Eelke Cath05-10-1892 16-02-1942 49   DEVENTER 3009 
Hendrik Frans Cath24-01-1898 03-07-1943 45  Administrateur DEVENTER 3009 
R. Cathan    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam Amsterdam 
Adelheid Cats16-04-1888 09-07-1943 55 Steinberg Echtgenote, Phil. Vingboonstraat 31, Tilburg Tilburg 2525 
Adelheid Cats16-04-1888 09-07-1943 55 Steinberg Phil. Vingboonstraat 31 1 TILBURG 2151b  
Alexander Cats05-02-1905 09-07-1942 37  Centauriestraat 63, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Anna Cats08-10-1911 26-10-1944 33 Gosschalk Echtgenote, Brinkgreverweg 172, Deventer DEVENTER 3189 
Elias Cats17-02-1910 31-12-1943 33   ENSCHEDE 3195 
Gerardus Cats14-05-1919 23-02-1942 22  gefus. Waalsdorpervlakte SCHEVENINGEN 0351 
Gerardus Cats14-05-1919 23-02-1942 22  Expediteur Wassenaar 0829 
Johanna Cats02-03-1890 13-03-1943 53 Solmanovits Heemskerkstraat 32, Delft DELFT 3603 
Keetje Klara Cats03-08-1895 11-02-1944 48 Stork Krugerlaan 109, Gouda GOUDA 0705b 
Mietje Cats13-03-1874 26-10-1942 68 Frank Crabethstraat 51, Gouda GOUDA 0705a 
Minny Hanny Cats06-03-1920 14-10-1943 23  Schotersingel 7, Haarlem HAARLEM 0508d 
Nathan Jacob Cats28-11-1895 29-01-1943 47 Noll Kleiweg 67, Gouda GOUDA 0705b 
Roosje Cats04-02-1882 08-10-1942 60 Godfried Kouterstraat 4 h, Amsterdam AMSTERDAM 
Grietje Catsiohn01-12-1872 20-03-1943 70 Krammer Breedeplaats 10, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Izaak Catsman25-01-1925 28-09-1947 22  Sold. 3-1 R.S. KL TERNEUZEN 0113 
Christiaan Anton Cattel12-05-1923 28-10-1944 21  Ambtenaar / Lid verzet DEN HAAG 
Willy Otto van Cattenburch10-04-1915 06-03-1942 26  Marn.II KM SURABAYA 3714m 
Stefan van Caubergh21-06-1918 30-06-1943 25  Mlt. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bg 
Willy van Caubergh18-10-1921 18-07-1943 21  Sld. Art. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Johannes Michael Caubo28-04-1891 13-02-1945 53 Schenk ovl. Kdo. SchŲmberg, Conc.kamp Natzweiler ORRY-LA-VILLE 3359 
Simon Caun20-03-1926 30-09-1942 16  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen AMSTERDAM 2950 
Andre Causijn1871 08-10-1944 73   EEDE 1190 
Camiel Causijn1873 08-10-1944 71   EEDE 1190 
Petrus Causijn1866 08-10-1944 78   EEDE 1190 
Leonard Causley1914 26-07-1942 28  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve Venlo 0029 
Alex Cauveren01-04-1907 15-03-1945 37 Marx Marnixplein 2, Haarlem HAARLEM 0508c 
Anna Cauveren21-10-1911 11-02-1944 32 Bonn Weidestraat 58 huis, Amsterdam AMSTERDAM 
Jonas Efraim Cauveren17-03-1883 28-05-1943 60  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Jozef Cauveren06-05-1919 29-10-1941 22  Ovl. Mauthausen DOETINCHEM 3215a 
Margaretha Frederika Cauveren08-01-1914 20-03-1943 29 Meliono Oudaenstraat 15, Haarlem HAARLEM 0508c 
Salomon Cauveren01-01-1899 11-05-1940 41 Witsen Perseusstraat 17, Haarlem HAARLEM 0508c 
R.A. van Cauwenberge     Willemstad 
Martinus Cornelis Cavaljť07-03-1916 19-11-1942 26  Hulppredikant / Lid verzet Soest 1582 
Martinus Cornelis Cavaljť07-03-1916 19-11-1942 26  In het geheim geŽxecuteerd SOEST 2081 
Cyril John Cave1919 01-11-1944 25  Ty/Sergeant Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 2538 
William James Caws1923 01-11-1944 21  Ty/Act/Sub Lieutenant RNVR LCG(M).102 Westkapelle 2538 
Charles A. Cawthorn    evaded DEURNE 0045 
Henri Albert Cayaux05-07-1918 27-02-1942 23  Mil.Matr.Mont., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Jacobus J.A. Ceelen22-04-1922 14-10-1944 22  Jan v.d. Heidestraat 5, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Eld 
Teunis Ceelen22-02-1925 10-11-1944 19  ovl. Lippendorf, Landkreis Borna SLIEDRECHT 2766 
Teunis Ceelen22-02-1925 10-11-1944 19   B÷HLEN a-i 
Thomas Henricus Ceelen13-01-1924 20-07-1945 21  Landbouwer Nederweert 1251 
Johannes Celie21-05-1925 24-06-1949 24  Sld Ekl. 716 LTD ROERMOND nim033 
Gťrard Jean Philippe du Celliťe Muller05-12-1911 23-10-1943 31  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bn 
Wilhelm Leonard Andrť du Celliťe Muller17-10-1887 28-10-1942 55  Lid verzet. ovl. Kdo. Oranienburg DRIEBERGEN 1899 
Nicolaas Johan Celosse28-04-1917 05-09-1944 27  Gefusilleerd in Kamp Vught Vught 0878c 
Nicolaas Johan Celosse28-04-1917 05-09-1944 27  Res.2e Lt., Bronzen Leeuw Kruis van Verdienste Vught 2074a-l 
Nicolaas Johan Celosse28-04-1917 05-09-1944 27  Res.2e Lt. B.B.O. LOENEN Kapel 44 
Abraham DaniŽl Leonard Cense22-12-1904 20-03-1943 38  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bc 
Edith Cett03-01-1921 10-12-1942 21  2e Akkermuntstraat 6, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Inw 
Frits Ceuleers09-05-1921 05-09-1943 22  Cadet Vdg.Art. KNIL ARNHEM 0837Bk 
T. Ceulemans     Willemstad 
Alphonsus Antonius Pieter Hubertus Ceulen29-10-1923 18-03-1945 21  Student / Lid verzet ROERMOND 0135d 
George Ceulen1888 18-08-1944 56 Cosemans  1 MAASTRICHT 2208 
Charles Frederik de Ceuninck van Capelle10-06-1897 13-04-1943 45  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bd 
Hugo Louis de Ceuninck van Capelle14-12-1919 11-01-1942 22  Mil.Matr. KM. Hr.Ms. Prins van Oranje DEN HELDER 0473PvO 
Jacobus Antonius de Ceuster10-02-1928 20-09-1949 21  Marinier 2e kl. z/m Mariniersbrigade WAALRE 1089br 
Jacobus Antonius de Ceuster10-02-1928 20-09-1949 21  Marinier 2e kl. z/m Mariniersbrigade BREDA 2115l 
Aarnoud Cevaal18-06-1932 02-11-1944 12  op plaquette 2 wordt de naam vermeld. NenSt-Joosland 2219 
Wouter Cevaal22-05-1914 17-01-1945 30  Bediende a/b m.s. Magdala 1 ROTTERDAM 3618a 
Gerardus Hubertus Cevat26-11-1920 10-03-1945 24   ZAANDAM 1278 
Jean Ceysens     HILVERSUM 1368 
Christiaan Gerardus Chabot22-05-1914 29-10-1944 30 Groeneveld Sjouwer Waalwijk 1088 
Azdin Chadi02-11-1988 06-04-2009 20  Sld1 42 Painfbat LJ KL. Vredesmacht Afghanistan Uden 3607 
Azdin Chadli02-11-1988 06-04-2009 20  Sld1 42 Painfbat LJ. Vredesmacht Afghanistan Roermond 2397 
Azdin Chadli02-11-1988 06-04-2009 20  Sld1 42 Painfbat LJ ROERMOND nim208 
D.T. Challik 24-10-1956    SOEST 3079 MLD 50 
Marcel Chambeau30-07-1896 15-08-1944 48  Omgekomen in Kamp Vught-vliegveld Venlo Vught 0878c 
Allan Lloyd Chambers 13-04-1945   Private Essex Scottish Regiment, R.C.I.C. HOOGHALEN 1168 
George Chambers1917 01-11-1944 27  Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 2538 
Louise Ursule Chambon11-02-1891 03-01-1945 53 Ero  DENHAAG 0435 
Louise Ursule Chambon11-02-1891 03-01-1945 53 Ero ovl. RavensbrŁck KOOG ad ZAAN 1276 
Chamin1920 27-02-1942 21  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
William Charles Chandler1923 25-05-1944 20  Fl.Sergeant Royal Australian Air Force 1 LIEROP, 0427 
Denys William Birkett Channing1921 29-06-1943 21  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve NETERSEL 2595 
R.F.C.H. le Chantre04-11-1909 09-09-1944 34  Belgische verzetsman Voerendaal 2280 
Frank Albert G. Chaplin 17-10-1944   Private Royal Norfolk Regiment Venray 1764 
Alfred William Musgrave Chapman1922 29-09-1941 19  Sergeant Royal Australian Air Force 1 LANDSMEER 3063 
Barend Chapon04-08-1884 02-02-1943 58 Zilverberg Spaarnelaan 25, Haarlem HAARLEM 0508d 
Bertha Anna Chapon23-07-1918 12-02-1943 24  Spaarnelaan 25, Haarlem HAARLEM 0508d 
Bertha Anna Chapon23-07-1918 12-02-1943 24  Ovl. Kdo. Auschwitz II - Birkenau HEEMSTEDE 1264 
Hartog Samuel Chapon28-02-1917 12-02-1943 25  Ovl. omg. Auschwitz HEEMSTEDE 1264 
Hartog Samuel Chapon28-02-1917 12-02-1943 25  Spaarnelaan 25, Haarlem HAARLEM 0508d 
Jenny Chapon10-08-1909 12-02-1943 33  Spaarnelaan 25, Haarlem HAARLEM 0508d 
Jenny Chapon10-08-1909 12-02-1943 33  Telefoniste te Haarlem, ovl. Auschwitz HAARLEM 3324 
Cornelis Chardon31-08-1919 20-04-1945 25  Advocaat / Lid verzet AMSTERDAM 1493 
Cornelis Chardon31-08-1919 20-04-1945 25  Advocaat / Lid verzet AMSTERDAM 2968 
Aaltje Jansje Charisius15-12-1909 24-10-1943 33 Bakergem ovl. Malang, kamp 1 SOEST 1580 
Lodewijk Edmond Charles13-01-1899 16-12-1949 50  Opziener gevangeniswezen 1 OLDENZAAL 0812 
Ernest Charlet1923 20-10-1944 21  Rifleman Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C. IJzendijke 1095 
G. de Charon de Saint Germain02-08-1925 10-09-1958 33  Sergt.Vltm.KM ROERMOND nim097 
G. de Charon de St. Germain03-07-1920 10-09-1958 38  Sergt.Vltm. SOEST 3079 MLD 50 
Sarah Chasin01-09-1901 26-03-1944 42  Boschdijk 771, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Eddy Herman Chateau11-07-1915 30-08-1941 26  Se.maat SOEST 3079 MLD 40 
Gerard Marie Joseph de Chateau21-05-1905 26-05-1942 37   WAALRE 1089br 
Cornelis Chatelain16-05-1918 02-03-1942 23  Matr.I KM. Hr.Ms. Endeh DEN HELDER 0473ESA 
Frans Adolf Teddy Chatelin18-09-1916 19-02-1942 25  Mil.Matr.Telgr, ovl Str.Badoeng a/b HrMs.Piet Hein DEN HELDER 0473PH 
W. Chatelin 30-10-1961    SOEST 3079 KL 55 
Cornelis Wilhelmus du Chatinier09-04-1924 29-03-1945 20  Rijwielhersteller NEUENGAMME c 
Albertus Josephus Ignatius Chattelin16-05-1914 31-12-1943 29  Mil.Matr. KM Arnhem 0837 
August Gerardus Charles de Chauvigny de Blot12-02-1904 12-07-1943 39  Sgt. KNIL ARNHEM 0837Bg 
Francis Checkley1919 10-05-1940 20  Sergeant LEIDSCHENDAM 3228h 
Robert L. Cheever1921 18-09-1944 23  TEC4, 101 ABN DIV WORLD WAR II EINDHOVEN 0791 
Isašc Jacob Chef d' Hotel27-01-1900 12-03-1945 45  Kok / Lid verzet ROTTERDA 3575 
Isašc Jacob Chef d' Hotel27-01-1900 12-03-1945 45  Kok ROTTERDAM 0913 
Isašc Jacob Chef Díhotel27-01-1900 12-03-1945 45  Kok / Lid verzet ROTTERDAM 0909 
C.J.E. Cherbonnier     Willemstad 
Leo J. Chermack12-04-1922 21-04-2007 85  Sgt. AAF 1 LISSE 3736 
Andrť Jacques Cheron17-03-1905 28-07-1940 35  Adjudant-chef 1 R.T.M. CALLANTSOOG 1669 
Michael P. Cherub13-11-1917 23-09-1944 26  PFC SINTOEDENRODE 3958 
George Hall Chesman 08-11-1941   Fl. Sergeant Royal Air Force (Auxiliary Air Force) SPIJKENISSE 0046 
Vincent J. Chevalier1922 13-04-1945 22  Private Essex Scottish Regiment, R.C.I.C. HOOGHALEN 1168 
Carl F. Chilberg 20-01-1945   2LT.Navigator, 44-6601 LUCKY Lady: Mission #192 MIDWOUD 0589 
Henry Adolphus Chinn1919 30-06-1942 22  Pilot Officer NOORDWOLDE 0154 
Robert Stanley Chisholm1914 13-06-1941 26  Flying Officer Royal Air Force Volunteer Reserve WERVERSHOOF 1780 
Arnold Chits12-05-1879 31-08-1942 63 Simons Jan Haringstraat 57 beletage, Haarlem HAARLEM 0508b 
Simeon Arnold Chits09-07-1911 28-02-1943 31  Jan Haringstraat 57 beletage, Haarlem HAARLEM 0508b 
Anna Sara Chlebowksi08-12-1920 20-04-1945 24 Sperber * Keulen, + RavensbrŁck ZAANDAM 1287 
Ester Choczner25-05-1900 19-11-1943 43 Rechter Frans Halsstraat 44, Utrecht UTRECHT 3869b 
Salomon Choczner18-11-1868 23-07-1943 74  Frans Halsstraat 44, Utrecht UTRECHT 3869b 
Irvin Cholette06-08-1924 23-04-1945 20  Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C. WINSCHOTEN 1784 
Joseph Henri Jacques Cholette1922 20-12-1942 20  Pilot Officer Royal Canadian Air Force BOEKEL 1078m 
Avram Zise Chon20-09-1904 30-06-1944 39  Jacob Catsstraat 16, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Pieter Wilhelmus Choufoer16-06-1896 03-04-1945 48  Sld.Inf.KNIL ARNHEM 0837Pb 
Eddy Christan05-10-1912 23-05-1943 30  Insp. v. Pol. tkl., vl. Bondowoso 1 NAARDEN 1818 
Pieter Douwe Johannes Christen Edelmann29-11-1917 24-11-1942 24  Sld.Tkl.Inf. KNIL ARNHEM 0837 Ba 
Karen Konradina Christensen27-07-1896 20-07-1943 46 Roo Ovl. Soerabaja STOLWIJK 0367 
Hein Christiaans22-02-1924 27-09-1943 19  Mlt. Sgt. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bm  
Hendrik Christiaanse 06-12-1943    YERSEKE 1097 
Bastiaan Jacobus Christiaansen1942 11-10-1944  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Catharina Janna Christiaansen1924 11-10-1944 20  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Francois Arie Christiaansen1920 11-10-1944 24  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Francois Pieter Christiaansen1915 11-10-1944 29 Risseeuw Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Johannes Jacobus Christiaansen01-02-1919 14-08-1946 27  Korpl.Konst. KM Vlissingen 2530 
Johannes Jacobus Christiaansen01-02-1919 14-08-1946 27  Korpl.Konst. KM 1 SURABAYA 3714km 
Johannes Jacobus Christiaansen01-02-1919 14-08-1946 27  Korpl.Konst. KM VLISSINGEN 2597 
Sonja Suzanna Christiaansen1943 11-10-1944  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Willem Christiaansen1930 1944 14  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
W.G. Christiaens 16-06-1942   militair ROERMOND 0135a 
C.W. Christiani 14-04-1932   Majoor konstabel SOEST 3079 MLD 19 
Karel Lodewijk Christiani24-08-1907 19-11-1943 36  Mil.Matr.Torpm. KM ARNHEM 0837Bo 
Robert Stanley Christie1919 12-06-1943 23  Flight Sergeant Royal Australian Air Force REEUWIJK 0739 
Gerardus Wilhelmus Mathieu Christis03-02-1925 14-06-1949 24  Dpl. Sld. 4-G RJ SCHAARSBERG 2162b 
Gerardus Wilhelmus Mathieu Christis03-02-1925 14-06-1949 24  Dpl. Sld. 4-G RJ KL TEGELEN 2268 
Ola Christophersen 01-11-1944   Menig DOMBURG 2695 
Walter Irvine Christsen1919 26-03-1942 22  Sergeant Royal Australian Air Force  VRIEZENVEEN 1133 
Cameron Kent Chrysler24-03-1922    overleefde de oorlog BLESKENSGRAAF 3182 
Chana Chrzanowski28-01-1902 01-10-1942 40 Krauzmann Echtgenote, Frankenstraat 200, Maastricht 1 MAASTRICHT 2212 
Steve Chudyk11-08-1924 25-04-1945 20  Rifleman, Regina Rifle Regiment, R.C.I.C. WINSCHOTEN 1784 
Bruce Wilbur Churchill1917 29-09-1944 27  Private Algonquin Regiment, R.C.I.C. Terneuzen 1957 
J. Chwistek     ULVENHOUT 3315 
Americo Cianfichi30-08-1915 30-07-1943 27  T/Sgt., 91st Bomb Group 1 OPIJNEN 1987 
Americo Cianfichi30-08-1915 30-07-1943 27  Engineer - "Man-O-War" Neerijnen 3557 
Henrijk Cichocki23-06-1926 12-04-1945 18  1 Pol.Hgl. Inf. Bn. EMMEN 0583 
U. du Cico1916 1945 29   Tilburg 0412 
Anna Amalia Cidtman30-03-1870 11-04-1944 74 Scholten  1 MEERSSEN 2068 
Johannes Hendrik Cieraad20-07-1903 03-09-1944 41 Weijburg Boekhouder / Lid verzet Tiel 0335 
Johannes Hendrik Cieraad20-07-1903 03-09-1944 41 Weijburg Boekhouder TIEL St.M. 
Johannes Hendrik Cieraad20-07-1903 03-09-1944 41 Weijburg Boekhouder TIEL Dom. 
Willem Cieraad30-06-1896 08-05-1945 48 Smit  3931 Amsterdam 
Willem Cieraad30-06-1896 08-05-1945 48  Slachtoffer schietpartij op de Dam, Amsterdam AMSTERDAM 1618 
Robbert Cijfer14-09-1919 11-04-1945 25  Lid verzet Amsterdam 
Robbert Cijfer14-09-1919 11-04-1945 25  Lid verzet, gefusilleerd ZIJPERSLUIS 1772 
Cornelis Cijs06-11-1895 02-03-1942 46  Hofmeester KV Vlissingen 2530 
Cornelis Cijs06-11-1895 02-03-1942 46  Hofmeester, begr. British Cemetery te Suez 1 ROTTERDAM 3618d 
Frederik Lodewijk Cijs03-10-1928 08-07-1949 20  Dpl. Sld. 41 ZwMitr. Cie-F leger ROERMOND nim104 
Piet Cijs31-05-1916 11-01-1942 25  Matr.I KM. Hr.Ms. Prins van Oranje DEN HELDER 0473PvO 
Adriaan Cijsouw14-02-1874 03-10-1944 70 Heijt Bij bombardement omgekomen in eigen woning. WESTKAPELLE 22537 
Jakoba Cijsouw24-11-1871 03-10-1944 72 Sluijs Bij bombardement in schuilkelder omgekomen. WESTKAPELLE 22537 
Jan Cijsouw11-02-1919 01-08-1942 23   WEMELDINGE 2192 
Kornelis Cijsouw20-05-1930 03-10-1944 14  Bij bombardement omgekomen in buurtschuilkelder. WESTKAPELLE 22537 
Licia Cijsouw07-06-1920 01-08-1942 22   WEMELDINGE 2192 
Licia Cijsouw01-09-1936 01-08-1942   WEMELDINGE 2192 
Maria Pieternella Cijsouw20-12-1906 01-08-1942 35   WEMELDINGE 2192 
Pieter Cijsouw30-07-1917 01-08-1942 25   WEMELDINGE 2192 
Pieternella Cijsouw01-10-1937 01-08-1942   WEMELDINGE 2192 
R. Cileer     AMSTERDAM 1489 
Peter Joseph Cillekens04-11-1918 11-01-1945 26  Timmerman Hoensbroek 0727 
Wilhelmus Petrus Johannes Cillesen13-07-1925 06-06-1949 23  Sld.6 RVA 2 Inf.Brig. ROERMOND nim009 
Wilhelmus Petrus Johannes Cillessen13-07-1925 06-06-1949 23  sold.6 RVA 2 Inf.Brig. GROESBEEK 1033 
Johannes Adrianus Cillissen25-06-1909 11-05-1940 30  Sold. 2-I-Auto Bat. SCHAARSBERG 2162a 
J.A. Cilussen 1940    RHENEN 2740 
Bernard Citroen03-09-1865 09-04-1943 77 Meijer Westerhoutpark 21, Haarlem HAARLEM 0508d 
Elisabeth Klara Citroen22-11-1904 06-09-1944 39  Brouwerskade 65, Haarlem HAARLEM 0508a 
F. Citroen     SLEEUWIJK 2985 
Fritz Albert Citroen22-07-1905 15-04-1943 37 Nederlof  EETHEN 1075 
Herman Claasse1910 14-02-1945 34   DOORNENBURG 1565 
Adrianus Claassen15-02-1923 16-09-1944 21   Uden 3607 
Antonius Hendrik Claassen11-11-1913 27-02-1942 28  Marn.I, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Jacobus Gerardus Maria Claassen21-09-1927 21-01-1949 21  Sld Ekl.4-GRJ KL Den Bosch 2470 
Jacobus Gerardus Maria Claassen21-09-1927 21-01-1949 21  Sld Ekl.4-GRJ SCHAARSBERG 2162b 
Jacobus Gerardus Maria Claassen21-09-1927 21-01-1949 21  Sld Ekl.4-GRJ KL WAALRE 1089j 
Johannes Claassen1911 09-07-1945 34   DOORNENBURG 1565 
Josephus Hubertus Claassen11-01-1913 13-05-1940 27  Sld. 1-I-8 R.I. ECHT 1758 
Josephus Hubertus Claassen11-01-1913 12-05-1940 27  Sold. 1-I-8 R.I. RHENEN 4140 AL 
Wilhelmus Hubertus Claassen11-06-1905 13-05-1940 34  Korp. 3-III-24 R.I. SCHAARSBERG 2162a 
Wilhelmus Hubertus Claassen11-06-1905 13-05-1940 34 Battekť Kpl. 3-III-24 R.I. BOXMEER 1196 
Maria Claassens1925 18-08-1944 19  dv A. CLAASSENS en M. Vossen 1 MAASTRICHT 2208 
G.E.J. Clacy 27-10-1944    Huijbergen 
Julia Theresia Claeijs1918 09-10-1944 26 Baecke  BIERVLIET 2704 
P.A. Claes     Willemstad 
H.J. Claessen 17-11-1944   Overleden te Roermond ROERMOND0135c 
Thťodoor Claessen15-05-1863 07-09-1943 80   1 MEERSSEN 2068 
Albert Claessens19-04-1905 30-04-1943 38 Krzanowska Grondwerker OBBICHT 3678 
Albert Claessens19-04-1905 30-04-1943 38 Krzanowska Grondwerker, Pastoor Vonckenstraat 51, Geleen 1 SITTARD 2265 
Albert Claessens    vanuit Oirlo geŽvacueerd 1 TIENRAY 2927 
Fons Claessens    vanuit Oirlo geŽvacueerd 1 TIENRAY 2927 
Gertruda Claessens05-1944 02-09-1944   dv J. CLAESSENS en A. Quaaden 1 MAASTRICHT 2208 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI KL 1 MEERSSEN 2068 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI MAASTRICHT 2211 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI OIRSCHOT 3947f 
Johannes Hubertus Claessens06-01-1927 09-03-1949 22  Sld Ekl.Staf 5-11 RI ROERMOND nim081 
Johannes Jacobus Claessens04-11-1910 09-05-1943 32  Sgt. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bd 
Johannes Jacobus Claessens04-11-1910 09-05-1943 32  Sgt. Inf. KNIL MAASTRICHT 3710 
Josef Claessens22-03-1907 30-11-1943 36 Hirsch Bediende OBBICHT 3678 
Lodewijk Gerardus Hubertus Claessens01-10-1925 26-12-1944 19  Kantoorbediende / Lid verzet ROERMOND 0133 
Lodewijk Gerardus Hubertus Claessens01-10-1925 26-12-1944 19  Kantoorbediende / Lid verzet  NIEDERKR‹CHTEN 
Lodewijk Gerardus Hubertus Claessens01-10-1925 26-12-1944 19  Kantoorbediende / Lid verzet ROERMOND0135c 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. ROERMOND nim098 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. SCHAARSBERG 2162b 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. KL TERNEUZEN 0113 
Theo Claessens14-08-1925 15-02-1949 23  Sld Ekl.3-G RJ 1 Brig. KL KLOOSTERZANDE1954 
Ties Claessens    vanuit Oirlo geŽvacueerd 1 TIENRAY 2927 
Patrick Clancy 01-11-1944   Ordinary Telegraphist LCF.38, ex-LCT.714 Westkapelle 2538 
Eric Clapham 01-11-1944   Ordinary Telegraphist LCT.1133 Westkapelle 2538 
Carel Johan Clarenbach11-03-1865 26-03-1945 80  Hoofd PTT DEN HAAG 0620 
Abraham Clarenburg22-07-1863 31-08-1942 79  Bemuurde Weerd Oostzijde 25, Utrecht UTRECHT 3869a 
Betje Clarenburg20-12-1870 09-04-1943 72 Coster Catharijnesingel 84, Utrecht UTRECHT 3869a 
Jansje Clarenburg27-06-1887 16-04-1943 55 IJzerman Akkerstraat 24 huis, Amsterdam AMSTERDAM 
Jetje Clarenburg20-07-1865 16-04-1943 77 Harschel Biltstraat 71, Utrecht UTRECHT 3869a 
Louis Clarenburg31-01-1861 21-05-1943 82  Catharijnesingel 84, Utrecht UTRECHT 3869a 
Rachel Clarenburg01-02-1890 15-10-1942 52 Poppers Bemuurde Weerd Oostzijde 25, Utrecht UTRECHT 3869a 
Sophia Clarenburg03-01-1893 28-05-1943 50 Duis * Amsterdam, + Sobibor ZAANDAM 1287 
Sophia Clarenburg03-01-1893 28-05-1943 50 Duis Karl Marxstraat 39, Zaandijk 1 ZAANDAM 1277b 
Colin Mervyn Clarey1914 21-07-1944 30  Flying officier Royal Australian Air Force PAPENDRECHT 0439 
Leonardus Gerardus Clarijs18-05-1908 30-09-1944 36  PTT-beambte DEN HAAG 0620 
Nicolaas Arteno Clarinda09-02-1917 28-05-1942 25  Matroos KV, s.s. Poseidon Amsterdam 
Hendrik Clarisse07-01-1916 06-03-1942 26  Marn.I KM SURABAYA 3714m 
Izaak Jacob Clarisse09-10-1907 24-11-1944 37  Chauffeur 1 SCHOONDIJKE 2686 
George Joseph Clark 22-12-1943   2nd Lt, Co-Pilot BOLSWARD 3143 
Hugh Maxwell Clark26-09-1916 12-08-1941 24  Pilot Officer Royal Air Force Volunteer Reserve STRIJEN 2037 
Robert Clark23-03-1921 12-06-1943 22  Sgt.Mont. ML.KNIL. ARNHEM 0837Bf 
Robert J. Clark1917 01-11-1944 27  Signalman Royal Canadian Corps of Signals 1 OUD GASTEL 0963 
Thomas Emmet Clarke1915 17-04-1945 29  Capt. Canadian Provost Corps 1 OTTERLO 3164 
Hendrik Philippus Clasie09-03-1897 04-04-1945 48  Wnd. Hoofdcommissaris van politie / Lid verzet NEUENGAMME c 
Johannes Henricus Claudius28-01-1920 27-02-1942 22  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
Hubert Claus25-02-1917 27-02-1942 25  Marn.I, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Hubert Claus25-02-1917 27-02-1942 25  Marn.I KM EYGELSHOVEN 0629 
Pierre Jean Auguste Clavareau11-07-1908 21-06-1944 35  Repetitor / Lid verzet BUNNIK 1903 
Pierre Jean Auguste Clavareau11-07-1908 21-06-1944 35  Repetitor / Lid verzet AMERSFOORT 3767b 
Josephus Clavaux07-01-1917 11-05-1940 23  Sold. 1-I-R.Gr. SCHAARSBERG 2162a 
Josephus Clavaux07-01-1917 11-05-1940 23  Sld. 1-I-R.Gr. 1 Ockenburg 
Harry Allen Clawson08-11-1919 06-10-1944 24  St.Sergeant 101st Airborne Division 1 OPHEUSDEN 3116 
Jolle Maurits Pieter Clay26-06-1911 29-07-1944 33  Off.W II KM SOEST 3079 MLD 44 
James Cleary1913 16-10-1944 31  Private Royal Norfolk Regiment Venray 1764 
Albert van Cleef13-10-1931 18-01-1943 11   1 ROTTERDAM 3966 
Louis (Loek) van Cleef    Leerling J.C. Ammanschool, Amsterdam 9 jaar AMSTERDAM 2943 
Marianne van Cleef16-12-1942 17-04-1943  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Leunis van Cleemput02-12-1892 17-09-1943 50 Bukviel  1 MIDDELBURG 2191x 
Hendrik Cleffken26-02-1927 18-02-1952 24  Kpl. Regt. van Heutsz ROTTERDAM 3078 
Hendrik Cleffken26-02-1927 18-02-1952 24  Korp. Regt. van Heutsz ROERMOND nim205 
Hendrik Cleffken26-02-1927 18-02-1952 24  Kpl. Regt. van Heutsz Roermond 2397 
A.J.Th.M. Cleiren22-06-1923 03-12-1944 21  Verzet WAALRE 1089bz 
Antonius Jacobus Theodorus Maria Cleiren22-06-1923 03-12-1944 21  Scholier / Lid verzet BergenOpZoom 0096 B 
Wendell R. Mc Clellan 11-01-1944   S/Sgt. - Radio Operator EXLOO 0597 
John George Clelland 25-03-1942   Flight Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve WARMENHUIZEN 0400 
Frederik Joseph Antonius Clemens22-11-1922 23-09-1944 21  Mijnwerker 1 SITTARD 0931 
Johannes Hubertus Clemens12-09-1924 07-11-1944 20  Schoenmaker DONGEN 2454 
Andreas Clement07-03-1874 14-05-1945 71  broeder-missionaris 1 TILBURG 2151a 
FranÁois Clement16-06-1916 16-01-1945 28  Autovoerder Almelo 1914aj  
George Clement20-11-1917 06-09-1944 26  Lieutenant SOE, ovl. Mauthausen MAUTHAUSEN 3415 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI KL BUDEL 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI KL WAALRE 1089c 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI ROERMOND nim114 
Jacobus Johannes Hendrikus Clement25-02-1927 24-12-1948 21  Sld Ekl.1-4-11 RI OIRSCHOT 3947k 
Jennetje Clement09-07-1895 17-07-1943 48 Mortel Slachtoffer Fokker bombardementen AMSTERDAM 3095ak 
Leendert Clement27-04-1927 01-09-1949 22  Kpl.5-3 RI KL COLIJNSPLAAT 1094 
Marinus Clement29-01-1923 14-04-1945 22  Landarbeider LŁbeck 0185 
Marinus Cornelis Clement1899 11-09-1944 45 Munck Slachtoffer geallieerd luchtbombardement. BRESKENS 1093 
R. Clement     Willemstad 
Ronald Nevison Clements1915 21-09-1944 29  Lance Corporal Royal Army Service Corps RAVENSTEIN 2117 
Arthur Franciscus de Clerck23-05-1899 13-01-1944 44  Schipper / Lid verzet Wassenaar 0829 
Deodatus Edmond Phielmondus de Clerck19-06-1900 13-01-1944 43  Plombeerder / Lid verzet Wassenaar 0829 
Deodatus Edmond Phielmondus de Clerck19-06-1900 13-01-1944 43  Plombeerder / Lid verzet ROTTERDAM 1005 
Marcel de Clerck1922 06-10-1944 22   EEDE 1190 
Marcel Raijmondt de Clerck1922 06-10-1944 22  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
Maria Magdalena Martina de Clercq24-07-1914 20-08-1945 31   Vlissingen 2530 
Christina H. Clerx27-06-1883 28-08-1944 61 Vullings Baarsstraat 45, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Inw 
H. Clerx25-10-1923 03-03-1945 21  overleden ten gevolge van een bombardement Utrecht 1702 
Maria Mechtilda Cleven28-08-1895 14-11-1944 49 Hodzelmans  NIEUWSTADT 2272 
Martinus Cleven29-09-1921 12-11-1944 23  Mijnwerker NIEUWSTADT 2272 
Rudolph Pabus Cleveringa02-04-1894 1980 86 Boschloo Leidse hoogleraar LEIDEN 2435 
Petrus Josephus Johannes Clevis08-03-1911 10-05-1940 29  Sgt. 3-II-26 R.I. KATWIJK 1429 
Johan Pieter Franciscus Clifford05-02-1915 29-12-1943 28  Sld. Inf. KNIL Arnhem 0837 
Robert James Clifford1922 03-11-1944 22  Rifleman, Cameronians (Scottish Rifles) ARNEMUIDEN 2188 
Martinus Bernardus Clifford Kocq van Breugel14-01-1912 20-09-1943 31  M. Sld. Inf. KNIL. ARNHEM 0837Bl 
Hendrik Frederik Adrie Clignett05-02-1909 11-09-1948 39  Kap. 3 Inf V KNIL ROERMOND nim067 
Johan Jacob Arnold Hendrik Clignett23-02-1904 01-08-1943 39  Ls. Sgt. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bi 
Pieter Cornelis Jacobus Clignett15-09-1906 27-02-1942 35  Ltz.II KMR., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Janjaap Clinge Doorenbos21-04-1916 22-11-1939 23  Aspirant-vlieger SOEST 3079 KL 18 
Jopy Henky Cloesmeijer16-01-1916 27-01-1943 27  Korpl.Vltg.Telgr. SOEST 3079 MLD 42 
Uilke Cloo09-07-1916 10-01-1949 32 Versteegen Sergt. Maj. Mars. KM WAALRE 1089t 
Uilke Cloo09-07-1916 10-01-1949 32 Versteegen Sergt. Maj. Mars. KM JOURE 3005 
Uilke Cloo09-07-1916 10-01-1949 32  Sergt. Maj. Mars. KM 1 LEEUWARDEN 0803 
Gerardus F. Cloosen     1 STEVENSWEERT 1255 
Magdalena G.H. Cloosen     1 STEVENSWEERT 1255 
Pierre G. Cloosen     1 STEVENSWEERT 1255 
Gerardus Wilhelmus Mathieu Cloosterman18-07-1914 12-05-1940 25  Sold. 1-I-8 R.I. RHENEN 4140 AL 
Leo Closset13-05-1908 25-09-1944 36   HAELEN 1528blg 
Lťo Closset13-05-1908 25-09-1944 36  1Sdt 2 Mot. Coy - 2 Pl (Drivers) THORN 2776 
Joseph Antoine Henri Hubert Cloudt12-06-1892 19-03-1945 52 Houben Onderwijzer ROERMOND 0135d 
John Watling Clowting13-06-1891 02-11-1944 53  Hofmeester KV Vlissingen 2530 
S.C. Cluijtens     Willemstad 
Onno Jacobus Cluysenaers31-12-1920 04-09-1944 23   GRONINGEN 2233 
Lodewijk Christiaan Cnopius29-10-1900 14-05-1940 39  Ritmeester St.-1-R.H. ROERMOND 0135a 
Arend Cnossen26-09-1927 03-01-1949 21  Dpl.Sld.OstCie 5-RS KL 1 LEEUWARDEN 0803 
Arend Cnossen26-09-1927 03-01-1949 21  Dpl.Sld.OstCie 5-RS KL HOMMERTS 0381 
Feike Cnossen06-08-1919 26-04-1945 25  Boekhouder HEEMSKERK 2506 
Jouke Cnossen03-03-1920 15-05-1945 25  Fabrieksarbeider SNEEK 0164 
Pier Cnossen29-06-1890 26-04-1945 54 Hopman  HEEMSKERK 2506 
Arnoldus Wilhelmus Cobben15-10-1911 15-09-1943 31  Sgt. Art. KNIL ARNHEM 0837Bl 
Henricus Josephus Hubertus Cobben07-03-1923 08-01-1945 21  Sergt.Tolk MAASTRICHT 2213 
Karel Hendrik Cobben15-01-1925 25-12-1944 19  Mijnwerker Hoensbroek 0727 
Karel Hendrik Cobben15-01-1925 25-12-1944 19  Mijnwerker NEUENGAMME c 
Gerardus Nicolaas Cobelens23-12-1925 14-07-1949 23  Tit. 412 Inf., ovl. Tjikampek HAARLEM 2752 
Hendrik Cobelens13-09-1920 17-07-1943 22  Slachtoffer Fokker bombardementen AMSTERDAM 3095ak 
Joannes Hubertus Cober21-07-1904 19-12-1943 39  Ls.Sgt.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bp 
Nicolaas Coblens25-07-1919 10-05-1943 23  Matr.II KM ARNHEM 0837Be 
Nicolaas Coblens25-07-1919 10-05-1943 23  Matr.II KM, ovl. 10 KM van Birma HAARLEM 2752 
Minna Coblenzer04-07-1869 30-04-1943 73 Coldberg A 1, Haaksbergen HAAKSBERGEN 0605 
Minna Coblenzer04-07-1869 30-04-1943 73 Goldberg A 1, Haaksbergen HAAKSBERGEN 3197 
Sophie Coblenzer22-12-1871 22-05-1944 72 Joseph A 164, Haaksbergen HAAKSBERGEN 0605 
Sophie Coblenzer22-12-1871 22-05-1944 72 Joseph A 164, Haaksbergen HAAKSBERGEN 3197 
Rut Cobussen04-02-1912 15-12-1941 29  Kpl.Macht.KM, ovl. Zd-Chinese Zee a/b Hr.Ms.O16 DEN HELDER2832 / O16 
Johannes Arnoldus Willem Cochius07-02-1909 05-04-1943 34  Sld. Art. KNIL ARNHEM 0837Bd 
Petrus Marinus Johannes Cochius09-02-1910 21-09-1944 34  Sld. KNIL LEERDAM 1861 
Archibald George Alexander Cochrane1911 20-10-1943 32  Squadron Leader Royal Air Force ASSEN 1139 
John Henry Forrester Cochrane1914 04-12-1943 29  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve NIEUWLANDE 0573 
Fokke Cock06-10-1924 23-10-1944 20  Lid verzet HOLWIERDE 0036 
Fokke Cock06-10-1924 23-10-1944 20  Lid verzet B÷HLEN a-i 
G.C. de Cock     Willemstad 
Klaas Cock24-09-1923 19-10-1944 21  Lid verzet B÷HLEN a-i 
Klaas Cock24-09-1923 19-10-1944 21  Lid verzet HOLWIERDE 0036 
Alexander Cockburn1914 16-04-1945 30  Corporal Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C. SNEEK 0163 
L.I.P.G. le Cocq D'Armandville 16-12-1952    SOEST 3079 KL 50 
Sijlvie Marie Cocquijt1886 06-10-1944 58 Haegeman Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1 Sluis Belfort 
Zulma Maria Cocquijt1898 14-10-1944 46 Vooren Inwoner Watervliet (B) BIERVLIET 2704x 
Archibald J. Code1916 01-04-1945 28  Private Calgary Highlanders, R.C.I.C. DOETINCHEM 3090 
Petrus Leo Joannes Coebergh10-09-1907 02-05-1945 37  Beambte PTT / Lid verzet 9 AMSTELVEEN 0515 
Petrus Leo Joannes Coebergh10-09-1907 02-05-1945 37  Beambte PTT / Lid verzet DEN HAAG 0620 
Willem Carel Arnoldus Coedam12-08-1915 04-01-1944 28  Res.Tlt.Wnr. SOEST 3079 KNIL 43 
Arent Johannes Menno van Coehoorn van Sminia24-10-1909 12-10-1933 23  res. 2e lt-vl. SOEST 3079 KL 18 
Jan Willem Coeleman17-09-1916 04-02-1943 26  Sld. ML.KNIL ARNHEM 0837 Ba 
Frederik Cornelis Christiaan Michel Coelen19-02-1906 12-03-1945 39  Winkelbediende / Lid verzet AMSTERDAM 1497 
Frederik Cornelis Christiaan Michel Coelen19-02-1906 12-03-1945 39  Winkelbediende / Lid verzet Amsterdam 
Gerrit Coelingh11-06-1918 10-04-1945 26  Landbouwer / Lid verzet Hoogeveen 0996 
Gerrit Coelingh11-06-1918 10-04-1945 26  Landbouwer / Lid verzet HOOGEVEEN 3843 
J. Coen 1948    WITTEM 0631 
Jozef Willem de Coen21-01-1899 12-10-1943 44  Sgt. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bn 
Franciscus Petrus Leonardus Coenders14-09-1919 27-02-1942 22  Marn. I KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
G. Coenen     Willemstad 
Har Coenen1935 07-10-1945 10  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen LOMMEL 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. / Lid verz WITTEM 0631 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. Lid verz Valkenburg 3124 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. / Lid verz 1 Valkenburg 0047 
Jan Hubert Coenen10-01-1915 06-09-1944 29  Drukker; distr. leider L.O. Gulpen-K.P. / Lid verz SIMPELVELD 2263 
Leonardus Coenen26-11-1922 10-03-1947 24  Sld. OVW 5-1 R.J. NIJMEGEN 3323 
Leonardus Coenen26-11-1922 10-03-1947 24  Sld. OVW 5-1 R.J. ROERMOND nim017 
Leonardus Coenen26-11-1922 10-03-1947 24  Sld. OVW 5-1 R.J. SCHAARSBERG 2162b 
Peter Jacob Coenen02-01-1928 05-01-1950 22  Sld.425 Inf OIRSCHOT 3947n 
Piet Coenen1931 07-10-1945 14  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen LOMMEL 
Rene Coenen    Student Rolduc 1938-1941 KERKRADE Rolduc 
Renť Vincent Coenen23-10-1922 12-11-1943 21  ovl.Salzgitter-Watenstedt Stadtkreis Salzgitter Wageningen 2625 
Sjra Coenen1932 07-10-1945 13  Omgekomen door Duitse anti-tankmijn te openen LOMMEL 
Theo Coenen    Student Rolduc 1923-1925 KERKRADE Rolduc 
Theodorus Antonius Coenen09-03-1914 12-05-1940 26  Sold. 1-I-8 R.I. RHENEN 4140 AL 
Theodorus Antonius Coenen09-03-1914 13-05-1940 26  sold.1-1-8 R.I. DE HORST 1032 
Johannes Petrus Coenmans31-10-1922 05-03-1943 20   CULEMBORG 0879 
A.L. Coenraad 25-02-1960    SOEST 3079 MLD 50 
Charles Barend Henri Coenraad19-03-1913 20-08-1943 30  Sld. Art. KNIL ARNHEM 0837Bj 
Johan Arthur Sebastiaan Coenraad21-11-1899 14-10-1943 43  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bn 
Pieter Coenraad14-05-1906 21-04-1945 38  Ls.Sld.KNIL ZAANDAM 1281 
Adrianus Henricus Coenraads15-11-1900 15-11-1944 44  Lid N.B.S. ROOSENDAAL 1223b 
J. Coenraads     MEPPEL 
Jan Coenraadts22-08-1896 26-04-1944 47 Wind + Eerde Opperwachtmeester Staatspolitie / Lid verzet STAPHORST 1327 
Hermanus Mattheus Hendricus Coenradi23-04-1909 13-03-1941 31  Elektricien / Lid verzet Wassenaar 0829 
Hermanus Mattheus Hendricus Coenradi23-04-1909 13-03-1941 31  gefus. Waalsdorpervlakte SCHEVENINGEN 0351 
Samuel Coerant11-12-1858 28-09-1942 83 Lobe Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer Z.O. 1-7 ASSEN 2609a 
Henri Coert03-07-1900 12-05-1943 42  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Be 
Bernard van Coeverden16-04-1876 05-11-1942 66 Engers Manufacturist, Kasteel 25, Coevorden COEVORDEN 1157 
Betje van Coeverden22-04-1906 26-10-1942 36  dv JoŽl van COEVERDEN en Betje van COEVERDEN COEVORDEN 1157 
Betsie van Coeverden17-03-1915 09-11-1942 27  dv David van COEVERDEN en Schoontje MEIJER COEVORDEN 1157 
Betsij van Coeverden25-09-1909 12-02-1943 33  dv SamuŽl van COEVERDEN en Caroline van den BERG COEVORDEN 1157 
Coos van Coeverden17-04-1876 20-03-1943 66  Koopman, Frieschestraat 29, Coevorden COEVORDEN 1157 
David van Coeverden23-02-1877 09-11-1942 65 Meijer Veehandelaar, Tramstraat 1, Coevorden COEVORDEN 1157 
Eleazarus Leo NathanaŽl van Coeverden20-01-1911 28-05-1943 32  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Ernst van Coeverden20-08-1880 16-10-1942 62 Vos Manufacturist, Frieschestraat 16, Coevorden COEVORDEN 1157 
Heiman van Coeverden20-09-1940 11-12-1942  zv Mozes van COEVERDEN en Hendrina BOLLEGRAAF Hoogezand 3132 
Jacob van Coeverden25-12-1868 29-10-1942 73  Veehandelaar, Westersingel 22, Coevorden COEVORDEN 1157 
Jacob van Coeverden03-11-1916 31-03-1944 27 Zilverberg Schilder, Posthoornsbredehoek 17a, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Jacob Salomon van Coeverden04-06-1941 26-02-1943  zv Maurits S.v COEVERDEN en Therese HIEGENTLICH COEVORDEN 1157 
Jeanette van Coeverden17-12-1937 11-06-1943  dv Wilhelmina van Coeverden-van der Wijk COEVORDEN 1157 
Jeannette Coeverden21-07-1931 11-06-1943 11  Hartingstraat 14 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
JoŽl van Coeverden15-12-1872 26-10-1942 69 Coevorden Schilder, Spoorhavenstraat 28, Coevorden COEVORDEN 1157 
JoŽl Lazarus van Coeverden07-09-1940 22-10-1942  zv Mozes J. van COEVERDEN en Gesina NIEWEG COEVORDEN 1157 
Jozef van Coeverden10-06-1939 26-03-1943  zv Maurits S.v COEVERDEN en Therese HIEGENTLICH COEVORDEN 1157 
Julia Louise Elisabeth van Coeverden16-04-1942 28-05-1943  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Julius van Coeverden05-09-1904 09-10-1942 38  Reiziger, Kerkstraat 29, Coevorden COEVORDEN 1157 
Julius van Coeverden12-10-1920 16-07-1943 22  zv Hartog van COEVERDEN en Rika van COEVORDEN COEVORDEN 1157 
Louis van Coeverden31-07-1910 31-03-1943 32  zv Bernard v COEVERDEN en Henderina F. ENGERS COEVORDEN 1157 
Louis van Coeverden13-10-1942 14-10-1942  zv Jacob van COEVERDENL en Jetje ZILVERBERG 1 ZWOLLE 3206a 
Marchien van Coeverden11-08-1941 03-12-1942  dv Jacob van COEVERDEN en Jetje ZILVERBERG 1 ZWOLLE 3206a 
Maurits SamuŽl van Coeverden17-11-1902 30-04-1943 40 Hiegentlich Veehandelaar, Westersingel 22, Coevorden COEVORDEN 1157 
Mozes van Coeverden29-09-1912 28-10-1941 29  Brugstraat 35, Hoogezand Hoogezand 3132 
Mozes van Coeverden25-03-1903 11-06-1943 40 Cohen Hartingstraat 14 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Mozes Jacob van Coeverden26-01-1910 20-03-1943 33 Nieweg Koopman, Kerkstraat 38, Coevorden COEVORDEN 1157 
Richard Alfred van Coeverden05-10-1906 31-05-1944 37  Muiderslotweg 125, Haarlem HAARLEM 0508c 
Rika van Coeverden08-09-1937 11-12-1942  dv Mozes van COEVERDEN en Hendrina BOLLEGRAAF Hoogezand 3132 
SamuŽl van Coeverden02-10-1879 23-07-1943 63 Berg Schilder, Stationsstraat 2, Coevorden COEVORDEN 1157 
Willem Frederik van de Coeverring05-01-1922 21-11-1943 21  Mlt.Sgt.MLKNIL. SOEST 3079 KNIL 43 
Ašron van Coevorden07-07-1917 28-02-1943 25  Leerling aan de Hogere Textielschool in Enschede ENSCHEDE 3195 
Alida van Coevorden28-03-1881 14-05-1943 62 Cohen Echtgenote, Folkingestraat 45, Groningen GRONINGEN 3740 
Betje Coevorden13-09-1906 09-11-1942 36 Wallage Echtgenote, Spoorhavenstraat 6, Coevorden COEVORDEN 1157 
Daniel van Coevorden25-09-1936 23-04-1943   1 ROTTERDAM 3966 
Daniel van Coevorden17-04-1934 26-04-1943   1 ROTTERDAM 3966 
Geertje Coevorden10-07-1905 22-10-1942 37 Prins Echtgenote, Sallandsestraat 47, Coevorden COEVORDEN 1157 
Golda van Coevorden12-05-1912 10-09-1943 31 Dam Ovl. Auschwitz 1 LEEK 2874 
Goltje van Coevorden24-05-1914 12-10-1942 28 Blok Echtgenote, Folkingestraat 51, Groningen GRONINGEN 3740 
Jacob van Coevorden07-10-1911 18-02-1945 33 Buuren Bakker, Van Echtenstraat 16, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
JoŽl van Coevorden30-01-1901 28-02-1943 42 Veen Kelner 9 NIJVERDAL 2380 
Johanne van Coevorden29-11-1907 01-05-1945 37   NEUENGAMME c 
Josephus Arthur van Coevorden13-06-1919 28-04-1945 25  Rijksstraatweg 49, Haarlem HAARLEM 0508c 
Josua van Coevorden08-12-1900 18-01-1945 44 Waag Marsstraat 95, Haarlem HAARLEM 0508c 
Jozefina van Coevorden12-02-1913 23-07-1943 30 Muller Echtgenote, Van Echtenstraat 53, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Jozeph van Coevorden29-12-1906 21-01-1945 38 Kisch Winkelier, Folkingestraat 46b, Groningen GRONINGEN 3740 
L. van Coevorden     GRONINGEN 3157 
Leonore van Coevorden23-08-1937 07-05-1943   1 ROTTERDAM 3966 
Marchien van Coevorden03-07-1879 26-10-1942 63 Coeverden Echtgenote, Spoorhavenstraat 28, Coevorden COEVORDEN 1157 
Miena van Coevorden22-06-1902 08-10-1942 40 Cohen Sjoa; Echtgenote, Sportlaan 103, Nieuw-Amsterdam EMMEN 3181 
Mozes van Coevorden30-05-1911 12-1944  Bollegraf Hulpbesteller PTT, Stationsstraat 2, Coevorden COEVORDEN 1157 
Naatje van Coevorden10-08-1865 02-04-1943 77 Dasberg Patrimoniumstraat 34, Haarlem HAARLEM 0508c 
Philippus van Coevorden22-07-1888 06-09-1944 56 Wezel Rijksstraatweg 49, Haarlem HAARLEM 0508c 
Rebekka van Coevorden17-09-1890 02-07-1943 52  Achterstraat 10, Strijen STRIJEN 2038 
Regina Klara van Coevorden13-06-1904 04-06-1943 38 Dondorp Paul Krugerstraat 22 rood, Haarlem HAARLEM 0508c 
Rika van Coevorden25-03-1879 29-10-1942 63 Coeverden Weduwe, Kerkstraat 29, Coevorden COEVORDEN 1157 
Roza van Coevorden21-10-1938 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Ruben Salomon van Coevorden07-08-1883 02-07-1943 59 Jong Achterstraat 10, Strijen STRIJEN 2038 
Schoontje van Coevorden21-09-1940 26-10-1942  dv Jacob van COEVORDEN en Leentje van BUUREN Hoogeveen 0997 
Stientje van Coevorden27-02-1907 14-05-1943 36 Wallage Javalaan 59, Heemstede HEEMSTEDE3977 
Wilhelmina van Coevorden26-02-1916 11-12-1942 26 Levie E 118, Foxham Hoogezand 3132 
Antonio Clemente Papa Coffi23-11-1910 06-05-1942 31  Stoker KV, s.s. Amazone Amsterdam 
Juan Cacio Coffi20-10-1916 10-06-1942 25  Matroos KV, s.s. Crijnssen Amsterdam 
Cyril Norman Victor Cogdell 13-05-1943   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve Wormerland 1827 
Jean FranÁois Cognet 08-04-1945   Caporal - 4th Special Air Service ASSEN 1146 
Andrť Cogniaux 30-10-1944   Artillerie Batterie THORN 2776 
Abraham Cohen11-09-1915 09-11-1941 26   1 OLDENZAAL 0812 
Abraham Cohen17-10-1889 25-01-1943 53   1 OLDENZAAL 0812 
Abraham Cohen11-09-1915 09-11-1941 26  zv DaniŽl COHEN en Johanna ROOZENDAAL OLDENZAAL 0808 
Abraham Cohen24-10-1875 22-10-1942 66  Verwant 1 WINSCHOTEN 1788c 
Abraham Cohen26-02-1921 31-08-1943 22  Zoon, Folkingestraat 17a, Groningen GRONINGEN 3741 
Abraham Cohen05-06-1920 30-04-1943 22  Ovl. Omg. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Abraham Cohen05-04-1910 28-02-1943 32 Bloemendaal Damstraat 41 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Abraham Cohen28-11-1883 19-11-1942 58 Pool Blokhuissteeg 19, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Adele Cohen04-09-1874 21-08-1944 69 Silberschmidt Justus van Effenstraat 13 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Adele Cohen28-02-1882 26-02-1943 60 Defries Ovl. Auschwitz DOETINCHEM 3215a 
Adolf Cohen01-07-1932 19-08-1942 10  Van Gaesbekestraat 61, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Adriana Cohen18-09-1936 16-07-1943   1 ROTTERDAM 3966 
Alexander Cohen03-07-1892 22-10-1942 50 Swaab Kanaalstraat 56, Utrecht 3869c Utrecht 
Alexander Sallie Willem Hendrik Cohen16-01-1907 10-10-1942 35  Kloosterkade 172, Delft DELFT 3603 
Alfried Cohen30-03-1893 31-01-1943 49  Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Alida Cohen04-09-1881 21-05-1943 61 Menko Echtgenote, Annastraat 19, Hengelo Hengelo 2375 
Alyda Cohen20-07-1867   Beber  1 OUDE PEKELA 1849AL 
Andries Cohen18-08-1926 31-03-1944 17  zv Simon COHEN en Eva LEVIE 1 MEPPEL 0572 
Anna Cohen22-08-1875 27-08-1943 68 Hecht Ovl. Auschwitz Zeist 1929 
Anna Cohen30-09-1926 08-10-1942 16  dv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN EMMEN 3181 
Anna Cohen22-08-1875 27-08-1943 68 Hecht Sjoa; Graaf Janlaan 27, Zeist HEEMSTEDE3977 
Anneliese Cohen22-03-1913 15-05-1940 27 Maijer Anna van Burenlaan 51, Haarlem HAARLEM 0508a 
Anthonie Cohen13-10-1921 31-10-1943 22  Smidsknecht, M 101, Markelo 1129 MARKELO 
Antje Cohen08-03-1869 11-12-1942 73 IsraŽls Ovl. Auschwitz 1 LEEK 2874 
Arie Cohen21-12-1904 30-09-1942 37  Godsdienstleraar, Emmastraat 88, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Arnold Cohen28-12-1916 27-02-1941 24  Techn. Ambt. RLD LOENEN Kapel 41 
Arnold Jacob Cohen03-04-1936 06-10-1944  Bildtschestraat 38, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Aron Cohen02-12-1923 16-04-1943 19   Almelo 1914aj  
Aron Alfred Cohen21-03-1905 06-04-1945 40 Cleeff Holocaustslachtoffer WEERSELO 
Aron Elie Cohen20-06-1939 16-09-1943  Ovl. Auschwitz ADUARD 2542 
B. Cohen    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam Amsterdam 
B. Cohen    Werkzaam bij de PTT Amsterdam 
B.A. Cohen    drs. DordrechtMuseum40-45 
Barend Cohen25-09-1883 09-04-1943 59  Schoolstraat 16, Breda BREDA 3692 
Barend Cohen08-08-1875 12-10-1942 67 Liver Venter, Bentinckslaan 9, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Barend Leonard Cohen10-01-1942 21-05-1943  Nieuwe Ginnekenstraat 2 a, Breda BREDA 3692 
Bartha Cohen16-02-1893 14-01-1943 49 Dam Ovl. Auschwitz 1 LEEK 2874 
Bartha Cohen16-02-1893 14-01-1943 49 Dam Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Bela Hanna Cohen08-03-1927 19-10-1942 15  Enterstraat 15, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
Belia Cohen10-07-1932 07-05-1943 10  * Amsterdam, + Sobibor ZAANDAM 1287 
Belia Cohen10-07-1932 07-04-1943 10  Dahliastraat 28, Koog aan de Zaan 1 ZAANDAM 1277b 
Benedictus Cohen12-10-1937 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Benjamin Cohen25-03-1931 16-08-1942 11  zv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 1 STADSKANAAL 1833 
Benjamin Cohen02-11-1885 20-03-1943 57  Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Benjamin Cohen16-10-1857 20-03-1943 85  Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Benjamin Cohen24-01-1890 31-03-1944 54 Dormits Enterstraat 15, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
Benjamin Cohen25-03-1931 16-08-1942 11  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
Benjamin Cohen29-12-1903 01-09-1942 38  Voorstreek 5, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362c  
Benjamin Cohen21-02-1870 19-11-1942 72 Brommet Kleine Hoogstraat 7, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Benjamin Cohen13-06-1890 15-12-1942 52 Wezel Plein 15, Haarlem HAARLEM 0508c 
Benjamin Cohen01-03-1896 31-03-1944 48   CUIJK 1213 
Benjamin Cohen09-08-1917 31-03-1944 26  Blokhuissteeg 19, Leeuwarden  1 LEEUWARDEN 0362a 
Benjamin Cohen12-08-1926 30-04-1943 16  Cronjťstraat 38, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Benjamin Mozes Cohen16-08-1874 22-10-1942 68  Ovl. Auschwitz BORGER 0591 
Benjamin Mozes Cohen16-08-1874 22-10-1942 68 Korper Lompenhandelaar, D 42, Borger BORGER 0590 
Berendina Helena Cohen03-11-1894 26-03-1944 49 Raaij  1 OLDENZAAL 0812 
Berendina Helena Cohen03-11-1894 26-03-1944 49 Raaij Tempeliersstraat 19, Haarlem HAARLEM 0508d 
Bernard Cohen21-04-1919 15-02-1943 23  Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Graf in Westerperk ASSEN 2609a 
Bernard Cohen18-01-1885 02-07-1943 58 Logcher Cronjťstraat 38, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Bernard Cohen03-03-1884 19-10-1942 58  Borstelmaker Almelo 1914aj  
Bernard Abraham Cohen10-10-1903 30-09-1942 38 Duits Groenedijk 84, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Bernardina Cohen28-02-1888 16-04-1943 55  dv Meijer COHEN OLDENZAAL 0808 
Bernardine Cohen19-08-1895 16-07-1943 47 Cutzien  1 OLDENZAAL 0812 
Bernhard Cohen04-04-1917 23-07-1943 26  Hoogestraat 13, Aalten AALTEN 3209 
Bertha Cohen21-06-1913 26-10-1942 29 Walvis Huisvrouw 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Bertha Cohen31-05-1894 19-11-1943 49 Reens  1 OLDENZAAL 0812 
Bertha Cohen08-08-1859 07-05-1943 83  Sint Jurrienstraat 32, Deventer DEVENTER 3189 
Bertha Cohen08-01-1874 15-10-1942 68 Eijl  DORDRECHT 3142 
Bertha HenriŽtte Cohen26-09-1902 19-11-1942 40  Kleine Hoogstraat 7, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Betje Cohen12-09-1895 30-04-1943 47 Sluis Korte Mare 23, Leiden Leiden 3472 
Betje Cohen16-08-1893 07-12-1942 49 Haas Echtgenote, Wijk IV 487, Vriezenveen VRIEZENVEEN 1133 
Betje Cohen27-09-1898 27-11-1942 44  Arts, Grootestraat 22, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Betje Cohen27-09-1898 27-11-1942 44   1 OLDENZAAL 0812 
Betje Cohen31-03-1894 21-01-1943 48 Heijmans  1 OLDENZAAL 0812 
Betje Cohen10-01-1886 08-10-1942 56 Jakobs Echtgenote, Zonneweg 3, Emmen EMMEN 3181 
Betje Cohen27-03-1904 04-06-1943 39  Marktstraat 47, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Betje Cohen27-09-1898 27-11-1942 44  ovl. omg. Auschwitz Wageningen 2936 
Betsij Cohen18-03-1903 03-09-1942 39   CUIJK 1213 
Betsy Cohen18-02-1891 27-11-1942 51 Meijer  1 OLDENZAAL 0812 
Betsy Sara Cohen18-03-1903 03-09-1942 39   BOXMEER 1196 
Blomme Cohen22-02-1890 27-11-1942 52 Spanjar Echtgenote, Praubstraat 1, Zwolle 1 ZWOLLE 3206b 
Bob Cohen27-08-1933 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Carla Jetjen Cohen30-06-1935 11-06-1943  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Carolina Cohen10-06-1935 09-04-1943  dv Lazarus COHEN en Betje LEZER DELFZIJL 0035 
Carolina Cohen23-07-1913 21-05-1943 29 Vrieslander Echtgenote, Gasthuisstraat 12, Steenwijk 1 STEENWIJK 3068 
Carolina Cohen23-07-1913 21-05-1943 29 Vrieslander  1 OLDENZAAL 0812 
Caroline Cohen22-12-1864 28-09-1942 77  Ovl. Auschwitz 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Casper Jacob Cohen23-08-1897 09-07-1943 45  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Charles Cohen08-06-1928 27-11-1942 14  zv Maurits J.L. COHEN en HenriŽtte STEILBERGER Hengelo 2375 
Cientje Cohen09-02-1893 03-09-1942 49   CUIJK 1213 
Claartje Cohen15-07-1881 14-05-1943 61  Winkeleigenaresse, Beekstraat 6, Hengelo Hengelo 2375 
Clara Cohen29-05-1930 25-01-1943 12   1 ROTTERDAM 3966 
Clara Cohen22-07-1864 21-05-1943 78 Heijmans  SCHIEDAM 1178 
Clara Cohen31-08-1880 26-03-1943 62 Drukker * Hoorn, + Sobibor ZAANDAM 1287 
Clara Cohen31-08-1880 26-03-1943 62 Drukker  1 ZAANDAM 1277a 
DaniŽl Cohen09-02-1887 27-11-1942 55 Roozendaal Koopman, Poortstraat 21, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
DaniŽl Cohen09-02-1887 27-11-1942 55   1 OLDENZAAL 0812 
David Cohen04-07-1940 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
David Cohen23-12-1868 02-07-1943 74  Ovl. Sobibor BORGER 0591 
David Cohen28-03-1891 28-05-1943 52 Hoogstraal Geestelijke, Kerkplein 7, Ommen DEDEMSVAART 3185 
David Cohen01-07-1898 11-06-1943 44 Zendijk Sjoa, Papesteeg 226, Wadenoijen TIEL 3222 
David Cohen28-03-1891 02-05-1943 52 Hoogstraal Kerkplein 7, Ommen 1 OMMEN 3203 
David Cohen13-03-1929 19-02-1943 13  Haarlemmerstraat 147a, Leiden Leiden 3472 
David Cohen29-04-1894 31-03-1944 49   CUIJK 1213 
David Cohen28-03-1891 28-05-1943 52 Hoogstraal Sjoa; Kerkplein 7, Ommen OMMEN 1323 
Debora Cohen29-09-1880 11-12-1942 62 Polak Daguerrestraat 1, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Diena Cohen23-11-1925 19-10-1942 16  Ovl. Auschwitz BORGER 0591 
Diena Cohen23-11-1925 19-10-1942 16  dv Benjamin Mozes COHEN en Naatje KORPER BORGER 0590 
Dina Cohen25-02-1922 12-10-1942 20  Hulp in de huishouding Almelo 1914aj  
Duifje Cohen23-10-1858 30-04-1943 84 Magtige Ovl. Sobibor 1 STEENWIJK 0060 
E. Cohen    Omgekomen personeelslid van de W.S.B.Z. Amsterdam Amsterdam 
Eddy Cohen14-01-1928 27-11-1942 14  Ovl. Auschwitz DOETINCHEM 3215a 
Eddy Cornelis Cohen03-12-1923 27-02-1942 18  Mil.Matr., ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Edith Cohen20-11-1905 31-01-1944 38  Zomerstraat 14 1 TILBURG 2151a 
Eduard Samson Cohen30-07-1875 29-10-1942 67  Ovl. Omg. Auschwitz 1 NW-AMSTERDAM 0587 
Elisabeth Cohen15-07-1918 03-09-1943 25  Ovl. Auschwitz Zeist 1929 
Elisabeth Cohen30-05-1876 16-04-1943 66  Holocaustslachtoffer OOTMARSUM 1128 
Elisabeth Cohen05-12-1920 09-04-1943 22 Haas Schoolstraat 16, Breda BREDA 3692 
Elisabeth Cohen14-08-1891 23-11-1942 51 Stern Kasteelplein 9 a, Breda BREDA 3692 
Elisabeth Cohen02-03-1902 26-03-1943 41 Italie Roodenburgerstraat 1a, Leiden Leiden 3472 
Elisabeth Cohen23-05-1898 07-05-1943 44 Zijl Laan van Nieuw Oosteinde 163, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Elisabeth (ĎLiesí) Cohen15-07-1918 03-09-1943 25  * Utrecht, + Auschwitz ZAANDAM 1287 
Elisabeth Helena Cohen18-12-1910 12-02-1943 32 Kleinkramer H.H. van Brabantplein 6, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Elise van Cohen04-04-1876 23-04-1943 67 Gelder Lichtenvoordschestraatweg 17, Aalten AALTEN 3209 
Elizabeth Cohen30-03-1907 08-10-1942 35 Esso dv Maurits COHEN en Jeanette COHEN. 1 MEPPEL 0572 
Elly Cohen11-07-1921 27-03-1945 23  Plein 15, Haarlem HAARLEM 0508c 
Elly Cohen11-07-1921 27-03-1945 23  Sjoa; Plein 15, Haarlem HEEMSTEDE3977 
Elsiena Cohen07-05-1895 20-03-1943 47  Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Emanuel Cohen15-02-1880 21-05-1943 63 Hoeden Singel 22, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
Emanuel Cohen09-07-1856 15-02-1943 86  Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Graf in Westerperk ASSEN 2609a 
Emanuel Cohen26-05-1916 31-03-1944 27  Holocaustslachtoffer WEERSELO 
Emanuel Cohen20-01-1927 31-03-1944 17  Blokhuissteeg 19, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Ernest Julius Cohen07-03-1869 06-03-1944 74  Pelmolenplantsoen 6, Utrecht UTRECHT 3869a 
Ernst Paul Alexander Cohen23-03-1904 21-09-1944 40 Rabbie * Amsterdam + Baai van Manilla ZAANDAM 1287 
Ernst Paul Alexander Cohen23-03-1904 21-09-1944 40 Rabbi ovl. Baai van Manilla ZAANDAM 3661 
Essiena Cohen18-12-1863 16-04-1943 79 Vegt Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Essiena Cohen18-12-1863 16-04-1943 79 Vegt Weduwe, Walstraat 23a, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Esstella Cohen27-01-1880 08-10-1942 62 Drukker Echtgenote, Ambonstraat 14, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Estella Cohen25-07-1891 12-10-1942 51 Gelder  1 OLDENZAAL 0812 
Ester Cohen08-06-1908 26-03-1943 34  Kantoorbediende 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Ester Cohen09-12-1934 02-11-1942  Leeuwerikstraat 27, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Ester Grietje Cohen28-12-1893 31-12-1944 51 Noach St. Catharinastraat 4, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Esther Cohen28-09-1875 18-11-1941 66 Cohen Bij de Put 4, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Esther Cohen26-01-1929 28-05-1943 14  Elizabethstraat 31, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Esther Cohen08-07-1901 13-03-1943 41 Heijmann Kwartelstraat 33, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Esther Cohen06-11-1879 05-11-1942 62  Nobelstraat 67, Brielle BRIELLE 2948 
Esther Cohen08-01-1901 11-12-1942 41 Oudgenoeg dv Elimelech Lazarus Cohen en Sette Roseboom 1 LEEK 2874 
Esther Cohen08-01-1901 11-12-1942 41 Oudgenoeg dv Sette Cohen-Roseboom, Elimelech Lazarus Cohen 1 STADSKANAAL 1833 
Esther Cohen12-02-1901 31-01-1944 42  ovl. omg. Auschwitz Wageningen 2936 
Esther Cohen22-09-1893 12-10-1942 49  Hunenbaan 7, Emmen EMMEN 3181 
Esther Cohen21-09-1893 03-12-1942 49 Boektje Echtgenote, Oudestraat 39, Kampen Kampen 2501 
Esther Henriette Cohen26-12-1939 19-11-1942  Dochter, Folkingestraat 20, Groningen GRONINGEN 3741 
Eva Cohen28-06-1885 24-09-1942 57 Schlosser Echtgenote, M 42, Markelo 1129 MARKELO 
Eva Cohen11-03-1919 22-10-1943 24 Stratum Adres niet bekend 1129 MARKELO 
Eva Cohen02-06-1887 28-05-1943 55 Lange Dannenberg 70, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
Eva Hanna Cohen29-08-1933 23-07-1943  Hartingstraat 20 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Fieka Cohen06-10-1930 09-04-1943 12  dv Lazarus COHEN en Betje LEZER DELFZIJL 0035 
Filippus Salomon Cohen15-01-1880 20-03-1943 63 Gans Ovl. Sobibor GARRELSWEER 3155 
Filippus Salomon Cohen15-01-1880 20-03-1943 63 Gans Ovl. Sobibor 1 LOPPERSUM 2085 
Francisca Cohen14-11-1893 11-12-1942 49 Zuiden Ovl. Auschwitz DOETINCHEM 3215j 
Franciska Cohen29-12-1870 13-03-1943 72  Ovl. Sobibor 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Franziska Emile Cohen14-07-1914 10-09-1942 28  Alb.v.Nassaustraat 21, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Frederik (Frits) Cohen12-11-1884 26-10-1942 57  Slager, Paul Krugerstraat 2, Assen ASSEN 1137 
Frederika Cohen23-08-1935 19-11-1942  Dochter, Folkingestraat 20, Groningen GRONINGEN 3741 
Frieda Cohen09-09-1916 02-06-1941 24  dv Willy Daniel Cohen EMMEN 3181 
Frieda Cohen11-07-1924 31-08-1942 18   VAALS 1527 
Frieda Cohen11-07-1924 31-08-1942 18  dv Simon COHEN en Esthella Carolina ten BRINK 1 SITTARD 2265 
Frits Cohen20-06-1922 11-06-1943 20  Holkerstraat 9, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
Fritz Cohen19-03-1902 05-10-1943 41  Advocaat, Oisterwijksebaan 73, Tilburg Tilburg 2525 
Fritz Cohen19-03-1902 05-10-1943 41  Oisterwijksebaan 73 1 TILBURG 2151a 
Frouke Cohen24-07-1861 20-03-1943 81  Marktstraat 45, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Froukje Cohen21-08-1916 02-11-1942 26 Cosman dv Izašk COHEN en Tina de BEER Hoogezand 3132 
Froukje Cohen02-03-1882 02-11-1942 60  Paul Krugerstraat 2, Assen ASSEN 1137 
Froukje Cohen10-08-1882 12-02-1943 60  Bij de Put 4, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Frouwke Cohen31-08-1882 16-04-1943 60 Logcher Ovl. Sobibor 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Frouwktje Cohen22-07-1928 16-08-1942 14  dv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 1 STADSKANAAL 1833 
Frouwktje Cohen22-07-1928 16-08-1942 14  dv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
Gabriel Cohen06-01-1924 04-06-1943 19  Ridder van Catsweg 61, Gouda GOUDA 0705b 
Geertje Cohen10-05-1892   Lever  1 NW-AMSTERDAM 0587 
Geertruida Cohen19-01-1884 12-10-1942 58  Hunenbaan 7, Emmen EMMEN 3181 
Geertruida Cohen18-04-1885 04-06-1943 58 Denneboom  Uden 3607 
Geertruida Cohen07-08-1928 09-07-1943 14  Marktstraat 31, Bergh 's-Heerenberg 0501 
Geertruida Cohen27-05-1897 02-07-1943 46  Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Geertruida Cohen22-08-1867 20-03-1943 75  dv Levie Cohen en Debora Frank. 1 WINSCHOTEN 1788c 
Geiltje Cohen18-03-1865 16-04-1943 78 Pais Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Geiltje Cohen18-03-1865 16-04-1943 78 Pais Ovl. Sobibor Veendam 1286 
Gerda Henny Cohen07-03-1925 31-08-1942 17  dv Mozes Machiel COHEN en Sophia MEIJER Tynaarlo 1626 
Gertruij Cohen17-05-1889 03-09-1942 53   CUIJK 1213 
Gholina Cohen09-01-1898 06-03-1944 46 Sternheim (ondergedoken in Heemstede) HEEMSTEDE3977 
Godfried Cohen02-05-1863 16-04-1943 79 Pels Noordersingel 8, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Golda Cohen09-07-1868 11-12-1942 74 Schuijer Nieuweburen 9, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Gonda Cohen07-10-1874 29-10-1942 68  Huishoudster, De Grint 62, Emmen EMMEN 3181 
Gretha Cohen12-09-1932 16-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Gretha Š Cohen28-03-1930 07-07-1944 14  Veenbergplein 8, Haarlem HAARLEM 0508d 
Grietje Cohen17-04-1935 28-05-1943  Elizabethstraat 31, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Grietje Cohen20-09-1869 02-04-1943 73 Kalf Echtgenote, Folkingestraat 19a, Groningen GRONINGEN 3741 
Hanna Cohen15-04-1928 12-10-1942 14  dv Levie COHEN en Saartje STIBBE 1 ZWOLLE 3206a 
Hanna Cohen20-11-1856 29-11-1940 84 Gazan Straatnaam niet bekend, Brielle BRIELLE 2948 
Hanna Rosette Cohen17-01-1919 16-07-1943 24   Kampen 0550 A-K 
Hans Frits Cohen14-09-1932 11-02-1944 11  Boedekerstraat 7, Deventer DEVENTER 3189 
Harry Cohen03-05-1940 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Harry Josua Cohen20-02-1928 08-10-1942 14  zv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN EMMEN 3181 
Hartog Cohen09-03-1927 31-12-1943 16  Ovl. Omg. Auschwitz AMSTERDAM 0802 
Hartog Cohen19-12-1923 30-09-1942 18  zv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN EMMEN 3181 
Hartog Cohen05-03-1906 02-07-1943 37  Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Hartog Cohen03-06-1888 23-07-1943 55 Cohen de Heer Kromhout 133 rood, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Hartog Cohen26-09-1862 09-04-1942 79 Knegje Croeselaan 108, Utrecht UTRECHT 3869a 
Hartog Cohen20-10-1875 11-12-1942 67 Feitsma Speelmansstraat 19, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362c  
Hartog Izak Cohen08-11-1934 02-07-1943  Ovl. Sobibor Laren 1532 
Hartog Jakob Cohen15-05-1911 18-08-1942 31  Ovl. Auschwitz BEVERWIJK 440 a-d 
Heijman Meijer Cohen01-02-1896 01-10-1941 45  zv Meijer COHEN OLDENZAAL 0808 
Heiltje Cohen06-02-1871 14-05-1943 72 Spanjar Elsenerstraat 72, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
Heiltje Cohen06-02-1871 14-05-1943 72 Spanjar  Almelo 1914aj  
Heiman Cohen10-02-1891 19-10-1942 51  Ovl. Omg. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Heintje Cohen16-06-1902 28-05-1943 40 Seijffers Lage Gouwe 84, Gouda GOUDA 0705b 
Heintje Cohen16-06-1902 28-05-1943 40 Seijffers Lage Gouwe 84, Gouda GOUDA 0705b 
Heintje Cohen31-01-1872 14-05-1943 71 Hertog  1 OLDENZAAL 0812 
Heinz Cohen19-07-1912 04-05-1945 32  Beverstraat 2 a, Utrecht UTRECHT 3869a 
Helena Cohen08-01-1865 13-09-1940 75 Berlijn Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer Z.O. 1-2 ASSEN 2609a 
Helena Cohen26-02-1858 02-04-1943 85 Kan  1 OLDENZAAL 0812 
Helena Cohen26-02-1858 02-04-1943 85 Kan W. de Zwijgerstraat 44, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Helena Cohen18-04-1877 03-09-1943 66 Pezon Badhuisstraat 43, Haarlem HAARLEM 0508a 
Helena Cohen07-05-1893 19-11-1942 49 Braaf Echtgenote, Adres niet bekend, Bellingwolde BELLINGWOLDE 3722 
Helene Cohen24-06-1879 05-02-1943 63 Meijer Echtgenote, Harderwijkerstraat 85, Putten 1 PUTTEN 0056a 
Hendel Johanna Cohen03-01-1867 23-11-1942 75 Grobfeld Ovl. Auschwitz Vlagtwedde 3169 
Hendrik Cohen05-09-1919 11-06-1943 23  Student LOENEN Kapel 43 
Hennij Meijer Cohen10-07-1894 03-09-1943 49   1 OLDENZAAL 0812 
Henny Cohen29-06-1943 11-02-1944  dv Simon COHEN en Malvin ROTH Hengelo 2375 
Henny Cohen30-10-1925 26-09-1942 16   VAALS 1527 
Henny Cohen30-10-1925 26-09-1942 16  dv Simon COHEN en Esthella Carolina ten BRINK 1 SITTARD 2265 
Henny Cohen18-08-1910 23-11-1942 32 Levie dv Izašk Dalsheim 1 STADSKANAAL 1833 
Henrica Cohen11-03-1905 23-08-1942 37 Wolff Haverstraat 33 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Henriette Cohen19-11-1888 27-11-1942 54   Almelo 1914aj  
Henriette Cohen20-05-1909 16-04-1943 33  dv Sette Cohen-Roseboom, Elimelech Lazarus Cohen 1 STADSKANAAL 1833 
HenriŽtte Hendrika Cohen01-01-1888 09-04-1943 55  Telegrafiste 1e kl. te Amsterdam Amsterdam 
Herman Cohen11-12-1932 03-09-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Herman Cohen21-12-1918 31-03-1944 25  zv Maurits J.L. COHEN en HenriŽtte STEILBERGER Hengelo 2375 
Herman Jakob Cohen21-10-1880 25-06-1942 61   BEDUM 1832 
Hester Cohen19-02-1883 31-12-1944 61 Wertheim Petr. Dondersstraat 24, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Hetty Cohen03-05-1940 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Hetty Cohen23-05-1936 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Hijman Meijer Cohen01-02-1896 01-10-1941 45   1 OLDENZAAL 0812 
Hildo Cohen12-08-1921 12-02-1945 23  Werktuigbouwkundige / Lid verzet EGMOND aan ZEE 535 
Hildo Cohen12-08-1921 12-02-1945 23  Werktuigbouwkundige / Lid verzet BLARICUM 0288 
Hinderina Cohen13-03-1881 20-03-1943 62 Wolff Keizersgracht 52, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Hinne Cohen13-04-1886 20-03-1943 56  dv Elias Cohen en Bouchien Wolf 1 WINSCHOTEN 1788c 
Hinne Cohen13-04-1886 20-03-1943 56  dv Elias Cohen en Bouchien Wolf 1 OOSTWOLD 1536 
Hinne Cohen31-03-1885 14-05-1943 58 Liver Ovl. Sobibor 1 OOSTWOLD 1536 
Hinne Cohen31-03-1885 14-05-1943 58 Liver Spoorstraat 16, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
I. Cohen    Werkzaam bij de PTT Amsterdam 
Ida Cohen10-08-1896 19-04-1943 46 Frank Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878f-g 
Isaac Cohen19-11-1893 28-02-1943 49  Rijksambtenaar PTT Amsterdam 
Isaac Nathan Cohen21-04-1920 25-01-1943 22  Hulpbesteller PTT Amsterdam 
Isaak Julius Cohen15-06-1930 09-07-1943 13  Marktstraat 31, Bergh 's-Heerenberg 0501 
Isabella Cohen30-11-1895 30-11-1941 46 Meijer Echtgenote, Brink 29, Deventer DEVENTER 3189 
Isack Cohen20-10-1930 05-08-1942 11   1 ROTTERDAM 3966 
Isak Cohen07-07-1890 17-09-1942 52   1 OLDENZAAL 0812 
Isidoor Cohen10-02-1901 30-11-1943 42  Slager, Katwijkstraat 24, Oss 1 OSS 0972 
Isidor Cohen16-05-1880 23-07-1943 63 Vos Koninginneweg 92, Haarlem HAARLEM 0508b 
Isidor Heijman Cohen09-03-1870 15-10-1942 72   1 OLDENZAAL 0812 
Izaak Cohen20-02-1884 19-04-1944 60  zv Hartog COHEN en Rebekka van Essen DEVENTER 3190 GYM 
Izašk Cohen03-03-1905 29-02-1944 38 Behr Koopman 1 STADSKANAAL 1833 
Izašk Cohen10-01-1887 02-11-1942 55 Beer Veehandelaar, Nutsstraat 12, Hoogezand Hoogezand 3132 
Izašk Cohen03-03-1905 29-02-1944 38 Behr Koopman, Folkingestraat 20, Groningen GRONINGEN 3741 
Izak Cohen13-12-1933 11-02-1944 10   1 ROTTERDAM 3966 
Izak Cohen03-06-1922 28-02-1943 20  Boomkamp 25, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
J.L. Cohen    Omgekomen lid voetbalclub Wilhelmina Vooruit AMSTERDAM 2950 WV 
J.L. Cohen    Lid Wilhelmina Vooruit  AMSTERDAM 2950 
Jacob Cohen01-02-1905 28-05-1943 38 Liever Manufacturist Veendam 1286 
Jacob Cohen09-06-1883 19-09-1942 59   1 SAPPEMEER 0661 
Jacob Cohen12-04-1936 19-11-1942  Ovl. Auschwitz 1 OOSTWOLD 1536 
Jacob Cohen16-01-1858 12-02-1943 85 Odewald Ovl. Auschwitz 1 OOSTWOLD 3432 
Jacob Cohen12-04-1936 19-11-1942  Ovl. Auschwitz 1 OOSTWOLD 3432 
Jacob Cohen09-10-1874 21-01-1943 68 Bamberger Vertegenwoordiger 1 LOPPERSUM 2085 
Jacob Cohen21-05-1925 30-06-1944 19  zv Joseph COHEN en Francina van DIJK 1 OSS 0972 
Jacob Cohen07-09-1885 12-10-1942 57   Almelo 1914aj  
Jacob Cohen13-10-1899 07-10-1941 41   Almelo 1914aj  
Jacob Cohen10-04-1900 19-10-1944 44 Erwteman Bildtschestraat 38, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Jacob Cohen07-04-1900 19-02-1943 42 Amerongen Haarlemmerstraat 147a, Leiden Leiden 3472 
Jacob Casper Cohen05-07-1926 09-07-1943 17  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Jacob Henri Cohen22-05-1910 25-01-1943 32  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Jacob Herman Cohen31-10-1930 11-06-1943 12  Sjoa, Papesteeg 226, Wadenoijen TIEL 3222 
Jacob Joseph Cohen08-11-1893 11-06-1943 49   Laatst bekende adres Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Jacob Moses Cohen11-05-1893 03-10-1941 48   Almelo 1914aj  
Jacob Richard Cohen21-11-1905 28-09-1942 36  Oostsingel, Delft DELFT 3603 
Jacques Cohen18-07-1866 10-09-1942 76  Kloveniersburgwal 60 boven, Amsterdam 1 MEERSSEN 2068 
Jakob Cohen20-01-1888 28-01-1944 56 Gotthelf Koopman, Zwolseweg 110, Deventer DEVENTER 3189 
Jakob Cohen25-03-1938 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
Jakob Cohen16-03-1908 30-09-1942 34  Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Jakob Cohen09-10-1912 03-08-1978 65  Ovl. Parijs, FR FINSTERWOLDE 1247 
Jakob Cohen14-12-1929 05-08-1942 12   1 ROTTERDAM 3966 
Jenni Cohen12-06-1907 19-11-1942 35 IsraŽls Ovl. Auschwitz FINSTERWOLDE 1247 
Jenny Cohen24-04-1927 11-06-1943 16  Marktstraat 31, Bergh 's-Heerenberg 0501 
Jetje Cohen12-09-1871 09-03-1943 71 Os Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Graf in Westerperk ASSEN 2609b 
Jetta Cohen27-08-1874 04-01-1943 68 Levie Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer Z.O. 9-84 ASSEN 2609a 
Jetta Reinette Cohen14-12-1933 16-08-1942  dv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 1 NIEUWE PEKELA 1778 
Jetta Reinette Cohen14-12-1933 16-08-1942  dv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
Jette Cohen12-05-1874 23-11-1942 68 Strien Ovl. Auschwitz 1 WINSCHOTEN 1788a 
Jette Cohen24-03-1898 02-04-1943 45  dv Hanna Cohen-de Jonge DELFZIJL 0035 
Joanna Henriette Cohen16-10-1894 11-10-1944 49 Levy Nic Beetsstraat 29, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
JoŽl Abraham Cohen31-01-1898 26-03-1943 45   1 OLDENZAAL 0812 
JoŽl Abraham Cohen31-01-1893 26-03-1943 50 Manheim Bleker, Kerkstraat 4, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Johan Cohen21-06-1910 30-09-1942 32  Winkelier Veendam 1286 
Johanna Cohen22-10-1871 20-03-1943 71 Stoppelman Echtgenote, Folkingestraat 55a, Groningen GRONINGEN 3740 
Johanna Cohen13-06-1886 26-03-1943 56 Meijer Echtgenote, Grootestraat 18, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Johanna Cohen27-06-1896 04-06-1943 46 Buuren  1 OLDENZAAL 0812 
Johanna Cohen20-11-1909 03-09-1943 33 Roseboom Echtgenote, Sleutelstraat 8', Emmen EMMEN 3181 
Johanna Cohen18-02-1872 10-09-1943 71 Boesenach Ovl. Auschwitz GORINCHEM 0543 
Johanna Henny Cohen07-01-1938 26-04-1943  Haagdijk 251 a, Breda BREDA 3692 
Johanna Henny Cohen07-01-1938 26-04-1943  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Jonas Cohen05-09-1884 19-11-1942 58 Zendijk Veehandelaar, Folkingestraat 17a, Groningen GRONINGEN 3741 
Jonas Cohen15-01-1883 26-10-1942 59  Ovl. Omg. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Josef Cohen23-01-1892 28-05-1943 51   Uden 3607 
Josef Aaron Cohen14-11-1889 06-10-1942 52 Duitscher Manufacturen, Brink 154, Dwingeloo Westerveld 2396 
Josef Wilhelm Bernard Cohen30-06-1904 23-05-1942 37  Predikant DOKKUM 1966 
Josef Wilhelm Bernard Cohen30-06-1904 23-05-1942 37  Predikant DOKKUM 3165 
Joseph Cohen04-04-1909 23-07-1943 34 Bachrach Fabrikant GRONINGEN 3157 
Joseph Cohen21-01-1892 28-02-1943 51 Dijk Koopman, Walstraat 7, Oss 1 OSS 0972 
Joseph Cohen24-12-1938 06-10-1944  Bildtschestraat 38, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Joseph Isidoore Cohen02-06-1920 09-04-1943 22  Vlasmarkt 19, Middelburg DEN HAAG 0280 
Joseph Isidoore Cohen02-06-1920 09-04-1943 22   SINT-LAURENS 0063 
Joseph Isidoore Cohen02-06-1920 09-04-1943 22  Vlasmarkt 19, Middelburg: +Sobibor. 1 MIDDELBURG 0065 
Joseph Marcus Cohen25-03-1887 27-08-1943 56  Marktkoopman, Galjoenstraat 94, Tilburg Tilburg 2525 
Joseph Marcus Cohen25-03-1887 27-08-1943 56  Pr. Sophiastraat 26 1 TILBURG 2151a 
Josephina Cohen01-11-1882 14-05-1943 60 Melamed  Uden 3607 
Josephine Cohen09-07-1930 31-08-1942 12  dv Simon COHEN en Esthella Carolina ten BRINK 1 SITTARD 2265 
Josephine Cohen04-10-1863 20-05-1943 79 Vromen Nieuweweg 6, Lochem LOCHEM 3220 
Josephine Cohen06-04-1932 19-02-1943 10   1 ROTTERDAM 3966 
Josua Cohen14-06-1903 07-02-1945 41 Hamme Bakker, Oosterparallelweg 69, Assen ASSEN 1137 
Jozef Louis Cohen29-01-1923 31-03-1944 21   DOETINCHEM 3215a 
Jozeph Cohen27-08-1899 16-04-1943 43 Altgenug Koopman 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Jozeph Cohen09-10-1871 23-11-1943 72 Nieweg A 230, Termuntenzijl 1 WOLDENDORP 2476 
Jozeph Cohen02-07-1910 30-09-1942 32  Bentheimerstraat 12, Coevorden COEVORDEN 1157 
Juda Cohen25-03-1857 05-03-1943 85   1 OLDENZAAL 0812 
Juda Lazarus Cohen19-10-1867 19-10-1942 75  Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Judik Cohen13-02-1858 13-10-1942 84 Leons Begr. Joodse Begraafplaats in Assen ASSEN 2609a 
Judith Cohen27-05-1898 22-10-1942 44 Brink  Almelo 1914aj  
Judith Cohen30-10-1886 23-11-1942 56 Gelder Weerijssingel 12, Breda BREDA 3692 
Julie Cohen03-12-1875 23-07-1943 67 Velleman Centraal IsraŽlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis GOUDA 0705a 
Julie Evelien Cohen24-04-1915 29-10-1942 27  dv Simon COHEN en Kaatje Rozetta MONAS Hoogeveen 0997 
Juljus Cohen02-05-1891 25-09-1944 53  Ontvanger der Rijksbelastingen Uithuizen 2382 
Juljus Cohen02-05-1891 25-09-1944 53  Ovl. Westerbork WILDERVANK 1289 AJ 
Kaatje Cohen11-12-1885 15-10-1942 56 Hal  USQUERT 2709 
Kaatje Cohen25-11-1908 06-03-1944 35  dv Filippus Salomon Cohen en Mietje Gans 1 LOPPERSUM 2085 
Kaatje Cohen18-02-1876 26-03-1943 67 Berg Echtgenote, Folkingestraat 46a, Groningen GRONINGEN 3740 
Kaatje Cohen25-11-1908 06-03-1944 35  dv Filippus Salomon Cohen en Mietje Gans GARRELSWEER 3155 
Kaatje Cohen04-12-1932 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Kaatje Cohen11-04-1889 26-03-1943 53 Bruin Peperstraat 16, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Kaatje Cohen10-05-1880 26-10-1942 62 Dwinger J.W. Frisostraat 18, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Karel Cohen17-11-1888 26-03-1943 54 Ekstein Kleine Hoogstraat 15, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Karel Cohen21-03-1939 19-03-1945  Speelmansstraat 32, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362c  
Ketie Cohen     GRONINGEN 3157 
Koosje Cohen30-03-1920 19-10-1942 22  Ovl. Auschwitz BORGER 0591 
Koosje Cohen30-03-1920 19-10-1942 22  dv Benjamin Mozes COHEN en Naatje KORPER BORGER 0590 
Lazarus Cohen16-04-1892 28-02-1943 50 Lezer Slager, Spoorstraat 10, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Lazarus Cohen29-11-1893 04-06-1943 49 Pino Koopman, Oude Schans 50, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Lea Cohen27-03-1889 27-11-1942 53   1 OLDENZAAL 0812 
Lea Cohen05-01-1936 05-11-1942  dv Josua COHEN en Kaatje HAMME ASSEN 1137 
Lea Cohen27-03-1889 27-11-1942 53  Strijkster, Kerkstraat 6, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Leentje Cohen24-02-1903 12-10-1942 39  dv Maria Cohen-Nijveen COEVORDEN 1157 
Leentje Cohen07-02-1881 02-11-1942 61 Meijer  1 SAPPEMEER 0661 
Leentje Cohen07-03-1881 15-10-1942 61 Berg Huisvrouw 1 LOPPERSUM 2085 
Lena Cohen26-09-1887 02-04-1943 55  Marktstraat 47, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Lena Grietje Cohen31-10-1902 16-07-1943 40 Borstel Weerdsingel Oostzijde 58, Utrecht UTRECHT 3869a 
Lena Helga Cohen29-06-1932 14-05-1943 10  dv Sekkel COHEN en Frieda Betti SALOMON 1 ZWOLLE 3206a 
Leo Cohen20-10-1909 30-09-1942 32  zv Joseph COHEN en Marie ThťrŤse NIEWEG 1 WOLDENDORP 2476 
Leo Cohen15-07-1937 19-02-1943   1 ROTTERDAM 3966 
Leo Cohen26-10-1924 30-11-1943 19  Schoolstraat 16, Breda BREDA 3692 
Leo Jacob Cohen01-02-1923 30-09-1942 19  Bij de Put 1, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Leon Cohen04-09-1880 19-02-1943 62 Hachenberg Voorstraat 111, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Levi Cohen29-11-1868 17-09-1942 73 Meijers Ovl. Auschwitz 1 LOPPERSUM 2085 
Levi Daniel Louis Cohen24-08-1881 08-10-1942 61  Koopman, Parallelweg 1, Emmen EMMEN 3181 
Levie Cohen22-09-1901 31-01-1943 41 Stibbe Vertegenwoordiger, Steenstraat 22, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Levie Cohen05-04-1894 02-04-1943 48  zv Hanna Cohen-de Jonge DELFZIJL 0035 
Levie Cohen29-09-1922 30-09-1942 20  Venter, Bentinckslaan 9, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Levie Cohen02-01-1878 12-10-1942 64 Knorringa Koopman, Linthorst Homanstraat 10, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Levie Cohen28-12-1940 03-09-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Levie Cohen15-12-1939 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Levie Cohen08-04-1934 16-07-1943   1 ROTTERDAM 3966 
Levie Cohen31-05-1888 27-11-1942 54  Ovl. Auschwitz DOETINCHEM 3215a 
Levie Cohen26-04-1934 23-11-1942  RŲntgenstraat 9, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Levie Cohen26-09-1902 07-05-1943 40 Teeboom Dahliastraat 28, Koog aan de Zaan 1 ZAANDAM 1277b 
Levie Cohen26-09-1902 07-05-1943 40 Teeboom * Amsterdam + Sobibor ZAANDAM 1287 
Levie Benjamin Cohen17-09-1881 14-05-1943 61 Coevorden Slager, Folkingestraat 45, Groningen GRONINGEN 3740 
Levie Moses Cohen03-07-1875 19-11-1942 67  Landarbeider, Langestraat 86, Winschoten 1 WINSCHOTEN 1788b 
Levij Anthonij Cohen08-07-1888 22-10-1942 54 Stibbe Boomkamp 25, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
Levy Anthonie Cohen03-06-1889 22-10-1942 53 Denneboom Lompenhandelaar, M 101, Markelo 1129 MARKELO 
Lilly Cohen24-12-1902 17-09-1943 40 Hellmann Beverstraat 2 a, Utrecht UTRECHT 3869a 
Lion Cohen08-12-1906 30-09-1942 35  Kleine Hoogstraat 7, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Lisette Cohen08-07-1884 19-10-1942 58 Gelderen Echtgenote, Kloosterstraat 4, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Lisette Cohen08-07-1884 19-10-1942 58 Gelderen  1 OLDENZAAL 0812 
Lore Cohen12-08-1927 31-01-1944 16  dv Edith COHEN-POSNER Tilburg 2525 
Lore Cohen12-08-1927 31-01-1944 16  Zomerstraat 14, Tilburg Tilburg 2528 
Lore Cohen12-08-1927 31-01-1944 16  Zomerstraat 14 1 TILBURG 2151a 
Louis Cohen23-12-1907 31-12-1942 35 Jongh Leeuwerikstraat 27, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Louis Cohen01-07-1865 07-12-1942 77 Metz Ceintuurbaan 175 huis, Amsterdam 1 MEERSSEN 2068 
Louis Cohen05-02-1911 31-03-1944 33 Hal Koopman 1 STADSKANAAL 1833 
Louis Cohen26-01-1933 09-07-1943 10   1 ROTTERDAM 3966 
Louis Casper Cohen30-06-1935 11-06-1943  Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215a 
Louis David Cohen22-02-1920 27-01-1943 22  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Louis Salomon Cohen10-09-1922 01-10-1942 20 Duitscher zv Josef Aaron COHEN en Marie DUITSCHER  Westerveld 2396 
Louisa Eva Cohen10-10-1872 12-02-1943 70  Emmasingel 9, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Louise Bartha Cohen11-01-1920 11-06-1943 23  dv Simon COHEN en Kaatje Rozetta MONAS Hoogeveen 0997 
Lowie Cohen12-04-1904 23-07-1943 39  zv Joseph COHEN en Marie ThťrŤse NIEWEG 1 WOLDENDORP 2476 
M. Cohen    Personeelslid Hollandia-Kattenburg in Amsterdam Amsterdam 
Marcus Cohen17-02-1936 16-08-1942  zv Salomon Meijer Cohen, Lea Cohen-Gudema 1 NIEUWE PEKELA 1778 
Marcus Cohen17-02-1936 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
Marcus Cohen12-07-1907 06-07-1942 34 Wilde% Raadhuisplein 22, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Marcus Cohen16-05-1893 28-05-1943 50 Broekhuijsen Elizabethstraat 31, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Marcus Samuel Cohen27-09-1888 14-10-1942 54  Haagdijk 251 a, Breda BREDA 3692 
Margaretha Cohen17-05-1908 16-07-1943 35 Granaada Slotmakersstraat 10, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362c  
Margaretha Cohen05-10-1917 03-09-1943 25 Frijda Hartingstraat 22, Utrecht UTRECHT 3869b 
Maria Cohen06-07-1887 26-08-1942 55  Laatst bekende adres Leidschendam LEIDSCHENDAM 3228a 
Marianna Cohen14-12-1930 26-03-1943 12  Kleine Hoogstraat 15, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Marianna Frederika Cohen30-12-1893 20-04-1945 51 Lier Sjoa NEUENGAMME c 
Marianne Cohen04-06-1938 02-11-1942  Leeuwerikstraat 27, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Marianne Cohen05-03-1867 28-12-1941 74 Levie Prins Bernhardstraat 17, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Marianne Cohen05-02-1875 22-10-1942 67 Akker Echtgenote, Van Echtenstraat 13, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Marianne Cohen20-12-1873 26-10-1942 68 Bloemendal Verwant 1 WINSCHOTEN 1788a 
Marieke Cohen15-05-1886 23-11-1942 56 Nieweg Weduwe, Folkingestraat 45a, Groningen GRONINGEN 3740 
Marjana Cohen08-10-1898 30-09-1942 43  Koningin Wilhelminalaan 30, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Martha Cohen27-11-1879 23-11-1942 62  Huishoudster 1 LOPPERSUM 2085 
Martha Cohen06-09-1856 17-09-1943 87 Zuiden Ovl. Auschwitz DOETINCHEM 3215j 
Martin Cohen31-10-1873 17-09-1943 69 Himmelstein Beverstraat 2 a, Utrecht UTRECHT 3869a 
Martinus Cohen16-09-1905 07-03-1943 37 Hart * Winschoten; + Extern kommando Bobrek BROBREK 0000 
Martinus Cohen16-09-1905 07-03-1943 37  Vertegenwoordiger Oudewerfslaan 17, Winschoten 1 WINSCHOTEN 1788a 
Matthijs ŗ Cohen22-10-1904 28-02-1945 40 Reimer Veenbergplein 8, Haarlem HAARLEM 0508d 
Maurits Cohen07-06-1918 09-04-1943 24  Schoolstraat 16, Breda BREDA 3692 
Maurits Cohen07-04-1920 19-08-1942 22  zv Izašk COHEN en Tina de BEER Hoogezand 3132 
Maurits Cohen29-03-1912 24-10-1944 32  Lid verzet, gefus. Amsterdam, Apollolaan 1445 AMSTERDAM 
Maurits Cohen03-05-1939 16-08-1942  zv Salomon Meijer COHEN en Lea GUDEMA GIETEN 0611 
Maurits Joseph Cohen09-12-1876 19-02-1943 66 Wijnberg Vlasmarkt 19, Middelburg: +Auschwitz. 1 MIDDELBURG 0065 
Max Cohen16-12-1901 02-12-1941 39  Nieuwstraat 7, Hengelo Hengelo 2375 
Max Cohen25-11-1917 30-09-1942 24  Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Max Cohen    Lid Wilhelmina Vooruit  AMSTERDAM 2950 
Max Cohen    Omgekomen lid voetbalclub Wilhelmina Vooruit AMSTERDAM 2950 WV 
Max Cohen25-01-1918 11-02-1944 26  Goudenregenstraat 26, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Meijard Izašk Cohen20-11-1906 29-02-1944 37 Laan Ovl. Midden-Europa 1 OOSTWOLD 3432 
Meijard Izašk Cohen20-11-1906 29-02-1944 37 Laan Ovl. Midden-Europa 1 OOSTWOLD 1536 
Meijer Cohen29-11-1899 21-01-1945 45 Coevorden Arbeider, Sportlaan 103, Nieuw-Amsterdam EMMEN 3181 
Meijer Cohen28-07-1859 16-04-1943 83  Hofstraat 13, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Meijer Cohen28-07-1859 16-04-1943 83   1 OLDENZAAL 0812 
Melia Johanna Cohen08-11-1936 03-12-1942   Almelo 1914aj  
Mendel Cohen07-08-1902 23-07-1943 40 Speier Holstein Hartingstraat 20 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
Meta Cohen10-07-1924 22-10-1943 19 Simon Kapster, Steendijk 116, Assen ASSEN 1137 
Meta Cohen10-07-1924 22-10-1943 19 Simon Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Michel Cohen18-02-1882 05-11-1942 60  Nobelstraat 67, Brielle BRIELLE 2948 
Mietje Cohen14-07-1927 04-06-1943 15  Dahliastraat 28, Koog aan de Zaan 1 ZAANDAM 1277b 
Mietje Cohen14-07-1927 07-05-1943 15  * Amsterdam, + Sobibor ZAANDAM 1287 
Mietje Cohen09-09-1876 17-09-1942 66  Ovl. Omg. Auschwitz BORGER 0591 
Mina Cohen27-09-1921 26-07-1942 20  Ovl. Auschwitz BORGER 0591 
Mina Cohen28-03-1894 30-09-1942 48  Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Minkje Cohen20-05-1873 17-09-1942 69 Gelder Ovl. Auschwitz BORGER 0591 
Moritz Cohen07-07-1890 23-07-1943 53 Japhet Hoogestraat 13, Aalten AALTEN 3209 
Mosina Cohen15-07-1886 08-10-1942 56 Zaligman Echtgenote, Prinsenplein 19, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Mozes Cohen29-03-1870 28-05-1943 73  Echtgenote heeft de oorlog overleefd 1 LOPPERSUM 2085 
Mozes Cohen21-09-1856 26-01-1943 86 Denneboom zv Hartog Juda Cohen en Rachel Polak  1 LEEK 2874 
Mozes Cohen21-09-1856 26-01-1943 86  Ovl. Omg. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Mozes Cohen03-01-1931 05-11-1942 11  zv Josua COHEN en Kaatje HAMME ASSEN 1137 
Mozes Cohen06-10-1908 30-04-1943 34   1 SITTARD 0931 
Mozes Machiel Cohen23-05-1888 31-08-1942 54 Meijer Kledinghandelaar, Stationsstraat 14, Zuidlaren Tynaarlo 1626 
Mozes Meijer Cohen14-09-1877 07-05-1943 65 Hertog Gepensioneerde, Molenbeekstraat 8 hs, Amsterdam ASSEN 1137 
Naatje Cohen15-01-1865 19-10-1942 77 Kats Echtgenote, Burgemeester Jollesstraat 15, Assen ASSEN 1137 
Nathan Cohen31-01-1881 19-11-1942 61 Vrengel Oudewerfslaan 56, Winschoten 1 WINSCHOTEN 1788a 
Nathan Cohen18-03-1873 30-04-1943 70  Ovl. Sobibor DOKKUM 3165 
Nathan Cohen20-02-1922 30-09-1942 20  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen AMSTERDAM 2950 
Nathan Cohen     's-Graveland 1358 
Nethanel Abraham Samuel Cohen14-03-1872 15-05-1940 68   1 OLDENZAAL 0812 
Nico Cohen     ANDIJK 1027 
Nico Cohen25-10-1925 28-02-1943 17  Ovl. Omg. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Nico Cohen22-01-1905 30-09-1942 37 Goudsmid Van Gaesbekestraat 61, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Olga Cohen10-05-1850 24-10-1942 92 Nathans Bgr. Joodse Begr.pl. Assen: Grafnummer  ASSEN 2609b 
Olga Cohen10-05-1850 24-10-1942 92 Nathans Weduwe, Javastraat 2, Assen ASSEN 1137 
Paul Siegfried Cohen01-01-1912 30-04-1943 31 Bergmann Administrateur, Nassaulaan 23, Baarn BAARN 0681L 
Paula Cohen26-05-1890 08-10-1942 52 Cohen Echtgenote, Parallelweg 1, Emmen EMMEN 3181 
Paula Š Cohen22-04-1933 07-07-1944 11  Veenbergplein 8, Haarlem HAARLEM 0508d 
Pauline Cohen22-03-1941 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Philine HenriŽtte Cohen03-04-1901 26-05-1943 42  ovl. Sobibor ZAANDAM 3661 
Philine HenriŽtte Cohen03-04-1901 26-05-1943 42  * Amsterdam + Sobibor ZAANDAM 1287 
Philip Cohen04-05-1892 21-10-1941 49   Almelo 1914aj  
Philip Jacob Cohen16-02-1923 02-07-1943 20  Postbeambte Amsterdam 
Philippus Cohen10-12-1874 22-10-1943 68 Spijer H. Heijermanslaan 25, Heemstede HEEMSTEDE3977 
Pinas Cohen02-04-1895 31-03-1944 48  Haagdijk 251 a, Breda BREDA 3692 
R. Cohen     GRONINGEN 3157 
Rachel Cohen20-09-1894 24-09-1943 49 Feitsma Nieuwestad 32, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Rachel Rita Cohen16-06-1925 22-10-1943 18  dv Rudolf COHEN en Eva K÷NIGSBERGER DEVENTER 3189 
Rachel Rita Cohen16-06-1925 22-10-1943 18  dv Rudolf COHEN en Eva KŲnigsberger DEVENTER 3190 GYM 
Rebecca Cohen13-09-1937 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Rebekka Cohen10-12-1887 19-02-1943 55 Keusch Ovl. Auschwitz 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Rebekka Cohen10-12-1887 19-02-1943 55 Keusch Echtgenote, Appelstraat 31, Deventer DEVENTER 3189 
Rebekka Cohen12-03-1891 29-10-1942 51 Wolf Echtgenote, Rolderstraat 5, Assen ASSEN 1137 
Regina Cohen06-02-1900 12-10-1942 42  dv Maria Cohen-Nijveen COEVORDEN 1157 
Regina Cohen21-09-1920 27-11-1942 22  dv Maurits J.L. COHEN en HenriŽtte STEILBERGER Hengelo 2375 
Regina Cohen02-05-1876 27-08-1943 67 Meijer Echtgenote, Boterdiep Westzijde 13, Bedum BEDUM 1821 
Regina Cohen02-05-1876 27-08-1943 67 Meijer Auschwitz Bedum 
Regine Cohen11-05-1935 03-09-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Reina Berendina Cohen03-06-1890 19-11-1943 53 Parsser  1 OLDENZAAL 0812 
Rena Estella Cohen16-10-1908 26-10-1942 34 Witteboon Ovl. Auschwitz BEVERWIJK 440 a-d 
Rika Cohen15-01-1889 30-04-1943 54   1 OLDENZAAL 0812 
Rika Cohen17-08-1941 08-10-1942  dv Meijer COHEN en Miena van COEVORDEN EMMEN 3181 
Rika Cohen15-01-1889 30-04-1943 54  dv Samson COHEN en Carolina ten BRINK OLDENZAAL 0808 
Rika Cohen22-05-1930 02-07-1943 13   Almelo 1914aj  
Robbert Simon Cohen24-07-1922 11-08-1944 22  Phoenixstraat 39, Delft DELFT 3603 
Robbert Simon Cohen24-07-1922 11-08-1944 22  Tijd.Res.1e Lt.Vlg. LOENEN Kapel 44 
Robbert Simon Cohen24-07-1922 11-08-1944 22  Tijd.Res.1e Lt.Vlg. SOEST 3079 KL 43 
Roosa Eva Cohen18-04-1909 29-10-1942 33 Jonge Ovl. Auschwitz 1 WINSCHOTEN 1788c 
Roosje Cohen14-04-1912 21-05-1943 31 Grobfeld Ovl. Sobibor 1 WINSCHOTEN 1788b 
Roosje Cohen25-11-1865 02-04-1943 77 Minco  1 OLDENZAAL 0812 
Roosje Cohen03-06-1877 15-12-1942 65 Kaars Tjerk Hiddesstraat 66, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362c  
Roosjen Cohen16-06-1915 23-08-1942 27 Lever CuraÁaostraat 8 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Roosjen Cohen16-06-1915 23-08-1942 27 Lever CuraÁaostraat 8 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Rosa Cohen23-05-1861 23-04-1943 81 Meijer Rechtestraat 63, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Rosa Cohen13-04-1892 08-10-1942 50  Parallelweg 1, Emmen EMMEN 3181 
Rosa Netta Cohen12-05-1911 15-12-1942 31 Mol Echtgenote, Hofstraat 7, Deventer DEVENTER 3189 
Roselie Cohen06-05-1872 19-02-1943 70 Godschalk Echtgenote, Oranjestraat 33, Assen ASSEN 3145 
Roselie Cohen06-05-1872 19-02-1943 70 Godschalk Echtgenote, Oranjestraat 33, Assen ASSEN 1137 
Rosetta Cohen31-03-1886 14-05-1943 57 Colthof  1 OLDENZAAL 0812 
Rosetta Cohen04-03-1886 14-05-1943 57  Winkeleigenaresse, Beekstraat 6, Hengelo Hengelo 2375 
Rosetta Cohen10-09-1933 19-11-1942  Dochter, Folkingestraat 20, Groningen GRONINGEN 3741 
Rosetta Cohen10-09-1933 19-11-1942  Ovl. Auschwitz Ten Boer 1540 
Rosetta Cohen31-03-1886 14-05-1943 57 Colthof Kloosterstraat 3, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
Rosina Cohen12-11-1881 27-11-1942 61  dv Samson COHEN en Carolina ten BRINK OLDENZAAL 0808 
Rosina Cohen12-11-1881 27-11-1942 61   1 OLDENZAAL 0812 
Rozetta Cohen07-11-1907 19-11-1943 36  Roo Cohen was ondergedoken in Dordrecht. DORDRECHT 3142 
Rozetta Cohen31-08-1897 26-03-1943 45  Hoge Rijndijk 26, Leiden Leiden 3472 
Rudolf Cohen27-07-1889 27-02-1945 55 KŲnigsberger Koopman, Sandrasteeg 5, Deventer DEVENTER 3189 
Rudolf Cohen10-06-1941 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Ruth Cohen28-06-1936 23-07-1943  Hartingstraat 20 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
S. Cohen     GRONINGEN 3157 
Saartje Cohen     GRONINGEN 3157 
Saartje Cohen06-04-1928 09-04-1943 15  dv Lazarus COHEN en Betje LEZER DELFZIJL 0035 
Saartje Cohen17-09-1911 12-10-1942 31  dv Maria Cohen-Nijveen COEVORDEN 1157 
Sallij Cohen27-10-1894 28-02-1943 48   Almelo 1914aj  
Salomo Cohen03-07-1876 29-10-1942 66 Polack Slager 1 LOPPERSUM 2085 
Salomon Cohen18-10-1896 30-09-1942 45  zv Maria Cohen-Nijveen COEVORDEN 1157 
Salomon Cohen14-05-1861 02-05-1943 81 Trompetter Graaf van Burenstraat 18, Deventer DEVENTER 3189 
Salomon Cohen14-05-1861 02-05-1943 81  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Salomon Cohen19-12-1911 30-09-1942 30  Bleeklaan 49, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Salomon Cohen10-11-1875 19-11-1942 67  Vest 116, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Salomon Cohen14-07-1907 31-03-1944 36 Wilde Mozartstraat 63, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Salomon Benjamin Cohen09-05-1920 11-06-1943 23  Veearts, Mr. Tripkade 2, Maartensdijk Tynaarlo 1626 
Salomon Fillippus Cohen25-10-1910 12-08-1942 31  zv Filippus Salomon Cohen en Mietje Gans GARRELSWEER 3155 
Salomon Izak Cohen20-12-1868 28-05-1941 72  Straatnaam niet bekend, Hengelo Hengelo 2375 
Salomon Meijer Cohen20-02-1904 30-09-1942 38 Gudema Koopman, F 47 c, Gieterveen GIETEN 0611 
Salomon Meijer Cohen20-02-1904 30-09-1942 38 Gudema Koopman 1 NIEUWE PEKELA 1778 
Samuel Cohen25-12-1938 28-05-1943  Ovl. Sobibor Veendam 1286 
Samuel Cohen09-02-1892 26-02-1943 51   1 OLDENZAAL 0812 
Samuel Cohen21-04-1898 09-04-1943 44  Jodengang 50, Middelburg: +Sobibor. 1 MIDDELBURG 0065 
Samuel Cohen21-04-1898 09-04-1943 44   Vlissingen 2530 
Samuel Cohen30-01-1914 21-05-1943 29  Nieuwe Ginnekenstraat 2 a, Breda BREDA 3692 
Samuel Abraham Cohen23-06-1882 22-10-1942 60   Almelo 1914aj  
Sara Cohen29-05-1865 27-08-1943 78 Blok  Almelo 1914aj  
Sara Cohen22-12-1864 18-11-1941 76 Jong Korte Heerenstraat 6, Haarlem HAARLEM 0508b 
Sara Cohen15-02-1925 26-03-1943 18   1 OLDENZAAL 0812 
Sara Cohen15-02-1925 26-03-1943 18  dv JoŽl Abraham COHEN en Roosje MANHEIM OLDENZAAL 0808 
Sara Cohen26-12-1856 14-05-1943 86  Bouwstraat 11, Rijssen 1 RIJSSEN 3071 
Sara Cohen26-12-1856 14-05-1943 86  Ovl. Sobibor Wierden 0058 
Sara Cohen25-11-1913 08-10-1944 30 Vries Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Sara Cohen22-04-1874 17-05-1942 68  Ovl. Auschwitz 1 MUNTENDAM 0081 
Sara Cohen25-11-1913 08-10-1944 30 Vries Echtgenote, Voorstraat 20, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Sara Cohen26-12-1933 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Sekkel Cohen03-02-1885 14-05-1943 58 Salomon Oosterlaan 19, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Seline Frederika Cohen12-12-1891 31-01-1944 52 Goedhart Echtgenote, Binnenwiertzstraat 33, Eindhoven ROERMOND 2991 
Seline Frederika Cohen12-12-1891 31-01-1944 52 Goedhart Binnewiertzstraat 33, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Siegfried Cohen25-07-1906 30-09-1942 36  Beverstraat 2 a, Utrecht UTRECHT 3869a 
Siegfried Cohen08-12-1891 31-01-1943 51  Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Siegmund Cohen12-01-1874 07-05-1943 69 Goudberg Van Boetzelaerstraat 31, Alphen aan den Rijn ALPHEN ad RIJN 818 
Sientje Cohen20-08-1921 09-07-1943 21 Beugen Kromhout 133 rood, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Sientje Cohen30-07-1887 27-11-1942 55  Strijkster, Kerkstraat 6, Oldenzaal OLDENZAAL 0808 
Sientje Cohen30-07-1887 27-11-1942 55   1 OLDENZAAL 0812 
Simon Cohen03-09-1906 30-09-1942 36  zv Maria Cohen-Nijveen COEVORDEN 1157 
Simon Cohen07-08-1881 08-10-1942 61 Cohen Veehandelaar, Parallelweg 1, Emmen EMMEN 3181 
Simon Cohen19-11-1884 11-02-1944 59 Roth Fruitkoopman, Elzenstraat 3, Hengelo Hengelo 2375 
Simon Cohen01-05-1889 31-08-1942 53 Brink Winkeleigenaar, Mauritslaan 110, Geleen 1 SITTARD 2265 
Simon Cohen08-05-1889 01-10-1942 53  Ovl. Omg. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Simon Cohen07-12-1891 11-06-1943 51 Leeuw Marktstraat 31, Bergh 's-Heerenberg 0501 
Simon Cohen16-01-1880 21-05-1943 63 Monas Veehandelaar, Stationsstraat 12 c, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Simon Cohen08-05-1889 08-10-1942 53 Levie Koopman in manufacturen, Voorstraat 20, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Simon Cohen25-09-1894 14-08-1942 47  Vleeskeurder, Stationsstraat 28 te Appingedam APPINGEDAM 1854 
Simon Cohen01-05-1889 31-08-1942 53 Brink Winkeleigenaar 1 OOSTWOLD 1536 
Simon Cohen27-07-1890 24-09-1943 53   CUIJK 1213 
Simon Cohen22-11-1880 15-10-1942 61   Almelo 1914aj  
Simon Heiman Cohen01-03-1888 17-09-1943 55  Koopman HAREN 2721 
Sonja Kitty Cohen09-08-1939 02-07-1943  ovl. Sobibor Waterland 1775 
Sonja Rita Cohen21-10-1936 02-11-1942  Mozartstraat 63, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Sophia Cohen27-07-1899 03-09-1943 44 Geldren * 's-Heerenberg, + Auschwitz 's-Heerenberg 0501 
Sophia Cohen05-10-1865 20-03-1943 77 Koltof Weduwe, Bosstraat 17, Winschoten 1 WINSCHOTEN 1788c 
Sophia Cohen28-06-1916 28-05-1943 26 Klijn Laagte Kadijk 28 II, Amsterdam 1129 MARKELO 
Sophia Cohen29-10-1895 12-10-1942 46 Jakobs Echtgenote, Grote Markt 8, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Sophia Hendrika Cohen07-04-1903 06-02-1944 40  ovl. Auschwitz Wageningen 2936 
Sophia Hendrika Cohen07-04-1903 06-03-1944 40  ovl. Auschwitz Wageningen 2625 
Sophia Regina Cohen11-07-1901 09-11-1942 41 Cohen  BORNE 1119 
Stella Cohen15-05-1902 09-04-1943 40  Laatst bekende adres Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Susanna Cohen23-11-1908 11-06-1943 34 Coeverden Hartingstraat 14 bis, Utrecht UTRECHT 3869b 
T.R. Cohen     Deventer 3190h 
Theodora Cohen17-01-1887 28-05-1943 56 Hemelrijk  Uden 3607 
Theodora Cohen25-03-1918 14-05-1943 25  Singel 22, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
Uri Filippus Cohen16-12-1890 09-07-1943 52  Ovl. Sobibor WILDERVANK 1289 AJ 
Vroukje Cohen22-12-1883 12-02-1943 59 Salomons Ovl. Auschwitz 1 WINSCHOTEN 1788c 
Vroukje Cohen30-03-1920 30-09-1942 22  Ovl. Auschwitz BORGER 0591 
Vrouwke Cohen10-12-1913 11-02-1944 30 Schaap Ovl. Auschwitz WILDERVANK 1289 AJ 
Vrouwtje Cohen20-05-1886 02-07-1943 57 Poons Heerengracht 18, Leiden Leiden 3472 
Walter Cohen    Personeelslid Maison de Bonneterie AMSTERDAM 2942 
Wilhelmina Cohen11-03-1892 03-09-1943 51 Adelaar Echtgenote, Brinkgreverweg 5, Deventer DEVENTER 3189 
Willy Daniel Cohen20-08-1884 23-05-1943 58  Veehandelaar, Westenesscherstraat 86, Emmen EMMEN 3181 
Wolf Cohen18-11-1882 02-07-1943 60 Wallage Cronjťstraat 38, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362a 
Wolf Ithomar Cohen13-04-1936 02-07-1943  Ovl. Sobibor Laren 1532 
Izašk Cohen Bendiks17-08-1878 18-01-1945 66  Ovl. Bergen-Belsen WILDERVANK 1289 AJ 
Herman Cohen de Boer18-10-1888 07-05-1943 54 Hakker Dr. in de Rechtswetenschap LOENEN Kapel 43 
Paul Herman Cohen de Boer18-10-1917 14-03-1945 27  Student / Lid verzet LEIDSCHENDAM 3228e 
Paul Herman Cohen de Boer18-10-1917 14-03-1945 27  Student / Lid verzet LOENEN Kapel 45 
Robert Hans Cohen de Boer18-09-1919 09-10-1942 23  Kantoorbediende / Lid verzet LOENEN Kapel 42 
Flora Cohen de Heer23-12-1889 27-08-1943 53  Echtgenote, Waterstraat 41, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Grietje Cohen de Heer07-02-1899 19-11-1942 43  Boomstraat 22 rood, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Jacob Cohen de Heer16-03-1939 05-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Marianne Cohen de Heer29-11-1886 23-07-1943 56 Cohen Kromhout 133 rood, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Mozes Cohen de Heer09-04-1863 15-12-1942 79 Baale Boomstraat 22 rood, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Rosalie Cohen de Heer19-02-1901 19-11-1942 41  Boomstraat 22 rood, Dordrecht DORDRECHT 3142 
Rachel Cohen de Solla31-03-1892 19-11-1943 51 Jong Bakenessergracht 48, Haarlem HAARLEM 0508a 
Hartog Cohen Kloot03-03-1908 30-12-1942 34  Ovl. Auschwitz Zeist 1929 
Abraham Cohen Rodrigues08-02-1884 15-10-1942 58 Winnink President Steijnstraat 99 rood, Haarlem HAARLEM 0508c 
Jeanette Cohen Rodrigues01-07-1913 31-05-1945 31 Bakker Tesselschadestraat 27, Haarlem HAARLEM 0508d 
Matthijs Carel Cohen Tervaert11-02-1915 01-01-1945 29  Breestraat 135a, Leiden Leiden 3472 
Ingeborg Cohen van den Berg15-04-1927 23-11-1942 15  dv Izaak COHEN v.d. BERG en Martha BRUCKMANN 1 WOLDENDORP 2476 
Izaak Cohen van den Berg12-05-1883 23-11-1942 59  B 25, Borgsweer 1 WOLDENDORP 2476 
Saartje van den Cohen van den Berg25-05-1874 21-09-1942 68 Huisman Cafťhoudster, Marktstraat 1, Delfzijl DELFZIJL 0035 
Albert Cohn18-10-1873 21-05-1943 69 Weihl De Genestetstraat 9, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Anna Cohn31-03-1882 05-11-1942 60 Witt Krugerlaan 149, Gouda GOUDA 0705b 
Anna Sara Cohn17-05-1850 08-05-1943 92 Wolff Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878w-z 
Emma Cohn01-02-1878 30-04-1943 65 Salomon Ovl. Sobibor Zeist 1929 
Gustav Cohn14-08-1873 23-04-1943 69 Joseph Blekerssingel 28, Gouda GOUDA 0705a 
Herta Cohn15-03-1907 03-09-1942 35 Koppel  HELMOND 2725 
Hildegard Cohn06-12-1907 28-09-1942 34 Teitler Blekerssingel 28, Gouda GOUDA 0705a 
Lotti Cohn27-06-1902 02-07-1943 41 Happ van Itersonlaan 5 b, Gouda GOUDA 0705b 
Max Cohn22-07-1879 25-10-1944 65 Loewenstein Sjoa; Sophialaan 29, Hilversum HEEMSTEDE3977 
Max Rudolf Cohn16-05-1903 31-03-1944 40  Mauritsstraat 42, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Pauline Cohn31-10-1871 03-12-1942 71 Jacobsohn Daguerrestraat 16, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Rosa Cohnen17-08-1885 14-05-1943 57 Wolff Ovl. Sobibor DOETINCHEM 3215j 
M. Cok    Omgekomen lid voetbalclub Wilhelmina Vooruit AMSTERDAM 2950 WV 
M. Cok    Lid Wilhelmina Vooruit  AMSTERDAM 2950 
William G. Cokins 20-10-1943    1 SLEK 3444 
William G. Cokins1915    T / Sgt.; Prisoner of War; Radio Operator ECHT 3502 
Antoon Cokken27-01-1921 06-04-1945 24   GENNEP 1797 
EugŤne Colard05-06-1902 17-05-1940 37  Sgt. 224 R.I., Begraven in Auvillars ARNEMUIDEN 0495 
R.P. Colard     Willemstad 
Martin Hubert Colaris27-07-1896 19-09-1944 48 Stelten Landbouwer NIEUWSTADT 2272 
Adolf Emile van Colbier12-01-1908 27-02-1942 34  Mil.Matr.KM, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
John Woodrow Colburn03-09-1917 05-05-1945 27  Captain, Royal Canadian Army Service Corps WINSCHOTEN 1784 
Victor Coldenhof25-04-1924 27-02-1942 17  Mil.Matr.KM, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
Cornelis Willem Coldewijn16-07-1893 31-05-1944 50 Os machinist G.T.M. HOOG-KEPPEL 0717 
Douglas Owen Cole20-01-1920 06-11-1940 20  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve AGELO 1127 
Douglas Owen Cole20-01-1920 06-11-1940 20  50e Squadron Ė Royal Air Force. Sergeant OOTMARSUM 1128 
Robert G. Cole19-03-1915 18-09-1944 29  Lieutenant Colonel, United States Army BEST 3388 
Anna Gesina Colenbrander16-10-1896 14-01-1946 49  Neumann DEVENTER 3009 
Norman John Coles1923 27-10-1944 21  Rifleman Queen's Own Rifles of Canada, R.C.I.C.  1 OOSTBURG 1092 
W. Colet     SLEEUWIJK 2985 
Willem Franciscus Colet26-09-1905 08-03-1945 39  Metselaar / Lid verzet WAALRE 1089a 
W.M.F. Colette     DordrechtMuseum40-45 
John Wilson Coley1914 08-11-1944 30  Lance Serjeant Royal Engineers SEROOSKERKE 0658 
Ronald Henry Coley 01-11-1944   Marine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X  Westkapelle 2538 
A.H. Colijn     AMSTERDAM 1493 
Cornelis Colijn12-04-1905 04-10-1944 39  Bloembollenkweker ANNA PAULOWNA 3280 
Cornelis Colijn12-04-1905 04-10-1944 39  Bloembollenkweker VOORHOUT 0648 
H. Colijn     AMSTERDAM 1493 
Johann Georg Colijn27-06-1919 01-03-1942 22  Ltz.III KM. Hr.Ms.Evertsen DEN HELDER 0473ESRW 
Johannes Colijn06-12-1917 21-11-1941 23  3e Machinist LEIDSCHENDAM 3228d 
Pieter Colijn04-07-1903 09-11-1943 40  Agent Factorij te Soerabaja AMSTERDAM 1493 
Bernardus Cornelis Colin21-03-1913 18-09-1943 30  Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bl 
M. Colin     Willemstad 
Peter L. Colishion18-03-1921 20-09-1944 23  Private [33471632], Comp. I, 3rd Batt., 504  Lent 1558 
Robert Smith Mc Coll1923 31-10-1944 21  Lieutenant Royal Armoured Corps  1 RAAMSDONK 2810 
Paulus Hubertus Collard30-06-1917 11-05-1940 22  Res.2e Lt. 7e Comp. Bew. Troepen 1 SITTARD 0931 
Louis Collart02-08-1902 07-09-1943 41  Dood door verhanging in Kamp Vught Vught 0878c 
Josephus Hubertus Theodorus Colleije27-07-1921 25-01-1949 27 Sparreboom Wachtmeester Staatspolitie in Wijlre / Lid verzet WITTEM 0631 
Levij van Collem19-12-1880 14-05-1943 62 Cardozo Lange Groenendaal 38, Gouda GOUDA 0705b 
Rozita Hanna van Collem23-10-1917 16-04-1943 25 Duijts Lange Groenendaal 38, Gouda GOUDA 0705b 
Piet Collewijn09-04-1920 28-07-1943 23  Slachtoffer Fokker bombardementen AMSTERDAM 3095ak 
Garland W. Collier03-11-1918 05-10-1944 25  Sergeant 101st Airborne Division 1 OPHEUSDEN 3116 
Johannes Hendrikus Josephus Collignon26-12-1890 14-08-1945 54  Broeder Theophilus SCHIEDAM 1178 
Charles Samuel Collins1924 26-10-1944 20  Private Seaforth Highlanders HAAREN 0953 
Jimmy D. Collins 21-06-1944   2e luitenant, copiloot van B-24 AALSMEERDERBRUG 3530 
Isašc Colmans05-02-1865 31-08-1942 77 Trompetter Dickmansstraat 14, Haarlem HAARLEM 0508a 
Louis Colmans03-01-1889 15-10-1942 53  Ambtenaar NS Amsterdam 2288 
Eugťne Richard Colpa13-10-1902 26-07-1943 40  L.Sld. Gi. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Adriaan J. Colpaart02-02-1922 28-07-1943 21  Slachtoffer Fokker bombardementen AMSTERDAM 3095ak 
Theodoor Clemens Mattheus Colsen11-02-1910 22-04-1945 35  Electrotechnisch ingenieur KLOOSTERZANDE1954 
Theodoor Clemens Mattheus Colsen11-02-1910 22-04-1945 35  Electrotechnisch ingenieur LOENEN Kapel 45 
Aaron Colthof07-07-1874 14-05-1943 68 Hirsch Doctor Hermanslaan 16, Oss 1 OSS 0972 
Aaron Tobias Colthof19-11-1941 05-03-1943  zv Benjamin Izaak COLTHOF en Rosette Abrahams ROERMOND 2991 
Benjamin Izaak Colthof07-07-1902 05-03-1943 40 Abrahams Godsdienstleraar, Amalia v Solmsstraat 59,Den Haag ROERMOND 2991 
Chajjiem Colthof01-03-1942 27-04-1943  zv Israel COLTHOF en Marianne FRANK 1 OSS 0972 
Chajjiem Colthof01-03-1942 27-04-1943  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Cornelia Colthof21-10-1878 23-04-1943 64 Baaren Verwant, Doctor Hermanslaan 16, Oss 1 OSS 0972 
Ella Colthof11-12-1909 06-03-1944 34  dv Aaron COLTHOF en Esther HIRSCH 1 OSS 0972 
Froukje Colthof09-05-1857 23-04-1943 85 Fuldauer ovl. Sobibor DINXPERLO 2161 
Israel Colthof13-08-1906 11-06-1943 36 Frank Commies, Goudmijnstraat 51, Oss 1 OSS 0972 
Israel Colthof13-08-1906 11-06-1943 36  Commies, Goudmijnstraat 51, Oss ROERMOND 2991 
Johanna Sophia Colthof11-12-1897 17-09-1943 45 Wolf dv Benjamin Colthof en Sientje Wolf 1 ZUIDBROEK 1822 
Judith Colthof03-11-1940 23-07-1943  dv Israel COLTHOF en Marianne FRANK 1 OSS 0972 
Lena Colthof25-12-1895 02-11-1942 46 Daelen Ovl. Auschwitz MAASSLUIS 0799 
Levie Colthof03-10-1890 19-11-1942 52 Wolf Koopman, Slachthuisstraat 22, Sittard 1 SITTARD 2265 
Louis Colthof25-11-1901 28-02-1943 41  Handelsreiziger 1 STEENWIJK 0060 
Minka Colthof10-01-1893 13-03-1943 50 Daelen Ovl. Sobibor MAASSLUIS 0799 
Rozina Colthof24-06-1918 19-11-1942 24  dv Levie COLTHOF en Rozette WOLF 1 SITTARD 2265 
Rozina Colthof24-06-1918 19-11-1942 24   1 SITTARD 0931 
Sander Colthof31-12-1882 14-05-1943 60 Cohen Kloosterstraat 3, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
Pieter Christiaan Colthoff07-09-1883 28-10-1944 61  Gew.Cdt. N.B.S. Wassenaar 0829 
Pieter Christiaan Colthoff07-09-1883 28-10-1944 61  gefus. Waalsdorpervlakte SCHEVENINGEN 0351 
Abraham Coltof21-10-1886 26-10-1942 56  Ovl. Omg. Auschwitz MAASSLUIS 0799 
Abraham Coltof26-05-1880 02-07-1943 63 Emden Meubelhandelaar 1 OUDE PEKELA 1849AL 
Femia Coltof17-03-1916 11-06-1943 27  Kloosterstraat 3, Nijkerk 1 NIJKERK 1575 
Jacob Coltof01-06-1891 28-01-1944 52  Ovl. Omg. Auschwitz MAASSLUIS 0799 
Minka Coltof10-01-1893 13-03-1943 50 Daelen Potgieterlaan 11, Voorburg LEIDSCHENDAM 3228a 
Rebekka Coltof04-05-1912 04-06-1943 31 Hoeden Schotersingel 59, Haarlem HAARLEM 0508d 
Albert de Colvenaer02-01-1898 11-09-1944 46 Pierets Voorzitter van de Z.Z.V. BIGGEKERK 3583 
Yvan de Colvenaer31-03-1927 11-09-1944 17  Zwemmer van de Z.Z.V. BIGGEKERK 3583 
Eduard Louis de la Combe28-05-1923 15-02-1943 19  Mlt.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bb 
Alexander de la Combť10-08-1920 27-02-1942 21  Matr.II KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Johan Ferdinand de la Combť22-04-1914 19-09-1943 29  Brig. Gi. KNIL ARNHEM 0837Bl 
Leendert Combee16-06-1918 31-12-1944 26  Veekoopman NEUENGAMME c 
M. Comfurius     DordrechtMuseum40-45 
Maximiliaan Comfurius17-02-1919 11-07-1942 23  Student / Lid verzet LOENEN Kapel 42 
W.J.A. Comfurius 04-11-1939   Vaandrig-kort verband-vlieger SOEST 3079 KNIL 14 
Cornelis Commandeur16-11-1886 23-04-1945 58  Winkelier / Lid verzet 1 WOGNUM 3573 
Cornelis Commandeur16-11-1886 23-04-1945 58 Schilder Winkelier / Lid verzet HOOGWOUD 3151 
Johannes Gerhardus Antonius Petrus Commandeur04-08-1924 02-01-1945 20  Landarbeider Uitgeest 3013 
Johannes Gerhardus Antonius Petrus Commandeur04-08-1924 02-01-1945 20  Landarbeider NEUENGAMME c 
DaniŽl Commelin23-02-1906 27-02-1942 36  Sgt.Macht. KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
Jan Cornelis Commijs25-11-1910 01-12-1942 32  Matroos a/b s.s. Tjileboet 1 ROTTERDAM 3618a 
Paul Johannes Companje13-02-1900 08-01-1945 44  Ls.Sld. KNIL Almelo 1914aj  
Bertus Cornelis Compeer09-08-1887 20-08-1943 56 Bos  VLISSINGEN 2606 
Octavia Jeanne CompŤre08-07-1869 14-08-1943 74  missiezuster 1 TILBURG 2151a 
Klara Compertz04-05-1907 27-08-1942 35 Stern Artilleriestraat 1, Breda BREDA 3692 
G.L. Compeyn     Willemstad 
Daniel Jacobus Compier02-04-1918 10-05-1940 22  Kpl. 3-II-26 R.I. KATWIJK 1429 
Rachel Compris02-04-1865 31-08-1942 77 Leviticus Blauwkapelscheweg 4, Utrecht UTRECHT 3869a 
Rachel Compris02-04-1865 31-08-1942 77 Leviticus Weduwe, Blauwkapelscheweg 4, Utrecht ROERMOND 2991 
Joannes Simon DaniŽl Compter15-05-1868 28-09-1943 75   HELMOND 0964 
Francesco Concas1924 05-12-1944 20  Begr. Rusthof, Leusden ZWARTEWAAL 0299 
Levie Conen07-07-1870 20-03-1943 72 From Atlantapad 3, Hoogezand Hoogezand 3132 
Roosje Conen19-02-1909 14-05-1943 34 Bollegraaf Huisvrouw, Atlantapad 3, Hoogezand Hoogezand 3132 
Saartje Conen02-07-1902 08-10-1942 40 Muller Het Haagje 58, Hoogeveen Hoogeveen 0997 
Willem Conen12-03-1919 12-09-1944 25   CADIER en KEER1746 
Gerrit Confurius21-05-1910 11-05-1940 29  Sld. 2-II-36 R.I. 1KORNWERDERZAND 3319 
Gerrit Confurius21-05-1910 11-05-1940 29  Sold. 2-II-36 R.I. WAALRE 1089br 
Franciscus Petrus Conijn12-04-1922 27-02-1942 19  Matr.III KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. Java 1 SURABAYA 3714Jb 
Fritz Gerhard Marie Conijn27-06-1923 06-09-1944 21  Gefusilleerd in Kamp Vught Vught 0878c 
Fritz Gerhard Marie Conijn27-06-1923 06-09-1944 21  Bronzen Leeuw#Kruis van Verdienste Vught 2074a-l 
Johannes Hendrikus Conijn19-12-1916 08-03-1945 28  Carrosserie-bouwer, gefus. Amsterdam, Rozenoord 1466a AMSTERDAM 
Johannes Hendrikus Conijn19-12-1916 08-03-1945 28  Carrosserie-bouwer, bgr. Purmerend PURMEREND 1533a 
Johannes Hendrikus Conijn19-12-1916 08-03-1945 28  Carrosserie-bouwer, bgr. AA / 10 PURMEREND 3859 
Paulus Conijn06-07-1926 08-03-1945 18  Machine-bankwerker, bgr. AA / 11 PURMEREND 3859 
Paulus Conijn06-07-1926 08-03-1945 18  Machine-bankwerker, bgr. Purmerend PURMEREND 1533a 
Paulus Conijn06-07-1926 08-03-1945 18  Machine-bankwerker, gefus. Amsterdam, Rozenoord 1466a AMSTERDAM 
Dorothea Elizabeth Virginia de Coninck08-01-1927 22-04-1945 18   GOES 1099 
Billy J. Connelly19-12-1919 17-09-1944 24  1st LIEUTENANT GROESBEEK 2843 
Josiah Robert Connor1919 31-05-1942 22  F.Sergt. Royal Air Force Volunteer Reserve KLARENBEEK 1711 
Mathieu Conraads     BOCHOLTZ 2260 
George Felix Conry Candler1924 21-09-1944 20  F.Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve BATENBURG 3594 
Adrianus Gerardus Consemulder24-09-1912 15-01-1943 30  Mil.Olieman KM ARNHEM 2315 
Tito Martir Constancia04-01-1895 13-08-1942 47  Matroos KV, s.s. Medea Amsterdam 
A. Content    Werkzaam bij de PTT Amsterdam 
Abraham Content07-12-1858 09-02-1942 83 Tas Centraal IsraŽlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis GOUDA 0705a 
Alexander Tobias Content31-07-1926 11-08-1942 16  Ovl. Auschwitz AMSTERDAM 0802 
Charlotte Content13-11-1923 12-10-1942 18  Jan van Galenstraat 25, Haarlem HAARLEM 0508b 
E. Content     9 AMSTERDAM 1511 
Jonas Content17-02-1924 30-09-1942 18  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen AMSTERDAM 2950 
Jonas Content06-01-1892 31-01-1943 51 Witteboon Jan van Galenstraat 25, Haarlem HAARLEM 0508b 
Lion Content16-08-1894 28-02-1943 48 Leeuwe Koopman, Frans Halsstraat 8a, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Hendrikus Cooijmans27-05-1922     BERLICUM 2407 
Arthur John Cook1910 25-04-1945 34  Marine Royal Marines KERKDRIEL 3615 
Eric H. Cook1918    Pilot Officer Royal Air Force/ POW PEY 3443 
Ronald Hermond Downes Cook1912 13-05-1943 30  Flying Officer. Royal Air Force Volunteer Reserve DOORNSPIJK 3065 
William Henry Cook1918 03-02-1945 26  Fl. Sergeant Royal Canadian Air Force 1 WESTERBEEK 3125 
William Walter Rufus Cook1905 29-06-1943 37  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1 WOGNUM 3572 
Richard Arthur Cooke13-10-1918 27-02-1942 23  Stoker I KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
William Frank Cooke1924 07-11-1944 20  Marine Royal Marines Veere 3047 
William Frank Cooke1924 07-11-1944 20  Marine Royal Marines WESTKAPELLE 2539 
Christopher Denys Peacock Cookson1922 01-11-1944 22  Ty/Lieutenant RNVR ML.146 Westkapelle 2538 
Antonius Franciscus Coolen17-04-1897 09-11-1961 64   1 MOOK 3136 
Franciscus Coolen02-05-1916 11-05-1940 24  Sold. M.C.-II-2 R.I., ovl. Tilburg ODILIAPEEL 0657 
Franciscus Coolen02-05-1916 11-05-1940 24  Sld. M.C.-II-2 R.I. DEURNE 0488 
Franciscus Coolen02-05-1916 11-05-1940 24  Sold.M.C.-II-2 R.I. WAALRE 1089d 
Henricus Johannes Adrianus Coolen08-06-1922 05-06-1945 22  Sold. 1 R.J. WAALRE 1089t 
Henricus Johannes Adrianus Coolen08-06-1922 05-06-1945 22  Sold. 1 R.J. 1 OOLTGENSPLAAT 0667 
Lydia Coolen1931 19-08-1944 13  dv J. COOLEN en W. Lipsen 1 MAASTRICHT 2208 
Theodorus Hendrikus Maria Coolen06-19-1914 18-09-1944 28   1 NIJMEGEN 3355 
Trijntje Coolen08-10-1900 25-07-1945 44 Lochmann van Bennekom  SCHIERMONNIKOOG 0359 
Cornelis Franciscus Cools23-03-1926 19-06-1949 23  Huz. 2-2 RH Boreel DEN HAAG 3024 
Cornelis Franciscus Cools23-03-1926 19-06-1949 23  Huz. 2-2 RH Boreel KL AMERSFOORT 3767 
L. Cools     Willemstad 
Leonardus Cools19-07-1922 05-04-1945 22   NEUENGAMME c 
Leonardus Cools19-07-1922 05-04-1945 22  Heikestraat 36 1 TILBURG 2151a 
Petrus Cornelis Waltherus Cools14-11-1906 13-05-1940 33   HAELEN 1528nl 
Petrus Cornelis Waltherus Cools14-11-1906 13-05-1940 33  Sold. 3-I-30 R.I. WAALRE 1089t 
Petrus Cornelis Waltherus Cools14-11-1906 13-05-1940 33  Sld. 3-I-30 R.I. Nederweert 1251 
Phelomena Cools10-02-1888 13-05-1944 56 Suijkerbuijk Lid verzet WAALRE 1089r 
Constant Willem Coolsma21-01-1911 18-08-1944 33  Gefusilleerd in Kamp Vught Vught 0878c 
Constant Willem Coolsma21-01-1911 18-08-1944 33  Schrijver bij de politie / Lid verzet Vught 2074a-l 
Leendert Cornelis Coomans 01-10-1942    SOEST 3079 MLD 42 
Leendert Gerardus Coomans20-10-1913 01-10-1942 28  Off.V III KMR Tholen 1173 
Clifford Coombes1922 21-02-1945 22  Flying Officer Royal Air Force Volunteer Reserve  De RIPS 3624 
Geoffrey Cedrik Coombes 28-08-1942   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve WERVERSHOOF 1780 
Frank Charles Coombs1924 01-11-1944 20  Telegraphist LCS(L).258 Westkapelle 2538 
Josephus Dominicus Coone30-04-1905 21-12-1941 36  Sgt.Macht. KM, ovl. Zd-Chinese Zee a/b Hr.Ms.KXVII DEN HELDER 2832/K17 
E.T. Cooper     HARDENBERG 3477 
Ernest W. Cooper 22-03-1945   L.Cpl Royal Marines KERKDRIEL 3615 
Harold L. Cooper21-07-1922 17-09-1944 22  SERGEANT GROESBEEK 2843 
Joseph John Cooper1921 27-07-1942 21  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve ROTTEVALLE 0740 
Joseph John Cooper1921 27-07-1942 21  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1 OPEINDE 3478 
Ronald Bertram Cooper1922 23-06-1943 20  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve BEUNINGEN 2447 
Arthur Coopman04-03-1896 09-07-1943 47  ConciŽrge Joods Lyceum in Den Bosch. EIJSDEN 1754 
Charles Coopman10-01-1870 14-05-1943 73 Eisenmann  EIJSDEN 1754 
Josephina Coopman19-06-1901 11-06-1943 41  dv Charles COOPMAN en Fanny EISENMANN EIJSDEN 1754 
T. Coopman    Omgekomen personeelslid van de W.S.B.Z. Amsterdam Amsterdam 
Antonie Hendrik Coops21-11-1918 12-04-1945 26  Grossier in groenten Zoetermeer 2015 
J.H. Coorens 01-12-1944   Overleden te Swalmen ROERMOND0135c 
A. Coossens     Huijbergen 
Jan van Cooten27-03-1916 27-02-1942 25  Kpl.Schr. KM., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Assuerus Antonius Joannes Arcadius Copier12-01-1922 25-08-1945 23  Lid N.B.S. SCHALKWIJK 1944 
Maurits Copoloviciu12-09-1922 12-04-1945 22  Arnoldystraat 22, Haarlem HAARLEM 0508a 
Sloim Copoloviciu21-05-1880 24-02-1945 64 Gich Arnoldystraat 22, Haarlem HAARLEM 0508a 
Marinus Coppejans02-03-1919 05-07-1944 25 Houkamp  1 MIDDELBURG 2191x 
Walter Coppel26-06-1901 31-08-1945 44 Stein  HELMOND 2725 
Walter Coppel26-06-1901 31-08-1944 43 Stein  HELMOND 2725 
Louis Hendrik Coppen23-10-1908 15-10-1943 34 Jongenburger Mlt. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bn 
EphraÔm Coppenhagen03-04-1882 14-05-1943 61  Perser Holl.Kattenb. ovl. Sobibor Amsterdam 
Adrianus Coppens1925 26-09-1944 19   1 SCHIJNDEL 0954 
Elisabeth H. Coppens1929 26-09-1944 15   1 SCHIJNDEL 0954 
Hubertus J.F. Coppens1927 26-09-1944 17   1 SCHIJNDEL 0954 
Margaretha M. Coppens1931 26-09-1944 13   1 SCHIJNDEL 0954 
Maria C. Coppens1928 26-09-1944 16   1 SCHIJNDEL 0954 
Petra C. Coppens1922 26-09-1944 22   1 SCHIJNDEL 0954 
Willem Johannes Copper09-09-1915 20-07-1943 27  Sgt. Gi. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Theodorus Hermanus Johannes Coppers09-08-1906 04-01-1940 33  Reserve-1e-luitenant SOEST 3079 KL 18 
Leonardus Josephus Maria Coppes02-01-1920 04-09-1944 24  Controleur / Lid verzet Vught 2074a-l 
Leonardus Josephus Maria Coppes02-01-1920 04-09-1944 24  Gefusilleerd in Kamp Vught Vught 0878c 
Willem Thomas Coppij28-01-1905 12-05-1940 35  Sgt. 1-II-32 R.I. Tynaarlo 1629 
Willem Thomas Coppij28-01-1905 12-05-1940 35  Sergt. 1-II-32 R.I. RHENEN 4140 AL 
Willem Thomas Coppij28-01-1905 12-05-1940 35  Sgt. 1-II-32 R.I. ROTTERDAM 0896 
Bernard Coppis    44 9 HOLTHEES 2145 
Andries Coppoolse16-04-1905 08-05-1943 38  Sld. M.M.D. KNIL ARNHEM 0837Bd 
Jan Coppoolse23-01-1921 26-11-1943 22  Friedhof Berlijn-Tegel 1 MIDDELBURG 2191xx 
Marinus Coppoolse27-04-1905 22-09-1944 39   1 MIDDELBURG 2191x 
Marie Joseph Peter Mathieu Corbeij16-05-1886 05-12-1950 64  Burgemeester / Lid verzet 1 SITTARD 0931 
Gabrielle Andrea Corbelli17-01-1900 10-03-1945 45  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Pb 
Guglielmo Guiseppe Andrea Corbelli25-10-1907 10-05-1945 37  Ls.Sgt.MMD. KNIL ARNHEM 0837Pc 
Alex Ernst Corbet10-10-1913 29-03-1943 29  Mil.Stoker KM ARNHEM 0837Bc 
Herman Nicolaas Corbet04-08-1921 19-07-1946 24  Cadet-Vdg.Inf. ROERMOND nim101 
Johan Pieter Leonard Corbet15-03-1922 18-07-1943 21  Sld. Gi. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Corneille du Corbier29-08-1917 28-02-1945 27  ovl. Apeldoorn DRIE 0126 
Hermanus Jozephus Henri Marie CorbiŤre13-05-1921 04-09-1945 24 Holmes Sgt. ML.KNIL. SOEST 3079 KNIL 45 
Jacobus Corbijn14-11-1919 10-05-1940 20  Korp.1-I-6 R.A. SINT MAARTEN 0659 
Lodewijk Johannes Constantijn Cordesius11-07-1904 27-02-1942 37  Ltz.I KMR., ovl. Javazee a/b Hr.Ms.De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Ronald Cordingley1913 30-03-1943 29  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve HARDENBERG 3477 
Richard Cordner 01-11-1944   Marine LCS(L).252 Westkapelle 2538 
Willem Johan Cordromp22-05-1916 26-02-1943 26  Brig. Gi. KNIL ARNHEM 0837Bb 
Jan Jozef Cordus06-01-1918 12-11-1947 29  Sgt.KNIL ROERMOND nim090 
Jan Jozef Cordus06-01-1918 12-11-1947 29  Sgt. OIRSCHOT 3947j 
Josephus Johannes Corduwener18-07-1923 18-09-1944 21  Stucadoor AMSTERDAM 1466b 
Arthur Ian Corlett 20-02-1944   FLIGHT-SGT NAVIGATOR 33 ELSPEET 3140 
Percival Maurice Corley1922 14-02-1943 20  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve BEEGDEN 1523 
Adriaan J. Cormick1885 21-07-1943 58  Slachtoffer Fokker bombardementen AMSTERDAM 3095ak 
A.W. Cornelesen12-09-1921 02-10-1944 23   OEFFELT 1197 
Arnold Cornelis07-07-1942 17-10-1944   HOOFDPLAAT 3278 
Jacob Cornelis10-05-1914 06-02-1945 30  Expeditieknecht NEUENGAMME c 
Petrus Cornelis08-11-1901 17-10-1944 42 Goole Landbouwer HOOFDPLAAT 3278 
Gerardus Bernardus Cornelisse25-05-1936 07-05-1945  Slachtoffer schietpartij op de Dam, Amsterdam AMSTERDAM 1618 
Gerardus Bernardus Cornelisse25-05-1936 07-05-1945   3931 Amsterdam 
Jacob Cornelisse22-07-1905 09-10-1943 38  Betonwerker / Lid verzet BUNNIK 1903 
Jacob Cornelisse22-07-1905 09-10-1943 38  Betonwerker / Lid verzet Tholen 1173 
Jan Cornelisse16-01-1922 30-04-1945 23  Visser YERSEKE 1097 
Lambertus Cornelisse14-10-1913 15-05-1940 26  Sold. St.-8 R.I. RHENEN 4140 AL 
Lambertus Cornelisse14-10-1913 15-05-1940 26  Militair Ereveld Grebbeberg, Vak 6-21 EDE 1308 
Lambertus Cornelisse14-10-1913 15-05-1940 26  Sold. St.-9 R.I. Wijdemeren 1814 
Lieven Cornelisse04-08-1877 06-11-1944 67   Tholen 1173 
Theodora S. Cornelisse24-04-1920 17-07-1943 23 Veen Slachtoffer Fokker bombardementen AMSTERDAM 3095ak 
W.J. Cornelisse     VLISSINGEN 2606 
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-1923 09-12-1944 21   1 MIDDELBURG 2191x 
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-1923 09-12-1944 21  verpleger 1 MIDDELBURG 2191 
Wilhelmus Johannes Cornelisse21-10-1923 09-12-1944 21  Beschieting Duits Rode Kruisvaartuig MIDDELBURG 0064 
E. Cornelissen1942 26-09-1944   HEESWIJK 0774b 
Heinrich Anton Cornelissen28-09-1912 15-07-1943 30  Sgt. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Hendrik Cornelissen05-10-1918 13-11-1944 26  Landarbeider NEUENGAMME c 
Hendrik Cornelissen05-10-1918 13-11-1944 26  Landarbeider 1 PUTTEN 0056b-c 
Hendrikus Richardus Cornelissen11-01-1890 30-07-1942 52  Pater missionaris H. Hart van Jezus (MSC) 1 TILBURG 2151a 
J. Cornelissen     HENGELO 0005 
Johannes Hendrikus Cornelissen13-12-1904 10-05-1940 35  Huz. II-Depot Cav. WAALRE 1089o 
Lambertus Cornelissen10-04-1923 11-08-1945 22  Fabrieksarbeider EINDHOVEN 0267 
Lambertus Cornelissen10-04-1923 11-08-1945 22  Halvemaanstraat 53, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Eld 
Lambertus Cornelissen10-04-1923 11-08-1945 22  Fabrieksarbeider Hulst 1705 
Martinus Cornelissen18-07-1916 19-07-1946 30  Marinier 2e kl. OVW/Med. Cie Mariniersbrigade LINDENHEUVEL 0769 
Martinus Alphonsius Cornelissen19-09-1925 15-02-1947 21  Sld.OVW.StCie 2-6 RI KL WAALRE 1089w 
Martinus Alphonsius Cornelissen19-09-1925 15-02-1947 21  Sld.OVW.StCie 2-6 RI OIRSCHOT 3947o 
Martinus Alphonsius Cornelissen19-09-1925 15-02-1947 21  Sld.OVW.StCie 2-6 RI ROERMOND nim083 
Peter Jan Cornelissen27-05-1911 23-03-1948 36  Lt. Kol. Staf Cie. 3 R.A. KL DEN HAAG 3024 
Petrus Cornelis Antonius Cornelissen18-09-1899 26-02-1945 45  Ambt. C.C.D. / Lid verzet DEN HAAG 2778 
Alfred Cornelius12-01-1918 19-02-1947 29  OvG II St 2-6 R.I. ROERMOND nim083 
Alfred Cornelius12-01-1918 19-02-1947 29  OvG II St 2-6 R.I. OIRSCHOT 3947o 
H.J. Cornet 08-06-1938   Sgt.KV.Vlg. SOEST 3079 KNIL 14 
Hendrik Johannes Cornet13-12-1891 04-12-1944 52  Fourier KNIL, ovl. Batavia HAARLEM 2752 
Constant J.E. Cornips19-09-1895 05-09-1944 48  Gefusilleerd in Kamp Vught Vught 0878c 
Constant Jozef Ernest Cornips19-09-1895 05-09-1944 48  Bureauchef armenraad / Lid verzet Vught 2074a-l 
Adrianus Cornuijt15-09-1923 31-05-1945 21   HELMOND 0964 
Adrianus Cornuijt15-09-1923 31-05-1945 21  Eckartseweg 388, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Eld 
Frans Cornuijt16-04-1880 22-09-1944 64   1 MIERLO-HOUT 3674 
James Alex Cornwall28-12-1919 20-03-1945 25  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1 NIEUWDORP PB667 
Isidoor Coronel01-05-1918 30-09-1942 24  Tollenstraat 7, Culemborg CULEMBORG 
J. Corper     9 AMSTERDAM 1511 
Joseph (ĎJopieí) Corper08-01-1919 31-01-1944 25  * Amsterdam, + Auschwitz ZAANDAM 1287 
Machiel Corper27-07-1894 27-07-1943 49   NEUENGAMME c 
Bernard Corporaal15-10-1921 11-01-1943 21  Korpl.Vltg.Telgr. SOEST 3079 MLD 42 
Wilhelmus van de Corput08-11-1898 23-09-1943 44  Sgt.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bm  
Willebrordus Cornelis van de Corput17-12-1922 06-10-1944 21  Schilder WAALRE 1089br 
Willebrordus Cornelis van de Corput17-12-1922 06-10-1944 21  Schilder Alphen en Riel 
Andrť Correlje28-03-1918 15-01-1943 24  Sld.Gi. KNIL ARNHEM 2315 
Edgar Alvares Corres22-11-1880 26-03-1944 63  Ovl. Auschwitz Zeist 1929 
Geertruida J. Corrie01-08-1864 11-10-1944 80  Slachtoffer bombardement op Oostburg 1 OOSTBURG 3632 
James Joseph Corrigan1917 03-11-1944 27  Corporal, Cameronians (Scottish Rifles) ARNEMUIDEN 2188 
James Joseph Corrigan1917 03-11-1944 27  Corporal, Cameronians (Scottish Rifles) ARNEMUIDEN 2188 
Garardus Marinus (Gerard) van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18   Waalwijk 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker 1 Westervelde 0556 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker Waalwijk 1088 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker Westerveld 2395 
Gerardus Marinus van Corstanje31-01-1926 08-09-1944 18  Dozenmaker VLEDDER 2496 
Nicolaas Corstanje10-02-1919 28-10-1944 25  verzet (LO-Goes) Gefussileerd GOES 1099 
Nicolaas Corstanje10-02-1919 28-10-1944 25  Ll.vlieger K.M. /Lid verzet Wassenaar 0829 
Nicolaas Corstanje10-02-1919 28-10-1944 25  gefus. Waalsdorpervlakte SCHEVENINGEN 0351 
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-1907 03-05-1945 38  Notarisklerk WAALRE 1089h 
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-1907 03-05-1945 38  Notarisklerk HELMOND 0964 
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-1907 03-05-1945 38 Mulder Notarisklerk HELMOND 2725 
Frederik Constantijn Petrus de Corte08-01-1921 17-07-1943 22  L. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Reginald George Marinus de Corte23-08-1923 14-07-1943 19  L. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bh 
Jan Cortenbach14-02-1870 16-10-1944 74   VIERLINGSBEEK 1201 
Abraham Haim Cortissos16-05-1891 04-06-1943 52  Ovl. Sobibor 1 Purmerend 1533b 
Philippus Corts11-06-1921 02-12-1944 23  Student Landb. Hogeschool / Lid verzet WAGENINGEN 2932 
Philippus Corts11-06-1921 02-12-1944 23  Student / Lid verzet APELDOORN 1727 
Phillippus Corts11-06-1921 02-12-1944 23  gefus. Apeldoorn Wageningen 2625 
Desirť Cortvriendt1865 13-10-1944 79 Maes  BIERVLIET 2704 
Henricus Cornelius Corver16-02-1924 05-02-1945 20  Vertegenwoordiger AMSTERDAM 3707 
Johannes Cosijns19-01-1918 22-09-1944 26  Lijmbeekstraat , Eindhoven EINDHOVEN 0788 Eld 
Johannes Cosijns19-01-1918 22-09-1944 26   EINDHOVEN 0267 
Eduard Abraham Cosman09-02-1875 25-02-1942 67 MENDES da COSTA Witte Singel 19, Leiden Leiden 3472 
Heintje Cosman06-09-1917 28-01-1944 26 Spiro Sjoa; Helenastraat 41, Den Haag Voorschoten 1006 
Lťon Cosman29-08-1925 31-10-1942 17  Clivialaan 17, Heemstede HEEMSTEDE3977 
Samuel Cosman02-12-1882 17-09-1942 59 Haan Clivialaan 17, Heemstede HEEMSTEDE3977 
Ida Cosmann12-11-1864 23-04-1943 78  ovl. Sobibor DINXPERLO 2161 
Sara Cšcilia Cosmann23-10-1861 23-04-1943 81  ovl. Sobibor DINXPERLO 2161 
Titia Cossen21-12-1907 08-10-1944 36 Werner Blekersstraat 39, Zaandam 1 ZAANDAM 1277a 
Titia Cossen21-12-1907 08-10-1944 36 Werner * Weener, + Auschwitz ZAANDAM 1287 
Frans da Costa 19-01-1942   vermoord nabij Tarakan a/b Japans oorlogsschip 1 LOENEN, 3688 
Salmon da Costa23-09-1908 27-02-1942 33  Matr.Bott. KM, ovl. Javazee a/b Hr. Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Catharina da Costa Da Fonseca30-08-1908 16-04-1943 34 Krieker  Kerkrade 1526 
Abraham Coster20-11-1935 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Beatrix Irene Coster02-05-1941 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Bernard Coster14-05-1867 09-04-1943 75 Clarenburg Catharijnesingel 84, Utrecht UTRECHT 3869a 
Betsy Coster30-11-1856 16-04-1943 86  ovl. Sobibor Wageningen 2936 
Cato Coster10-03-1874 21-05-1943 69 Lange Echtgenote, Brugstraat A 169, Raalte 1 RAALTE 1952 
Cato Coster10-03-1874 21-05-1943 69 Lange Echtgenote, Brugstraat A 169, Raalte RAALTE 1950 
David Salomon Coster21-05-1927 22-10-1942 15  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Elisabeth Coster12-12-1937 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
EmanuŽl Coster30-07-1875 05-03-1943 67  ovl. Sobibor Wijdemeren 0421 
Esther Mirjam Coster28-01-1903 03-12-1942 39  Naaister Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz Amsterdam 
Hendrik Jan Coster23-03-1897 18-11-1939 42  Purser KV, s.s. Simon Bolivar Amsterdam 
Hendrik Jan Coster23-03-1897 18-11-1939 42  Purser a/b s.s. Simon Bolivar LEERDAM 1861 
Henriette Coster01-09-1939 22-10-1942  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Johannes Petrus Marie de Coster22-01-1914 10-05-1940 26  Sld. 2-III-2 R.W. DenBosch 2618 
Johannes Petrus Marie de Coster22-01-1914 10-05-1940 26  Sold. 2-III-2 R.W. WAALRE 1089j 
Julius Coster16-03-1930 22-10-1942 12  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Lena Coster03-12-1896 14-05-1943 46 Noach Echtgenote, Zwolsestraat 16, Deventer DEVENTER 3189 
Louis Coster13-06-1900 28-02-1943 42  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Louis Coster20-06-1911 16-04-1943 31  Catharijnesingel 84, Utrecht UTRECHT 3869a 
Meyer David Coster19-01-1926 28-02-1943 17  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Philip Coster24-08-1928 22-10-1942 14  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Salomon Coster13-03-1932 22-10-1942 10  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
SamuŽl Coster24-08-1923 28-02-1943 19  Tulpstraat 31, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Sientje Coster23-10-1863 05-10-1942 78 Zilverberg Weduwe, Molenstraat 33, Coevorden COEVORDEN 1157 
Rachel Costers24-05-1878 29-10-1942 64 Godfried Weduwe, Blankensteinweg 9, Meppel 1 MEPPEL 0572 
Willem Costers27-01-1917 18-11-1939 22  Bediende KV s.s. Simon Bolivar Amsterdam 
Johannes Pieter Cotť11-09-1907 06-04-1945 37  Ambtenaar / Lid verzet, gefusilleerd Limmen CASTRICUM 1539 
Hendrikus Theodorus van de Coterlet06-08-1918 27-02-1942 23  Marn.I, ovl. Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 1 SURABAYA 3714Ra 
Hendrikus Theodorus van de Coterlet06-08-1918 27-02-1942 23  Marn.I / Javazee a/b Hr. Ms. De Ruyter 1688 HOOGLAND 
Leslie Cotton1925 30-04-1945 19  Royal Engineers United Kingdom HOLTEN 2674 
Leslie Cotton 30-04-1945   Sapper Royal Engineers Almelo 1914aj  
Maria Ludovica Couchuijt1883 11-10-1944 61 Morrelgem Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1 Sluis Belfort 
C.C.M.H. op den Coul    Werknemer Koninklijke Vopak N.V. 1 ROTTERDAM 2612 
Frank Gerald Coulby 01-07-1941   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 1 MARIA-HOOP 3441 
FranÁois Louis Coulet02-08-1894 19-09-1945 51  Ls.Sld. KNIL ARNHEM 0837Pd 
Feike Couperus15-02-1908 12-05-1940 32 Meer gesn.& begraven te Valkenburg (ZH) NUNSPEET 2654 
Laurens Courage12-06-1901 02-11-1944 43  Stratenmaker 1 SITTARD 0931 
Laurens Joseph Courage12-06-1901 02-11-1944 43  Wegwerker SITTARD 2264 
Johann Richard Courant13-02-1905 29-11-1945 40  Hoofdcommies PTT DEN HAAG 0620 
Derk Hendrikus Courbois10-02-1927 25-01-1950 22  Sgt.4-6 RI OIRSCHOT 3947l 
Derk Hendrikus Courbois10-02-1927 25-01-1950 22  Sgt.4-6 RI ROERMOND nim016  
Derk Hendrikus Courbois10-02-1927 25-01-1950 22  Sgt.4-6 RI NIJMEGEN 3323 
Jacobus Hendrikus Courbois20-11-1879 10-06-1945 65 Wenas Gep.Kan.Ekl.KNIL DENEKAMP 1121 Mil 
Hartog Courlander23-10-1875 11-12-1942 67 Norden Franz Schubertstraat 85, Utrecht UTRECHT 3869b 
Henri Alphons Elisabeth Courtens25-05-1927 24-08-1947 20  Sld Ekl. 1-8-RS MAASTRICHT 2211 
Cornelia Cousin20-05-1918 03-12-1942 24  Kleermaakster Holl.Kattenb. Ovl. Auschwitz Amsterdam 
Jean Cousin13-06-1907 17-05-1940 32  Sold. 224 R.I., Begraven in Gaillon ARNEMUIDEN 0495 
Henk de la Cousine25-11-1905 09-11-1944 38   W Maas en Waal 0450 
Joseph Alfred Emile Thomas Cousineau 24-02-1945   Flying Officer Royal Canadian Air Force 1 NISTELRODE 2122 
Johannes Gerhardus van Couten Piccardt Wieringa13-07-1915 29-10-1942 27  ovl. Nrd. Atl. Oceaan a/b m.s. Abosso II DEN HELDER 2832/+a 
Henri Coutinho13-02-1924 30-09-1942 18  Roodenburgerstraat 72a, Leiden Leiden 3472 
Jan Coutinho     Den Haag 
Joseph Arthur Leo Couture1921 21-07-1944 23  Fl. LieutenantTrade Royal Canadian Air Force HERPEN 1801 
Paulus Couvťe18-07-1905 16-03-1943 37  Ls.Sld.Inf. KNIL BORNE 1119 
Paulus Couvťe18-07-1905 16-03-1943 37  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bc 
Gerrit Pieter Couvert08-08-1914 03-1942   Elt. Inf. KNIL Deventer 3190h 
Johannes Cornelis Couwenberg29-12-1910 22-10-1944 33  Beschieting Goirle, oktober 1944. GOIRLE 2726 
Maurits Alexander Couwenberg21-10-1917 04-09-1945 27  Mlt.SM.Rtgft. SOEST 3079 KNIL 45 
Theodorus Adrianus Maria Couwenberg26-05-1903 25-11-1944 41  Adv.-procureur / Lid verzet 1 NIJMEGEN 3355 
Gerardus Judocus Joannes Couwenbergh26-11-1927 29-05-1949 21  Sld. 5-6 RI ROERMOND nim003 
Gerardus Judocus Joannes Couwenbergh26-11-1927 29-05-1949 21  Sld. 5-6 RI OIRSCHOT 3947t 
Ašron Couzijn23-07-1931 10-08-1943 12  Lange Giststraat 20, Middelburg: +Middelburg 1 MIDDELBURG 0065 
W.I. Couzijn     HAAKSBERGEN 2816 
H. Covil 24-07-1942   Stoker, s.s. Telamon AMSTERDAM 1510 F 
William Cowan1919 22-02-1945 25  Flying Officer Royal Canadian Air Force 1 NISTELRODE 2122 
Vincent Joseph Cownden 28-04-1944   Pilot Officer Royal Canadian Air Force CARTILS 1768 
Albert George Cox1923 01-11-1944 21  Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 2538 
Elisabeth van Cox28-06-1889 19-09-1944 55 Oijen Stratumseind 51, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Inw 
Elisabeth Cox28-06-1889 19-09-1944 55 Oijen  EINDHOVEN 0787 
James Cox1911 17-10-1944 33  Private Royal Norfolk Regiment Venray 1764 
Jozef Cornelis Cox06-11-1912 13-05-1940 27  Ovl. Woudenberg GORINCHEM 0543 
Mathias Andreas Hubertus Cox09-03-1899 18-09-1944 45  SM. KNIL ROERMOND 0135b 
Mathias Andreas Hubertus Cox09-03-1899 18-09-1944 45  SM. KNIL. ROERMOND 0124 
Sir Cox    Spoorstraat 31, Tienray 1 TIENRAY 2927 
Theodorus Hubertus Wilhelmus Cox29-09-1904 08-08-1943 38  Wmr.Cav. KNIL ARNHEM 0837Bi 
Theodorus Hubertus Wilhelmus Cox29-09-1904 08-08-1943 38  Wmr.Cav. KNIL ROERMOND 0135b 
Theodorus Hubertus Wilhelmus Cox29-09-1904 08-08-1943 38  Wmr.Cav. KNIL ROERMOND 0124 
Leo R. Jr. Coyle 05-04-1945   Staff Sergeant BARENDRECHT 0601 
James Patrick Coyne1905 30-04-1945 39  Royal Engineers United Kingdom HOLTEN 2674 
Alida Suze Cozijn05-03-1911 13-11-1942 31  Bakkerstraat 1, Utrecht UTRECHT 3869a 
Mina Cozijn25-06-1896 03-09-1942 46  Burgemeester Schoonheijtstraat 37 Roosendaal, Sjoa ROOSENDAAL 1223a 
Rebekka Cozijn16-07-1883 01-02-1943 59 IsraŽls Sjoa GRIJPSKERK 0935 
Rebekka Cozijn16-07-1883 01-02-1943 59 IsraŽls Sjoa GRIJPSKERK 0935 
N.G. Crabbe     Willemstad 
William Crabtree 01-11-1944   Ty/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 2538 
Betje Josephina Cracau11-03-1901   Crucq  Vlissingen 2530 
Daniel Cracau21-11-1917 31-03-1944 26   Vlissingen 2530 
David Cracau29-12-1906 31-12-1943 37   Vlissingen 2530 
Ester Cracau09-02-1908 07-09-1942 34 Walg  Vlissingen 2530 
Ester Cracau14-11-1853 29-03-1941 87 Vomberg Weduwe, Rodetorenplein 8, Zwolle 1 ZWOLLE 3206b 
Jacob Cracau21-09-1909 19-08-1942 32   Vlissingen 2530 
Rika Cracau22-12-1903 12-10-1942 38 Delafuente  Vlissingen 2530 
Sebilla Rebekka Cracau10-06-1894 17-09-1942 48   GOOR 1132 
Maria Theresia de Craecker14-07-1859 07-08-1944 85 Demping  Kerkrade 1526 
M.H. Craemers 29-09-1944  Cober  1 THORN 2787 
Peter Jameson Craigen1921 08-10-1944 23  Gunner Royal Canadian Artillery Terneuzen 1957 
John Clayton Craine13-05-1919 21-09-1944 25 McCahren Sgt. SINTOEDENRODE 3958 
William Cram 15-06-1943   Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve GRASHOEK 2805 
Nicolaas Crama02-11-1911 21-04-1943 31  begr. Kanchanaburi War Cemetery 1 ZUID AFRIKA c 
Nicolaas Crama02-11-1911 21-04-1943 31  Res.AOO.Art. KNIL ARNHEM 0837Bd 
Bernard Cramer17-09-1922 06-11-1944 22  gefus. Waalsdorpervlakte SCHEVENINGEN 0351 
Bernard Cramer17-09-1922 06-11-1944 22  Student / Lid verzet Wassenaar 0829 
Charles Guillaume Cramer10-10-1904 07-03-1943 38  Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bb 
Harrie Cramer03-1944 18-08-1944   zv H. CRAMER en A. Smeets 1 MAASTRICHT 2208 
Hendrik Anthony Cramer17-04-1901 08-01-1944 42  Ls.Sld.Inf. ZAANDAM 1281 
Hendrik Willem Egbert Cramer23-08-1884 17-12-1944 60  Dichter NEUENGAMME c 
Henricus Cramer1919 18-08-1944 25 Smeets  1 MAASTRICHT 2208 
Theo Cramer    Was oud-leerling van het Amsterdams Lyceum AMSTERDAM 3471 
Hendrik Charles Cramm17-02-1918 30-03-1945 27  Res.2e Lt.Vlg. SOEST 3079 KL 43 
Koos Louis Frederik George Cramm09-08-1887 12-08-1944 57  Gep. Ambtenaar PTT DEN HAAG 0620 
Albertus Wilhelmus Crane16-03-1899 17-11-1944 45 Lubbersen Schilder 1 PUTTEN 0056b-c 
Constant Cranen15-06-1906 13-02-1943 36  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bb 
Paulus Nicolaas Crauwels17-08-1901 08-09-1944 43  Zetter 1 SITTARD 0931 
Thomas Edward Cornelius (T.E.C.) Crawford 06-04-1945   Rifleman / Queen's Own Rifles of Canada 31 jaar 1 RHA 3119 
William Crawfurd14-05-1916 05-03-1943 26  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bb 
John Sidney Francis Victor Crawley1920 23-06-1943 22  Flight Sergeant Royal Air Force MAARN 3723 
David Esterling Crealock1922 01-11-1944 22  Lieutenant LCG(L).11, ex-LCT.392 Westkapelle 2538 
William Creech1916 20-10-1944 28  Sapper Royal Engineers 284 Assault Sqn. IJzendijke 1095 
Eric William Cuthbert Creed1919 26-03-1942 22  Pilot Officer Royal Australian Air Force  VRIEZENVEEN 1133 
Helena M.H. Creemers17-01-1924 19-09-1944 20  Gestelsestraat 140, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Inw 
Helena M.H. Creemers17-01-1924 19-09-1944 20   EINDHOVEN 0787 
Jean Antoon Maria Creemers28-08-1905 24-11-1944 39   VIERLINGSBEEK 1201 
P.G. Creemers   Schoeren  HERTEN 0130 
Theodorus Martinus Hubertus Creemers26-03-1921 04-10-1946 25  Sld.2-13 RI KL ROERMOND 0124 
Theodorus Martinus Hubertus Creemers26-03-1921 04-10-1946 25  Sld.2-13 RI OIRSCHOT 3947r 
Theodorus Martinus Hubertus Creemers26-03-1921 04-10-1946 25  Sld.2-13 RI KL ROERMOND 0135d 
Wilhelmus Marinus Creemers16-07-1875 21-09-1944 69   BEEK 1921 
Peter Cremers07-06-1903 31-01-1943 39  Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878c 
Peter Joseph Cremers11-03-1923    Mijnwerker 1 SITTARD 0931 
Peter Joseph Cremers11-03-1923 13-04-1942 19  Mijnwerker ROERMOND 0135a 
Cornelis Adriaan Crena de Longh1918 2001 83   1 RIJNSBURG 3683 
Jan Hendrik Cretier14-06-1896 25-12-1944 48 Tilborg Waker Zuiderzeewerken 1 PUTTEN 0056b-c 
Jan Willem Creusen31-07-1893 31-05-1945 51  Handelsreiziger / Lid verzet Kerkrade 1526 
Andries Creveld16-11-1891 31-08-1943 51 Levie Amsterdamschestraatweg 313 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Betje Sara Creveld25-04-1931 08-10-1942 11  Amsterdamschestraatweg 313 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Betsy Henriette van Creveld24-08-1919 13-01-1945 25 Zurel  Amsterdam 2288 
David Salomon Creveld17-04-1924 30-09-1942 18  zv Samuel Creveld en Reina Levitus APPINGEDAM 1854 
Eduard Abraham van Creveld10-10-1875 04-09-1942 66  ovl. Auschwitz VEENENDAAL 1938 
Elisabeth Flora van Creveld06-02-1917     Woerden 1868 
Elizabeth van Creveld30-10-1877 16-07-1943 65 Reens Lange Marktstraat 18, Leeuwarden 1 LEEUWARDEN 0362b 
Emanuel Philip Creveld14-04-1905 14-08-1942 37 Gompers Lange Groenendaal 82, Gouda GOUDA 0705b 
Eva van Creveld08-11-1930 06-08-1942 11   1 ROTTERDAM 3966 
Hendrika van Creveld07-12-1898 20-08-1942 43 Leeuwen Haarlemmerstraat 93, Leiden Leiden 3472 
Johanna Creveld15-02-1882 12-10-1942 60 Nijstad Echtgenote, Schoolstraat 3a, Assen ASSEN 1137 
Leentje van Creveld21-10-1877 31-08-1942 64 Snatager ovl. Auschwitz VEENENDAAL 1938 
Leentje van Creveld21-10-1877 31-08-1942 64 Snatager Oudegracht 240 bis, Utrecht UTRECHT 3869a 
Mietje van Creveld25-08-1867 21-05-1943 75 Izaks ovl. Sobibor Woerden 1868 
Mietje van Creveld25-08-1867 21-05-1943 75 Izaks ovl. Sobibor Woerden 2760 
Philip Creveld26-09-1885 22-10-1942 57  Amsterdamschestraatweg 513, Zuilen UTRECHT 3869a 
Rebecca Anna Creveld22-02-1933 23-07-1942  Lange Groenendaal 82, Gouda GOUDA 0705b 
Ruby van Creveld01-08-1935 06-08-1942   1 ROTTERDAM 3966 
Saartje Rieka Creveld18-06-1922 26-03-1943 20  dv Samuel Creveld en Reina Levitus APPINGEDAM 1854 
Samuel Creveld23-10-1889 18-08-1942 52  Bakker, Solwerderstraat 24, Appingedam APPINGEDAM 1854 
Sophie van Creveld28-12-1931 06-08-1942 10   1 ROTTERDAM 3966 
LaRue F. Cribbs 07-07-1944   2Lt. U.S. Army Air Forces, Pilot Hoorn 3030 
Adriana Crielaard12-10-1879 05-11-1944 65   HEUSDEN 3272 
Arie Crielaard01-03-1929 05-11-1944 15   HEUSDEN 3272 
Pieter Gerard Crietee30-11-1888 07-03-1942 53  Kapitein a/b ss. Poelau Bras Hillegom 1866 
Catharina Petronella Crijns31-10-1970 18-02-1993 22  Kpl.1 KVV 1 NL/BE VN-vredesmacht ex-JoegoslaviŽ ROERMOND nim206 
Catharina Petronella Crijns31-10-1970 18-02-1993 22  Kpl.1 KVV 1 NL/BE Tbat, VN-vredesmacht ex-Joegosla MAASTRICHT 2245 
Catharina Petronella Crijns31-10-1970 18-02-1993 22  Kpl.1 KVV 1 NL/BE T. VN-vredesmacht ex-JoegoslaviŽ Roermond 2397 
Leonard Jozef Gregorius Crijns12-03-1927 14-02-1946 18  Sld.5-7-RS NUTH 1640 
Petrus Hubertus Crijns1923 18-09-1944 21   RIMBURG 0474 
Arthur Adolphe Crince Le Roy12-11-1890 14-08-1949 58   1 NAARDEN 1818 
Edward Croal1915 17-12-1942 27  F/Sgt. - Rear Air Gunner 1 WATERLO 0826 
Norman David Crockart 27-06-1940   Wing Commander (Pilot), R.A.F. 50 Sqdn. CALLANTSOOG 1669 
Karel Hendrik Croes24-06-1922 11-01-1942 19  Mil.Matr. KM. Hr.Ms. Prins van Oranje DEN HELDER 0473PvO 
EugŤne FranÁois Croese28-02-1905 23-08-1943 38  Ls.Sld.Inf. KNIL ARNHEM 0837Bj 
Leentje Croese05-04-1900 03-09-1942 42 Hoorn Doniastraat 30, Zaandam 1 ZAANDAM 1277a 
Leentje Croese05-04-1900 03-09-1942 42 Hoorn * Amsterdam, + Auschwitz ZAANDAM 1287 
Marianne Croese10-04-1919 03-12-1942 23  Werkzaam Holl.Kattenb. ovl. Auschwitz Amsterdam 
Roosje Croese14-09-1895 28-09-1942 47 Hoorn * Amsterdam, + Auschwitz ZAANDAM 1287 
Roosje Croese14-09-1895 28-09-1942 47 Hoorn Narcisstraat 9, Koog aan de Zaan 1 ZAANDAM 1277b 
Samuel Croese25-02-1926 30-09-1942 16  Lid Hortus-Eendracht Doet Winnen AMSTERDAM 2950 
Ebel Croeze25-10-1922 01-04-1945 22  Landarbeider / Lid verzet 1 LEEK 2443 
Clayton M. Croft 07-07-1944   S/Sgt, Waist Gunner Hoorn 3030 
Andrť du Croix31-10-1910 10-03-1945 34  Doopsgezind predikant / Lid verzet. AMSTERDAM 2970 
Lucien de la Croix12-11-1915 26-09-1943 27  Mlt. Sld. Inf. KNIL ARNHEM 0837Bm  
Willy la Croix10-08-1906 19-09-1944 38  Lid van de Communistische partij AMSTERDAM 2548 
Willy la Croix    Was oud-leerling van het Amsterdams Lyceum AMSTERDAM 3471 
Nelly Johanna Crok24-03-1894 11-09-1945 51 Frowein  ZAANDAM 1281 
David Croll11-01-1911 12-06-1943 32  Sgt.Art.CORO KNIL., ovl. ten Noorden v Kinsayok Bussum 1815A-J 
David Croll11-01-1911 12-06-1943 32  Sgt. Art. CORO KNIL ARNHEM 0837Bf 
Peter Guthrie Cromack1920 15-10-1944 24  Private Royal Norfolk Regiment Venray 1764 
Prudent J. Crombeecke13-02-1906 21-02-1945 39  Floralaan 188, Eindhoven EINDHOVEN 0788 Inw 
Andries Cornelis Jacobus Crombeen22-09-1911 21-09-1966 54  Brig, ovl. Ten westen van Luzon a/b Hofuku Maru HAARLEM 2752 
Joseph Johanna Crommentuyn03-03-1920 01-08-1947 27  Sld. Ekl. KNIL ROERMOND 0135d 
Joseph Johanna Crommetuyn03-03-1920 08-1947   Sld. Ekl. KNIL ROERMOND 0124 
Franciscus Crompvoets01-02-1903 14-09-1943 40 Selbach  MAASTRICHT 2245 
Johannes Cromsigt15-01-1925 09-12-1946 21  Dpl.Sld.1-3 RI KL 1 SCHIJNDEL 0954 
Johannes Cromsigt15-01-1925 09-12-1946 21 Leenders Dpl.Sld.1-3 RI KL WAALRE 1089j 
Henriette Croneberg04-02-1874 22-05-1944 70 Bremer  1 SITTARD 0931 
Bertha Cronenberg15-02-1869 28-05-1943 74 Vleeshouwer  ECHT 1758 
Peter Johannes Antonius Crooijmans02-10-1906 27-10-1944 38  Controleur V.V.O. Venray 1764 
Anna Crooneberg22-10-1870 28-05-1943 72   1 SITTARD 0931 
Emma Crooneberg22-05-1875 05-03-1943 67 Prins  1 SITTARD 0931 
Hendrikus Christianus Croonen02-04-1910 30-09-1944 34  Sgt. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene EINDHOVEN 0788 Mil 
Hendrikus Christianus Croonen02-04-1910 30-09-1944 34  Sergt. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene ODILIAPEEL 0657 
Hendrikus Christianus Croonen02-04-1910 30-09-1944 34 Gerwen Sergt. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene WAALRE 1089e 
Henricus Johannes Croonen10-07-1881 19-08-1942 61  Missionaris 1 TILBURG 2151a 
Henricus Johannes Croonen10-07-1881 19-08-1942 61  Missionaris OISTERWIJK 3049 
Arthur Croonenberg25-11-1900 30-04-1943 42 Zeligman  GREVENBICHT 3684 
Erna Croonenberg16-03-1929 31-08-1942 13  dv Arthur CROONENBERG en Helena ZELIGMAN GREVENBICHT 3684 
Erna Croonenberg16-03-1929 31-08-1942 13   1 SITTARD 0931 
G.H. Croonenberg 13-03-1944   Overleden te Herten ROERMOND 0135b 
Gustaf Croonenberg09-11-1865 14-05-1943 77   GREVENBICHT 3684 
Julienne Croonenberg20-03-1933 31-08-1942  dv Arthur CROONENBERG en Helena ZELIGMAN GREVENBICHT 3684 
Nel Croonenbroek    Kesselse Oorlogsslachtoffer KESSEL 1773 
Debora Crost12-01-1876 17-09-1942 66  Brinkstraat 1 huis, Amsterdam AMSTERDAM 
Grietje Crost29-12-1890 17-09-1942 51 Wesel Brinkstraat 1 huis, Amsterdam AMSTERDAM 
Michel Crost15-10-1865 22-10-1941 76 Vas Dias Ploegstraat 25 huis, Amsterdam AMSTERDAM 
Sara Crost15-09-1893 02-07-1943 49  Ploegstraat 25 huis, Amsterdam AMSTERDAM 
Jan Jozef GabriŽl Maria Crousen04-05-1926 30-10-1947 21  Marn.3  1 SITTARD 0698 
Clarenc Crowther1910 17-04-1945 34  Gunner Royal Artillery 1 OTTERLO 3164 
James Crozier1922 01-11-1944 22  Leading Seaman LCS(L).258 Westkapelle 2538 
Willeboord Crucq14-01-1916 13-11-1942 26  Stoker olieman KM. Hr.Ms. Isaac Sweers DEN HELDER 0473is 
Willeboord Crucq14-01-1916 13-11-1942 26  Stoker olieman KM Vlissingen 2530 
Julian Dťsirť Cruden02-11-1913 28-05-1942 28  Bediende KV s.s. Poseidon Amsterdam 
Henri Hubert Andrť van Crugten17-09-1907 15-01-1943 35  SMA.Inf.KNIL MAASTRICHT 2211 
Henri Hubert Andrť van Crugten17-09-1907 15-01-1943 35  SMA.Inf. KNIL ARNHEM 2315 
Hendrikus Hubertus Cruijen18-03-1900 04-03-1944 43  Adj. O.O. Inf. KNIL NUTH 1640 
Jacobus Cruijen10-01-1923 15-02-1947 24  Sld.OVW.SOP. ROERMOND nim101 
Rinke Cruijff21-11-1923 16-12-1946 23  Korpl.Mars.OVW. KM DEVENTER 3009 
Petrus Paula Crul1876 11-10-1944 68  Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1 Sluis Belfort 
Melanie Maria Cuelenaere1893 11-10-1944 51  Omgekomen door oorlogsgeweld in Sluis 1 Sluis Belfort 
Achilius Cuellenaere1864 23-10-1944 80   EEDE 1190 
Andre Cuellenaere1922 08-10-1944 22   EEDE 1190 
Emile Cuellenaere1869 25-10-1944 75   EEDE 1190 
Juliana Cuellenaere1879 23-10-1944 65   EEDE 1190 
Melania Cuellenaere1893 11-10-1944 51   EEDE 1190 
Johannes van Cuijk02-03-1877 03-01-1946 68  Geestelijke broeder Leoncius Maria Uden 3607 
Frans Hendrikus Cuijpers21-03-1918 11-01-1942 23  Stoker I KM. Hr.Ms. Prins van Oranje DEN HELDER 0473PvO 
Jan Herman Cuijpers16-01-1916 10-04-1943 27  Sld. Gi. KNIL 1 MEIJEL 1805 
Jan Herman Cuijpers16-01-1916 10-04-1943 27  Sld. Gi. KNIL ARNHEM 0837Bd 
Josephus Johannes Cuijpers22-09-1919 13-10-1944 25  Klompenmaker 1 STEVENSWEERT 1255 
Josephus Johannes Cuijpers22-09-1919 13-10-1944 25  Klompenmaker 1 LINNE 1250 
William James Cullen1920 26-10-1944 24  Trooper Royal Armoured Corps  HAAREN 0953 
Elisabeth Culp28-06-1893 05-09-1944 51 Roos Echtgenote, Nieuwe Bosscheweg 94, Tilburg Tilburg 2525 
Elisabeth Culp28-06-1893 05-09-1944 51 Roos Nieuwe Bosscheweg 94 1 TILBURG 2151a 
Gustav Ernst Culp03-05-1872 28-09-1942 70  Sjoa; Gladdiolusstraat 1, Hilversum HEEMSTEDE3977 
Martha Culp30-04-1907 31-10-1944 37  Muziek- en pianolerares 1 STEENWIJK 0060 
Willem Culp28-02-1907 26-09-1942 35 Woudhuijsen Anna van Burenlaan 48, Haarlem HAARLEM 0508a 
Wolf Culp19-06-1908 30-09-1944 36 Velleman Matrassenfabrikant 1 STEENWIJK 0060 
Wolf Culp19-06-1908 30-09-1944 36  Guido Gezellestraat 33, Eindhoven EINDHOVEN 0270 
Edward Nicholas Cummings1920 12-06-1943 22  Sergeant Royal Air Force Volunteer Reserve Voorst 3081 
Ariana Cune28-02-1881 11-12-1942 61 Elsas ovl. Auschwitz 1 MIJDRECHT 1888 
Henriette Cune25-06-1891 05-02-1943 51 Cohen ovl. omg. Auschwitz 1 MIJDRECHT 1888 
Isaia Andries Cune28-06-1876 21-01-1943 66  ovl. omg. Auschwitz 1 MIJDRECHT 1888 
Jacob Andries Cune20-02-1879 17-09-1942 63  ovl. omg. Auschwitz 1 MIJDRECHT 1888 
Rebekka Cune10-11-1882 26-02-1943 60 Bergen ovl. Auschwitz 1 MIJDRECHT 1888 
Wolf Cune17-10-1885 13-03-1943 57  ovl. Sobibor 1 MIJDRECHT 1888 
Martha Cunow23-02-1862 09-07-1943 81 Holz Ovl. Sobibor Zeist 1929 
W.B.S. Cunychame     ZELHEM 0806 
Arnoldus Cupido31-12-1901 21-08-1943 41  Maj.Macht. KM ARNHEM 0837Bj 
Robert Stone Currier08-07-1919 21-09-1944 25  1LT 504 PIR Co A ,82nd Airborne Division Lent 1558 
D. Curtin    Lid Cruise Staff 1 ROTTERDAM 3618a 
Kenneth William Curtis 01-11-1944   Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 2538 
William Joseph Curtis1926 28-10-1944 18  Private The Queen's Royal Regiment (West Surrey) UDENHOUT 0768 
Bertha Cussel16-03-1858 24-04-1943 85 Heilbron Omgekomen in Kamp Vught Vught 0878h-j 
Bertha Cussel16-03-1858 24-04-1943 85 Heilbronn Doctor Rivestraat 21, Lochem LOCHEM 3220 
Johanna Cussel15-02-1888 28-05-1943 55 Gompertz ovl. Sobibor DINXPERLO 2161 
Luis Cussel09-12-1882 13-05-1943 60  Veekoopman TERBORG 1995 
Gerardus Hubertus Custers22-03-1909 11-05-1940 31  dpl soldaat, MC-II-37 R.I. MAASTRICHT 3112 
Gerardus Hubertus Custers22-03-1909 11-05-1940 31  Sld. M.C.-II-37 R.I. BORN 3567 
Gerardus Hubertus Custers22-03-1909 11-05-1940 31  Sld. M.C.-II-37 R.I. 1 SITTARD 0931 
Robert Henry Cutler1922 26-10-1944 22  Trooper Royal Armoured Corps  HAAREN 0953 
Evert van Cutsem01-11-1925 30-04-1947 21  Dpl. Sld. 1-3-2 R.I. I Div. 7 D D OIRSCHOT 3947p 
Evert van Cutsem01-11-1925 30-04-1947 21  Dpl. Sld. 1-3-2 R.I. I Div. 7 D D ARNHEM 0838 
Evert van Cutsem01-11-1925 30-04-1947 21  Dpl. Sld. 1-3-2 R.I. I Div. 7 D D ROERMOND nim107 
Aron Cutzien01-05-1898 24-04-1942 43 Polak Juwelier, Diezerstraat 56, Zwolle 1 ZWOLLE 3206a 
Hartog Aron Cutzien14-10-1869 16-07-1943 73  Zich noemende Krukziener 1 OLDENZAAL 0812 
HenriŽtte Cutzien10-02-1901 19-10-1942 41 Vos  1 OLDENZAAL 0812 
HenriŽtte Cutzien10-02-1901 19-10-1942 41 Vos Echtgenote, Bentheimerstraat 54a, Coevorden COEVORDEN 1157 
Judith Sippora Cutzien07-01-1938 28-01-1944  dv Aron CUTZIEN en Catharina POLAK 1 ZWOLLE 3206a 
Louis Cutzien29-08-1893 23-07-1943 49   1 OLDENZAAL 0812 
Salomon Cutzien24-12-1895 31-12-1942 47   1 OLDENZAAL 0812 
Annie Cyzner16-11-1934 25-10-1944  Blauwkapelscheweg 59, Utrecht UTRECHT 3869a 
Jecheskel Cyzner17-03-1902 28-02-1945 42 Polak Blauwkapelscheweg 59, Utrecht UTRECHT 3869a 
Simon Cyzner10-09-1929 28-02-1945 15  Blauwkapelscheweg 59, Utrecht UTRECHT 3869a 
Stefanie Czaczkes05-05-1887 23-04-1945 57 Reiss Dutoitstraat 7, Gouda GOUDA 0705a 
Chaim Mordka Czapnik21-03-1904 31-03-1944 40 Grynszpan Lange Nieuwstraat 111 1 TILBURG 2151a 
Chaim Mordka Czapnik21-03-1904 31-03-1944 40 Grynszpan Koopman, Lange Nieuwstraat 111, Tilburg Tilburg 2525 
Fanny Czapnik25-11-1930 07-09-1942 11  dv Chaim Mordka CZAPNIK en Frajdla GRYNSZPAN Tilburg 2525 
Fanny Czapnik25-11-1930 07-09-1942 11  Lange Nieuwstraat 111, Tilburg Tilburg 2528 
Fanny Czapnik25-11-1930 07-09-1942 11  Lange Nieuwstraat 111 1 TILBURG 2151a 
Leo Leib Czapnik03-08-1936 07-09-1942  Lange Nieuwstraat 111 1 TILBURG 2151a 
Leo Leib Czapnik03-08-1936 07-09-1942  zv Chaim Mordka CZAPNIK en Frajdla GRYNSZPAN Tilburg 2525 
Salomon Czapnik08-06-1933 07-09-1942  zv Chaim Mordka CZAPNIK en Frajdla GRYNSZPAN Tilburg 2525 
Salomon Czapnik08-06-1933 07-09-1942  Lange Nieuwstraat 111, Tilburg Tilburg 2528 
Salomon Czapnik08-06-1933 07-09-1942  Lange Nieuwstraat 111 1 TILBURG 2151a 
Arthur Paul IsraŽl Czellitzer05-04-1871 16-07-1943 72  Willem II-straat 64 1 TILBURG 2151a 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies