Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Ter Apel Kapelweg
Adres:Kapelweg 8 9591 GA Ter Apel

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Harm Saadhoff01-07-1874 07-01-1951 76 Laan  T1642-C23-008 
Johannes Gezinus Saadhoff03-05-1914 05-06-1984 70 Gerlofsma  T1644-C23-010 
Sieka Alberdina Saadhoff01-05-1909 18-06-1979 70 Venema  T1545-C17-001 
Tijs Saadhoff28-04-1903 15-01-1970 66 Nieuwenweg  T0426-A29-012 
Feniggien Sanders03-06-1889 16-08-1961 72 Pompstra  T1807-C33-003 
Geertje Sanders03-06-1916 27-09-2005 89 Kort  T1678-C26-004 
Lammina Sanders06-05-1927 09-09-2012 85 Lanting  T0484-A32-010 
Antje Santing27-11-1918 29-05-1995 76 Boer  T0544-A36-010 
Dina Santing25-12-1905 23-11-1992 86 Klinken  T0327-A23-003 
Dina Santing22-01-1907 01-04-1984 77 Terpstra  T0346-A24-007 
Geert Santing20-10-1885 30-05-1965 79 Wieringa  T0276-A19-007 
Jantje Santing24-06-1900 28-09-1965 65 Peters  T0172-A14-002 
Maria Santing07-11-1916 24-11-1995 79 Hoppes  T0779-B11-010 
Albert Sassen10-01-1864 18-04-1948 84 Wijgers  T1082-B30-003 
Anna Sassen25-08-1896 17-07-1984 87 Boer  T1027-B26-008 
Boelem Sassen30-04-1867 19-03-1938 70 Hassels  T0690-B06-001 
Geert Sassen25-07-1895 11-03-1980 84 Smits  T1113-B32-004 
Hebeltje Sassen20-03-1873 03-12-1886 13  Dv Geert Sassen en Elsje Nieuwenhuis T0679-B05-010 
Hendrik Jan Sassen25-10-1906 15-03-1936 29   T1083-B30-004 
Jacoba Sassen11-02-1870 04-03-1958 88 Timmerman  T1110-B32-001 
Geert Sassen Az.27-02-1840 18-03-1877 37 Nieuwenhuis  T0677-B05-008 
Alberta Harmina Schaap02-02-1884 09-07-1959 75 Bos  T0866-B17-002 
Thomas Schaap20-05-1893 28-10-1989 96 Ellen  T0569-A38-005 
Dora Frieda Lina Auguste Schäfer29-08-1893 04-04-1974 80 Wiegers  T1488-C13-009 
Enne Schaver17-09-1901 24-11-1931 30  Zv Jan Schaver en Pieterke Rienks T1017-B25-013 
Geertje Annetta Schaver10-12-1907 15-07-1997 89 Hensums  T1301-C00-002 
Jan Schaver29-11-1869 26-11-1955 85 Rienks  T1848-C35-004 
Jan Schaver07-04-1904 31-08-1969 65 Weide  T0418-A29-004 
Klaaske Scheepstra23-09-1893 24-12-1972 79 Huizing  T0388-A27-009 
Rachel Scheeringa02-05-1988 02-05-1988  Dv Ben Scheeringaen Janny van der Tuuk T0012-A1-012 
Berendiena Marie Scheper23-06-1948 02-01-1977 28 Veen  T0859-B16-010 
Hendrik Scheper12-08-1925 16-10-2007 82 Spreeuwers  T0516-A34-012 
Trientje Scheper10-06-1925 11-02-2013 87 Meijer  T1453-C11-004 
Anna Christina Scheve17-01-1906 18-02-1972 66 Draaijer  T0316-A22-007 
Roelfina Niessina Henderika Schiphuis04-08-1921 22-02-2007 85 Baas  T0834-B15-005 
Geertje Schipper11-07-1918 17-12-1993 75 Drenth  T0358-A25-009 
Grietje Schipper07-05-1866 30-04-1950 83 Hendriks  T0989-B24-005 
Maria Schipper15-08-1904 01-04-1982 77 Krijgsveld  T0357-A25-008 
Trientje Schipper04-02-1865 28-07-1924 59 Klein  T0839-B15-010 
Koop Schippers28-05-1891 20-09-1957 66 Hoogeveen  T1485-C13-006 
Sieme Schippers22-04-1919 30-06-2004 85 Jakobs  T0213-A16-005 
Jeannette N. Schmidt04-09-1910 07-05-1964 53 Vries  T0232-A17-003 
Grietje Schnau21-05-1905 13-05-1978 72 Zoutman  T0512-A34-008 
Aaltje Schneiders05-05-1896 01-01-1970 73 Seggers  T0425-A29-011 
Henderika Schoenmaker31-01-1916 21-04-2004 88 Duit  T1483-C13-004 
Wubbe Schoenmaker26-03-1908 12-02-1973 64 Alting  T0820-B14-006 
Aikina Schokker03-05-1898 25-08-1986 88 Lukkien  T1775-C31-011 
Berend Schokker08-08-1867 26-11-1951 84 Spreeuwers  T1812-C33-008 
Egberdina Schokker27-04-1900 10-01-1985 84 Lukkien  T0741-B09-002 
Gezien Scholte09-07-1888 29-07-1969 81 Heslinga  T0099-A9-005 
Hendrik Scholte27-12-1930 06-04-2012 81 Middel  T0208-A15-014 
Jan Berend Scholte21-03-1939 18-11-1972 33 Hoitzing  T0452-A30-013 
Klaas Scholte07-09-1901 28-01-1980 78 Stanneveld  T1450-C11-001 
Willemtje Scholte11-12-1906 16-09-1981 74 Luikens  T1713-C28-009 
Hendrika Scholten31-10-1887 28-11-1977 90 Eggink  T1683-C26-009 
Berend Lute Scholtens24-11-1932 24-08-1974 41 Kuiper  T0774-B11-005 
Engelinus Jacobus Scholtens04-03-1904 08-06-1962 58 Groot  T1327-C01-008 
Geessien Scholtens12-04-1911 14-12-1989 78 Veen  T0275-A19-006 
Jan Scholtens09-07-1926 21-11-1981 55 Blok  T1670-C25-007 
Jan Scholtens07-03-1888 28-01-1954 65 Noorderveen  T1865-C36-001 
Menzo Scholtens06-04-1901 17-07-1967 66 Bos  T0724-B08A-001 
Albert Schoonbeek17-09-1895 07-12-1978 83 Hazelhoff  T0806-B13-007 
Albertje Schoonbeek24-09-1904 17-03-1978 73 Hommes  T0804-B13-005 
Arendina Schoonbeek05-06-1906 04-09-1989 83 Westerhof  T1888-C37-004 
Gerrit Schoonbeek15-08-1942 01-02-1964 21  Zv Lammert Schoonbeek en Martje Beekman T0203-A15-009 
Hendrikje (Hennie) Schoonbeek11-01-1933 01-10-2010 77 Lanting  T0035-A3-006 
Hilligje Schoonbeek18-01-1867 16-01-1946 78 Hanekamp  T1067-B29-003 
Jan Schoonbeek24-05-1893 06-03-1929 35 Jipping  T0982-B23-013 
Lambert Schoonbeek12-07-1851 20-03-1929 77 Jabbing  T0983-B23-014 
Lambert Schoonbeek25-03-1907 03-07-1966 59 Jong  T0310-A22-001 
Lambert Schoonbeek05-02-1928 20-04-2010 82   T0222-A16U-013 
Lamberta Schoonbeek29-10-1905 13-02-1975 69 Wever  T0343-A24-004 
Lammert Schoonbeek10-06-1898 20-12-1972 74 Beekman  T0204-A15-010 
Roelof Hendrik Schoonbeek15-04-1925 18-01-1980 54 Nuus  T1480-C13-001 
Trijntje Schoonbeek30-05-1918 25-02-2009 90 Beekman  T0312-A22-003 
Trijntje Schoonbeek11-07-1832 30-10-1901 69 Bolwijn  T0651-B04-002 
Willem Schoonbeek01-07-1901 17-01-1955 53  Zv Klaas Schoonbeek en Jeike IJwema T1890-C37-006 
Berend Schoonebeek10-01-1915 08-10-1988 73 Hazelhoff  T1407-C07-003 
Geert Schoonebeek21-09-1877 09-11-1967 90 Mansens  T1765-C31-001 
Aike Schot30-06-1899 20-03-1964 64 Luis  T0211-A16-003 
Harm Schothorst30-12-1896 09-01-1983 86 Bultstra  T0297-A21-003 
Lambert Schrap09-10-1860 20-03-1928 67 Halm  T0925-B20-006 
Aaltje Schreuder30-10-1893 21-03-1976 82 Stel  T0236-A17-007 
Hinderkien Schreuder24-11-1849 15-11-1924 74 Veninga  T0621-B02-006 
Maria Schreuder29-09-1862 20-04-1940 77 Lewering  T1089-B30-010 
Albert Schrijvers18-04-1910 16-01-1990 79 Huiting  T0051-A5-002 
Derk Schrik07-03-1899 26-10-1987 88 Bakker  T0710-B07-006 
Frederik Schrik21-03-1931 11-08-1948 17  Zv Derk Schrik en Engeltje Bakker T1698-C27-009 
Hendrik Schrik31-12-1888 04-12-1961 72 Wams  T1359-C03-010 
Jan Schrik29-09-1914 10-10-1970 56 Bruining  T0461-A31-002 
Jantje Schrik27-06-1929 01-10-1989 60 Doldersum  T0573-A38-009 
Martha Henderika Schrik16-08-1920 11-03-1948 27 Reints  T1692-C27-003 
Christoffer Johannes Schuiling21-05-1917 01-04-1974 56 Veenhoven  T0805-B13-006 
Filipina Schuiling15-08-1930 09-12-2014 84 Middelkamp  T0039-A3-010 
Harm Schuiling19-06-1902 06-11-1983 81 Geertsma  T0962-B22-008 
Jan Schuiling09-01-1890 02-07-1963 73 Greven  T0176-A14-006 
Jannes Schuiling08-06-1929 16-04-1972 42 Nijenmanting  T0494-A33-005 
Jantien Schuiling09-11-1875 02-12-1950 75 Potze  T1086-B30-007 
Johannes Schuiling29-06-1922 14-08-1945 23  Zv Jan Schuiling en Gesina Grietina Greven T1630-C22-011 
Jurrien Schuiling18-06-1861 19-02-1947 85 Hulsebosch  T1587-C19-008 
Marchinus Schuiling18-03-1902 04-03-1963 60 Seip  T0169-A13-010 
Wilhelmina Schuiling23-07-1899 05-05-1987 87  Dv Jurrien Schuiling en Roelfien Hulsebosch T1588-C19-009 
Harmanna Johanna Schuringa19-11-1924 27-12-2005 81 Hidding  T0126-A11-007 
Tjakke Schuringa16-04-1888 04-11-1961 73 Velde  T1437-C09-008 
Hermanus Schut23-09-1907 02-03-1984 76 Kort  T1041-B27-012 
Annechien Schutrup05-08-1921 21-04-1998 76 Vries  T1084-B30-005 
Anje van der Schuur20-08-1931 16-09-2018 87 Helm  T1142-B33-013 
Janna Schweertmann22-11-1890 01-05-1980 89 Dijkstra  T0540-A36-006 
Peter John Macintyre Scott 23-11-1943   Flight Engeneer 27 jaar T1901-C38-002 
Hindrik Seggers20-12-1895 24-06-1983 87 Schnieders  T0424-A29-010 
Hendrik Seip28-11-1932 04-06-2012 79 Nijboer  T0257-A18U-018 
Hendrik Seip28-11-1875 21-08-1948 72 Dijk  T1119-B32-010 
Mattie Seip¹)     T0259-A18U-020 
Pieter Jan Seip09-03-1907 19-09-1938 31 Eckelhof  T1118-B32-009 
Riki Seip¹)     T0220-A16U-011 
Saartje Seip24-11-1904 16-12-1993 89 Schuiling  T0169-A13-010 
Sietske Seip31-08-1902 30-06-1973 70 Tiben  T1747-C30-003 
Berendina Sibon14-06-1910 15-07-2008 98 Luring  T0575-A38-011 
Janna Sibon20-03-1945 27-03-1945  Dv Jan Sibon en Jantje Jeurink T0895-B18-016 
Meija Sibon15-03-1916 10-02-1991 74 Pompstra  T0638-B03-009 
Meintje Siepel25-01-1947 28-06-1947  Dv Pieter Siepel en Meintje van der Vlag T1681-C26-007 
Niessina Siepel25-11-1891 19-06-1969 77 Kotter  T1440-C10-001 
Pieter Siepel12-01-1898 16-03-1981 83 Vlag  T1752-C30-008 
Trijntje Jantina Siepel18-10-1907 19-05-1981 73 Dost  T1387-C05-008 
Joukje Sijtema17-12-1873 25-03-1958 84 Lukkien  T1595-C20-001 
Harm Sikkens08-10-1940 03-07-2012 71 Baas  T1170-B35-011 
Geerdina Siks16-07-1896 21-04-1959 62 Wolfs  T1442-C10-003 
Geert Siks01-11-1896 15-04-1978 81 Appeldorn  T0171-A14-001 
Hendrik Siks19-11-1858 30-10-1916 57 Blaauw  T0640-B03-011 
Hendrik Geert Siks18-03-1916 13-06-1941 25 Hoving  T1180-B36-006 
Hillechien Siks30-06-1865 04-02-1915 49 Stukje  T0639-B03-010 
Jan Hendrik Siks28-10-1891 03-09-1972 80 Hilvering  T0510-A34-006 
Trijntje Siks30-11-1861 20-03-1942 80 Lukkien  T0074-A7-010 
Martje Slaper03-06-1875 25-01-1952 76 Werf  T1772-C31-008 
Jantina Slatius30-08-1901 18-01-1996 94 Roo  T0827-B14-013 
Anna Hendrika te Sligte02-03-1922 19-09-1992 70   T1005-B25-001 
Gerharda Hermina te Sligte09-07-1915 28-12-2007 92 Meinen  T0633-B03-004 
Lammert Sligter29-07-1866 13-01-1929 62 Beerthuis  T0979-B23-010 
Lammert Sligter07-06-1889 10-02-1965 75 Trenning  T0241-A18-002 
Renzo Sligter24-01-1931 26-11-2017 86 Harmsen  T0505-A34-001 
Evertje Slik27-10-1880 27-12-1951 71 Bos  T1816-C33-012 
Aaltje Smalbil04-05-1904 02-03-1970 65 Rouw  T0442-A30-003 
Harm Smalbil10-05-1877 08-12-1948 71 Brouwer  T1699-C27-010 
Roelof Smedinga14-03-1895 27-02-1978 82 Kuipers  T0887-B18-008 
Ebeltje Smid20-05-1866 10-04-1935 68 Lewering  T1068-B29-004 
Geertruida Smid17-09-1894 18-05-1984 89 Egges  T1393-C06-004 
Jan Smid17-01-1918 03-06-1977 59 Potze  T0536-A36-002 
Pietertje Smid20-09-1859 08-08-1936 76 Kloosterman  T1056-B28-012 
Kasper Smilde20-01-1896 11-11-1978 82 Geertsema  T0163-A13-004 
Aaltje Smit11-10-1912 18-12-1995 83 Koops  T0367-A26-003 
Abraham Smit04-03-1877 28-01-1953 75 Jonge  T1846-C35-002 
Dina Smit23-07-1915 24-12-2005 90 Steenkamp  T0770-B11-001 
Frederik Smit14-12-1933 20-03-1988 54 Alberts  T0559-A37-010 
Geert Smit11-02-1917 04-08-1943 26  Zv Hendrik Smit en Jantje Klein T1221-B39-007 
Gerrit Smit25-06-1890 06-12-1968 78 Vries  T1868-C36-004 
Harm Smit03-09-1901 27-10-1957 56 Rass  T1490-C13-011 
Hendrik Smit26-04-1879 30-08-1945 66 Klein  T1220-B39-006 
Hendrik Smit11-03-1952 16-06-1990 38   T0753-B10-004 
Hendrik Smit24-08-1902 19-09-1962 60 Jonker  T0133-A12-004 
Hendrikje Smit27-03-1907 16-09-1973 66 Veldman  T0392-A27-013 
Hesterdina Smit24-03-1894 11-02-1970 75 Jonge  T0441-A30-002 
Jan Smit15-07-1902 07-08-1981 79 Bakker  T0762-B10-013 
Jan Smit21-05-1907 24-06-1992 85 Raaf  T0574-A38-010 
Janneman Smit25-02-1950 27-10-1951  Zv Jurrinus Jan Smit en Oegina Kremer T0021-A2-009 
Jans Smit26-01-1902 20-03-1983 81 Klompstra  T0248-A18-009 
Jans Smit05-03-1903 20-03-1973 70 Spa  T0525-A35-006 
Jurrinus Jan Smit30-11-1914 03-04-1983 68 Kremer  T0021-A2-009 
Maria Smit12-12-1881 27-03-1951 69 Bruining  T0939-B21-005 
Maria Smit14-07-1900 10-03-1979 78 Lindeman  T1585-C19-006 
Maria Helena Smit14-06-1883 31-12-1970 87 Kruizinga  T1191-B37-002 
Marinus Smit27-05-1967 15-02-2019 51   T0120-A11-001  
Teunis Smit20-01-1922 13-07-1977 55 Hulskers  T0869-B17-005 
Trijntje Smit10-10-1883 10-11-1956 73 Vries  T1829-C34-005 
Wietze Smit31-01-1955 05-12-1986 31   T0889-B18-010 
Zwaantje Smit20-12-1909 01-11-1999 89 Stoker  T1357-C03-008 
Lubbertus J. Smith17-11-1903 06-10-1936 32 Kuiper  T1087-B30-008 
Willem Smith14-05-1878 11-06-1961 83 Jonge  T1730-C29-006 
Marie Smits29-07-1898 14-06-1948 49 Sassen  T1113-B32-004 
Smook15-06-1945 15-06-1945  Kv Otto Wolter Smook en Martje Wieringa T1625-C22-006 
Anje Smook15-02-1919 10-07-1942 23  Dv Otto Smook en Anje Buter T1199-B37-010 
Antonie Smook06-11-1926 25-10-1943 16  Zv Otto Smook en Anje Buter T1202-B37-013 
Otto Smook23-10-1882 09-02-1950 67 Buter  T1620-C22-001 
Willemina Smook07-05-1915 22-03-1945 29  Dv Otto Smook en Anje Buter T1620-C22-001 
Frederikus Snijders22-01-1901 09-10-1970 69 Jonge  T1412-C07-008 
Marrigje Snijders10-09-1920 31-05-2015 94   T0356-A25-007 
Pieter Snijders11-09-1879 11-06-1976 96 Westendorp  T0366-A26-002 
Pieter Snijders31-12-1893 08-08-1951 57 Bakker  T1793-C32-009 
Auktje Soer18-11-1907 26-04-1982 74 Bos  T0403-A28-004 
Eise Soer25-04-1914 18-04-1963 48  Lammerts/Brul T0170-A13-011 
Eise Soer05-04-1971 28-04-1980  Zv Marinus Gezinus Soer En T1216-B39-002 
Marinus Gezinus Soer09-05-1937 11-01-1999 61 Meijer  T1216-B39-002 
Mina Soer30-10-1925 19-07-1969 43 Weishaupt  T0409-A28-010 
Roelie Soer04-09-1935 20-10-2004 69 Klasens  T0655-B04-006 
Hendrik Sok02-11-1889 19-11-1975 86 Coenraads  T1521-C15-007 
Wubbegien Spa19-07-1903 23-03-1981 77 Smit  T0525-A35-006 
Luitje Spanninga30-04-1896 17-06-1971 75 Kippers  T0476-A32-002 
Hermanus H. Specken31-08-1921 27-10-1962 41   T0160-A13-001 
Petrus Jacobus Speckman22-10-1828 04-08-1886 57 Nieuwenhuis  T0678-B05-009 
Annechien Spier23-09-1923 05-03-2015 91 Visser  T0656-B04-007 
Jan Spreen26-05-1891 21-06-1980 89 Folkers  T0851-B16-002 
Aleida Spreeuwers02-02-1851 19-11-1932 81 Hoving  T1032-B27-003 
Jan Spreeuwers20-01-1900 19-05-1968 68 Jansma  T0368-A26-004 
Wienie Spreeuwers28-01-1929 07-11-1972 43 Scheper  T0516-A34-012 
Egbert Springelkamp13-05-1907 13-05-1997 90 Kamies  T0624-B02-003 
Geertruida Springer21-12-1865 14-07-1926 60 Boer  T0936-B21-002 
Leentje Staal23-02-1883 16-01-1911 27 Huiting  T0283-A20-004 
Wendelke Staas10-09-1898 06-08-1968 69 Bolt  T1366-C04-002 
Evert Staats08-12-1901 01-06-1953 51 Halm  T0905-B19-001 
Hillechien Staats07-06-1887 04-01-1968 80 Drenth  T1656-C24-007 
Johanna Stalknecht22-01-1924 08-12-1951 27 Vries  T1814-C33-010 
Elibertus Stalman22-12-1877 18-07-1944 66 Brinks  T1601-C20-007 
Eliebertus Stalman05-03-1848 24-04-1933 85 Warta  T0923-B20-004 
Roelfien Stalman25-08-1904 12-02-1988 83 Haan  T1487-C13-008 
Teilke Stalman26-11-1875 15-09-1966 90 Folkers  T0249-A18-010 
Gerhardus Stanneveld18-09-1884 03-09-1960 75 Geertsema  T1406-C07-002 
Hinderika Harmanna Stanneveld22-06-1901 30-10-1985 84 Hoppes  T1774-C31-010 
Johan Bernard Stanneveld¹)     T0057-A6-001a 
Lebartus Stanneveld29-04-1916 04-01-1971 54 Wind  T0465-A31-006 
Susanna Catharina Stanneveld27-10-1907 05-01-1995 87 Scholte  T1450-C11-001 
Dirk Steenbeek16-04-1868 23-03-1951 82 Rademaker  T0619-B02-008 
Johanna Wilhelmina Steenbeek27-08-1910 07-06-1916  Dv Dirk Steenbeek en Grietje Rademaker T0619-B02-008 
Aafke Steenhuis23-05-1908 29-03-1992 83 Buter  T0539-A36-005 
Arend Steenkamp05-03-1912 13-07-1978 66 Smit  T0770-B11-001 
Jacob Steenkamp02-05-1886 17-11-1969 83 Koning  T0289-A20-010 
Marie Steffen24-12-1899 18-10-1970 70 Bossema  T0463-A31-004 
Derk Stegeman31-12-1941 25-06-1947  Zv Gerrit Stegeman en Johanna Henriëtte Koot T1680-C26-006 
Gerrit Stegeman08-05-1900 18-05-1979 79 Koot  T0365-A26-001 
Sjoert Stel31-03-1887 10-08-1964 77 Schreuder  T0236-A17-007 
Jantje Stenekes14-02-1878 27-10-1951 73 Eefting  T1025-B26-006 
Hinderika Stevens06-05-1861 21-05-1948 87 Kroon  T0998-B24-014 
Klaas Stevens01-04-1914 11-12-1981 67 Manning  T1646-C23-012 
Anna Hinderika Stoker17-06-1920 24-10-2001 81   T1196-B37-007 
Antje Stoker25-05-1909 02-03-2005 95 Ploeger  T0129-A11-010 
Betsy Stoker22-08-1954 01-11-1965 11  Dv Harm Stoker en Iebelina Akker T0284-A20-005 
Geert Stoker16-04-1887 30-01-1941 53 Munneke  T1166-B35-007 
Geertje Stoker04-01-1925 21-09-1995 70   T0406-A28-007 
Harm Stoker18-09-1886 31-01-1970 83 Lewering  T0406-A28-007 
Harm Stoker05-06-1888 27-10-1978 90 Timmerman  T0246-A18-007 
Harm Stoker17-02-1890 02-11-1962 72 Poker  T1181-B36-007 
Hendrik Stoker02-01-1914 10-08-1957 43 Meulen  T1506-C14-012 
Hillechiena Stoker17-09-1882 15-07-1964 81 Wams  T1007-B25-003 
Jan Stoker27-02-1887 05-06-1963 76 Wijnholds  T1508-C14-014 
Jan Stoker16-07-1908 25-11-1961 53 Smit  T1357-C03-008 
Lambert Stoker09-06-1853 29-01-1929 75 Tingen  T0114-A10-009 
Maria Stoker25-11-1918 01-04-1992 73 Kuiper  T0406-A28-007 
Naantje Stoker04-08-1886 28-11-1964 78 Wierenga  T0166-A13-007 
Teunis Stoker30-04-1860 11-07-1913 53 Brinks  T0723-B08-009 
Willemtiena Stoker26-04-1919 20-07-2012 93   T0480-A32-006 
Willemtina Stoker21-03-1921 05-09-2011 90 Veen  T1175-B36-001 
Tietje Stolt08-07-1896 28-08-1963 67 Vleer  T0180-A14-010 
Lammechien Strating18-09-1879 03-12-1946 67 Heising  T1195-B37-006 
Hendrik Strockmeijer12-05-1905 06-04-1992 86 Meendering  T0721-B08-007 
Geesje van der Struik03-01-1843 14-01-1939 96 Kars  T1133-B33-004 
Roelof van der Struik03-12-1894 23-10-1979 84 Zuur  T1465-C12-001 
Jan Stukje17-04-1863 27-05-1937 74 Siks  T0639-B03-010 
Jacoba Stutvoet21-06-1893 03-11-1921 28 Tenhof  T0083-A8-009 
Jacoba Stutvoet24-05-1885 12-03-1955 69 Schrik  T1892-C37-008 
Martha Hendrika Stutvoet31-05-1891 09-09-1959 68 Hofkamp  T1489-C13-010 
Alberdina Stuut21-12-1929 05-11-2016 86 Suk  T0371-A26-007 
Fokje Suk07-02-1879 22-01-1964 84 Bos  T1553-C17-009 
Hillechiena Suk19-09-1881 23-04-1956 74 Prummel  T1886-C37-002 
Willem Geert Suk17-09-1929 30-07-1968 38 Stuut  T0370-A26-006 
Harmina Supèr10-12-1925 11-02-1993 67 Hovenkamp  T0557-A37-008 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies