Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Oude Begraafplaats
Adres:Zuiderweg (Oost) Hoogeveen

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Y - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Anna Sašn02-07-1935 14-05-2013 77 Fricke  Bk VI Gf 0817 
Linah Saiman15-05-1920 12-08-2011 91   Bk V Gf 0220 nw 
Koert Salomons22-06-1931 08-08-2014 83 Wams  Bk V Gf 0170-0171 nw 
Albert Santing04-05-1947 06-08-2011 64   Bk V Gf 0216 nw 
Bert Santing20-06-1961 20-07-2011 50   Bk V Gf 0210 nw 
Lammert Santing09-08-1931 17-10-2014 83 Kranghand  Bk V Gf 0061 nw 
Lucas Santing28-03-1920 09-10-2008 88 Klok  Bk VI Gf 0305 
Wollie Santing22-09-1934 22-07-2008 73 Lange  Bk VI Gf 0606 
Hilligje Santinge¹)     Bk VI Gf 0785 
Johannes (Joop) van Schaik16-04-1932 29-12-2006 74   Bk VI Gf 0753 
Geert Schalen14-04-1943 09-08-2014 71 Schipper  Bk VI Gf 0193 
Albert Scheer13-10-1935 05-09-2003 67   Bk VI Gf 0372 
Harm Schelhaas28-02-1931 29-10-2010 79 Wilting  Bk V Gf 0131 nw 
Aleida Schepers02-09-1928 26-04-2012 83 Kats  Bk V Gf 0032 nw 
Jan Schepers26-04-1927 21-06-2006 79 Westert  Bk VI Gf 0802-0803 
Hendrikje Scheve09-11-1952 14-07-2001 48 Nijborg  Bk VI Gf 0188 
Roel Schieving19-07-1946 06-08-2004 58   Bk VI Gf 0435 
Trijnie Schievink10-01-1963 30-01-2011 48 Bouius  Bk V Gf 0156 nw 
Andries Jan Schipper01-12-1929 14-09-2000 70   Bk VI Gf 0134-0135 
Everdina (Eef) Schipper24-09-1934 04-04-2003 68   Bk VI Gf 0322 
Geesje Schipper¹)     Bk VI Gf 0134-0135 
Marrie Schipper19-07-1942 03-09-2001 59 Schalen  Bk VI Gf 0193 
Albertje Schoemaker26-05-1918 26-08-1999 81 Westerhof  Bk VI Gf 0028 
Jannes Schoemaker12-11-1951 12-09-2011 59   Bk V Gf 0229 nw 
Albert Schoenmaker19-03-1935 07-06-2000 65 Knol  Bk VI Gf 0236 
Roelf Schoenmaker17-07-1915 18-12-2014 99 Dekker  Bk VI Gf 0832-0833 
Anna Scholing03-09-1896 04-08-1989 92 Eck   
Johanna Scholing10-03-1915 05-11-1999 84 Woltinge  Bk VI Gf 0062 
Joop Scholing¹)     Bk V Gf 0186 nw 
Annie Scholten10-11-1933 09-05-2004 70   Bk VI Gf 0409 
Harm Jan Scholten06-07-1919 18-11-2007 88 Boer  Bk VI Gf 0664 
Albert Schonewille14-09-1914 12-08-2001 86   Bk VI Gf 0191 
Albert Schonewille09-07-1935 07-01-2010 74   Bk V Gf 0052 nw 
Albert Jan Schonewille25-10-1931 02-04-2011 79 Oostijen  Bk V Gf 0179-0180 nw 
Berendina Schonewille17-07-1914 07-12-1999 85 Bremer  Bk VI Gf 0071 
Bert Schonewille11-02-1976 28-09-2007 31 Kerssies  Bk VI Gf 0674 
Catharina Schonewille17-06-1921 10-03-2011 89 Morsink  Bk VI Gf 0611 
Christina Schonewille12-05-1927 14-06-2017 90 Rollen  Bk V Gf 0029 nw 
Egbert Schonewille06-11-1923 31-12-2006 83   Bk VI Gf 0441 
Geesje Schonewille05-02-1930 17-08-2018 88 Strijker  Bk VI Gf 0016 
Jan Otto Schonewille01-10-1922 15-08-2004 81   Bk VI Gf 0441 
Johanna Schonewille08-03-1932 07-11-2010 78 Lubberts  Bk V Gf 0133 nw 
Klaas Schonewille15-01-1924 11-03-2007 83 Zee  Bk VI Gf 0732 
Derkje Schuiling15-04-1927 14-06-2013 86 Wilde  Bk VI Gf 0278 
Hendrikus Herman Schuinder19-08-1960 05-07-2010 49   Bk V Gf 0097 nw 
Martine Schuinder14-03-1949 09-03-2010 60   Bk V Gf 0072 nw 
Willem Schuring07-02-1919 03-07-2010 91 Vries  Bk V Gf 0096 nw 
Geziena Martje Schuringa09-12-1926 10-07-1999 72   Bk VI Gf 0014-0015 
Hergen Tjakke Schuringa05-01-1918 21-12-2002 84 Schiphorst  Bk VI Gf 0014-0015 
Renske Geziena Schuringa01-04-1921 05-03-2000 78   Bk VI Gf 0014-0015 
Zwaantina Renske Schuringa01-08-1916 23-03-2009 92   Bk VI Gf 0014-0015 
Ben Schutte23-04-1948 01-02-2009 60   Bk VI Gf 0546 
Eric Seinen14-05-1976 26-01-2007 30   Bk VI Gf 0692 
Herman Seinen04-02-1939 21-07-2000 61   Bk VI Gf 0115 
Ietje Serhalawan09-08-1949 04-04-2013 63 Thenu  Bk VI Gf 0670 
Paul Servaas20-10-1934 27-08-2008 73 Gelderen  Bk VI Gf 0595 
Hendrika Dirkje van Setten23-07-1928 21-03-2009 80   Bk VI Gf 0328 
Henk Sieben20-10-1932 03-05-2009 76   Bk VI Gf 0519 
Cato Sieders09-01-1933 29-11-2017 84 Swarts  Bk VI Gf 0537 
Harm Bertus Sieders27-04-1941 22-05-2003 62   Bk VI Gf 0339 
Johannes Sieders30-10-1943 22-05-2000 56 Roo  Bk VI Gf 0095 
Jan Siemeling09-02-1924 01-08-2011 87 Wolf  Bk VI Gf 0139 
Hendrik Sikkema24-05-1920 17-12-2006 86 Dijken  Bk VI Gf 0757 
Willemina J.J. van Sint Anneland13-11-1905 01-10-1999 93 Veen  Bk VI Gf 0049 
Lien Sipkes24-05-1925 12-05-2002 76 Jonge  Bk VI Gf 0255 
Pieter van Slageren19-12-1917 13-03-2007 89 Tietema  Bk VI Gf 0491 
Harmannus van der Sleen19-11-1920 18-07-2003 82 Brooren  Bk VI Gf 0359 
Jan van der Sleen04-10-1938 06-08-2004 65 Beijert  Bk VI Gf 0433-0434 
Jan v.d. Sleen29-03-1948 26-06-2011 63   Bk V Gf 0205 nw 
Johannes Slender11-01-1923 25-07-2005 82 Zomer  Bk VI Gf 0504-0505 
Pieterdina Slofstra01-09-1927 02-10-2005 78 Dijkstra  Bk VI Gf 0177-0178 
Griet Slomp05-06-1911 21-09-1999 88 Jansen eerder van Rundervoort Bk VI Gf 0048 
Grietje Slomp06-07-1924 04-03-2018 93 Otten  Bk VI Gf 0801 
Grietje Slomp07-04-1926 18-03-2007 80 Bosman Greetje Bk VI Gf 0729 
Tiem Slomp20-09-1907 18-09-1997 89 Bouwman  Bk VI Gf 0363 
Geesje Slont21-01-1953 09-05-2000 47 Brinkman  Bk VI Gf 0092 
Gosem Sloots29-12-1922 08-08-2011 88 Otten  Bk V Gf 0016 nw 
Arend Slot16-05-1943 27-06-2009 66 Bouwmeester  Bk VI Gf 0246 
E.J. Slot20-04-1923 10-05-2013 90 Kip  Bk VI Gf 0088 
Hilligje Slot05-12-1933 09-01-2011 77 Stege  Bk V Gf 0151 nw 
Jantina Slot08-02-1930 30-01-2018 87 LŲhr  Bk VI Gf 0640 
Trijn Slotegraaf15-03-1923 26-07-2017 94 Wijbrands  Bk VI Gf 0077 
Gerrit Slotman19-12-1932 19-05-2004 71 Duinkerken  Bk VI Gf 0411 
Pieter Klaas Slump08-04-1925 27-05-2004 79   Bk VI Gf 0413 
Albert Smand25-06-1934 19-01-2008 73 Timmerman  Bk VI Gf 0644 
Johannes Smeding28-04-1925 21-10-2005 80 Appelmelk  Bk VI Gf 0828 
Jan Roelof Smilde02-11-1945 06-04-2002 56   Bk VI Gf 0220 
Aaldert Smit20-03-1957 28-01-2008 50   Bk VI Gf 0643 
Albert Jan Smit24-02-1929 23-10-2013 84 Pijl  Bk VI Gf 0602 
Albert Wolter Smit25-11-1925 27-09-2000 74   Bk VI Gf 0171 
Cornelia Wilhelmina Smit17-06-1924 11-11-2008 84 Nieuwenhof  Bk VI Gf 0578 
Eja Smit02-12-1925 19-05-2002 76 Sportel  Bk VI Gf 0259 
Hendrik Roelof (Henk) Smit22-05-1929 23-05-2005 76 Kattouw  Bk VI Gf 0488 
Jaap Smit22-01-1940 07-09-2003 63 Dijk  Bk VI Gf 0373 
Jan Smit23-06-1930 09-05-2010 79   Bk V Gf 0086 nw 
Jantina Smit¹)     Bk V Gf 0083-0084 nw 
Jolling Smit09-03-1914 09-04-2000 86 Boer  Bk VI Gf 0160 
Jurrien Smit¹)     Bk VI Gf 0455 
Nicolaas Smit30-12-1930 16-08-2003 72 Kuik  Bk VI Gf 0364 
DaniŽl Snippe14-07-1946 05-10-2003 57 Pol  Bk VI Gf 0382 
Hendrik Snippe28-07-1848 29-07-1930 82 Strijker  Blok I Graf 0171 
Jantina (Tinie) Snippe24-07-1930 17-06-2011 80   Bk V Gf 0200 nw 
Johanna Snippe08-04-1938 26-03-2011 72 Koster  Bk V Gf 0172 nw 
Klaas Snippe20-12-1970 08-08-2004 33   Bk VI Gf 0437 
Klaas Snippe25-09-1918 10-03-2008 89 Boersma  Bk VI Gf 0636 
Lambert Snippe20-04-1918 28-08-2001 83 Niezing  Bk VI Gf 0229 
Janny Snoek26-05-1931 21-09-2000 69 Hofstee  Bk VI Gf 0137 
Aukje Sok28-12-1925 20-06-2015 89 Koops  Bk VI Gf 0300 
G. Sok25-10-1926 24-03-2005 78 Koopman  Bk VI Gf 0472 
Grietje Sok18-11-1928 17-06-2017 88 Jonker  Bk V Gf 0175 nw 
Gerrit Sol28-05-1942 31-01-2007 64 Bouwmeester  Bk VI Gf 0747 
Jan Hendrik Soldaat10-12-1928 31-07-2008 79   Bk VI Gf 0603 
Wilhelmina Elizabeth Soldaat23-02-1952 23-03-2010 58   Bk V Gf 0076 nw 
Warma Soma14-02-1933 05-08-2017 84 Entong  Bk VI Gf 0780 
Hillegonda van Sonsbeeck05-03-1825 16-02-1903 77    
Foekje Spallink30-09-1927 27-05-2003 75 Hatzmann  Bk VI Gf 0267 
Margje Spallink¹)     Bk VI Gf 0531 
Aaltje Span08-05-1927 22-03-2017 89 Kats  Bk V Gf 0059 nw 
Wietske Spang17-07-1917 28-09-2003 86 Koster  Bk VI Gf 0380-0381 
S.B.J. Bea Spijkerman10-10-1933 17-02-2000 66 Riezen  Bk VI Gf 0144 
Andrť Spitse22-12-1961 20-11-2006 44   Bk VI Gf 0763 
Anton Spitse29-10-1930 13-07-2009 78   Bk V Gf 0014 nw 
Hennie Spitse26-07-1934 10-11-2018 84 Metselaar  Bk VI Gf 0523 
Annigje Spoelder08-08-1922 12-04-2007 84 Weide  Bk VI Gf 0080 
Derk Sportel15-04-1927 08-07-2004 77 Smit  Bk VI Gf 0259 
Hendrik (Henk) Springer23-07-1929 31-05-2006 76   Bk VI Gf 0812 
John Spruit25-02-1931 20-12-2008 77   Bk VI Gf 0564 
Trijn Staal28-02-1922 29-11-2000 78   Bk VI Gf 0235 
Marchiena Staats01-03-1944 05-06-2004 60 Smit  Bk VI Gf 0417 
Cornelis Hugo Stadig17-05-1925 06-03-2008 82   Bk VI Gf 0639 
Maria Stal25-09-1938 22-04-2000 61 Dijkstra  Bk VI Gf 0168 
Amelia van der Steeg24-07-1918 28-10-2003 85 Winckel  Bk VI Gf 0391 
Alie Steenbergen17-03-1923 30-03-2014 91 Hartman  Bk V Gf 0121 nw 
Arend Steenbergen22-03-1927 21-12-1999 72 Hartman  Bk VI Gf 0079 
Hendrik Steenbergen18-01-1879 26-03-1964 85 Strijker  Blok II Graf 0434 
Janny Steenbergen25-02-1941 06-07-2000 59 Prent  Bk VI Gf 0108 
Margje Steenbergen06-06-1929 12-05-2006 76 Kikkert  Bk VI Gf 0250 
Meindert Steenhuis26-10-1945 19-12-2006 61   Bk VI Gf 0756 
Hans Steenmeijer28-12-1924 20-02-2008 83   Bk VI Gf 0642 
Albertus ter Stege¹)     Bk V Gf 0151 nw 
Roely ter Stege08-07-1927 30-08-2011 84 Boudewijns  Bk VI Gf 0653 
Johannes Sterk06-10-1924 14-12-2006 82 Meppelink  Bk VI Gf 0758 
Frederik Stevens21-09-1953 09-08-2011 57   Bk V Gf 0218 nw 
Roelof Stevens31-01-1927 03-08-2011 84 Kamping  Bk V Gf 0213-0214 nw 
Bert Stobbe09-12-1953 07-05-2008 54   Bk VI Gf 0622 
Berend Stoefzand17-11-1923 03-09-1999 75   Bk VI Gf 0034 
Herman Stoet29-01-1928 08-01-2000 71   Bk VI Gf 0083 
Geesje Stoffers19-10-1931 05-03-2008 76 Tichelaar  Bk VI Gf 0641 
Gert Stolte25-02-1958    04102010 Bk V Gf 0126 nw 
Aaltje Stoter24-09-1947 02-08-2013 65 Pol  Bk VI Gf 0662 
Eddie Cornelia Johanna Stouten25-11-1928 24-04-2002 73   Bk VI Gf 0225 
Janny Stouten25-03-1930 02-04-2011 81   Bk V Gf 0176-0177 nw 
Frederik Streutker14-10-1914 10-11-2004 90 Lip  Bk VI Gf 0467-0468 
Jurjen Streutker05-11-1921 08-07-2002 80 Beld  Bk VI Gf 0269 
Jurjen Streutker14-09-1918 14-08-2000 81 Kruizinga  Bk VI Gf 0124 
Marc Allard Streutker16-05-1976 21-02-2011 34   Bk V Gf 0161 nw 
Roelof Streutker12-01-1923 13-07-2010 87 Haar  Bk V Gf 0101-0102 nw 
Aaltje Strijker15-04-1877 26-04-1957 80 Goor  Blok I Graf 0133 
Aaltje Strijker31-08-1876 29-03-1941 64 Steenbergen  Blok II Graf 0434 
Albert (Ab) Strijker02-10-1931 29-04-2002 70   Bk VI Gf 0245 
Albertus Strijker11-06-1928 16-05-2007 78 Nijmeijer  Bk VI Gf 0712 
Anna Strijker05-02-1807 01-09-1895 88 Stoffers eerder van Steenbergen Blok III Graf 0668 
Anna Jantina Strijker28-02-1927 09-12-2007 80 Norg  Bk VI Gf 0657 
Geertje Strijker01-03-1931 26-10-2006 75 Nijmeijer  Bk VI Gf 0044-0045 
Gerrit Strijker28-09-1925 15-04-2012 86 Loof  Bk VI Gf 0490 
Gerrit Strijker07-01-1885 16-06-1957 72 Oldejans  Blok III Graf 0616 
Gerrit Strijker10-01-1915 27-05-1931 16   Blok II Graf 0040 
Harm Strijker28-11-1885 14-03-1939 53 Boer  Blok II Graf 0346 
Hendrik Strijker04-02-1848 22-04-1917 69 Botter eerder van Booij Blok III Graf 1114 
Hendrik Strijker07-09-1927 02-09-1999 71 Haveman  Bk VI Gf 0036 
Hendrikje Strijker11-02-1913 23-07-1924 11   Blok I Graf 0222 
Hendrikje Strijker21-05-1929 21-12-2011 82 Strijker  Bk VI Gf 0715 
Hendrikus Strijker24-03-1927 14-07-1999 72 Schonewille  Bk VI Gf 0016 
Jentje Strijker12-08-1847 01-02-1923 75 Snippe  Blok I Graf 0171 
Johanna Albertina Strijker25-04-1871 23-04-1932 60   Blok II Graf 0088 
Johanna Margaretha Strijker01-05-1863 08-02-1933 69   Blok II Graf 0088 
Lutgerdina Strijker05-06-1872 26-07-1932 60   Blok II Graf 0088 
Marchien Strijker08-09-1930 06-11-2008 78   Bk VI Gf 0053 
Pieter Strijker06-11-1897 03-04-1926 28 Stege  Blok I Graf 0268 
Pieter Strijker05-07-1892 19-09-1919 27   Blok I Graf 0061 
Pieter Strijker07-02-1921 04-05-2007 86 Strijker  Bk VI Gf 0715 
Roelof Strijker    Begraven: 26-12-1890 Blok III Graf 0616 
Roelof Strijker27-01-1843 03-12-1926 83 Klooster  Blok III Graf 1101 
Roelof Reinder Strijker13-08-1924 21-05-2009 84   Bk V Gf 0005 nw 
Zwaantje Aaltina Strijker02-02-1913 11-03-1936 23   Blok II Graf 0040 
Herman Stuifzand10-05-1933 05-12-1999 66 Kamps  Bk VI Gf 0069 
Grietje Swarts14-07-1921 24-12-2003 82 Lunenborg  Bk VI Gf 0325 
Jan Swarts15-07-1928 22-02-2009 80 Sieders  Bk VI Gf 0537 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies