Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:RK Begraafplaats O.L. Vrouw in het Woud
Adres:Doeldreef 44 Wouw

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Adriana van Sande11-07-1921 10-12-2001 80 Timmermans   
Helena van Sande20-06-1934 19-12-2013 79 Jochems  vak 1 - F18 
Ludovicus van Sande31-01-1906 25-03-1988 82 Konings   
Maria C. van Sande05-07-1910 18-07-1974 64 Gabriels  3B5 OUD 
Maria C. (Ineke) van Sande21-07-1952 22-03-2016 63 Laurijssen  VAK  
Piet van Sande16-03-1941 11-05-2004 63 Dorst   
Naan Scheepers25-08-1916 16-12-2001 85 Visser  COLUMBARIUM 4- B5 
Jeanne Schenk01-03-1923 21-05-1992 69 Meesters   
Cornelis Schepers21-05-1921 17-07-1991 70 Broeren   
Janus Schepers02-06-1928 04-10-2009 81 Heijden  VAK 
Johanna Maria Schepers29-07-1913 20-08-2000 87 Goorden   
Louise Petronella Maria Schepers¹)     3B21 
Rinus Schepers05-10-1920 24-03-1988 67 Brouwers   
Elisabeth Schijven12-10-1878 01-12-1955 77 Beks   
Johannes Schijven07-01-1904 02-11-1996 92 Hellemons  2I3 / 2I4 OUD 
Koosje Schijven10-07-1931 23-02-2008 76 Elst   
Anna Maria Schillemans05-10-1925 05-01-2014 88 Nispen  VAK 4 M7 
Franciscus Schillemans08-03-1897 21-12-1967 70 Greef   
U. Schlimm25-10-1923 23-04-2011 87 Hoogenhoff   
Elisabeth Schollaert07-05-1923 31-05-2012 89 Laurent  VAK 1 - E03 
Anna M. Schoonen25-07-1908 30-09-1993 85 Oerlemans  2H11-12 OUD 
Jan Schoonen03-05-1936 16-03-1998 61    
Johanna Schoonen10-11-1906 18-03-1997 90 Steenpaal   
Ludovicus C. Schoonen09-09-1925 26-10-1989 64 Hertogh   
Marinus Leonardus Schoonen13-01-1916 31-08-1980 64 Rommens  VAK 2 - H15 
Toon Schoonen14-06-1911 07-09-1994 83 Weert  VAK 4 (COL 2-B4) 
Bernardina Dimphna Schraauwen18-02-1892 14-10-1992 100 Lauwen  5H15 OUD 
Gerard Schrauwen10-01-1926 22-02-2000 74    
Carolus Alexander Schrooyen30-10-1910 26-03-1965 54 Coppens   
Louis Anntonius Catharina Schuerman02-03-1938 30-06-2015 77 Harthoorn  3A27 
Jacobus Schuurbiers01-08-1917 03-06-1983 65 Raats  2D16 OUD 
Johanna C. Schuurbiers25-09-1922 14-09-1994 71 Aarts   
Toon Schuurbiers28-08-1923 05-05-2005 81 Matthijssen   
Wilhelmina C.P. Schuurbiers02-01-1902 08-09-1982 80 Mies  2E13 OUD 
Adriana C. Sebregts05-11-1902 05-02-1971 68 Berg   
Adrianus Marinus Maria Sebregts13-08-1959 31-08-2010 51    
Antonia Sebregts02-11-1900 31-12-1966 66 Stander  3 K1 OUD 
Joannes A. Sebregts23-06-1924 24-07-1944 20    
Johanna Sebregts23-03-1904 13-04-1986 82 Gaans   
Johannes Sebregts26-11-1899 27-08-1989 89 Voeten   
Lies Sebregts21-07-1918 16-02-2006 87 Coppens  VAK - 4 L2 
Dimphna Sep12-11-1918 24-07-2002 83 Arnouts   
Adrianus Cornelis Sibens26-07-1901 17-11-1980 79 Graaf  2 H27/26 OUD 
Angelina Sibens16-06-1904 09-01-1989 84 Broos  2 E110 OUD 
Alphonse J.L. Siebelink02-10-1892 29-03-1970 77    
Constant L.J. Siebelink25-01-1895 12-11-1970 75 Daverveldt   
Henri H.A. Siebelink02-05-1890 13-01-1954 63 Romme   
Jan Siebelink02-03-1927 20-08-1986 59    
Jeannette C.M. Siebelink16-02-1902 27-09-1999 97 Elst   
Johannes Lud. Siebelink05-05-1857 11-12-1921 64 Doggen   
Maria C.P. Siebelink22-10-1897 27-03-1983 85    
Petrus Bernardus Siebelink25-02-1854 14-05-1936 82 Ouderaa   
Anna M. Simons08-05-1903 11-11-1978 75 Franken   
Maria Simons04-04-1880 23-03-1957 76 Bruijn   
Maria E. Simons27-03-1910 07-06-1981 71 Hassel   
Stoffelina Simonse02-06-1897 24-05-1972 74 Maagdenberg  3D3 OUD 
Petronella C. Slooters27-10-1892 22-07-1960 67 Borghouts  6A12 OUD 
W.D.M. Slooters24-04-1930 22-02-2005 74 Trouw   
Emelie C. de Smet22-11-1893 06-12-1973 80 Bruggeman  3A10-11 OUD 
Antonius Smits18-11-1931 13-02-1962 30 Ribbers   
Dieneke Smits06-03-1941 31-03-2004 63 Roovers   
Maria Helena Smout10-04-1902 21-10-1976 74 Wezel   
Theodorus Snel28-02-1932 07-06-2009 77    
Johanna Snepvangers27-04-1897 16-12-1987 90 Heijnen   
Cornelis Snoeijers06-04-1899 30-05-1981 82 Ginneken   
Henk Snoeijers08-11-1938 01-02-1996 57    
Theo Snoeijers10-04-1934 15-06-2007 73 Mathijssen  VAK 4 (COL 1-O4) 
Adriana Elisabeth Snoeyers02-04-1935 19-09-1987 52 Gastel  vak 4C7 
Jacobus F. Somers04-10-1898 31-07-1984 85 Dorst   
Joh. Spijkers1902 1977 75 Veldkamp   
Elisabeth J. van Sprundel05-09-1931 23-01-1997 65 Goderie   
Adrianus Henricus Stander25-11-1927 24-12-1992 65 Kraaijbeek  6F14 OUD 
Marinus Stander23-05-1905 16-03-1973 67 Sebregts  3 K1 OUD 
Elisabeth van Steenpaal16-02-1916 05-11-1996 80 Keijzer   
Greet van Steenpaal06-06-1953 09-06-2000 47 Merode   
Marinus F. van Steenpaal10-04-1906 09-10-1974 68 Schoonen   
Petrus Adrianus van Steenpaal04-09-1910 11-10-1994 84 Coppens   
Louis Steur04-11-1918 21-12-2004 86 Hasselton   
Maria Catharina Johanna (Ria) Steur02-04-1942 02-02-2014 71   VAK 1- D8 
Tonny Steur28-04-1941 04-06-1960 19    
Johanna M. Stockmans17-02-1895 05-11-1965 70 Verbraak   
Johanna Stok29-07-1913 19-08-1967 54 Koen  3 I16 OUD 
Johanna Maria Stuyts01-04-1894 31-10-1959 65 Backer  6A15-16 OUD 
Ariaan Suijkerbuijk07-02-1920 06-06-2010 90 Huygens  VAK 4 
Bart Suijkerbuijk21-02-1922 01-10-2005 83 Roks   
Franciscus Suijkerbuijk16-10-1887 27-07-1936 48 Elst  4C1 OUD 
Jo Suijkerbuijk24-06-1916 05-09-2010 94 Mol   
Lina Suijkerbuijk14-09-1924 09-12-2011 87 Tiggelen   
Petronella Suijkerbuijk23-05-1925 01-12-2000 75 Voeten   
Rinus Suijkerbuijk07-11-1937 12-07-2000 62 Mol   
M.C. van Sundert11-06-1894 08-07-1982 88 Vos   
Johannes M. Suykerbuyk12-10-1927 24-10-1989 62 Roosendaal   

¹) - Recente gegevens worden niet weergegeven in het openbare gedeelte van deze site
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact