Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Oosterbegraafplaats
Adres:Verlengde Aarkade 22 2406 LB Alphen aan den Rijn

Persoonslijst

- ? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Y - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Sirna Saakjan09-05-1958 03-12-2012 54   OB-1126F 
Henselina Margaretha Saämena08-06-1965 06-01-1968   OB-1715 
Simon Saämena20-01-1923 09-06-1991 68 Hiariej  OB-1715 
Bert Saas25-06-1949 03-12-2013 64   OB-5853b 
Melvin E.M Sahertian31-08-1970 01-03-2005 34   OB-5633 
Elisabeth Sahetapy24-09-1903 15-01-1978 74 Sopacua  OB-0407 
Max Johnny Sahetapy11-06-1955 19-12-1980 25   OB-2040c 
Mozes Simon Sahetapy05-10-1921 26-08-1992 70   OB-1272D 
Salomina Sahureka12-05-1917 26-04-1981 63 Lalopua  OB-1167 
D. Sahusilawane27-12-1925 23-08-1996 70   OB-5126 
Trauke Saive06-07-1939 24-01-1988 48   OB-2330 
Dirk Johannes Sakko31-10-1913 21-10-2000 86 Sandifort  OB-5321 
Helena Wilhelmina Sakko04-05-1922 10-09-2009 87 Kuylenburg  OB-0329 
Pieter Simon Cornelis Sakko12-08-1941 19-11-2006 65   OB-5321 
Emmanuel Gersom Salamony28-08-1951 05-07-2008 56   OB-0829 
Salomon Salomons13-03-1925 16-02-1996 70 Putten  OB-1805 
Katrijnes Salverda 06-03-1947   van 07-18 tot 04-35 gemeentesecretaris van Alphen OB-0303 
Hendrina Hermina Samallo26-10-1917 27-02-2004 86 Amanupunnjo  OB-1406 
Jan Samallo25-01-1922 16-07-1986 64 Riupassa  OB-1490 
Joopie Samallo¹)     OB-0391 
Leo Samallo02-12-1950 09-11-1993 42   OB-5038 
Marcus A. Samallo27-09-1950 18-02-1967 16   OB-0391 
Maria Samallo11-03-1922 08-02-2006 83 Litaay  OB-0158 
Wilhelmus Samallo06-11-1924 23-10-1983 58   OB-0391 
Aaltje Sampiemon26-08-1920 05-11-2007 87 Domburg  OB-4519 
Nicolaas Sampiemon10-12-1905 30-01-1990 84 Hogenes  OB-4359 
Albert Sampimon02-10-1919 04-04-1990 70 Haak  OB-4288 
Alie Sampimon17-11-1914 15-11-1999 84 Haak  OB-0670a 
Jacobus Baltus Samsom17-06-1872 05-12-1946 74   OB-1004 
Jacobus Baltus Samsom17-03-1906 14-09-1963 57   OB-1004 
Magdalena Margaretha Samsom11-07-1880 14-02-1970 89   OB-1005 
Maria Samsom02-08-1872 11-12-1950 78   OB-1002 
Nicolaas Samsom06-06-1844 21-09-1917 73 Preston geboren te Koudekerk en overleden te Alphen OB-1002 
Nicolaas Samsom10-07-1890 06-06-1972 81   OB-1005 
Nicoline Magdalena Samsom29-07-1928 26-12-1941 13   OB-1003 
Pieter Samsom07-01-1878 11-08-1947 69  overleden te Marysville (Californie) OB-1002 
Ridderus Hendrik Samsom01-08-1907 02-10-1997 90   OB-1006 
Willem Samsom09-02-1894 27-05-1975 81   OB-1003 
Ottoline Georgine Samson20-04-1915 14-10-2010 95   OB-4029 
Johannes Izac Sanakey25-01-1935 06-01-2008 72   OB-0159 
Olga Sandra Sanakey29-10-1971 05-11-1971   OB-0159 
Maurice van de Sande20-07-1970 01-10-2010 40   OB-2011c 
Catharina A. Sanders05-11-1935 09-09-2015 79   OB-UM-3/336 
Philippina Sanders10-01-1958 20-09-2009 51  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4013 
Elisabeth Johanna Sandifort29-11-1917 02-10-2009 91 Sakko  OB-5321 
Cornelis Gerardus Maria van der Sandt05-04-1916 15-07-1987 71 Zirkzee  OB-2323 
Boukje van Santen24-02-1891 19-12-1972 81 Riet  OB-1065a 
Neeltje Geertje van Santen06-08-1892 26-07-1961 68 Schellingerhout  OB-1942 
Berend Santing27-03-1936 01-07-2002 66   OB-0208 
Dolly R. Saptenno12-09-1929 16-06-1974 44 Portier  OB-0620 
Pieternella Sapuletej24-02-1926 03-10-2001 75 Tuwanakotta  OB-1517 
Tim Sarelse10-06-1996 10-06-1996   OB-5124 
J.W Sas07-08-1921 29-06-2013 91 Rens  OB-4076 
Piet van Sas23-04-1941 04-08-2011 70   OB-UT0433 
Jeffreij Sassen 07-07-2007    OB-4515 
Kees Sassen¹)     OB-2142 
Remi Sassen 07-06-2006    OB-4515 
Theo Sassen26-10-1968 13-11-2007 39   OB-4519a 
Adriana Saton07-08-1916 16-01-2000 83   OB-1424b 
Maria Saton19-05-1912 02-04-2011 98   OB-4036 
Petronella M Saton22-02-1927 27-02-2017 90   OB-5807 
Matthijs Schaap15-07-1924 18-12-2014 90 Drescher  OB-UM-2/203 
Henrica Schaaps28-02-1923 29-04-2008 85 Bakkenist  OB-4528 
Maria Schaart28-07-1892 25-09-1965 73 Booy  OB-0091 
Neeltje Schadee10-03-1893 10-08-1951 58 Langeveld  OB-0340 
Cornelis Jozef van Schagen04-08-1926 31-03-2009 82 Tulen  OB-5472 
Willem van Schaik02-03-1917 02-06-1986 69   OB-2312 
Alida Theodora Rosina Schakel15-05-1921 20-01-2014 92 Roos  OB-1975 
Jan Schakel14-01-1916 02-03-2007 91   OB-4252 
A.A. Schakenbos16-05-1927 16-05-2009 82  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4005b 
Maria Johanna Schalker23-03-1922 09-08-2008 86   OB-4203 
Lucia E.M Schalks31-03-1951 21-09-2010 59 Braven  OB-4029 
Gerardus Maria Schattenberg11-07-1960 25-08-2007 47   OB-4540 
Johannes Maria Schattenberg05-09-1925 07-12-1999 74   OB-4540 
Elisabeth van der Schee08-08-1916 19-06-2009 92 Wilgen  OB-1360 
Gerritje v.d. Schee24-09-1922 14-08-2000 77 Kramer  OB-0113 
Maria van der Schee08-12-1900 01-04-1981 80 Houtman  OB-1436 
Neeltje van der Schee28-05-1905 06-03-1996 90 Rooij  OB-4329 
Wijntje van de Schee23-09-1893 09-07-1972 78 Klaveren  OB-1704 
W.J. Scheerder14-09-1968 12-12-1996 28   OB-2128 
Wim Scheeres25-02-1951 05-07-2011 60   OB-4040 
Marinus Scheerman23-07-1931 18-08-2012 81 Lekx  OB-4805 
R.G.L.M Scheffers23-05-1943 23-06-2013 70 Pijlen  OB-UT0405 
Adriana van der Schelde16-02-1912 05-04-2012 100 Laar  OB-4053 
Johanna Cornelia Schelhaas29-09-1895 14-03-1968 72 Booy  OB-1013 
Helena Schellingerhoudt16-04-1928 20-09-2009 81 Egmond  OB-4216a 
Johannes Schellingerhoudt05-08-1926 07-07-2001 74 Plas  OB-5487 
Co Schellingerhout12-07-1951 13-08-2003 52 Berg  OB-5409a 
Cornelis Schellingerhout23-03-1892 30-09-1967 75 Bloos  OB-1723 
Dirk Jacobus Schellingerhout1011930 27-01-2016 86   OB-1942 
Dirkje Jacoba Schellingerhout26-03-1928 02-02-1981 52 Staveren  OB-1162 
Emma Petronella Schellingerhout04-07-1929 13-04-2007 77   OB-1936 
Gre Schellingerhout17-10-1922 26-08-2015 92 Groenendijk  OB-0651c 
Jacoba Schellingerhout04-02-1927 03-01-2014 86 Bosch  OB-1951 
Jacoba Schellingerhout03-06-1928 20-05-2012 83 Kramer  OB-1065F 
Jannetje Schellingerhout19-01-1906 03-02-1989 83 Schip  OB-2280 
Jannetje Hendrica Schellingerhout24-01-1895 24-05-1960 65 Amsterdam  OB-1809 
Leendert Schellingerhout03-01-1931 18-10-1999 68 Vonk  OB-1315 
P.H.S Schellingerhout05-02-1938 29-05-2013 75 Oudshoorn  OB-4075 
Petronella Schellingerhout02-01-1886 13-10-1965 79 Rijsdam  OB-1304 
S. Schellingerhout15-12-1920 13-11-2011 90 Vis  OB-Gedenkzuil_03 
Simon Schellingerhout29-05-1888 28-07-1970 82   OB-1942 
Willemina Schellingerhout05-10-1951 06-07-2009 57 Jong Staat op ruimingslijst 2020 OB-4008 
Friedrich Maarten Schenderling14-02-1920 19-02-2010 90 Mandos  OB-0248 
Dirkje Schenkel25-02-1923 11-09-2001 78 Koppe  OB-4165b 
Jaantje Schenkel25-02-1915 23-05-2003 88 Harskamp  OB-1767 
Matthijs Schenkel14-08-1925 07-05-2003 77 Leeuwen  OB-1694 
Victoria Rosalie de Schepper07-12-1928 08-12-2005 77 Kamping  OB-1653 
Maria H. Schering07-01-1946 04-04-2012 66 Harn  OB-4054 
Maria Schermer04-03-1874 14-03-1960 86 Muijden  OB-0297 
Albertus Jacob Scherpbier24-03-1890 16-09-1978 88 Adema  OB-1080 
Cornelia M. van Scherpenzeel11-05-1957 14-12-2011 54 Quint  OB-4047 
Eef Scherpenzeel01-04-1944 31-10-2016 72 Koole  OB-0335 
Jan van Scherpenzeel23-02-1899 04-02-1972 72 Hoek  OB-1634 
Nicolaas Johannes van Scherpenzeel20-04-1933 25-08-1999 66   OB-1634 
Willem Scherpenzeel20-09-1904 26-06-1958 53 Wingelaar  OB-1227 
Hermanus Scheuer04-07-1916 02-09-1965 49 Stoffelen  OB-1093 
Dirk Jan van de Scheur13-06-1930 27-07-1986 56   OB-1598d 
Catharina Margaretha van Schie11-12-1867 27-12-1933 66 Oostdam  OB-2251 
Jacob van Schie05-03-1900 06-11-1975 75 Barnhoorn  OB-1053a 
Ademina Maria Theresia Schiebroek30-12-1929 25-01-2011 81 Huisman  OB-2800 
Riet van Schieveen28-04-1936 27-12-2016 80 Dogterom  OB-UT0907 
Romy Schifferling25-11-1986 07-01-1989   OB-2344 
Cecilia Schijf21-06-1908 22-06-2003 95 Koopman  OB-0441 
Geertruida Maria Schijf22-08-1957 16-03-2016 58 Stam  OB-4712 
Leentje Hendrika Schijf15-04-1919 10-07-1996 77   OB-1987 
Marijtje Schijf10-11-1917 30-07-2010 92 Hagen  OB-0802 
Johannes Hendrikus van Schijndel09-08-1904 04-10-1981 77 Jacobs  OB-2269 
Jan Schijvens03-01-1937 04-01-1990 53   OB-0344 
Betty Schild1930 1991 61 Schooten  OB-4304 
J.C. Schild03-04-1924 11-11-2000 76 Deuren  OB-2856 
Ko Schild22-04-1955 27-03-2015 59   OB-UT0978 
Ria Schild13-04-1952 07-03-2013 60 Hemert  OB-UT0959 
Eduard E.M Schilperoord¹)     OB-UM-3/333 
Tiffany Schilperoord17-08-1972 22-11-2005 33   OB-5668 
Jan Schilt¹)     OB-Gedenkzuil_03A 
Johanna Catharina Schilt12-05-1930 23-12-2011 81 Klaveren  OB-4047 
Johannes van Schip31-08-1905 02-09-1983 78 Schellingerhout  OB-2280 
Nicolaas Schipaanboord01-03-1916 02-11-1996 80   OB-5134 
Johanna Schipper24-06-1906 04-04-2003 96 Keeken  OB-1196 
Marretje Schipper22-12-1902 13-01-1995 92 Verkade  OB-1061a 
Greet Schippers18-06-1937 12-05-2003 65   OB-2907 
Joop Schippers04-08-1934 30-11-2007 73   OB-Gedenkzuil_01A 
Natascha Schkolna05-05-1924 27-03-1988 63  Staat op ruimingslijst 2020 OB-5207 
Anton Schlagwein03-12-1938 23-03-2011 72   OB-4036 
Akke Schlette15-05-1882 23-10-1978 96 Elk  OB-1551 
Emma Lina Schlichting10-02-1910 07-08-1991 81   OB-UM-1/062 
David Schmidt05-09-1896 09-11-1972 76 Nanlohy  OB-0585 
Sefelientje Sophia Schmidt26-11-1947 22-03-2015 67 Voorn  OB-5833 
E.M. Schmiedeberg02-06-1940 23-02-2004 63   OB-5420b 
Jacoba A. Schnur29-10-1932 28-03-2013 80 Wijtenburg  OB-4069 
A. Schoemaker09-03-1921 18-12-2004 83 Groot  OB-5433a 
Dinie Scholing14-11-1927 25-06-2017 89 Taal  OB-1477 
Cornelis Schollaardt02-06-1915 05-06-1992 77 Stooker  OB-4265 
Geertruida Schollaardt02-01-1863 08-12-1932 69 Jongenburger  OB-1007 
Roel W. Scholma29-09-1959 20-04-1982 22   OB-1178 
Roelf W Scholma07-08-1932 11-01-2016 83 Boon  OB-1178 
Elizabeth Everdina Scholten20-09-1885 18-07-1973 87 Meijer  OB-2212 
Gerrit Scholten12-09-1925 30-11-2000 75 Meij  OB-5508 
Hans Scholten30-11-1942 10-03-2010 67   OB-1189e 
Hendrik Scholtens06-08-1901 04-01-1977 75 Anema  OB-0830 
Christien Scholtz08-12-1904 08-09-1995 90 Stelter  OB-1347 
Arie Cornelis Schoneveld02-02-1929 08-10-2010 81   OB-5119 
Iris Schoneveld 02-12-1997    OB-1684 
Jan Schoneveld09-12-1959 15-06-2011 51   OB-1684 
Johanna Schoneveld02-10-1896 28-10-1959 63 Tijsterman  OB-1190 
Marc Schoneveld05-08-1968 22-02-1996 27   OB-5119 
Arie Jan Schonewille 06-09-1933   05112006 OB-4509 
Harm Schonewille27-02-1909 27-06-1981 72 Heijden  OB-1170a 
Ketrinus Schonewille19-09-1931 12-02-2010 78   OB-4018 
Michel Schonewille09-06-1996 09-06-1996   OB-4000 
Rinus Schonewille08-06-1956 11-04-2009 52  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4002b 
Bertus van Schooten1929 2008 79   OB-4304 
Christine Wilhelmine Schötten22-11-1902 29-06-1979 76 Corsel  OB-0523 
Barendina H Schotvanger24-07-1929 01-01-2012 82   OB-UM-2/242 
Gilles Schouls20-09-1940 12-08-2010 69   OB-4026 
Martinus Franciscus Schouren05-10-1919 28-06-1996 76 Engels  OB-2817 
Anton Cornelis Schout15-08-1941 05-12-2005 64   OB-5669 
Agatha Schouten08-02-1934 31-12-2014 80 Koster  OB-5839 
B.J. Schouten     OB-0120 
Cornelis Schouten07-03-1907 26-10-1981 74 Horsman  OB-0337 
Gerrit Hendrik Schouten14-10-1942 07-11-2012 70   OB-4425 
Gijsberta Schouten30-11-1901 02-06-1999 97 Leij  OB-0326 
Hendrik Cornelis Schouten14-05-1927 19-06-2004 77   OB-5426a 
Jan Schouten12-12-1906 28-05-1978 71   OB-0971 
Jo Schouten22-11-1926 09-12-1996 70 Verseput  OB-5127 
Johannes Franciscus Schouten09-04-1930 02-08-2012 82   OB-Gedenkzuil_02 
Leendert Schouten02-05-1893 08-04-1984 90 Hertog  OB-0271 
Leendert Dirk Schouten22-07-1910 13-06-1971 60 Smit  OB-1011 
Leendert Izaak Schouten18-09-1899 19-01-1965 65 Soeteman  OB-1063 
Martina Johanna Schouten17-12-1934 23-07-2007 72 Meijer  OB-2125 
Neeltje Maria Schouten03-03-1903 26-10-1990 87 Loo  OB-0317 
Pieter Schouten05-01-1879 28-01-1948 69 Elst  OB-0262 
Reina Schouten08-08-1914 12-04-2000 85 Rijn  OB-5225 
Willem Martin Schouten08-02-1937 28-01-2017 79 Meent  OB-0262 
Geertje Schouten van der Velden14-07-1927 21-12-2000 73 Schouten  OB-1393 
Elsje J.G Schouw12-06-1953 15-11-2015 62 Kanbier  OB-UM-2/230 
Jannigje Schram 15-09-1918    OB-0094 
A.G. Schram de Jong12-11-1878 09-10-1945 66  ref. P.T.T. OB-0233 
Luuk A Schrama08-10-1983 10-02-2009 25   OB-Gedenkzuil_03A 
Dirk Hubertus Schravendeel11-04-1940 21-11-2004 64   OB-1626 
Wouter Schraverus27-04-1904 11-06-1969 65 Westdijk  OB-1458 
Cornelis Schreuder05-02-1909 20-11-1952 43   OB-1161 
Gerardus Schreuder12-02-1908 10-06-1986 78 Wijk  OB-0492 
Gerritje Schreuder29-10-1882 10-11-1959 77 Verbree  OB-0754 
Herman Rudolf Cornelis Schreuder12-09-1881 09-08-1947 65   OB-0207 
Johannes Herman Schreuder28-09-1928 08-07-2001 72   OB-4170a 
Maria Johanna Schreuder16-04-1917 30-04-2004 87 Tromp  OB-0205 
Neeltje Schreuder08-09-1918 15-11-1998 80   OB-0207 
Wilhelmina Dina Hendrika Schreuder20-01-1911 04-05-1997 86 Deelstra  OB-1180 
Pieternella Schreuders12-10-1931 07-09-2016 84 Verboom  OB-0125a 
P.Th.M. Schreurs1930 1995 65   OB-2315 
Hildegrad Gertrude Schrey05-10-1927 16-01-2011 83 Vogel  OB-5581 
M.J. Schrijver17-10-1912 25-07-1951 38 Couvée  OB-0442 
Neeltje Schroef26-01-1926 07-10-2009 83 Koolen  OB-UM-1/073 
Joof Schrover19-06-1946 14-09-2015 69   OB-UM-2/229 
Gerrit Schuilenburg07-06-1918 10-04-1997 78   OB-0623 
Dirk Cornelis Schuitemaker23-05-1911 10-10-1971 60 Beele  OB-0154 
Dirk Cornelis Wijnand Schuitemaker28-10-1948 17-05-2011 62   OB-4038 
Elisabeth Schuitemaker16-12-1924 03-01-2011 86   OB-1728 
Jaap Schuitemaker18-01-1945 15-11-2015 70   OB-0154 
Anna Elisabeth Schuitmaker20-01-1915 04-03-2000 85 Duijm  OB-2334 
L.K. Schulte11-08-1911 31-08-1982 71 Heusden  OB-0127 
Anton Schulten05-08-1928 03-04-1997 68   OB-0737 
Steven Schulten26-05-1958 27-04-1984 25   OB-0737 
Jan Schutte28-09-1921 17-08-1988 66   OB-0643 
Wum Schutte30-03-1945 29-07-2009 64  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4010 
J.H.G. Schutten20-07-1920 22-06-2008 87 Brinkman  OB-4381 
Anton Schuurman02-08-1926 06-01-1974 47   OB-0607 
J.M.G. Schuurman1909 1990 81 Houdijker  OB-4318 
Nicolaas Schuurman19-10-1953 11-07-1994 40   OB-0607 
Max Schwedersky30-06-1925 04-02-1999 73  Staat op ruimingslijst 2020 OB-1271b 
Lena Segaar10-02-1892 05-04-1977 85 Hoogteijling  OB-1098 
Nick Segaar13-01-1932 13-08-2002 70   OB-5407 
Laurentius J.M. Seijsener20-11-1957 10-12-2012 55   OB-4064 
Arend Seinen20-03-1888 28-10-1959 71   OB-0777 
Berend Seinen04-01-1920 12-02-1995 75   OB-1404 
C.B. Seinen13-10-1913 08-10-1939 25 Vis  OB-0777 
Maggeltje Seinen26-04-1912 08-03-2005 92 Geus  OB-4319 
Piet Seinen09-04-1891 07-11-1970 79 Gaag  OB-1404 
Fransina Seipattiseun03-07-1910 11-01-1976 65 Manuputt  OB-0670 
Willie Sekeres15-04-1922 06-09-2004 82   OB-5410a 
Pieter François Sekèt06-01-1902 11-05-1985 83   OB-0520 
Johanna Wilhelmina Jeanette Selie14-05-1919 01-10-1999 80 Jongste  OB-5213 
Jacoba Arina Antje Sepers25-07-1947 28-08-2010 63   OB-4337d 
Maartje Sepers10-04-1920 21-08-2011 91 Kuijpers  OB-4042 
Dorothea Serné12-05-1912 09-07-1996 84 Baksteen  OB-1574 
Johanna Dederika Antoinette Shamier12-03-1915 06-04-1996 81 Celosse  OB-1038a 
C.R. Shanks20-10-1922 16-07-2011 88 Imanuel  OB-4797 
Louis Shanks22-03-1957 08-09-2011 54   OB-4796 
Jacomina Siahaya22-01-1919 16-03-1991 72 Loupatty  OB-4336 
Alexandrina Siauta07-09-1926 19-08-2002 75 Kipuw  OB-0145 
Martijn Paul Siauta26-11-1977 29-05-2008 30   OB-2010c 
Simon Paulus Siauta02-01-1914 23-09-1999 85 Pasalbessij  OB-2010c 
Zadrach Augustinus Siauta22-09-1928 26-07-1971 42   OB-0145 
Wiepko Siegers10-12-1938 08-03-2003 64   OB-1343 
Adriana Carolina Siegert15-11-1906 18-07-1997 90 Naber  OB-0466 
Leo Siemons19-03-1912 10-11-2007 95   OB-UM-1/028 
Susanna Siera08-03-1908 13-07-1996 88 Laterveer  OB-1598a 
Angenieta Siere05-04-1919 13-10-2008 89 Hop  OB-4567a 
Paul Siere27-06-1946 21-06-2011 64   OB-UT0462 
Bastiaan Siereveld30-04-1929 24-07-1974 45 Kanters  OB-0621 
W.M. Siereveld19-06-1925 17-11-2007 82 Bijl  OB-0194 
Betty Sierhuis03-03-1906 25-03-2003 97 Groeneweg  OB-5084 
Jan Sierhuis07-11-1898 20-02-1995 96   OB-5084 
Pia Johanna Sierhuis22-08-1946 27-11-1998 52 Gaastra  OB-5084 
Henderika Egbertine Jantina Sierink18-02-1921 04-01-2000 78 Grosheide  OB-1504 
Gerrit Sijpestein28-01-1918 16-08-1975 57 Hoek  OB-0182 
Lamberta Marina Sijpestein09-11-1913 17-02-2000 86 Zaal  OB-5218 
Lucas van der Sijs05-08-1996 05-08-1996   OB-4000 
Arnolda Silfhout22-09-1930 07-11-2011 81   OB-5470 
Daud Simaela27-01-1923 05-08-2004 81   OB-0813 
Julianus Josimus Hendrison Simaela08-03-1956 05-01-1999 42   OB-0813 
Augustina Juliana Simaëla08-09-1952 28-06-1976 23 Booij  OB-0806 
Cornelis W Simmerman05-05-1936 07-08-2013 77   OB-2136 
Gerarda Wilhelmina Johanna Simmerman24-06-1912 26-07-2004 92   OB-2096 
Jan Simmerman 11-06-1996  Koster  OB-2273 
Harry Simon16-04-1927 12-01-1993 65 JANSZEN SPITMAN  OB-2370 
Helène Annie Simons23-04-1928 07-05-2012 84   OB-4055 
Cornelia Simonse25-07-1885 03-01-1970 84 Verkerk  OB-0839 
Hermelina Sinaij10-10-1933 10-06-2013 79 Noija  OB-4341 
Hendrika Sinay08-12-1925 20-07-2006 80 Palyama  OB-5045 
Jeftha Sinay15-03-1905 13-02-1969 63   OB-1470 
Ruben Gustaaf Sinay31-08-1936 02-04-1998 61   OB-1470 
Marianne Singer16-10-1931 20-01-2014 82 Mellink  OB-1300 
Jan Sinke27-11-1917 18-05-1994 76 Jeremiasse  OB-1700 
Adriaan Cornelis Sipkes14-04-1927 16-02-2008 80   OB-0571 
Johannis Dirk Sitanala09-02-1918 13-01-2000 81   OB-1365 
Coenraad M. Siwalette22-09-1928 29-05-2011 82   OB-4039 
Jan Slaghekke16-11-1932 22-01-2001 68   OB-2881 
Jacobus van Slagmaat27-09-1904 08-08-1967 62   OB-2257 
Margot van Slagmaat27-01-1938 28-11-2000 62   OB-2878 
Riet van Slagmaat07-04-1934 30-05-2008 74 Breukel  OB-2803 
Albert Slagter09-08-1929 13-09-1998 69   OB-1950 
Geert Slagter11-08-1935 06-11-2014 79 Bouthoorn  OB-5623 
Hendrik Slagter14-06-1902 03-06-1977 74 Koster  OB-0249 
Henk Slagter18-03-1928 15-06-2000 72 Geerlings  OB-1310 
Jan Slagter04-05-1931 10-04-1993 61 Vijfhuizen  OB-5014 
Marco Slagter05-11-1971 25-02-1996 24   OB-1334 
Roelie Slagter05-04-1954 13-02-1970 15   OB-1680 
Willem Slagter03-12-1913 16-12-1998 85 Kruijt  OB-1680 
Christiaan Evert Slappendel¹)     OB-0386 
Trijntje Slappendel¹)     OB-1423b 
Ilse Leonie Sliep27-03-1947 31-07-2005 58 Gils  OB-5650 
Cora Slikkerveer19-02-1951 26-04-2012 61 Klugt  OB-2399 
F.W Slimmens01-02-1938 24-10-2005 67   OB-Gedenkzuil_03 
Elise van Slingelandt02-07-1927 18-06-2014 86 Noordsij  OB-0956 
Johannes Slinger19-10-1918 24-02-2004 85 Vliet  OB-0588 
Adrianus Slingerland17-12-1901 26-06-1986 84 Pater  OB-1708 
Catharina Maria Slingerland     OB-1708 
Cornelia Slingerland29-10-1906 05-08-1985 78 Oosterom  OB-1691 
Jacob Slingerland09-11-1925 28-02-1990 64   OB-0647 
Jan Pieter Slingerland23-05-1939 08-11-1998 59 Dijk  OB-1221c 
Jeanette Louise Slingerland¹)     OB-5799 
Johannes Herbertus Slingerland14-06-1919 23-12-1969 50 Pronk  OB-1676 
P.J. Slobbe15-08-1904 19-07-2002 97 Goedhart  OB-1031 
Bernardus Jan Slofstra08-02-1913 23-04-2001 88 Banning  OB-5497 
Gerrit Sloof18-08-1906 06-10-1985 79 Kok  OB-0390 
Alexander Pieter van der Sloot10-12-1923 30-09-2004 80 Rijk  OB-0579 
Afina van Slooten04-01-1898 20-04-1981 83 Hoekstra  OB-0353 
Elmar Sloothaak04-03-1970 17-07-1992 22   OB-2089c 
Koenradus Slootjes18-10-1900 13-10-1984 83 Vogel  OB-2297 
Suzanna Petronella Slootjes01-08-1931 18-10-2014 83 Martens  OB-2297 
An Slootweg11-02-1925 26-03-2005 80 Kaam  OB-1930 
Brendina Huijbertha Slot18-01-1920 23-07-2005 85 Verbree  OB-5551 
Geke Slot03-04-1958 09-02-2011 52   OB-4420 
Jochemina Slot25-09-1897 01-11-1976 79 Verkerk  OB-0818 
Sijkke Slot14-08-1894 06-01-1974 79 Ridder  OB-1252 
Anna Petronella Slotboom10-01-1907 14-04-1999 92 Griend  OB-0510 
Dirk Sluijmer22-03-1892 18-03-1974 81 Westmaas  OB-0612 
Aagtje Laurina van Sluijs14-04-1915 06-08-2000 85   OB-1480b 
Auke Sluijs22-12-1987 10-04-2012 24   OB-UT0961 
Jacoba Theresia Coby van der Sluijs20-12-1936 18-07-2008 71   OB-4571b 
Jeanne Sluijs15-04-1945 21-10-2009 64   OB-0652 
Johanna van der Sluijs23-11-1930 24-12-2000 70 Postma  OB-5513 
Stoffelina van Sluijs16-03-1911 14-12-2001 90   OB-1480b 
Maria Sluimers19-03-1905 03-07-1999 94 Loon  OB-5093 
Ada van der Sluis11-11-1927 31-03-2006 78 Roos  OB-5675 
Aleida Aaltje van der Sluis04-04-1935 11-05-2003 68   OB-5561 
Pietronella van der Sluis 19-02-1943  Haan  OB-0282 
Simon van der Sluis18-08-1921 28-09-1987 66 Luling  OB-0654 
Wilhelmina van der Sluis28-03-1884 05-03-1977 92 Vries  OB-1193 
Theo Sluizeman07-12-1957 22-08-2002 44   OB-5532 
Robert Sluymer06-07-1940 11-08-2005 65   OB-0612 
Ad Smakman22-06-1946 01-03-2013 66   OB-2489 
Catharina Maria Smazen09-06-1894 01-12-1947 53   OB-0446 
Bertus Smeekes01-11-1928 08-01-2009 80  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4531b 
Hermanus Maria Smeels30-05-1931 07-06-2016 85   OB-2250 
Hanny Smeets1954 1999 45   OB-0135 
Trijntje Gesina Smid14-12-1911 12-06-1991 79 Buitink  OB-4332 
Magrete Johanne Smidt25-09-1910 27-12-1998 88 Turken  OB-1442 
Gerard Smiet05-05-1922 15-06-2011 89   OB-4040 
Trudy Smilde12-06-1926 25-05-2017 90 Kemp  OB-0115 
Dirk van Smirren18-06-1917 19-02-1951 33 IJperen  OB-0746 
Gerrit van Smirren12-03-1943 06-05-1994 51 Rog  OB-5673 
Janny van Smirren12-04-1921 23-03-2006 84 Vliet  OB-4502 
Albert Gerardus Jacobus de Smit25-05-1939 03-01-2009 69   OB-2406 
Anna E.G Smit21-11-1914 11-01-2010 95 Vries  OB-UM-1/061 
Arend Smit30-04-1925 15-02-2013 87  verwijderd OB-UM-2/241 
Gretha Smit11-06-1930 19-09-2015 85 Bödeker  OB-5827 
Jansje Smit15-07-1924 07-08-2005 81   OB-UM-1/065 
Johanna Smit20-07-1904 09-02-1972 67 Mulder  OB-0167 
Johanna Elisabeth Smit07-11-1908 09-08-2012 103   OB-0312 
M.M. Smit07-09-1932 17-08-1993 60 Lankhaar  OB-1268 
Maria Smit27-09-1901 28-03-1968 66 Ridder  OB-1431 
Maria Alida Antonia Smit13-06-1937 01-12-1998 61 Verbout  OB-2853 
Pieter Smit18-03-1928 27-04-1995 67   OB-1712 
Pieter Jacob Smit13-08-1920 15-02-1996 75 Wapenaar  OB-1811 
Ramon Smit11-06-1994 14-02-2006 11   OB-5689 
Reina Smit15-03-1922 13-01-2003 80 Rijfers  OB-5351a 
Suzanna Smit30-11-1860 15-06-1944 83 Boer  OB-0398 
Thomas Smit07-12-1904 07-04-1984 79 Plaisier  OB-2009 
Willemijntje Smit05-09-1913 09-04-1987 73 Schouten  OB-1011 
Anna Maria Smith28-05-1895 23-06-1984 89   OB-0243 
Anna Marie Smith28-05-1895 23-06-1984 89 Burgemeestre  OB-1278 
Adrianus Smits19-04-1913 21-03-1988 74 Rijn  OB-2900 
Adrianus Smits18-01-1952 01-01-1972 19 Blaauw  OB-1635 
B.J. Smits20-03-1915 12-05-2007 92   OB-2125 
Catharina Hendrika Smits27-07-1921 21-11-2016 95   OB-1893 
Clasina Maria de Smits05-01-1934 07-11-1974 40 Berg  OB-1787 
Cornelia Margaretha Smits27-07-1921 01-04-2009 87  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4002 
Cornelia Margaretha Smits27-07-1921 01-04-2009 87   OB-1893 
Geertruida Smits10-06-1946 17-04-2014 67 Zee  OB-2137 
Hendrik Meine Smits09-06-1930 12-02-1995 64 Egmond  OB-5057 
Jan Smits29-05-1932 24-05-2014 81   OB-5847 
Sopheus A.A. Smits12-02-1918 06-08-2001 83 Jong  OB-5505 
Lumina Smitt25-07-1917 09-12-1998 81 Geel  OB-0617 
Wolter Wagter Smitt19-02-1916 02-04-1965 49 Meulen  OB-1550 
Hendrik C. Snabilie09-02-1925 19-08-2010 85   OB-4026 
Albert Sneeuw28-06-1916 25-04-2002 85 Bosman  OB-0379 
Grietje Sneeuw25-01-1906 29-10-1991 85 Jong  OB-0250 
Johanna Hendrika Sneeuw02-03-1904 01-03-1994 89 Tol  OB-1356 
Leendert Sneeuw03-09-1882 03-08-1964 81 Bostelen  OB-1308 
Maartje Sneeuw20-02-1909 27-07-1998 89 Jong  OB-0462 
Pieter Sneeuw16-01-1922 14-02-2012 90   OB-4049 
Barend Snel03-11-1867 30-01-1948 80 Mockenstorm  OB-0261 
Christina Wilhelmina Snel21-01-1915 23-06-2000 85 Verhagen  OB-4152 
Christina Wilhelmina Snel21-01-1915 23-06-2000 85 Verhagen  OB-1311 
Cornelia Jacoba Snel30-06-1917 07-08-2008 91 Mol Staat op ruimingslijst 2020 OB-0415 
J.G. Snel26-11-1921 24-05-2007 85 Oudshoorn  OB-4518b 
Jacob Snel10-02-1911 01-10-2011 100   OB-0133 
Jacob Bastiaan Snel07-05-1899 21-04-1960 60 Zuidam  OB-1793 
Jannetje Snel11-03-1923 23-12-2002 79 Guldemond  OB-5350b 
Jannetje Snel11-03-1923 23-12-2002 79 Guldemond  OB-5849 
Jasper Snel13-10-1926 28-07-2008 81   OB-4570 
Lena Snel03-02-1921 21-10-2012 91 Mol  OB-1689 
Maria Snel12-11-1938 21-10-2015 76   OB-5824 
Maria Christina Snel07-10-1896 25-04-1965 68   OB-0261 
Maria Jacoba Snel17-07-1940 30-07-2016 76   OB-1793 
Neeltje Clazina Snel20-03-1895 18-07-1968 73 Haasbeek  OB-0090 
Pieter Snel11-11-1913 12-01-1995 81 Spelt  OB-4536a 
Pieter Snel05-02-1880 16-09-1958 78 Hogendoorn  OB-1311 
Willemina Snel24-11-1916 19-12-1989 73 Spruijt  OB-4383 
Wim Snel29-04-1926 12-01-1980 53 Eijk  OB-1134 
Piet Snelderwaard01-03-1935 28-06-1989 54  Staat op ruimingslijst 2020 OB-2349 
Arida Snelleman04-03-1909 13-07-1989 80 Wolf  OB-1062 
Suzanna Clasina Snelleman08-09-1906 25-06-1965 58   OB-1062 
Thomas C.A Snels24-12-1929 28-08-2014 84 Vermeulen  OB-UM-2/247 
Jeanne Francina Martina Snijder19-01-1918 21-02-1994 76 Bos  OB-5002 
Annigje Snijders30-06-1906 10-07-2006 100 Bulk  OB-0080 
Gonnie Snijders18-02-1932 21-10-2006 74   OB-5686 
Jannie Snijders31-12-1939 07-02-2006 66 Jong  OB-1582 
Willem Snippe02-06-1914 14-05-2001 86   OB-4175a 
A. van der Snoek16-05-1875 03-03-1941 65   OB-1009 
A. van der Snoek29-03-1906 27-01-1992 85   OB-1009 
Cornelis van der Snoek01-09-1931 19-11-1999 68 Bakelaar  OB-1976 
Elsje van der Snoek04-03-1870 12-08-1955 85 Kok  OB-0390 
Frederik Willem Snoek27-03-1928 25-02-1999 70 Bol  OB-0682 
J.H. van der Snoek07-03-1904 07-05-1972 68   OB-1009 
Johanna Maria van der Snoek30-07-1933 17-09-2017 84 Baksteen  OB-1973 
R.W. Snoek02-06-1918 25-09-1998 80   OB-1251 
W.H.R. Snoek25-05-1893 12-09-1956 63   OB-1251 
Dagmar Sodomkova20-12-1951 20-02-2005 53   OB-0899 
Adriana Cornelia van Soelen14-05-1885 15-02-1943 57 Costeris  OB-0370 
Gerritje van Soest27-04-1926 26-04-1995 68 Rijsdam  OB-5090 
Maria van Soest08-06-1893 17-09-1970 77 Hoogendorp  OB-1590 
Hieke Soeteman03-08-1908 10-08-1978 70 Amersfoort Staat op ruimingslijst 2020 OB-1079 
Nenske Soeteman24-10-1904 19-02-1983 78 Schouten  OB-1063 
Cornelia Soeters22-09-1946 12-07-2013 66 Nap  OB-UT0846 
Alexander Sokolinski08-09-2015 08-09-2015   OB-UM-2/232 
Elisabeth Soldaat05-12-1927 06-07-2009 81 Sarelse  OB-4212b 
Rense van Solkema18-12-1921 04-06-1985 63 Roest  OB-2035 
Koos Solleveld19-03-1952 12-01-2010 57   OB-UT0432 
Elly Marianne Sommeling27-12-1946 20-06-2002 55 Haar  OB-UM-1/062 
Gunther F Sommeling23-11-1936 20-04-2007 70   OB-UM-1/062 
Arnold Somsen07-04-1924 07-07-2008 84 Zwartsenberg  OB-0716 
M.H.A. Sondaal13-09-1906 19-04-1997 90 Scheerder  OB-2832 
Cornelia Sonneveld15-08-1901 23-07-1987 85 Leeuwen  OB-0653 
Lineke Sopacua13-08-1956 12-01-1992 35   OB-0687b 
Petrus Sopacua03-05-1903 09-01-1989 85   OB-0407 
Willem Sopacua10-08-1931 29-04-1983 51 Lalopua  OB-1220 
Abraham Sorber20-10-1907 08-10-1995 87 Weverling  OB-1573 
C. Sosef08-03-1915 23-02-2007 91   OB-4513 
Anton Alexander Soselisa30-06-1937 16-07-1992 55   OB-0664c 
Jubelina Soselisa26-07-1918 20-03-2008 89   OB-0597c 
Louise Soselisa¹)     OB-0597c 
Omie Soselisa02-01-1920 18-01-1990 70   OB-0597c 
Willem Soselisa06-09-1887 17-04-1976 88 Amanupunjo  OB-0801 
Pilar Sot19-08-1962 17-05-2000 37 Hoogenbosch  OB-2870 
Jacob Hendrik Soumokil02-06-1925 17-06-1962 37   OB-1312 
H.J Spaa25-09-1915 24-06-1992 76 Drenth  OB-UM-1/041 
Ansje Spaan1958 1970 12   OB-1495 
Gert Spaan¹)     OB-1495 
J. Spaan24-08-1893 11-02-1974 80  Staat op ruimingslijst 2020 OB-0555 
Johanna Alida Spaan05-01-1896 20-10-1981 85 Panne  OB-0972 
Rinus Spaan14-08-1946 16-08-2003 57   OB-2099 
W.D.L. Spaan29-03-1951 24-11-2012 61   OB-4361 
Paul Spaarman17-07-1922 28-04-2007 84   OB-4517 
Rie Spanjaard30-09-1912 28-05-2004 91 Huisman  OB-2096 
Jan Hendrik Spannenmaker14-09-1921 08-10-1986 65 Laros  OB-0068 
Judith Sparreboom17-02-1997 21-05-1998   OB-1946 
M. Speckenbach29-04-1901 07-01-1960 58 Snoek  OB-1009 
Elsa Speek21-07-1912 12-01-2005 92 Wessel  OB-5154 
Cornelis Antonie van der Spek26-04-1915 28-12-1997 82   OB-0766 
Dirk Laurens Spek13-09-1912 19-12-2007 95 Vliet  OB-0149 
Dirkje van der Spek20-03-1886 20-07-1959 73 Ouden  OB-0047 
Frans Louis Spek15-04-1925 17-12-2016 91 Toren  OB-1246f 
Jan Spek07-12-1936 04-09-2003 66   OB-5546 
Johanna Spek14-05-1916 25-03-2001 84 Maris  OB-0581 
Maartje van der Spek21-10-1921 24-10-2004 83 Brouwer  OB-5608 
Martijntje van der Spek21-02-1900 03-08-1997 97 Lee  OB-0808 
Piet Spek27-01-1934 27-06-2007 73   OB-0855 
Aafje Adriana Speksnijder1962 1987 25   OB-5559 
Huig Speksnijder14-05-1920 22-05-2012 92 Dool  OB-5559 
Johannes Bartholomeus Spel04-08-1912 22-07-1986 73 Klompenburg  OB-1491 
Anthonia Klaaske van der Spelt03-01-1899 1972 73 Noomen  OB-1547 
Arnoud Ronald Spelt16-12-1960 10-02-2016 55   OB-0175 
Jacqueline W Spelt09-11-1964 05-01-2007 42 Hartog  OB-5684 
Jan Hendrik Spelt21-07-1902 26-01-1980 77   OB-0236 
Jan Herman Spelt12-03-1934 11-07-2002 68 Dedel  OB-0228 
Maria Johanna Spelt03-12-1925 05-03-2012 86 Straver  OB-1148 
Mensje Spelt01-10-1924 22-03-2009 84 Snel Staat op ruimingslijst 2020 OB-4536a 
Neeltje van Spengen02-11-1906 11-03-1987 80 Hertog  OB-0196 
Everdina Wilhelmina Spey¹)     OB-0054 
Esseliene Spier08-02-1920 07-09-2008 88 MAC NACK  OB-4358 
Anthonie Spierenburg17-08-1920 28-12-2004 84   OB-4404 
Cees Spierenburg05-09-1932 25-02-2007 74   OB-4513c 
Jan Spierenburg04-03-1951 27-11-1997 46   OB-5167 
Jan Spierenburg14-03-1936 28-02-2017 80   OB-UM-2/251 
Catharina P Spijker01-02-1953 03-02-2005 52   OB-4428 
Coby Spijker21-12-1940 11-12-2010 69   OB-4031 
N.G. Spijker14-05-1935 30-07-2009 74 Verweij  OB-4384 
Willem Spijker10-06-1906 23-02-1988 81   OB-4428 
Gerritje van Spijkeren07-08-1918 04-08-2016 97 Veen  OB-5670 
Hendrik van Spijkeren14-08-1914 12-08-1979 64   OB-0291 
Macheltje van Spijkeren08-08-1916 20-05-2012 95 Bol  OB-0593a 
Toni van Spijkeren18-08-1926 18-06-2015 88 Riedstra  OB-5829 
Annie Spijkers¹)     OB-2142 
Carolien Spin11-03-1957 16-06-2010 53   OB-4023 
Jan Spin21-10-1916 04-07-1987 70 Graaf  OB-0543 
Petronella Splinter19-11-1932 29-07-2014 81 Kleer  OB-UT1001 
Casper Spoor10-05-1909 04-11-1984 75 Kramer  OB-1183 
Franklin Benjamin Sporkslede10-09-1932 30-11-2008 76   OB-4530a 
Wim Spraakman03-07-1926 17-03-2003 76   OB-5356a 
Arie van Sprang09-04-1919 27-05-2009 90  Staat op ruimingslijst 2020 OB-4006 
Dirkje van Sprang24-12-1896 17-06-1973 76 Doorn  OB-0580 
Christina Spreij11-03-1899 13-08-1978 79 Lemkes  OB-0048b 
Christina Maria Spreij05-07-1930 05-07-1993 63 Tol  OB-0003 
Evert Wilhelm Spreij02-11-1923 25-01-1972 48   OB-0003 
Jacob Spreij03-09-1889 11-10-1956 67 Gezel Thzn OB-0003 
Maartje Spreij15-11-1903 30-05-1975 71   OB-0103 
Margaretha Spreij08-02-1901 26-08-1939 38 Staalduinen  OB-0103 
Gerritje Sprey06-12-1920 07-07-2005 84   OB-0005 
Jan Sprey10-02-1902 23-11-1902  herbegraven OB-0054 
Jetze Sprey16-02-1871 08-02-1941 69 Hellemond herbegraven OB-0054 
Johannes Judocus Sprey24-04-1925 26-05-2003 78   OB-0054 
Leendert Sprey06-02-1896 09-07-1989 93 Altona  OB-0054 
Maartje Sprey12-11-1865 03-05-1936 70 Vulpen herbegraven OB-0054 
Maartje Sprey26-04-1898 05-09-1967 69 Boot  OB-0094 
Reiny Sprey03-02-1928 29-02-2004 76   OB-0054 
Thomas Sprey25-08-1924 06-10-1992 68   OB-0005 
Thomas Sprey 25-10-1935    OB-0094 
Wijnanda Sprey01-08-1923 01-08-1991 68 Duiker  OB-4305 
Wilhelmina Cornelia Sprey18-12-1905 21-09-1975 69 Wijk  OB-0177 
Willem Jan Sprey11-07-1892 18-01-1945 52 Jongenburger  OB-0005 
Alida Sprokkerieft11-08-1926 17-07-2007 80 Berg  OB-1425 
Henk Sprokkerieft08-12-1928 10-01-1989 60   OB-4401 
Arend Spruijt04-07-1944 14-03-2012 67   OB-1104 
Arie Spruijt12-06-1911 20-10-1970 59 Hoek  OB-1104 
Arie Spruijt23-12-1946 09-01-1997 50   OB-5143 
Catharina Adriana Johanna Spruijt24-06-1923 29-01-2002 78 Wijsman  OB-2796 
D. Spruijt10-10-1886 29-06-1964 77 Stapper  OB-1935 
Elisabeth Cornelia Spruijt07-04-1916 14-03-1979 62 Hertog  OB-0232 
Hendrik Spruijt10-12-1915 14-08-2002 86 Snel  OB-4383 
J.H.L. Spruijt26-08-1887 15-05-1974 86 Korteweg  OB-0006 
Klazina Spruijt07-01-1918 27-12-1982 64 Triest  OB-0820 
Marius Spruijt10-03-1964 18-12-2009 45   OB-4016 
N. Spruijt04-11-1877 09-12-1936 59 Broer  OB-1549 
Pieter Spruijt     OB-1549 
Trijntje Spruijt11-02-1893 14-02-1973 80 Hazebroek  OB-1001 
W.M.J. Spruijt25-07-1889 16-10-1960 71 Piek  OB-0006 
Klaasje Spruit18-08-1925 27-06-2013 87 Vreeken  OB-0317 
Alida Geertruida Spruitenburg1871 1948 77 Vliet  OB-0287 
Gerda Spruitenburg15-12-1952 03-08-2002 49 Blaauw  OB-5342a 
Siens Spruitenburg27-03-1918 29-07-2002 84 Panne  OB-0972 
A.J.E. Staal13-06-1930 15-12-1997 67 Horst  OB-5403 
Cornelia Staal06-05-1903 21-06-1979 76 Klink  OB-0618 
Ruud Staal16-06-1961 08-01-2008 46   OB-4522a 
Adrianus van Staalduinen¹)     OB-2010g 
Everdina Johanna van Staalduinen25-05-1935 16-02-1987 51 Vaart  OB-1607 
Gerrit van Staalduinen16-11-1896 21-11-1983 87   OB-0103 
Johannes van Staalduinen04-12-1912 12-08-1984 71 Wel  OB-2010g 
Johannes Jacobus Stalenburg21-10-1919 23-11-2005 86 Grauw  OB-0611 
Adriana W Stam04-10-1919 01-03-2011 91 Baane  OB-0189 
Diny Stam13-10-1922 27-10-1998 76 Nisters  OB-0800 
Gijsberta Stam14-04-1873 06-06-1953 80 Heusden  OB-0127 
Johannes B. Stander09-11-1951 03-12-2010 59   OB-4031 
Willem G. Staneke1928 2004 76   OB-5418a 
Willem Gerrit Staneke09-01-1928 06-01-2004 75 Overdiek  OB-4720 
Antje Stapper29-06-1951 07-04-2012 60 Dorp  OB-1511 
Cornelia Petronella Stapper25-09-1908 18-05-1990 81 Domburg  OB-0410 
Dita Stapper04-06-1949 09-06-2007 58 Windhorst  OB-1344 
Emma Juliana Stapper03-03-1924 10-07-2008 84 Rangelrooij  OB-4572a 
Everardus Stapper26-02-1922 27-10-2010 88 Oudshoorn  OB-4221 
Gerard Stapper15-08-1896 06-05-1990 93 Idelenburg  OB-0597b 
Greet Stapper31-01-1953 11-10-1986 33 Lamain  OB-1512 
H. Stapper10-06-1886 25-12-1961 75 Spruijt  OB-1935 
H.J. Stapper10-02-1924 28-03-2012 88 Ettinger  OB-5652 
Jacob Stapper09-11-1920 21-11-2010 90   OB-4030 
Jacob Stapper12-02-1900 30-12-1981 81 Domburg  OB-1938 
Jacob Stapper18-07-1947 24-06-2009 61 Vis  OB-1512 
Jacob Stapper28-12-1922 13-09-2006 83 Rijnberg  OB-0961 
Jacob Stapper24-02-1921 03-01-1971 49   OB-1512 
Jacob Stapper04-12-1915 28-03-1998 82 Jong  OB-0128b 
Jacob Stapper02-05-1904 16-04-1973 68 Voortman Hzn OB-0363a 
Jan Stapper15-04-1890 09-08-1953 63   OB-0128b 
Jan Stapper16-01-1930 06-11-2015 85 Leeuwen  OB-0383 
Jannetje C. Stapper17-10-1926 08-01-2000 73 Tol  OB-0464 
Johanna Christina Stapper27-09-1902 29-08-1970 67 Vergeer  OB-1532 
Leentje Stapper14-01-1915 28-04-2008 93 Snel  OB-4527b 
Maarten Stapper09-07-1923 18-09-2001 78 Barth  OB-1226 
Marinus Stapper12-08-1918 02-10-1997 79 Voskuilen  OB-1933 
Adrianus van der Star19-02-1931 07-06-2011 80   OB-UM-1/119 
Jacoba Staring19-06-1910 08-08-2006 96 Bleijenberg  OB-1117 
Klaas Staring03-06-1950 13-02-2007 56   OB-1963 
Truus Staring¹)     OB-5548 
Geertje van der Starre28-12-1898 07-08-1979 80 Groote  OB-1206 
Willem Starrenburg28-04-1922 05-12-1998 76 Kool  OB-0817 
Cornelia Starreveld06-03-1916 06-10-1961 45   OB-1815 
Johannes Starreveld17-12-1878 20-06-1956 77   OB-1815 
Louwerens Starreveld09-09-1932 19-11-2011 79   OB-4045 
Jan Frederik van Staveren08-03-1924 09-04-1984 60 Schellingerhout  OB-1162 
Johanna van Staveren04-07-1894 26-09-1958 64   OB-1834 
Wim Stavleu09-08-1921 25-11-2014 93 Tuit  OB-4208a 
Bep van der Stee 03-06-1975    OB-2198 
Anna Petronella Steegeling20-04-1927 30-11-2009 82 Kroese  OB-UT0416 
Adrianus Maria Steegers17-07-1931 05-09-2006 75   OB-0629 
Adri Steehouwer30-11-1912 20-09-2003 90   OB-0926 
Anneke Steehouwer09-06-1910 06-09-1976 66   OB-0926 
Jan Mattheus Steehouwer14-05-1879 28-01-1955 75 Bastmeijer  OB-0926 
Riek Steehouwer05-02-1914 10-01-1989 74   OB-0926 
Cornelis van der Steen18-09-1925 01-06-2002 76 Hemert  OB-5158 
Hendrik Gerardus Wilhelmus van der Steen09-01-1945 26-04-1994 49   OB-5047 
Hennie Steen1914 2011 97 Korthals  OB-Gedenkzuil_03 
Johanna van der Steen06-10-1908 21-04-1990 81 Geel  OB-1507 
Leendert van der Steen12-10-1917 17-12-2009 92   OB-1491b 
Peter van der Steen22-11-1956 19-04-2007 50   OB-5158 
Thomas van der Steen27-01-1876 29-07-1944 68   OB-0402 
Cornelis Berend Steen Redeker19-01-1935 07-02-2007 72   OB-1029a 
Bep Steenbakkers12-07-1936 29-12-2013 77 Vlies  OB-UT0958a 
Herman Steenbeek16-03-1946 11-01-2004 57   OB-4311 
R. Steenbeek01-02-1920 31-10-1996 76 Veen  OB-4311 
Johanna Catharina Steeneveld04-03-1880 11-08-1953 73 Herrewijn  OB-0129 
Ben Steenkist09-06-1935 03-02-2014 78 Bruijn  OB-5193 
Maria J.A van Steensel24-01-1947 21-10-2010 63   OB-UM-1/121 
Nine Steenstra09-06-1925 10-12-2016 91 Toolen  OB-5810 
Herman Stegink25-07-1930 10-11-1995 65 Teeselink  OB-1734 
Hendrik Jan Stehouwer04-07-1918 20-02-1938 19   OB-0066 
Johannes Stehouwer09-11-1888 10-05-1979 90 Vermeulen  OB-0066 
Johannes Stehouwer25-03-1925 05-03-2013 87   OB-0066 
Pleun Stehouwer30-11-1915 13-02-1995 79  in leven arts OB-0088 
Björn Jensen Steilberg14-02-1946 26-07-2008 62   OB-4204b 
Catharina van der Stel23-12-1930 31-10-1990 59 Twist  OB-4317 
Simon Jacob Stelling08-10-1924 05-02-2003 78 Visser  OB-1501 
Herman S. Stelter08-09-1897 21-10-1963 66 Scholtz  OB-1347 
Maria Hillegina Stemmer17-07-1910 13-03-1995 84 Develing  OB-0644 
Cornelis Dirk v.d. Ster09-09-1918 01-11-1997 79 Bruines  OB-1727 
Hendrik Hermanus van der Ster13-02-1916 16-05-1990 74 Doorn  OB-4347 
Jacoba van der Ster28-07-1908 13-07-1997 88 Brink  OB-1955 
Koosje van der Ster23-09-1939 02-11-2004 65 Boer  OB-1749 
Maria Christina van der Ster24-04-1911 23-08-2001 90 Fuik  OB-4297 
Trijntje van der Ster17-01-1920   Bezemer  OB-5362a 
Cornelia Sterk25-07-1860 02-05-1943 82 Baas  OB-0051a 
Lena Petronella Sterk20-05-1910 18-03-2006 95 Janssen  OB-0944 
T.D. Sterk15-11-1934 03-05-2002 67 Boonstra  OB-1109 
Dina Sterkenburg27-08-1924 06-07-2008 83 Gerrits  OB-2225 
Robert Anton Stevens14-10-1950 13-10-2013 62   OB-5187 
Elly Stichter05-02-1950 09-05-2003 53 Triest  OB-5360b 
Wietze Stienstra21-08-1916 27-05-1986 69   OB-1485 
Adrianus Cornelis Johannes Stigter20-01-1927 01-05-1995 68   OB-2802 
Arie Stigter10-06-1891 01-05-1969 77 Ooms  OB-1696 
Dirk Stigter04-06-1915 18-11-1994 79 Rijn  OB-1755 
Gerardus Antonius Stigter20-04-1931 09-07-1998 67   OB-2847 
Johanna Klazina Stigter14-11-1926 10-01-2009 82 Borreman Staat op ruimingslijst 2020 OB-0840 
Klazina Jog=hann Stigter05-07-1917 23-01-2008 90 Goedhart  OB-5010 
Pietje Stigter11-12-1919 24-12-2008 89 Hoek  OB-0572 
Richard Stigter24-09-1967 10-07-2006 38   OB-4552 
Willem Johan Stigter15-02-1927 24-01-1998 70 Zwaan  OB-0574 
Cornelis van der Stoel03-05-1871 30-04-1943 71 Dam  OB-0116 
Gijsberta van der Stoel10-10-1900 17-01-1980 79 Gaalen  OB-0116 
Jacob Willem van der Stoel15-01-1931 15-05-1969 38   OB-0008 
Willem Dirk van der Stoel21-01-1935 16-11-1987 52   OB-0008 
Willem Dirk van der Stoel27-12-1901 19-12-1954 52   OB-0008 
Elisabeth Maria Stoffelen17-08-1915 10-03-2017 101 Scheuer  OB-1093 
Margaretha Cornelia van der Stok05-04-1920 24-09-1972 52 Stapper  OB-1512 
Johannes Stokkel06-06-1938 06-10-2016 78   OB-5813 
Dorothea Antonia Stokman25-12-1935 26-07-1990 54 Rotteveel  OB-2359 
Jan Stokman21-07-1915 19-02-1986 70 Woudenberg  OB-0502 
Jacob Stolk07-07-1936 15-10-2013 77   OB-5855c 
Annie Stolwijk27-02-1942 22-03-1975 33 Domburg  OB-0410 
Maria A Stolwijk19-04-1921 18-03-2006 84 Olierook  OB-UM-1/118 
Elizabeth Stolz09-01-1909 13-07-2006 97 Samsom  OB-1006 
Cornelis Stoof12-01-1929 02-11-2001 72   OB-4161a 
D. Stooker25-04-1913 05-07-2006 93 Riel  OB-4553 
Gerrit Stooker10-11-1922 04-07-2015 92 Winkhold  OB-4729 
Jansje Stooker30-10-1919 19-02-1997 77 Jong  OB-0463 
Johanna Wilhelmina Stooker19-12-1914 14-03-2000 85 Schollaardt  OB-4265 
Aartje Stoop14-11-1923 10-12-1980 57 Hout  OB-1160 
Emma Stoop30-01-1922 23-10-2003 81 Hout  OB-1160 
Geertje Storm28-05-1926 06-09-2010 84   OB-4028 
Maartje Stougie17-09-2002 17-09-2002   OB-4384c 
Joannes Antonius Jozef Stouten31-10-1915 14-10-1995 79 Diemen  OB-2808 
Passchier Stouthamer11-01-1899 30-05-1971 72 Oppeneer  OB-1124 
Kars van de Stouwe24-10-1935 08-03-2003 67   OB-1457 
Kars v.d. Stouwe08-11-1893 25-06-1968 74 Rosbeek  OB-1707 
Marja v.d. Stouwe18-03-1962 24-02-1967   OB-1587 
Peter van de Stouwe28-04-1966 12-08-1966   OB-1457 
Willem van de Stouwe02-03-1932 02-01-2016 83   OB-5822 
Bert Straathof22-09-1950 22-01-1996 45   OB-2810 
Gerardus A. Straathof15-09-1917 14-08-1990 72   OB-2810 
Jo Straathof03-03-1924 23-11-1999 75 Heemskerk  OB-2211 
René Nicolaas Straathof15-11-1952 20-07-2009 56   OB-UM-1/027 
Luda Strafün30-06-1925 12-10-2015 90 Vliet  OB-5825 
Johanna Gerarda Straijer24-02-1919 04-11-2008 89 Wilgen  OB-Gedenkzuil_01A 
Henry Strassburger14-10-1923 08-05-2001 77   OB-0994 
K.A. Straten19-11-1920 02-04-2003 82   OB-1690 
Anna Maria Strating03-10-1896 25-08-1976 79 Verwoerd  OB-0711 
Wim Stratingh16-08-1938 14-08-2010 71   OB-4026 
Straver    Familiegraf Straver OB-2310 
Adrianus A. Straver21-04-1921 23-02-1981 59 Wisse  OB-2274 
Arie Straver05-11-1925 07-02-2002 76 Spelt  OB-1148 
Johannes Maria Straver13-07-1929 08-07-1975 45   OB-2309 
Kornelis Straver1900 1982 82 Werf  OB-2363 
Ria Straver¹)     OB-0397 
Z. Straver09-09-1897 06-05-1965 67 Costeris  OB-1061 
Niesje Streefkerk09-01-1895 07-10-1971 76 Zijtveld  OB-1103 
Dirk Streefland04-05-1924 06-04-1995 70 Varkevisser  OB-5087 
Gerrit van de Streek13-08-1915 17-02-1993 77 Kroon  OB-0640 
Johanna Striedelmeijer26-05-1884 25-03-1966 81 Wee  OB-0545 
Henk Striethouldt27-11-1942 06-09-2006 63   OB-UM-1/021 
Loes Strijk24-07-1943 14-12-2006 63 Heij  OB-2206 
Abraham Strookman23-04-1905 17-06-1975 70 Klokman  OB-0764 
Dirk Stroosma02-04-1937 04-01-2007 69   OB-5677 
Reinier Johannes Struive13-07-1934 04-03-2008 73   OB-2127 
Alie Stuivenberg23-04-1930 06-05-2017 87 Vitters  OB-5803 
Arie Pieter Stuivenberg06-10-1920 17-01-1996 75 Horst  OB-0166 
Jacob Stuivenberg25-01-1926 17-03-1971 45   OB-0563 
Jacob Stuivenberg24-09-1961 19-03-2000 38 Sprokkerieft  OB-1425 
Lamberta Maria Stuivenberg01-10-1918 21-07-2000 81 Arkel  OB-0577 
Rudolf Sturm03-03-1944 06-08-2015 71   OB-5829 
Willem Cornelis Sturm24-03-1914 28-06-2001 87 Fransoo  OB-5514 
Ineke Stuurman16-11-1953 20-11-2004 51 Berg  OB-5603 
Willempje Dirkje Stuy17-02-1908 18-05-1972 64 Jong  OB-0237 
Harjono Sudiono15-07-1954 27-10-2016 62   OB-UT0417 
Cornelia Maria Suidgeest28-01-1896 17-03-1993 97 Verkleij  OB-2201 
Johanna Elisabeth Francisca Suijker19-09-1926 12-03-1999 72 Beeuwkes Staat op ruimingslijst 2020 OB-1591 
Trijntje Suijker29-01-1908 06-05-2006 98 Krijgsman  OB-0323 
Frans Suitela04-09-1912 06-03-1991 78 Maänema  OB-4337 
Meytie Sumadi18-08-1950 20-05-2004 53 Bruggeman  OB-5613 
Bert Suttorp13-01-1922 26-03-1999 77  Staat op ruimingslijst 2020 OB-1113 
Adriana Wiechertje van Suylekom28-04-1922 29-08-1992 70 Hoek  OB-4267 
Elisabeth Cornelia Swaanenburg29-01-1921 01-10-2012 91   OB-2134d 
Eusebius Lambertus Franciscus Swart11-12-1928 17-04-2008 79 Heitbrink  OB-2452 
Wietsche Jeltje Swart02-06-1911 06-01-1996 84 Bos  OB-0114 
Riet Swierstra11-06-1929 22-05-1995 65 Willems  OB-1702 
Gré Switzer13-07-1925 27-05-2001 75 Moene  OB-5488 
Peter Szabo17-06-1908 04-06-1979 70 Kiss  OB-Gedenkzuil_02 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies