Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats
Adres:Zuidendijk 270 3319 LK Dubbeldam

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Kees Saaman20-05-1930 26-02-2001 70   Alg084 
Grada Sak22-06-1935 17-12-2012 77   Alg161 
Monique Louise Samson29-09-1979 11-12-2013 34   URNVELD 
Alida Anthonia Sanders20-05-1902 27-08-1993 91  e.v. BLIND FC139 
Lijntje Santman06-07-1894 23-12-1987 93  Zr. FE117 
Sija Santman¹)     Alg200 
Adrianus Abraham Sas26-02-1938 27-08-1996 58   Alg028 
Arie Jacob Schaap02-03-1909 18-11-1988 79   FC147 
Dirksje Geertruij Schaap23-07-1914 25-12-2002 88 Verheul  Alg064 
Hendrika Philippine (Henny) Schaap10-12-1944 12-10-2015 70 Witt  Alg182 
Leendert Schaap17-08-1853 05-07-1941 87   FD040 
S.C.J. (Steven) van Schaardenburg¹)     K2-30 
Jacob Jan (Jaap) Schalekamp¹)     K2-09 
Maaike van der Schee23-12-1907 20-12-1998 90 Es  Alg100 
Jenneke van Scheers27-06-1903 12-02-2001 97  weduwe van Dirk de BRUIN Alg084 
Cornelis Schenk01-11-1896 05-10-1965 68   FB088 
Dirk Schenk01-11-1896 13-05-1984 87   FA071 
Jannigje Schenk14-06-1898 17-09-2000 102 Groeneveld  Alg081 
Marinus Schenk09-03-1896 17-06-1986 90   FC078 
Niek Schenk12-02-1933 16-06-2014 81   FD093b 
Pieter Schenk17-11-1905 13-02-1985 79   FC039 
Pieter Schenk19-04-1894 09-11-1943 49   FA180 
Pieter Schenk18-07-1863 15-11-1952 89   FA101 
Wilhelmina Schenk16-09-1866 24-12-1948 82 Brand  FA178 
Jan Scheurwater19-12-1928 16-08-1980 51   FC021 
Joanne Scheurwater09-09-1995 09-09-1995  graf verplaatst naar familiegraf D102b Kind12 
Joanne Scheurwater09-09-1995 09-09-1995   FD102b 
Pieternella Scheurwater¹)     K2-21 
Willem Scheurwater¹)     FD110 
Frans Schilt16-05-1904 08-09-1988 84   FE032 
Aad Schipper28-03-1917 09-05-2005 88  w.v. John MES Alg122 
Ans Schipper02-02-1939 31-12-2010 71 Koster  Alg149 
Cornelia Schipper06-03-1865 12-06-1925 60  e.v. in't VELD FA117 
Dirk Schipper17-12-1829 27-12-1908 79   FA149 
Johanna Janna Schipper02-02-1939 31-12-2010 71 Koster  Alg150 
Karel Schipper05-08-1922 25-09-2014 92  predikant / dominee K1.13 
Maaike Schipper29-09-1866 08-03-1920 53 Volgraaf  FA129 
Maaike Schipper11-03-1901 13-05-1958 57 Schenk  FA071 
Willem Leendert Schippers04-01-1915 02-03-1976 61   FC116 
Casper Schmidt28-04-1892 27-02-1954 61   FB014 
Coenraad Bernard Schoemakers14-12-1929 13-09-2014 84   K1.14 
Gradus Scholten15-06-1921 18-03-2016 94   FC090 
Jantje (Janny) Scholten¹)     FD185 
Niesje Scholten31-01-1894 25-05-1994 100 Beumer  Alg050 
Janny Lycia Schooff13-07-1940 07-07-2012 71 Philipsen  FC099 
Elizabeth Schoon¹)     K3.29 
Everardus Schoon20-06-1926 15-05-1995 68   Alg057 
Cornelia Anna Maria Schoonderwoerd19-07-1923 23-05-2001 77  e.v. van PELT FE146 
Hugo Willem Schoonderwoerd26-04-1914 22-12-2002 88   FE143 
Huig Schoonderwoerd01-09-1852 19-07-1926 73   FA207 
Madie Schoonderwoerd     FE143 
Nicolaas Schoonderwoerd14-04-1884 06-02-1968 83   FA064 
Jelte Johannes van der Schoot21-09-1926 04-08-2009 82 Handelť  FC139a 
Freek Schot24-12-1937 13-05-2016 78   URNVELD 
Bernardus Schotel30-10-1887 20-05-1974 86   FC157 
Jan Hendrik Schotel09-12-1925 12-11-1969 43   FC157 
Johannes Christoffel Schotman04-08-1898 13-02-1963 64   FA053 
Johannes Christoffel Schotman13-07-1932 29-09-2010 78 Hartman  FC125  
Lenie Schotman09-09-1938 01-09-2016 77 Merwe  FD097 
Maria Schotman03-12-1900 25-10-1995 94 Middelkoop  Alg038 
Willem Justus Schotman05-09-1899 29-07-1990 90   FD095 
Willem Justus Schotman¹)     FD095 
Adrianus Schouten05-09-1909 23-05-1991 81   FE056 
Elisabeth Schouten06-11-1895 04-08-1943 47 Elzelingen  FA198 
Elisabeth Emmy (Bep) Schouten12-06-1928 13-12-2010 82 Ammelrooy  Alg150 
Maria Neeltje Schouten13-02-1903 06-04-1994 91 Bree  FE004 
Matthijs Schouten21-08-1892 09-03-1965 72   FB090 
Philippus (Flip) Schouten¹)     K3.31 
Jacobus Gerardus (Sjaak) Schrauwen¹)     URNVELD 
Geertje Schreuder12-05-1920 29-03-2005 84  e.v. Pieter de Pee FD184 
Hendrik Marius (Henk) Schuijff¹)     K2-26 
Willem Schulders08-08-1909 05-03-1996 86   FD018 
Albertha Schuring10-01-1930 02-04-1993 63 Stalman  Alg040 
Jan Schut02-01-1924 27-02-2005 81   Alg122 
Jan Schut05-02-1951 07-02-1951  in Herinnering Alg122 
Jan Schut05-02-1951 07-02-1951  in herinnering Alg193 
Andries Schutter18-02-1913 19-06-1994 81  e.v. Elizabeth van Haren  FE069 
Bastiaan Schutter21-07-1911 05-09-1977 66   FC114 
Leendert Schutter06-09-1891 03-01-1974 82   FB070 
Pieternella Schutter27-09-1916 05-01-1986 69   FC114 
Gijsbert Wilhelm Schwarz03-05-1921 25-08-2003 82   Alg115 
Eleonore Else Maria Schwenk03-08-1912 18-05-1962 49 Jonker  FA048 
Arjen Sengers27-05-1970 05-05-2005 34   FD187 
Monika Severijn 08-2015    URNVELD 
Cornelia Johanna Sigtermans28-09-1918 26-08-2005 86 Boer  Alg125 
Adriaantje Janna van der Sijde22-08-1889 22-09-1982 93   FC059 
Arie van der Sijde21-04-1926 10-05-1999 73   FE093 
Bastiaan van der Sijde12-08-1922 11-07-1997 74   FE063 
Karel Leendert van der Sijde21-07-1926 03-10-2002 76   Alg062 
Pieter v.d. Sijde22-11-1891 27-08-1956 64   FB017 
Rensje van der Sijde13-02-1948 04-01-1951   FA028 
Hillegonda Adriana van der Sijs08-03-1889 24-03-1963 74  e.v. de JONGH de LEEUW FA124 
Maria Jannigje (Rie) van der Singel¹)     FD098 
Pieter van der Singel14-06-1893 29-12-1971 78   FD098 
Reinier Jan Sinke01-12-1949 31-05-2003 53   FD159 
Pieter Sinoo06-01-1928 15-10-1995 67   Alg038 
Johanna Sint Nicolaas1918 11-05-2007 88 Besseling e.v. Eldert Besseling +07-09-1984 Alg132 
Jacobus Mattheus Sintnicolaas17-09-1921 23-09-2004 83   Alg119 
Jacoba Johanna (Coby) Slabbekoorn10-11-1930 2005 74  geb. Kloetinge Alg125 
Johannes Slabbekoorn31-08-1892 26-12-1967 75   FB098 
Bertus Hendrik (Bert) Slager29-05-1927 05-02-2015 87   K1.04 
Rob Sleeking16-12-1953 16-08-2005 51   FE081 
Willem Sleeking29-05-1926 19-08-2007 81   FE081 
Lammigje Janna van der Sleen19-01-1923 29-06-2000 77  e.v. VERVELDE FD127 
Jan Slingerland17-01-1932 13-05-1996 64   FE171 
Gerrit Jan Slotboom04-05-1935 22-12-2015 80   URNVELD 
Frans van Sluijs13-12-1923 25-01-2000 76   Alg076 
Alie Sluiters¹)     FC110 
Aaltje Smaal22-01-1895 02-06-1985 90 Ham  FC150 
Adriana Smaal16-07-1899 01-07-1992 92   Alg018 
Dirk Smaal15-02-1888 27-08-1980 92   FC059 
Hendrik Adrianus Smaal15-06-1911 25-12-2001 90   FE107 
Jan Smaal27-06-1928 31-05-2008 79   FD100 
Jan Smaal12-09-1896 19-10-1982 86   FC030 
Johannis Smaal01-12-1874 19-02-1972 97   FD099 
Z. Smaal09-11-1903 19-03-1982 78   FD100 
A.H. Smit29-07-1920 24-09-2006 86   FD128 
Catharina Maria Elisabeth Smit¹)     K2-20 
Petronella Hendrika Smit12-10-1865 07-03-1939 73  e.v. NIJLAND FA191 
Adriaan Francois (Adrie) Smits15-03-1936 16-03-2012 76   FC143b 
Adriana Huiberdina Smits23-03-1928 25-03-2013 85 Bruin  Alg163 
Anna Francijna Smits08-09-1917 05-05-2006 88 Bergh e.v. van den BERGH Alg127 
Antonie Arie Smits16-09-1908 24-05-1977 68   FC111 
Dingenus Smits25-08-1929 12-06-2003 73   Alg114 
Frederik Wilhelm Smits02-04-1924 01-02-1953 28   FA008 
Frederik Wilhelm Smits29-09-1896 23-02-1945 48   FD033 
Hendrik Joost Smits09-12-1910 12-09-2001 90   Alg071 
Jan Gerrit Smits28-07-1906 12-03-1987 80   FE024 
Jannetje Smits25-01-1921 19-11-2002 81  e.v. ROODHUIZEN Alg063 
Jannigje Smits12-11-1867 20-11-1961 94 Molendijk  FA013 
Abraham Snaterse13-10-1897 29-08-1967 69   FB095 
Teunis Snaterse21-10-1938 25-02-2009 70   FB095 
Janny Teuntje Snel20-10-1926 22-11-2004 78   FD175 
Cornelis Snijders16-08-1906 12-12-1979 73   FC081 
Cornelis Snijders10-07-1924 27-04-2008 83   FD232 
Gerrit de Snoo05-02-1890 21-08-1979 89   FC083 
Pareltje van Soest04-02-1999 04-02-1999   Kind11 
Antonius Clemens (Toine) Soethoudt01-08-1940 30-07-2016 75   FD087b  
Maria Barbera Margrietha (Barry) Soethoudt07-01-1932 09-09-2013 81   Alg167 
Gerrit Jacobus van Someren 1982   begraven 30-3-1982 FC027a 
Heili van Someren¹)     FD017a 
Jan van Someren15-03-1888 02-02-1975 86   FD023 
Pieter van Someren09-03-1915 27-06-2004 89   FD023 
Jan Souverijn06-09-1930 06-01-1994 63   Alg046 
Gijsbertus (Bert) Spaans¹)     Alg204 
Gerritje Spee25-06-1907 04-10-1971 64 Schotman  FD095 
Marijtje Spek19-08-1921 15-11-2014 93   K1.07 
Nicolaas Martinus (Nico) van der Spek09-08-1948 11-12-2012 64   URNVELD 
Jan Sperling 01-02-1960    FB038 
C.E. Spigt17-04-1902 31-10-1974 72   FD059 
Willemina Spijkerman22-02-1926 11-01-1997 70   Alg024 
Gerard Spijkstra¹)     Alg197 
Wouterina Spits22-05-1940 06-04-2003 62  e.v. BRAND FD157 
Peter Spong17-03-1956 16-05-2006 50   FD201 
Maria Carolina Sprangers13-09-1930 17-11-1986 56  e.v. van HAREN FE022 
Cornelis Teunis Spuijbroek1912 1985 73   Algx02 
Abrahamina Mathilda Spuybroek26-04-1931 28-01-1991 59 Stel  Alg009 
Christina van Staalduinen10-04-1908 12-04-1964 56   FA057 
Willem Staat01-12-1908 19-08-1985 76   FC004 
Willem (Wim) Staat¹)     FC034 
Stam 2006    FB062a 
Adriaan Stam19-04-1899 06-05-1977 78   FC109 
Adrianus Stam18-04-1921 06-12-2000 79 Veld e.v. Willemijntje in 't Veld  FD076 
Adrianus Stam08-03-1932 19-06-2002 70   Alg075 
Adrianus (Jos) Stam¹)     Alg205 
Adrianus (Jos) Stam¹)     Alg205 
Adrie Stam11-02-1939 17-08-2015 76   Alg181 
Arie Stam26-08-1883 17-03-1955 71   FD037 
Cornelia Dirksje Stam07-05-1939 17-03-2001 61  e.v. BRANDS FE170 
Dicky Stam¹)     FD061 
Dirk Stam22-09-1915 14-12-1998 83   Alg100 
Dirk Stam18-07-1914 13-09-1993 79   Alg042 
Dirkje Stam13-10-1916 14-10-2010 94 Graaf  FC139h 
Genis Stam30-08-1896 11-07-1980 83   FC122 
Gerrit Stam17-12-1917 23-08-2006 88   FB062 
Goris Stam15-05-1925 26-03-2009 83 Vermeij  FD244 
Harry Stam23-06-1951 15-08-2004 53   FD172 
Heiltje Ploontje Stam10-12-1909 31-07-2007 97 Kok as bijzetting FB068 
Hendrik Stam23-10-1959 03-12-2001 42   K2-25 
Hendrik Stam10-07-1920 31-08-2002 82   FD147 
Hendrik Stam23-10-1959 03-12-2001 42  verplaatst naar graf K2-25 Alg072 
Hendrikus Stam12-12-1923 10-11-2014 90   K1.08 
Hendrina Stam16-06-1905 22-09-1993 88   Alg043 
Jan Stam01-07-1923 14-02-1996 72   Alg033 
Jan Stam23-08-1880 03-04-1963 82   FB068 
Jan Stam25-09-1897 16-02-1981 83   FB047 
Jan Arie Stam15-04-1940 25-01-2009 68 Graaf  FD241 
Karel Hendrik Stam12-08-1934 07-03-2003 68   Alg067 
Katy Stam04-08-1940 11-08-2008 68 Eijsbergen e.v. van Eijsbergen Alg140 
Neeltje Stam02-04-1896 06-07-1961 65  e.v. QUARTEL FB059 
Pieternella Stam17-03-1916 03-10-2003 87  w.v. W.M. KLOOTWIJK Alg115 
Pietje Stam26-02-1895 21-01-1955 59 Sijde  FB017 
Ploontje Stam24-12-1910 12-07-2005 94 Weijde  Alg124 
Ploontje Stam03-02-1917 17-04-2009 92 Zee  Alg143 
Teunis Stam14-02-1915 14-02-1989 74 Verwaal  FE034e 
Teunis Stam01-11-1870 17-05-1948 77   FD034 
Teuntje Stam25-10-1874 07-03-1952 77   FD031 
Wim Stam28-02-1922 04-04-1999 77   Alg087 
Trijntje Stans20-03-1915 19-09-1996 81 Vossen  Alg029 
Jan Cornelis Stavast10-03-1937 30-12-1997 60 Pleket  FE141 
Wiebe Stavast17-11-1903 16-06-1962 58   FA049 
Maria Dingena Steenbergen04-07-1936 08-07-1999 63 Langendoen  FC128 
Cornelia Dirkje (Corrie) van den Steenhoven25-02-1944 03-01-2006 61 Bettinger  URNVELD 
Marius Anton van den Steenhoven04-08-1904 1989 84   FE105 
Floor van Steenis¹)     FD048a 
Thies Steensma1926 2003 77   Alg065 
Maria Cornelia (Rita) Steenvoorden¹)     K3.15 
Adrianus Stehouwer21-06-1885 22-12-1962 77   FA061 
Lony Stehouwer04-10-1917 31-08-2004 86 Bosson  FA061 
Anna van der Stel17-02-1924 19-11-2012 88   Alg161 
Cornelia van der Stel14-12-1915 15-12-2000 85  e.v. SPUIJBROEK Alg082 
Eliza van der Stel28-08-1899 03-12-1977 78   FC125 
Jan van der Stel15-05-1924 24-11-2006 82   FD209 
Lijntje van der Stel¹)     Alg190 
Pieter van der Stel¹)     Alg195 
Pietje van der Stel17-10-1919 19-10-2008 89 Heuvel w.v. DaniŽl van den Heuvel  Alg141 
Teunis van der Stel05-01-1956 22-01-1963   FB052 
A.C.A. Stenbith1800 1885 85 Backer  FB107 
J.P. Stenbith1802 1885 83   FB107 
Bartus Marinus (Bart) Stijl10-05-1929 08-06-2012 83   Alg156 
Geertruida Stijl09-10-1891 09-12-1980 89   FA006 
David Stok 04-05-2013    Kind19 
Robert Stok02-08-2005 02-08-2005   FD229 
Robert Stok02-08-2005 02-08-2005  graf verplaatst naar familiegraf D229 Kind09 
Willem Stok14-06-1936 08-05-1995 58   FE077 
Adriaantje Stoker17-04-1914 01-04-1987 72 Langerak  FC119 
Hendrik Stolk10-07-1930 02-01-2001 70   Alg082 
Steven Gerardus Stolp05-10-1932 12-02-2006 73   Alg126 
Helena Cornelia Stols21-06-1876 13-02-1920 43   FA155 
Anita Stoop28-09-1957 10-05-2006 48   FD200 
Anton Stoop¹)     K2-27 
Petrus Cornelis Stoop15-01-1912 14-03-1993 81   ALG039 
Adriana v.d. Straaten21-06-1898 17-03-1969 70 Volgraaf  FA129 
Catharina Johanna (To) van Strien18-10-1928 11-11-2015 87 Vogel  FD012 
Johanna van Strien11-02-1909 14-01-1989 79   FA109 
Maarten van Strien13-12-1876 02-06-1945 68   FA134 
Gerhard Struik22-05-1920 12-04-1992 71   Alg016 
Peter Arie Stuij27-09-1925 16-01-1986 60   FC037 
Huub Swagemakers09-10-1919 13-07-2002 82   Alg060 
Adriana Johanna (Adrie) de Swart10-08-1935 23-03-2010 74 Korput e.v. Petrus van de Korput Alg146 
Arie Swets18-10-1900 13-05-1940 39   FA194 
Johanna Willemina Swets03-03-1883 03-04-1966 83 Valk  FA088 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact