Online Begraafplaatsen 3.0
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Begraafplaats Elzenhof
Adres:Walstein 99-101 3848 AP Harderwijk

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Elsa Louise Samuel¹)     1E/AFD/BEUK/125 
Ahmed Maalik Sankdel¹)     1E/AFD/SOPH/20 
Arend Jan Harry van Santen19-05-1927 13-11-2013 86   EIK/RK/165 
Annegien Anneke de Santing17-05-1928 06-06-2011 83 Hoop  1E/ACA/070 
Antonius Christiaan Sarens14-02-1922 13-06-2007 85   1E/AFD/IRIS/06 
Mark Sarneel28-12-1971 25-07-2008 36   1E/LINDE/069 
Jan Schaddenhorst07-09-1931 10-11-2005 74   MUUR/NAR/B/06 
Jeroen Adriaan van der Schaft01-11-1943 06-12-2004 61   1E/ACA/073 
Maria Riet van der Schagt¹)     1E/LINDE/026 
Ans van Schaik¹)     MOERBEI/053 
Johanna Maria Schakelaar¹)     1E/LINDE/231 
Constans Schalk¹)     1E/LINDE/004 
Maria van der Schee¹)     1E/AFD/BEUK/045 
Elizabeth Wilhelmina Scheer03-04-1931 20-04-2012 81 Jong  1E/LINDE/267 
Maarten Max Scheer26-09-1952 19-08-2006 53   MOERBEI/019 
Adrie Schiffmacher13-06-1955 04-09-2008 53 van den Dragt  1E/LINDE/249 
Wilhelmina Anna Schiffmacher26-06-1954 02-10-2015 61 Meester  1E/LINDE/248 
Johanna Schinkel28-05-1924 04-05-2008 83 Reukema  1E/AFD/IRIS/01 
Johanna Hildegard I. Schipper¹)     1E/AFD/ROOS/094 
Bas Schippers¹)     1E/AFD/BEUK/068 
Frederika Johanna Scholten¹)     1E/AFD/BEUK/129 
Hans Scholten06-01-1932 07-09-2009 77   1E/AFD/BEUK/101 
Jacoba Anje Scholten24-03-1939 14-04-2015 76 Otter  1E/LINDE/160 
John Scholten05-07-1948 26-07-2008 60   1E/AFD/BEUK/100 
Jacoba Cobie Schonewille02-06-1945 07-01-2004 58 Luijendijk  IEP/193 
Christina Johanna Schoonhoven10-12-1937 23-12-2009 72 Pul  1E/LINDE/291 
Henry Schoonhoven¹)     EIK/RK/097 
Anna Margaretha Elisabeth Schopman08-02-1921 13-09-2011 90   1E/LINDE/134 
Dieuwertje Schoute12-07-1930 23-05-2011 80   1E/LINDE/212 
Jan Otto Schouten19-05-1924 14-03-2013 88   1E/LINDE/041 
Rinke Pieter Schouten18-01-1933 25-07-2004 71   1E/LINDE/093 
Hendrik Schra22-02-1926 19-12-0003 77   IEP/002 
Frederik Frits Schriever18-04-1930 09-01-2011 80   IEP/026 
Bethine Schrijver¹)     IEP/180 
Elisabeth Margriet Schubert17-02-1951 13-02-2009 57 Martens  IEP/042 
Aalbert Schuit30-09-1947 05-12-2011 64   1E/LINDE/085 
Gerard Schuiteman05-03-1953 19-03-2012 59   1E/LINDE/187 
Lubbertus Michael Luut Schukking11-11-1929 01-05-2009 79   1E/ACA/039 
Lammerdina Schut03-08-1920 10-12-2007 87 Beek  MOERBEI/007 
Ivonne Lucretia Schutt¹)     EIK/RK/151 
Tijtje Schuur23-07-1937 12-12-2004 67   1E/LINDE/011 
Aart Schuurbiers23-04-1942 11-01-2016 73   1E/LINDE/050 
Cornelis Benedictus Schuurbiers20-02-1923 09-09-2007 84   MOERBEI/023 
Martinus Schuurbiers18-02-1952 23-11-2005 53   MOERBEI/024 
Henk Schuurhuis21-08-1926 19-04-2014 87   1E/ACA/158 
Wijnand Schuurkamp26-08-1933 11-07-2010 76   IEP/198 
Willem Schuurkamp31-01-1941 21-04-2010 69   IEP/063 
Jan Berend Schuurman26-11-1926 16-02-2001 74   1E/LINDE/293 
Marten Schuurman18-08-1942 29-09-2010 68   1E/AFD/BEUK/171 
Geertje Sein19-08-1916 10-12-2006 90 Bleijenberg  MUUR/NAR/B/19 
Evert Jan Seinen28-10-1936 11-02-2013 76   1E/AFD/BEUK/154 
Ralph Servaas20-10-1934 03-08-2013 78 Fenijn  IEP/120 
Riny Sesing23-02-1940 24-05-2015 75   1E/ACA/240 
Kornelis Siepelinga15-04-1930 15-01-2006 75   1E/LINDE/095 
Ferdinand Simon12-01-1938 12-12-2004 66   IEP/053 
Reindert Simon26-11-1931 24-09-2013 81   1E/AFD/BEUK/031 
Riet Sirre¹)     IEP/183 
Adriaan Slabbekoorn17-01-1925 21-02-2010 85   1E/ACA/133 
Johan Arie Slagboom¹)     IEP/169 
Geertruida Slagt29-03-1921 10-05-2012 91   MOERBEI/064 
Geertruida Truus de Slegte¹)     1E/AFD/BEUK/124 
Pieter Adriaan de Slegte20-11-1917 16-07-2000 82 Jonker  1E/AFD/BEUK/184 
Albertha Bertha Slender¹)     1E/LINDE/124 
Folkert van Slochteren22-06-1917 06-02-2008 90   MOERBEI/022 
Willem Slofstra10-05-1933 26-01-2005 71   1E/LINDE/189 
Foekje Sloot25-10-1939 26-10-2015 76 van Barneveld  MOERBEI/031 
Laurentius Christiaan Sloot02-11-1932 21-02-2005 72   EIK/RK/030 
Hendrik Slot¹)     1E/LINDE/294 
Hetty Slot21-04-1961 21-04-2013 52   1E/LINDE/295 
Jacqueline Slot¹)     1E/AFD/ROOS/151 
Pieter Slot¹)     1E/LINDE/116 
Reyer Sluijk27-02-1946 23-08-2014 68   1E/LINDE/017 
Hendrina Gezina Anna Rina Sluijs31-12-1958 23-07-2009 50 Norden  IEP/176 
Adriaan Sluimer¹)     1E/AFD/BEUK/095 
Bert de Smalen16-02-1960 19-11-2006 46 Klaassen  MOERBEI/009/010 
Lambertus Teunis Bert de Smalen16-02-1960 19-11-2006 46   MOERBEI/008 
Anna Laura Josefina Smeenk04-03-1948 03-09-2007 59 Kaag  IEP/087 
Cor Smit18-05-1966 09-01-2012 45   1E/ACA/064 
Herman Cleophas Maria Smit16-06-1928 29-04-2010 81   EIK/RK/137 
Janna Jacoba Joline Smit07-06-1988 23-10-2004 16   1E/ACA/215 
Lolke Smit¹)     IEP/096 
Margritha Smit09-11-1919 04-02-2005 85 Fransen  1E/LINDE/089 
Wilma Eveline Smit¹)     1E/LINDE/058 
Frans Smits24-02-1932 13-04-2007 75   1E/LINDE/244 
Wilhelmus Hubertus Willem Smits¹)     1E/AFD/ROOS/208 
Willem Smits¹)     1E/AFD/ROOS/205 
Hendrikje Snel¹)     MOERBEI/065 
Robin Paul Rene Snijders¹)     IEP/041 
Hermina Snoeijer01-11-1935 24-01-2008 72 Wind  IEP/105 
Leentje Snoeijer29-07-1934 17-06-2013 78 Vasse  1E/ACA/231 
Jacob Willem Jaap Snoek10-06-1926 09-03-2004 77   IEP/054 
Elisabeth Alexandrine Soer16-10-1922 26-06-2014 91   EIK/RK/150 
Rimke Mien Sol07-05-2004 06-07-2004   1E/ACA/139 
Tom van Son09-08-1910 18-02-1974 63   1E/ACA/061 
Herman Arnold Sondern¹)     IEP/231 
Carlo Patrice Wijnand Spaans¹)     EIK/RK/123 
Lena Speel¹)     1E/ACA/197 
Hendrika Hermanna Ria Speijers¹)     IEP/026 
Franciscus Gregorius van der Spek29-06-1926 21-12-2005 79   EIK/RK/110 
Nicolaas Spierenburg02-10-1918 08-08-2005 86   1E/LINDE/178 
Brigitta Spiering¹)     1E/LINDE/077 
Hiele Spoelstra07-07-1935 20-09-2013 78   1E/ACA/100 
Gerard Sprik12-06-1947 10-05-2015 67   1E/ACA/034 
Alfred Johan Spruijt15-10-1937 27-10-2009 72   1E/LINDE/167 
Aaltje Steefland¹)     1E/LINDE/220 
Peter van der Steeg¹)     EIK/RK/161 
Cornelis Philippus Jacobus van der Steen07-10-1934 02-06-2012 77   1E/LINDE/033 
Hubertina Tiny Steenbakkers¹)     EIK/RK/008 
Albertin Tinie Stegeman¹)     1E/LINDE/025 
Albert Willem Stek12-04-1929 01-10-2011 82 Tebra  EIK/RK/146 
Johannes Filippus Stel06-06-1931 18-11-2004 73   1E/LINDE/216 
Cor Sterkenburg¹)     1E/LINDE/256 
Geertruida de Stigter¹)     1E/ACA/131 
Pieter Stijf07-03-1932 14-06-2009 77   1E/LINDE/217 
Hendrik Stolp14-11-1912 19-05-2007 94   IEP/011 
Engelina Hendrika Geertruida Stortelers¹)     EIK/RK/142 
Rob Straatman09-06-1957 11-03-2012 54   1E/ACA/169 
Jan Popje van Stralen26-06-1930 05-03-2015 84 Foppen  IEP/057 
Marinus van Stralen08-02-1929 16-02-2013 84 Klaassen  MOERBEI/034 
Adriana Clasina van der Straten29-05-1921 29-05-2014 93 Ton  1E/ACA/107 
Marjolijn Straus21-02-1943 18-02-2014 70 van der Luit  EIK/RK/100 
Herman Striekwold12-07-1929 17-05-2013 83   1E/LINDE/040 
Gerrit Stronkhorst09-01-1949 09-04-2010 61   IEP/190 
Antje Nanny Stroop¹)     1E/AFD/ROOS/030 
Gerardus Joannes Maria Gerard Jan Strous22-03-1959 04-03-2004 44   EIK/RK/085 
Katharina Jacoba Maria Stubbe25-04-1961 13-07-2010 49 Hamstra  IEP/160 
Arend Stuifzand18-12-1934 16-06-2005 70   MOERBEI/025 
Gijsberta Willemijntje Sukkel¹)     1E/ACA/176 
Johanna Elizabeth Barbara Sweep¹)     EIK/RK/120 

¹) - Recente gegevens worden niet weergegeven in het openbare gedeelte van deze site
 © Kineo 2005-2021
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact