Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats 't Geinhoff
Adres:Bijdorplaan 4 1391 JT Abcoude

Persoonslijst

- ? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Johannes (Jan) Kaandorp03-02-1935 13-10-1985 50 Hulst  W11-PW/V11 
Gijs Kaatee24-08-1919 31-03-2003 83 Spijker  NIS-A3.4 
Petrus Kaatee28-09-1906 30-01-1986 79   Geruimd (X17-2) 
René Kabalt19-01-1967 27-08-1967   CA05 
Cornelia Petronella (Corrie) van Kalmthout05-09-1924 22-04-2000 75 Boers  II-02 
Margaretha de Kamper30-11-1918 03-03-1971 52 Bluemink  DC08 
Evert Kampert 061971    Geruimd (DB02-1) 
Hendrik Kampinga28-02-1923 29-03-1991 68  *Groningen +Abcoude P11 
Agatha Cornelia Kandelaar25-03-1916 14-07-2002 86 Blokland  W03 
Grietje Kanninga07-11-1892 05-11-1985 92 Visser  K08 
Ko Kanon04-04-1922 29-10-2003 81 Bouwense  411 
Cornelis Kapitein1848 11-07-1933 85 Groot  DA05-2 
Garardus Jacobus Karreman30-12-1896 18-12-1969 72 Dam  548-549 
Maria Bernarda Johanna Josephina (Ria) Karreman25-03-1932 02-10-2014 82 Claessens  548-549 
Geertruida Karssemeijer28-03-1896 05-11-1981 85 Bartens  L05 
Leo J.P.M. Karthaus01-11-1914 13-04-1979 64   U13 
Margaretha C.H. van Kasteren22-01-1906 06-09-2000 94 Wouters  Geruimd (T34-1) 
Daniël Johannes Franciscus Jozef Kats17-02-1907 10-07-1993 86 Schouten *Rotterdam +Ouderkerk a/d Amstel III05 
Jan Kats17-09-1922 09-02-1982 59   Geruimd (M08) 
Johannes Anthonius van Kats01-11-1928 15-04-1984 55   W04 
Klazina Kats26-06-1915 15-12-2015 100 Vliet  O02 
Maria Johanna Kats29-12-1934 09-03-2004 69 Groot  Geruimd (418-2) 
Peter Kats 1984    Geruimd (M12-2) 
Wilhelmina Christina Kats18-08-1921 11-03-2010 88 Dekker *Amsterdam †Abcoude Geruimd (427-1) 
Nelly Catharina (Nelleke) Kaub04-04-1938 12-04-2002 64 Doorn  345 
Wilhelmus Kea27-06-1921 30-11-2003 82 Egmond  Geruimd (III20) 
Berendina Carolina Keijzer10-05-1849 18-10-1937 88 Berg *Arnhem +Nigtevecht AC10 
Alida Maria Keizer04-05-1915 22-07-2010 95   W28 
Joh.J. Keizer14-08-1913 28-12-1979 66 Kromwijk  V05 
Maria Alida Barbara Keizer22-12-1910 28-02-1998 87 Hesp  W22 
Maria Antonia Keizer08-02-1917 04-05-2003 86 Schaick  W18 
Theodorus Stefanus Keizer27-10-1918 18-10-1983 64   W28 
Cornelis van Keizerswaard 09-11-1994    Geruimd (GA05-1) 
Joseph Theodor (Theo) Kemme¹)     405 
Gerard Kemp28-03-1930 11-03-2015 84 Tersteeg  802 
Antonius Everdinus (Ton) van Kempen29-11-1916 18-04-2013 96 Dijk  I--18 
D.J. van Kempen06-08-1844 17-08-1926 82   BB02 
S. van Kempen14-12-1797 23-10-1885 87 Aaftink  BB02 
Johannes A. Kemper28-04-1914 04-10-1997 83   S10 
Theodorus Bernardus Kemper12-10-1904 01-11-1988 84 Witteman  S10 
Christina Geertruida Kerkhoff   Sijberden (verpleegster) W26 
Annige Kersbergen04-11-1845 27-10-1922 76 Vos  Geruimd (DA01-3) 
Gabriella Maria Justina (Gaby) Kesbeke28-01-1922 09-01-2004 81 Andriessen  618 
Jannetje Ketel1819 17-01-1878 58 Schoenmaker *Houten +Abcoude-Baambrugge AD08-10 
George Hendrik Conrad Kiliaan20-09-1885 04-11-1971 86 Zwart *Soerakarta +Aboude CA12 
Simon Jacobus Kits25-02-1881 26-03-1946 65 Doorn *Abcoude-Baambrugge +Amsterdam EB09 
Wilhelmus Otto Kits22-09-1849 15-12-1930 81   EB09 
Alida Klasina Klaassen22-11-1923 25-01-1994 70 Hertog  I--04 
Cornelis Klaver10-06-1888 08-12-1985 97   O15 
Laurentius Maria (Laurens) Klaver08-06-1953 19-07-2009 56  +Abcoude 631 
Mien Klaver08-11-1920 20-01-2002 81 Bon *Abcoude +Vinkeveen W24 
Theodorus Wilhelmus Klaver19-06-1918 23-01-2007 88 Meijer *Abcoude +Amsterdam 623 
Piet Kleijn28-12-1771 21-05-1863 91   AD05-06 
Nicolaas F.D. Klein 03-10-2002    Geruimd (GA08-1) 
Arie de Klerk23-10-1898 27-02-1986 87 Kragt  O17 
Jan Joost Gruental Klestadt18-06-1965 23-05-2013 47   378 
Alice Cornelia Maria (Elles) Klijnman04-12-1947 08-12-2011 64 Ligtenberg  633 
Jantje Klip26-05-1884 14-12-1967 83 Schuiveling  DA11-2 
Kornelis (Kees) van der Klok31-07-1930 29-01-2008 77   327 
Cornelia Johanna Kloosterman05-07-1871 18-10-1889 18  *Abcoude-Baambrugge †Abcoude-Baambrugge BA03 
Jan Kloosterman30-03-1832 03-05-1914 82  *Abcoude-Baambrugge BA03 
Pieternella (Nel) de Kluijver¹)     118 
Herma Knaap08-04-1933 15-08-2008 75   NIS-A1.5 
Teunis Knopperts29-05-1913 09-01-1998 84   O01 
Christiaan Kochheim11-04-1866 23-11-1942 76 Turkstra  EB05 
Franciscus Alagonda Kocken05-11-1924 04-08-1993 68 Bosch  III07 
Jacoba (Koosje) Kodde28-01-1947 15-07-1993 46 Joode  Geruimd (GA07-2) 
Agatha Maria Elisabeth (Aat) Koekenbier24-05-1922 30-03-2001 78 Koopmanschap  Geruimd (II-17) 
Catharina Anna Koekenbier23-12-1912 02-02-1989 76 Bon  S05 
Christina Maria Koekenbier02-10-1905 14-02-1991 85 Vermeij  R14 
Cornelia Catharina Koekenbier14-05-1910 10-03-1987 76   Geruimd (X13-1) 
Frederikus Cornelis Koekenbier09-01-1903 02-12-1980 77   Geruimd (X08-2) 
Jacoba Maria Koekenbier19-05-1913 10-02-2001 87 Kolenberg Eerder weduwe van: Wintershoven Geruimd (T35-2) 
Petronella J. Koeleman22-12-1888 25-10-1970 81 Swart  CB01 
Luyt Koelewijn31-01-1905 09-07-1979 74 Korstman *Amsterdam +Amsterdam (schilder) K06 
Maria Johanna Kok15-02-1911 27-11-2001 90 Zwan  DD01 
Theodoris Johannes Antonius (Theo) Kok20-04-1941 11-01-2013 71 Zwieten  643 
Alida Maria Koks18-05-1930 07-11-1999 69 Gelderen  S21 
Maria Nicola Johanna Antonia van Kol¹)     563-RKE 
A. Kolenberg   Hogervorst  AA07 
Christina Kolenberg14-11-1894 03-07-1994 99 Werneke  U10 
Johannes Kolenberg 17-04-1979    Geruimd (X07-2) 
Petrus Joseph Kolenberg24-03-1903 31-08-1984 81 Vermoolen *Abocoude-Proosdij +Amsterdam III17 
Wijnanda Kolenberg23-01-1909 15-08-1994 85 Koekenberg  III14 
Johanna Maria Adriana Kolk09-03-1908 30-11-1991 83 Beukeboom  X24 
Maria Wilhelmina Jacoba (Ria) Kolk¹)     648 
Nel Kolk08-01-1956 10-11-2005 49 Vedder  Geruimd (430-1) 
Nel Kolk08-01-1956 10-11-2005 49 Vedder  156 
Anna Maria de Koning04-01-1915 01-01-2000 84 Lens  X22 
Cornelis de Koning04-04-1891 07-10-1968 77 Timmer  CA07 
Cornelis de Koning28-01-1918 01-12-2013 95   CA07 
Evert de Koning13-07-1870 07-06-1941 70 Goot *Abcoude-Baambrugge +Abcoude EC05 
Janna Jacoba de Koning28-06-1902 23-03-1985 82 Diggelen *Abcoude-Baambrugge EC05 
Bauke van der Kooi08-12-1898 07-09-1994 95 Rehfeld  I07-08 
Kooij 12-1987    Geruimd (M18-1) 
Jacobus Johannes Kooij26-07-1909 25-02-2002 92   Geruimd (417-2) 
Coba Kooijman21-01-1924 29-09-1996 72 Schaick  III18 
Sape Kooistra27-11-1941 22-03-1999 57   I--31 
W. Koomans     AA11 
Clasina Kooperen 11-05-1991    Geruimd (GA09-2) 
Jan Andries Koopmans11-05-1927 05-01-1981 53   Geruimd (M05-2) 
Wieberg Pieter Koopmans 011965    DA09-2 
Agatha Maria (Atie) Koopmanschap¹)     847-OVE 
C.A.J. (Kees) Koopmanschap21-07-1915 08-08-1999 84 Koekenbier Asbus Geruimd (II-17) 
Jan Koopmanschap17-03-1953 18-04-1998 45   CD11 
Johannes H. Koopmanschap 24-12-1993    Geruimd (T26-1) 
Johannes Hubertus (Jan) Koot22-06-1926 05-02-2009 82 Schot  809 
Maria Anna Kooy27-11-1896 17-01-1987 90 Thomas  P25 
Paul Emil Koppen03-04-1923 26-03-1984 60   N02 
Adrianus Josephus Korrel30-07-1917 10-03-1994 76 Miltenburg  III11 
Antonia Clasina Korstman13-04-1910 04-05-1984 74 Koelewijn  J08 
Louisa Johanna de Kort27-05-1924 17-01-1997 72 Maijenburg  Geruimd (T29-1) 
Cornelis de Korte10-10-1918 02-11-1999 81   CC08 
Johannes Hubertus (Johan) Kortenray¹)     112-OVE 
Gijsbertha (Bep) Korver¹)     III08 
Margaretha Korver14-02-1893 14-01-1949 55 Schoenmaker  FC12 
Adrianus Koster04-11-1809 15-11-1871 62 Brouwer *Amsterdam +Abcoude-Baambrugge AB11 
Anton Augustinus Koster 29-09-1994    Geruimd (GA05-2) 
Edwin Kraaikamp16-12-1963 19-09-2001 37 Veldman +Abcoude 626 
Wilhelmina van Kraaikamp1812 1895 83   BA06 
Hendrik Kraak1843 16-12-1927 84   DA03-2 
Jannetje Kraak1883 13-01-1951 67 Meijer  Geruimd (DB07-1) 
Albertus Hendricus Kraal1922 16-02-1923   Geruimd (DA01-1) 
Gerrit Kraal20-10-1850 10-12-1924 74 Bas e.v. Steventje de Bas Geruimd (DA02-1) 
Gerrit Kraal 031972    Geruimd (DB04-2) 
Petronella (Pietertje) Kraal06-04-1831 08-03-1897 65 Kloosterman *Papendrecht †Abcoude-Baambrugge BA03 
Elsje Kraay 111923    Geruimd (DA02-3) 
Evert Krafft15-08-1904 17-06-1981 76   V14 
Grietje Kragt24-02-1907 24-09-1995 88 Klerk  O17 
Jan de Kraker18-10-1944 19-01-2012 67 Teeuwen *Paramaribo +Abcoude (kinderarts) 641 
Antje Kramer1860 30-07-1938 78 Vries  DA06-2 
Catharina Korstina Kranstauber03-01-1895 27-12-1987 92 Boogaard  HC11 
R.C. Kranstauber23-05-1918 01-09-2007 89   331 
Emmetje van Kreuningen03-12-1870 19-10-1964 93 Stronkhorst  EB07 
Jan Willem van Kreuningen04-08-1917 15-08-1990 73 Haan  Q02 
Neeltje van Kreuningen20-12-1882 30-01-1975 92 Haan  Geruimd (CC11) 
Petronella van Kreuningen13-09-1858 06-07-1932 73 Kroon *Vinkeveen +Abcoude-Proosdij EB11 
Fred Krijtenberg30-05-1936 14-08-1994 58   O13 
Gerrit Krijtenberg18-02-1916 07-10-1985 69 Gans  O13 
Boudewijn van der Kroef19-08-1923 14-12-1989 66 Kruijff  S23 
Johannes Adrianus van der Kroft19-01-1890 08-08-1978 88 Rijk  V30 
Joh.C. Kromwijk08-06-1920 01-08-2013 93 Keizer  V05 
Willy Gerda Krook20-04-1941 23-05-1990 49   Geruimd (GA11-1) 
Alberttus Hendrikus van der Kroon16-01-1926 15-12-2008 82 Redegeld  569 
Anna Francina van der Kroon17-01-1893 16-01-1989 95 Oostrom  S06-07 
Annetje Kroon15-11-1883 02-08-1928 44 Dorrepaal +Abcoude-Proosdij EB11 
Ben van der Kroon14-11-1955 03-04-2011 55   567 
Boudewijn W.H.M. van der Kroon09-10-1944 03-09-1998 53  *Amsterdam +Amsterdam II-12 
Dora van der Kroon03-05-1903 21-04-1986 82   X26 
Harmen Kroon04-11-1916 01-08-1999 82 Strubbe  CC06 
Johannes Kroon04-09-1865 10-07-1948 82 Kreuningen *Abcoude-Proosdij +Abcoude EB11 
Marrigje Kroon05-04-1898 20-05-1993 95 Heeringen  DC02 
Nico van der Kroon11-05-1908 10-01-1989 80   X26 
Pieter Kroon02-05-1890 31-12-1917 27   BD05 
Regina de Kruijff13-04-1923 23-11-1996 73 Kroef  S23 
Pieter Nicolaas Kruijswijk14-02-1919 05-06-1977 58 Haan  K14 
Johannes Kruijt10-02-1873 02-02-1948 74 Visser  FB05 
Bernard Kruyt27-03-1908 08-07-1984 76 Bon  W17 
Henk Kuijl24-06-1923 08-12-2002 79   715 
Ivana Kuijper 07-01-1992    Geruimd (GA09-1) 
Renze Kuiken20-07-1946 18-11-2006 60   366 
Agatha Petronella Maria Kuiper31-12-1914 28-09-2004 89   R15-16 
Alida Antonia de Kuiper27-03-1913 29-09-2001 88 Veerman  T06 
Anthonia (To) Kuiper19-03-1907 26-10-1980 73  Snoek Geruimd (X06-1) 
Antonia (To) Kuiper19-03-1907 26-10-1980 73 Snoek Is begraven in graf X06-1 Geruimd (X07-1) 
Jan Kuiper20-05-1911 26-08-1998 87 Geijsel  S27 
Johanna Elisabeth (Jo) Kuiper05-06-1910 04-10-2007 97   R15-16 
Mathilda Antonia Kuiper30-03-1909 18-11-1987 78   R15-16 
Joop Kuit12-01-1920 21-05-1998 78 Vrisekoop  Geruimd (III29) 
Ottomar Ferdinand Richard Kutschenreuter29-08-1923 07-12-1986 63   Geruimd (M16-1) 
Ottomar Ferdinand Richard Kutschenreuter29-08-1923 07-12-1986 63  In 2018 herbegraven uit graf PM/V16 (M16) 307 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact