Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats 't Geinhoff
Adres:Bijdorplaan 4 1391 JT Abcoude

Persoonslijst

- ? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Emilia Sabatini17-09-1907 21-10-1966 59 Heibloem  CA01 
Maguerite Rose (Kiki) Sachs31-05-1930 19-10-2011 81 Speijer  315 
Jos Sakes     P23 
Johannes van Santen01-01-1911 01-08-1976 65 Schalkwijk  Geruimd (506) 
Theodorus Henricus (Theo) van Santvoort28-06-1914 07-07-2006 92 Divendal *'s-Hertogenbosch +Weesp Geruimd (508-2) 
Pieter van der Schaaf04-03-1916 24-11-2010 94 Raamsdonk  323 
Philippine Georgette Schaalje23-09-1839 01-04-1916 76 Leffef +Abcoude-Baambrugge BC07 
Anna Maria van Schaick23-07-1907 12-04-1988 80   W21 
Bep van Schaick28-01-1916 30-12-1975 59   V22 
Cornelia S. van Schaick16-03-1907 21-10-1990 83 Tol  U05 
Elisabeth Maria Geertruida van Schaick¹)     I--15 
Fia van Schaick¹)     T18 
G.A.H.M. van Schaick20-04-1903 17-02-1995 91 Scholte  III16 
Gerardus Anthonius van Schaick24-05-1895 26-09-1979 84 Wildt  V02 
Gijsbertha Johanna van Schaick16-01-1910 30-01-1984 74 Bruin  Geruimd (X13-2) 
Hans van Schaick28-11-1953 27-02-1988 34   S17 
Herman van Schaick14-03-1913 22-10-1995 82   V22 
Jacobus van Schaick07-04-1924 06-12-1986 62 Diest  X34 
Johanna Elisabeth (Anny) van Schaick05-12-1928 18-10-2013 84 Lint  815 
Johanna Sophia Elizabeth van Schaick27-03-1921 22-01-2001 79 Wildt  S25 
Johannes Gerardus van Schaick30-06-1914 24-08-1994 80 Nelis  III15 
Martinus Gerardus van Schaick01-05-1911 24-11-1981 70 Keizer  W18 
Minne van Schaick15-11-1917 08-06-1995 77 Kooijman  III18 
Petrus Nicolaas (Piet) van Schaick26-05-1929 19-10-2011 82 Bonzel *Abcoude 574 
Piet van Schaick05-01-1918 24-03-2005 87 Pronk  S18 
Theodorus Anthonius van Schaick01-02-1909 07-07-1989 80 Mouris  S20 
To van Schaick14-10-1924 02-04-2003 78 Straver  R03 
Wilhelmina Maria van Schaick06-10-1891 24-08-1980 88   V09 
Wilhelmus Maria van Schaick¹)     III31 
Wim van Schaick27-03-1930 23-04-2003 73   II-22 
Cornelis van Schaik14-02-1831 20-03-1913 82 Baars *Nigtevecht BC02 
Geertje van Schaik11-01-1869 17-06-1947 78  *Nigtevecht +Naarden BC02 
Greta van Schaik30-10-1926 25-10-2012 85   HB11 
Jacob van Schaik13-04-1896 09-03-1986 89 Bakhuisen  O18 
Antonius Henricus van Schalkwijk05-04-1913 03-03-1989 75   Geruimd (X20-1) 
Johannes Th. van Schalkwijk23-11-1905 12-07-1987 81 Jagt  R04 
Maria Louiza van Schalkwijk24-05-1914 24-06-2003 89 Santen  Geruimd (506) 
Marinus M. van Schalkwijk29-04-1920 03-12-1993 73 Werneke  III10 
Adrianus Johannes (Arjan) Schapers¹)     846 
Willem Johannes Jocobus Scherjon12-04-1911 09-03-2005 93 Meiden  I--08 
Willem Barend van der Schilt20-06-1845 08-01-1927 81 Brave  EB02 
F.A.P.M. (Fred) Schipper29-07-1942 21-02-1997 54   S13 
H.A.M. (Tante Mientje) Schipperijn07-05-1902 17-12-1989 87   S24 
Anna Catharina Margaretha (Ank) Schmidt¹)     622 
Christiaan Mattheus Schmidt25-05-1918 12-09-1996 78   III23 
Eduard A.N. (Edy) Schmitz12-04-1920 06-10-2000 80 Schmidt  622 
Helena Schmitz09-09-1909 29-09-1991 82 Meganck  K05 
Adrianus Johannes Petrus Schneiders29-08-1913 20-06-1955 41 Flinkenflügel *Den Haag +Aden (scheepshofmeester) II-25 
Hendricus Antonius (Henny) Schockman¹)     659 
Aart Janse Schoenmaker11-01-1849 17-01-1910 61 Broek *Abcoude-Baambrugge +Abcoude-Baambrugge AD08-10 
Adri Schoenmaker23-07-1956 19-10-1999 43   CC07 
Arie Gerbrands Schoenmaker16-08-1851 02-12-1928 77  *Abcoude-Baambrugge +Abcoude-Baambrugge AD08-10 
Dirk Schoenmaker10-11-1854 03-02-1928 73 Jurriën  FE11-12 
Dirkje Schoenmaker21-05-1874 12-02-1950 75   BC09 
Gerrit Schoenmaker24-01-1858 09-11-1946 88 Verhoef  FD11-12 
Gerrit Schoenmaker02-04-1920 19-01-2012 91   HB11 
Hendrik Schoenmaker12-05-1847 04-12-1908 61 Doorn *Abcoude-Baambrugge BC09 
Hendrik Schoenmaker24-01-1892 05-02-1964 72   FD11-12 
Hendrik Schoenmaker06-02-1907 29-09-1997 90  *Abcoude-Baambrugge AD08-10 
Hendrik Schoenmaker09-09-1876 07-06-1926 49 Graaf  AA03 
Hendrik Schoenmaker20-02-1819 15-03-1903 84 Ketel *Maarssenveen +Abcoude-Baambrugge (veehouder) AD08-10 
Jacob Schoenmaker04-10-1859 26-07-1929 69   FD10 
Jan Schoenmaker15-11-1921 07-07-2008 86 Bosch +Abcoude P08 
Jan Willem Schoenmaker02-07-1863 16-09-1878 15  *Abcoude-Baambrugge +Abcoude-Baambrugge AD08-10 
Jannetje Schoenmaker28-10-1885 27-11-1952 67   FD09 
Jannetje Schoenmaker23-02-1886 26-06-1958 72   FD11-12 
Marretje Schoenmaker08-08-1890 15-06-1971 80   HB09 
Neeltje Schoenmaker29-11-1924 16-03-2007 82 Groot  FE07 
Nicolaas Schoenmaker05-08-1887 14-07-1963 75 Korver  FC12 
Nico Schoenmeker27-12-1951 27-03-1962 10   HB11 
A.W. Scholte13-05-1903 29-08-1983 80 Schaick  III16 
Adriana Johanna Scholte18-11-1893 15-11-1989 95 Eijk *Vinkeveen en Waverveen Geruimd (T21-1) 
Gerardus Anthonius (Gert) Scholte31-10-1930 28-03-2013 82 Vis *Abcoude +Amstelveen 804 
Riek Scholte05-12-1933 06-02-2013 79 Haak  II-09 
Emmy Scholten27-07-1939 26-11-2002 63 Jeanson  825 
Theo Scholten01-06-1934 29-04-1993 58   R05 
Frans Scholtens05-02-1940 05-10-1999 59   II-14 
Geertje Schook06-10-1917 07-05-1964 46 Peppel  HB08 
Theo C. Schoonderwal16-02-1920 29-06-1986 66 Sluijk  O23 
Maria Benardina Johanna Augusta (Maaike) Schopman¹)     159 
Maria Catharina Ludwina (Rie) van der Schot04-10-1929 25-04-2012 82 Koot  809 
Franz Carl Schoute29-03-1930 31-01-2008 77 Baerends *Zaandijk +Vinkeveen 827 
Hendrica van Schouten06-02-1917 26-09-1994 77 Kats *Amsterdam +Ouderkerk a/d Amstel III05 
Joostje Schouten 021964    DA09-3 
Tiny Schouten25-05-1942 28-04-2010 67   O20 
Peter Leendert Schram30-06-1922 07-06-1994 71 Doesburg  I--07 
Annie Schram (Pepping)16-01-1929 20-05-2000 71 Baltissen  III34 
Nicolaas Gerardus (Nic) Schrama15-10-1925 30-09-2005 79  *Voorschoten +Abcoude 819 
Wilhelmus Johannes Schrama20-09-1920 20-10-1999 79 Gruijters  T03-04 
Lambertus Pieter Bernard Schuck21-07-1931 17-04-1998 66   Geruimd (T32-2) 
Herman Schuiveling27-06-1882 10-01-1965 82 Klip  DA11-2 
Herman Schuiveling 071965    DA09-1 
Willemijntje Johanna Schuiveling24-03-1924 19-10-2011 87 Hartogh  P02 
Getrud Maria Susanna Schulte29-01-1924 19-08-2003 79 Lievers  I15 
Mima Charlotte Schuran27-01-1907 29-06-1989 82   CA09 
Anna Catharina Schutte25-09-1917 28-02-1991 73 Coerse  P10 
Maarten Evert (Mark) Schuurman27-08-1973 28-12-2007 34   329 
Maria Brigitta Schweeren06-12-1896 08-01-2000 103 Engel  Geruimd (III32) 
Catharina Beatrix Wilhelmina Segers 04-2006    Geruimd (507-1) 
Dorothea Francisca Sophia Sengers07-02-1921 27-08-1974 53 Jansen  V18 
Elisabeth Hillegonda van Sevenhoven15-03-1912 24-04-2004 92 Griffioen *Wilnis +Kamerik CB04 
Ida Grietje van Sevenhoven22-03-1903 21-10-1992 89 Griffioen *Wilnis +Abcoude Q12 
Eva Siebers28-04-1940 26-12-1981 41 Froonhof Hier (her)begraven op 03-12-20 Ju13-A4 
Bep Sierat08-04-1926 20-08-2016 90 Erwich  NIS-A4.4 
Loek Tjan Simthong15-06-1926 13-12-1996 70 Bosch De mensen van voorbij zij blijven in ons leven Geruimd (III24) 
Leentje Arentje (Lenie) van Sintmaartensdijk¹)     654-OVE 
Stijntje Slager30-06-1909 18-03-1988 78 Janssen  U14 
Jannetje Slagt05-08-1865 10-11-1945 80 Aaftink  EC11 
Hendrik Slijter16-06-1838 28-02-1931 92 Boonacker  EA05 
Hendrika Wilhelmina van Slooten25-01-1918 30-04-2002 84 Silwa  W09 
M.M.C.M. Sloothaak22-09-1903 15-08-1989 85 Buisman  W29 
Adriana Catharina (Sjaan) Sluijk07-05-1927 17-01-2008 80 Schoonderwal  O23 
Cornelis Sluijk06-02-1913 13-03-1988 75   HC04 
Gerrit Sluijk01-09-1881 25-01-1967 85 Moen  HC04 
Gijsbertus (Gijs) Sluijk14-01-1924 20-04-1998 74   GF04-1 
Anna Charlotte Sluijter23-12-1867 25-03-1953 85   EA05 
Johanna Hendrica Sluijter03-02-1917 14-12-1986 69 Snelderwaard  X35 
Jantiena van Sluis15-03-1913 13-07-1973 60 Rozeboom  DD03 
Louis Jan Smeenk06-12-1914 01-05-1990 75   Geruimd (GA11-2) 
Gerard Smit28-03-1918 14-01-1988 69 Monster *Sliedrecht +Rotterdam O09 
Gerda Simone Smit23-04-1923 18-10-2009 86 Heitink +Duivendrecht 829 
Trientje Grietje Smit¹)     M12 
Willem Hendrik Smit01-07-1819 31-01-188?    AD03 
Wouter Smit16-01-1926 27-09-1997 71 Verheem  CD01 
Annetje Fenna (Ans) Smit Duijzentkunst26-08-1915 02-10-1996 81 Beurs  Geruimd (I--33) 
Anna C. Smits09-05-1909 15-11-1988 79 Mallander  Geruimd (M19-1) 
Simon Hendrikus Cornelis Smits15-06-1921 04-02-1975 53  *Leiden +Amsterdam (schilder pseudoniem Simon Erb) I13 
Hendrik Smuling18-01-1832 18-01-1917 85   BC05 
Aleida Snapper1874 08-07-1940 66 Hoogenhout †Amsterdam DA04-2 
Frederika Snaterse01-09-1958 09-09-2001 43 Vliet  Geruimd (416-2) 
Thea Sneijders11-08-1940 06-04-1991 50 Hak  T08 
Hendricus Snelderwaard07-01-1906 04-02-1984 78 Sluijter  X35 
Bep Snoek05-10-1938 26-01-2015 76   512-2 
Elisabeth Cunera Snoek09-10-1914 10-07-1988 73 Pouw  S14 
Els Snoek02-07-1946 03-09-1997 51 Moojen  V24 
Herman Snoek07-06-1904 21-04-1976 71   V24 
Jacobus G. (Jaap) Snoek21-05-1896 06-11-1979 83 Kuijper  Geruimd (X07-1) 
Jan Snoek05-05-1918 09-10-1996 78 Blauwhoff  II-35 
Wilhelmus Hendrikus Vincentius (Wim) Snoek19-07-1940 19-02-2015 74   638 
Willem van der Snoek18-06-1866 02-07-1932 66 Verhoef  EA06 
Bregje Bab Annie Soethout27-01-1940 03-06-1998 58 Vedder  CC01 
Louis van Son22-05-1922 27-01-1986 63   W13 
Aagtje Antje Aberina (Agaath) Sorber¹)     T17-PT/V17 
Maria Spaan21-08-1924 02-11-1969 45 Hartog  CA10 
Joh.Ger. Sparke06-12-1828 13-04-1896 67   BA05 
Maria Jac. Sparke01-08-1830 21-01-1908 77 Oosterbaan  BA05 
Everdina Eeltje Spelt02-10-1930 02-07-2006 75 Nagel  347 
Reijertje Spelt03-02-1892 04-09-1972 80 Gijsen  ED10 
Jannigje van Spengen25-09-1891 06-03-1987 95 Haan  FC06 
Jan Spierdijk04-10-1919 10-02-1997 77   Geruimd (I--35) 
Cees Spijker14-03-1929 13-09-1992 63 Jong  GD08 
Johanna Elsje (Els) Spijker07-10-1923 06-09-2009 85 Katee  NIS-A3.4 
Koos Spitse28-06-1938 06-10-2012 74 Kol  563-RKE 
E. (Evert) Spoelder18-11-1924 17-01-2013 88 Broekmeyer  455 
Margot Spoor1951 30-08-1997 46   GD03 
Arie Spreij08-07-1921 17-02-1980 58 Boone  J02 
Jacob Spreij16-08-1892 05-10-1934 42   BE12 
Neeltje Spruijt21-07-1910 16-05-1997 86 Beusekom  L12 
Toby van der Staaij07-11-1942 01-02-2012 69 Ridders  X25 
Jacobus Staal04-02-1914 26-04-1998 84 Pijper  O12 
Dien Stallman17-02-1944 23-04-2014 70 Reker  635 
Cornelia Johanna Christina van der Steen19-12-1909 28-08-1979 69 Bon  V01 
Johannes Anthonius (Jan) Steen13-06-1932 25-04-2002 69 Meerman  II-07 
Petrus Steen 071963    DA08-1 
Johanna van Steenacker 23-01-1978  Pape  CB06 
Ferry Steenbergen06-05-1931 26-11-1980 49 Visser  V11 
Johannes Cornelis Steenbergen27-09-1899 16-01-1984 84 Boekweit  W01 
C.P. Steenvoorden21-10-1907 10-11-1987 80 Payralbe  W08 
Johanna Steunenberg20-03-1868 03-12-1944 76 Bomans  CA11 
Jan Stolker12-04-1925 16-08-2006 81   R13 
Wilhelmus Arnoldus Petrus Stootman26-01-1934 07-04-1988 54 Vermolen +Den Haag +Abcoude N10 
Diewerke Stoppels07-04-1855 03-09-1911 56 Bijlsma *Appingedam +Amsterdam AA04 
Hermanus Stork31-08-1912 15-12-1987 75 Vliet  O07 
Pieter Willem Storm22-10-1898 31-05-1957 58 Gent  FC02 
Dion Benji van Straaten22-09-1993 17-02-1997   III25 
Hans Straver07-10-1925 27-02-1987 61 Schaick  R03 
Corstiaantje Strijdlaan 051924    Geruimd (DA02-2) 
Rijk Strijland 041951    DA07-3 
Johannes Hendricus Stronkhorst01-12-1900 28-11-2001 100   EB07 
Niesje Stronkhorst04-07-1914 21-02-2005 90   EB07 
Willem Stronkhorst05-07-1878 22-11-1944 66 Kreuningen  EB07 
Lena Wilhelmina Strubbe19-04-1919 18-01-2012 92 Kroon  CC06 
Willemke Stuiver09-05-1909 14-11-1988 79 Jong  HC08 
Sanja Sudmeijer29-09-1935 13-08-2011 75  +Abcoude 462 
Theresia Wilhelmina Maria Suijs18-06-1924 10-02-2006 81 Poll  II-27 
Jan Sukkel18-11-1904 03-02-1996 91 Es  Geruimd (O11) 
Frederik (Fred) van Swaaningen27-08-1952 15-01-2011 58   321-2 
Maria Wilhelmina Swagers01-03-1855 09-04-1940 85 Moen *Utrecht AC03 
Jan Swart16-10-1889 24-04-1965 75 Koeleman  CB01 
Gerardus Rudolph (Suup) Swildens08-04-1931 14-07-2016 85 Verdurmen  158-OVE 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact