Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Kerkhof St. Martinuskerk (Gem. Montferland)
Adres:St. Jansgildestraat 56 7037AX Beek

Persoonslijst

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Henricus Bernard Georgius Sanders30-04-1923 31-08-2008 85 Winkel  Blok 1 C11 
Grada J. Schenning27-04-1890 03-08-1984 94 Aaldering geruimd Blok 2 B12 
Henk Schenning19-10-1933 01-09-1997 63   Urn A05 
Wilhelmus J. Schenning03-06-1901 08-11-1980 79 Tiemessen geruimd Blok 2 C09 
Bennie Schepers23-07-1959 30-05-1995 35 Derksen geruimd Blok 1 F11 
Antonius B. Schlief16-01-1910 02-10-1980 70 Hageman  Blok 1 L04 
Margaretha A. T. Schlief31-07-1914 13-06-2000 85 Putman  Blok 1 G15-16 
Arnoldus Scholten02-12-1882 25-12-1950 68 Berentsen  Blok 2 G03 
Bernardus J. Scholten03-05-1911 23-10-1984 73 Wigman  Blok 2 G03 
Engelina Scholten30-03-1886 06-04-1956 70 Zweden  Blok 2 L16 
Johanna Scholten28-12-1887 10-01-1968 80 Zweden geruimd Blok 2 K09 
Cäcilia Johanna Luise (Cilie) Scholz29-07-1910 20-02-2001 90 Spliethof  Blok 1 U02 
Hedwig Scholz08-01-1891 18-05-1968 77   Blok 1 R01 
Ludovicus Schrama11-08-1895 22-10-1984 89  geruimd Blok 1 C08 
Arnold van Schriek13-06-1912 15-04-1996 83 Hendriksen  Blok 2 G02 
Hendrikus Gerhardus van Schriek06-02-1904 15-07-1965 61 Bolck  Blok 2 D07 
Jan van Schriek21-02-1935 04-01-2013 77 Keurntjes  Urn C09 
Johanna Schuurman08-09-1909 01-06-2003 93 Heusingveld  Blok 2 N11 
Ben Schwack03-11-1913 17-04-1990 76 Dieker  Blok 4 O01 
E. Seegers15-09-1908 17-03-1980 71 Volkers geruimd Blok 4 M09 
Johannes E. Seegers15-09-1899 01-01-1960 60 Steur  Blok 2 J18 
G. W. Sellers 13-03-1943   Navigator (bomber) Royal Canadian Air Force Blok 4 O12 
Annie Siebes18-08-1941 12-07-1996 54 Peters  Blok 2 K05 
P. H. Skinner1921 12-03-1943 21  Flight Sergeant Observer Royal N.Z. Air Force Blok 4 O11 
Anna M. Slakhorst24-07-1904 04-04-1973 68 Volman geruimd Blok 2 K12 
Berendina Wilhelmina Sliepenbeek09-02-1853 06-05-1949 96 Reijers  Blok 1 U04-05 
Jozefina A. Sloot04-03-1919 27-02-2004 84 Gendt  Blok 1 C15 
Marietje Sloot04-05-1917 19-02-2013 95 Kluitman  Blok 1 i17 
Mientje Sloot¹)     Urn C08 
Willy Sloot07-01-1915 22-08-1995 80 Looyschelder  Urn A03 
W. M. Slutter03-06-1893 16-10-1980 87 Delleman geruimd Blok 2 N01 
Wilhelmina Maria Slutter17-05-1920 26-02-1993 72 Gerritsen  Blok 1 D13 
Wilhelmina Maria Slütter18-12-1876 19-12-1951 75 Berndsen  Blok 1 F13-14 
Theodora M. M. Smink10-11-1911 18-05-1984 72 Winkel  Blok 1 E15 
Joseph Smit12-07-1922 19-05-1992 69 Stroet  Blok 1 U09 
Ria Smit12-09-1948 19-10-2008 60 Bloemberg  Blok 3 D01 
Engelien Snelting31-07-1956 25-11-2016 60 Rosendaal  Blok 2 H20 
Hendricus Snelting16-06-1892 14-05-1947 54 Hoksbergen  Blok 2 J10 
Antonius Soeter01-09-1883 03-01-1979 95 Verhoeven  Blok 2 C14 
Hermanus Soeter25-04-1909 22-10-1998 89 Derksen  Blok 2 M15 
Johanna Soeter22-01-1879 05-02-1961 82  geruimd Blok 2 N06 
Anneke Span02-06-1930 19-12-2014 84 Beening  Blok 1 K05 
Eduard Span28-11-1930 06-02-1975 44 Zweden geruimd Blok 4 L05 
Erik Span26-11-1962 23-07-1964  Fam. Span-Zweden (geruimd) Blok 3 G02 
Hendrikus J. Span16-02-1895 17-09-1957 62 Rutten geruimd Blok 2 L03 
Christina Speet21-11-1914 08-06-1977 62 Wensink  Blok 4 O06 
Arnold Spliethof21-11-1899 1924 24   Blok 1 U02 
Cornelis Spliethof04-10-1906 1924 17   Blok 1 U02 
Henri Spliethof05-10-1908 1979 70 Scholz  Blok 1 U02 
Jo Spliethof25-03-1912    76 jaar Blok 1 U02 
Jozi Spliethof11-06-1935 23-08-1980 45 Tangelder  Blok 1 S03 
Theo Spliethof1911 1911   Blok 1 U02 
Theodorus Spliethof05-08-1868 1942 73 Rietmeijer  Blok 1 U02 
Wilh. Spliethof1915 1917   Blok 1 U02 
Wim Spliethof22-08-1904    74 jaar Blok 1 U02 
Diny Splitthoff03-09-1963 22-01-2007 43 Westerop  Urn B09 
F. Splitthoff20-11-1952 18-01-1975 22  geruimd Blok 4 M03 
Johann F. Splitthoff26-11-1902 17-06-1984 81 Klaassen  Blok 4 N13 
Josephina E.M. Staring08-12-1930 30-11-1993 62 Hendriksen  Blok 3 A07 
A. Stegerhütte26-04-1887 11-12-1980 93 Foortjes geruimd Blok 3 E09 
Johanna M. Steintjes13-08-1884 19-07-1966 81 Loon  Blok 1 F02-03 
Wilhelmina M. Steur09-12-1909 08-01-1946 36 Seegers  Blok 2 J18 
Anna M. Stevens12-10-1895 21-03-1981 85 Franken geruimd Blok 2 F21 
Berendina C. Stevens12-09-1912 30-08-1991 78 Bolck  Blok 2 M09 
Christina B. Stevens18-12-1916 23-09-1992 75 Hermsen  Blok 1 Q03 
Cornelis Stevens26-03-1926 03-11-2009 83 Pasman  Blok 2 G18 
Cornelis Stevens26-03-1926 03-11-2009 83 Pasman  Blok 2 G19 
Cornelis W. Stevens04-02-1911 26-03-1982 71   Blok 1 O04 
Gerharda Stevens20-10-1887 02-07-1968 80 Hermsen  Blok 3 C03 
Gerhardus Stevens29-11-1891 14-05-1972 80 Verstegen geruimd Blok 2 G19 
Hermanus G. Stevens09-06-1907 18-04-1984 76 Thuis  Blok 1 O03 
Maria J. Stevens04-03-1901 28-03-1952 51 Bolck geruimd Blok 2 i16 
Albert Stienissen     Blok 1 E19-20 
Albertus Stienissen21-10-1897 04-12-1958 61 Neijenhuis  Blok 1 E19-20 
Engelbertha M. Stienissen29-03-1922 02-03-2003 80   Blok 2 J18 
Gerhardus Christiaan Theodorus (Gerrit) Stienissen25-12-1928 23-05-2001 72 Vos  Blok 1 E21 
Hendrik Stienissen¹)     Blok 1 V11 
Henk Stienissen27-04-1930 02-08-1994 64 Lammers geruimd Urn B03 
Til Stienissen10-04-1937 31-07-2013 76 Meijer  Urn A06 
Freddie Stinissen¹)     Blok 2 E14 
Johanna B. Stinissen28-05-1903 18-01-1992 88 Pollmann geruimd Blok 3 A05 
Johannes Hendrikus Stinissen24-01-1910 03-09-1990 80 Balduk  Blok 2 J15 
Johannes Wilhelmus Stinissen12-04-1941 08-02-1992 50   Blok 2 J14 
Annie Straub29-07-1935 12-01-2001 65 Visser  Blok 2 K18 
Dinie Strijtveen14-06-1933 15-06-1999 66 Reijers  Blok 1 Q01-01a 
Mienneke Stroet15-09-1920 29-04-2008 87 Smit  Blok 1 U09 
Wilhelmus Th. Sweers28-03-1904 04-04-1987 83 Kleypahs  Blok 1 F17 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies