Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Musselkanaal Floralaan
Adres:Floralaan Musselkanaal

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Geertruida Saadhoff21-12-1899 25-01-1972 72 Oosting  BXII-005 
Geert Sagel20-07-1892 31-07-1956 64 Waarheid  HIII-004 
Annechien Salomons27-07-1882 22-02-1941 58 Munneke  XVI-002 
Roelfiena Annechiena Salomons10-04-1867 29-01-1948 80 Kort  XVIIII-013 
Wennechien Salomons15-06-1877 03-05-1945 67 Tuin  HVIII-014 
Anna Sander14-09-1915 16-04-2002 86 Siepel  OII-013 
Jacob Sander23-09-1918 31-07-1977 58 Weggemans  CII-006 
Jantje Sander28-08-1876 15-11-1960 84 Olthof  JI-013 
Engelina Sanders26-11-1924 27-04-2014 89 Moorlag  GI-002 
Grietje Sanders17-11-1874 07-06-1965 90 Mulder  QII-002 
Jacob Sanders29-03-1878 10-02-1948 69 Landegge  JII-002 
Jantina Sanders03-06-1886 10-03-1971 84 Dijken  UI-004 
Roelfien Sanders10-11-1895 29-05-1962 66 Pathuis  OIV-013 
Annechien Santing18-04-1917 20-10-2009 92 Olthof  BIV-001 
Rika Santing09-10-1881 15-03-1966 84 Wit  DXV-002 
Berend Schaap06-08-1864 22-04-1930 65 Ots  JVII-005 
Harmanna Schaap16-09-1882 21-04-1973 90 Verwer  RII-003 
Riko Gezinus Schaap28-11-1900 06-04-1957 56 Buisman  HII-003 
Eelje Scheepstra07-03-1885 13-01-1963 77 Bakker  VI-014 
Engelina Scheerhoorn15-05-1871 06-10-1957 86 Smit  WVI-005 
Alida Scheltens17-01-1897 18-04-1926 29 Molema  JVIII-004 
Gerard Dirk Schenkel20-05-1928 30-09-1993 65 Tolenaars  BIII-005 
Aaltje Scheper11-11-1920 20-08-2005 84 Goeree  LIV-018 
Ellechie Scheper18-10-1938 23-05-1945  Dv Harm Scheper en Egbertje Veldman HIV-012 
Jacob Willem Scheper21-03-1972 04-11-1982 10   PI-017 
Jan Scheper28-06-1897 06-11-1970 73 Wiendels  BXIII-003 
Jantje Zwaantina Scheper12-07-1949 27-11-2006 57 Prins  LIV-002 
Willem Scheper13-07-1888 26-06-1971 82 Hummel  BXIII-001 
Hendrik Jans Schepers03-08-1939 12-09-1941  Zv Hendrik Schepers en Lammechina Deen GX-001 
Hinderkien Schepers05-09-1895 21-10-1987 92 Stratingh  DIII-001 
Hendrik Schiphuis18-05-1898 27-05-1964 66 Baas  RI-004 
Jurrien Schiphuis31-01-1926 09-10-1984 58 Kate  RI-006 
Foktje Schipper20-09-1851 30-05-1912 60 Ritsema  XX-006 
Henderkien Schipper28-05-1911 08-11-1969 58 Dijken  CIV-013 
Jacob Schipper10-07-1931 09-07-2016 84 Ratering  FII-011 
Jan Schipper27-01-1930 02-01-1987 56   OII-001 
Antoon Schlimbach23-05-1918 26-05-2000 82 Schiphuis  YII-007 
Johanna Schmaal21-03-1900 16-11-1988 88 Smit  FII-006 
Elisabeth Schmidt16-02-1859 09-11-1924 65 Veldkamp  JII-010 
Eppo Schmidt04-03-1899 12-08-1945 46 Visser  HII-010 
Willemina Schmidt21-04-1897 21-07-1951 54 Prummel  KI-042 
Frederik Wilhelm Schnitger28-06-1857 19-01-1943 85 Gelms  HVII-014 
Dina Schoenmaker11-06-1944 14-12-1991 47 Hofstra  BVI-006 
Geert Schoenmaker23-03-1921 14-12-1984 63 Tolner  RII-004 
Geertje Schoenmaker17-02-1926 05-11-2005 79 Klompmakers  LIV-014 
Jan Schoenmaker¹)     GIV-005 
Janna Schoenmaker17-01-1914 04-11-2001 87 Brouwer  OI-002 
Trijntje Schoenmaker06-10-1929 08-12-2016 87 Laan  BVII-003 
Arend Scholtens22-02-1919 23-04-1961 42 Groenewold  DVIIII-003 
Freerktje Scholtens26-05-1924 16-11-1990 66 Raap  BVIII-001 
Anna Gezina Schomaker18-08-1881 23-01-1943 61 Smit  HV-013 
Betty Schomaker20-07-1910 10-01-1935 24  Dv Lambertus Schomaker en Angenita Schuur JVII-003 
Frits Schomaker05-10-1907 03-09-1945 37  Zv Lambertus Schomaker en Angenita Schuur JVII-004 
Johanna Jozefina Schomaker02-01-1906 23-05-1930 24  Dv Lambertus Schomaker en Angenita Schuur JVII-002 
Lambertus Schomaker12-06-1887 17-12-1948 61 Schuur  VI-004 
Hesseltje Schoonbeek25-04-1917 28-06-2001 84 Buntjer  BVII-010 
Klaartje Schoonbeek28-10-1912 16-12-1970 58 Bartelds  BXV-001 
Harm Schot01-01-1865 19-11-1938 73 Bakker  XVI-006 
Jan Schot01-06-1894 10-08-1945 51 Rademaker  VIII-007 
Hennie Schrage24-06-1933 10-01-2006 72 Koorn  YI-028 
Louwine Schreuder13-01-1891 11-10-1963 72 Vos  DXV-001 
Renger Schreuder11-03-1911 09-10-1975 64 Lenting  NI-001 
Hillie Schuiling06-05-1927 11-06-2002 75 Kosmeier  MI-016 
Etsko Schuitema17-03-1908 28-03-1946 38  Zv Berend W. Schuitema en Geerdina A. R. Bossinga VI-012 
Jan Schuringa13-12-1902 14-08-1975 72 Bekkering  OI-006 
Jan Schuringa02-01-1881 22-02-1962 81 Prummel  KI-032 
Albertus Schut22-01-1896 17-03-1964 68 Beilen  QI-003 
Eltje Schut08-09-1885 23-06-1961 75 Mulder  HII-012 
Janna Schut24-11-1845 10-08-1916 70 Everhardus  XIII-005 
Angenita Schuur24-08-1886 10-12-1958 72 Schomaker  VI-004 
Arent Schuurman06-02-1911 30-01-1973 61 Wever  CIII-004 
Elisabeth Schuurman08-07-1923 26-11-2012 89 Ketelaar  DII-006 
Helena Schuurman27-01-1885 03-05-1968 83 Vriezema  HIII-016 
Lukas Schuurman28-07-1856 14-02-1940 83 Spier  HVII-006 
Marieke Schwennen28-01-1957 07-08-2011 54   LII-006 
Arnd Seinen26-04-1895 06-10-1969 74 Kielema  CIV-014 
Andreas Selders08-11-1879 15-12-1954 75 Meems  UI-003 
Tjakiena Selders16-12-1876 29-09-1947 70 Jonge  UVIII-006 
Ankelina Sennema06-05-1878 30-12-1968 90 Kok  UV-003 
Foekina Sennema30-12-1876 18-12-1958 81 Vinne  UIII-008 
Geert Sennema09-10-1883 11-01-1949 65 Bloem  UVIIII-002 
Sietse Sennema11-03-1888 13-01-1934 45 Meems  HVIII-009 
Geesje Shute22-05-1891 07-07-1968 77 Deen  DXI-001 
Jacco Siegers12-09-1996 10-02-2013 16   LI-008 
Henderika Siepel16-10-1916 28-04-1981 64  Dv Paulus Siepel en Grietje Smid NX-007 
Johannes Siepel05-05-1917 04-08-2014 97 Sander  OII-013 
Trientje Siersema25-12-1874 25-05-1953 78 Plaggenborg  UVI-005 
Rinse Siesling13-06-1870 02-08-1935 65 Steringa  HVIII-003 
Gerrit Jan Sijkens13-04-1900 23-03-1978 77   CI-019 
Rikelina Gezina Sijkens26-08-1895 23-12-1982 87   CI-019 
Klaas Melle Sikkens10-01-1930 01-12-1942 12  Zv Melle Sikkens en Jantina Geerdina Wessels WVIIII-005 
Afien Sissing17-06-1909 22-04-1996 86 Meinderts  BII-001 
Ellechien Slagter11-10-1914 12-07-1987 72 Bakker  FII-002 
Geert Sligter05-08-1928 10-01-2004 75 Koster  LV-012 
Jan Sligter22-07-1895 01-05-1980 84 Suk  CIII-014 
Jantje Sligter26-12-1868 07-08-1947 78 Sligter  VIV-001 
Lammert Sligter22-07-1867 13-07-1943 75 Sligter  VIV-001 
Janny Slijm20-01-1943 27-10-2010 67 Blaauw  LII-012 
Beno Slim23-05-1940 22-08-2009 69 Ruiter  LIII-007 
Bouwina Gerrechiena Slim10-12-1903 02-03-1982 78  Dv Hendrik Slim en Marianne Bots OIII-013 
Hendrik Slim29-11-1864 26-04-1944 79 Bots  XVIIII-009 
Hester Slim10-11-1891 20-12-1965 74 Prummel  KI-031 
Meerten Slim25-03-1893 12-09-1975 82  Zv Hendrik Slim en Marianne Bots OIII-014 
Boelo van der Sluis25-05-1929 26-04-1974 44 Bunk  BXI-009 
Hennie van der Sluis29-09-1962 24-05-2016 53   GIII-008 
Jantje van der Sluis24-06-1907 01-07-1967 60 Wittering  NVIIII-001 
Nijsien Smalbil20-08-1886 03-12-1966 80 Berg  OIV-010 
Mariena Titia Smallegange11-02-1917 01-07-1984 67   NII-004 
Grietje Smallenbroek30-12-1897 06-03-1974 76 Mulder  VI-018 
Jantje Smid25-05-1889 21-06-1918 29 Moesker  JII-013 
Johanna Alberdina Smid06-04-1906 20-09-2002 96 Wolters  CIV-010 
Luitje Smiilde18-04-1957 10-06-1972 15  Zv G.H. Smilde en A. Jansen BXII-010 
Albert Smilde03-05-1898 20-10-1973 75 Meinders  BXI-008 
Albert Smilde02-05-1956 10-02-2013 56 Hensens  SII-002 
Geert Hindrik Smilde03-03-1931 22-04-2001 70   MII-012 
Albert (Appie) Smit02-05-1931 15-09-2009 78 Karel  TI-017 
Alida Margrieta Smit18-06-1865 05-02-1904 38 Corzaan  XIV-011 
Annechina Alberdina Smit28-12-1899 10-07-1981 81 Stik  DVIIII-004 
Antje Smit28-03-1929 29-10-1997 68   AII-006 
Geert Smit05-10-1937 10-09-2013 75 Grave  MIII-010 
Gerrit Smit21-08-1888 15-08-1954 65 Nieveen  UII-001 
Gerritdina Wilhelmina Smit07-01-1894 18-08-1946 52   VIV-013 
Goziena Smit22-08-1891 08-02-1989 97 Aalders  UIII-007 
Henderika Martha Smit27-07-1921 01-06-2013 91 Munneke  XVI-004 
Hendrik Smit13-10-1865 24-05-1944 78 Scheerhoorn  WVI-005 
Hendrik Smit31-03-1892 19-08-1976 84 Koorn  OI-007 
Hendrik Smit02-02-1894 13-05-1955 61 Staal  GI-010 
Hendrik Smit09-12-1896 16-05-1986 89 Schmaal  FII-006 
Jan Smit19-05-1901 22-09-1984 83 Rubingh  GV-001 
Jan Smit06-11-1924 24-11-1998 74 Beens  AI-010 
Jan Smit14-12-1932 31-10-2008 75   TI-011 
Jannes Smit27-06-1944 05-03-2004 59 Tempel  LV-008 
Jantje Smit10-08-1907 15-01-1993 85 Huizinga  BVIIII-006 
Jantje Klaassiena Smit25-10-1912 25-01-1997 84 Kiewiet  OIV-007 
Kasper Nanne Smit01-03-1913 02-11-2006 93 Zweep  BVIIII-004 
Klaas Jan Smit02-03-1917 15-12-1976 59 Tol  CII-010 
Kornelis Smit06-06-1910 22-10-1974 64 Post  OII-003 
Lammert Smit08-04-1859 31-01-1940 80 Zoet  HVI-014 
Maria Smit01-12-1913 12-04-2000 86 Komdeur  BI-002 
Peter Smit16-02-1948 14-12-1963 15   VII-013 
Pieter Smit03-08-1880 13-08-1956 76 Kosmeijer  HIII-003 
Pieter Smit03-11-1923 15-10-2011 87 Rubingh  LII-002 
Reinder Smit04-11-1892 26-12-1960 68 Kort  QV-002 
Rika Smit15-02-1889 07-02-1984 94 Jonge  QII-004 
Sibbina Smit25-10-1914 31-10-1987 73 Vries/hamminga  UI-009 
Tinie Smit09-03-1918 13-06-1997 79   AII-015 
Trientje Smit17-08-1962 20-07-1964  Dv Egbert Smit en Frederika Hanouwer PI-007 
Willem Smit30-09-1898 26-12-1981 83 Bosklopper  NIV-007 
Willem Smit08-07-1921 08-04-2000 78 Uchtman  AI-009 
Willem Smit16-05-1931 03-02-1991 59   BVIII-008 
Albert Smith27-12-1930 28-10-2005 74   LIV-015 
Geert Smith03-09-1918 26-08-2002 83 Knigge  BVI-007 
Grietje Smith24-06-1921 09-09-1967 46 Borgh  DXIV-004 
Hendrikus Smith14-07-1917 18-01-2005 87 Geertsema  LV-013 
Jan Smith27-01-1908 16-07-1968 60 Nieboer  OIII-007 
Jan Smith16-10-1870 27-09-1945 74 Gelms  HIV-010 
Jantje Smith¹)     HIV-005 
Janna Hendrika (Janny) Smits11-12-1932 09-12-1950 17  Dv Cornelis H. Smits en Grietina A. de Boer UV-004 
Maria Snijder19-01-1907 05-08-1991 84 Huiting  NIII-004 
Anna Snitjer03-12-1901 02-01-1960 58 Reintsema  QVI-006 
Klaas Snitjer13-09-1877 21-09-1955 78  Haken HIV-004 
Allerdina Soenveld02-05-1885 15-03-1969 83 Bellinga  JIII-005 
Hillechiena Soenveld16-07-1882 14-03-1963 80 Sissing  DVII-006 
Anna Geertrui Jacoba Soetekou22-09-1840 19-01-1922 81 Boerhave  XV-019 
Gijsbert Johannes Soetekou16-02-1809 11-04-1900 91 Fennema  XV-020 
Egbert Sol06-05-1891 18-11-1977 86 Timmer  QIII-002 
Jantina Sofia Sol26-10-1925 07-01-1998 72 Lubberink  AI-018 
Teunis Sol08-08-1927 28-06-1993 65 Wierenga  BIII-007 
Anna Maria Wilhelmina Spanjaard06-11-1922 03-07-2006 83 Knevelbaard  BXII-013 
Dina Specken25-06-1957 19-11-2012 55   SII-003 
Johannes Hinderijkus Specken08-08-1920 30-06-1964 43 Swart  DV-002 
Grietje Speelman06-08-1892 21-01-1958 65 Emming  VIII-013 
Hendrik Speelman25-01-1924 06-02-1992 68   BVI-004 
Anna Gezina (Siny) Spekken28-08-1939 09-04-2013 73 Lang  TI-007 
David Lambert (David) Spekken17-06-1946 22-06-1946  Zv Theodorus Spekken en Anna Gezina Schomaker VIV-011 
Johanna Jozefina (Anneke) Spekken31-12-1944 06-01-1945  Dv Theodorus Spekken en Anna Gezina Schomaker VIV-011 
Albert Johannes Spelde13-02-1909 17-09-1971 62 Wilken  BXII-004 
Geert Spelde17-02-1940 19-08-1965 25  Zv Albert Johannes Spelde en Harmina Wilken DIV-002 
Jan Spelde27-06-1936 24-12-1986 50 Egberink  NI-009 
Klaas Spelde15-06-1937 24-01-1969 31 Vellinger  DI-002 
Maria Helena Spier15-07-1865 17-04-1938 72 Schuurman  HVII-007 
Berendtje Spijker06-11-1871 08-01-1934 62 Meijer  HVIII-010 
Geertje Spijker22-03-1867 30-01-1945 77 Kielema  WV-003 
Harmina Spijker21-06-1875 21-08-1945 70 Meijer  WV-002 
Henderika Sportel13-02-1889 10-10-1964 75 Meinen  VI-003 
Antje Spreen02-03-1887 17-11-1949 62 Jonker  KI-008 
Antje Jantine Hendrike (Annie) Spreen22-04-1895 04-03-1970 74 Tuinema  SI-003 
Jacob Spreen30-04-1859 19-09-1932 73 Jonker  KI-002 
Jantina Spreen21-03-1896 30-05-1965 69 Tjabbes  KI-011 
Jantje Spreen01-10-1889 12-09-1971 81 Vos  KI-006 
Egbert Springelkamp06-07-1873 19-05-1952 78 Klooster  HI-007 
Hendrik Springelkamp11-02-1906 27-03-1983 77 Mik  NIII-003 
Henderika Springer27-09-1884 05-07-1979 94 Kiewiet  QVI-002 
Hendrik Springer18-08-1867 18-10-1943 76 Boukema  VII-001 
Trijntje Springer23-02-1900 11-02-1969 68 Muthert  NXI-001 
Annechien Staal13-11-1894 27-05-1992 97 Smit  GI-011 
Hiltjo Renger Starke15-02-1930 16-01-2007 76 Groenewold  LIII-023 
Jantje Henderkien Starke14-02-1943 11-08-1986 43 Oosting  EI-009 
Anna Starken05-04-1934 23-03-1994 59 Veninga  BII-003 
Hendrik Starken16-08-1891 25-07-1981 89 Benus  NV-007 
Harmannus Steenbergen25-07-1921 18-04-1996 74 Kram  AIII-009 
Trijntje Steenhuis10-05-1882 14-09-1949 67 Bergmeester  VII-002 
Willem Stel31-03-1884 07-06-1962 78 Plieger  DVII-001 
Berend Stenekes25-12-1885 25-08-1968 82 Goedkoop  OIII-005 
Geertje Steringa11-03-1873 12-01-1971 97 Siesling  HVIII-002 
Jan Stevens04-08-1950 25-03-1968 17  Zv B. Stevens en A. Lubben DI-001 
Koop Stiekel30-04-1892 25-01-1946 53  Zv Melchior Stiekel en Hinderika Oostinjer GV-003 
Jantje Stijntjes23-11-1888 24-04-1971 82 Scholtens  BXIII-008 
Aaltje Stik28-09-1896 06-12-1947 51 Dost  HIII-010 
Albertje Stik04-11-1916 11-10-1947 30 Boddé  UVIII-005 
Annechina Alberdina Stik07-05-1913 15-02-2007 93 Moorlag  BX-006 
Dirk Stik18-01-1902 04-09-1932 30 Smit  GXV-001 
Egbert Stik01-02-1893 08-03-1975 82 Ophof  UIV-007 
Hendrik Stik22-10-1876 23-12-1950 74 Kleinman/busscher  GXIV-001 
Jan Egbert Stik27-09-1921 06-07-1989 67 Knoppien  CI-020 
Willem Stik09-07-1904 29-12-2007 103 Feiken  BIII-006 
Albertje Stockmeijer01-01-1880 12-08-1931 51 Toren  XVII-008 
Lammehien Straatman05-01-1912 17-01-1995 83 Emming  DXIII-005 
Berhard Strating28-08-1913 22-04-1966 52 Scheper  DIII-002 
Geertruida Trijntje (Trui) Strating27-01-1939 15-09-2011 72   LII-004 
Hidde Strating12-09-1909 26-11-1963 54 Nijhof  DVI-007 
Jan Strating23-12-1875 05-04-1959 83 Wubs  QVII-001 
Mina Strating15-02-1901 21-01-1985 83 Medema  OIII-010 
Ebbina Stratingh08-10-1928 22-05-1978 49 Dieters  CI-017 
Eildert Remko Stratingh11-07-1920 14-06-1973 52   OII-008 
Frederik Stratingh17-12-1903 18-02-1980 76 Hemmen  CII-008 
Gezina Stratingh30-06-1878 25-07-1969 91 Boerhave  XVI-007 
Remko Stratingh03-04-1895 12-04-1966 71 Schepers  DIII-001 
Titia Struiksma14-03-1893 14-03-1971 78 Hoogerman  DI-003 
Douwe Hinderikus Stuive0611934 19-12-1998  Vos  AI-016 
Hinderikus Stuive14-05-1897 04-07-1982 85 Beens  CII-007 
Jan Stuive25-09-1904 28-06-1954 49 Wever  UV-007 
Klaas Stuive10-04-1896 06-12-1967 71 Goeree  DXIII-002 
Wiebrand Stuive14-04-1868 22-01-1945 76 Danhof  HIV-007 
Fennechien Stutvoet05-06-1866 26-03-1940 73 Graver  HVI-013 
Auke Stuut18-12-1885 30-06-1954 68 Bos  IiIII-005 
Jantiena Pietertje Stuut11-05-1898 11-03-1956 57 Ottens  XVIII-009 
Klaas Stuut04-04-1906 24-02-1976 69 Brouwer  OII-004 
Klasina Stuut20-05-1908 24-05-1994 86 Hummel  BII-005 
Trijntje Stuut09-02-1903 29-10-1994 91 Johannes  NIII-001 
Wantje Stuut31-07-1905 28-10-1964 59 Piening  NII-008 
Frederika Suk17-07-1901 08-04-1975 73 Kremers  TII-017 
Geert Suk10-01-1858 25-02-1945 87 Reis  VII-020 
Geertje Suk05-10-1893 27-08-1971 77 Sligter  CIII-014 
Jan Suk01-04-1891 13-07-1978 87 Koning  TII-016 
Roelfina Frederika Suk06-03-1885 27-02-1904 18  Dv Geert Suk en Gepka Reis VII-019 
Jantje Supèr06-07-1936 12-03-2016 79 Laan  BVII-002 
Lubbert Supèr¹)     GIV-016 
Margienus Supèr25-10-1915 29-06-1960 44  Zv Willem Supèr en Aaltje de Groot DX-005 
Willem Supèr06-03-1942 21-06-1987 45 Schmaal  CII-001 
Willem Supèr14-05-1888 18-07-1972 84 Groot  BXI-001 
Willem Supèr15-03-1940 18-09-1990 50 Hekman  CI-015 
Willem Supèr25-06-1913 01-07-1981 68 Heidema  NV-005 
Aukina Geertruida Swart15-02-1921 04-01-2005 83 Specken  DV-002 
Jans Swets30-10-1928 19-09-2005 76 Langer  LIV-017 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies