Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats
Adres:Hofstraat Loppersum

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Foppe Ganzeveld22-01-1879 22-03-1928 49 Abels  Oud-A21-a 
Geert Ganzeveld10-08-1871 30-03-1934 62 Toonder  Oud D10-I 
Anna Geziena Garrels10-03-1830 21-03-1897 67 Klompien  Oud F08-v 
Jakob Gast10-12-1908 12-02-1976 67 Bos  B553 
Jantje Gast04-07-1914 27-05-2004 89 Wiersema  Oud-A13-k 
KLAAS Gast16-08-1922 03-12-1951 29   Oud-A13-n 
KLAAS Gast13-06-1879 30-12-1961 82 Diepen  Oud-A13-o 
TIES Gast11-02-1910 14-04-1980 70   Oud-A13-m 
Hans Geene10-04-1952 15-08-2005 53   B852 
Eppe Albert Geenhuizen10-04-1926 17-06-1997 71 Nieborg  B844 
PAULINA Geertsema12-04-1839 22-07-1921 82 Dijkema  Oud-D9e 
PETERINA GEZINA Geertsema29-06-1856 25-06-1894 37 Glas  Oud-B12-d 
Arend Gelderloos25-02-1905 04-11-1963 58   Oud-A15-i 
Henderika Gelderloos18-02-1912 07-08-1929 17   Oud-D9k 
Hendrik Gelderloos09-05-1868 22-11-1948 80 Apol  Oud-D8j 
Janna Gelderloos14-06-1907 28-11-2005 98 Geut  A50 
Derk van Gennep11-07-1893 03-12-1974 81 Perdok  B702 
Jan van Gennep13-08-1860 21-01-1944 83 Schenkel Oud D10-G 
Jantje van Gennep01-08-1911 27-10-2000 89 Dekker  B101 
Michieltje van Gennep¹)     B75 
Neeltje van Gennep08-04-1900 28-07-1923 23   Oud D10-C 
Henderina Judik van Geuns30-08-1914 29-07-1980 65 Woldring  Oud-B19-u 
Andries Geut18-10-1880 03-03-1943 62 Ploger bron: allegroningers Oud-D7k 
Andries Geut25-01-1916 25-03-1991 75 Hogendorf  B19 
Geert Sipke Geut20-03-1910 05-10-1977 67 Gelderloos  A51 
TIJTJE Geut26-03-1914 15-11-1998 84 Oosterheerd  A55 
WILLEM Geut17-09-1846 05-12-1922 76 Vries  Oud E02-f 
Clara van Gijssel04-03-1881 07-05-1960 79 Vos  Oud-B12-u 
Everthardus Glas09-05-1880 01-07-1969 89 Kremer  B694 
Gerhard Harmen Glas05-05-1885 05-12-1984 99 Beukema  Oud-B12-e 
Gerhard Harmen Glas07-03-1816 16-02-1906 89 Boerma  Oud-B12-a 
Harmen Klaassen Glas21-06-1848 25-09-1912 64 Geertsema  Oud-B12-c 
Harmen Klaassens Glas26-11-1864 18-06-1946 81 Hofman  Oud-B10-o 
Helena Johanna Glas28-07-1881 02-06-1942 60 Muller  Oud-A4-t 
J.E. Glas06-04-1834 27-03-1923 88 Goldhoorn  Oud-C3-a 
Jan Harmens Glas16-09-1825 25-02-1902 76 Huisman  Oud-B14-a 
Joh. Glas13-09-1866 08-02-1954 87 Ritsema  Oud-C3-e 
MARTHA Glas31-03-1896 06-10-1943 47 Liefde  Oud-B14-c 
RENSINA HARMENS Glas13-10-1822 02-04-1912 89 Camphuis  Oud-B16-a 
ZWAANTJE Glas24-01-1871 17-11-1918 47 Nanninga  Oud-C3-c 
B.J. Goldhoorn28-10-1845 11-05-1928 82 Helwerda  Oud D15-e 
Fokko Goldhoorn21-10-1887 23-03-1909 21   Oud-C14-o 
Hendrik Cornelis Goldhoorn15-12-1850 10-10-1930 79   Oud-B8-n 
HINDERIKA Goldhoorn29-05-1878 01-02-1964 85   Oud-A15-e 
Jan Johannes Goldhoorn03-02-1855 18-08-1883 28   Oud D15-c 
Johan Bartelds Goldhoorn28-10-1803 23-08-1879 75 Drijver  Oud D15-a 
JOHANNES Goldhoorn17-02-1882 12-07-1957 75 Veeze  B568 
JOHANNES Goldhoorn06-03-1870 11-01-1951 80 Duursema  Oud-B13-ij 
L. Goldhoorn13-02-1842 08-03-1912 70 Glas  Oud-C3-a 
Luitje J. Goldhoorn23-02-1848 01-10-1882 34 Burema  Oud-C3-f 
PIETER Goldhoorn29-03-1860 15-02-1937 76 Huizinga  Oud-B12-ij 
TIDDE Goldhoorn13-05-1852 07-06-1927 75 Jager  Oud-B8-l 
TIEMKE PIETERS Goldhoorn30-12-1847 24-08-1920 72   Oud-B8-m 
Wildrik Goldhoorn28-10-1889 27-11-1950 61   Oud-C14-m 
Cornelia Trijntje Gort23-10-1923 12-01-1957 33 Kruyswijk  B580 
Filippine Tanneke Gort02-09-1919 24-01-2004 84 Kruyswijk  B583 
Herman Gort07-12-1886 20-01-1976 89 Stijnis  B582 
Anje Gortsema27-09-1863 18-08-1934 70 Olthof  Oud E04-o 
Trijntje Gortsema28-12-1865 18-12-1950 84 Klunder  Oud-D6a-j 
Jaap de Graaf28-09-1935 16-07-1944   Oud-C9-t 
Jantje de Graaf15-05-1876 14-05-1949 72 Bultena  Oud-A4-p 
KORNELIA WILLEMINA de Graaff31-08-1923 09-02-2013 89 Oomkes  B528 
Eiltje Alida Greven17-12-1943 20-05-1944   Oud-B5-q 
MARTHA de Grijs04-07-1855 02-01-1930 74 Slagter  Oud-D2w 
Anje Afina Groen10-12-1919 02-03-2005 85   B636 
TIDDO Groen17-03-1892 02-04-1976 84 Omta  B638 
J.H. Groenboom27-11-1814 02-02-1889 74 Knol  OuD F06-k 
TRIJNTJE Groenboom21-05-1844 10-07-1929 85 Houwing  Oud D15-i 
Anje Groenderboom1601848 03-07-1916  Engelsman  Oud-D1a 
Berendina Groenderboom22-04-1876 11-02-1960 83 Bolt  B688 
EEFKE H. Groenderboom27-08-1819 01-05-1889 69 Doorenbos  Oud F06-d 
H.E. Groenderboom25-02-1845 11-02-1910 64 Dennebos  Oud-C1-u 
TRIJNTJE Groenderboom17-10-1895 11-08-1928 32 Wieringa  Oud-D7a-u 
Eltje Jan Klaas Groendijk19-02-1956 28-12-1957   Oud-A21-e 
Fokko Groendijk01-04-1882 21-02-1928 45 Nienhuis  Oud D17-s 
PIETER Groendijk01-12-1916 24-11-1973 56 Dam  Oud-A21-g 
PIETER MARTINUS Groendijk24-06-1963 30-11-1970   Oud-A21-f 
Trijntje Willemina Groendijk05-08-1920 07-06-2010 89 Dam  Oud-A21-i 
Geert Groenveld10-02-1854 25-09-1931 77 Vos  Oud-A8-a 
Jan Hindrik Groenveld04-09-1905 13-11-1905   Oud F14-s 
PIETERKE Groenveld31-10-1918 03-09-2011 92 Velde  B879 
HELENA de Groot20-09-1924 17-04-1992 67 Jetses  B705 
Aaltina Grooten13-08-1901 04-01-1993 91 Vondel  B820 
Anna Groothuis03-11-1884 05-04-1979 94   A17 
Elizabeth Groothuis12-07-1893 03-04-1978 84   A64 
KLAAS Groothuis25-12-1861 24-11-1947 85 Vries  Oud-A14-a 
KLAAS Groothuis29-05-1855 03-03-1943 87 Bos  Oud D15-o 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact