Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Wegens onderhoud is dit weekend (22-24 oktober) de site enkele uren niet beschikbaar. Excuses voor het ongemak.
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Algemene Begraafplaats
Adres:Hofstraat Loppersum

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Arend Hiepko Sander05-04-1936 18-11-1999 63   B876 
G. Sander07-02-1853 14-01-1947 93 Esman  Oud-D9t 
Aafko Schaaphok07-11-1915 21-01-1997 81 Vos  B846 
Freerk Schaaphok07-08-1919 16-03-2012 92 Menkveld  B475 
Grietje van der Schaar13-02-1918 29-08-1991 73 Harsema  B595 
Jakob Schansker05-11-1876 22-12-1957 81 Boukema  Oud-A3-m 
KATHARINA Schansker09-10-1864 20-02-1950 85 Wijntjes  Oud-B1-w 
Franciena Johanna Scheeres19-11-1903 23-11-1997 94 Huis  B79 
Grietje Scheltens12-10-1861 21-03-1906 44 Ritsema  Oud F14-ij 
Grietje Schenkel27-05-1863 05-08-1939 76  GENNEP Oud D10-G 
HENDRIKUS Schenkel10-04-1850 28-03-1930 79 Hoogakker  Oud D10-m 
Jacoba H. Schenkel04-01-1915 04-03-1961 46 Bos  C68 
MEINDERT JAN Schenkel14-12-1823 18-03-1912 88 Nieuwenhuis  Oud D17-e 
Neeltje Schenkel07-12-1856 15-02-1928 71 Laan  Oud D12-h 
Anje Schepel20-02-1838 10-04-1915 77   Oud-C13-c 
Cornelis Schepel28-01-1833 27-07-1913 80   Oud-C13-c 
Janna Schepel03-01-1880 31-12-1952 72 Dijkema  Oud-A11-t 
Hendrika E. Scherphuis05-06-1901 17-04-1990 88 Rondhuis  B541 
Hendrik Aaldrik Schildhuis26-08-1928 28-12-2011 83 Hoiting  B519 
Antina P. Schilthuis22-01-1895 01-12-1923 28 Wiersema  Oud D12-i 
Geertje Schilthuis¹)     B193 
Hendrik Aaldrik Schilthuis17-12-1857 15-03-1922 64 Hofstee  Oud D13-l 
Gezina Schiltkamp16-07-1898 06-06-1986 87 Leggelo  A187 
HINDERICUS Schiltkamp24-03-1914 21-03-1953 38   Oud-A22-i 
KLAAS Schiltkamp13-01-1867 17-02-1956 89 Pals  Oud-A22-i 
Anna Schipper12-05-1867 08-04-1938 70 Wieringa  Oud-D2l 
Hendrik Schipper13-07-1851 01-11-1910 59 Rienks  Oud D13-g 
mARCHIEN Schipper10-05-1931 22-09-2009 78 Dam  Oud-A21-m 
Franciscus Scholl04-04-1921 21-09-1921   Oud-B19-r 
Diewerke Scholma01-01-1865 11-10-1944 79 Huis  Oud-C13-l 
Tettje Schoonveld10-11-1911 13-03-1970 58 Wals  A01 
Antje Schreuder15-12-1878 07-04-1947 68 Cohen  Oud-B14-k 
Jaaptje Schreuder05-03-1933 03-04-1981 48 Nienhuis  B25 
Gerrit Schuil01-08-1903 22-04-1980 76 Werkman  A179 
JACOBA Schuileburg23-06-1894 13-05-1918 23   Oud F13-f 
Geziena Schuilenberg13-07-1891 03-06-1968 76   B726 
Hendrik Schuilenberg01-05-1864 02-02-1967 102 Lovers  Oud-D7i 
Aaltje Schuiringa09-05-1888 19-11-1966 78   Oud-A10-d 
TETJE Schuit14-02-1900 21-12-1924 24 Deppe  Oud D12-k 
Bouktje Schuitema14-08-1920 08-05-2006 85 Haak  B224 
HINDRIKTJE Schuur16-12-1870 24-03-1943 72 Huis  Oud-C13-j 
Elizabeth Schuurman02-01-1890 27-01-1939 49 Steenhuis  Oud-C10-f 
Geziena Sebens17-06-1859 01-04-1917 57 Hartsema  OUd-C11-w 
Hendrik Sebens25-08-1849 04-04-1917 67 Wals  Oud-C11-r 
KORNELES Sebens26-09-1857 01-02-1937 79 Pathuis  Oud-C11-p 
Kornelis Hendrik Sebens0731914 15-11-1941    Oud-C12-o 
TAMMO Sebens15-02-1889 02-04-1961 72 Altink  Oud-C12-n 
MARTJE Sebes07-03-1840 26-11-1884 44 Bakker  Oud-C14-ij 
Hedzer Haaykes Sibma30-06-1859 19-12-1940 81 Wijn  Oud-B2-k 
Aaltje Siekman20-03-1915 28-10-1928 13   Oud D10-t 
Harm Siekman20-05-1889 21-04-1925 35 Slager  Oud D10-t 
Aaltje Siersema16-12-1893 19-11-1969 75 Olthof  Oud-D4j 
Annetta Kornelia Siertsema23-06-1933 21-02-2011 77 Duursema  B483 
Cornelia Geertje Siertsema06-08-1935 30-10-2003 68 Molen  Oud-C15-k 
Harm Siertsema06-05-1861 17-07-1949 88 Dijksterhuis  Oud-D4c 
REMKO Siertsema15-09-1826 14-04-1907 80 Meints  Oud-D4a 
Cornelia Sijpkens31-01-1889 05-12-1968 79 Bos  A91 
TRIJNTJE T. Sikkens24-07-1898 10-12-1918 20   Oud-B13-l 
Aries Slager03-03-1908 16-08-1991 83 Smit  B35 
Hendrik Slager19-01-1913 11-03-1992 79 Dekker  B17 
Johanna Slager04-10-1887 22-03-1975 87   B543 
KLAASKE Slager19-03-1916 13-11-2001 85 Stoter  B811 
TRIJNTJE Slager26-08-1920 17-02-2014 93 Knol  B502 
Agatha Kornelia Slagter28-02-1931 25-10-2010 79 Nanninga  B607 
Antje Slagter10-11-1908 09-02-1989 80 Tuinder  B83 
Harm Slagter03-10-1932 14-01-2011 78   B480 
Margaretha Slagter¹)     KG1-6 
MARTHA Slagter16-10-1933 27-11-1992 59   B815 
REINDER Slagter13-03-1929 13-11-1982 53   B563 
TIES Slagter04-04-1940 26-03-2009 68 Huizinga  B791 
WILLEM Slagter08-06-1899 21-09-1983 84 Veen  B561 
WILLEM Slagter05-12-1909 31-12-1984 75 Rozeboom  B648 
WILLEM Slagter03-12-1856 16-08-1933 76 Grijs  Oud-D2w 
Jantje Slinkman23-01-1886 13-09-1965 79 Hoeksema  Oud-D5o 
KLAAS Sloot22-10-1861 25-09-1936 74 Zomers  Oud-D7r 
KLAAS Sloot12-07-1896 04-06-1914 17   Oud F08-s 
KORNELIS Sloot16-08-1893 29-04-1947 53   Oud-B14-j 
HILLECHIENA Smant28-02-1833 13-04-1920 87 Kuieck  Oud E01-j 
Jantje Smidt18-03-1883 26-04-1956 73 Delden  Oud-B16-j 
Jantina Smilda06-03-1924 03-04-2009 85 Wiersema  A176 
Affien Smit27-01-1875 06-12-1936 61 Wierenga  Oud-D7a-g 
Anje Smit17-03-1891 05-08-1970 79 Roggema  Oud-B16-p 
Anna Smit15-07-1911 22-12-2002 91   B36 
Anna Smit27-12-1874 04-03-1947 72 Bleeker  Oud-A6-n 
Anna Smit27-12-1907 31-08-1967 59 Tap  C231 
Antje Smit01-07-1877 03-06-1963 85 Bijleveld  C25 
Antje Smit¹)     KG1-4 
Arie Harmannus Smit30-12-1894 23-04-1969 74 Hartman  B631 
Christina Smit08-09-1886 27-06-1967 80 Boer  Oud-D6m 
Diewerke Pieters Smit06-10-1814 10-01-1886 71 Wildeman  Oud-C7-d 
EDE Smit14-10-1870 12-01-1924 53 Molenkamp  Oud D12-l 
F.T. Smit27-09-1826 04-12-1903 77 Koolman  Oud-c1-r 
Fenna Smit25-08-1897 05-12-1918 21   Oud-B12-g 
Geert Smit01-07-1912 30-10-1963 51 Stalman  C07 
HILLY Smit02-06-1909 08-03-1996 86 Slager  B35 
Jacob Smit02-05-1889 24-07-1963 74 Berg  B628 
Jakob Tammoz Smit26-12-1842 06-05-1919 76 Dijkema  Oud-20-i 
Jetze Smit27-09-1928 11-03-2009 80 Meruma  B464 
JOHANNES Smit08-06-1879 28-06-1951 72 Dijken  Oud-A8-h 
MARTJE Smit06-04-1847 21-11-1929 82 Poelman  Oud-C2-e 
Nanko Wrister Sieuwke Smit23-09-1933 13-03-1963 29   B633 
PIETERKE Smit27-01-1889 05-07-1948 59 Boddema  Oud-B19-H 
REINDER Smit27-06-1891 30-12-1918 27   Oud-B12-g 
REINDER Smit21-01-1906 06-02-1974 68 Vos  B611 
TONNIS JANS Smit07-02-1794 31-10-1881 87 Cock  Oud-C1-o 
WILLEM Smit30-07-1868 08-06-1909 40   Oud-D5d 
Anna J. Smith20-08-1814 28-07-1879 64 Dijk  Oud D16-b 
D.B. Snape 24-02-1944   OORLOGSGRAF Oud-B11-v 
TRIJNTJE Sneijer03-02-1846 29-03-1926 80 Duin  Oud D11-j 
Andries Snijder04-07-1888 25-08-1953 65 Buist  Oud-B3-q 
Eildert Snijder14-08-1894 21-05-1979 84   B659 
Gerrit Snijder01-03-1855 16-09-1937 82 Dijkhuizen  Oud F04-n 
Zoe Spaak14-07-1989 14-07-1989   B176 
KORNELIS Spandauw17-09-1844 12-05-1888 43 Haan  Oud F06-f 
Harmannus Egbertus Speckman08-09-1915 29-03-1944 28   Oud-C10-n 
Jan Speckman29-06-1918 10-12-2000 82 Evenhuis  B167 
Johan Diedrich Speckman08-05-1888 13-01-1967 78 Wierenga  Oud-C9-v 
TRIJNTJE Stalman26-07-1908 17-05-1982 73   A159 
PAULUS JACOB Stam07-11-1912 02-02-1981 68 Luit  B717 
Albert Stamhuis18-12-1922 16-02-2004 81 Wildeboer  B816 
Eize Stamhuis16-09-1869 03-05-1931 61 Pot  Oud-D1b 
Eize Stamhuis06-07-1932 04-09-1932   Oud-D2c 
Elsje Stamhuis02-04-1917 15-09-2003 86   Oud-A24-c 
Grietje Stamhuis24-07-1925 11-08-2013 88   B496 
Harmannus Stamhuis18-09-1895 24-12-1959 64 Stuurwold  B618 
Jan Stamhuis08-09-1890 23-11-1965 75 Bolt  Oud-A24-a 
Fokje Star22-06-1878 05-03-1943 64 Eissens  Oud-D8t 
Leentje Star16-02-1846 11-12-1909 63 Pilon  Oud-C6-ij 
Annie Steenbergen12-08-1925 07-05-2013 87   C256 
Harmannus Steenbergen03-04-1927 22-04-2006 79 Miske  B226 
Jantje Steenbergen19-09-1924 17-10-2005 81 Houten  B216 
PIETER Steenbergen15-06-1895 16-03-1967 71 Olthof  C256 
Geertruida Kornelia Steenbrink26-10-1869 18-05-1935 65 Eenkema  Oud-A15-c 
PIETER Steenbrink02-10-1839 29-11-1913 74 Dijkhuizen  Oud-C4-r 
Sikke Harm Steendam15-12-1887 09-04-1987 99 Dijkhuis  Oud-A12-m 
Sinco Bernard Steendam30-04-1893 21-11-1960 67 Bos  Oud-B10-q 
Antje Steenhuis01-09-1870 16-07-1937 66 Doornbos  Oud-D2r 
Auke Steenhuis04-10-1856 23-09-1932 75 Norden  Oud-D7a-i 
Derk Steenhuis10-08-1870 24-04-1942 71 Bolt  Oud-B3-ij 
Grietje Steenhuis06-07-1881 20-05-1915 33 Huizinga  Oud-A12-a 
Ido Steenhuis28-06-1889 28-04-1969 79 Schuurman  Oud-C10-f 
Jan Steenhuis05-08-1916 19-02-1999 82   Oud-A12-d 
Jan Steenhuis17-01-1848 24-10-1919 71   Oud-A12-f 
TAMME SIERT Steenhuis26-05-1885 12-06-1918 33 Jensema  Oud-A12-d 
Jan Geert Stenveld17-01-1956 24-03-1956   B152 
Grietje Stevens27-07-1920 21-12-2009 89 Heide  C237 
TRIJNTJE CORNELIA Stijnis12-05-1889 05-04-1964 74 Gort  B582 
P.H. Stikkel-Broeck31-12-1854 09-06-1934 79 Tillema  Oud F05-m 
Bouko Jan Stol12-07-1941 28-11-2004 63 Tilma  A247 
Anje Stoppels07-01-1893 07-02-1956 63 Perdon  Oud-A4-j 
Udo Stoppels18-07-1926 30-06-1974 47 Jansen  B614 
Alberdiena Stoter21-03-1945 14-03-1946   Oud-B13-j 
Auko Stoter08-04-1907 07-07-1927 20   Oud-D9p 
Jan Stoter11-06-1875 10-01-1958 82 Bouwman  Oud-B14-f 
Jan Stoter22-06-1914 15-04-1992 77 Slager  B811 
PIETER Stoter03-05-1957 03-10-2015 58   KG1-14 
ROELF Stoter28-08-1903 03-05-1963 59 Hemmes  C02 
Wiepke Stoter18-07-1911 23-11-2003 92 Maring  B547 
Wiepke Stoter17-02-1872 08-06-1945 73 Koller  Oud-C10-d 
MARIA ELIZABETH Stuivinga03-02-1877 08-01-1940 62 Bont  Oud-D6r 
TRIENTJE Stuurwold14-06-1892 08-07-1960 68 Stamhuis  B618 
Jaapje Swaagman01-21-1858 10-05-1921 61 Blok  Oud D14-g 

¹) - Gegevens van graven waarin de laatste 5 jaar begraven is worden niet weergegeven
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact