Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Personenlijst

Begraafplaats

Naam:Reichswald Forest War Cemetery
Adres:Grunewaldstrasse 47533 Kleef (D)

Persoonslijst

? - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - Y - Z

naamgeborenoverledenleeftijde.v.opmerkingaanduiding
Ronald Sidney Sabell 03-04-1943   Sergeant*Air Gunner / Royal Air Force 02a-12 
Albert Claud Sach 24-03-1945   Sapper / Royal Engineers 54b-17 
Ronald Walter Sadd1916 09-03-1945 28  Private / Somerset Light Infantry 47d-06 
Reginald Ernest Stanley Saddington1921 19-06-1945 23  Driver / Royal Army Service Corps 59e-11 
Harold Douglas Sadler1918 24-03-1945 26  Lance Corporal / Royal Army Medical Corps 40d-10 
Joseph Alfred Sadler1924 28-02-1945 20  Private / Welch Regiment 56c-03 
Frederick Walter Sage1926 04-03-1945 18  Private / Somerset Light Infantry 57d-18 
Jack Sainter1924 05-03-1945 20  Guardsman / Coldstream Guards 43b-13 
Bertram Edward Sale1920 08-07-1941 21  Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 13a-16 
Peter William Sale1925 24-03-1945 19  Private / Devonshire Regiment 34a-08 
Stanley John Saligari1923 22-06-1944 20  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 23b-18 
Lutz Salinger1918 30-03-1945 26  Trooper / Royal Armoured Corps 62b-13 
Joseph Daniel Leo la Salle 24-07-1942   Flight Sergeant*Pilot / Royal Canadian Air Force 28d-07 
Alfred Charles Salmon1913 21-11-1944 31  Corporal / Dorsetshire Regiment 47e-01 
Peter Gordon Hedley Salmon1918 29-12-1940 22  Pilot Officer*Pilot / Royal Air Force 28a-03 
Francis Charles Salt1912 03-02-1945 32  Flight Lieutenant*Navigator / RAF Volunteer Reserv 20g-08 
Thomas Naismith Salter1923 09-02-1945 21  Lieutenant / Gordon Highlanders 58c-03 
Edwin Alfred Saltmarsh1926 27-02-1945 18  Corporal / South Lancashire Regiment 48f-07 
Kenneth Ronald Salton 14-10-1944   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 29a-10 
Victor Saltzburg 27-02-1945   Lance Corporal / East Yorkshire Regiment 48h-02 
Edwin Herbert Sampson1912 11-04-1945 32  Serjeant / Royal Artillery 54c-11 
Graham Mortimer Sampson 15-11-1944   Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 04b-11 
Louis David Sampson 20-11-1944   Pilot Officer*W.Op.-Air Gnr/ RAF Volunteer Reserve 29c-02 
Laurence James Sams1910 25-07-1942 32  Sergeant / Royal Australian Air Force 15c-12 
Charles Nott Samson 21-07-1944   Pilot Officer*Air Gunner/ Royal Canadian Air Force 29f-07 
George King Samson1915 23-06-1943 27  Flight Sergeant*Navigator/R. New Zealand Air Force 19g-05 
Allan Gilchrist Samuel 02-11-1944   Pilot Officer*Air Bomber/ Royal Canadian Air Force 01f-16 
John Charles Samuel1923 29-11-1944 21  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 04b-13 
John Joseph Samuels 03-03-1945   Sergeant*Wireless Operator / RAF Volunteer Reserve 12b-04 
Ernest Arthur Samways 22-11-1944   Lance Corporal / Dorsetshire Regiment 55b-09 
Phillip William Arthur Samwell1921 11-09-1942 21  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 11d-10 
Edward William Sandercombe1914 28-03-1945 30  Lieutenant / Royal Corps of Signals 54b-15 
Christopher Sanders 12-12-1944   Flying Officer*W.Op.-Air Gnr/RAF Volunteer Res 13g-10 
Daniel Sanders1919 23-06-1943 23  Sergeant*Wireless Operator / RAF Volunteer Reserve 05h-17 
Lawrence Anthony Wykeham Sanders1922 05-05-1943 20  Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 15f-10 
Ronald Sidney Sanders1923 16-02-1945 21  Lance Corporal / King's Royal Rifle Corps 46b-18 
Brian Sanderson1925 18-02-1945 19  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 44a-19 
Charles Taylor Sanderson1916 24-03-1945 28  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 52e-13 
Jack Sanderson1922 23-03-1945 22  Lance Corporal / Cameronians (Scottish Rifles) 44a-02 
Thomas Sanderson 27-03-1945   Lance Corporal / The Parachute Regiment 34c-10 
Gordon Sandfield1909 05-05-1943 33  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 20e-11 
Harry Sandford 27-02-1945   Private / South Lancashire Regiment 48d-06 
Anthony Henry Gauvain Sandon 16-09-1942   Pilot Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 11e-07 
Harry Sandwell1921 05-03-1945 23  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 50h-13 
Bernard William Sansom1922 31-05-1942 19  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 18a-06 
Robert Arthur Sansom1925 01-03-1945 19  Private / King's Shropshire Light Infantry 45d-11 
Stanislaw Sarachman1917 14-10-1944 27  Starszy Sierzant / Polish Air Force 20f-16 
Thomas Sargeant1922 25-03-1945 22  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 58a-09 
Charles William Sargent1926 22-11-1944 18  Private / Duke of Cornwall's Light Infantry 57e-07 
Michael Alexander Saruk1918 23-05-1944 25  Warrant Officer Class II*Air Bom/ R. Canadian A.F. 12b-16 
Norman Priestley Saul1912 07-09-1942 30  Sergeant*Observer / Royal New Zealand Air Force 16f-10 
William Colin Saul1910 16-02-1945 34  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 45a-11 
Edric Harold Saunders1925 24-02-1945 19  Lance Corporal / Royal Welch Fusiliers 51c-17 
Ivor Horace Saunders1926 06-03-1945 18  Private / Monmouthshire Regiment 50e-18 
John Arthur Saunders1921 30-05-1943 21  Flight Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 03d-14 
Thomas William Saunders1896 28-03-1945 48  Lance Corporal / Pioneer Corps 54g-15 
William Lee Saunders1922 03-12-1944 22  Flight Lieutenant*Pilot / Royal Canadian Air Force 12b-01 
Derrick John Savage1925 15-02-1945 19  Private / Seaforth Highlanders 44g-07 
Ernest Alfred Savage1923 04-04-1945 21  Gunner / Royal Artillery 62k-15 
Frederick Savage1909 16-02-1945 35  Lance Serjeant / Scots Guards 43g-16 
Michael Gordon Savage1922 27-08-1942 20  Flight Sergeant*Pilot /Royal A.F.Volunteer Reserve 24c-15 
Philip James Savage1919 08-03-1945 25  Lance Corporal / Wiltshire Regiment 57e-09 
Joseph Logan Savard1920 23-06-1943 22  Wing Commander / Royal Canadian Air Force 06a-16 
William Saville1924 05-04-1945 20  Gunner / Royal Artillery 47b-10 
Alan Trevor Saviour1920 24-03-1945 24  Captain / Royal Artillery 38f-02 
Joseph William Savoie1925 01-11-1944 19  Pilot Officer*Air Gunner/ Royal Canadian Air Force 25g- 15 
Allan Cyril Savory1915 27-07-1942 27  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 26c-12 
Ronald Sawyer 07-09-1942   Sergeant*Flight Engineer / Royal Air Force 27b-05 
Samuel Leo Saxe1921 08-03-1945 23  Pilot Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 30a-17 
Reginald Sayer1914 24-03-1945 30  Private / Argyll and Sutherland Highlanders 58e-13 
Reginald Alfred Scales1923 19-11-1944 21  Private / Somerset Light Infantry 57h-07 
Edward William Scammell1919 17-02-1945 25  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 45b-11 
Frederick Ernest Scamp1914 12-02-1945 30  Serjeant / Royal Armoured Corps 45b-01 
Clifford Morgan Scarrett1926 24-03-1945 18  Private / Queen's Own Cameron Highlanders 60e-10 
Leonard Schaff1923 14-10-1944 21  Flight Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 29d-16 
Phillip Scheffer1925 20-02-1945 19  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 60g-04 
Ivor Schilansky1918 22-10-1943 25  Flying Officer*Navigator/ Royal Canadian Air Force 06f-09 
Roy Cecil Schlievert1921 23-10-1944 23  Pilot Officer*W.Op.-Air Gnr / Royal Can. Air Force 27b-10 
Lester Charles Schmidt 03-10-1943   Flight Sergeant*Air Bomber / Royal Can. Air Force 02f-15 
Alfred Schofield 31-05-1942   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 09f-10a 
Lawrence Schofield1926 11-02-1945 18  Private / East Lancashire Regiment 51d-03 
Albert Scholes1901 18-04-1945 43  Driver / Royal Army Service Corps 47c-18 
Max Schorr 23-04-1944   Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 07c-06 
Leslie Charles Schroeder1922 26-05-1943 20  Flight Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 05d-09 
Alfred Carl John Schunmann1922 24-02-1945 22  Private / Monmouthshire Regiment 50a-15 
Arend Jan Schuurman29-12-1924 28-04-1945 20  Timmerman / Netherlands Merchant Navy 59a-18 
George Frederick Stanley Scofield1906 27-03-1945 38  Driver / Royal Army Service Corps 54d-11 
Leslie William Scoresby 20-11-1944   Trooper / Royal Armoured Corps 46e-14 
Bertram Leslie Scott 26-06-1943   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 03e-17 
Charles Alexander Hunter Scott1925 09-03-1945 19  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 49c-07 
David Stevenson Scott1923 26-03-1945 21  Private / Middlesex Regiment 60c-19 
Donald Harry Scott1923 29-11-1944 21  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 25c-09 
Georg Scott1918 06-04-1945 26  Lance Serjeant / Reconnaissance Corps 46j-16 
George Cyril Scott 29-03-1945   Private / Seaforth Highlanders 61g-19 
Gibson Scott 11-03-1945   Flying Offices*Air Gunner/Royal Canadian Air Force 01b-13 
Harold Scott1925 07-08-1945 20  Corporal / Monmouthshire Regiment 59g-15 
Horace Dawson Scott1922 13-06-1944 21  Sergeant*Wireless Operator / RAF Volunteer Reserve 19g-16 
Huntly Robert Gibbon Scott1922 30-03-1945 22  Lance Serjeant / Royal Armoured Corps 62b-18 
James Cathcart Scott1920 06-04-1945 24  Lance Corporal / Royal Scots Fusiliers 49e-12 
John Maxwell Scott1917 12-12-1944 27  Flying Officer / Royal Australian Air Force 13g-09 
John Walker Scott1910 26-07-1942 32  Pilot Officer*Observer / RAF Volunteer Reserve 28d-02 
Randal Archibald Scott1920 27-12-1941 21  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 25f- 04 
Roger Scott 21-11-1944   Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 29c-05 
Ronald Corsar Scott1911 12-06-1941 29  Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 19e-01 
Ronald John Scott1912 05-04-1945 32  Gunner / Royal Artillery 47a-08 
Russel Morris Scott1915 09-06-1942 26  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 02c-10 
Russell James Scott1921 21-03-1945 23  Flying Officer*Air Gunner /Royal New Zealand Air F 12g-11 
Sydney Thomas Scott1914 23-03-1945 30  Guardsman / Grenadier Guards 43a-14 
Thomas Scott1925 01-01-1945 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 11c-12 
Thomas Delmer Scott1915 03-04-1945 29  Pilot Officer*Air Gunner/ Royal Canadian Air Force 22a-14 
Thomas Ireland Scott1925 19-07-1944 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 20a-09 
Walter Scott1916 14-02-1945 28  Serjeant/Highland Light Inf.(City of Glasgow Reg.) 44e-02 
William Scott1918 10-03-1945 26  Private / King's Own Scottish Borderers 49f-01 
William Robert Scott1919 30-05-1943 23  Flight Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 03d-09 
Cyril John Scottow 06-08-1945   Private / Monmouthshire Regiment 59g-16 
John Joseph Scragg1913 26-03-1945 31  Trooper / Royal Tank Regiment 53d-06 
Robert Alfred Scrase1924 24-03-1945 20  Pilot Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 21g-13 
Christopher Charles Scrimshaw1905 13-08-1944 39  Pilot Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 22d-03 
Cyril Scurrell1912 17-02-1945 32  Lance Corporal / Oxford and Bucks Light Infantry 45c-03 
John Robinson Seabrook1917 01-03-1945 27  Lieutenant / Royal Ulster Rifles 48b-13 
Eric John Seager1924 12-12-1944 20  Flying Officer*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 25d-15 
David Morley Seagrave 13-02-1945   Second Lieutenant / Royal Sussex Regiment 51f-04 
Herbert Henry Sealey1926 02-04-1945 18  Private / Monmouthshire Regiment 47e-17 
Ronald Stephen Seaman1923 02-02-1945 21  Pilot Officer / Royal Australian Air Force 01b-18 
Charles Searle1924 12-03-1945 20  Trooper / Royal Armoured Corps 46d-14 
Edward William Searle1923 15-02-1945 21  Private / Hampshire Regiment 57d-07 
George William Searle1922 07-04-1945 22  Gunner / Royal Artillery 47b-09 
Roy Searle1925 27-02-1945 19  Private / King's Own Scottish Borderers 62h-03 
Earl Kitchener Sears 22-03-1944   Flying Officer*Air Gunner/Royal Canadian Air Force 29d-01 
Charles Seaton1925 17-02-1945 19   45d-02 
James Ralph Seaward1925 15-02-1945 19  Private / Dorsetshire Regiment 57a-16 
Philip Julian Seckerson1913 09-06-1942 28  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 09b-02 
Clifford Seddon 22-03-1944   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 26b-07 
Cyril Seddon1921 29-12-1943 22  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 27c-10 
Robert Seddon 13-08-1944   Flight Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 01d-12 
Daniel Leonard Sedgwick1915 23-04-1944 28  Flight Lieutenant*Pilot / RAF Volunteer Reserve 07b-17 
John Thomas Sedgwick1919 27-03-1945 25  Corporal / Somerset Light Infantry 56d-08 
Mojmir Sedlacek1914 15-09-1941 27  Flying Officer/Royal Air Force Vol. Res.(Czech) 27f-14 
Elwood Raymond Seibold1920 03-06-1942 21  Pilot Officer / Royal Canadian Air Force 09e-15 
Arnold Adolf Seifert1918 31-05-1942 23  Flight Sergeant*Air Observer / R.Canadian A.F. 09a-17 
Frederick Claude Selby1925 15-02-1945 19  Private / Wiltshire Regiment 56f-15 
Harold Selby1915 26-03-1942 26  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 09c-03 
Albert Frank Richard Selley1925 08-03-1945 19  Private / Somerset Light Infantry 57h-15 
Leslie William Sellman1922 14-02-1945 22  Pilot Officer*Pilot /Royal A. Force Volunteer Res. 30b-17 
Christopher Arnold Selwyn 24-03-1945   Lieutenant / The Parachute Regiment 42d-02 
Guy Maurice Selwyn 02-06-1942   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 09e-02 
James Ernest Senger 13-06-1943   Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 15d-17 
Walter Sephton1922 04-04-1945 22  Gunner / Royal Artillery 55c-01 
George Sewell1915 26-03-1945 29  Lance Corporal / Seaforth Highlanders 52c-10 
Kenneth Randolph Sewell1916 15-08-1941 25  Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 15b-08 
Vernon Young Hodgson Sewell1915 17-08-1941 26  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / Royal Canadian Air Force 25f- 18 
Andrew Greville Seymour1913 04-04-1943 29  Flying Officer*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 10d-17 
Fred Seymour1925 04-03-1945 19  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 50h-11 
James Rodger Seymour1924 21-11-1944 20  Pilot Officer*Air Bomber/ Royal Canadian Air Force 12g-15 
Wallace Gordon Shadforth1918 13-06-1944 25  Squadron Leader*Pilot / RAF Volunteer Reserve 19f-16 
Ronald Edward Augustus Shallcross1913 17-04-1945 31  Lance Serjeant / Royal Armoured Corps 46j-06 
Stanley John Shaltz1922 19-02-1945 22  Corporal / Duke of Cornwall's Light Infantry 57e-06 
James Albert Shambrook1919 22-02-1945 25  Private / Middlesex Regiment 60a-12 
William LIDDLE Shanks1918 27-02-1945 26  Lance Corporal / King's Own Scottish Borderers 62h-02 
Frederick Weber Shantz 25-03-1945   Flight Sergeant*Air Bomber / Royal Can. Air Force 12g-05 
Walter Sharkey1924 24-03-1945 20  Private / King's Own Scottish Borderers 56e-17 
George Albert Sharman1926 09-03-1945 18  Private / King's Own Scottish Borderers 49f-09 
George Willian Sharman1915 07-09-1942 27  Sergeant*Pilot / Royal New Zealand Air Force 16f-12 
Peter Robinson Sharman 05-05-1943   Sergeant*Flight Engineer / Royal Air Force 21a-01 
Douglas Malcolm Sharp1920 03-06-1942 21  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 29e-10 
George Guy Sharp1911 09-04-1941 29  Pilot Officer*Pilot / Royal Air Force 14f-14 
Wilfred Sharp1922 13-06-1943 20  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 15d-18 
Jack Wellington Sharpe1917 27-04-1944 26  Flying Officer / Royal Australian Air Force 07e-05 
John Sharples1920 22-02-1945 24  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 44b-10 
Matthew Irons Sharpley1920 21-01-1943 22  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 03b-14 
Gordon Sharrocks1921 07-10-1944 23  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 31e-18 Spec.Memorial 
Michael Shatzky 08-03-1945   Pilot Officer*Navigator / Royal Canadian Air Force 30a-18 
Clarence Lyell Shaver1918 02-03-1945 26  Flight Lieutenant*Pilot / Royal Canadian Air Force 21h-18 
Arthur Shaw1925 03-04-1945 19  Private / The Parachute Regiment 33a-01 
Benjamin Shaw1913 28-03-1945 31  Lance Serjeant / Royal Tank Regiment 46a-08 
Charles Clifford Shaw1926 23-11-1944 18  Private / Worcestershire Regiment 57g-11 
Eric Shaw1920 12-03-1943 22  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 10b-10 
Frank Shaw1923 18-02-1945 21  Private / Seaforth Highlanders 60a-05 
Frederick Charleton Shaw1894 23-07-1945 51  Lieutenant Colonel / General List 53c-04 
George Bernard Shaw1925 23-03-1945 19  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 52b-08 
George Kenneth Shaw1924 15-10-1944 20  Flying Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 14a-02 
Joseph Shaw1919 22-11-1944 25  Private / Somerset Light Infantry 47d-09 
Joseph Simpson Shaw 17-09-1942   Pilot Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 02h-14 
Norman Henry Shaw1912 12-12-1944 32  Flight Lieutenant*Pilot / RAF Volunteer Reserve 13f-12 
Reginald John Shaw1907 03-03-1945 37  Corporal/Royal Electrical and Mechanical Engineers 54c-05 
Stanley Bernard Shaw1923 29-12-1944 21  Flight Sergeant*Air Bomber/ RAF Volunteer Reserve 17e-11 
Wilfred Shaw1912 20-02-1945 32  Private / Argyll and Sutherland Highlanders 44c-03 
Michael Campbell Shawcross1916 27-03-1945 28  Lieutenant / Devonshire Regiment 56g-08 
Alan Dennis Shayler1925 08-03-1945 19  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 49c-10 
Bernard Shea1919 28-03-1945 25  Corporal / Welch Regiment 47h-16 
William Frederick Shead1923 23-05-1944 20  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 07f-02 
Robert Edward Allan Sheard1919 29-05-1945 25  Serjeant / Royal Electrical & Mechanical Engineer 59f-12 
Austin Whyte Shearer 21-03-1945   Flight Lieutenant*Navigator / RAF Volunteer Reserv 21c-16 
John Shearer 22-02-1945   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 23f-17 
Robert Shearer 28-03-1945   Trooper / Royal Armoured Corps 46h-12 
William Bruce Shearer1921 31-05-1942 20  Flying Officer / Royal Australian Air Force 09a-12 
Robert James Shearing1914 04-04-1945 30  Gunner / Royal Horse Artillery 49j-14 
Edward Bernard Sheehy 29-12-1944   Flight Lieutenant*Pilot / Royal Canadian Air Force 12g-13 
Harry Stacey Sheen1912 24-03-1945 32  Bombardier / Royal Artillery 39b-02 
William Anthony Sheil 29-04-1945   Brigadier / Royal Artillery 61d-02 
Gordon Spencer Sheill 24-03-1945   Captain / Royal Army Medical Corps 42b-08 
Bertie Sheldrick 29-12-1940   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / Royal Air Force 28a-04 
James Elias Shelford 24-03-1945   Private / Devonshire Regiment 38b-03 
Albert Francis Shelton1926 15-02-1945 18  Fusilier / Royal Welch Fusiliers 51a-11 
Arthur Charles Shelton 24-03-1945   Driver / Royal Army Service Corps 32e-06 
Geoffrey Shelton1919 28-03-1945 25  Trooper / Reconnaissance Corps 48f-01 
John Barber Shelton1913 11-02-1915  Lance Corporal / Seaforth Highlanders 61e-19 
Ronald Shelton 31-07-1943   Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 06e-08 
Henry Alfred Shephard1923 23-05-1944 20  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 23c-13 
Fred Shepherd1925 17-04-1945 19  Driver / Royal Army Service Corps 54g-02 
Frederick Valentine Herbert Shepherd 27-08-1942   Sergeant*Air Gunner / Royal Air Force 24c-16 
Henry Ian Shepherd1923 23-09-1944 21  Pilot Officer*Air Bomber/ Royal Canadian Air Force 13c-04 
Reginald William Shepherd1911 23-02-1945 33  Private / Seaforth Highlanders 44e-15 
Joseph Sheppard1925 02-03-1945 19  Private / King's Shropshire Light Infantry 62f-13 
Stanley Arthur Sheppard1923 28-03-1945 21  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 21f-15 
Vernon Sheppard1915 14-10-1944 29  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 16d-06 
William Sheppard 09-03-1945   Guardsman / Scots Guards 43c-01 
William George Sheppard 17-12-1942   Flight Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 26c-17 
William John Sheppard1918 30-11-1944 26  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Res. 31c-17 
Cyril George Sherratt 09-06-1942   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 21b-01 
Francis Charles Sherratt1908 30-05-1943 34  Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 05f-08 
Terence Joseph Sherriff1921 10-03-1942 20  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 21a-15 
Thomas Sherriff1914 24-03-1945 30  Private / Oxford and Bucks Light Infantry 35f-04 
Thomas Russell Sherrill 23-05-1944   Flying Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 04g-07 
Douglas Sherwood1917 09-03-1945 27  Guardsman / Coldstream Guards 43f-11 
John Richard Sherwood1923 24-03-1945 21  Flight Lieutenant*Glider Pilot / RAF Volunteer Res 31f-18 
Kenneth George Sheward1923 01-09-1943 20  Pilot Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 18a-14 
John George Shewen1925 04-12-1944 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 25a-06 
Cyril Joseph Shewry1918 22-05-1940 21  Sergeant*Observer / Royal Air Force 28e-05 
William Leonard Shield1923 11-03-1945 21  Pilot Officer*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 01b-01 
Charles Robert Shields1920 24-05-1943 22  Sergeant*Flight Engineer / Royal Air Force 25d-08 
John Levitt Shields1916 24-03-1945 28  Gunner / Royal Artillery 54d-04 
Ivor Haydn Shobbrook1914 24-03-1945 30  Corporal / Royal Army Medical Corps 41b-05 
James Theodore Short1914 07-10-1944 30  Pilot Officer*Air Gunner/ Royal Canadian Air Force 17d-04 
Arthur Shrewsbury1925 24-03-1945 19  Private / Oxford and Bucks Light Infantry 36b-06 
Reginald Edward James Shrosbery1915 06-04-1945 29  Trooper / Royal Armoured Corps 46j-17 
Kenneth Norman Shrosbree1914 11-05-1940 25  Sergeant*W.Op.-Observer / Royal Air Force 20d-04 
Peter Hugh Shulver 28-08-1942   Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 11c-10 
Roger Fisher Rowe Sides1918 12-03-1943 24  Sergeant / Royal Australian Air Force 03c-12 
Ronald Sidley 08-03-1945   Lance Corporal / Grenadier Guards 43a-05 
Harold Sigal1917 14-10-1944 27  Pilot Officer*Navigator / Royal Canadian Air Force 29a-06 
James Alfred Silson 05-11-1944   Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 01c-14a 
Robert George Earl Silver1920 02-02-1945 24  Pilot Officer*Flight Engineer/Royal Canadian Air F 08d-05 
Robert Silverstein1923 10-04-1945 21  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 61b-03 
Henley Raymond Simcock1925 30-03-1945 19  Private / Lincolnshire Regiment 62j-14 
James Albert Simcox1921 13-06-1944 22  Pilot Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 19g-12 
Arthur John Simmons1920 24-03-1945 24  Staff Serjeant*Instructor /Army Physical Tr. Corps 37b-11 
Harry Desmond Simmons1901 29-03-1945 43  Driver / Royal Army Service Corps 56e-06 
John Drayson Simmons1923 22-11-1944 21  Trooper / Royal Armoured Corps 46k-13 
Thomas Charles Eugene Simmons 26-05-1943   Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 05e-01 
Thomas Simon1911 29-03-1945 33  Private / Argyll and Sutherland Highlanders 52f-09 
F.E. Simons 11-08-1945   Craftsman / Royal Electrical & Mechanical Engineer 59a-15 
William Simons 03-06-1942   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 09e-16 
Ernest William Simpkins1919 24-03-1945 25  Lance Bombardier / Royal Artillery 38e-06 
James Stevenson Simpson1920 16-09-1943 23  Flight Sergeant*Wireless Operator/ Royal Air Force 26d-14 
Joseph Francis Simpson1918 23-03-1945 26  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 52e-02 
Joseph William Simpson1922 26-03-1945 22  Private / Seaforth Highlanders 44e-11 
Joseph William Simpson 03-04-1943   Flying Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 02a-11 
Leslie Edward Simpson1917 20-11-1944 27  Private / Dorsetshire Regiment 47e-09 
Noel Ryder Simpson1920 13-06-1943 22  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 03e-05 
Robert John Simpson1924 21-02-1945 20  Pilot Officer*Air Gunner/ Royal Canadian Air Force 19c-16 
William Harrison Simpson1913 11-02-1945 31  Trooper / Royal Armoured Corps 55c-17 
Kenneth Charles Sims1921 02-04-1945 23  Trooper / Royal Tank Regiment 55c-12 
Robert Alfred Sims1923 01-09-1943 20  Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 18a-13 
Ronald William Sims1922 24-03-1945 22  Private / The Parachute Regiment 41d-09 
Donald Ian Sinclair1925 24-03-1945 19  Rifleman / Royal Ulster Rifles 40e-11 
John Sinclair1926 25-03-1945 18  Private / Seaforth Highlanders 52c-09 
John Sinclair1912 15-02-1945 32  Private / Wiltshire Regiment 57c-04 
Peter Gordon Sinfield1923 12-02-1945 21  Lance Corporal / Welch Regiment 51f-14 
Kenneth George Singler1925 06-03-1945 19  Private / Monmouthshire Regiment 50d-13 
Richard Singleton1926 24-02-1945 18  Fusilier / Royal Welch Fusiliers 51c-15 
Ernest Arthur Sisson1914 08-01-1943 28  Sergeant*Observer / Royal New Zealand Air Force 14c-13 
William Skea1925 07-10-1944 19  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 27d-17 
John Skeel 25-03-1944   ­Warrant Officer*Air Gunner / RAF Volunteer Reserv 25e-05 
Angus Wallis Skeldon1924 24-03-1945 20  Sergeant*Glider Pilot/ RAF Volunteer Reserve 02a-16 
Alfred Skelton1924 12-04-1945 20  Lance Corporal / Royal Engineers 47b-04 
Charles Courtney Skelton1911 18-11-1944 33  Private / Somerset Light Infantry 47d-15 
George Leslie Skelton 22-11-1943   Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 26a- 14 
Raymond Skelton 03-11-1943   Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 07a-11 
Thomas Henry Skelton1923 13-05-1943 19  Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 05a-15 
Walter Allen Skelton1919 28-08-1942 23  Flying Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 09h-12 
Hamish Skelton-Smith1924 04-04-1945 20  Lieutenant / Royal Armoured Corps 62k-18 
Robert Wesley Skilbeck1924 04-12-1944 20  Pilot Officer / Royal Australian Air Force 25a-17 
Charles George Skilton1918 11-02-1945 26  Private / Wiltshire Regiment 56f-16 
Edwin Victor Brinley Skinner1924 09-02-1945 20  Private / Welch Regiment 50g-13 
Garfield Lloyd Skinner1915 10-03-1942 26  Sergeant / Royal Australian Air Force 25f- 10 
Harold Skinner1912 21-11-1944 32  Gunner / Royal Artillery 55b-05 
Grey D'Estotville Townsend Skipwith 31-05-1942   Flying Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 09f-11 
Alan Raymond Skone 27-08-1942   Flying Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 28h-13 
Franciszek Skoskiewicz1917 25-06-1943 25  Kapral / Polish Air Force 27e-08 
Stanislaw Jozef Skwarek1914 26-07-1943 29  Kapral / Polish Air Force 27g-14 
Charles Alfred Brain Slack1915 30-03-1945 29  Flight Lieutenant*Pilot / RAF Volunteer Reserve 18e-15 
Joseph Slack1911 27-02-1945 33  Lieutenant / South Staffordshire Regiment 48f-11 
Alfred George Slade1912 24-03-1945 32  Lieutenant / Devonshire Regiment 34a-09 
Arthur Dennis Slade1922 12-03-1943 20  Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 10b-06 
Dennis Stephen Slade1925 15-02-1945 19  Private / Wiltshire Regiment 57c-15 
Kenneth Gordon Slade-Betts 29-12-1944   Flying Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 24b-18 
Ernest Leslie Slann1923 27-02-1945 21  Trooper / Royal Tank Regiment 46h-06 
John Arthur Thomas Slate1925 09-03-1945 19  Guardsman / Coldstream Guards 43f-06 
Peter Slater 21-11-1944   Flying Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 29b-11a 
Roger Slater1926 04-04-1945 18  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 49g-03 
Thomas Slater 29-03-1945   Lance Corporal / Welch Regiment 47h-12 
Richard Jack Slaughter1923 10-02-1945 21  Trooper / Reconnaissance Corps 58d-09 
John Slaven1925 27-03-1945 19  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 60d-09 
Ronald James Slaymaker1915 04-03-1945 29  Corporal / Oxford and Bucks Light Infantry 50e-05 
Howard Cephus Sleep1921 29-03-1943 21  Flight Sergeant*Navigator/Royal Canadian Air Force 10c-14 
Robert Lorne Sleeth1922 13-09-1944 22  Flying Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 20f-04 
Stewart Sleeth1914 27-04-1943 28  Warrant Officer Class II*Nav./Bomber / R.Can.A.F. 09d-05 
David Sleightholm1921 23-05-1944 22  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 03g-13 
Leonard Slocombe1911 20-11-1944 33  Sergeant*Air Gunner / RAF (Auxiliary Air Force) 29b-12 
Mieczyslaw Sloma1916 26-07-1941 25  Plutonowy / Polish Air Force  10a-07 
Kenneth John Sloper1926 27-02-1945 18  Private / South Lancashire Regiment 48f-19 
Z. Slowinski1922 06-07-1945 23  Starszy Strzelec / Polish Army 55h-02 
Gordon Joseph Smale1920 21-01-1943 22  Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 03c-05 
Joseph Smalley1916 19-02-1945 28  Lance Corporal / Royal Welch Fusiliers 51a-15 
Kenneth Joshua Smallwood1926 15-02-1945 18  Private / Seaforth Highlanders 44f-05 
Evan George Smart1917 07-03-1945 27  Private / Welch Regiment 47h-10 
John Eric Smart 26-03-1942   Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 22f-05 
Reginald Patrick Smart1925 25-03-1945 19  Corporal / Black Watch (Royal Highlanders) 60d-10 
Ronald Leslie Smart1917 26-02-1945 27  Lance Bombardier / Royal Artillery 45c-09 
Shuthi Napoleon N. L. B. Smart1902 10-03-1942 39  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 21a-12 
William Smart1923 24-03-1945 21  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 60d-01 
William James Smart1922 14-07-1942 20  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr/Royal Can. Air Force 19c-07 
Alan Smee1924 09-03-1945 20  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Res. 17g-09 
Alfred Thomas James Smirke1924 24-03-1945 20  Private / The Parachute Regiment 41b-09 
Albert Frederick Smith1914 16-02-1945 30  Cpl / Highland Light Infantry(City of Glasgow Reg) 45a-13 
Albert John Michael Smith1922 19-06-1945 22  Private / Pioneer Corps 59b-14 
Albert Stanley Smith1916 20-06-1940 23  Flying Officer*Pilot / Royal Air Force 14f-11 
Albert Thomas Smith1916 25-10-1944 28  Trooper / Royal Horse Guards 20g-14 
Alexander John Smith 12-03-1943   Pilot Officer*Navigator / Royal Canadian Air Force 17b-05 
Alfred Smith1926 07-03-1945 18  Private / Welch Regiment 51e-08 
Alfred Geoffrey Smith1918 11-09-1942 24  Sergeant / Royal Australian Air Force 11d-12 
Alfred Horace Smith1917 27-03-1945 27  Private / Worcestershire Regiment 56g-09 
Andrew Smith1921 26-03-1945 23  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 58b-05 
Angus Smith1915 03-04-1945 29  Private / The Parachute Regiment 33c-07 
Arthur Smith1926 26-03-1945 18  Fusilier / Royal Scots Fusiliers 58f-06 
Arthur Smith1920 24-03-1945 24  Private / The Parachute Regiment, A.A.C 37b-07 
Arthur Ethelbert Smith1919 14-02-1945 25  Private / Dorsetshire Regiment 56f-11 
Basil John Smith 10-07-1945   Corporal / Royal Army Service Corps 59d-03 
Bert Smith1919 29-03-1945 25  Private / Queen's Own Cameron Highlanders 60e-16 
Charles Victor Smith1919 24-03-1945 25  Private / Oxford and Bucks Light Infantry 36b-04 
Clifford James Smith1908 18-08-1945 37  Gunner / Royal Artillery 59c-09 
Cyril Smith1913 14-02-1945 31  Serjeant / Wiltshire Regiment 57h-03 
David Smith 11-04-1942   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 19f-02 
Donald William Smith 01-03-1945   Major / Royal Norfolk Regiment 48e-14 
Douglas John Smith1921 28-05-1943 21  Sergeant*Wireless Operator / RAF Volunteer Reserve 18b-05 
Edward Smith1916 25-03-1944 27  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 07b-05 
Edward Arthur Smith1910 06-06-1942 31  Flying Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 31e-07 
Edward Frederick Smith1925 02-04-1945 19  Private / Monmouthshire Regiment 47e-19 
Edward Percival Smith1917 21-02-1945 27  Flying Officer*Pilot / Royal New Zealand Air Force 19c-17 
Edward Thomas Smith1914 24-02-1945 30  Warrant.Off.Cl II /Oxford and Bucks Light Infantry 50a-11 
Elliott Russell Smith 28-10-1944   Flight Sergeant*Air Gunner / Royal Can. Air Force 01f-06 
Ernest Smith 13-06-1943   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 15f-03 
Ernest George Smith1919 02-06-1942 22  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 18b-14 
Ernest Leslie Smith 12-09-1944   Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 07f-13 
Foster Nelson Smith1918 22-06-1944 25  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 23b-17 
Francis Andrew Smith1907 09-04-1943 35  Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 27b-16 
Francis Charles Smith1921 16-09-1942 21  Pilot Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 12f-06 
Francis James William Smith1913 22-05-1944 30  Flight Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 31b-06 
Frederick Percy Smith1926 08-03-1945 18  Private / Wiltshire Regiment 47c-01 
Frederick William Smith 03-10-1943   Flight Sergeant*Air Gunner / Royal Can. Air Force 02f-11 
Gavin Smith1909 13-03-1945 35  Sapper / Royal Engineers 53g-19 
George Smith1920 04-04-1943 22  Pilot Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 10d-14 
George Smith1922 21-02-1945 22  Gunner / Royal Artillery 48b-04 
George Arthur Smith1918 01-03-1945 26  Lieutenant / Royal Norfolk Regiment 48e-12 
George Edward Smith1915 03-04-1945 29  Private / Durham Light Infantry 55c-05 
George Robert Smith1926 15-02-1945 18  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 44a-09 
George Scott Smith 24-03-1945   Private / The Parachute Regiment 42d-07 
George William Smith1925 02-03-1945 19  Private / King's Shropshire Light Infantry 62f-16 
Gordon Percy Carver Smith1915 09-04-1941 25  Flight Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 14g-08 
Henry Francis Smith1922 25-03-1944 21  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 01c-07 
Henry Keith Smith1922 26-06-1943 20  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 03e-13 
Herbert Smith1921 05-08-1941 20  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 14a-07 
Herbert Denis Smith1915 03-04-1945 29  Serjeant / Monmouthshire Regiment 61f-09 
Hugh Smith1921 22-11-1943 22  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 25g- 18 
Jack Smith1922 24-03-1945 22  Major / Oxford and Bucks Light Infantry 35c-11 
Jack Arthur Charles Smith1915 16-09-1942 27  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr/Royal Can. Air Force 28c-15 
Jack Menzies Smith1917 07-09-1942 25  Flight Lieutenant*W.Op.-Air Gnr/R.New Zealand A.F. 27b-06 
James Allan Smith 27-04-1943   Flight Sergeant*Navigator/Royal Canadian Air Force 02b-03 
James Edgar Smith1922 29-07-1942 20  Flight Sergeant*Air Observer / R.Canadian A.Force 15e-03 
James Mcgregor Smith 03-11-1943   Sergeant*Air Gunner / Royal Canadian Air Force 06g-03 
John Smith1923 31-05-1942 18  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 09a-13 
John Smith1923 29-03-1945 21  Private / Seaforth Highlanders 60b-18 
John Edward Smith1913 20-12-1942 29  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Res. 08f-06 
John Ernest Smith 12-03-1943   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 02b-10 
John Frederick Smith1915 24-03-1945 29  Staff Serjeant / The Glider Pilot Regiment 42a-02 
John Henry Smith1922 10-04-1945 22  Leading Aircraftman / RAF Volunteer Reserve 24e-17 
John Kenneth Smith1921 24-03-1945 23  Flight Sergeant*Pilot /Royal A.F.Volunteer Reserve 21g-06 
John Kenneth Smith1924 09-11-1944 20  Flying Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 16f-01 
John Reuben Smith1924 25-03-1945 20  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 58a-01 
Joseph Alan Smith1921 29-03-1945 23  Guardsman / Coldstream Guards 43b-04 
Joseph George Smith1912 16-02-1945 32  Warrant Officer Class I*R.M.S./ Wiltshire Regiment 56h-15 
Leonard Ian Smith1920 06-10-1942 22  Flying Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 24b-04 
Leopold Alfred Smith 22-11-1943   Pilot Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 16a-09 
Leslie Charles Smith1926 26-02-1945 18  Private / King's Shropshire Light Infantry 46d-08 
Marshall Barrie Smith1913 24-03-1945 31  Private / The Parachute Regiment 42a-09 
Owen Smith1919 24-03-1945 25  Corporal / Oxford and Bucks Light Infantry 35d-09 
Philip Raymond Smith1923 13-08-1944 21  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 22d-14 
Philip Ritchie Smith1919 05-05-1943 23  Flying Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 03a-11 
Phillip Combles Smith1916 23-04-1944 27  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Res. 07c-08 
Robert Smith1925 26-01-1945 19  Fusilier / Royal Scots Fusiliers 58b-18 
Robert Edward Smith1925 23-04-1944 18  Sergeant*Air gunner / RAF Volunteer Reserve 01h-09 
Ronald Arthur Smith1925 29-11-1944 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 04c-07 
Ronald Victor Smith 04-03-1945   Flight Sergeant*Air Bomber/ RAF Volunteer Reserve 18c-14 
Rupert John Smith1915 09-06-1942 26  Pilot Officer*Pilot / Royal New Zealand Air Force 09f-17 
Samuel Smith1912 24-03-1945 32  Private / The Parachute Regiment 32c-02 
Samuel Ernest Smith 23-02-1945   Private / Black Watch (Royal Highlanders) 60a-13 
Stanley Gordon Smith 12-03-1943   Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 10b-07 
Stuart Jack Smith1926 21-03-1945 18  Flying Officer*W.Op.-Air Gnr/RAF Volunteer Res 21c-17 
Sydney Smith1924 27-03-1945 20  Private / Worcestershire Regiment 56g-07 
Thomas Alfred Smith1917 11-02-1945 27  Private / Monmouthshire Regiment 51k-03 
Thomas George Smith1927 15-02-1945 17  Private / Hampshire Regiment 57d-13 
Thomas John Roy Smith1923 18-09-1944 21  Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 15g-18 
William Smith1910 02-03-1945 34  Serjeant*Pipe-Major / Scots Guards 43c-04 
William Donald Smith1915 12-02-1945 29  Private / Somerset Light Infantry 45b-05 
William Edward Smith 01-04-1945   Private / King's Shropshire Light Infantry 61f-11 
William Ernest Smith1919 27-02-1945 25  Private / South Lancashire Regiment 48d-11 
William Hamilton Smith1911 24-08-1945 34  Private / Pioneer Corps 59g-10 
William Leslie Smith 11-03-1941   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 14c-18 
John Scott Smyth 17-09-1942   Pilot Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 02h-14a 
Clifford James Snape1922 01-03-1945 22  Lance Corporal / East Lancashire Regiment 50f-05 
Samuel Frederick Snart1925 09-03-1945 19  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 49a-08 
Donald Sneddon1910 23-02-1945 34  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 45d-10 
James Sneddon1921 27-02-1945 23  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 20d-02 
Walter Sneddon1924 25-03-1945 20  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 58a-04 
Alan Snell 28-05-1944   Pilot Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 21c-06 
George Henry Snell1923 01-03-1945 21  Trooper / Royal Armoured Corps 53g-17 
Victor Snell1914 01-10-1940 26  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 26f-04a 
Kenneth Henry Snelling1921 25-03-1945 23  Driver / Royal Engineers 54c-18 
Ronald Vernon Snook1921 26-03-1942 20  Flight Sergeant*Pilot /Royal New Zealand Air Force 22f-13 
William Charles Snook1917 27-04-1943 25  Sergeant*Navigator-Bomber/ RAF Volunteer Reserve 09d-18 
Harry Snowling1921 22-05-1944 22  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 26f-17 
Albert Snufflebottom1916 06-04-1945 28  Corporal / King's Shropshire Light Infantry 55d-17 
Henry Solomons1924 15-02-1945 20  Private / Dorsetshire Regiment 57f-10 
Albert Percy Soper 14-10-1944   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 29a-11 
Vincent Andrew Sorrenti1923 29-12-1944 21  Flying Officer*Navigator/ Royal Canadian Air Force 20c-11 
Vilem Soukup31-05-1914 15-09-1941 27  Sergeant / Royal Air Force Volunteer Res.(Czech) 27f-14a 
Guy Soulsby1922 23-11-1943 21  Flight Lieutenant*Navigator / RAF Volunteer Reserv 22b-09 
Leonard Albert Soutar1920 08-07-1941 21  Sergeant*Observer / RAF Volunteer Reserve 25e-16 
Ronald South1922 09-03-1945 22  Pilot Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 17g-10 
John Southall1914 02-04-1945 30  Lance Corporal / Monmouthshire Regiment 47e-11 
Derek John Nigel Southern1920 08-04-1943 22  Flying Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 10f-12 
Geoffrey Alfred Southgate1909 26-03-1945 35  Gunner / Royal Artillery 60c-08 
Stanley Terance Southgate 11-09-1942   Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 03b-10 
Walter Hardy Sowle 01-03-1945   Private / Royal Norfolk Regiment 62d-03 
Albert Reginald Spacey1924 04-04-1945 20  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 49b-01 
Arthur Spafford1925 26-07-1945 20  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 59g-03 
Frederick Michael Spafford1918 16-09-1943 25  Flying Officer / Royal Australian Air Force 16b-15 
Peter McDowell Spafford1923 12-02-1945 21  Captain / Royal Artillery 53e-10 
Noel Spalding1913 07-09-1942 29  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 27b-06a 
Sydney Sparham1919 14-02-1945 25  Trooper / Royal Armoured Corps 46f-11 
James Alfred Sparke1925 03-02-1945 19  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 04e-07 
Kenneth Charles Sparkes1924 24-03-1945 20  Sergeant*Glider Pilot / RAF Volunteer Reserve 04f-14 
William George Alfred Sparkman1923 22-02-1945 21  Private / Seaforth Highlanders 44e-17 
Bernard Sparling1912 24-02-1945 32  Gunner / Royal Artillery 48b-10 
Cyril Victor Sparrow1918 25-03-1945 26  Sapper / Royal Engineers 54d-07 
Frank Sparrow1909 24-03-1945 35  Sapper / Royal Engineers 39b-11 
Leslie George Speak1919 04-11-1944 25  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 13d-06 
Arthur Nathan Spear1911 22-02-1945 33  Squadron Leader*Pilot / Royal Air Force 01h-06 
Maurice Percival Edwin Speare1923 09-03-1945 21  Gunner / Royal Artillery 54e-16 
Joseph Spector 22-05-1944   Flying Officer*Air Bomber/Royal Canadian Air Force 25f- 14 
George Herbert Speirs1919 06-12-1944 25  Flying Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 24a-16 
Joseph Spelman1924 04-04-1945 20  Private / Royal Army Medical Corps 49b-14 
David Topping Spence1918 25-03-1945 26  Rifleman / Royal Ulster Rifles 48d-03 
Thomas Spence1915 24-02-1945 29  Corporal / Royal Welch Fusiliers 51c-11 
Frederick George Spenceley1920 20-06-1942 21  Sergeant*Flight Engineer / Royal Air Force 15c-11 
Eden Greville Spencer1910 29-03-1945 34  Serjeant / Argyll and Suthrtland Highlanders 52f-14 
Harold Arthur Spencer 25-03-1944   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 29d-11 
Hugh Phair Spencer 01-05-1943   Flight Sergeant*Air Gunner / Royal Can. Air Force 21f-14 
John Frederick Spencer1920 29-03-1943 22  Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 18a-17 
Joseph Spencer1924 24-03-1945 20  Private / Argyll and Sutherland Highlanders 60h-18 
Lawrence Spencer1921 11-03-1945 23  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 44b-04 
Walter Frederick Spencer1907 23-03-1945 37  Trooper / Royal Armoured Corps 46k-05 
David Christie Spiden1917 25-10-1944 27  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 26g-05 
Joseph William Spiers1918 08-03-1945 26  Lance Serjeant / Grenadier Guards 43a-03 
Ronald Dennis Spilman1925 08-02-1945 19  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 58h-17 
Ernest John Spilsted1914 14-02-1945 30  Gunner / Royal Artillery 54h-05 
Alexander John Spittall1920 01-04-1945 24  Lieutenant / King's Shropshire Light Infantry 61f-16 
Peter William Spittle1924 31-03-1945 20  Signalman / Royal Corps of Signals 55g-07 
Marcia Verdun Spittlehouse1916 10-02-1945 28  Fusilier / Royal Welch Fusiliers 50b-17 
Charles Spofford1911 22-02-1945 33  Private / Seaforth Highlanders 58e-02 
Daniel Spooner1911 05-05-1943 31  Pilot Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 21a-03 
Samuel John Spooner1910 13-08-1944 34  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 26c-09 
Antoni Sporny 28-01-1942   Kapral-Podchorazy / Polish Air Force 11b-16 
David Spowart 23-09-1944   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 30f-16 
Frank Sproston1918 24-03-1945 26  Bombardier / Royal Artillery 42c-02 
Roy Spruce1925 05-04-1945 19  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 49j-06 
Sidney Spurling1909 06-04-1945 35  Fusilier / Royal Scots Fusiliers 49e-13 
Jack Spurr1913 19-11-1944 31  Private / Somerset Light Infantry 47d-08 
Harold George Spurway1925 24-03-1945 19  Private / Devonshire Regiment 34a-09 
Leslie Squire1924 08-04-1945 20  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 08d-03 
William Albert Henry Squire1924 29-12-1943 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 27c-11 
Maxwell Hope Squires1923 29-12-1943 20  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 15a-12 
Tadeuz Srzednicki1918 26-07-1941 23  Porucznik / Polish Air Force 10a-09 
John Francis St. John1925 24-03-1945 19  Serjeant / Gordon Highlanders 60h-05 
Edgar Harry Greenham Stacey1906 18-10-1945 39  Driver / Royal Corps of Signals 59k-16 
John Leslie Stagg1923 31-12-1944 21  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 01e-08 
John Rodger Staig 20-02-1945   Private / Black Watch (Royal Highlanders) 60g-11 
Harrison Stainthorpe 03-02-1945   Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 04e-08 
Ernest Charles Stally1921 23-06-1943 21  Sergeant*Wireless Operator / RAF Volunteer Reserve 06a-11 
Percy Stamper1920 17-06-1944 23  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 21e-05a 
Eric Phillip Arthur Standfield 07-10-1944   Flight Sergeant*Wir.Operator/RAF Volunteer Reserve 12a-12 
Sewell Arthur Standidge1924 30-03-1945 20  Guardsman / Grenadier Guards 43e-13 
Ernest Stanford 07-04-1945   Private / East Lancashire Regiment 61c-13 
John Staniforth1919 05-05-1943 23  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 19f-09 
Z. Stanitch 27-05-1945   Private / Yugoslav Forces 59a-07 
Arthur James Stanley1912 24-03-1945 32  Corporal / The Parachute Regiment 42e-10 
Charles Stanley1918 28-02-1945 26  Lance Corporal / Royal Warwickshire Regiment 62g-02 
James Frederick Stanley1913 02-06-1942 28  Pilot Officer*Pilot / Royal Air Force 28c-18a 
John Vernon Stanley1911 13-06-1943 31  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 03d-16 
John William Stanley1926 10-03-1945 18  Private / King's Own Scottish Borderers 49f-04 
Reginald Henry Stanley1921 24-03-1945 23  Rifleman / Royal Ulster Rifles 40f-02 
Trevor Stanley1924 02-04-1945 20  Private / Monmouthshire Regiment 43h-11 
William Arthur Stannard1916 27-03-1945 28  Serjeant / King's Royal Rifle Corps 54b-02 
Frederick Wade Stanners1922 12-03-1943 20  Sergeant*Navigator-Bomber/ RAF Volunteer Reserve 02b-08 
Francis James Stanyard1911 24-03-1945 33  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 52d-16 
George Benjamin Stapleton1924 13-08-1945 21  Private / Royal Army Ordnance Corps 53c-13 
Roy Stuart Stapley1925 04-11-1944 19  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 28b-06 
John Stark1914 09-03-1945 30  Corporal / Cameronians (Scottish Rifles) 49a-07 
Raymond Charles Starkey 12-12-1944   Sergeant*Flight Engineer / Royal Air Force 17g-17 
William Edward Stayte1916 08-09-1941 25  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 24e-05 
Archibald Chisholm Stebbing1917 04-04-1945 27  Lance Corporal / King's Own Scottish Borderers 62h-13 
Ernest Alfred Steed1918 12-03-1943 24  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 10b-11 
Laurence Arthur Steel1922 24-03-1945 22  Driver / Royal Engineers 39c-11 
Daniel Steele 27-02-1945   Private / King's Own Scottish Borderers 48a-09 
Edward Arthur Steele1923 15-01-1945 21  Pilot Officer*Wir.Operator / RAF Volunteer Reserve 02a-04 
Richard Steele1920 15-03-1945 24  Sapper / Royal Engineers 45e-11 
Robert James Steele1918 16-05-1943 24  Flight Sergeant*Pilot / Royal Air Force 05d-12 
John James Stefanchuk 10-07-1943   Flight Sergeant*Navigator/Royal Canadian Air Force 15g-06 
Arthur Keith Steinbeck1922 27-04-1944 21  Flying Officer / Royal Australian Air Force 07d-08 
Dennis Arthur Stenning1926 15-02-1945 18  Private / Wiltshire Regiment 57c-14 
Gerald Charles Stenton1924 24-03-1945 20  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 58b-07 
Donald Edward Stephens1924 03-02-1945 20  Flying Officer*Air Bomber/Royal Canadian Air Force 20c-16 
John Jarvis Stephens1923 24-03-1945 21  Gunner / Royal Artillery 32e-03 
Paul Stephens1921 14-05-1943 21  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 24h-01 
Samuels James Stephens1920 21-02-1945 24  Sergeant*Air Gunner / Royal Air Force 12c-02 
William Stephens1925 09-02-1945 19  Sergeant*Wireless Oper.(Air)/RAF Volunteer Reserve 30f-09 
William Fernley Stephens1925 16-02-1945 19  Lance Cpl./Highl.Light Inf.(City of Glasgow Reg.) 45a-12 
Frederici Charles Stephenson1914 23-03-1945 30  Private / Gordon Highlanders 52d-09 
James Ralph Stephenson1918 24-03-1945 26  Lance Corporal / Devonshire Regiment 39b-06 
John Stephenson1923 02-04-1945 21  Corporal / Monmouthshire Regiment 43h-18 
Leonard William Stephenson1917 16-09-1942 25  Sergeant / Royal Australian Air Force 08e-03 
Charlie Stepney1914 21-11-1944 30  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 29c-07 
Joseph Roger Lawrence Sterrett1919 21-01-1943 23  Flight Sergeant*Air Gunner / Royal Can. Air Force 20e-10 
Dennis Robert Stevens1925 25-03-1945 19  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 44d-06 
John Henry Stevens1923 26-03-1945 21  Staff Serjeant / The Glider Pilot Regiment 38f-03 
Richard Stevens1924 04-03-1945 20  Private / Somerset Light Infantry 57e-18 
Robert Stevens1918 16-02-1945 26  Corporal / Dorsetshire Regiment 56c-13 
Thomas John Alfred Stevens1922 24-03-1945 22  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 21g-17 
William Harry Read Stevens1913 06-11-1944 31  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 24g-08 
Charles Joseph Stevenson1911 11-09-1942 31  Pilot Officer*Pilot / RAF Volunteer Reserve 11d-02 
Donald Leslie Stevenson 15-06-1943   Flying Officer*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 05h-02 
Jack Stevenson1922 29-12-1944 22  Pilot Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 17e-13 
James Stevenson1922 24-03-1945 22  Serjeant / Black Watch (Royal Highlanders) 52b-14 
John Stevenson1920 07-08-1944 24  Flying Officer*Navigator / RAF Volunteer Reserve 07f-10 
Peter Stevenson1913 13-03-1945 31  Gunner / Royal Artillery 45f-06 
Thomas Stevenson1913 29-03-1945 31  Lance Serjeant / Argyll and Suthrtland Highlanders 58d-13 
Harry Frederick Steward1918 24-03-1945 26  Lance Corporal / Devonshire Regiment 34a-10 
Alan Stewart 05-07-1940   Pilot Officer*Pilot / Royal Air Force 12c-18 
Alastair Macfarlane Stewart 24-03-1945   Lieutenant / Argyll and Sutherland Highlanders 60j-15 
James Stewart1912 01-03-1945 32  Corporal / King's Shropshire Light Infantry 46d-02 
James Stewart1924 26-07-1943 19  Sergeant*Flight Engineer / Royal Air Force 06d-03 
John Stewart1916 07-02-1945 28  Warrant Officer*Ait Gunner / RAF Volunteer Reserve 02c-03 
John Stewart1923 24-03-1945 21  Private / The Parachute Regiment 32e-01 
John Cameron Stewart1920 13-05-1943 22  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 05b-10 
John Galloway Stewart1923 22-06-1944 20  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 23b-15 
John Maxwell Stewart1917 03-04-1943 25  Flying Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 10e-03 
Kenneth Ernest Stewart1920 27-12-1941 21  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 25f- 05 
Leslie Ian Stewart1917 29-07-1942 25  Sergeant*Air Gunner / Royal New Zealand Air Force 15e-12 
Robert Victor Stewart1922 02-04-1945 22  Rifleman / Rifle Brigade 58j-12 
Alfred Gordon Stickland1924 24-03-1945 20  Corporal / Middlesex Regiment 52a-02 
Ronald Stuart Stickland1925 15-11-1944 19  Flight Sergeant / Royal Australian Air Force 04b-10 
Arthur Edward Jarvis Stiles1923 20-11-1944 21  Warrant Officer / Royal Australian Air Force 25g- 08 
Albert Cecil Stilgoe1918 18-06-1945 26  Corporal / Royal Army Service Corps 59k-10 
Reginald Alfred Still1922 31-05-1945 22  Sapper / Royal Engineers 59e-02 
Leonard Allen Stimpson1907 13-05-1943 35  Sergeant*Navigator-Bomber/ RAF Volunteer Reserve 23c-07 
Thomas William Stimpson1906 01-03-1945 38  Serjeant / Royal Norfolk Regiment 62d-04 
Dudley John Stimson1926 15-02-1945 18  Private / Dorsetshire Regiment 57f-01 
Herbert George Stinchcombe1922 26-04-1945 22  Driver / Royal Army Service Corps 54c-13 
Ernest Stinson1919 01-03-1945 25  Fusilier / Royal Welch Fusiliers 51d-14 
Harley Vernon Stinson1917 02-12-1943 26  Pilot Officer*Pilot / Royal Canadian Air Force 07a-06 
Alexander Stirling1918 24-02-1945 26  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 50c-07 
John Stobbs1923 24-03-1945 21  Flight Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 28c-07 
John Stobie1923 24-03-1945 21  Sapper / Royal Engineers 39c-01 
William Robert Stockbridge1926 15-02-1945 18  Private / Wiltshire Regiment 57c-12 
Gordon Victor Stockey1926 25-03-1945 18  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 44b-16 
Raymond William Stockton1913 27-04-1943 29  Flight Lieutenant*W.Opr.-Air Gnr / RAF Vol. Resv. 02b-04 
Charles Henry Stokell1910 26-01-1942 31  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 14d-03 
James Stokes1914 01-03-1945 30  Private / King's Shropshire Light Infantry 62e-14 
Albert James Stone1914 15-02-1945 30  Private / Wiltshire Regiment 56h-18 
Arthur Thompson Stone1922 21-07-1944 22  Flight Sergeant*Navigator/R. New Zealand Air Force 15d-09 
George Bernard Stone1911 13-08-1944 33  Pilot Officer*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 01d-13 
Gerald Cecil William Stone1917 27-08-1942 25  Flying Officer*W.Op.-Air Gnr / Royal Air Force 24c-17 
Harold Raymond Stone1920 13-06-1943 22  Sergeant*Air Gunner / RAF Volunteer Reserve 03e-06 
Marcus Walter Stone1921 12-06-1943 21  Sergeant*Air Gunner / Royal Air Force 05g-11 
George Kenneth William Stoodley1920 09-01-1946 25  Private / Pioneer Corps 59b-18 
Ronald Charles Stopp1925 09-10-1944 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 28g-11 
John Lawrence Stordy 27-04-1943   Flight Sergeant*Air Gunner / Royal Can. Air Force 09d-08 
Colin Harrison Storer 16-12-1943   Pilot Officer*Pilot /Royal A. Force Volunteer Res. 26b-03a 
William Ernest Storey1914 05-04-1945 30  Private / King's Own Scottish Borderers 49j-16 
Raymond Richard Storkey1913 01-06-1945 31  Private / Pioneer Corps 61b-19 
Frederick Storr1916 24-03-1945 28  Private / Oxford and Bucks Light Infantry 36c-05 
Frederick Stothard1921 22-09-1943 22  Sergeant*Wireless Operator / RAF Volunteer Reserve 20g-17 
Cyril Stott1913 01-04-1945 31  Corporal / King's Shropshire Light Infantry 61a-11 
Ernest Stott1913 24-03-1945 31  Gunner / Royal Artillery 53d-14 
Henry James Stott1912 29-03-1945 32  Sapper / Royal Engineers 62k-11 
James Hampton Stowell1917 05-05-1943 25  Pilot Officer*Pilot / Royal New Zealand Air Force 21a-02 
Arnold John Strachan1914 10-11-1944 30  Flight Lieutenant*Pilot / Royal Air Force 31g-15 
Daniel Ross Strachan1921 09-04-1945 23  Private / Black Watch (Royal Highlanders) 61d-03 
Robert Alexander Strachan 24-03-1945   Lance Serjeant / Royal Corps of Signals 34b-11 
Thomas Strachan 24-03-1945   Lance Corporal / The Parachute Regiment 42e-03 
Eddie Strandring1918 30-11-1944 26  ­Warrant Officer*Air Gunner / RAF Volunteer Reserv 25a-03 
John Calderhead Bruce Strang1921 31-08-1943 22  Sergeant*Navigator-Bomber/ RAF Volunteer Reserve 06f-08a 
Thomas Strang1919 15-04-1942 22  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 31d-12 
Harry John Strange1922 17-05-1943 20  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 31f-13 
James Strathearn1920 25-03-1944 23  Sergeant*Flight Engeneer / RAF Volunteer Reserve 01c-01 
Kenneth Fairley Strathern1913 24-03-1945 31  Captain / The Glider Pilot Regiment 41b-03 
Jacobus Gustaaf Strauss1908 11-02-1945 36  Flight Lieutenant*Pilot / Royal Air Force 12g-03 
Harry Street1914 08-03-1945 30  Private / Wiltshire Regiment 57g-03 
John Charles Street1922 13-03-1945 22  Driver / Royal Army Service Corps 47a-16 
Reginald Victor Street1921 18-10-1943 22  Sergeant*Air Bomber / RAF Volunteer Reserve 13a-13 
Walter Patrick Strickland1909 09-04-1941 31  Pilot Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 14g-01 
John Lucas Stride 04-03-1945   Lieutenant / King's Shropshire Light Infantry 57g-17 
Charles Albert Stringer1926 01-03-1945 18  Private / East Lancashire Regiment 51d-11 
Reginald Stringer1912 15-02-1945 32  Private / Wiltshire Regiment 56h-14 
James Ronald Stringfellow1925 24-03-1945 19  Private/ Highl.Light Infantry(City of Glasgow Reg) 44c-01 
Donald H. Stronach1920 08-11-1941 21  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 11b-12 
E. Strzelecki1910 27-04-1945 34  Starszy Strzelec / Polish Army 59a-08 
Henry Montgomery Stanbrook Stuart1911 08-02-1945 33  Pilot Officer / Royal Australian Air Force 24e-07 
Paul Alfred Stuart1924 25-10-1944 20  Flying Officer / Royal Australian Air Force 26g-06 
Sidney Stuart1924 07-03-1945 20  Flight Sergeant*Flight Engineer/RAF Volunteer Res. 18g-12 
Jack William Stubbings1923 24-03-1945 21  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 30f-10 
Frederick George Stubbs1914 24-10-1945 31  Driver / Royal Engineers 59d-10 
Thomas Stubbs1914 24-03-1945 30  Rifleman / Royal Ulster Rifles 40c-04 
Victor Stuckey1917 12-12-1944 27  Pilot Officer / Royal Australian Air Force 04d-06 
James William Sturgess1921 10-07-1943 22  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 15g-04 
Norman Edward Stuttle1920 06-11-1944 24  Pilot Officer*Air Gunner/ Royal Canadian Air Force 01g-11 
Arthur Ernest Styance1925 23-11-1944 19  Private / Somerset Light Infantry 47d-07 
Peter Eric Styler 01-03-1945   Trooper / Royal Armoured Corps 54a-04 
Eric Leonard Styles1909 01-08-1942 33  Flight Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Res. 09g-03 
Alfred Frederick Suckling 08-09-1941   Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 24e-06 
Oswald William Suckling1915 09-03-1942 26  Pilot Officer*Observer/Royal New Zealand Air Force 12c-09 
Russel Henry Suckling1916 28-08-1942 26  Flying Officer*Pilot / Royal New Zealand Air Force 24c-11 
Charles Suggett 12-07-1940   Sergeant*W.Op.-Air Gnr / Royal Air Force 14e-10 
William George Sullens1926 01-04-1945 18  Private / King's Shropshire Light Infantry 61f-17 
Clifford Roy Sullivan1923 11-09-1942 19  Pilot Officer*Air Obs. / Royal Canadian Air Force 12d-11 
Douglas Charles Sullivan1921 03-10-1943 22  Sergeant*Navigator / Royal Air Force 02f-17 
John Sullivan1925 30-09-1944 19  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 07g-15 
James Anthony Sulter1920 22-07-1940 20  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / Royal Air Force 18d-03 
Jan Ernest Sumiga1914 13-06-1944 29  Kapral / Polish Air Force 27g-07 
Arthur James Summerhayes 11-04-1945   Sergeant / Royal Marines 55d-16 
Frank Summers1918 24-03-1945 26  Serjeant / The Glider Pilot Regiment 38d-09 
John Frederick Summers1917 27-08-1942 25  Flying Officer / Royal Australian Air Force 30b-16b 
Kenneth James Summers1914 06-11-1944 30  Pilot Officer*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 24g-09 
Clifford Sumner1919 09-04-1941 21  Sergeant*Pilot / Royal Air Force Volunteer Reserve 14g-05 
Cecil Sunderland1916 06-11-1944 28  Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 24g-01 
Richard Sunman 27-02-1945   Rifleman / Royal Ulster Rifles 62f-02 
Ronald Surtees1922 08-03-1945 22  Corporal / Cameronians (Scottish Rifles) 44a-03 
Douglas Arthur James Sussex1922 29-03-1945 22  Private / Dorsetshire Regiment 56f-06 
John Humphrey Suter1923 27-03-1945 21  Lieutenant / Royal Engineers 60c-03 
Charles Gordon Ross Sutherland1919 28-03-1945 25  Lance Corporal / Seaforth Highlanders 58d-11 
John McDonald Sutherland 29-03-1945   Lieutenant / Queen's Own Cameron Highlanders 60f-16 
Vincent Joseph Sutherland 19-03-1945   Flight Sergeant*Navigator / RAF Volunteer Reserve 19a-07 
Walter Hubert Sutherland1915 06-03-1945 29  Lance Corporal / Royal Armoured Corps 46g-10 
Alexander Robert Sutton1920 21-01-1943 22  Sergeant*Air Gunner/ RAF Volunteer Reserve 20e-09 
John Alfred Sutton1923 26-03-1945 21  Lance Corporal / Cameronians (Scottish Rifles) 58e-12 
Leslie Sutton1924 27-02-1945 20  Trooper / Royal Armoured Corps 46b-02 
Leslie Edward Godfrey Sutton1924 11-02-1945 20  Private / Argyll and Sutherland Highlanders 55g-10 
Thomas Patrick Sutton1922 26-03-1945 22  Private / Oxford and Bucks Light Infantry 51k-10 
Francis Swain1922 31-03-1945 22  Lance Serjeant / Grenadier Guards 53c-18 
Harry Swain1917 09-03-1945 27  Corporal / Cameronians (Scottish Rifles) 49a-09 
Murray Charles Fred Swain1921 10-04-1942 20  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 19a-11 
Alexander Swaine1913 24-03-1945 31  Serjeant / Royal Ulster Rifles 38c-01 
John Swainston1921 12-12-1944 23  Sergeant*Flight Engineer / RAF Volunteer Reserve 04d-05 
Douglas John Swallow1917 16-02-1945 27  Corporal / Middlesex Regiment 56c-11 
William Thomas Swalwell1914 12-05-1941 26  Gunner / Royal Artillery 59k-03 
Walter Swann1913 23-03-1945 31  Private / Gordon Highlanders 60h-10 
Donald Swanson1915 26-03-1945 29  Private / Seaforth Highlanders 52c-13 
Roy Norton Swanwick1914 01-03-1945 30  Captain / Royal Armoured Corps 54a-02 
George Edward Sweeney1919 08-11-1941 22  Pilot Officer*Observer / RAF Volunteer Reserve 11b-13 
James Vincent Sweeney1920 15-06-1943 22  Flight Sergeant*Air Gunner / Royal Can. Air Force 05h-05 
Peter Charles Sweetman1924 12-03-1945 20  Flight Sergeant*Flight Engineer/RAF Volunteer Res. 14c-08 
Stanislaw Swiecicki-Stecki1913 14-10-1944 31  Kapral / Polish Air Force 20f-17 
Gerard Charles Swift1914 24-03-1945 30  Lance Serjeant / Royal Ulster Rifles 34b-06 
Andrew Anthony Swihura1922 21-02-1945 22  Flight Sergeant*Air Bomber / Royal Can. Air Force 21b-18 
Frank Swinburn1918 13-04-1942 23  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 29e-04 
Eric Ronald Swingler1911 02-04-1945 33  Rifleman / Royal Ulster Rifles 33c-01 
Henryk Swiniarski1921 14-10-1944 23  Podporucznik / Polish Air Force 20f-18 
John Ross Switzer1944 09-04-1945  Sergeant*Flight Engineer / Royal Can. Air Force 08d-12 
Alfred Frederick Sword1925 08-02-1945 19  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 58a-16 
Harry Horton Sygrove1904 28-03-1945 40  Staff Sergeant / Royal Elec.& Mechanical Engineers 55d-02 
James Thomas Sykes1908 22-11-1943 35  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 16a-10 
James Symington1914 05-04-1945 30  Rifleman / Cameronians (Scottish Rifles) 61h-13 
Arthur Symonds1922 22-05-1944 21  Sergeant*W.Op.-Air Gnr / RAF Volunteer Reserve 31b-07 
John George Symons1912 23-05-1944 31  Flight Lieutenant*Pilot / RAF Volunteer Reserve 26c-02 
Charles Leonard Szumlinski1917 01-08-1942 25  Flight Sergeant*Air Observer / R.Canadian A.F. 09g-02 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact